PDA

View Full Version : NUGYO nurol gmyo

Pages : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

guneysu
15-09-2013, 15:28
yeni başlıktan devam

tcmes
15-09-2013, 16:25
yeni başlıktan devam

Hayırlı olsun....

Erdemus
15-09-2013, 16:44
yeni başlıktan devam

hayırlı olsun, güzel haberlere vesile olsun.

buzadam
15-09-2013, 18:04
Madem yeni sayfa Madem nugyo...Yeni girenlere ilk nasihat!!!Nugyoda isen borsanın olmazsa olmazını öğrenecen:)

STOP LOSS ( ZARAR KES )

Stop-loss : her yatırımcı için çok önemli bir araç

Stop-loss nedir ? Daryl Guppy’ nin Share Trading isimli kitabında açıkça ifade ettiği gibi “bir aptal bile piyasaya girebilir. Tüm gerekenler para, bir broker ve hisse satın alma isteğidir”. Acemi yatırımcılar arasında bir hisseyi almada içgüdüsel davranmalar, bilgili bir taksi şoföründen yararlı bir tiyo veya komşunun kayınbiraderinden iyi olduğu konusunda güvence almalar sıklıkla görülen bir durumdur. Daha sonra meraklı bir şekilde aracı kurumunuzun web deki sayfasının başına çömelir ve hissenizin gökyüzüne doğru roketlemesini ve hedefi vurmasını beklersiniz.
Fakat.... her zaman bir fakat vardır. Ne zaman çıkmalısınız ?
Hisse fiyatları aşağıya doğru kaydığında içgüdüleriniz kaybetmeye dayanamadığı için hisseleri tutmaya devam edersiniz. Daha sonra....
Eğer aldığınız fiyattan daha aşağıya satarsanız para kaybedersiniz böylece satmaz ve kaybetmezsiniz !.....
Çıkma zamanını bilmek nasıl ve ne zaman girmeyi bilmekten daha önemlidir. Bundan dolayı stop-loss fikrini çıkış noktasını belirlemede kesin bir kural sağlamak için kullanıyoruz.
Bu iki önemli görevi yerine getiriyor ;
1- yatırımlarınızı koruyor, böylece fiyatlar düştüğünde kaybetmeyeceksiniz.
2- yukarı bir fiyat trendi kaçınılmaz bir şekilde aşağıya döndüğünde makul bir çıkış noktası sağlıyor.
Tanım ; stop-loss : fiyatlar belirli bir seviyeye düştüğünde hisseyi satmaktır.
Stop-loss talimatı geçerli hisse fiyatının altında bir stop noktası belirlemenizi sağlar ve o fiyat aşağıya geçilir geçilmez hisse satılır. Stop noktaları asla aşağıya doğru düzeltilmez. Sadece yukarıya doğru hisse fiyatını takip edecek şekilde düzeltilir. Eğer hisse büyük bir kazanç sağlarsa sizde son fiyattan çok aşağıda bir stop loss fiyatı koyarsanız hiçbir anlamı olmaz..

Livabey
15-09-2013, 20:21
Vatana, millete hayırlı olsun yeni başlık :)

Ey gidi eski başlık; bizi 8'lerden 4'lere kucaklandırdın :he:

vira Bismillah diyelim ne diyelim.

yas3gk
15-09-2013, 20:23
hayırlı olsun yeni başlık..

acemşah
15-09-2013, 21:26
umarız yeni başlık nugyoya hayırlı olur..

nugyoda yeni yeniden güzel bir başlangıç yapar...:)

nurol tower caglayanda 22 . kattalar... az kalmış kaba inşaatın bitimine...

haydi bakalım...

ariesnet
15-09-2013, 23:18
hayırlı olsun, ilk sayfadan yerimizi alalım

defne128
15-09-2013, 23:23
yarın işin rengi belli olur YTD

Roland
15-09-2013, 23:28
Hadi bakalım nugyo, güven tazeleme zamanı geldi.

krakatau
16-09-2013, 00:05
http://p1309.hizliresim.com/1f/j/srlnq.png (http://bit.ly/c25MCx)

royal
16-09-2013, 01:18
Sag Avucum kasinmaya basladi hayirdir insallah!

daveyorke
16-09-2013, 08:15
bu hafta işin rengi biraz belli olur. Yeni sayfa ve yeni hafta bize uğur getirir inş.

royal
16-09-2013, 08:36
Dolar kuru su an 2.06 aksama 2.00 veya alti olursa degmeyin keyfine nugyonun!

perfectionist
16-09-2013, 09:30
saatlik bolinger çok dar!

bayege
16-09-2013, 10:09
dolar çıktı diye 6 ları çok hız lı terketmiştik dolar düşüyor yine sürünüyor mantık nerde???

derinlikler
16-09-2013, 10:22
https://secure.j oin.me/169-331-067

kılevra
16-09-2013, 10:34
https://secure.j oin.me/169-331-067

link bozuk yapışmış tekrar atarmısın teşekkürler

bayege
16-09-2013, 10:50
thy de 4,80 leri gördü şu anda 7,14 de...ne desek boş...

xweser
16-09-2013, 11:02
thy de 4,80 leri gördü şu anda 7,14 de...ne desek boş...

Gün bitmeden büyük konuşmamak lazım.

acemşah
16-09-2013, 11:52
temel anlamda dövizin düşüşünden oldukça olumlu yönde etkilenmesi gerekir.. neticede dolar 2tl nin altında.....

uludag
16-09-2013, 11:54
nurol tower teslim tarihi erkene alınmış arkadaşlar 2014 temmuz kaynak nurolgyo.com

Livabey
16-09-2013, 11:56
Sitelerinde Lansman haberini kaldırmışlar, Nurtol Tower temmuzda erken teslim diyorlar.

Seyrantepe de durumlar karışık mı biraz acaba ?

rain07
16-09-2013, 12:32
3 gündür baya mal kaptırdığını düşünüyorum speğin..
4,80 - 4,90 -5,20 den vs.. Nugyo kaptırmak nasıl bir duygu ?

tmusaoglu
16-09-2013, 13:09
Hayırlı olsun...

pool
16-09-2013, 14:55
Dolar 2'nin altında nugyo'nun 6'nın altına indiği hızla yükselmesi gerekiyordu.

Kapanışa doğru garan 7.90'ı kırıp geçmesse bizim halimiz yaş verir yine aşağı...

acemşah
16-09-2013, 15:09
Blomberg tv de reklamı dondu.. temmuz ayında nurol tower caglayan teslim diyo..

royal
16-09-2013, 15:12
Blomberg tv de reklamı dondu.. temmuz ayında nurol tower caglayan teslim diyo..
hişşt sessizlik!Endeksin gazı alınsın yeniden sahalara dönecektir!

Academician
16-09-2013, 15:59
Sitelerinde Lansman haberini kaldırmışlar, Nurtol Tower temmuzda erken teslim diyorlar.

Seyrantepe de durumlar karışık mı biraz acaba ?

ben haziran teslim biliyodum nurol tower:he:. neyse erkene alınmış demek. 3. çeyrekte görücez karı yani.
yalnız bu seyrantepe için 2013 yılı içinde satışlar başlıycak diyor. ne zaman kardeş yıl bitiyo be.
bundan sonra bunlar yıl değil de on yıl, yüzyıl filan konuşsun. nasılsa beceremiyorlar verdiği tarihi tutturmayı.
mesela seyrantepede satışlara 21. yüzyılda başlıycaz desin. garanti olur:)

Academician
16-09-2013, 16:01
biraz daha alacaktım yükseldikçe acaba diyorum. salar mı korkusu var. 4 den alma gel 5.3 al tama enayilik gibi geliyo salarsa.
benim gibi çok kişi var mı acaba. yada yükselten onlar mı?

AKH
16-09-2013, 16:22
Dolar 2'nin altında nugyo'nun 6'nın altına indiği hızla yükselmesi gerekiyordu.

Kapanışa doğru garan 7.90'ı kırıp geçmesse bizim halimiz yaş verir yine aşağı...

syn pool garan 7.90

MNamlı
16-09-2013, 16:27
Kendi adıma rahatım, ne de olsa 10.22 den beri tek lot bozmamış bir kazmayım :)
İnşallah istikrarlı bir şekilde yükselip 8 lere kadar maliyet yapmış olanlara yılı umutlu kapattırır.
Bugünden memnun değilim, ayrı.
sağlıcakla..

biraz daha alacaktım yükseldikçe acaba diyorum. salar mı korkusu var. 4 den alma gel 5.3 al tama enayilik gibi geliyo salarsa.
benim gibi çok kişi var mı acaba. yada yükselten onlar mı?

alsancak
16-09-2013, 16:55
:)
Kendi adıma rahatım, ne de olsa 10.22 den beri tek lot bozmamış bir kazmayım :)
İnşallah istikrarlı bir şekilde yükselip 8 lere kadar maliyet yapmış olanlara yılı umutlu kapattırır.
Bugünden memnun değilim, ayrı.
sağlıcakla..
:) kazamlık degilde nugyo aşkından olsa gerek...

Makarna
16-09-2013, 17:33
ben bugün tatmin olmadım.. :)

kararlı duramadı.. 5 civarı rakkamlar yakışmıyor..

daveyorke
16-09-2013, 18:00
destek ve dirençler hakkında bilgi verebilecek olan var mı?
Düşüşlerde bilgi geliyor ama yükselişlerde genelde kimse yazmıyor ne yazık ki ..

Makarna
16-09-2013, 18:29
5,32 , 200 saatlik Basit Hareketli Ortalama idi... Kıramadı.. İlerde, daha ötede.. 5,80 de 50 günlük Basit Hareketli Ortalama duruyor..

acemşah
16-09-2013, 18:40
5.3 -5.42 arası psikolojik ve cok uzun vadeli destek aslında burası yuksek hacimle gecilebilirse 6.7 - 7.2 aralıgına oturmasini beklerim..

Kotu senaryoda ise4.96 ---- 4.67 destekler... psikolojik olarak... teknik olarak algilamayin...:)

daveyorke
16-09-2013, 18:45
5.3 -5.42 arasý psikolojik ve cok uzun vadeli destek aslýnda burasý yuksek hacimle gecilebilirse 6.7 - 7.2 aralýgýna oturmasini beklerim..

Kotu senaryoda ise4.96 ---- 4.67 destekler... psikolojik olarak... teknik olarak algilamayin...:)

Cok tesekkur ediyorum sn. Makarna ve azemsah degerli paylasimlariniz icin :)

XBROKERX
16-09-2013, 21:24
Nugyo 5,11+ üzerinde 2. kapanışımızı yaptık; Kısadaki dirençlerimiz 552/564/610+ üzeri ise trend başlamış olur.

krakatau
16-09-2013, 21:39
http://n1309.hizliresim.com/1f/j/ssbms.png (http://bit.ly/c25MCx)

http://n1309.hizliresim.com/1f/j/ssbnb.png (http://bit.ly/c25MCx)

alsancak
16-09-2013, 22:55
destek ve dirençler hakkında bilgi verebilecek olan var mı?
Düşüşlerde bilgi geliyor ama yükselişlerde genelde kimse yazmıyor ne yazık ki ..
büyük resim derki 6,10 destek olmadıgı surece nugyoda dıkkatli olmak lazım.. ytd. sadece tahmin...

buzadam
16-09-2013, 23:43
YATIRIM, sonu yanlış giden SPEKÜLASYONDUR. EĞER, zamanında spekülasyondan çıkmassanız MECBUREN yatırımcı olursunuz. George SOROS

pool
16-09-2013, 23:51
YATIRIM, sonu yanlış giden SPEKÜLASYONDUR. EĞER, zamanında spekülasyondan çıkmassanız MECBUREN yatırımcı olursunuz. George SOROS

Yaşayarak öğrenmiş olduk.
Sağolsun nugyonun vermediği ders kalmadı :super:

çello69
17-09-2013, 09:08
Günaydın arkadaşlar bugün inşallah iyi bir başlanğıç olur hayırlı kazançlar

Academician
17-09-2013, 09:24
Musa bey gene basında

Faiz değil, fiyat artacak
http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/24725547.asp
Geçen aylarda tarihinin en düşük konut kredi faiz oranını gören gayrimenkul sektöründe son aylarda yaşanan artışlar alıcıların aklında soru işareti yarattı.

Nurol GYO Genel Müdürü Musa Aykaç, “Aklını kullanan bu oranla ev alır. Çünkü 2015-2016’da fiyatlar artar” dedi.

KONUT kredi faizlerindeki yükselme eğilimi psikolojik etkisini gösterdi ve insanlar kredi kullanımında frene bastı. Mayıs ayında yüzde 0.60 civarında olan konut kredisi faizleri önce 0.70’e ardından 0.85’e son olarak da yüzde 1 civarına çıktı.Bu artış son 3 ayda kredi talebini düzenli bir şekilde düşürdü. Ev alacaklar ya da yatırım yapacakların durumu iyi analiz etmesini öneren Nurol GYO Genel Müdürü Musa Aykaç, “Artış miktarının fiyatlara etkisine bakarsak çok büyük oynamalar olmadığını görürüz. Konut krediz faizi artmayacak ama fiyatlar yükselecek. Bugün 100 bin TL için düşünenler 140 bin için evet demek zorunda kalacak” dedi. Aykaç, 2015-2016 yıllarında konut fiyatlarının bugünü özletecek seviyede olacağını dile getirdi.

YÜZDE 100 PRİM

Aykaç, Basın Ekspres’teki Nurol Park projelerinde yer alan 1150 konutun yüzde 60’ını yıl sonuna kadar satmayı hedeflediklerini söyledi. 3 bin TL ile satışa sunulan projede şuan ortalama metrekare fiyatının 4 bin TL olduğunu belirten Aykaç, projenin 2016’da teslim edilince en az yüzde 100 prim yapacağını ifade etti. Bölgenin gelişim sürecine dikkat çeken Aykaç, “Yapılmasının planlanan Kabataş Bağcılar metro istasyonu bölgeye değer katacak. Atatürk Havalimanı taşında buraya kongre ve fuar alanları yapılırsa seyreyleyin metrekare fiyatlarını” diye konuştu.

DOLAR ARTTIKÇA SATIŞLAR ARTIYOR

Aykaç, Mecidiyeköy’deki Nurol Tower projelerinde 20’inci kata geldiklerini ve kaba inşaatın 2.5 ay içinde tamamlanacağını söyledi. 2014’ün 3’üncü çeyrekte teslimlerin yapılacağını belirten Aykaç, “Dolarla satıyoruz ama dolar arttıkça satışlar artıyor. Çünkü bina yükseliyor ve kendi reklamını yapıyor” dedi

SEYRANTEPE’YE 500 REZİDANS

Nurol GYO, Türk Telekom Arena Stadı’nın yanındaki arazide geliştirdiği projede ağırlıklı olarak 1+1 ve 2+1’lerden oluşan 450-500 rezidans yapacak. Yeni projeleriyle ‘rezidansta oturmak için çok para kazanmak gerek’ anlayışını yıkacaklarını söyleyen Aykaç, yüzde 1 KDV’nin yanında kolay ulaşılabilir fiyatlarla satışa çıkacaklarını dile getirdi. Aykaç, 108 milyon dolar yatırım değerine sahip projelerinde baza bölümünü satışa sunmayıp, kiralama ile portföylerinde tutacaklarını ifade etti.

Araştırma yapmayan gümler

DOĞRU alanda yapılan projelerin dolar artışından zarar görmeyeceğini belirten Nurol GYO Genel Müdürü Musa Aykaç, “Sektörün tümü doğru alanda proje yapmıyor. Sat yap üzerine kurulu firmalar en ufak aksilikte gümlüyor” dedi. Hayata geçirdikleri projelerde kapsamlı pazar araştırması yaptıklarını söyleyen Aykaç, büyük yatırımların patron inisiyatifine bırakılmaması gerektiğini belirtti. Gayrimenkul şirketlerin proje şekillendirme aşamasında araştırma yapmamalarının pahalıya patladığını dile getiren Aykaç, “Türkiye’deki birçok proje yanlışlarla doğup büyüdü ve patladı” dedi.

Kurtköy’de talep patlaması bekleniyor

ANADOLU Yakası’nın gelişen bölgelerinden Kurtköy’e ilgi artıyor. Sabiha Gökçen Havaalanı’na yakınlığı ve 30 bin beyaz yakalıya istihdam sağlayacak Teknopark projesinin bölgeye değer katması bekleniyor. Merkez üssü olarak Kurtköy’ü seçen Erguvan İnşaat ve Demirbaş Yapı, iki genç girişimcinin güç birliği ile büyümeyi planlıyor. İlk projelerinin W Bahçe Kurtköy olduğunu söyleyen Demirbaş Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Sefa Demirbaş, yüzde 80’i tamamlanan projelerinin metrekaresi bin 900 TL’den satışla sunulduğunu ve şuan 3 bin TL’ye geçtiğini belirtti. Bölgede talep patlaması beklediklerini belirten Demirbaş, 7 bin 500 metrekarelik bir arsa alımı yaptıklarını ve bu alanda 130 dairelik bir proje planladıklarını söyledi.
Kurtköy’de bir proje için hazırlıkları tamamlama aşamasında. Erguvan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Emre Maraşlı, 210 dairelik W Roof Kurtköy projeleri için talep topladıklarını söyledi. 60 milyon TL yatırımlık projelerinde teras, bahçe ve balkonlara geniş yer ayırdıklarını belirten Maraşlı, “Kurtköy denildiğinde şehre uzak yüksek bina algısı var. Oysa bizim proje alanımız olan Yenişehir ve Çamlık Mahallesi bahçeli ve az konutların hakim olduğu bir yer. Biz de tüm projelerimizde yeşile ve balkon ile teras alanlarına önem veriyoruz” dedi. Maraşlı, metrekaresi 2 bin 300 TL’den satışa sunacakları W Roof projelerinin alışveriş merkezine ve Teknopark’a yürüme mesafesinde olduğunu ifade etti. Yüzde 30 prim beklenen projede teslimler 28 ay sonra yapılacak.

Bodrum’a yatırıma devam

BODRUM Gümüşlük’te konumlanan Ayışığı Konakları’nda yaşam başladı. 7 bin metrekare üzerine kurulu projede 15 blokta apart ve dubleks daireler yer alıyor. Projelerinde yüzde 70 satış oranını yakaladıklarını söyleyen Ayışığı firmasının kurucu ve yöneticisi Müslüm Özcan, bu tür yazlık evleri Ayışığı markası adı altında Yalıkavak, Bitez, Gündoğan ve Türkbükü’nde devam edeceklerini belirtti. Özcan ayrıca Bodum’da 5 yıldızlı bir otel yatırımı düşündüklerini ifade etti.

Taşdelen’e yeni proje

SUR Yapı’nın Çekmeköy Taşdelen bölgesinde gerçekleştireceği yeni projesi Tilia’nın satışları 18 Eylül’de başlıyor. Sur Yapı mimari grubu tarafından tasarlanan projede 4 blokta 278 konut ve ticari alanlar yer alıyor. Tilia’da 55 metrekarelik 1+1’den, 225 metrekarelik 4+1’e kadar değişik büyüklüklerde daire seçenekleri bulunuyor. Yüzde 10 lansman indirimi uygulanan projede banka kredisi ile 120 aya kadar vadelendirme yapılıyor.

royal
17-09-2013, 09:49
Bismillah deyip oturduk bilgisayarin basina Musa da destek olursa 6 yolculugu baslar

xweser
17-09-2013, 10:13
Ne oldu birden

DARICIG
ne oldu böyle birden arkadaşlarrrr

Academician
ne bicim kademelerin var arkadaş. biri nerde biri nerde.
sacma kağıt hareketleri

biri yüksek mal sattı desesn aort 5.32 hala. bu ne

xweser
17-09-2013, 10:15
Malı kaptırdığı için çirkinleşti mi acaba spek

DARICIG
17-09-2013, 10:15
ya ne rezil bir kağıtsın sen ya yeter bıktım artuık yaa.
yeterrrrrrrrrrrrrrr
senein gibi kasğıdın
senin gibi şirketin
bu kadar olmaz ki ya insanın yüreğini ağzında taşıttırıyosun 1 senedir.
EL İNSAFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF

DARICIG
17-09-2013, 10:18
ya napıyı bu ya dalgamı geçiyo

Academician
17-09-2013, 10:19
günlük izlememek lazım. ben 3-4 aydır ilk defa canlı izledim. memnun da kalmadım hani
akla zarar bunu izlemek.

dinero
17-09-2013, 10:21
Küçük yatırımcıya bu kadar düşman bir başka kağıdı ben uzun zamandır görmedim arkadaşlar. Adamlar küçük yatırımcıya üç kuruş kazandırmamak için yemin etmişler sanki. Bir seneden beri yüzümün güldüğünü hatırlamıyorum. Bu kadar yalan dolan, var biraz da sen oyalan. Bu şerefsizler bir proje açıklamadıktan sonra biz bu patinajları daha çok yaparız. Bu basiretsizlerden artık proje falan da bekleyemiyorum. Yılın sonuna üç buçuk ay kaldı, bütün bir seneyi projesiz tamamlayacak olurlarsa, artık etek giyip insan içine öyle çıksın Musa Aykaç.

kılevra
17-09-2013, 10:25
arkadaşlar kademe verecek j o i n vercek kimse yokmu böyle saçmalık olurmu sabah 5,42 sonra 5,02 şimdi böyle bu neyaaw kademelerde adam yokmu

mesut2356
17-09-2013, 10:31
yine ilk 10' dayız

memolim13
17-09-2013, 10:48
Röportajın da Musa Aykaç bugün bu oranlarla kredi kullanmayan 2015-2016 yılında bugünü arar diyor. Şimdiye kadar söylediklerini referans alırsak ev almayı düşünen arkadaşların ev almak için 2015-2016 yılını beklemesi gerekir diye düşünüyorum. İnşaat sektöründeki balon patlayacak er geç.

royal
17-09-2013, 10:57
Doke saca goturecek imajin var ama beceriksizlik kokulari aliyorum

DARICIG
17-09-2013, 10:58
Bir defada düzgün dur be oysamasın bir tarafların

Makarna
17-09-2013, 11:02
yeni ortaklara tanıştıralım.. şu anda hissettiğiniz nugyo spek'inin tokatıdır.. sinir bozucudur.. zamanla alışırsınız.. yada alışmak istemezsiniz..

Kafka11
17-09-2013, 11:09
Bu kağıdın verdiği eziyetten sonra yemin ettim borsadan uzaklaşmaya!..Zararımı telafi etmekten filan vazgeçtim; birazcık nefes alabilecek durum ortaya çıksın, sana ve ait olduğun şirkete bildiğim bütün küfürleri sayıp, lanet okuyarak uzaklaşacağım! Neyse içim o kadar dolu ki!... Yazmaya başlayınca, Musa AYKAÇ'ın attığı kazıkları düşündükçe içimde biriktirdiklerim dilimin ucuna geliyor!....Ufaktan da olsa buraya aktardığım zaman site yönetiminin gazabına uğruyorum....İyisi mi sus ve yapabiliyorsan bu şerefsizlerin sebep olduğu azabı sindirmeye çalış!...

NoMoreBets
17-09-2013, 11:13
Bu kağıdın verdiği eziyetten sonra yemin ettim borsadan uzaklaşmaya!..Zararımı telafi etmekten filan vazgeçtim; birazcık nefes alabilecek durum ortaya çıksın, sana ve ait olduğun şirkete bildiğim bütün küfürleri sayıp, lanet okuyarak uzaklaşacağım! Neyse içim o kadar dolu ki, yazmaya başlayınca, Musa AYKAÇ'ı attığı kazıkları düşündükçe içimde biriktirdiklerim dilimin ucuna geliyor!....Ufaktan da olsa buraya aktardığım zaman site yönetiminin gazabına uğruyorum....İyisi mi sus ve yapabiliyorsan, olup bitenleri sindirmeye çalış!...

rahat olun sıkmayın canınızı, hisse çıkmaya başlarsa hepsi unutulur, işte buldu kendini der maliyetinizi geçerse de o kadar bekledim kar etmeden çıkmam demeye başlarsınız:)

dinero
17-09-2013, 11:14
Bu kağıdın verdiği eziyetten sonra yemin ettim borsadan uzaklaşmaya!..Zararımı telafi etmekten filan vazgeçtim; birazcık nefes alabilecek durum ortaya çıksın, sana ve ait olduğun şirkete bildiğim bütün küfürleri sayıp, lanet okuyarak uzaklaşacağım! Neyse içim o kadar dolu ki, yazmaya başlayınca, Musa AYKAÇ'ı attığı kazıkları düşündükçe içimde biriktirdiklerim dilimin ucuna geliyor!....Ufaktan da olsa buraya aktardığım zaman site yönetiminin gazabına uğruyorum....İyisi mi sus ve yapabiliyorsan, olup bitenleri sindirmeye çalış!... Hiç canını sıkma Kafka, inan hepimiz aynı durumdayız, Bu aşağılık adamla yatıp bu aşağılık adamla kalkıyorum resmen. Söyledikleri yalanlar yüzünden zararımın haddi hesabı yok. Bu yalanlar olmasaydı, ben çoktan NUGYO'dan çıkmıştım. Söylediği her yalanın vebali inşallah üzerine olsun.

pool
17-09-2013, 11:15
yeni ortaklara tanıştıralım.. şu anda hissettiğiniz nugyo spek'inin tokatıdır.. sinir bozucudur.. zamanla alışırsınız.. yada alışmak istemezsiniz..

Alışılmıyor ben böyle karaktersiz bir ty görmedim bende 31.12.2013'ü bekliyorum ki söyledikleri gibi olmassa işler çok değişicek musanın yüzüne söyliycek bi iki lafla kalmıycak bu iş..

dinero
17-09-2013, 11:19
Alışılmıyor ben böyle karaktersiz bir ty görmedim bende 31.12.2013'ü bekliyorum ki söyledikleri gibi olmassa işler çok değişicek musanın yüzüne söyliycek bi iki lafla kalmıycak bu iş.. Ben de hep bunu söylüyorum, bu hakikaten böyle kalmamalı, hisse artık sıfıra dahi düşecek olsa, bu adi adamların gerçek yüzünü sergilemeliyiz. Toplu avukat mı tutarız, gazeteye toplu karalama reklamı mı veririz, ne yapacaksak düşünüp yapalım derim. Birlikten güç doğar. Evet Galatasaray'dan zarar eden arkadaşların yaptıkları belki kağıdı daha da aşağıya çekti, ama biz birşeyler yaparsak. NUGYO'nun bu işten karlı çıkamayacağına eminim, tabii biz de yapacağımız zararı sineye çekmek zorunda kalabiliriz. O da ayrı hikaye.

dinero
17-09-2013, 11:21
Alışılmıyor ben böyle karaktersiz bir ty görmedim bende 31.12.2013'ü bekliyorum ki söyledikleri gibi olmassa işler çok değişicek musanın yüzüne söyliycek bi iki lafla kalmıycak bu iş..

Bence bir avukat tutup öncelikle şirkete toplu bir protesto gönderip, akabinde bu protestonun gazetelere de verileceğini bildirmek en iyisi olur, bunun eksilerini ve artılarını bir beyin jimnastiği yapıp tartışabiliriz.

NoMoreBets
17-09-2013, 11:25
arkadaşlar mantıklı olun biraz lütfen, demezler mi "kazanın doğurduğuna inanıyorsunuz da öldüğüne neden inanmıyorsunuz?" diye...

dinero
17-09-2013, 11:28
arkadaşlar mantıklı olun biraz lütfen, demezler mi "kazanın doğurduğuna inanıyorsunuz da öldüğüne neden inanmıyorsunuz?" diye...

İyi de bunların söyledikleri tüm yalanlar yanlarına kar mı kalsın. Kazan doğururken, ortada bizzat şirket genel müdürünün yaptığı spekülasyonlar, manipülasyonlar yoktu ki, adam kazan ölürken, adam tüm spekülasyonları bizzat yaptı. Bumudur dürüstlük, bu yakışır mı böyle bir şirkete. Bunun bir cezası olmalı. Herşey bu kadar basit olmamalı.

krakatau
17-09-2013, 11:33
http://u1309.hizliresim.com/1f/k/sspvj.png (http://bit.ly/c25MCx)

viva
17-09-2013, 11:39
Alış
197 5.20
5549 5.18
3678 5.16
3107 5.14
14879 5.12

AVERAGE
17-09-2013, 12:32
en sinir olduğum; gazcı Kamil'in Ağustos 2012 den beri kağıt için gazlı-sazlı demeçler vermemesi... versin demiyorum ama gaz verme ihtiyacı hasıl olduğunda veriyorsun şuanda neden sessizce pısıyorsun arkadaş!!:vurkafa: ne değişti nugyo için olumsuz bir görüntü sergileyecek? çıkında şimdide delikanlı gibi, aslanlar gibi demeçler verin!! canınız istemiyor değilmi?? ozaman canınız istiyordu, kendinizi göstermek istiyordunuz değilmi fiyat vererek! şimdilerde ise para kazandırmak gelmiyor içinizden vatandaşa, bilançoyu bağladıktan sonra belki?? gizemli satış rakamlarınızı bilançonuzun gelir tablosuna elbet monte edeceksiniz, ümit ediyorumki orada da çamura yatmazsınız, kur indi-bindilerini bahane edip!! bizler bırakın para kazanmayı bir taraflarımıza monte ettiğiniz plaj şemsiyelerini nasıl çıkarırırız derdine düşmüşüz....para da sizin olsun pulda....

şimdilik iyi niyetten uzak olduğunuz fiyatı buralara getirmenizden belli....hiç düşünmüyorsunuz değilmi? biz insanlara vaatte bulunduk ileriye dönük, insanlarda bize inandı ve hissemizi aldılar...ama biz onları bize güvendikleri için enkaza gömdük! kim bilir 3 gün sonra alır götürürsünüz kağıdı(ne de olsa hakimiyitinizde)...kimse hatırlamaz bu acıları...güllük gülistanlık olacak buralar amma ben kendi adıma bir daha asla gelmem bu tahtaya!!

isteseniz 2 tavan çeker herkese haddini bildirirsiniz....zor olmasa gerek....trade etmeye tırsar o at oynatanlar....

Snakee
17-09-2013, 12:53
Hisse kaç gündür artıdaydı iki düşünce bela okumaya başlamayın ... Zamanı geldi kalkışın 9-10 olmasada toparlanıor...10.20den mallananı tebrik etmek lazım 2013 de 40 mı olcak sandıki :) sabır!!!

daveyorke
17-09-2013, 13:20
Hisse kaç gündür artýdaydý iki düþünce bela okumaya baþlamayýn ... Zamaný geldi kalkýþýn 9-10 olmasada toparlanýor...10.20den mallananý tebrik etmek lazým 2013 de 40 mý olcak sandýki :) sabýr!!!
40 olsa kim ne derdi.. Ya da soyle sorayim sizce kac olur beklentiniz nedir?. Burasi borsa ne olacagi belli olmuyor

Snakee
17-09-2013, 14:23
40 olsa kim ne derdi.. Ya da soyle sorayim sizce kac olur beklentiniz nedir?. Burasi borsa ne olacagi belli olmuyor

15 gzl rakam yalnız yakın zamanda değil ... 2015-2016 projeler bitip para kasaya girince yeni projlerle kalkar ... Ve tabi 9,10 dan giren ekibi dökmeden gitmez , specler sabırlı insanlardır algıyla oynuyolar 8 den almak için sıraya girenler 430 dan büyük bi bölümü stopp yapmştr .şu fiyatlardan 10 bin lot alıp hiç bakmayan 2016 da ihya olur ama hergün ekrana bakılırsa illaki silkeler bı kadar dalgalanmada ...

alsancak
17-09-2013, 14:32
görende endekse yön veriyor zanneder..ytd..:)
endeks artıya geçince bakalım ne yapacak ytd...

bymechul
17-09-2013, 15:42
Hisse kaç gündür artıdaydı iki düşünce bela okumaya başlamayın ... Zamanı geldi kalkışın 9-10 olmasada toparlanıor...10.20den mallananı tebrik etmek lazım 2013 de 40 mı olcak sandıki :) sabır!!!

Sn Snake siz olan için yorum yapıyorsunuz 10,20 den alan kişi olacak için almıştır.

Ben VKGYO'yu 6,20'den kaptırdım ve hisse şuan 9,xx lerde ve hisse dur durak bilmeden her kademeden alana kazandırıyor. 10,20 den alan kişi 'de hisseye bizler gibi güvenerek almıştır. 10,20 den alan kişi yi tebrik etmişsiniz peki 8-7-6'den alan için ne diyeceksiniz ve hatta hatta her maliyet düşürmede maliyetin altında kalan NUGYO ya hiç mi laf söylemeyeceksiniz...Onlarda mı almamalı idi 4 veya 5 leri mi beklemeli idi.

...Hisse kaç gündür artıda yazmışsınız kaç'tan kaça gelmiş ona mı bakmak lazım yoksa kaç'tan kaça DÜŞMÜŞ ona mı bakmak lazım.

buzadam
17-09-2013, 16:37
Nurol diyecem kızacan üstad:)

Saygı ilen...

pool
17-09-2013, 17:14
Beşiktaşımda 2 gündür tavanlarda :( özlemişim tavanı............. ah ulan nalan ne hale getirdin bizi...

NoMoreBets
17-09-2013, 17:14
hain evlat ökkeş...

Snakee
17-09-2013, 21:36
Sn Snake siz olan için yorum yapıyorsunuz 10,20 den alan kişi olacak için almıştır.

Ben VKGYO'yu 6,20'den kaptırdım ve hisse şuan 9,xx lerde ve hisse dur durak bilmeden her kademeden alana kazandırıyor. 10,20 den alan kişi 'de hisseye bizler gibi güvenerek almıştır. 10,20 den alan kişi yi tebrik etmişsiniz peki 8-7-6'den alan için ne diyeceksiniz ve hatta hatta her maliyet düşürmede maliyetin altında kalan NUGYO ya hiç mi laf söylemeyeceksiniz...Onlarda mı almamalı idi 4 veya 5 leri mi beklemeli idi.

...Hisse kaç gündür artıda yazmışsınız kaç'tan kaça gelmiş ona mı bakmak lazım yoksa kaç'tan kaça DÜŞMÜŞ ona mı bakmak lazım.

Ben bela okumasınlar dedim ... Vkgyoda yakında başlar şelaleye ...

mozel
17-09-2013, 22:52
http://www.youtube.com/watch?v=g1IB266dxbY

nurol olarak hızlı büyüme kararı aldık dk.5,31
amerikalı ortaklarla türkiyede yeni projeler geliştireceğinizin sinyalini verdiniz dk.7.54
biz gyo olarak durmuş değiliz, 3 projemiz var,4.projemizi 5.projemizi hayata geçirebilmek adına max.çaba ve gayret sarfediyoruz dk9,03

biz yağmurun altına tarlayı çekiyoruz
4.5.projemizi merkezde sorunsuz yerlerde gerçekleştirmek adına çaba sarfediyoruz,şehrin kalbine dokunmayı seviyoruz dk9.03

4.5.projemizide hayata geçirmek adına çaba ve gayret sarfediyoruz, BU SENE!!!!!!!! biliyorsunuz 2 yıldır süprizlerle,süprizlere açık bir grup olduk, BU YIL İÇİNDE MUHAKKAKİ YENİ PROJELERİMİZ OLACAKTIR!!!!!!!amacımız bu 9.35

ama öncelikle karlılığı düşünüyoruz, yeni proje adına,hem kendimizi hem yatırımcımızı zararlı çıkaracak birşeyin altına imzamızı atmayız
NAKO BU SENE YA OLACAK YA OLACAK dk.11.18
-------------------------------------------------------------

hadi musa müdür gürlediğiniz yeter, birazda yağın artık,16 aydır yeni proje adına tık yok
senenin bitmesine 3 ay kaldı, bu mavi boncukların cezbettiği yatırımcının ağzında sıka sıka diş kalmadı
koskoca istanbulda hiçmi karlı proje denk gelmiyor!!!

pool
18-09-2013, 02:27
Sevgili Mozel yine güzel bi açı yakalamış, teşekkür ederim, kendisininde söylediği gibi hedef 31.12.2103 yolumuz daha var. Sn.Musa müdür umarım kısa zamanda asayı eline alır, bizler inandık sizlerde inşallah bizleri utandırmassınız..

xweser
18-09-2013, 08:40

Siz de kına yakarsınız artık.

Anlamıyorum şu insanları. Tamam kağıdın düşmüştür, gitmiyordur başka kağıtlar uçuyordur, kıskançlık vardır da içinde kalsın be. Bu kadar da dışa vurulmaz ki.

bymechul
18-09-2013, 09:21

...Düşünün kü NUGYO'da şirketin Genel Müdürü olan Müdür Musa 10,22'den başladı Hisseyi önce % 400 kazandırdıkla allamaya pullamaya ve 6 lara kadar yapacağız/edeceğiz NAKO Nisan'da tamam olmadı Haziran sonu tamam şimdi de tutturmuş bu yıl ya olacak ya olacak diyor ya bir ay sapar iki ay sapar da bir proje 6 ay sapar mı bu nedir sonra bela okunmasın diyorsun bende diyorum ki BİZE BUNLARI YAŞATANLARI ( BİLİNÇLİ ) ALLAH ISLAH ETSİN DİYORUM.

...VKGYO'da sen ve senin gibiler hep konuştu...Orada Müdür Musa yok orada adam gibi adam AĞA var her kademeden alana kazandırdı...

...Hisse de düşüş olmaz diyemem hisse 1,4x lerden gelmiş 9,xx lere ama o tahtada AĞA ne derse o olur ister 50 olur ister 1 olur.

...NUGYO 10,22 İKEN VKGYO 3,xx lerde idi şimdi VKGYO 9,xx lerde NUGYO 5,16 da !!! Bu kadar kör ne nankör olmamak lazım. HEP YATIRIM YAPAN KY Mİ SUÇLU !!!

fatihrustu
18-09-2013, 09:30
Arkadaşlar bu AĞA dedikleri kim oluyor? Yazması ve de sorulması abes veya suç mu? Çok merak ettiğimden soruyorum. Kusura bakmayın. Birisi özel mesaj da atabilir.

simsimya
18-09-2013, 10:23
Arkadaslar o video sanirim mart ayina ait..bi yanlis anlasilma olmasin...

krakatau
18-09-2013, 11:11
http://s1309.hizliresim.com/1f/l/stkpk.png (http://bit.ly/c25MCx)

Makarna
18-09-2013, 11:53
5,18 - 5,20 direnç oldu.. 5,22'yi tırtıklayamıyoruz bile... Dolar arttıkça satışları artan NurolTower'ım benim... Televizyona reklam ver, ama bir tweet atma.. aşk olsun...

DGATE
18-09-2013, 12:25
adi kese kağıdı tuvalette bile işe yaramaz bu kağıt

memolim13
18-09-2013, 16:09
Nasıl bir terazin var arkadaş? Endeks çıkarken en arkada, düşerken en öndesin. Bir daha bu kağıt nasıl güven tazeler bilmiyorum, daha GMY Yavuz hakkında en ufak bir açıklama yok, bu kadar uzun sürüyor mu banka hesaplarını, vs incelemeri?

NoMoreBets
18-09-2013, 16:13
http://emlakkulisi.com/nakliye-ambarlari-arazisi-bosaltilamadigi-icin-satilamiyor/192943

Zeytinburnu’nun elde kalan en değerli arazilerinden biri olan Nakliye Ambarları arazisi kooperatif üyeleri arasında oy birliği sağlanamaması nedeniyle satılamıyor. Bir diğer önemli neden ise arazi üzerindeki ambar şirketlerinin boşaltılamaması...

16 Eylül 2013, Pazartesi / 10:37

Zeytinburnu’nun elde kalan en değerli arazilerinden biri olan Nakliye Ambarları arazisinin satışı kooperatif üyeleri arasında oy birliği sağlanamaması nedeniyle hala gerçekleşemedi.

Oy birliği sağlanamıyor

32 yıldır Zeytinburnu’nda faaliyet gösteren Ambarlar Sitesi’nin yer aldığı 128 dönüm büyüklüğündeki arazi uzun süredir müşteri arıyor. İstanbul Nakliyeciler Ambarları İşletme Kooperatifi’ne ( NAKO) ait olan arazi, kooperatif üyeleri arasında oy birliği sağlamaması nedeniyle hala satılamadı. Nurol GYO ve KİPTAŞ'ın da içinde olduğu yerli ve yabancı birçok firmanın talip olduğu arazinin satışı gerçekleşmesi için 180 kooperatif üyesinin onay vermesi gerekiyor.

Gidecek yerimiz yok

Yaklaşık 300-350 milyon dolar fiyat biçilen Nakliye Ambarları arazisinin uzun yıllardır satılamamasının bir diğer nedeni ise nakliye ambarlarının boşaltılamaması. Kooperatif yetkilileri birçok firma peşin para veriyor ama ambarların boşaltılmasıyla uğraşmak istemiyor. Araziyi boş almak istiyorlar. Bizim de gidecek yerimiz yok diyorlar.

DARICIG
18-09-2013, 17:07
yarın da 4 lere yolculuk başlayacak anlaşılan. hep böyle yapıyor zaten şerefsizlerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

DARICIG
18-09-2013, 17:42
mal çıkmak içinmiydi az da olsa bu yükseliş acaba .bir yorum alsak. iyice tedirgin olmaya başladım kendi adıma

asrob1453
18-09-2013, 17:59
mal çıkmak içinmiydi az da olsa bu yükseliş acaba .bir yorum alsak. iyice tedirgin olmaya başladım kendi adıma

teknik oluşturuyordur yataya sarıp tekniği ala getirecektir buda 3 vakte kadar :) 3 gün 3 hafta artık hangisi olur bekleyip göreceğiz ;)
yalnız bu arada endeks bozmazsa çünkü düşen endeks tekniği bozar..

Makarna
18-09-2013, 18:05
http://www.dengeas.com.tr/index.php?module=modul_ilan_oku&modul=298&ID=60

Gidecek yeri olmayan Nakliyeciler, Arnavutköy Deliklikaya Mevkii'nde kendilerine yer yapmıyorlar mı? Bu Denge A.Ş hangi işin yüklenicisi... Emlak Kulisi niye bunu araştırmıyor?

XBROKERX
18-09-2013, 19:03
http://p1309.hizliresim.com/1f/l/stx1h.png

xweser
18-09-2013, 21:25
Yarın pis bir gün olacak nugyo için.

Nerede ise bütün kağıtlar coşarken, biz iç geçireceğiz. :(

bayege
18-09-2013, 21:26
Kurdan düşmemişmiydik bu düşüşe hızlı çıkış olmalı herhalde bu kez yapar

acemşah
18-09-2013, 21:45
Yarın bir cok hisse tavan yada tavana yakın açılış yapacak gibi.

Satanlara her zaman saygım sonsuz ama....
Galiba yarin ve sonrası icin nugyo nugyo nugyo.....:)

xweser
18-09-2013, 22:06

düşen borsada en önde olduğunu düşünürsek yarın en azında düşmez artık herhalde galiba sanursam

ercyln
18-09-2013, 22:16

Yarin icin bukadar pozitif düşünmenizin sebebi nedir. ?

Sent from my GT-I9500 using hisse.net mobile app

AVERAGE
18-09-2013, 22:26

Ya mokoko ya ölüm nugyocu yatırımcıya!!!yarın artık 2 kat ölürüz zulümden...herkes uzaya bizimki bakar trene bakar gibi!!!
Bir ihtimal dolar kuru 1,95 geçiyor..belki traderler yellendirirler kağıdı akşama da geldiği yere kadar yamulur adi kağıt!!!ne de olsa bizim hedefe daha çoooookkk var..merak etmeyelim ama 2015 e herşey daha güzel olacak!!kira gelirimiz olacak,temettü verecek koruduğu önemsediği Ky lere?? !!!!
Reklamlar geçiyor nurol towers için..Allah tan bu sefer %402 dememişler utanmadan!!!

xweser
18-09-2013, 22:34
İnşaallah biz yanılırız da endekse uyar.

acemşah
18-09-2013, 22:36
Yarin icin bukadar pozitif düşünmenizin sebebi nedir. ?

Sent from my GT-I9500 using hisse.net mobile app

cünkü öyle düşünmek istiyorum..:)

yarın nugyoda tekrardan 7 kimbilir belkide 8 lere doğru yol almaya başlayacaktır.. kısmet artık... ötesi yalan...

memolim13
18-09-2013, 22:44
Bu kağıt o kadar ky dostu bir kâğıt ki, yarın herkes mersine giderken tersine giderse sasirmamak lazım bence.

rain07
18-09-2013, 22:46
Yaşar Erdinç : "Yarın borsada en az 1500- puan yukarıdan açılış olur. Açılış sonrasında yükseliş kademeli azar azar devam eder...+"

xweser
18-09-2013, 22:50
Yaşar Erdinç : "Yarın borsada en az 1500- puan yukarıdan açılış olur. Açılış sonrasında yükseliş kademeli azar azar devam eder...+"

Bende sallama hakkımı kullanıyorum BİST için.

Açılış yüksekten olur. Azucuk geri sarıp korku salarlar. Ama kapanış en yüksekten olur.

Nugyo için ne desek boş. :)

AVERAGE
18-09-2013, 23:06
Bende sallama hakkımı kullanıyorum BİST için.

Açılış yüksekten olur. Azucuk geri sarıp korku salarlar. Ama kapanış en yüksekten olur.

Nugyo için ne desek boş. :)

Kaçınılmaz son..içerdeki çok sevdiği Ky ler çıkmak haram!!onlar cepte!!hamallığa devam Ky ye!!offff offff....şafağımız çok...günahımız neydi?!!!

xweser
18-09-2013, 23:08
Allah var. Güzel mal taşınıyor. Çizmeden. İtina ile.

ariesnet
18-09-2013, 23:23
faizlerin düşmesi hangi sektörlere yarayacak?

alsancak
18-09-2013, 23:32
fed kararı hayırlı olsun..ytd..

m öğüt
18-09-2013, 23:38
doların düşmesi katmercilere yarar.

xweser
18-09-2013, 23:58

Faizlerin düşmesi gyo lara yarar ama nugyo ya yarar mı bilinmez

Emir Kaan
19-09-2013, 00:25
Bu nugyo topiğini bedelsiz açıkladığı günden beri takip eder dururum hiç bu dönemdeki kadar olumsuz yazı görmemiştim kagıt bölündü 5.80 gördü ve 3.50 lere dek soluksuz indi o zaman bile bu kadar olumsuz yazı yoktu bu hisse günlükçü hissesi degil beyler yatirimlik hisse aldiniz 1 hafta sonra tavan olsun istiyorsunuz 8 üstünden alanlarda kusura bakmasın ama 20 olacak diyemi bekliyorlardı hisseyi zaten eski fiyatla 40 liraya dayanmıştı hisse 2 den 40 a soluksuz çıktı bu kagit 5 ayda yani ne bekliyodunuz 80 olmasinimi?? O sebeple burada battik bittik yok % 402 verdik dediler bizi madara etti şerefsizler bilmem ne şu bu diye ağlayıp milletide kağıttan soğutup gitmeyecek diye sattırıp vebal almayın şunu bilir şunu söylerim borsada iyi bir şirkette tekkeyi bekleyen her zaman ama her zaman çorbayı içer.

memolim13
19-09-2013, 01:13
Haydaaa, sil bastan anlat niye bu kadar nugyoya kizildigini, ben yoruldum valla.

Bu nugyo topiğini bedelsiz açıkladığı günden beri takip eder dururum hiç bu dönemdeki kadar olumsuz yazı görmemiştim kagıt bölündü 5.80 gördü ve 3.50 lere dek soluksuz indi o zaman bile bu kadar olumsuz yazı yoktu bu hisse günlükçü hissesi degil beyler yatirimlik hisse aldiniz 1 hafta sonra tavan olsun istiyorsunuz 8 üstünden alanlarda kusura bakmasın ama 20 olacak diyemi bekliyorlardı hisseyi zaten eski fiyatla 40 liraya dayanmıştı hisse 2 den 40 a soluksuz çıktı bu kagit 5 ayda yani ne bekliyodunuz 80 olmasinimi?? O sebeple burada battik bittik yok % 402 verdik dediler bizi madara etti şerefsizler bilmem ne şu bu diye ağlayıp milletide kağıttan soğutup gitmeyecek diye sattırıp vebal almayın şunu bilir şunu söylerim borsada iyi bir şirkette tekkeyi bekleyen her zaman ama her zaman çorbayı içer.

m öğüt
19-09-2013, 09:27
Emir Kaan,
senin gm musa aykaç bizzat kendisi bahsetti 23 lü rakamları bekliyorum diye,
biraz araştır öyle yaz istersen.

Livabey
19-09-2013, 09:33
Endeks rekor gap'lı bir açılış yaptı, tamam bekleniyordu ama %5'e yakın da biraz abartı oldu :he:

Bakalım gün sonu neler olur.

NoMoreBets
19-09-2013, 09:35
Her endeks kendi boşluğunu doldurur diye bir söz var mı yoksa ben mi icat ettim:)
hakkımızda hayırlısı bol şanslar herkese...

bayege
19-09-2013, 09:51
yonca tavana gidiyor bu nugyoda spk dan dolayı başka bilmediğimiz bir sıkıntı mı var???

bymechul
19-09-2013, 09:55
...Yoncanın yavana gittiği endeksin % 6 ya dayandığı yerde Müdür Musa!nın NUGYO'su KY DOSTU hala dirençlere takılıyor.

...5,34+++ kırılırsa saatliklerde macd döndü keser ve hızlanabiliriz. Ama hisse gelmiş 10,22'den 5 lere kime veya hangimizi sevindirir bilemem.

volkan40
19-09-2013, 09:56
bu yükselişte bile yerinde bekliyor birazdan kırmızı olur

bayege
19-09-2013, 10:05
borsa=yonca ne işimiz var buralarda ders almaktan bıkmadım...nugyo endeks düşüşünde 6 lardan 4 lere geldi çıkışta ne halde yazıklar olsun biz ky lere ne işimiz vardı bu kadar inandık bunlara kahroldum ya...YTD

AVERAGE
19-09-2013, 10:06
garantiyle birmi nugyo???? garanti %35 düşmüş düşüşte...hepsini kapattı üstüne kar yazdı... nugyo öyle mi? %50 düştü düşüş o düşüşşşşş ne arayan ve ne soran....

ondan sonrada derdiniz ne diye küheylanlık yapılıyor...akıl öğretiyor arkadaş 8 den niye aldın diye!!! halen vebal almayın zart-zurt...BELKİDE senin elindeki lotun 20-50 katı belki dahada fazlası zararım var sayelerinde....3-5 lotla ahkam kesip akıl öğretmenin alemi yok....

kağıdı kötülemeyin falan falannnnn....kötü kağıta iyimi diyeceğiz??!!!! alın mal bu işte!!!herkes görsün bu kepazeliği!

ne emmeye ne gömmeye geliyor işte! dolar yükselir vayy dolar yükseldi borcu çok ver aşağaı!!dolar düşer? e hadi dolar düştü senin borçta düştü?

vel hasıl amcanın keyfi ne zaman gelirse artık!!gelirmi? orası da bilinmez ya! hadi bir ihtimal yine iyi düşüneyim diyorum Holding var arkasında diyorum ama...ama bu şemsiye ile onu bile düşünmek gelmiyor içimden eyy Nurol yönetimi!!!

defne128
19-09-2013, 10:38
bu kağıt tıpkı ısıklar holding gibi çok şerefli bir kağıt...

alsancak
19-09-2013, 10:49
garanti tavan ...bunuda görmüş olduk..ytd..:)

xweser
19-09-2013, 11:00
Bu yükselişte de tutabiliyorlarsa güzel günler yakındır diye düşünmekteyim. Fazla tutamazlar.

zafsmith
19-09-2013, 11:03
sözün bittiği yer
rezil kağıt

Erdemus
19-09-2013, 11:13
Bu yükselişte de tutabiliyorlarsa güzel günler yakındır diye düşünmekteyim. Fazla tutamazlar.

Şöyle katılayım; nefret ettirdi..kopmalar oldu, silkeleme bitti..O yüzden kalanlarla hareket başlayabilir..ytd..

NoMoreBets
19-09-2013, 11:15
yeni proje ve karlı bir inşaat haberi gelmeden yerinde sayar...

velibaba
19-09-2013, 11:26
Nurol grubu devletten çok iş alıyor. Onları başbakana şikayet etmek lazım.
http://basvuru.akim.akparti.org.tr/vatandas/
AKİM var başbakana ulaşmanın en kolay yoludur. Bir çok sorunumu bu şekilde çözdüm. Bu adamların hisse hangi fiyattayken neler söylediklerini yazın buraya yollayın. Başbakan bilsin nurolun 3 para için millete neler çektirdiğini.
Ben beklerim ve bekleyeceğim fakat bekleyemeyen yeter deyip satan, sıkıntıda olup satanların hakkını yediler. Koskoca nurolun tek borsa şirketini bir spek grubuna verip şirketin ırzına geçiyorlar. Hemde şirketin gaz veren açıklamalarıyla hisse satarak.
Bela okumam ve sizde okumayın. Sadece Allah a havale edin bunları.
Spek burayı okuyup gülüyor belkide fakat şunu söyleyeyim gökten 3 parmak düşmüş ortadaki speğin ...... girmiş.

royal
19-09-2013, 11:26
Haydi nugyo titre ve kendine gel

memolim13
19-09-2013, 11:33
Bu parmak olayı iyiydi :) Diğer ikisi de Musa Vurkaç ve onu oraya getirenin gözüne kaçmış :)

Akim'de ciddiye alınmayabiliriz bu arada, bu konu geneli ilgilendiren bir konu değil çünki, ayrıca kendi isteğimizle düdüklettik kendimizi,
Türkiye'de insanın karakter ve şeref seviyesine müdahele edilmiyor maalesef; şeref, haysiyet, onur, karakter, vs konularında insanlar çok özgür istedikleri kadar seviyesizleşebiliyorlar.

Nurol grubu devletten çok iş alıyor. Onları başbakana şikayet etmek lazım.
http://basvuru.akim.akparti.org.tr/vatandas/
AKİM var başbakana ulaşmanın en kolay yoludur. Bir çok sorunumu bu şekilde çözdüm. Bu adamların hisse hangi fiyattayken neler söylediklerini yazın buraya yollayın. Başbakan bilsin nurolun 3 para için millete neler çektirdiğini.
Ben beklerim ve bekleyeceğim fakat bekleyemeyen yeter deyip satan, sıkıntıda olup satanların hakkını yediler. Koskoca nurolun tek borsa şirketini bir spek grubuna verip şirketin ırzına geçiyorlar. Hemde şirketin gaz veren açıklamalarıyla hisse satarak.
Bela okumam ve sizde okumayın. Sadece Allah a havale edin bunları.
Spek burayı okuyup gülüyor belkide fakat şunu söyleyeyim gökten 3 parmak düşmüş ortadaki speğin ...... girmiş.

bayege
19-09-2013, 11:52
gm ve bu açıklamaları yapmasına izin veren aileyi, Allaha havale ediyorum benim 3 kuruşumla kazandıklarını helal etmiyorum. İlk 5 değil son 5 hedefleriymiş....Tüm kızgınlığım kendime bu kadar neden inandım diye...

rain07
19-09-2013, 12:07
_ Endeks 80194...
_ Nugyo kaç ?
_ Nugyo mu ? 5,26 :) şaka gibi :)

DGATE
19-09-2013, 12:26
ben demiştim kese kağıdı daha değerli diye...

rain07
19-09-2013, 12:46
Endeks 90000 i geçse Nugyo bu hızla 5.38-5.40 olur:)

royal
19-09-2013, 13:04
Altin camura dusse yine altindir acele yok illa birileri fark edeck

NoMoreBets
19-09-2013, 13:21
Altin camura dusse yine altindir acele yok illa birileri fark edeck

zaten altın da tepetaklak bu aralar:)

ercyln
19-09-2013, 14:10
İsmail YK'dan inciler...

Benim için hep sen vardın
Bunu hep senden senden duyardım
Iki gözüm kör olsun
Of nasıl sana inandım

Bin cefa gördüm
Bin defa öldürdün
Kahrolsun bıktım ya artık
Beni benden aldın, attın,
beni sattın yazıklar olsun

Allah belanı versin
Allah seni kahretsin
Bana gelen sana gelsin yar
Hayatımı sen mahvettin
Acımadın neler çektim
Kader seni de kör etsin

Bomboşyere yaşıyorum
Hergün acı çekiyorum
Her dakika eriyorum
Yeter artık senden nefret ediyorum

Beni benden aldın, attın,
beni sattın yazıklar olsun

Allah belanı versin
Allah seni kahretsin
Bana gelen sana gelsin yar
Hayatımı sen mahvettin
Acımadın neler çektim
Kader seni de kör etsin

Içimdeki nefreti kimse alamaz
Isterse ölüm gelsin
Hala seviyorum seni
Allah belanı versin

bayege
19-09-2013, 14:25
garana kar satışları gelince ondan hızlı düşmezsek şaşıracak var mı?????

certek
19-09-2013, 14:43
Gerçekten endeksin %8 prim yaptığı günde bu performans ve halen bugüne 5.00 li seviyelerde bulunuyor olmak oldukça anlamsız...

simplett
19-09-2013, 14:45

borsa arttığı kadar düşse çift taban yeriz şaşırmaya ne hacet..

yatacak yerleri yok bunların yalan beyanlarla milletin üç kuruşuna göz dikmek nedir :mad:

memolim13
Nugyo yanlış zamanda yanlış kağıtta olmak nedir, girdiğimiz günden beri kanıttıra kanıttıra ezberletti bize. Borsa da genel müdür çok dürüstmüş, arkasındaki aile söyle iyiyymiş, böyle yaptığı işin arkasdındaymış vs hepsinin yalan olduğunu öğretti bize.

İşin ilginci 8,90'larda ben bu kağıda ev alabilme ümidiyle girmiştim 1 yıl önce. Genel müdür öyle bir gaz verdi ki, portföy dahi yapma gereği duymadım. Her hisseye arkadan baktım durdum o saatten sonra. Ev alabilmek için bir fırsat çıktığında da 2 ay önce çok büyük zarar ile Nugyo'dan çıkmak durumunda kaldım, zararı da arabamı satarak kapattım maalesef. Tabanway gidip gelmek,çocuk kucağında eziyet çekmek dahi yetmedi bana. Ardından şirket vakıf hesabındaki parayı çekip artık 6'lı seviyelerin altı olmaz poh pohlarıyla tekrar kumarda kaybeden kişi saldırganlığı ile 6,14 maliyet ile daldım kağıda.

Müslüman aynı delikten 2. kez sokulmaz ama ben artık tepki vermesi lazım, sitedeki boş bırakılan sürpriz proje alanına bakarak, sattığı konutların parası cebe girecek diye diye ve en önemlisi de akılsızlık yüzünden borsadaki en üçkağıtçı kağıda tekrar yüklü miktar bodozlama atladım. Kimseye kızmak gelmiyor artık içimden çünki 2. kez aynı üçkağdıda gelldim. Bu şirketin GM'si de GMY'si de ve hatta hatta sahibi dahi bizi sömürdü ve 3 kuruş paramızla(onlar açısından) yatırım yapma derdine bizi dikti buralara. Bu kağıt bu kadar ah aldıktan sonra artık 20'li seviyelere çıksa, hatta Türkiye'nin en büyük GYO'su olsa ne olacak ki, bu kadar ahı ve hakkı nasıl ödeyecekler onu düşünmeleri lazım bence.

certek
11.200___19.800

Livabey
19-09-2013, 14:46

Garan vura vur dostum,

Bizde istekli vurucu bir eleman gelip silip atması lazım kademeleri ki kendine gelsin :he:

Komik rakamlardayız 80 bin endekste hala...

alsancak
19-09-2013, 14:53
bugun borsadaki yatırım kagıtları ile kumar kagıtları belli oldu...bugun ralliye tepki vermeyen kagıt bundan sonra kınayı neresine isterse yaksın...mayası bozuk bunların....ytd...

Snakee
19-09-2013, 15:01
Nugyo yanlış zamanda yanlış kağıtta olmak nedir, girdiğimiz günden beri kanıttıra kanıttıra ezberletti bize. Borsa da genel müdür çok dürüstmüş, arkasındaki aile söyle iyiyymiş, böyle yaptığı işin arkasdındaymış vs hepsinin yalan olduğunu öğretti bize.

İşin ilginci 8,90'larda ben bu kağıda ev alabilme ümidiyle girmiştim 1 yıl önce. Genel müdür öyle bir gaz verdi ki, portföy dahi yapma gereği duymadım. Her hisseye arkadan baktım durdum o saatten sonra. Ev alabilmek için bir fırsat çıktığında da 2 ay önce çok büyük zarar ile Nugyo'dan çıkmak durumunda kaldım, zararı da arabamı satarak kapattım maalesef. Tabanway gidip gelmek,çocuk kucağında eziyet çekmek dahi yetmedi bana. Ardından şirket vakıf hesabındaki parayı çekip artık 6'lı seviyelerin altı olmaz poh pohlarıyla tekrar kumarda kaybeden kişi saldırganlığı ile 6,14 maliyet ile daldım kağıda.

Müslüman aynı delikten 2. kez sokulmaz ama ben artık tepki vermesi lazım, sitedeki boş bırakılan sürpriz proje alanına bakarak, sattığı konutların parası cebe girecek diye diye ve en önemlisi de akılsızlık yüzünden borsadaki en üçkağıtçı kağıda tekrar yüklü miktar bodozlama atladım. Kimseye kızmak gelmiyor artık içimden çünki 2. kez aynı üçkağdıda gelldim. Bu şirketin GM'si de GMY'si de ve hatta hatta sahibi dahi bizi sömürdü ve 3 kuruş paramızla(onlar açısından) yatırım yapma derdine bizi dikti buralara. Bu kağıt bu kadar ah aldıktan sonra artık 20'li seviyelere çıksa, hatta Türkiye'nin en büyük GYO'su olsa ne olacak ki, bu kadar ahı ve hakkı nasıl ödeyecekler onu düşünmeleri lazım bence.
Tekrarlanan başarı tesadüf deildir :) umarım inş en yakın zamanda zararınızı kurtarırsınız

Livabey
19-09-2013, 15:12
Kademeleri merak ediyorsanız; tabi ki komedi :)

http://p1309.hizliresim.com/1f/m/sulhl.png

AVERAGE
19-09-2013, 15:21
Dün bugünden için traderler gelir de yellerler biraz belki demiştim...ama ne gereği var 2 saat uğraşacaklar kademeleri kaldırmak için, yüzbinlerce lot havada uçuşacaktı.... ondan sonra göbekleri çatlayacaktı satana kadar...bu havada imkb 30 da işlem yapmak dururken tenezzül bile etmediler haklı olarak...salak değiller ya....yapsalar ne olurdu ki sanki...ne de olsa gün sonu çıktığı yere kadar gömeceklerdi...yine biz bize bakınıyor olacaktık......
Düşmanına birşey yapmak istiyorsan Nugyo aldır....tüm kötülüklere bedel......

alsancak
19-09-2013, 15:24
yuh nugyo yuhhhhhh...:)

NoMoreBets
19-09-2013, 15:27
yalnız güzel tutundu 5.20 de!!!

mesut2356
19-09-2013, 15:31
endeks eksi yüzde sekiz olsaydı iki seansta alış kapatırdık şanstan endeks iyi bari bu aralar eğer iyi bir haber gelmez ise bu aralar kar satışları nugyo yu ne yapar bilemem

AVERAGE
19-09-2013, 15:45
endeks eksi yüzde sekiz olsaydı iki seansta alış kapatırdık şanstan endeks iyi bari bu aralar eğer iyi bir haber gelmez ise bu aralar kar satışları nugyo yu ne yapar bilemem

nugyo bizi/bizleri o çapsız düşüşü haricinde son zamanlarda hiç yanıltmadı! istiktarlı bir şekilde gösteriyo bize endeks düşüşlerinde anyayı konyayı!! ne de olsa garanti bankası gibi kağıt endeks düşüşünde endekse yanıt vermek zorunda; vermezse olmaz....endeks yükselirken de başka şey gösteriyor!! alırsınızzzzzzzzz babayı şeklinde!!:vurkafa:

memolim13
19-09-2013, 15:46
Ben geçen elimdekilerin yarısını 5,26'dan verip 5,02'den geri almıştım biraz daha fazlasıyla. Bugün de öyle yapacam gibi, 5,20'den verip yarın alttan almak lazım, yarın mutlaka kar satışları olacaktır ve Nugyo en önde düşenlerden olacaktır, çok kar ettirdi ya onların satışı olması lazım...

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, Nugyo bu.

royal
19-09-2013, 15:59
Evet millet olmus esek ariyor musacim dusurdugun hale bak!Haftaya millet yuksekten almak varken neden ucuza alsin(!)

ercyln
19-09-2013, 16:23
Evet millet olmus esek ariyor musacim dusurdugun hale bak!Haftaya millet yuksekten almak varken neden ucuza alsin(!)

Sayın Royal,
Haftaya beklentiniz nedir?

nit
19-09-2013, 16:31
Yahu ne kadar saçma hareketler oluyor tahtada.

viva
19-09-2013, 16:56
resmen acı çektiriyor millete daha ne yapacak acaba?

DARICIG
19-09-2013, 16:57
yuhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
yuhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
yuh sana be yuhhhhhhhhhhhhhhhhh

DARICIG
19-09-2013, 16:57
gel gel 4 lere 3 lere gel ne duruyosun ki gelllll

DARICIG
19-09-2013, 17:01
tabi iiiiiiii artık kim bakar ki senin yüzüne...
ah ah bir kurtulsam tövbe bende bakmam zaten

Livabey
19-09-2013, 17:02
5,18'e 14 bin koydu eleman şimdi, terbiyesizlik hat safhada :he:

74,500 altında sertleşebilecek endeks satışlarında ne yaparsın nugyo ?

http://p1309.hizliresim.com/1f/m/supfw.png

DGATE
19-09-2013, 17:09
ettiğimiz her küfür azdır...hakeden namussuzlara az bile...lanet kağıt,lanet hisse,lanet şirket...batmazsan adam değilsin...senin gibi holdingin taaa

DARICIG
19-09-2013, 17:13
gel gel sarışınım ge. 5 te bekliyorum sennniiiii gel.

DARICIG
19-09-2013, 17:13
kafayı yedirdi bana ya.
kusura bakmayın arkadaşlar

DGATE
19-09-2013, 17:22
borsa bu sebeble düşmüş 4 taban yemiştik.bu sebeble borsa çıkıyor ve rekor kırıyor.bizimki anasından çıktığı yere gidiyor..demek ki bu kese kağıdında sorun var.ciddi ciddi düşünmek lazım..

CANO34
19-09-2013, 17:29
Sayın Royal,
Haftaya beklentiniz nedir?

Haftaya teknik olarak 5.50'yi görmesini bekliyorum.Bu arada kağıt dip oluşumunu tamamlayıp yeni bir çıkış trendinin henüz başındayken,yepyeni (!) arkadaşların yeni forum sayfasında ortaya çıkıp hisseyi lanetleme yarışına girmeleri de oldukça manidar...! :)

pool
19-09-2013, 17:31
Lanetliyenlere fazlasıyla katılıyorum...Gereksiz yorum yapanların yorumları oldukça manidar...!

CANO34
19-09-2013, 17:37
Lanetliyenlere fazlasıyla katılıyorum...Gereksiz yorum yapanların yorumları oldukça manidar...!

Sayın Pool,yeni (!) arkadaşlardan bahsettim,siz Nugyo'da oldukça eskisiniz,niye alındınız ki ?

Makarna
19-09-2013, 17:39
2 gün önce 5,32'yi topa tutarken, 2 gün sonra böyle ekstra bir günde 5,22 üzerine atamaması zayıflık göstergesi.. Tekniğe destek olacak bir haber lazım.. Yokuşu çıkamıyoruz..

Farkındaysanız bir Seyrantepe Lansman'ı yapılacak.. Bekle babam bekle ki yapılsın.. Yaw belki millet kapış kapış rezidans alacak. Ne beklersin daha.. Proje yetişmedi kesin.. Tadilat var projede, hala bitmedi heralde.. Bari ucundan logo'sunu koklatsalar.. reklamcılarda habercilerde de iş yok.. haber atlatamıyorlar..

Erdemus
19-09-2013, 17:40
Dip çalışmasını falan bilmem ama bu kağıt 2-3 haftaya haber gelmez yeni bir yükseliş trendine girmezse (umudum var benim), o vakit bu yıl için beklentileri olumsuza çevirmek gerekir..

ercyln
19-09-2013, 17:44
Borsanın rekor kırdığı bu günde,lanette de biz rekor kırıyoruz...

Emir Kaan
19-09-2013, 17:44
garantiyle birmi nugyo???? garanti %35 düşmüş düşüşte...hepsini kapattı üstüne kar yazdı... nugyo öyle mi? %50 düştü düşüş o düşüşşşşş ne arayan ve ne soran....

ondan sonrada derdiniz ne diye küheylanlık yapılıyor...akıl öğretiyor arkadaş 8 den niye aldın diye!!! halen vebal almayın zart-zurt...BELKİDE senin elindeki lotun 20-50 katı belki dahada fazlası zararım var sayelerinde....3-5 lotla ahkam kesip akıl öğretmenin alemi yok....

kağıdı kötülemeyin falan falannnnn....kötü kağıta iyimi diyeceğiz??!!!! alın mal bu işte!!!herkes görsün bu kepazeliği!

ne emmeye ne gömmeye geliyor işte! dolar yükselir vayy dolar yükseldi borcu çok ver aşağaı!!dolar düşer? e hadi dolar düştü senin borçta düştü?

vel hasıl amcanın keyfi ne zaman gelirse artık!!gelirmi? orası da bilinmez ya! hadi bir ihtimal yine iyi düşüneyim diyorum Holding var arkasında diyorum ama...ama bu şemsiye ile onu bile düşünmek gelmiyor içimden eyy Nurol yönetimi!!!

Dostum belliki çok canın yanmış ama kendi düşen ağlamaz 2 den 40 a kadar ortalık rospusuna dönmüş bir kağıttan ne bekliyodun garan ile bu kağıdı kıyaslıyosun ben sana olacak olanı söyliyimmi bu sabrın bi gün sona erecek onca zararı sineye çekip bu kağıdı satacaksın yada kağıt maliyetine gelecek satacaksın sonra arkasından bakıp ömrün billah küfür edeceksin sağda solda anlatacaksın o yüzden ya 2015 e kadar bekle yada ağlamaya devam et. Şirket kimsenin eşşeği değil bunuda unutmayalım bugüne kadarda beş kuruş kazanmadım aksine 3-5 bin temiz zararım var bu lanet kağıttan.

nit
19-09-2013, 17:46
Şu forumlardaki devrecilik mantığını da hiç anlamıyorum gerçekten. adı üstünde forum. adam ister iki günlük ister iki yıllık olsun istediği yorumu yapar. alıp almamak kişilerin elindedir.

benim açımdan şimdilik beklemenin bir sakıncası yok, gereğinden fazla düştüğü malum ama metro şirketi değil en azından o yüzden hala umudum zayıflamış olsa da var. ama şundan kurtulursam, U10 kağıdı alıp yatacam, o kesin.:wink:

memolim13
19-09-2013, 18:01
Cano34 arkadaşın foruma kayıt tarihi ile yaptığı yorum manidarmış evet, dönüp biri sen önce hangi tarihte(10.05.2013) bu foruma geldin kaç aydır nugyo yatırımcısısın diye sorabilir.. Ben sormuyorum, soran olabilir diyorum.

Yeni yatırımcı dikkatli olsun, kağıdı inceleyerek girecekse girsin, arkasında Çarmıklı ailesi varmış veya genel müdürün vaatleri varmış diye kesinlikle girmeyin bu kağıda. 2015 yılı da Musa Vurkaç'ın vaadettiği bir zaman ve kesinlikle inanmamak lazım bu adama, şimdiye kadar tek lafı doğru çıkmamış adama inanmak isteyene de söyleyecek laf yok tabiki...

xweser
19-09-2013, 18:09

Dün 21:25 de yazmıştım.

Neden şaşırtmadı acaba.

pool
19-09-2013, 18:47
Sayın Pool,yeni (!) arkadaşlardan bahsettim,siz Nugyo'da oldukça eskisiniz,niye alındınız ki ?

Cano, çok önemli değil dostum, olur böyle şeyler yeninin eskinin kim olduğunu bilemeyiz buraya yazıyor diye eski yazmıyor diyede yeni olucak diye bir kaide yok hepsi biyana, canım sıkkın morelim bozuk bu günler borsanın inanılmaz günleri ben yıllardır garanın tavan yaptığını görmedim.

Böyle bir günde inandığım bir kağıdın bu şekilde durması insanı depresif davranmaya itiyor.

Vallahi Adriana lima olsa bile çekilmez bu kağıt.

Makarna
19-09-2013, 19:04
EMA 50: 5,62..
EMA 100: 6,30..

SMA 50: 5,70..
SMA 100: 6,47..

yarın SMA 10, SMA 20'yi alttan gelip yukarı kırabilir.. (aynı EMA 10, EMA 20 gibi)..

5,20'ler geçilirse biraz hareket bereket gelebilir.. 5,20 üzerinde geçilen her tam saat tekniği biraz güçlendirir kanaatindeyim.. Yarın pamuk eller cebe.. teknik destek lazım..

Roland
19-09-2013, 19:54
Bugun tarihi bir gundu. Garan'nın tavan olması inanılmazdı. Böyle bir günde yukeselemediysek ya dip çalışmamızı bitiremedik ya da başımız gerçekten belada. Lansman artık çok önemli. Çünkü Gm orada bir nevi karşımıza çıkacak. O gün insider trading, Nako, hissenin %400 den sonraki durumu gibi soruların sorulmasını umut ediyorum. Vereceği cevaplar şirket için çok önemli olacak. Güveni sağlamak zorunda...Yoksa öyle ya da böyle herkes maliyetinde veya biraz karla buradan topuklar ondan sonrada spek çıkarır ama boşa. Günlükçülerle takılıp dururlar...

Düşmesine hiç aldırmadım bu gune kadar. Ama bugun çıkmaması çok buyuk bir soru işareti oluşturdu kafamda.

xweser
19-09-2013, 20:14
Bugun tarihi bir gundu. Garan'nın tavan olması inanılmazdı. Böyle bir günde yukeselemediysek ya dip çalışmamızı bitiremedik ya da başımız gerçekten belada. Lansman artık çok önemli. Çünkü Gm orada bir nevi karşımıza çıkacak. O gün insider trading, Nako, hissenin %400 den sonraki durumu gibi soruların sorulmasını umut ediyorum. Vereceği cevaplar şirket için çok önemli olacak. Güveni sağlamak zorunda...Yoksa öyle ya da böyle herkes maliyetinde veya biraz karla buradan topuklar ondan sonrada spek çıkarır ama boşa. Günlükçülerle takılıp dururlar...

Düşmesine hiç aldırmadım bu gune kadar. Ama bugun çıkmaması çok buyuk bir soru işareti oluşturdu kafamda.

Bence dip çalışması bitmedi.

Dip neresi derseniz buraların çok aşağı değil.

rain07
19-09-2013, 21:07
yaklaşık 2 yıldır Nugyo'yu takip ediyorum..
hissemizin speği ile ilgili 2 ihtimal düşünüyorum..
ya kafası çalışmıyor yada kafası biraz çalışıyor tecrübesi az, beceriksiz..
şirketin 2015 hedefine kalan zaman her geçen gün daha da azalıyor
zaman yaklaştıkça daha fazla küçük yatırımcının gelebileceğini, geldiğini düşünemiyor..
oyunun başından kalkamayan çocuk gibi az daha oynayayım.. az daha oynayayım sevdasında..
çok fazla miktarda lotu olan inanmış yatırımcılar var hisselerini satmıyor..
bu durumu ya görmüyor yada gözlerini kapıyor görmek istemiyor.. başını kuma sokan devekuşu misali..
oyunbozanlık yapıyor.. hisseyi düşürmek için harcadığı lotları daha düşük fiyattan almak istiyor alamıyor..

pool
19-09-2013, 21:25
İlk girdiğimde sana nugyocum para kazanırsam sana yatırıcaktım bi ev alacaktım.

Şimdi sen bana girdin çıkarsan kurban kesiceğim yavrucum..

krakatau
19-09-2013, 22:34
http://n1309.hizliresim.com/1f/m/sv0k9.png (http://bit.ly/c25MCx)

http://l1309.hizliresim.com/1f/m/sv0l0.png (http://bit.ly/c25MCx)

http://n1309.hizliresim.com/1f/m/sv0ls.png (http://bit.ly/c25MCx)

yaris29
19-09-2013, 22:44
Bence 2015 muhabbetlerini bırakalım arkadaşlar, 2015 bana göre yalan oldu.
Nurol sektörde bana göre başarısız olmuştur, hatalı işler yapmıştır, KDV avantajı elde edeceği nurolparkta bile Kdv'yi kendi ifnanse etmek durumunda kalmıştır.
İstanbulun en merkezi yerindeki Nurol Towers nerdeyse 1 sene oldu daha %50'sini satamadılar. Keza nurolpark ne olduğu belli değil.
Şimdi seyrantepe derken yeterince satılacak mal var ellerinde,
Ne zaman ellerindeki konut stoku azalır borçlar kapanır o zaman yeni yatırımlar gündeme gelir,

mozel
19-09-2013, 22:54
spek takımının ustalığıda burda

bir ara asla düşmez algısı oluşturmuşlardı

şimdide asla yükselmez algısı oluşturdular

vkgyo nun 1 milyar piyasa değerine doğru gittiği bu piyasada

gerçekleşmeyecek bir ihtimal yok

royal
19-09-2013, 22:58
Cuma gununun uguruna inaniyotum nugyoda!

Roland
19-09-2013, 23:12
Bence 2015 muhabbetlerini bırakalım arkadaşlar, 2015 bana göre yalan oldu.
Nurol sektörde bana göre başarısız olmuştur, hatalı işler yapmıştır, KDV avantajı elde edeceği nurolparkta bile Kdv'yi kendi ifnanse etmek durumunda kalmıştır.
İstanbulun en merkezi yerindeki Nurol Towers nerdeyse 1 sene oldu daha %50'sini satamadılar. Keza nurolpark ne olduğu belli değil.
Şimdi seyrantepe derken yeterince satılacak mal var ellerinde,
Ne zaman ellerindeki konut stoku azalır borçlar kapanır o zaman yeni yatırımlar gündeme gelir,

Sorunda bu ya sn Yaris. Mantık sizin dediğinizi söylüyor fakat GM 4 ve 5. projemizi 2013 içinde planlıyoruz demişti. Bir şirketin en yetkilisi böyle bir açıklama yapıyorsa ve uzun sure guven verecek açıklamalarda da bulunuyorsa ister istemez kendinize bunu referans alıyorsunuz mantığınız biraz arka planda kalıyor. Şimdi ne vardı GM e bu kadar guvenecek diye kendimizi sorgulamanın da bir anlamı yok çünkü eğer yatırım yapacağımız şirketin gm ne de guvenmeyeceksek yatırımı neden yapalım?

Roland
19-09-2013, 23:23
Bu arada şu son 1 yıldır aracı kurumların verileri gerçekten çok ilginç. Sanki Garan da 1 milyon lotla işlem yapar gibi bir kademe sonra satıyorlar. 3-5 tane değil. Hepsi bu şekilde hareket ediyor.

Roland
19-09-2013, 23:46
Son olarak, bir de bugun çıkmadıysak, endeks 81900 veya 85750 de duzeltmeye gittiğinde muhtemelen ikinci dibimizi yapmış olacağız. Bugun çıkmamamızın nedeni ty nın duzletmeyi bekleyip 2. dibi gerçekleştirme isteği olduğunu göreceğiz. Böyle yaparsa en azından teknik açıdan biraz daha olumlu bakabileceğim. Endeksin duzeltmesinin ardında da lasnmanla guzel bir haber gelirse hakkatten çok guzel çizdiler diyeceğiz. Bu da bir umut işte :)

Makarna
19-09-2013, 23:50
yaklaşık 2 yıldır Nugyo'yu takip ediyorum..
hissemizin speği ile ilgili 2 ihtimal düşünüyorum..
ya kafası çalışmıyor yada kafası biraz çalışıyor tecrübesi az, beceriksiz..
şirketin 2015 hedefine kalan zaman her geçen gün daha da azalıyor
zaman yaklaştıkça daha fazla küçük yatırımcının gelebileceğini, geldiğini düşünemiyor..
oyunun başından kalkamayan çocuk gibi az daha oynayayım.. az daha oynayayım sevdasında..
çok fazla miktarda lotu olan inanmış yatırımcılar var hisselerini satmıyor..
bu durumu ya görmüyor yada gözlerini kapıyor görmek istemiyor.. başını kuma sokan devekuşu misali..
oyunbozanlık yapıyor.. hisseyi düşürmek için harcadığı lotları daha düşük fiyattan almak istiyor alamıyor..

Sn. Rain, bence spek'i hafife almayın. Bakın dolaşımda 8,9 milyon lot var. Ya bunların 7 milyonu spek kontrolündeyse ve biz küçük büyük orta yatırımcılar, 1,9 milyon lotla ve ortalama 6,5 TL maliyetle tahtaya hapsedildiysek... Kimin eli daha güçlü dersiniz.. Her gün Ali Veli'den 50 bin lot mal alıyor, ertesi gün Veli Ali'den 50 bin lot mal alıyor.. Spek tahtaya 30-40 bin satış sürse, tahtayı çökertiyor... Bunu günlük takasları izleyerek kabaca söyleyebiliyorum... Biz mecburen spek'in asansörde 6. Kata basmasını bekleyip duracağız.. O da, gelecek haber akışına göre harekete geçecek, haber yoksa oyalamaya devam edecek...

Ben artık ne GM 'nin ne de patronların piyasa değerine önem verdiğini düşünmüyorum..

Nurol Tower'da istenilen satış performansı olmadı heralde. 10 ay sonra teslim edecekler daha yarısını satamamışlar... Tüm bunlar hisse fiyatına yansıyor maalesef.. Yine de sene sonu bilançosu en gerçek bilgileri bulacağımız yer olacak... Belki sene sonuna kadar %70 satışa ulaşırlar, o zaman biraz rahatlarız..

rain07
20-09-2013, 00:19
sn.Makarna görüşünüze saygı duyarım ama rakamlar yazdığınız gibi olsaydı tahta şu anda bu durumda olmazdı bence..

mozel
20-09-2013, 00:43
hisse yükseliş trendindeyken Musa müdür öksürse hisse tavan oluyordu
son bir senedir düşüş trendinde,en ufak olumusuzlukta x2 düşerken,
en olumlu haberlerin bile yükselme yönünde etkisi olmuyor
nurolpark da 10 günde 500 daire satıldı,bugün dolar düştü, banamısın demedi
kafalarından geçen hareket zamanına kadarda bu böyle devam edecek

geçen seneye göre temel olarak şirket daha kötü durumda değil
projeler hayata geçmeye başlamış, kasaya satışlardan para girmeye başlamış,
borsada birçok hisse fiyatı, yüzde yüz temel analiz verileriyle doğru orantılı hareket etmiyor malesef

becksak
20-09-2013, 02:57
Seyrantepe lansmanı olsa ne olacak allah aşkına? Proje orada duruyor işte, şekli şemalı de belli. Çıkıp anlatacak o kadar. Çağlayan 2 defa lanse oldu, satış yapıldı, göremiyoruz henüz bilanço da kayde değer etki yapacak bir değişiklik. Sadece kısmi öngörüler oluşturabiliyoruz o kadar.

Ayrıca lansmanda hisse ile ilgili tek kelime etmezler, o tip soruları sordurmazlar. Nako falan boşuna umitlenmeyin. Adam seyrantepeyi anlatmaya çıkacak, milletin ortaya atlayıp, lansmandan alakasız soru sormasina izin vermezler. Siz olsanız verir misiniz? Verecek olsa şimdiye kadar 10 defa açıklama yaparlardı zaten.

Nugyo da evdeki hesap çarşıya uymadı. Şimdi politika değiştiriyorlar, bu çok bariz. Yeni politika oluşana kadar da kimsenin konuşmasına izin vermiyorlar bence.

Ayrıca bu saçma sapan yükselişte yükselmemesi doğru gibi. Ne oldu ki niye yükselisin. Yabancı mı var kağıtta? Proje mi geldi? Bilanço da kar olacak öngörüsu mü var? Ne var yani? Aynı tas aynı hamam. 5 e iyi bile çıktı.

Bu şirketin belini nako büktü. Ve bu kamburdan kurtulmadan da bence gün Yüzü şu aşamada yok. Teknikle temelle açıklanacak bir durum değil bu. Ve bu şirket mevcut kapasitesiyle, yapısıyla bence 4. Bir projeyi kaldıramaz. O nedenle Çağlayan teslim olana kadar yeni proje açıklansa bile başlaması imkansız. Ki yeni projeden de şüpheliyim.

Tahta yapıcı iyi oynuyor algılara değil mi? 1 seneyi aştı neredeyse verilen hiç bir söz tutulmadı, hiç bir tarihe uyulmadı. E haliyle bizim de algımız bozuldu. Normaldir yani. Yükselirse de yükselir. Güzel haber, lafınin arkasında duran şirket olmadıktan sonra uzaya gitse ne fayda. Şahsen Çağlayan bilançoya yansıyana kadar bekleyip göreyim diyorum. Bakalım o zamanda bi dümen çevirecekler mi.

NAMELESS
20-09-2013, 09:11
Seyrantepe lansmanı olsa ne olacak allah aşkına? Proje orada duruyor işte, şekli şemalı de belli. Çıkıp anlatacak o kadar. Çağlayan 2 defa lanse oldu, satış yapıldı, göremiyoruz henüz bilanço da kayde değer etki yapacak bir değişiklik. Sadece kısmi öngörüler oluşturabiliyoruz o kadar.

Ayrıca lansmanda hisse ile ilgili tek kelime etmezler, o tip soruları sordurmazlar. Nako falan boşuna umitlenmeyin. Adam seyrantepeyi anlatmaya çıkacak, milletin ortaya atlayıp, lansmandan alakasız soru sormasina izin vermezler. Siz olsanız verir misiniz? Verecek olsa şimdiye kadar 10 defa açıklama yaparlardı zaten.

Nugyo da evdeki hesap çarşıya uymadı. Şimdi politika değiştiriyorlar, bu çok bariz. Yeni politika oluşana kadar da kimsenin konuşmasına izin vermiyorlar bence.

Ayrıca bu saçma sapan yükselişte yükselmemesi doğru gibi. Ne oldu ki niye yükselisin. Yabancı mı var kağıtta? Proje mi geldi? Bilanço da kar olacak öngörüsu mü var? Ne var yani? Aynı tas aynı hamam. 5 e iyi bile çıktı.

Bu şirketin belini nako büktü. Ve bu kamburdan kurtulmadan da bence gün Yüzü şu aşamada yok. Teknikle temelle açıklanacak bir durum değil bu. Ve bu şirket mevcut kapasitesiyle, yapısıyla bence 4. Bir projeyi kaldıramaz. O nedenle Çağlayan teslim olana kadar yeni proje açıklansa bile başlaması imkansız. Ki yeni projeden de şüpheliyim.

Tahta yapıcı iyi oynuyor algılara değil mi? 1 seneyi aştı neredeyse verilen hiç bir söz tutulmadı, hiç bir tarihe uyulmadı. E haliyle bizim de algımız bozuldu. Normaldir yani. Yükselirse de yükselir. Güzel haber, lafınin arkasında duran şirket olmadıktan sonra uzaya gitse ne fayda. Şahsen Çağlayan bilançoya yansıyana kadar bekleyip göreyim diyorum. Bakalım o zamanda bi dümen çevirecekler mi.

Bu şirketin belini NAKO büktü ise İmzaladığı Münhasırlık (özel) anlaşmayı iptal eder olur biter.. çok mu zor......Olmayacak lafları etmesini yüksekten atmasını bilen için, bu tip şeyler o kadar da zor değildir...... Çıkıp derki arkadaş biz Nako olayını bitirdik artık bu sarmalden çıkıp Nako için yapacağımız yatırımı....şu proje de hayata geçireceğiz dese Hisseye iki kat olumlu yansır biri öyle yada böyle nako çıkmazından kurtulunduğu için diğeri de yatırımı reel olarak başka projelere aktardıkları için...Ayrıca bu onların ciddi olduğunu gösterir ........Hoş ne ciddiyetleri kaldı ya o muamma ....Paran var ise ,niyetin var ise ne diye nako nako diye tuttrursun ki Amacın başka bir şey değil ise........ Çarmıklı ailesinin Batumdakı iştiraklerine bir bakın inceleyin, nelere yatırım yapmışlar,Ondan sonra karar verin..... Zamanın da ben bile överdim onları lakın........Madalyonun yüzü farklı imiş.....Bunları Nugyodan hatırı sayılır kazanç sağlayan biri olarak yazıyorum....bu bile beni öfkelendirmeye en gel değil

Umarım her şey gönlünüzce olur.........

Syg/Svg

bayege
20-09-2013, 09:48
nugyoda herşeyi yazdık sitem kızgınlık hepsini. Artık derin bir sessizlikte bırakalım burayı nede olsa bizleri kale almıyorlar yazmayalım hislerimizi mutlu olmasın bu hale getirenler...benden stop...

Erdemus
20-09-2013, 09:52
nugyoda herşeyi yazdık sitem kızgınlık hepsini. Artık derin bir sessizlikte bırakalım burayı nede olsa bizleri kale almıyorlar yazmayalım hislerimizi mutlu olmasın bu hale getirenler...benden stop...
En doğrusunu belirttiniz, biraz uzaklaşmak en güzeli olacak.

asrob1453
20-09-2013, 10:00

bizim yaptığımız en büyük hata tekniğe bakmamak kulaktan dolma haberlere göre hisseye atlıyoz yada ben atlıyom deyim, nugyo için teknikten yana sabır gerek

NoMoreBets
20-09-2013, 10:07
bizim yaptığımız en büyük hata tekniğe bakmamak kulaktan dolma haberlere göre hisseye atlıyoz yada ben atlıyom deyim, nugyo için teknikten yana sabır gerek

rahat olun tekniğe bakanlarda burada, teknik 6.08 den döner diyordu:)

şimdi hepimizin içine su serpecek bir haber vereyim;

Nurol tower'ın yüzde 70 i satılınca, Nurol Parkın yuzde 80 i satılınca, ardından Seyrantepe lansmanı yapılıp inşaat çıkmaya başladıktan sonra en geç 4-5 seneye yüzde 60 ı satılınca, borçlar hızlı ödenip firmanın eli rahatlayacak. sonra yeni proje çalışmaları derken en geç 2020 de yeni bir residans ihale haberi KAP a düşer, bu esnada mevcut 3 proje bitmiş olur ve kira gelirleri kasaya akmaya başlar. e ondan sonrada gelsin temettüler.

hepinizin ağzının kulaklarında olduğunu görürü gibiyim ama normal tabi eeee peşin parayı görünce nasıl da gülersiniz:):)

İmza:N.H.

asrob1453
20-09-2013, 10:18
rahat olun tekniğe bakanlarda burada, teknik 6.08 den döner diyordu:)

şimdi hepimizin içine su serpecek bir haber vereyim;

Nurol tower'ın yüzde 70 i satılınca, Nurol Parkın yuzde 80 i satılınca, ardından Seyrantepe lansmanı yapılıp inşaat çıkmaya başladıktan sonra en geç 4-5 seneye yüzde 60 ı satılınca, borçlar hızlı ödenip firmanın eli rahatlayacak. sonra yeni proje çalışmaları derken en geç 2020 de yeni bir residans ihale haberi KAP a düşer, bu esnada mevcut 3 proje bitmiş olur ve kira gelirleri kasaya akmaya başlar. e ondan sonrada gelsin temettüler.

hepinizin ağzının kulaklarında olduğunu görürü gibiyim ama normal tabi eeee peşin parayı görünce nasıl da gülersiniz:):)

İmza:N.H.

6,08 den döner diyenler nugyonun düşüş trendinde olduğunu ve de endeksin tüm işleri bozacağnı hesaplayamadılar sana tavsiyem 2020 çok zararın varsa en fazla 18 ay bekle derim :D bide bakmışsın 18 gün sürmüş bunuda ben atıyım dedim YTD inanmayın :D :D

NoMoreBets
20-09-2013, 10:21
6,08 den döner diyenler nugyonun düşüş trendinde olduğunu ve de endeksin tüm işleri bozacağnı hesaplayamadılar sana tavsiyem 2020 çok zararın varsa en fazla 18 ay bekle derim :D bide bakmışsın 18 gün sürmüş bunuda ben atıyım dedim YTD inanmayın :D :D

çok stresli gördüm seni, az neşeli bak hayata:)

certek
20-09-2013, 10:26
İlk Beş Kademe Alış& Satış Kademesi

18.800___30.600

ayhan53
20-09-2013, 10:28
http://www.hisse.net/forum/showthread.php?t=105568&page=167&p=9383762#post9383762

bugün forum kalabalık olur dünün çoşkusu üzerine bugün korku yaşayanlarda gelir.
haftasonu haftalık hisse yarışmamıza katılamayacaklar şimdiden 3 hisse tahminlerinizi alalım

asrob1453
20-09-2013, 10:28
çok stresli gördüm seni, az neşeli bak hayata:)

:D tamam neşeleniyom :P

Livabey
20-09-2013, 10:36
Hisse.net sağ tarafımızda Nurol Park reklamı "#hayatağacım" dönmeye başladı yeniden.

Bize doğru yeşeriyor haberiniz ola arkadaşlar :he:

Hayırlısı olsun ne diyelim.

Baskıya devam...

rain07
20-09-2013, 11:04
sektörden yeni bir gelişme..:

"İş GYO ve Nef, kentsel dönüşüm kapsamında Türkiye genelinde katma değerli projeler gerçekleştirmek için bir araya geldi. Gerçekleştirilen stratejik ortaklıkla sektörde bir ilke imza atılacak..."

"Kapsam sadece İstanbul’la sınırlı kalmayacak"

“Her yerde ve büyüklükteki proje ile ilgileniyoruz”

nazimse
20-09-2013, 11:16
Yeni Sistem al-sat sinyali ile borsada kazanmak çok kolay oldu. Beni takip edin.
https://twitter.com/MrTradeFX
Bütün topiklere yazıyorsun dallama kelin ilacı olsa kendi başına sürer!

Livabey
20-09-2013, 11:23
Amme hizmeti ;

http://u1309.hizliresim.com/1f/n/sv9sy.png

pool
20-09-2013, 11:28
tacirler deutche iyi mal çıkmış citi bile mal çıkıyor işbankası alıyor satıyor trade yapıyor..

İş kötüye gidiyor 5'in altına verirse bu namıssız ş.siz spek bi dahada iflah olmaz bu kağıt..

memolim13
20-09-2013, 11:28
Yeseren dallar bi tarafımıza kaçıyor gibi, tweeter dan şu hayat ağacı bize nasıl hayat verdi değinmek lazım. Ev ofis alacaklar da bilgi sahibi olsun şirket hakkında.

Hisse.net sağ tarafımızda Nurol Park reklamı "#hayatağacım" dönmeye başladı yeniden.

Bize doğru yeşeriyor haberiniz ola arkadaşlar :he:

Hayırlısı olsun ne diyelim.

Baskıya devam...

Kafka11
20-09-2013, 14:55
6. hissim bana diyor ki, kapanışı bekle; fındık dalları bugün yeşillenecek gibi duruyor!...Öff ülen, paranoyak oldum resmen...Çölde, serabı su zanneden çaresize döndü halimiz!...

buzadam
20-09-2013, 14:56
bedevi bana daha çok uyuyor:oley:

Kafka11
20-09-2013, 15:34
Haydi koçum çamurun içinde devinip durma artık; kır zincirlerini ve şaha kalk!...Titre ve kendi gel, yoluna devam et!...

PHOENIX07
20-09-2013, 15:36
Teknik olarak trend desteğini bozmazsa 3-4 seansa hareket bekliyorum. 5,34+ üzeri 564/610 sıralı dirençler...

kerem33
20-09-2013, 15:48
hisse yükseliş trendindeyken Musa müdür öksürse hisse tavan oluyordu
son bir senedir düşüş trendinde,en ufak olumusuzlukta x2 düşerken,
en olumlu haberlerin bile yükselme yönünde etkisi olmuyor
nurolpark da 10 günde 500 daire satıldı,bugün dolar düştü, banamısın demedi
kafalarından geçen hareket zamanına kadarda bu böyle devam edecek

geçen seneye göre temel olarak şirket daha kötü durumda değil
projeler hayata geçmeye başlamış, kasaya satışlardan para girmeye başlamış,
borsada birçok hisse fiyatı, yüzde yüz temel analiz verileriyle doğru orantılı hareket etmiyor malesef

kesinlikle... ben 2014 yılında nugyo nun yatırımlarının meyvesini alacağını ve güzel bir yıl geçireceğine inanıyorum..

ercyln
20-09-2013, 16:13
Teknik olarak trend desteğini bozmazsa 3-4 seansa hareket bekliyorum. 5,34+ üzeri 564/610 sıralı dirençler...

Trend desteği kaçta?

PHOENIX07
20-09-2013, 16:19
Trend desteği kaçta?

bugün 5,06; haftalık 512+ kapatırsa ii olur.

Roland
20-09-2013, 16:22
http://o1309.hizliresim.com/1f/n/svjgs.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

memolim13
20-09-2013, 17:31
Ooo Phoenix de gelmiş, seni görmek insanı rahatlatıyor valla. GM'den daha fazla güven veriyorsun, işin rengi değişti şimdi :)

daveyorke
20-09-2013, 17:57
Ooo Phoenix de gelmiş, seni görmek insanı rahatlatıyor valla. GM'den daha fazla güven veriyorsun, işin rengi değişti şimdi :)

Katılıyorum moral oldu gerçekten :) grafikler ve yorumlar önümüzdeki haftanın güzel geçebileceğini işaret ediyor. İnş. gönlümüze göre olur. GYO lar yükseldi sıra bize de gelecek mecbur.

pool
20-09-2013, 23:22
5.08'in aşağısına vermeme görüntüsü ile 6.08'in aşağısına uzun süre vermemesi aynı dümene benzemez umarım..

rain07
20-09-2013, 23:26
Nugyo'da Seyrantepe Projesi 16 ay önce açıklandı..

8 ay daha yeni proje haberi açıklanmazsa :

"24 aydır yeni proje haberi açıklamıyorlar " diyeceğiz..

"Senede 2 proje açıklayacaklardı, 2 sene geçti yeni proje haberi açıklamadılar diyeceğiz.." :)

Bu sözleri söyletmezler inşallah..

woolf
21-09-2013, 00:13
bekliyoruz,
iyi olacağını umuyoruz...

herkese iyi hafta sonları...

sevgiler saygılar

fighter
21-09-2013, 12:33
acaba borsa düşüşüne ters hareket edebilecek mi ? Yoksa garantiden hızlı mı aşağı koşacak.Bu durumda stoploss noktası ne olmalıdır?Teknik analizi iyi bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim

tyanali
21-09-2013, 18:51
merhaba yiğenler emminiz geldi hediyemide getürdüm ;)

http://l1309.hizliresim.com/1f/p/swr3g.png

tyanali
21-09-2013, 19:15
iki resimdeki farhı bulun ;)

21.08.2013 ;)
http://j1308.hizliresim.com/1d/p/rqytf.png

21.09.2013 ;)

http://j1309.hizliresim.com/1f/p/sws0p.png

pool
21-09-2013, 20:07
Pazartesi gunu ugursuz bir gun gibi hayirlisi bakalim nugyonun ne yapip yapip 5 altina sarkamamasi lazim..
Artik yeter da..

yas3gk
22-09-2013, 01:57
iki resimdeki farhı bulun ;)

21.08.2013 ;)
http://j1308.hizliresim.com/1d/p/rqytf.png

21.09.2013 ;)

http://j1309.hizliresim.com/1f/p/sws0p.png

1.de destekmiş kırmış,2.de direnç olmuş kıramamış şimdilik...................mi ?

Kibrisli
22-09-2013, 13:54
Spek gecenlerde hızli bir sekilde boslugu kapatabilirmiş aslinda. Demekki biraz daha kucak, sonra silkeleme olacak.

http://k1309.hizliresim.com/1f/q/sxhtd.png (http://bit.ly/c25MCx)

nit
23-09-2013, 11:17
http://u1309.hizliresim.com/1f/r/sybhr.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

tam 5.26 yapıp tekrar indi aşağı biraz önce. 5.12 / 5.26 arasında şu anda.

royal
23-09-2013, 11:33
Reklam bu sirkete yaramiyormus demek ki!Hani eylulde en cok kazandiranlardandik!Kaldi 7 gun eylulun bitmesine!

fıght clup
23-09-2013, 12:26
herkese bol kazanç, biraz aldık bakalım inşallah ayağımız uğurlu geliır...rsi da pu var. nekadar gerçekleşicek izleyip görelim:)

ercyln
23-09-2013, 13:27
herkese bol kazanç, biraz aldık bakalım inşallah ayağımız uğurlu geliır...rsi da pu var. nekadar gerçekleşicek izleyip görelim:)

Rsi de pu var ne demek?

fighter
23-09-2013, 14:52
pozitif uyumsuzluk demek

derinlikler
23-09-2013, 15:31
https://secure.j oin.me/497-062-824

pool
23-09-2013, 15:47
Nugyo yatak yaptın artık hep aynı numaralar.

7 ile 7.24 arası
6 ile 6.18 arası
5 ile 5.20 arası
4 ........? gel herşey beklenir senden.

fıght clup
23-09-2013, 16:02
sn pool 4 lere gelceğini sanmam:) gelirse de almamazlık yapmam:) ama zorrrrrrr:)

pool
23-09-2013, 16:06
sn pool 4 lere gelceğini sanmam:) gelirse de almamazlık yapmam:) ama zorrrrrrr:)

:D valla kelepir fiyata gelir haklısın ama bu nugyo 0.37'lerden gelmiş bi kağıt dibi yok yani ;)

10 yıllık şişirme bir inşaat piyasası balonu var dikkatli olmaktada fayda var.

pool
23-09-2013, 16:12
Endek düşerken ayak uydurmuyor geçen haftadan bu yana...!!

Hiç yabancı gelmiyor bilinçli haraketler bunlar biraz bekliycek bekliycek sonra bi anda yüzde 6-7 hoop aşağı maksat endekse karşı direndim.

Desinler.

daveyorke
23-09-2013, 16:24
:D valla kelepir fiyata gelir haklısın ama bu nugyo 0.37'lerden gelmiş bi kağıt dibi yok yani ;)

10 yıllık şişirme bir inşaat piyasası balonu var dikkatli olmaktada fayda var.

daha balon şişmedi bence millette para var alıyorlar.. ekonomi biraz daha iyileşsiz krediler çekilsin sonra belki ama bence birkaç yılı var daha şişmesine..

m öğüt
23-09-2013, 19:31
birkaç güne bişeyler olabilir.(teknik anlamda)

Snakee
24-09-2013, 10:07
Düşüş durdu izlenimi yaratıyo :) okuduysa spec burayı ki okuyodur 5.10 üstnde kalmalıyız tavsiyelerini teknikçiklerin ...ky de okuyo tabi 1000 er 2000 eer mallandırıo hala milleti !!!

derinlikler
24-09-2013, 10:28
https://secure.j oin.me/888-058-869

NoMoreBets
24-09-2013, 10:46
maşallah kademeleri güzel doldurdu, bir aksiyon mu olacak ne!!!

alış lotlarını o kadar güzel doldurmuş ki kademelerin hakkını verdi sağolasıca:(

royal
24-09-2013, 11:09
Vkgyonun kicindqn ayril da kendi halinde hareket et o yesil diye zorla yesil kalmana gerek yok!Kendin ol biraz kendin!

colonel
24-09-2013, 11:17
biz bu nurolu ne yapcaz arkadaşlar :(

pool
24-09-2013, 11:17
Vkgyonun kicindqn ayril da kendi halinde hareket et o yesil diye zorla yesil kalmana gerek yok!Kendin ol biraz kendin!

Endeks gap'ı dolduruyor. Nugyo bunun farkında endeks 73'ün altına insin bak nası 5'in altına sarkıyor namıssız..

NoMoreBets
24-09-2013, 11:43
hiç bu kadar kalın lotlarla saymazdı yerinde, senas arası haber mi gelecek acaba pozisyon aldılar???

pool
24-09-2013, 11:49
hiç bu kadar kalın lotlarla saymazdı yerinde, senas arası haber mi gelecek acaba pozisyon aldılar???

:D

Adamlar kafa yapıyor bi anda 30 bin lotmu silinir...! Böyle pozisyonmu alınır..

kencey
24-09-2013, 14:29
var bişeyler

xweser
24-09-2013, 14:29
var bişeyler

olmaz mı