PDA

View Full Version : Allahin İznİyle Şeker HastaliĞina Çare Bulundu...

cici43
10-10-2006, 09:51
kullanılan malzemeler:
100 gr buğday
100 gr arpa
100 gr çörek otu
100 gr acı çam sakızı
KULLANIM ŞEKLİ

yukarıda belirtilenler harman yapılıp, üzerine iki lt su ilave edilip ateşte 10 dk kaynatıldıktan sonra, soğuması beklenecek ve ince süzgeçten süzülerek, bir cam sürahiye konulacaktır. Hastamız bu karışımı 40 gün tamamlandıktan sonra üç gün daha gün aşırı ilaca devam edilecektir. böylece tedavi işlemi tamamlanmıs olacaktır.

unutulmamalıdırki hastamız daha once ılac veya ınsulın kullanyorsa karısım la bırlıkte bu ılaclara devam edıcektır. yukarıda belırtılen tedavı suresının sona ermesıyle ılacların tamamını(karısım ve oncekı ılacları) kesecektır. cunku hastalık allah cc ıznıyle tamamen gecmıs olacaktır. boylece hastamız daha once yemesı yasak olan herseyı cekınmeden yıyebılecektır ınsallah.

ONEMLI NOTLAR

1-çam sakızı dısında kalanlar kaynatılmadan once kırılır yada ezılırse daha yararlı olucaktır. un derecesınde ogutulmesın.

2-hastamızın her 10 gun de bır seker tahlılı yaptırarark durumu kontrol altına alması gerekır zıya sekerın dusmesı halınde karısım dısında kalan ılacların tamamen kesmesı zorunlu olur cunku sekerlı ınsanın sekerının 100 den assagı dusmesı tehlıkelı olur.

3- ısbu recete elıne gecenlerın bunu bır baskasına ulastırması dın kardeslıgımızın bır vazıfesı oldugunu lutfen unutmayalım

4- receteyı tıtızlıkle uygulamak basarının anahtarıdır.

5-bu receteyı sıze sunan kardesımızı de umarım dualarınızda unutmazsınız.

cavit
10-10-2006, 10:11
vay beee diabete çare bulunmuş, hekim olarak bizim haberimiz bu site sayesinde oluyor, sağolasın kardeş..

cici43
10-10-2006, 10:16
valla ılk buraya yazıyım dedım sevgılı doktor kardesım. ınsallah herkese sıfalar olsun. allah cc cok buyuktur. unutmayalım kı olumden baska herseye care bulunacaktır yazıyor kuran-ı kerim de. o herseye kadırdır. kalın saglıcakla...

gurbuz_65
10-10-2006, 10:31
nasıl kullanılacak bu ilaç yan etkisi varmı gunluk kaç kez ve nemiktarda alınacak

Red Kit
10-10-2006, 10:33
Bu karışım nerede denenmiştir ? Kaç hasta üzerinde denenmiştir ? Hangi bilimsel dergilerde yer almıştır ? Hangi tıp kuruluşlarınca onaylanmıştır.

Dün TV'ye göz atarken felç hastalığına da çare bulunduğunu gördüm. Bir türbede mezarın yanında uyuyabilen hastalar hastalıklarının geçeceğine inanıyordu.

Lütfen bu tip kabul görmemiş ve denenmemiş şeyleri yollayıp insanların ümitleri ile oyun oynamayın.

cici43
10-10-2006, 10:36
aslında arkadaslar sız ne goruyorsanız bende onu goruyorum ama bu kocakarı dedıgımız bıtkısel bır ılac. yan etkısı olmaz boyle seylerın. mıktar ve zamanı hakkında bılgı mevcut sanıyorum. saglık dolu gunlere ınsallah...

cici43
10-10-2006, 10:40
Bu karışım nerede denenmiştir ? Kaç hasta üzerinde denenmiştir ? Hangi bilimsel dergilerde yer almıştır ? Hangi tıp kuruluşlarınca onaylanmıştır.

Dün TV'ye göz atarken felç hastalığına da çare bulunduğunu gördüm. Bir türbede mezarın yanında uyuyabilen hastalar hastalıklarının geçeceğine inanıyordu.

Lütfen bu tip kabul görmemiş ve denenmemiş şeyleri yollayıp insanların ümitleri ile oyun oynamayın.

guzel soyluyorsunuzda sayın redkıt, benım elıme ulasan boyle bır seyı sadece paylasmak ıstedım.basarısı konusunda hıc bır bılgım yok ama kesınlıkle denemekten zarar cıkmaz gorusundeyım. ınsallah sıfa verır. vermez deyıp kestırıp atmak ne kadar dogru bılmıyorum. ben sadece yardımcı olmak ısteedım aslında paylasmak ıstedım.

gurbuz_65
10-10-2006, 10:41
Mİktar Ve GÜnlÜk Ne Kadar Kac Cc AlinacaĞi Belİrsİz

minervax
10-10-2006, 10:43
bilimsel olmayan hurafelere de mi topik açılıyor. Ramazan ramazan
kullanılan malzemeler ile allah cc nin ne alakası var.
100 gr buğday
100 gr arpa
100 gr çörek otu
100 gr acı çam sakızı
topiğin kapatılmasını rica ederim.

MAKİNİST
10-10-2006, 10:45
eskiden bir ara da Zakkumcu Ziya adında bir doktor vardı... N-O adında bir ekstre ürettiğini ve kanserin ilacı olduğunu söylemişti...Şimdi nerede acaba??

cici43
10-10-2006, 10:48
ohooo nasıl ne alakası varya. tamam kapatın. sız bılırsınız. ama bence en azından bırakında mıllet bı kez okusun. vebalıne gırmeyın ınsanların. ya nasıl bır dusunce ıcerısındesınız anlasılacak gıbı degıl. masumane bır onerıyı nerelere cektınız be kardesım.:hayır:

özgün
10-10-2006, 10:49
kullanılan malzemeler:
100 gr buğday
100 gr arpa
100 gr çörek otu
100 gr acı çam sakızı
KULLANIM ŞEKLİ

yukarıda belirtilenler harman yapılıp, üzerine iki lt su ilave edilip ateşte 10 dk kaynatıldıktan sonra, soğuması beklenecek ve ince süzgeçten süzülerek, bir cam sürahiye konulacaktır. Hastamız bu karışımı 40 gün tamamlandıktan sonra üç gün daha gün aşırı ilaca devam edilecektir. böylece tedavi işlemi tamamlanmıs olacaktır.

unutulmamalıdırki hastamız daha once ılac veya ınsulın kullanyorsa karısım la bırlıkte bu ılaclara devam edıcektır. yukarıda belırtılen tedavı suresının sona ermesıyle ılacların tamamını(karısım ve oncekı ılacları) kesecektır. cunku hastalık allah cc ıznıyle tamamen gecmıs olacaktır. boylece hastamız daha once yemesı yasak olan herseyı cekınmeden yıyebılecektır ınsallah.

ONEMLI NOTLAR

1-çam sakızı dısında kalanlar kaynatılmadan once kırılır yada ezılırse daha yararlı olucaktır. un derecesınde ogutulmesın.

2-hastamızın her 10 gun de bır seker tahlılı yaptırarark durumu kontrol altına alması gerekır zıya sekerın dusmesı halınde karısım dısında kalan ılacların tamamen kesmesı zorunlu olur cunku sekerlı ınsanın sekerının 100 den assagı dusmesı tehlıkelı olur.

3- ısbu recete elıne gecenlerın bunu bır baskasına ulastırması dın kardeslıgımızın bır vazıfesı oldugunu lutfen unutmayalım

4- receteyı tıtızlıkle uygulamak basarının anahtarıdır.

5-bu receteyı sıze sunan kardesımızı de umarım dualarınızda unutmazsınız.

yazık. hala ortaçağ zihniyetinde olan insanları gördükçe üzülüyorum.

Red Kit
10-10-2006, 10:51
guzel soyluyorsunuzda sayın redkıt, benım elıme ulasan boyle bır seyı sadece paylasmak ıstedım.basarısı konusunda hıc bır bılgım yok ama kesınlıkle denemekten zarar cıkmaz gorusundeyım. ınsallah sıfa verır. vermez deyıp kestırıp atmak ne kadar dogru bılmıyorum. ben sadece yardımcı olmak ısteedım aslında paylasmak ıstedım.

Ben sizin tamamen iyi niyetli olduğunuzu biliyorum. Lakin bu tür kocakarı tabir edilen ilaç tariflerinin hiç bir faydası olmadığını ve aksine o karışımı ilaç zannederek ümitle içtikten sonra durumun değişmediğini görünce karamsarlığa kapılan hatta inancını sorgulayan insanların olduğu bir gerçektir.

Bir karışımın ilaç sayılabilmesi için öncelikle laboratuar ortamında senelerce hayvanlar ve sonra insanlar üzerinde test edilmesi gerekir. Bunun bir çok bilimsel şartı vardır. Elbette bir gün diabetin çaresi bulunacaktır ama bu mutlaka bilimsel şekilde olmalıdır.