PDA

View Full Version : hayatımızdaki olmazsa olmazlarımız..........

PARK
19-12-2006, 16:53
sevgili hisse net müdavimleri bu topic te hayatımızda olmazsa olmaz sayabileceğimiz (uğraşlarımız,hobilerimiz,iyi ve kötü alışkanlıklarımız,istesek dahi vazgeçemeyeceklerimiz) hertürlü hayatımızın parçası olmuş eylemlerimizi paylaşmak istiyoruz.değerli katılımlarınız sayesinde forumdaki en çok tık lanan topic olmayı hayal ediyorum.herkese sevgi ve saygılarımla.............

gemici
19-12-2006, 16:58
karşı ap.daki yavru

ON4 dk
19-12-2006, 17:03
olmazsa olmazlar olmazsa, hiçbirşey olmaz :)

tabiki önce kızım

PARK
20-12-2006, 01:29
karşı ap.daki yavru

topic teki seviyeyi düşürmeyelim sevgili gemici sizden acizane isteğim bu olur...net te aşk siteleri oldukça var...

PARK
20-12-2006, 01:31
olmazsa olmazlar olmazsa, hiçbirşey olmaz :)

tabiki önce kızım

tanrı kızınıza sağlıklı ve uzun ömürler versin sevgili ON4 sevgilerimle

mme
20-12-2006, 01:31
sevgili hisse net müdavimleri bu topic te hayatımızda olmazsa olmaz sayabileceğimiz (uğraşlarımız,hobilerimiz,iyi ve kötü alışkanlıklarımız,istesek dahi vazgeçemeyeceklerimiz) hertürlü hayatımızın parçası olmuş eylemlerimizi paylaşmak istiyoruz.değerli katılımlarınız sayesinde forumdaki en çok tık lanan topic olmayı hayal ediyorum.herkese sevgi ve saygılarımla.............

Topic sahibi olacak sanırım. :)

Hayırlı olsun yeni topic.

PARK
20-12-2006, 01:40
tşk ederim sevgili mme katılımlarınızı bekliyoruz hep birlikte yücelteceğiz bu topic i

PARK
21-12-2006, 02:20
keyifli bir ortamda iki kadeh tekirdağ rakısı da benim vazgeçilmezlerimden ama keyfim yerinde olursa................

Ladino
21-12-2006, 09:49
Bak Depremde böyle.........

Artıkın ayak seslerimi duyuluyor ne.........

Haberlerde daha sık geçmeye başladı.......

tekniker
21-12-2006, 13:42
keyifli bir ortamda iki kadeh tekirdağ rakısı da benim vazgeçilmezlerimden ama keyfim yerinde olursa................

şişede durduğu gibi durmaz kafir
tutar insana yaşamayı sevdirir.:)

PARK
21-12-2006, 14:15
kararında içilmesi kaydiyle hayat verir tabiii

tekniker
21-12-2006, 14:30
klasik gelebilir belki ,olmazsa olmazlarımın içinde kitaplar vardır benim için.tüm yaşanmış ve yaşanan hayatların içinde oluyorum okurken.düşüncelerim ve hayalgücümü tetikliyor.farkında olunması gereken hayat üzerine yazılan düşünceler üzerine konuşmak ama gerçekten konuşmak,hayatı paylaştığımız kişilerle ve yaşadığımız hayatı daha yaşanır kılıyor bence.

tekniker
21-12-2006, 14:35
klasik gelebilir belki ,olmazsa olmazlarımın içinde kitaplar vardır benim için.tüm yaşanmış ve yaşanan hayatların içinde oluyorum okurken.düşüncelerim ve hayalgücümü tetikliyor.farkında olunması gereken hayat üzerine yazılan düşünceler üzerine konuşmak ama gerçekten konuşmak,hayatı paylaştığımız kişilerle ve yaşadığımız hayatı daha yaşanır kılıyor bence.

ve peşin sıra tüm olmazsa olmazları getiriyor ardından herşeyin olurunu getirerek:)

taita-x
21-12-2006, 15:00
karşı ap.daki yavru

Abi dakka bir gol bir yapmışssın... çok güldüm ya...:D

ipeksay
21-12-2006, 15:13
Olmazsa olmazlarım sahil , deniz, spor, ailem, müzik,(teoman ve kenan doğulu), yagmur, bulutlar, uçmak, doğa , ağaçlar, köyüm, toprak kokusu, annemin kızması bağırması sevmesi öpmesi:D, babamın "kızım" kelimesi, kediler ve köpekler, sakız çiğnemek, bitter çikolata ile miller(ayrılmaz ikili), dondurma, petek pastanesi, sahlep, frambuazlı pasta, light kola, kardeşlerim ve yaramazlıkları, sahilde haftasonu güneşin doğuşunu ve batışını izlemek, aydede ve yıldızlar, romanlarım, masallarım, mumlar, pembe rujum, aynam, saatlerim, renk renk şapkalarım atkılarım, haftasonu sinema keyfim, dualarım, kuzenim teoman(jok jeker bi bebek çünkü*:p), ve sayamadıgım bidolu şey :) şimdilik bukadar....:p

PARK
21-12-2006, 16:11

evet sayın tekniker dostum ama şuda yadsınamaz bir gerçekki ülkemizde kitap okuma oranı çok ama çok düşük bunda her ne kadar toplumumuzun öğrenme isteği olmaması nın etkisi olsada bir o kadar da kitap fiyatlarının yayınevleri tarafından yüksek tutulmasınında büyük bir rolü var diye düşünüyorum.''kitap karanlığı aydınlatır''

tekniker
21-12-2006, 16:25
evet sayın tekniker dostum ama şuda yadsınamaz bir gerçekki ülkemizde kitap okuma oranı çok ama çok düşük bunda her ne kadar toplumumuzun öğrenme isteği olmaması nın etkisi olsada bir o kadar da kitap fiyatlarının yayınevleri tarafından yüksek tutulmasınında büyük bir rolü var diye düşünüyorum.''kitap karanlığı aydınlatır''

haklısınız sayın EXPERT.Kütüphanelerimizde kullanılmıyor.ayrıca düşük maliyette kitap dergileri de var.klasik romanlar düşük fiyatlarda satılıyor büyük marketlerde.okumayı bilene.toplumu değiştiremesekte kendi iç dünyamızı kurtaralım bari:) Kdergi isimli bir dergi sadece 1 YTL.haftalık çıkıyor.yazarların hayatları ve eserleri ile ilgili ayrıntılı yazılar var.yazarların hayatlarını okumak bile bir fikir veriyor insana.tavsiye ederim.
Okumak insanı doldurur,insanlarla konuşmak hazırlar,yazmak ise olgulaştırır.Bacon

PARK
21-12-2006, 17:44
sevgili tekniker dostum toplumu değiştirmek çok zor heleki bu toplum türk toplumu gibi medya nın pompaladığı popüler kültürün en iyi alıcısı olursa değişim dahada zor olur gençlik tamamen magazinel yaşıyor bir pop starı türkiyeye gelirse havaalanları karşılayan hayranları ile doluyor ama bu ülkeye edebiyatın en büyük ödülünü getiren (fikirleri tartışılır)bir yazar sessizce geliyor hatta korkarak geliyor artık bu topluma ne denir sizce?saygılar.......

SNOWDROP
21-12-2006, 18:10
Euro çıkana kadar dolardı

tekniker
21-12-2006, 18:38
katılıyorum size sayın EXPERT.tarafsız ve yapıcı eleştirisel gözüyle bakmak lazım.bizler karşı çıkmak konusunda zayıfız galiba.istenmeyen,zararlı yayınlara karşı tüketici hakları olarak tepki göstermemiz gerekiyor bence.bunları kabullendikçe boş şeylerle hayatlar dolduruyor.aslında söylenecek o kadar çok söz var ki.hayat kısa herşeyi yaşayalım felsefesiyle müsrifçe harcanıyor hayatlar.felsefe de basitleştiriliyor.felsefe bu değildir!ben topiği biraz dağıttım galiba kusura bakmayın.saygılar

cavit
21-12-2006, 20:39
kadın, rakı ve balık

son_azrail
21-12-2006, 22:24
ölüm.............

kemal
22-12-2006, 07:11
Yarabbi, bana öyle bir feyiz ve bereket ver ki, namerde değil merde dahi eyleme muhtaç!..

"Feyiz ve bereket"

taita-x
22-12-2006, 09:02
ölüm.............

abi nedir bu senin ölümle alıp veremediğn ya...
:rolleyes:

PARK
22-12-2006, 14:33
Euro çıkana kadar dolardı

sevgili snowdrop vallahi ne yalan söyleyim dostum bu topic açıldığından beri en ilginç olmazsa olmaz buydu...şu sıkıntılı dönemlerimizde biraz da olsun bizleri neşelendirdin..... iyi ki varsın.saygılar..........

mutlu
22-12-2006, 17:39
olmazsa olmazlarım o kadar çok ki:
sağlık : olmazsa yok hayatın kıymeti .......
vatan: olmazsa neyleyim dünyada cenneti.....
ezan: olmazsa kulaklarım duymasın diğer sesi.....
eğitim : olmazsa eksik kalır varlığın gayesi......

Nurettin Topçu, “İradenin Davası” adlı eserinde şöyle der: “Hemen her köşede, bir sahadaki zaafımız söyleniyor. Fransız, Alman veya İngiliz çocuğu, vatandaşlarının eseriyle samimî olarak öğünebiliyorlar. Bizde en samimî olanlar her şeyin bozukluğundan şüphe edebilenlerdir. Bu şüphe, bu şikâyet bütün benliğimizi kavradı. Ruhumuza kıymet vermez olduk. Hem de nasıl! Kararlarımızı vermeye gücümüz yetmiyor, verilmiş kararlar arıyoruz; kendi benliğimizde ideal oluşturacak kudret bulamıyoruz, yabancı ideallere el açıyoruz; kendi inançlarımızı cemaat arasında söylemeğe dilimiz varmıyor, yabancı inançlarıyla bağırıyor ve hep yabancıları alkışlıyoruz.”
Yazar, toplumdaki hastalığı işaret ediyor: İrade zaafı...
Gençlerimize, insanımıza yeniden kendine gelmenin yollarını örnek olarak -okuyarak, araştırarak, düşünce tembelliğinden kurtularak- göstermeliyiz.

:düsün: :rolleyes: :tamam:

mutlu
22-12-2006, 17:47
Olmazsa olmazlarım sahil , deniz, spor, ailem, müzik,(teoman ve kenan doğulu), yagmur, bulutlar, uçmak, doğa , ağaçlar, köyüm, toprak kokusu, annemin kızması bağırması sevmesi öpmesi:D, babamın "kızım" kelimesi, kediler ve köpekler, sakız çiğnemek, bitter çikolata ile miller(ayrılmaz ikili), dondurma, petek pastanesi, sahlep, frambuazlı pasta, light kola, kardeşlerim ve yaramazlıkları, sahilde haftasonu güneşin doğuşunu ve batışını izlemek, aydede ve yıldızlar, romanlarım, masallarım, mumlar, pembe rujum, aynam, saatlerim, renk renk şapkalarım atkılarım, haftasonu sinema keyfim, dualarım, kuzenim teoman(jok jeker bi bebek çünkü*:p), ve sayamadıgım bidolu şey :) şimdilik bukadar....:p

sayın ipeksay,
"bitter çikolata ile miller(ayrılmaz ikili), dondurma, petek pastanesi, sahlep, frambuazlı pasta" ..............;)
bunları güzel saymışsınız ..........:tamam:
anlaşılan rejim yapıyorsunuz..........:D :D :D
üstüne "light kola" içerek........muhahahah:oley: :oley: :eek: :D

ipeksay
22-12-2006, 18:26
sayın mutlu

rejim yapmıyorum çünkü ihtiyacım yok kilomdan memnunum çok:D:D ( kafiyeli oldu))

şu kısacık dünyada saydıklarımın tadına varmak lazım ve sayamadığım .... kalanların:)

mutlu
22-12-2006, 18:44
sayın mutlu

rejim yapmıyorum çünkü ihtiyacım yok kilomdan memnunum çok:D:D ( kafiyeli oldu))

şu kısacık dünyada saydıklarımın tadına varmak lazım ve sayamadığım .... kalanların:)

kızmayın lütfen:rolleyes:
çok hassas bir insanımdır :oley:
kırılırım sonra:hmm:
sadece şakaydı :hayır:
ühühühühühühüh:aglayan: :aglayan: :aglayan:
evet şu yuvarlak dünyada hayat ne kısa...:oley: :oley: :oley:
sevelim sevilelim bu dünya kimseye kalmaz.:tamam:

PARK
23-12-2006, 15:14
güzel bir sohbet............ne güzel olur değilmi ............

PARK
23-12-2006, 15:25
aşk..................can yücel ne demiş ''boş ver yaşı başı aşk varmı aşk sen ondan haber ver'' mekanın cennet olsun can baba...............

gzmnc
23-12-2006, 22:28
kitaplarım
dostlarım
müziğim
kestane şekeri
kestaneli pasta
közde kestane
kestaneli dondurma

PARK
23-12-2006, 22:44
sevgili gzmnc benim de canım kestane şekeri istedi yavv. şurdan kafkas a gideyimde nefsimi körleyeyim......sevgilerle

Şafak
23-12-2006, 23:11
lale devrı cocuklarıyız biz
bızım agzımızı ak kasıkla acmıslar:)

PARK
23-12-2006, 23:15
anlamadık sayın şafak::::):)

ipeksay
24-12-2006, 00:37
kızmayın lütfen:rolleyes:
çok hassas bir insanımdır :oley:
kırılırım sonra:hmm:
sadece şakaydı :hayır:
ühühühühühühüh:aglayan: :aglayan: :aglayan:
evet şu yuvarlak dünyada hayat ne kısa...:oley: :oley: :oley:
sevelim sevilelim bu dünya kimseye kalmaz.:tamam:

tşklerrr sevelim mutlucum

kızmadım efendimm:gulen: :oley:

bitane daha olmazsa olmazım var uykum geldi yavaş yavaş onu hatırladım

yatagım ve yastıgım:D:oley: :tamam:

PARK
24-12-2006, 02:47
hayat ta olmazsa olmaz bişey işte ''SEX'' her canlının ihtiyacı...........

PARK
25-12-2006, 02:08
bir olmazsa olmaz daha''VEFA'' değilmi efendim ama sadece boza markası değildir.....

mutlu
25-12-2006, 09:50
medeniyetin olmazsa olmaz koşullarından biri : kadınlar

Serenler
25-12-2006, 11:11
Saygı, sevgi ve dayanışma..

PARK
25-12-2006, 14:34
Saygı, sevgi ve dayanışma..

değilmi ama? sayın venicera yine üstadlığınızı konuşturdunuz sevgiler.....iyiki varsınız.

TOPTANCI
25-12-2006, 14:55
Sağlık, huzur ,güç ...bu üçü oldumu yeter

Akıl sağlığı başta olmak üzere genel anlamda sağlık ...

Huzurun olmadıktan sonra Dünya senin olsa ne yazar ..iç huzurda önemli

Gücünü kontrollü kullanabilmek doğru değerlendirebilmek gibisi varmıdır

hulfet
25-12-2006, 15:05
dostluk lar ölümsüz olsun. saygı ve sevgi edepli olsun

PARK
25-12-2006, 15:14
hoşgeldiniz sevgili toptancı ve hulfet sizleri aramızda daha sık görmek isteriz sizler foruma renk katıyorsunuz saygılarımla.....

hulfet
25-12-2006, 15:16

ipeksay seni çokmu çokse vdim.kelebekler gibi ucuşan güzel ifadeler.olmazsa olmazlar pembe ruj güzel

PARK
25-12-2006, 15:32
İstanbulda yaşayan forumdaşlarımız için işte bir olmazsa olmazımız ''İSTANBUL TRAFİĞİ''

ardahan
25-12-2006, 15:49
Ailem...

ipeksay
25-12-2006, 16:38
ipeksay seni çokmu çokse vdim.kelebekler gibi ucuşan güzel ifadeler.olmazsa olmazlar pembe ruj güzel

:p :p mersi hulfetcimmm:) bir olmazsa olmazım daha var

ah olmaz olmaz

sensiz olmaz sensiz olmaz

yanıyor yanaklarım gözyaşlarım durulmaz......:tamam: :p

PARK
25-12-2006, 16:41
bunlar ne güzel ne şirin ifadeler sevgili ipeksay

ipeksay
25-12-2006, 17:03
bunlar ne güzel ne şirin ifadeler sevgili ipeksay

Tşkler experttt:tamam:
benim bir olmazsa olmazım geldi:):D

İstanbul city ortaköy beşiktaş .....çok özledimmmm:(:tamam:

PARK
25-12-2006, 17:46
Tşkler experttt:tamam:
benim bir olmazsa olmazım geldi:):D

İstanbul city ortaköy beşiktaş .....çok özledimmmm:(:tamam:

sevgili ipeksay sen var ya sen...evet ne güzeldir oralar hele birde sabah erken kalkıp ortaköyde çokça bulunan gençlik cafelerinde boğazı seyrederek kahvaltı yapmak en kısa zamanda bu nu gerçekleştirmeliyim:) iştahım açıldı yahu!!!

PARK
25-12-2006, 17:47
bir olmazsa olmaz daha ülkemizdeki '' kısır siyasi çekişmeler'' cumhuriyet tarihinden beri bu sanki olmazsa olmazdır.....

PARK
26-12-2006, 19:06
tabi ki birde hiç olmazsa olmazımızda ''İNTERNET'' hayatımıza geç girse bile yinede olmazsa olmazlarımızdan oldu..........değilmi ama dostlar:)saygılarımla

Şafak
26-12-2006, 20:38
lale devrı cocuklarıyız biz
bızım agzımızı ak kasıkla acmıslar

anlamadık sayın şafak::::):)
orda ters maksatlı kulandım cumleyi..
Şu buz gibi gunlerde dertlerimin coklugundan(kira gaz su vs) olmazssa olmazlarım diye bi sey dusunemıyorum su an tamamen helalınden gecim derdindeyim.

PARK
27-12-2006, 14:07
işte hayatımızın belli bir olmazsa olmazı daha ''YALANLARIMIZ'' değilmi ama canım söylemeyen varmı hiç söylemem diyen bile pembe dahi olsa söylemiştir.......

ipeksay
27-12-2006, 14:17
Uzaklar ve tuzaklar..................:)

PARK
27-12-2006, 15:54
sevgili ipeksay katılımlarınız için tşk ederiz ....

PARK
27-12-2006, 15:56
insan her zaman imkansızın peşinde koşuyor esasen hayatımızda olmazsa olmazlarımız arasında ''HAYAL KURMAK'' vardır.hayal kuran insan geleceğe umutla bakar....yanılıyormuyum yoksa arkadaşlar ne dersiniz?

tekniker
27-12-2006, 16:15
aslında hayatlarımız hayalle başlayıp,gerçeklerle karşılaşıp tekrar hayale dönüyor galiba.şarkılar,şiirler hayaldir mesela.yaşamak isteyipte sahip olamadıklarımızı dile getirir,istetir fakat gerçek hayat izin vermez.fazla karamsar oldu galiba.:)

PARK
27-12-2006, 16:21
hayır sayın tekniker karamsar olmadı aksine hayatın gerçeklerine değindiniz katılımınız için sonsuz teşekkürler.....

mutlu
27-12-2006, 17:15
Acaba Damardan mı girmiş olurum...

Hİsse.net olmazsa bu güzel ve seviyeli paylaşımları hangi forumda bulacaktık?
:gulen: :hayır: :tamam:

tekniker
27-12-2006, 18:46
iç hesaplaşmalar.kendimizi tarafsız eleştirmek...

ipeksay
28-12-2006, 12:49
olmazsa olmazım Türk kahvesi...

PARK
28-12-2006, 14:26
birde köpüklü olursa ne güzel olur tabii fala bakacak bir arkadaşta olması gerekir...değilmi ama

balaban
28-12-2006, 14:41
birde köpüklü olursa ne güzel olur tabii fala bakacak bir arkadaşta olması gerekir...değilmi ama

Fal bakılmayacaksa kahve içilmez zaten:)

ipeksay
28-12-2006, 15:36
Fal bakılmayacaksa kahve içilmez zaten:)

Türk kahvesi söyle köpüklü köpüklü içiceksin kömürateşinde pişmiş olucak yanınada elmalı nargileni alıcaksınn işte hayat budur.....:):tamam:

PARK
28-12-2006, 17:03
Türk kahvesi söyle köpüklü köpüklü içiceksin kömürateşinde pişmiş olucak yanınada elmalı nargileni alıcaksınn işte hayat budur.....:):tamam:

eyvallah sevgili ipeksay damak tadınıza hayran olmamak mümkünmü hiç!

PAŞA
28-12-2006, 18:35
Ailem,bilgisayarım ,internet,borsa,kitaplarım,yumurtalı patates,televizyon....:-)

PARK
28-12-2006, 23:30
sevgili pasalet katılımınız bizi sevindirdi.saygılarımla.........

balaban
28-12-2006, 23:34

Kahveyi değil ama elmalı nargileyi severim.

PARK
29-12-2006, 14:47
Kahveyi değil ama elmalı nargileyi severim.

sevgili balaban zevkler böyle işte değişkenlik gösteriyor.bakın bunu derken birde olmazsa olmazımız daha varmış ''ZEVKLERİMİZ'' değilmi ama??

balaban
29-12-2006, 14:50
sevgili balaban zevkler böyle işte değişkenlik gösteriyor.bakın bunu derken birde olmazsa olmazımız daha varmış ''ZEVKLERİMİZ'' değilmi ama??

Evet :) :)

ardahan
29-12-2006, 14:55
Ailem,bilgisayarım ,internet,borsa,kitaplarım,yumurtalı patates,televizyon....:-)

Aman Allahım :D demek bu dünyada tek değilim :D:D:D

PARK
29-12-2006, 22:54
Türk milleti için vazgeçilmez bir tad ''ÇAY''

yeter
29-12-2006, 23:24
Demli bir çay, İstanbul, internet ve Joyfm :)

loyd
29-12-2006, 23:39
hayat pahalılığı,kriz,iç borç,dış borç,faiz,cari açık,ahlaksızlık,yolsuzluk,yoksulluk,tembellik,pos talcılık,devletçilik,neme lazımcılık vs vs...:tamam:

PARK
29-12-2006, 23:55
hayat pahalılığı,kriz,iç borç,dış borç,faiz,cari açık,ahlaksızlık,yolsuzluk,yoksulluk,tembellik,pos talcılık,devletçilik,neme lazımcılık vs vs...:tamam:

sevgili loyd bunlar olmaması gerekenler ama ne yazıkki bizim ülkemizin olmazsa olmazları arasında....katılımınız için tşk ler saygılarımla...............

PARK
30-12-2006, 04:02
tv dizileri ......................

PAŞA
30-12-2006, 09:41
Aman Allahım :D demek bu dünyada tek değilim :D:D:D

Vay canına...Demek dünyada 2 kişiymişiz.Ben yanlızım zannediyordum:D

PARK
30-12-2006, 12:59
bir zamanlar komşu ülkemizin olmazsa olmazıydı ''SADDAM HÜSEYİN''...........

PARK
30-12-2006, 17:51
olmazsa olmaz olan yegane şey ''İŞ'' çünkü o olmazsa hayatımızı idame ettiremeyiz..................saygılarımla herkese iyi bayramlar ve iyi seneler........

ipeksay
30-12-2006, 22:43
teoman Aşk kırıntıları.

PARK
30-12-2006, 23:16
sevgili ipeksay teomanı çok sevdiğiniz ve dinlediğiniz aşikar.......

ipeksay
01-01-2007, 20:18
olmazsa olmazım ailem...

TOPTANCI
01-01-2007, 21:32
Hanım çay demledi çay içiyorum ...

MAŞALI
02-01-2007, 02:27
ne fakir ne fukara yemekten sonra yak bi cugara:D

PARK
02-01-2007, 02:30
evet çoğu kimsenin olmazsa olmazı bu dur ama bence sağlık için asla olmamalı

PARK
03-01-2007, 17:24
hisse net değilmi ama yaaaaaaa.................

ÇAKAL
03-01-2007, 17:58
Fenerbahçe maçı,kabak çekirdeği ve çay.
Uyyyyyyyyy.
Tadına doyum olmiy.

PARK
03-01-2007, 18:12
Fenerbahçe maçı,kabak çekirdeği ve çay.
Uyyyyyyyyy.
Tadına doyum olmiy.

yakışır cakhall abimize......................

PARK
03-01-2007, 19:13
bir olmazsa olmazımızda ''cep telefonlarımız'' artık kimde yokki değilmi ama?

yatirimci
03-01-2007, 19:29
Sürekli zarar etsemde tabiki BORSA.

Aslında Borsa benim HASTALIGIM...

PARK
03-01-2007, 19:30
borsa bir yatırım aracıdır sevgili yatırımcı hastalık olmamalı..........

ipeksay
04-01-2007, 14:29
para para para imza : napolyon *:=) :)

taraftar
04-01-2007, 23:41
V A T A N

PARK
05-01-2007, 01:00
eyvallah taraftar kardeş tabiiki ''vatan''............................

zeroone
05-01-2007, 01:19
sessizlik

PARK
06-01-2007, 15:17
sevdiğim,değer verdiğim insanlarda olmazsa olmazımdır....................

sezi
06-01-2007, 22:10
O kadar çok olmazsa olmazımız varki.Bunlar da zaman içinde her şey gibi değişikliğe uğruyor.Mesela benim için 5 sene önce çalışmaktı,emekli olduktan sonra çalışmayı özlüyorum fakat artık olmazsa olmazım değil.Yine 5 sene önce bilgisayar bilmiyordum şimdi internetsiz olamıyorum,hisse net'i de ekliyorum.
Issız adaya düşseniz ve oradan kurtulamayacağınızı bilseniz yanınızda olmasını istediğiniz üç şey nedir sorusunu sorun bir de kendinize.Ben hala yanıt bulamadım.Hiç bir şeyden vazgeçemiyorum ki.....:düsün:

PARK
06-01-2007, 22:59
bunlar ne kadar içten ve samimi düşünceler sevgili sezi okurken ben bile kendimi sorguladım sevgiler...............

DUVAR USTASI
06-01-2007, 23:28
tabiki borsaaa c.tesi pazar ve diger resmi tatil günleri yapacak bişey bulamıyorum bir türlü zaman geç miyo

PARK
10-01-2007, 01:28
dürüst,kişilikli,ve kariyer sahibi olmak...........................

aytaşı
10-01-2007, 02:21
ruhum....

PARK
10-01-2007, 02:25
sevgili aytaşı topic e katılımlarınızdan dolayı teşekkürler sunarım.... iyiki aramıza katıldınız efendim....

aytaşı
10-01-2007, 02:30
Expert :) Teşekkür ederim....

sezi
10-01-2007, 02:32
bunlar ne kadar içten ve samimi düşünceler sevgili sezi okurken ben bile kendimi sorguladım sevgiler...............

Siz de çook içtensiniz.Teşekkürler sevgili EXPERT:)

aytaşı
10-01-2007, 02:47
O kadar çok olmazsa olmazımız varki.Bunlar da zaman içinde her şey gibi değişikliğe uğruyor.Mesela benim için 5 sene önce çalışmaktı,emekli olduktan sonra çalışmayı özlüyorum fakat artık olmazsa olmazım değil.Yine 5 sene önce bilgisayar bilmiyordum şimdi internetsiz olamıyorum,hisse net'i de ekliyorum.
Issız adaya düşseniz ve oradan kurtulamayacağınızı bilseniz yanınızda olmasını istediğiniz üç şey nedir sorusunu sorun bir de kendinize.Ben hala yanıt bulamadım.Hiç bir şeyden vazgeçemiyorum ki.....:düsün:

Teknolojik donanımı en yüksek bir cep tel ( internete giren , fotograf çeken msn'si olan vs.) ve platin kredi kartı yeter aslında... Geri kalan hemen hemen herşeyi internetten alabilirsin. Tam kapsamlı sağlık sigortasını, milli piyango biletini bile:P

sezi
10-01-2007, 16:30
Teknolojik donanımı en yüksek bir cep tel ( internete giren , fotograf çeken msn'si olan vs.) ve platin kredi kartı yeter aslında... Geri kalan hemen hemen herşeyi internetten alabilirsin. Tam kapsamlı sağlık sigortasını, milli piyango biletini bile:P

sevgili aytaşı,
bunları biliyorum da onları da internetten yaparsam evden hiç çıkamayacağım sonra 100 kg olurum Allah korusun:)
Benim anlatmak istediğim vazgeçilmezlerimizin sürekli değiştiğiydi.
Bazı arkadaşlar çocuklarım demiş.Elbette ben de vazgeçemiyorum çocuklarımdan fakat büyüdüler ve çalışıyorlar.Biri üstelik başka şehirde,biri evlendi artık onu da eşine emanet ettik.Anlayacağınız vazgeçmedik fakat eskisi kadar da bağımlı değiliz birbirimize.

PARK
13-01-2007, 02:51
hayatımızda olmazsa olmazlarımızdan....''internet'' yanlışmıyım dostlar.....

hulfet
08-02-2007, 21:47
hangi kitap okunur

hulfet
08-02-2007, 21:54
hayatımızda olmazsa olmazlarımızdan....''internet'' yanlışmıyım dostlar.....

bence yanlış yaşanacak daha güzeyllikler var kapalı dünya seslik olmaz cocuk sesleri olmalı kulaklarınızda doğa deniz kuşlar ve kitaplar eeeee tabi yerine göre internette siz dostlarhepinize kucak dolusu sevgiler sayılar kendii büyütenlere

PARK
09-02-2007, 13:57
hangi kitap okunur

bu sorunun cevabı ''en son ne okuduk'' topiğimixde mevcuttur.evgili hulfet...bir bakarsanız..............

chemeng
09-02-2007, 20:29
olmazsa olmazım kızım...gerisi hikayeee....

sezi
10-02-2007, 00:46

Allah sağlıklı uzun ömürler versin.Anneli Babalı büyüsün inşallah.

Şafak
10-02-2007, 01:03

Allah bagışlasın.selamlar...:)

chemeng
10-02-2007, 11:23
Allah bagışlasın.selamlar...:)

allah herkese nasip etsin...saygılar...

ipeksay
10-02-2007, 12:16
şarkılar

PARK
10-02-2007, 12:32
arkadaşlarım...............

PARK
11-02-2007, 15:20
vefa duygusu...(bence herkeste olmalı biraz) yanılıyormuyum ne dersiniz?

DUVAR USTASI
11-02-2007, 15:22
hayallerim

PARK
11-02-2007, 15:41
hayallerim

ahhh o hayaller olmazsa zaten olmaz kiii.... katılımınız için teşekkürler sevgili DUVAR USTASI..........

PARK
15-02-2007, 14:14
benim için olmazsa olmazlarım trafik keşmekeşi,yol bakım çalışmaları.....NOT:Çünkü istanbul da yaşıyorum...:grrr: :grrr: :grrr:

yağmur
03-08-2011, 10:47
Hayatımdaki olmazsa olmazlarım...

Sağlık ve özgürlük...

merdem
18-10-2011, 21:45
Sağlık, huzur ve mutluluk..