PDA

View Full Version : Kadınların en sevmediği 10 şey

Red Kit
06-12-2006, 12:14
Hep birlikte madde madde yazaacağız. Katılımınızı beklerim efendim.
Maç izlenmesi veya duygusal film yerine aksiyon filmi seyredilmesi.
Erkeğin küllerini tabla dışına düşürmesi veya klozetin oturağı üzerine bırakılan küçük taneler.
Sürekli yağlı kebap türü yemekler istenmesi.
Erkeğin cinsel istekleri
Hayır kelimesi
Kaba ve nazik olmayan davranışlar
Erkeğin kendi erkek arkadaşları ile lüzumsuz zaman geçirmesi
Kaynana
Erkeğin bakımsız ve pejmürde vaziyette ortalıkta dolanması
Erkeğin yıldönümlerini hatırlayamaması
Erkeğin bilgisayar başında zaman geçirmesi
Ortak olmayan bayan arkadaş
İlgisizlik

ekselans
06-12-2006, 12:15
tv de maç

varjan
06-12-2006, 12:17
tv de maç

Kesinlikle.......... :D :D :D

Red Kit
06-12-2006, 12:20
birinci maddeye ekleyelim...

radyolog
06-12-2006, 12:29
madde
1-4-5-8 :)

ewp
06-12-2006, 12:29
On ve de son madde erkeğin ta kendisi :)

bikmisbroker
06-12-2006, 12:31
Erkek arkadaslar ile bulusup, (erkek erkege) 2 tek atmak..
(Kendileri-Bayan bayan'a- Ayse, Lale, Jale vs ile-bulusurlar ama??) :D:D

balaban
06-12-2006, 12:35
E bunları biliyorsunuz da neden yapıyorsunuz:confused: :D

bikmisbroker
06-12-2006, 12:40
E bunları biliyorsunuz da neden yapıyorsunuz:confused: :D

Soruyu tersine cevirelimmi?
BAYANLAR,
Yukardaki konularda ERKEK lerin titiz oldugunu biliyorsunuz da neden halen bu huylarinizdan VAZGECMiYOSUNUZ?? :D :D

Red Kit
06-12-2006, 12:44
Erkek arkadaslar ile bulusup, (erkek erkege) 2 tek atmak..
(Kendileri-Bayan bayan'a- Ayse, Lale, Jale vs ile-bulusurlar ama??) :D:D

o 7. madde hocam. Kadın gözüyle baktığımız için lüzumsuz zaman geçirmek diye yazdım.

Baydisiplin
06-12-2006, 12:48
Bilgisayar başında oturmak, en çok bunu sevmiyor bizimkisi.

bikmisbroker
06-12-2006, 12:49
Hem de ne "için lüzumsuz zaman geçirmek!!" :D

ardahan
06-12-2006, 12:52
Bilgisayar başında oturmak, en çok bunu sevmiyor bizimkisi.

Alın benden de o kadar. Ciddi ciddi bilgisyarı kıskanıyo :oley: :oley: :oley:

lamba
06-12-2006, 13:00
bunların hepsi savsata.....gerceksukı kadınlar sevmedıklerı erkeklere bunları sıralar....cunku kişi sevdıgının herşeyını sever. once annesını cunku o olmazsa oda olmazdı. onun ıcın once gercek sevgıyı bulalım. ve bulunca ozaman dedıklerımı anlarsınız yoksa zor arkadaşlar bu istekler uzar gıderhıc bıtmez....10taneden vazgecsen 10tane daha bulurlar. onun ıcın boş derımve kafa yormam......:düsün: :düsün: :gulen:

balaban
06-12-2006, 13:00
Yukarda yazılanların hemen hemen hiçbiri kadınların sevmediği 10 şey diyemem, benim onların çoğuna itirazım yok. Benim yazacaklarım da sadece benim sevmediklerimi yansıtır, diğer hanımların sevmediklerini değil.

Verilen sözde durulmaması, yalan söylenmesi, gereksiz konuşan insanlar, para için her şeyi yapacak olanlar, futbol fanatikleri benim en sevmediğim şeyler.

baron11
06-12-2006, 13:19
Kadınların çoğu,erkek arkadaşlarıyla dışarı çıktıklarında, hesabı onların ödemesini bekler.Eğer bir erkek hesabı ödemezse, onun yetersiz olduğunu bile düşünebilirler..:rolleyes:

Baydisiplin
06-12-2006, 13:21
Kadınların çoğu,erkek arkadaşlarıyla dışarı çıktıklarında, hesabı onların ödemesini bekler.Eğer bir erkek hesabı ödemezse, onun yetersiz olduğunu bile düşünebilirler..:rolleyes:

centilmen ve zengin erkek her zaman kadınların ilk tercihi olmuştur, fakir erkekle aşk filmlerde kaldı.hele fasfakirlerinse aşk yaşamaları şu kapitalist dünyada imkansız hale geldi.

Detay
06-12-2006, 13:27

benım eskı kız arkadasımda bilgisayarı kıskanıyordu soyleyenler olurdu ınanmazdım ama ciddi ciddi soyluyordu yahu kıskanıyorum dıye.. delimisin sen dıyordum zaten sonra da ayrıldık bilgisayarı benden kıskanan insanla ne isim olur dedım
:D:D:D:D:D:D

Detay
06-12-2006, 13:29

buna katılmıyorum dısarı cıktıgımızda hep ben oderdım sonra dedım kı e bi kere de sen ode oderdı saolsun :D:D:D:D
ama soyleme uslubu onemlı tabıı :D:D:D

Detay
06-12-2006, 13:32
centilmen ve zengin erkek her zaman kadınların ilk tercihi olmuştur, fakir erkekle aşk filmlerde kaldı.hele fasfakirlerinse aşk yaşamaları şu kapitalist dünyada imkansız hale geldi.

aynı sekılde erkeklerınde en azından benım de tercıhım o sımdılerde.. dıyorum kı hep ben calısıp kazancam kendımden odunler verıcem sonra bayan gelıp yıyecek oldu anam baska :D:D:D
madem hayat musterek madem kı esıtız ekonomık parametrelerde esıt olmalı.. ayrıca benı seven paramla sevmesın kardesım o yuzden ilk zamanlarda her zaman fakir ama gururlu modda takılmak lazım arkası nasılsa gelır..

rafetkarkas
06-12-2006, 13:44
ilk üç;
1- ortak olmayan bayan arkadaşlar
2- ekonomik gücün kimde olduğunun sezdirilmesi(ya bu tarafta ya orda ikisinede kıllar)
3-kendisiyle ilgilenilmemeleri

zamanlama
06-12-2006, 14:03
kadınların en sevmediği şey her istediğinin erkek tarafından yapılması..herşeyi yapınca yeni yaptıracak şeyler bulmak zorunda kalacağı için zor bir durum..

smirnoff
06-12-2006, 14:19
valla onu bunu bilmem ama kadınlar garip yaratıklar..
hata yaparsın özür dilemezsin kızarlar
özür dilersin hatanı kabul etmiş ve af dilemişsindir busefer gücü ellerine aldılar ya çığırlarından çıkarlar:gulen:
yada en azından bana bugüne kadar hep öyle denk geldi:confused:
ama onlarsızda olmuyor işte:o

balaban
06-12-2006, 14:26
bence sn.Red Kit topik isimlerini değiştirsin:)

ssafak
06-12-2006, 14:31
iki saat özene bezene hazırladığın yemeği,iki dakikada mideye indirebilmelerini...
maç öncesi , maç,maç sonrası yorumu gibi hiç bitmeyen programlar zincirinin herbirinin çok önemli olduğunu iddia etmelerini...
ben sevmiyorum şahsen...

balaban
06-12-2006, 15:02
Yukarda yazılanların hemen hemen hiçbiri kadınların sevmediği 10 şey diyemem, benim onların çoğuna itirazım yok. Benim yazacaklarım da sadece benim sevmediklerimi yansıtır, diğer hanımların sevmediklerini değil.

Verilen sözde durulmaması, yalan söylenmesi, gereksiz konuşan insanlar, para için her şeyi yapacak olanlar, futbol fanatikleri benim en sevmediğim şeyler.

Bunları yazarken açıkçası erkeklerde sevilmeyen 10 şey olarak algılamamıştım, hele ki eşinizde sevmediğiniz 10 şeyi hiç aklıma getirmemiştim.:hmm: Çok geneldi yazdıklarım ve bu huylara sahip hiç bir insanı sevmem.

Topiğe uygun yazalım:D
Arkadaş toplantılarına gitmek istemez, zorla göndermek
Ondan önce hazır olup kapıda beklemek
ama bunlar için de sevmiyorum demek yanlış olur. Kimse kusursuz olamaz.:D

Red Kit
06-12-2006, 15:15
Bunları yazarken açıkçası erkeklerde sevilmeyen 10 şey olarak algılamamıştım, hele ki eşinizde sevmediğiniz 10 şeyi hiç aklıma getirmemiştim.:hmm: Çok geneldi yazdıklarım ve bu huylara sahip hiç bir insanı sevmem.

Topiğe uygun yazalım:D
Arkadaş toplantılarına gitmek istemez, zorla göndermek
Ondan önce hazır olup kapıda beklemek
ama bunlar için de sevmiyorum demek yanlış olur. Kimse kusursuz olamaz.:D

Çok genel olduğunu herkes anlamadı sanırım :rolleyes:

Topikleri açarak kötü bir şeye sebebiyet vermem diye umuyordum. :roll:

baron11
06-12-2006, 19:00
'Kadınları anlamaları gerek'

Töre ve Namus Cinayetlerini Araştırma Komisyonu Başkanı Fatma Şahin, “Güvenlik güçlerinin, doktorların, hakimlerin erkek bakış açısından sıyrılıp kadınları anlamaları gerekiyor” dedi.

Meclis Töre ve Namus Cinayetlerini Araştırma Komisyonu raporunda yer alan bir araştırmaya göre, Güneydoğu Anadolu’da zina yapması durumunda “kadının öldürülmesi gerektiğini” düşünen kişilerin oranı yüzde 37.4 iken, boşanmayı çözüm yolu olarak görenlerin oranı yüzde 25’lerde kalıyor. Namus cinayetlerinde olay yeri olarak yüzde 10 oranla Ankara başı çekiyor, bunu yüzde 9 oranla İstanbul ve İzmir takip ediyor.

Töre ve Namus Cinayetlerini Araştırma Komisyonu Başkanı Fatma Şahin, komisyon çalışmaları kapsamında İstanbul, Şanlıurfa, Diyarbakır, Batman, Ankara, Trabzon ve Rize’deki incelemeleri sırasında mağdur kadınlara genellikle TCK hükümlerinin uygulandığını gördüklerini belirtti: “Oysa 4320 sayılı Ailenin Korunmasına Dair Yasa hayata geçirilmeli. Şiddete maruz kalıp evden kovulan kadın, sığınma evlerine gidip bir müddet barınabiliyor. Bu geçici bir çözüm. Ailenin Korunmasına Dair Yasa’ya göre, eşine ve çocuğuna şiddet uygulayan kişi, evden uzaklaştırılıyor. Kanun, zaten güçsüz olan kadının kapıda kalmasını engelleyecek nitelikte.”

Alo Şiddet Hattı’nın faydalı olabilmesi için güvenlik güçlerinin, doktorların, hakimlerin erkek bakış açısından sıyrılıp kadınları anlamaları gerektiğini vurgulayan Şahin, problem çözen makamların “kocan, döver de sever de” anlayışına sahip olamayacağını belirterek, bu nedenle bir iç denetim ve eğitime ihtiyaç duyulduğunu kaydetti.

Şahin, töre ve namus cinayetlerinin önlenmesi için ülke çapında ilgili tüm sivil ve resmi kuruluşları kapsayacak “2006-2010 Töre/Namus Cinayetlerinin Önlenmesine Yönelik Eylem Planı” hazırlanmasını çok önemsediklerini söyledi.

Diyanet İşleri Başkanlığı’nın, bu konuda toplumu bilinçlendirmek üzere hutbe ve vaazlar vermesi, yazılı ve görsel yayınlar yapması gerektiğini ifade eden Şahin, “Valilik, emniyet, jandarma, belediye, müftülük, üniversite ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin katılımıyla komiteler kurulmalıdır” dedi.

Kız çocuklarının eğitilmesinin önemine de işaret eden Şahin, yatılı kız bölge okullarının açılması ve yaygınlaştırılması gerektiğini kaydetti. Şahin, Kadın Sığınma Evleri’ndeki kadınlara, buralarda kaldıkları sürede beceriler kazandırılması ve kendi ayakları üzerinde durmalarının sağlanması gerektiğini de söyledi.

Saygılarımla.

cavit
06-12-2006, 19:05
en sevmedikleri şey kendisinden daha güzel kadınlardır

baron11
06-12-2006, 19:34
Kadınlar bunlara çook sinir oluyor!

Kadınla erkek aynı eve girdi mi kıyamet kopar. İster evli, ister sevgili olsunlar, fark etmez. Ne büyülü aşkları ne de yüzükleri, onları felaketlerden kurtaramaz.

Kadınların erkeklerde hoşlanmadığı bazı özellikler:

Tabii ki dağınık erkekler.

Televizyon seyrederken kumandanın saatlerce hep erkeğin elinde olması.

Kadının dolaptan özellikle kendi için çıkardığı temiz havluları, erkeğin kullanması.

Duşta erkeğin ısrarla kadının sabunluğunu kullanması.

Isı problemi. Kadınların sıcak sevmeleri ve erkeklerin devamlı camı veya klimayı açması.

Kadının kendisi için aldığı pahalı kozmetik (temizleyici, nemlendirici vs.) ürünlerini erkeğin gelişigüzel kullanması...

İlk başlarda kadının konuşmalarını, fikirlerini ve hatta çocukluk anılarını merak ve ilgiyle takip eden erkeğin, bir zaman sonra seslenişini bile duymaz olması.

Erkeğin evde tamir edilmesi gereken şeyler için, hiçbir girişimde bulunmaması.

Çocukların ödevleriyle ilgilenmemesi.

Doğum kontrolünü sorumluluğu tamamen kadına atması.

Kadın sarımsak yememişken erkeğin umursamadan sarımsaklı yemekler yemesi.

Kırk yılın başında mutfağa girip yemek yapsa da her tarafı batırması.

Televizyon seyrederken bir şey sorulduğunda, kulaklarının duymaması.

Elektrik, su, telefon faturalarını 'Benim işim var' deyip ödememesi.

Alışverişe çıkıldığında, gereksiz harcama yapmaması konusunda sürekli uyarıda bulunması...

selçuk efendi
06-12-2006, 19:54
en sevmedikleri şey kendisinden daha güzel kadınlardır

hakikaten; güzel veya çirkin ama neden kadınlara erkeklerden çok yine kadınlar bakar? birbirlerini acayip inceliyorlar... ben bile öyle bakamam yani:oley:

erkeği konusunda kendisine rakip olabilecek herhangi bir diğer kadın (anne, arkadaş, vs.) diye de bir katkı da bulunayım...

apathetic
06-12-2006, 20:02
bir bayan olarak şunu ekleyebilirim:

- erkek kardeşimin sakal trasından sonra lavaboyı yıkamadan bırakması. kuruması orada.

- gene erkek kardeşimin dişlerini fırcaladıktan sonra lavaboda diş macununu dokup guzel yıkamaması ve kurutması.

bir lavaboyu bile kullanamıyorlarsa sevmeyi nasıl hakederler?

cavit
06-12-2006, 20:08
erkeği konusunda kendisine rakip olabilecek herhangi bir diğer kadın (anne, arkadaş, vs.) diye de bir katkı da bulunayım...

kısaca dünyadaki diğer bütün kadınlar olarak toplayalım mevzuyu.;)

cavit
06-12-2006, 20:13
bir lavaboyu bile kullanamıyorlarsa sevmeyi nasıl hakederler?

Siz de bir kavanozu bile açamıyorsunuz ama biz yine de sizi seviyoruz, erkek kardeşine bakma sen, ileride eşi o lavaboyu büyük keyifle temizler, siz de kendi eşinizinkini

gzmnc
07-12-2006, 00:18
çizgili pijamalarıyla tüm haftasonunu evde geçirme kabiliyetine sahip erkekler:))
küçük tepeleri ben yarattım havasında olanlar:düsün:
küfür.:mad: :mad:
yalan:mad: :mad:
samimiyetsizlik:mad: :mad:
...

yosun
07-12-2006, 02:07
Herhangi bir tartışma, olay, ya da hoşa gitmeyen bir eylem karşısında surat asan,küsen erkeklerden hiç hoşlanmam...
Hele bir de kendi kendine gelin güvey olanlar vardır. Tavşan dağa küsmüş, dağın haberi olmamış misali... asar suratını oturur. Ne oldu dersiniz, yanıt yok... Israr edersiniz yanıt, " sen bilirsin ne olduğunu"...:( :(
İşiniz yoksa bulmaca çözermiş gibi düşünün durun...

karınca
07-12-2006, 02:31
erkeklerin bir türlü ilk çıkma, ilk karşılaşma, nişan gününü (yıldönümünü) hatırlayamaması
(ne işe yarayacaksa ???)

krokodil
07-12-2006, 02:37
erkeklerin bir türlü ilk çıkma, ilk karşılaşma, nişan gününü (yıldönümünü) hatırlayamaması
(ne işe yarayacaksa ???)

he valla ..ama ben her 3 ünüde hatırlıyorum genede yaranamıyorum...:D :D :D

tractact
07-12-2006, 12:42
he valla ..ama ben her 3 ünüde hatırlıyorum genede yaranamıyorum...:D :D :D

:bravo: :gulen: :bravo:

balaban
07-12-2006, 12:51
Herhangi bir tartışma, olay, ya da hoşa gitmeyen bir eylem karşısında surat asan,küsen erkeklerden hiç hoşlanmam...
Hele bir de kendi kendine gelin güvey olanlar vardır. Tavşan dağa küsmüş, dağın haberi olmamış misali... asar suratını oturur. Ne oldu dersiniz, yanıt yok... Israr edersiniz yanıt, " sen bilirsin ne olduğunu"...:( :(

Düşünce okuyamıyor musunuz:confused: Bu olmadı ama:gulen:

balaban
07-12-2006, 12:55
Özel günler konusunda eşinizle, arkadaşınızla konuşun. Hediye almanın gereksiz olduğunu, genellikle alınan şeylerin kullanılmadığını, illa bir şey alınacaksa bereber çarşıya gidip zevkine uygun şeyler alınmasını..... işiniz çok kolaylaşır. Ne alayım derdiniz biter, bu zaten en zor kısmı.

Detay
07-12-2006, 13:04
hımmm guzel taktık ... kaydedelım hafızaya..

Elixir
07-12-2006, 19:23
iki saat özene bezene hazırladığın yemeği,iki dakikada mideye indirebilmelerini...
...

susunemı bakacakdık yada torenlemı yıcektık :confused:

Bunları yazarken açıkçası erkeklerde sevilmeyen 10 şey olarak algılamamıştım, hele ki eşinizde sevmediğiniz 10 şeyi hiç aklıma getirmemiştim. Çok geneldi yazdıklarım ve bu huylara sahip hiç bir insanı sevmem.

Topiğe uygun yazalım

Ondan önce hazır olup kapıda beklemek .:D

gec kaldın enısteme gammazladım bıle :)

yalnız kapıda bekleme ısını anlayamadım kım kımı beklıyor kapıda yada mucıze eserı bır sefer onceden hazırmı oldunda enıstemın basınamı kakıyorsun :D sanırım yıne yanlıs yazmısın :roll:

hakikaten; güzel veya çirkin ama neden kadınlara erkeklerden çok yine kadınlar bakar? birbirlerini acayip inceliyorlar... ben bile öyle bakamam yani
...

erkek dırek guzelıge odaklanıp sevap kazanmaya bakar :gulen:

kadın kadını ıncelıyorsa eksık gedık bulmak ıcındır muhakkakda bulurlar onlarca :hayır:

Hele bir de kendi kendine gelin güvey olanlar vardır. Tavşan dağa küsmüş, dağın haberi olmamış misali... asar suratını oturur. Ne oldu dersiniz, yanıt yok... Israr edersiniz yanıt, " sen bilirsin ne olduğunu"...:(

haydaaa benım bıldıgım kadın naz caz tafra yapar. abla sanırım ya sen ya esın yanlıs cınsıyetle gelmıs dunyaya :gulen:

(ne işe yarayacaksa ???)

bende anlayamadımkı ozel gunler 1 ay onceden hatırlatılmaya sık sık alakalı alakasız konularla baglanmaya calısılır ama ben ne yaparım her zamnkı gıbı yıne son dk golunu cakarım unutuurm :D :D

he valla ..ama ben her 3 ünüde hatırlıyorum genede yaranamıyorum...:D

sende zaten acayıp degısıkler olmaya basladı pembe patıkler ozel gunlerı hatırlamalar canımlı cııcmlı kıbar konusmalar bıraz efemınemı oldun ne :evil: :evil:

erkegın yuzkarası :vurkafa:

Özel günler konusunda eşinizle, arkadaşınızla konuşun. Hediye almanın gereksiz olduğunu, genellikle alınan şeylerin kullanılmadığını, illa bir şey alınacaksa bereber çarşıya gidip zevkine uygun şeyler alınmasını..... işiniz çok kolaylaşır. Ne alayım derdiniz biter, bu zaten en zor kısmı.

ee hanı suprız nerde kaldı sonra en ufak bır kavgada esını tanımayan anlayıssız duygusuz suprız yapmayan bırı olup cıkıyoruz :eek:

sonuc olarak vesselam kadınları anlamak zor kadınları anladıgımız zamn bılınkı kıyamet alametıdır :gulen: :gulen:

krokodil
07-12-2006, 20:12
susunemı bakacakdık yada torenlemı yıcektık :confused:

yalnız kapıda bekleme ısını anlayamadım kım kımı beklıyor kapıda yada mucıze eserı bır sefer onceden hazırmı oldunda enıstemın basınamı kakıyorsun :D sanırım yıne yanlıs yazmısın :roll:

erkek dırek guzelıge odaklanıp sevap kazanmaya bakar :gulen:

kadın kadını ıncelıyorsa eksık gedık bulmak ıcındır muhakkakda bulurlar onlarca :hayır:

haydaaa benım bıldıgım kadın naz caz tafra yapar. abla sanırım ya sen ya esın yanlıs cınsıyetle gelmıs dunyaya :gulen:

bende anlayamadımkı ozel gunler 1 ay onceden hatırlatılmaya sık sık alakalı alakasız konularla baglanmaya calısılır ama ben ne yaparım her zamnkı gıbı yıne son dk golunu cakarım unutuurm :D :D

sende zaten acayıp degısıkler olmaya basladı pembe patıkler ozel gunlerı hatırlamalar canımlı cııcmlı kıbar konusmalar bıraz efemınemı oldun ne :evil: :evil:

erkegın yuzkarası :vurkafa:

ee hanı suprız nerde kaldı sonra en ufak bır kavgada esını tanımayan anlayıssız duygusuz suprız yapmayan bırı olup cıkıyoruz :eek:

sonuc olarak vesselam kadınları anlamak zor kadınları anladıgımız zamn bılınkı kıyamet alametıdır :gulen: :gulen:

elixir alooo benle uğraşma olurmu.. kaba adam ne olacak:) ..senin metroseksüellik yanından bile geçmemiş,allah bilir ayaklarında kokuyordur...:D :D :D

Realtor
07-12-2006, 20:41
Saçlarına yaptırdıkları değişikliğin erkek tarafından anlaşılmamasına hem uzulur hem kızarlar.

Benimde huyum kurusun ne renk ne kesim değişikliğini algılamam. Yada 1 ay sonra aa sacınımı değiştirdin, guzel olmus derim ve yerim fırçayı.

Elixir
07-12-2006, 21:39
elixir alooo benle uğraşma olurmu.. kaba adam ne olacak:) ..senin metroseksüellik yanından bile geçmemiş,allah bilir ayaklarında kokuyordur...:D :D :D

metroseksuel ne demek lo yoksa kufurmu edıyon sen bana bakım.. pembis tımsah ....:evil: :evil:

ayaklarımın koktugunuda nerden bılıyorsun ?? pembis tımsahların burnunun bu kadar hassas oldugunu bılmıyordum :roll:

Detay
07-12-2006, 21:50
krokodıl amcaaaaaaaaaaaaaa senınde metroseksuel oldugun soylenıyor :D:D:D:D

Red Kit
07-12-2006, 22:12
En çok anlaşılan ilk 12 maddeyi anket haline getirdim. 15 gün açık kalacak ve sonunda en nefret edilen şeyleri herkes öğrenecek. Buna göre davranışlarımızı ayarlayalım artık.

balaban
07-12-2006, 22:14

Söylemenize hiç gerek yoktu, okumuştu zaten:D
Yanlışlıkla bir kere hazır olmadım, her zamanki halim:D

Anlaşın, konuşun dedim, tekrar oku. Eğer anlaşırsan; sürpriz yapmayan, anlayışsız, duygusuz......... olmazsın.

Ben de siz kadınları anladığınızda ne olacağını anlamadım. Anlamayın ne olacak yahu.

krokodil
07-12-2006, 22:53
krokodıl amcaaaaaaaaaaaaaa senınde metroseksuel oldugun soylenıyor :D:D:D:D

mazun kırmızı gül bile oldu metro seksüel benim neyim eksik...hem sonra buda kötü bir şey değilki olamayanlar utansın..elixir gibim..:D :D

yosun
07-12-2006, 23:03
Düşünce okuyamıyor musunuz:confused: Bu olmadı ama:gulen:

Haklısınız Sayın balaban, gerçekten de olmuyor... :)
Dürüst ve net bir şekilde "şuna, şuna tepemin tası attı" deyiverseler hiç sorun kalmayacak. Ama nerdeeeeeeee... :D

yosun
07-12-2006, 23:05
En çok anlaşılan ilk 12 maddeyi anket haline getirdim. 15 gün açık kalacak ve sonunda en nefret edilen şeyleri herkes öğrenecek. Buna göre davranışlarımızı ayarlayalım artık.

Sayın Red Kit, surat asan erkek maddesini unutmuşsunuz... :gulen: Cidden çileden çıkıyorum böylesi karşısında...:D

pride
07-12-2006, 23:08
mazun kırmızı gül bile oldu metro seksüel benim neyim eksik...hem sonra buda kötü bir şey değilki olamayanlar utansın..elixir gibim..:D :D

vay abi vay metroseksuel olacaktında bende bu gunlerı gorecektım :rolleyes:

pride
07-12-2006, 23:09
Sayın Red Kit, surat asan erkek maddesini unutmuşsunuz... :gulen: Cidden çileden çıkıyorum böylesi karşısında...:D

nedenmiş sız asıyorsunuzda bız neden asmayalım:)

yosun
07-12-2006, 23:13

Asla surat asmam... Sadece surat asacak kadar aciz değilim :D

krokodil
07-12-2006, 23:13
vay abi vay metroseksuel olacaktında bende bu gunlerı gorecektım :rolleyes:

evet düşmez kalkmaz bir allah ..ne oldum deme ne gibi metro seksüel olacağım de...birde meşhur güzel bir söz var..kişi kınadığı kişilerin yaptıklarını yapmadan ölmez diye..dikkat et de ömrünün son demlerinde sende metro seksüel olma emi...:D :D :D

pride
07-12-2006, 23:23
evet düşmez kalkmaz bir allah ..ne oldum deme ne gibi metro seksüel olacağım de...birde meşhur güzel bir söz var..kişi kınadığı kişilerin yaptıklarını yapmadan ölmez diye..dikkat et de ömrünün son demlerinde sende metro seksüel olma emi...:D :D :D

he ya o lafı unuttum ayol...:oley:

pride
07-12-2006, 23:24
Asla surat asmam... Sadece surat asacak kadar aciz değilim :D

nasıl yani surat asıp aglarsınız işte erkekten sefkat beklersınız....:D

Elixir
07-12-2006, 23:47

vayyy pembıs tımsahıma metro über mega ultra vs vs seksuel oldun ha :eek:

40 ından sonra azanı tenesir paklar ha demedı deme :D

bu arada menıkurun guzel olmus yalnız kasları bıraz fazlamı aldırmısın ne :gulen:

Red Kit
07-12-2006, 23:49

12 madde maksimum oluyor. Genelde surat asarak konuşmamak hatta 3-5 günlük susma periyotlarına girmek kadın taktiği olarak bilindiği için buraya eklemedim. Erkekleri sinir eden şeyler kısmına da girmez zira erkekler susan kadını daha çok sever sanki :)

Elixir
07-12-2006, 23:51

aha odun babada tesrıf etmısler :)

he ya o lafı unuttum ayol...:oley:

anaa o ne lan ayol mayol krokodılle ekmek mı yedın sen ..sendemı metro uber hıperseksuellerden oldun tas yagacak basımıza tass :D

PIERCE
08-12-2006, 00:09
Hanimlarin nefret ettigi 10 sey kendisinen daha cekici 10 baska kadindir

krokodil
08-12-2006, 00:29
aha odun babada tesrıf etmısler :)

anaa o ne lan ayol mayol krokodılle ekmek mı yedın sen ..sendemı metro uber hıperseksuellerden oldun tas yagacak basımıza tass :D

krokodil kadar başına taş düşsün emi allahın magandası sen odun pride'ıma kurban ol emi...:D seni aramızda istemiyoruz git metro seksüel ol sonra gel :D

adnanfd
08-12-2006, 00:35
para....

yosun
08-12-2006, 01:28
12 madde maksimum oluyor. Genelde surat asarak konuşmamak hatta 3-5 günlük susma periyotlarına girmek kadın taktiği olarak bilindiği için buraya eklemedim. Erkekleri sinir eden şeyler kısmına da girmez zira erkekler susan kadını daha çok sever sanki :)

O halde ben mevcut maddeler içinde uyan maddeleri oylayacağım ama biline ki erkeklerde en nefret ettiğim şeylerin başında surat asmak, kapris yapmak, ilkokul çocuğu gibi davranmak gelir... Hele ne oldu, nen var diye sorulduğunda buz gibi bir ses tonu ile "sen daha iyi bilirsin" gibilerinden bir yanıt vermeleri yok mu?

Böylesi bir davranış karşısında içimden bir ses "tut gırtlağını sık" diyor...:D :oley:

yosun
08-12-2006, 01:35
nasıl yani surat asıp aglarsınız işte erkekten sefkat beklersınız....:D

Kelin merhemi olsa önce kendi başına sürer :D

cavit
08-12-2006, 08:23
Erkek dediğin metro değil überseksüel olacak, bakımlı olacak ama bakımlı olmak derken kaşıyla kirpiğiyle oynayan manikür pedikür yaptıran değil, adam gibi herşeyden önce temiz olacak temiz ve yakışanı giymesini bilecek. Onu erkek yapan ya da kadınlardan ayıran kılını tüyünü terbiye etmesini bilecek, burnundaki kulağındaki orasında burasındaki kılına tüyüne dikkat edecek, sigara içse bile dişleri umumi tuvalet taşına benzemeyecek, tırnakları temiz dahi olsa mutlaka kısa olacak, ortalık yerde orasını burasını kaşıyıp kurcalamayacak yerine yerleştirmeyecek, sindirim sisteminin ürettiği gazları alalede öyle her yerde sallamayacak, kötü şey iyi insanda durmaz demeyecek, yemek yerken çorba içerken ağzına susturucusunu takacak, sindirim enzimlerini ve gıdaları ağzının kenarından akıtmayacak, dudaklarını birleştirmesini bilecek öyle canlı yayın yapmayacak, doğanın gereği feminizm, kadın erkek eşitliği, hayat müşterektir gibi ütopyaları bir yana koyup kadınına gücünü, otoritesini göstermesini bilecek ama bunları yaparken kadınının gönlünü kırmayacak, ona çok kibar davranan ve her istediğini yapan erkeğin aslında yüreğinde hiç makbul olmadığını bilecek, dürüst mert ve cesur olacak, kendi doğrularını 3-5 tane menfaate satmayacak, kadına kadın olduğunu, kendisine ait olduğunu, güvende olduğunu, sevildiğini yüreğiyle davranışıyla hissettirecek, doğası gereği aradabir çapkınlığını yapacak ama bunu kadınına hissettirmeyecek, yakalanmamasını bilecek, eline yüzüne bulaştırmayacak, yakalanırsa da inkar etmeyecek, delikanlı gibi kabul edecek ve kadınının kararına saygı gösterecek, duygusal çapkınlık yapmayacak, bir yüreğe iki sevgi sığmaz, birinden birini seçip tercihini yapacak, kısaca adam gibi adam olacak işte.

Detay
08-12-2006, 13:51
para....

yahu adnan hocam Allah askına su off topiclere yaz yanı uzuluyorum senı boyle gordukce.. yahu yaz yaz da yıkılsın ortalık lutfen yahu her yere yaz abı sen off on farketmez..

evidence
08-12-2006, 17:46
Ankete sadece bayanlarmı katılıyor aceba:roll: eğer öyleyse "da vinci nin şifresi" çözülmüş olacak:oley: :oley:

balaban
08-12-2006, 23:38
Ankete sadece bayanlarmı katılıyor aceba:roll: eğer öyleyse "da vinci nin şifresi" çözülmüş olacak:oley: :oley:

Topiğe en çok beylerin mesaj gönderdiğini biliyorum ama ankete kim oy veriyor bilmiyorum:) Ben vermedim onu biliyorum.

DELL
09-12-2006, 00:47
ankettekı 12 maddeye en onemlısı eklenmemıs,''''''yalan soylemek''''''.

Cinnamon
09-12-2006, 00:50
Anket seçeneklerine; "Bir yere giderken bayandan sonra hazırlanmak" seçeneğinin mutlaka koyulması gerektiğini düşünüyorum. :D

balaban
09-12-2006, 00:53
Anket seçeneklerine; "Bir yere giderken bayandan sonra hazırlanmak" seçeneğinin mutlaka koyulması gerektiğini düşünüyorum. :D

Ben de:D

Cinnamon
09-12-2006, 01:02
Ben de:D

Dünya tersine dönmüş! "Bayanlar geç hazırlanır" kuralı yerle bir yani. :p

balaban
09-12-2006, 01:08

Evet. Gelde beylere anlat:D

karınca
09-12-2006, 01:19
Yalan ;
eşim "hazırım çıkalım" dedikten sonra giyinirim ve aşağıda eşimi 10 dakika beklerim :vurkafa: :vurkafa: :vurkafa:

karınca
09-12-2006, 01:21
ne yani "ben güzelmiyim" sorusuna ne yapacağız o zaman???

DELL
09-12-2006, 01:27

bızde yalan yok,hılaf'ta yok.bakımsızsın dıyecegız kardes.:D

balaban
09-12-2006, 01:30
Yalan ;
eşim "hazırım çıkalım" dedikten sonra giyinirim ve aşağıda eşimi 10 dakika beklerim :vurkafa: :vurkafa: :vurkafa:

İstisnalara diyecek sözüm yok.:)

yalan söylemiyorsunuz ki, eğer güzel olmasa evlenmezdiniz zaten.
Bu soru da bana çok saçma geliyor eğer güzel değilsin denirse ne yapacak. Hayret! Soru saçma.

yosun
09-12-2006, 02:38

ooo klasik kuralların bir çoğu yerle bir artık...:) Çağa ayak uydurun lütfen beyler... :D

PIERCE
09-12-2006, 04:48
Bi de bu kadinlar "hadi" lafini sevmemekteler bir tespitimde budur. hadi hadi hadi hadi hadi"..

Yani acele et manasinda olan "hadi" Bunlari beklerken saville row umun utusu bozuldu durdugum yerde

ipeksay
09-12-2006, 14:26
İyiki "kadınım" dedirtecek gerçekler;

1.) Sigaradan sararmiş bıyıklarımız yok.
2) Arabamızın yolda patlayan lastiğini değiştirmeyi bilmesek de olur.
3) "Ya kalkmazsa?"
4) "Ya inerse?".. sizin de işiniz zor valla yaaa...
5) Pantolon giymek bizim icin fizyolojik olarak en az etek kadar
rahattır.
6) Kişiliğimiz kullandığımız arabanın beygir gücü ile doğru orantılı olarak
değerlendirilmiyor.
7) Tuvalette sadece tavana değil, sağımıza solumuza herhangi bir ölçme
–biçme endişesi duymaksızın bakınabiliriz.
8) "Gerçek mi, rol mü yapiyor?"
9) "Damsız Girilmez" bize bir şey ifade etmiyor...
10) Kırmızı ışıkta yanımızdaki arabanın bizden önce çıkması ya da bir aracın
bizi sollaması hiç birsey demek değildir.
11) İstediğimiz her yerde ve her koşulda ağlayabiliriz.
12) Bedensel hareketlerimiz vücudumuzdaki olası kasları
belirginleştirecek diye bir zorunluluğumuz yok...
13) Vücudumuzda kas olacak diye bir zorunluluğumuz da yok hatta..
14) Kas gücü gerektirecek işleri zevkle yapacak birileri her zaman vardır…
15) Düğme, sökük vs. dikmek özel bir beceri gerektirmiyor.
16) Dünya yerle bir olsa önce kadınlar ve çocuklar!
17) "Yoktan var edilen" yapay bedenlerimize tapınacak bir karşı cins varken
, kozmetik ürünleri ve estetik cerrahinin olanaklarından sonuna kadar
yararlanıyoruz…
18) Aşık oluyoruz... korkmadan.
19) Biraz göbek sevimli mi durur? ... hadi ordan!! siz hic “kalçalarımdaki
yağlar beni çekici gösteriyor” diyen bir kadin ya da “yağlar beni çekici
gösteriyor” diyen bir kadın gördünüz mü?
Asla dış görünüşümüzle ilgili yalan telkinlerle kendimizi kandırmaya
çalışmayız…

Rejim gerekiyorsa rejim… Allah Allah!!!
20) Tecavüze uğradığımızda cinsel tercihimizi değiştirmek zorunda değiliz…
21) Duygusal saçmalıklar adına kredi sahibiyiz... çiçek ve çikolata
istiyoruz…
22) Evde, banyoda, kıl- tüy dökmeyiz...
23) Dokunduğumuz bedenin herhangi bir kısmından silikonlar fışkırma korkusu
duymayız…genelde tabi!!!
24) Sünnet olmuyoruz...
25) Meslek grubunda "ev kadını" diye kebap bir seçenek var...
26) Birinden hoşlansak da "ilk adım atma kabusu"ndan muafız...
27) Evet, gelinlik 200.- $, smokin ise 100.-$.. ve her ikisini de
sevgili damat ödüyor...
28) "3 dubleden sonra feciii sarhoş olurum" diyebiliriz rahatlıkla...
29) "Çirkin" kadın yoktur.
30) 50 yaşından önce hiçbir erkeğe seks için para ödemek zorunda değiliz…
31) 31 sayısıda sadece diğerleri gibi bir sayı...
32) Kısa boy mu? E topuklu ayakkabılar ne güne duruyor ki?
33) Yaşımız ne olursa olsun bir uçan balon taşıyabilir, pamuk helva ve elma
şekeri de yiyebiliriz
34) Her sabah traş olmak zorunda değiliz.
35) Bir gece hoş bir rüya görsek ertesi sabah pijamamızı kirliye atmamız
gerekmez.
36) Genellikle istediğimizi almamız için söylememiz yeterlidir....
37) Bazen istemediğimizi söyleyerek de alırız.
38) Blue-jean'lerimizin muhtelif kısımları diğer taraflarına göre
dengesiz biçimde durmaz-beyazlamaz... ya da sararmaz...
39) Kızdığımızda birbirimizin anneleri, kızkardeşleri, ebeleri, dayıları ya
da sülalesine dair cinsel taleplerimiz olmaz…
40) Ayakta kalmak(?) için 1,5 porsiyon kaymaklı künefe yememiz gerekmiyor...
41) Bebeklik albümlerimiz sırtüstü çırılçıplak resimlerimizle dolu değil…
42) "Hadi amcalara göster.." şeklinde rezil bir çocukluk anımız da hiç
olmayacak…
43) Uçan tekmelerle birbirimizin ağzını yüzünü kırdığımız sporlar
yapmıyoruz…
44) Fiziksel güç iddiamız yok ama ,grip olunca da ölümcül bir hastalığa
yakalanmış gibi iptal olmuyoruz...
45) Silah... hiç iki kızın silahla oynarken birbirini vurduğunu duydunuz mu?
46) Horlamıyoruz....
47) Az bildiğimiz bir şeyi çok anlatabiliriz.
48) Birbirimize, beklenmedik yıkıcı sonuçlar doğurabilecek, eşşek şakaları
yapma adetimiz yoktur…

49) Canımızın çektiği yemeği pişirir, herkese yedirebiliriz.

50)Kerizi parasından ayırmada Allah vergisi bir yeteneğimiz vardır.
51) Sigaramızı yakacak birileri hep vardır...
52) Evde bozulan bir aleti, onarmaya calışıp bir daha kullanılmayacak hale
getirmek yerine tamirci çağırmak rasyonalitesine sahibiz.
53) Tükürmeyiz...
54) Giysilerimizden o gün öğle yemeğinde ne yediğimiz anlaşılmaz.
55) Harika alyansımız asla kılların arasında kaybolmaz.
56) Estetik sanatların %90'ı kadından esinlenmiştir.
57) Ayaklarımız kokmuyor.
58) "Erkek sözü" gibi ikna etmeye yönelik sıfatlar yaratmadık hiç...
Yoksa verilen sözlerin tutulmaması gibi bir sorun mu var?
59) Övgü ve komplimanlar sadece ruhumuzu okşar geçer, ikna etmeye yetmez...
ya gururu okşanan bir erkek neyi reddeder ki?
60) Çapkınlıklarımızın ardından giysilerimizde, biz istemedikçe (mesela
Monica L. istemişti!), deliller (ruj lekesi, sarı saç teli vs. bulunması
ihtimali yok...
61) Toplum içinde organ düzeltme stresi…
62) Cep telefonumuzun sesi popomuzdan gelmez.
63) En sevmediğimiz insanlara bile, öyle gerekiyorsa eğer, yeterince
dayanabiliriz.
64) Sevişirken sırtımız yere gelse de bu kazananın karşı taraf olduğu
anlamına gelmez.
65) "Anneme gidiyorum" diyerek kapıyı çarpmak bize yakışan bir ayrıcalık…
66) Saçımızı boyayabiliriz... 20 yaşında bile...
67) Çığlık atabiliyoruz... sevinince, üzülünce, korkunca...
68) Aradığımız adresi, kaybolmadan önce sormayı düşünebiliyoruz...
69) Uzağa işeme, uzağa tükürme, yüksek sesle geğirme vb. Karizma
krikolarımız yok....
70) Askere gitmiyoruz..
71) Annelik duygusu... apayrıdır...
72) Sevgilimize, ağabey ya da babamıza ait gömlek, kazak, mont, T-shirt'leri
giyebiliyoruz.
73) Bale, dans, ritmik jimnastik, buz pateni vb. uğraşlar edinmemiz cinsel
tercihimiz hakkında tartışma yaratmaz....
74) Hayatımızın hiçbir döneminde kravat takmak zorunda değiliz...
75) Mücevherler bizim...
76) Yağmurda şemsiyesiz kalmayız...
77) Belli dönemlerimiz, cinayet bile işlesek hafifletici neden kabul edilir.
78) "Boşanmak istersek" tek celsede boşanırız.
79) "Boşanmak istemezsek" zengin bir dul oluruz.
80) Bir gün önce çıkardığımız çoraplarımızı evin altı üstüne gelmeden,
üstelik de kimselere sormadan bulabiliyoruz.
81) Kol saatimizin aynı zamanda hesap makinesi, takometre, barometre,
termometre ve radyo olması gerekmiyor.
82) Playboy Late Night, kırmızı nokta, Tutti Frutti vb. yüzünden uykusuz
geceler geçirmiyoruz.
83)Özel günleri parmağımıza kırmızı iplik bağlamadan da
hatırlayabiliyoruz...
84) "Kaaaave.."ye gitmiyoruz.
85) Trafik polisinin alkol vs. çevirmelerinden muafız...
86) İstemezsek hesap ödemeyebiliriz.
87) Yürürken ceplerimizden bozuk para, anahtar, çakmak vs. sesleri gelmez...
88) Gece eve bırakılırız...
89) Bulaşık makinesi karmaşık bir dünyadır mekanizma değildir...
90) Geceyarısı yataktan sıvışıp, buzdolabının ışığında zeytinyağlı dolma,
börek ve "hain köfte" yemiyoruz...
91) Ortalıktaki alakasız her türlü nesne ve sözcükten cinsel cağrışımlar
çıkarıp günün 24 saatini seks düşünerek geçirmeyiz...
92) Kel olmuyoruz...
93) Toplu taşıma araçlarında nadiren ayakta kalırız.
94) Futbol mu? Bizim tuttuğumuz takım genelde kaybetmez...
95) Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır...
96) Berberde kimse yüzümüzü kolonya ile ovuşturarak gözlerimizi yuvalarından
çıkartmıyor…
97) Bizim berberlerin koltuğunda üzerimize yaslanılması ya da üzerimize
abanılmasıda da gerekmiyor...
98) Para cüzdanımız bir süre sonra kavisli yuvarlak hatlı bir şekil almıyor…
99) Pantolon almaya cıkıp eve uçak maketi, uzaktan kumandalı araba, mini
langırt masası vb. emtia ile dönmüyoruz.
100) Eh... bir de Brad Pitt hak ettik artık.
NE DERSİNİZ

:)

buena vista
09-12-2006, 16:29
:gulen:
Yalan ;

10 dakika bence çok az ve iyi.. Ben hala sabah ise giderken (genelde birlikte
gidiyoruz) beklerim..Aksam almaya gitmeden önce telefon açar ondan sonra giderim ama yine beklerim..Bahane mi ? O kadar çok ki..Her zaman baska baska. Ancak, ise yalniz gidecegi zaman benden önce kalkar ve evden daha
erken çikmaya çalisir..Bahanesi ise, "park yeri kalmiyor..uzaga park etmem gerek " biçiminde..Ben hala inaniyorum..!
Arkadasimin esi ise en az bir saat rötarli..Her zaman, her yerde..Giyinmek için
odasina girdiginde zamanin nasil geçtigini anlamiyormus..!! Tren,otobüs vs
tasitlari kaçirmasi çok dogal..
Ve bu geç hazirlanma kurali ne yazik ki pek çok kadinda var..
Erkeklerde de var ama sanirim istisna..::aglayan:

buena vista

karınca
11-12-2006, 02:13
Bir gün ormancının biri dalları nehrin üzerine sarkan ağacın dallarını keserken baltasını suya düşürür.
”Aman Allahım!!” diye bağırdığında bir peri belirir ve “Ne diye bağırıyorsun ?"der. Ormancı baltasını suya düşürdüğünü ve yaşamını sürdürebilmek için o baltaya ihtiyacı olduğunu söyler. Peri suya dalar ve elinde bir altın balta ile tekrar belirir. "Baltan bu muydu ?" diye sorar. Ormancı hayır" diye cevaplar.
Peri suya tekrar dalar ve bu sefer elinde gümüş bir balta ile tekrar belirir ve yine sorar. "Baltan bu muydu ?"
Ormancı yine “hayır” diye cevaplar.
Peri suya tekrar dalar ve bu sefer elinde demir bir balta ile tekrar belirir ve yine sorar : “Baltan bu muydu ?”
Ormancı "evet" der. Ormancının dürüstlüğü perinin çok hoşuna gider ve baltaların üçünü de kendisine verir.
Ormancı mutlu bir şekilde evine döner.
Bir zaman sonra ormancı karısıyla birlikte nehir boyunca yürürken karısı suya düşer.
Ormancı "aman Allahım" diye bağırır.
Peri yine belirir ve sorar: "Ne diye bağırıyorsun?"
Ormancı" karım suya düştü der.
Peri suya dalar ve Jennifer Lopez ile birlikte geri döner. "Senin karın bu mu?" diye sorar.
Ormancı "evet" der.
Peri sinirlenmiştir, "Yalan söylüyorsun, gerçek bu değil" der.
Ormancı "özür dilerim peri, ortada bir yanlış anlaşılma söz konusu. Eğer Jennifer Lopez için hayır deseydim bu sefer Catherine Zeta-Jones ile geri dönecektin, ona da hayır deseydim karımla dönecek ve her üçünü de bana verecektin. Ben fakir bir adamım ve üç karımın sorumluluğunu taşıyabilecek durumda değilim. Jennifer Lopez’e evet dememin sebebi budur...

Bu hikâyeden alınacak ders: Ne zaman bir erkek yalan
söylüyorsa bunun iyi ve saygın bir nedeni vardır ve bu başkalarının yararı içindir.

Kendileri için bir şey istiyorlarsa ekmek çarpsın!!!!!????...

ASPİRİN
03-12-2009, 14:09
(...Safiye Gündüz’den tam açıklamalı “Erkekçe-Türkçe” sözlük)

Futbol: Kadınların kocaları yerine bilmeden evlendikleri nesne...:)
Gözyaşı: Erkek gücünün, kadın gücü karşısında bozguna uğramasına yarayan hidrolik güç birimi...:vurkafa:
Söylenti: Ses hızından bile hızlı dağılan haberler...:mad:
Sözlük: Boşanmanın nikahtan önce geldiği tek yer...:cry:
Evlilik: Erkeğin lisansını yitirip, kadının master (lisans üstü) olduğu bir sözleşme...:he:
Ofis: Gergin bir ev hayatından sonra gevşediğiniz yer...;)

kubik
03-12-2009, 14:40
madde 11.hanım cok kıskanıyo bilgisayarımı:)))

ATTİLA HAN
03-12-2009, 23:34
Çok sevdiğim ''aile dostumla'' - ''kendimi'' karşılaştırmalı test.
..................... yakışıklıdır.......çirkinim.....................
----------------------------------------------------------------

9-Erkeğin bakımsız ve pejmürde vaziyette ortalıkta dolanması

a-)Ben malasef çirkin bir adamım,haliyle bana takviye gerekiyor...(9-KIZIYOR)
b-)Fakat aynı madde yakışıklı arkadaşım için olay tam tersi.........(9-HİÇ KIZMIYOR)

Sonuç;
Bizler birer maymun'muyuz acaba?
Çünkü istenileni yaptıktan sonra ancak muz'u alabiliyoruz.
.................................................. (sevgi).............

11-Erkeğin bilgisayar başında zaman geçirmesi

a-)İşte yakışıklı arkadaşıma fark attığım madde,
eve bir tane yerine iki bilgisayar almıştım,
Lan bağlantısı ile good game oyunları beraber oynuyoruz....(9-HİÇ KIZMIYOR)
b-)Bizim yakışıklının hiç şansı yok bu madde karşısında....(9-KIZIYOR)

Sonuç;
Demek ki her şey yakışıklı olmakla bitmiyormuş.

8-.Kaynana

a-)sevgili anacığım hayatta olmadığı için bu madde için...(8-KIZAMIYOR)
b-)Bizim yakışıklının derdi büyük bu konuda malesef.......(8-ÇOK KIZIYOR)

sonuç;
Arkadaşım beni çöpsüz üzüm olmakla suçluyor..
------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------

2-Erkeğin cinsel istekleri

Genel olarak cevab vermek daha doğru olabilir.
Kimi kadın sakin olunması,kimi kadın ise hareketli olunmasını isteyebilir.
Ama işin özünde kadın kendini vermekten ziyade,
Bir zahmet emek ve ilgiyle alınmak isteyebilir.

Not= yanlış anlama olmaz inşallah,dürüstce cevap vermeye çalıştım.
--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------

Cezve
04-12-2009, 00:11
11 ve 13 numara bizi yakacak gibi duruyor.

Kurnalı
03-11-2012, 21:57
ankette yazanların %75 ı bana uymakta neyseki dereyi geçtik.

ayse_k
21-05-2013, 14:42

kadınlar bilgisayara değil, bilgisayarda ne yaptığınıza odaklanır beyler...

en azından kendi adıma öyle

ekranı onun da görebileceği bir şekilde ortaya koyun, bakın sorun kalmayacak... :)

syd_syd
18-03-2015, 22:08
11-Erkeğin bilgisayar başında zaman geçirmesi (11. madde 12 doğuruyor ve beraberinde nurtopu gibi bir 13.maddemiz oluyor devamında 14 .maddeyi ekliyorum yalan sonrasında 15. madde ve aldatılmak)
12-Ortak olmayan bayan arkadaş
13-İlgisizlik

O yüzden bırakın ne hali varsa görsün :wave: