PDA

View Full Version : Cem Uzan'ın Yeni Vaadleri!!!!

pyross
09-04-2007, 22:09
cem Uzandan Seçim Çalışması!!! Sizlerde yardımcı olun Sayın Cem Beye

REST
09-04-2007, 22:14
RTE.Cumhurbaşkanı olacak.
Cem Uzan....

REST

Not:Cem Uzan'da abarttı yani.Bu bence en olmaz vaadi.....:he: :notr: :he:

pyross
09-04-2007, 22:14
Devam Ediyor

tiyatro
09-04-2007, 22:15
Endeks çok yükseldi millet hisse alamıyor korkudan.

"Endeks sıfırlanacak tekrar 100 den başlayacak."

Beni gülme krizine sokan bir dizi karakteri için 1 lira olacak vaadidir.

Aslında bu adamın danışmanları iyiydi beyaz gömlek yaka kollar falan hep bir stil yaparlardı, Tv ye verdiği reklamlar bile profesyonel işler ancak bu vaadler ile böyle dalga geçileceğini nasıl hesap edemedi anlayamadım.

Saygılarımla.

pyross
09-04-2007, 22:16
Daha Bitmedi:)

lodosvakti
09-04-2007, 22:18
cem uzan vaadleri:

-Cimbom Kadıköyde puan alacak

-Üç korner, bir penaltı olacak.
-İktidarım süresince en az bir tane Avrupa Kupası alınacak.

-Kilo almak isteyen kilo alacak, vermek isteyen verecek. Hem de istediği kadar yiyerek, açın yemek masasının önünü.
-Her eve bir pilates şiltesi dağıtılacak.

-İddia kuponları yatmayacak!
-Eve tellak gelecek, her hafta vatandaşın sırtını keseleyecek, boynu ağrıyana masaj yapılacak.

-Türk kızları gidecek, Rus kızları gelecek.
-Ajdar geri gelmemek üzere Antartika?ya gönderilecek
-Düğünlerde zorla halaya kaldırmak yasaklanacak.
-Zeki Müren de sizleri görecek.

-Aylık telefon, elektrik, su, doğalgaz fatuları toplamı 1 YTLde sabitlenecek.
-Kadınlar artık regl olmayacak

-Star gene benim olacak!
-Milli maçlarda rakip takıma en az 5 gol atılacak, en fazla 1 gol yenecek.

-Artık kızlar teklif edecek.
-Ankaraya deniz getirilecek.

-sehrazat 1ytl olacak
-mazot 1 ytl olacak
-ulu orta kapalı mekanlarda da osurmak serbest olacak
-memurlar36, işçilere 42, boş gezenlere de 93 kat maaş olacak
-her evlenenin altız bebesi olacak. beşi erkek biri kız olacak.
-herkeze telsimden kalan ellişer kontür verilecek 100 tanede sms atma hakkı verilecek.
-sebeke içinde konuşanlara üstüne 20 kontör verilecek.

-hamilelik 3 ay sürecek
-uzun dönem askerlik 2 ay olacak kısa dönem askerlik bir hafta sürecek
-bedelli askerliği bana 100 ytl veren herkes yapabilecek
-final zamanı sorular dağıtılacak
-cevapları kara borsadan temin edilebilecek
-derslere gelmek zorunlu olmayacak, gitmek zorunlu olacak

-kimsesiz çocuklar kimsesiz kalmayacak kimisine dagıtılacak bölece kimseli çocuklar olacak
-dünyamzın yörüngesinde 2 tane günes bulunacak
-herkes birşeylere ve biryerlere UZAN'acak.
-herkese ürdün pasaportu sağlanacak.
-Türkiyede motorola kullanımı yasaklanacak.
-g..t'e giren semsiyeler acılacak
-haftasonu tatili 3 gün olacak

-okeye dönerken açmak yasaklanacak

-herkes cennete gidecek, huri sayısı 41 e çıkacak.

-Türkiye dünya kupasını kazanacak
-her sene dünya kupası düzenlenecek
-her sene Türkiye kazanacak

-otomatik kapılar artık çarpmayacak

-iktidara gelirsem bi daha saçmasapan vaatler duymuycaksınız benden

-lafla peynir gemisi yürüyecek

-pi sayısı direk 3 olacak

-Cumhurbaşkanı seçilmek isteyip 2 koyun gütmeyenlere hızlı çobanlık dersleri verilecek

-her türk gencinin en az 5 çift nike ayakkabısı, 6 tane de levi's pantolonu olcak

-öğretmenler 2 kanaat kullanabilcekler

not:vaadler cesitli sitelerden derleme yapılmıstır.

MAKİNİST
09-04-2007, 22:19
Aslında bu vaatleri ben çok normal karşılıyorum...Elli yıldır başımızda bulunan siyasetçiler öyle vaatler verdiler ki...sonunda oy da aldılar...bu adam niye yapmasın ki...

ipeksay
09-04-2007, 22:19
mazott 80 kurus olacakkkkkk:D:D:D:mut: :mut: :beurk: :beurk:

pyross
09-04-2007, 22:24
Devam-devam

hasat
09-04-2007, 22:27
Bayanlar yaşadı

KOÇ
09-04-2007, 22:27
bu adama sahip çıkmak lazım bizleri çok seviyor ...........................

BOZKIR
09-04-2007, 22:34
"Uzan,Geliyorum"

BOZKIR
09-04-2007, 23:38
"Uzan,Geliyorum"

İlk okuduğumda koptum....

mustafa toprak
09-04-2007, 23:48
uzanı sevmem,oy verecek te değilim,yalnız o kadar iyi çalışıyor ki,tayyip de peşimden uzan yetişmesin diye daha çok çalışıyor.
uzanın tayyibe 2.bir kıyağı daha var.
birkaç partiyi daha, uzan baraja yollayacak,kasım da.
dolayısı ile tayyip uzana çok kızmasın.
saygılar

Çetin Sürel
09-04-2007, 23:50
görürsünüz belkide 2. parti olur:):):):):):)

BOZKIR
09-04-2007, 23:52
görürsünüz belkide 2. parti olur:):):):):):)

o gün ben ölürüm kahrımdan..

Çetin Sürel
10-04-2007, 00:06
o gün ben ölürüm kahrımdan..
yahu sen bize lazımsın ne yapsakki:)

MAŞALI
10-04-2007, 00:29
valla oy alır bu adam..ben gırgırınaa sitesine e-mail attım ben de yüklü oy var siirtten aşiretiz satacam oyları diye..direk siirt il başkanını aramış adam neler vaad etti kıvıracam diye canım çıktı..az kalsın adama çalışacaktık:D

ayyan
10-04-2007, 00:37
zamanında ..şu anda vizyonda olmayan bir siyasetçimiz.. denize her yönden en az 300-400 km olan bir bölgeye..
"deniz getireceğini" söyleyip.. ardından söylediğine kendi de şaşırmıştı :)
eh.. alıştık artık ne diyelim :)

kentuf
10-04-2007, 00:38
Bu halk adamı rezilde yapar vezirde yapar .Rte nı hapise tıkanda başbakanda yapan bu halk ,cumhurbaşkanı yapacak olanda halk .Bakmışsınız cem uzanda başbakan olmuş pehh.pehh

cengis
10-04-2007, 00:45
endekside 100 bin yaparım der mi :beurk: :beurk: :beurk: :beurk:

:super: :super:

pyross
10-04-2007, 09:50
'' 500 günde herkese bir ev bir araba 2 anahtar ''

yok yok bunu cem uzan söylememişti... bunu sülüman baba söylemişti ve iktidara gelmişti...cem uzanıda mazur görelim bizim halkımız nelere kandı; kimleri başa getirdi adam ne vaad etse haklı Nasrettin Hoca misali - Ya tutarsa..:)

VOLVO
11-04-2007, 00:03
'' 500 günde herkese bir ev bir araba 2 anahtar ''

yok yok bunu cem uzan söylememişti... bunu sülüman baba söylemişti ve iktidara gelmişti...cem uzanıda mazur görelim bizim halkımız nelere kandı; kimleri başa getirdi adam ne vaad etse haklı Nasrettin Hoca misali - Ya tutarsa..:)

Tek korkum izmir:he: Malum geçen seçimde silip süpürmüştü izmir'i. Cem de tek ümid olarak özellikle izmir'e yoğunlaşmış durumda.Nerden mi biliyorum.Babama bile ulaşmışlar İzmir'de. Ne istersiniz demişler. Babamda kıllığına 5 bin ytl demiş. Onlarda çok demiş. Babamda siz bilirsiniz demiş:he: :he:
Sanırım iki taraf da birbiriyle dalga geçmiş.:he: :he: :he: Sanki parayı verse oyunun garantisi varmış gibi.

einstein
11-04-2007, 00:15
:) Geçen hafta da yollamıştım. Bu topic doğru yer :)

kentuf
11-04-2007, 00:17

Dikkat edin mazot diyor benzin demiyor .kaçak mazotları okutacak köylüye pehh.

Çetin Sürel
11-04-2007, 00:18

en komiği buydu beee:he: :he: :he:

horcan
11-04-2007, 00:19
Cem uzan bu ülkede yine bi çok kişiden daha şereflidir beyler..asıl eşkiyalarla uğraşalım,bu adam yine melektir onların yanında.

Çetin Sürel
11-04-2007, 00:22
Cem uzan bu ülkede yine bi çok kişiden daha şereflidir beyler..asıl eşkiyalarla uğraşalım,bu adam yine melektir onların yanında.

gazetede boy boy olmayan kağıtlara faiz ilanı veren bu adam değilmiydi yav neresi şerefli bunun...

einstein
11-04-2007, 00:24
Dikkat edin mazot diyor benzin demiyor .kaçak mazotları okutacak köylüye pehh.

Mazot benzin farketmez :) Asıl dikkat edilecek nokta şu ;

Hiç bir yerde litresi 1 ytl olacak demiyor..

Aslında yarım litresi 1 ytl olacak demek istiyor..

Zamanında Telsim de az kazık yemedim bu kelime oyunları ile ..:)

Bir de emekliye 14 maaş vaadi var..

Dikkat edin 1 yılda 14 maaş demiyor :)

Bence 14 maaşı 2 yılda verecek :)

VOLVO
11-04-2007, 00:25

Bak buda süper espriydi.Tebrikler:he: :he: :he:

Çetin Sürel
11-04-2007, 00:25
Bak buda süper espriydi.Tebrikler:he: :he: :he:

valla ben farkedememişim,espriydi değilmi:he: :he: :he:

VOLVO
11-04-2007, 00:29
valla ben farkedememişim,espriydi değilmi:he: :he: :he:

Tabii ki espriydi.Ciddi olamaz herhalde arkadaşımız:he: :he:

Espriydi dimi yoksa yoksaaa:ayy: :ayy:

JoNaThAn
11-04-2007, 00:51
cem uzanda, rte gibi bu halkın büyük bir kısmına hitap eden bir adam..

rte 10 milyon kişinin oyunu aldıysa..

cem uzanda 3 milyon kişinin oyunu almıştır 40 milyon seçmen arasında..aynı ortalama ile oy hakkı kullanmayan 10 milyon kişiden 700bininin oyunu almış olması gerekir..yani 3.7 milyon diyelim ona..%10a yakın..

siz halktan yaklaşık %10 oy alan birine dolandırıcımı demek istiyorsunuz:)

kemal.erdem
11-04-2007, 01:14

kendisi sereflidir ,cunku en buyuk dolandiricimiz oldugu yetmezmis gibi guney kibris uzerinden tarihimizin en buyuk tahkim davalari ile karsi karsiya birakildik ,onun isbirlikcileri tarafindan , basinin yazdigi en son turkiyeye acilmis tahkim davasi rakami 42 milyar dolarcik
serefli haa:grrr:

mclark
11-04-2007, 02:17
Cem UZAN vaadleri ile ilgili bi mail geldi gülmekten öldüm.Belki sizlere de gelmiştir;

"Hamilelik Üç ay'a inecek"

Cem UZAN

uguner
11-04-2007, 02:28
Cem UZAN vaadleri ile ilgili bi mail geldi gülmekten öldüm.Belki sizlere de gelmiştir;

"Hamilelik Üç ay'a inecek"

Cem UZAN

bizim oğlan kardeş diye tutturmuştu
bizim hanım da uzana verelim diye tutturmuştu nedeni şimdi belli oluyor..:) :)

hexedemical
11-04-2007, 02:47
hala ne yüzle çıkıyor ekrana anlamak mümkün değil.

ally_mcbeal
11-04-2007, 02:49
herşey bir yana cem uzanla siyasi olarak mücadele etmeye de böylelikle gerek kalmamış oluyor.;)

bu topikteki yazılar yayılsın yeter :D

adnanfd
11-04-2007, 03:01
bu adama sahip çıkmak lazım bizleri çok seviyor ...........................

bencede sahip çıkmak lazım.türünün son örneği.korumaya almak gerekir.eğer kaybolursa doğanın bütün dengesi bozulur.:) milyonlarca yıllık evrim süreci alt üst olur.:)

Yatirimci...
11-04-2007, 05:22
SEHRAZAT 1 YTL OLACAK
bunuda yapin ya bi resim

mutlu
11-04-2007, 10:05
SEHRAZAT 1 YTL OLACAK
bunuda yapin ya bi resim

hocam
ordan bir grosston şehrazat versene. ölene kadar kullanırız.:he:

mutlu
11-04-2007, 10:09
hayri güllenin seçim vaadleri
izleyin
cem uzanın da bundan farkı yok.

_N0RUD-tEZY

Yatirimci...
11-04-2007, 18:05
hocam

anlamadim espriyi biraz açarsan

greenleaf
11-04-2007, 18:07
son vaadi Haluk ulusoy u gorevden almakmıs..

Çetin Sürel
11-04-2007, 18:17
son vaadi Haluk ulusoy u gorevden almakmıs..

bunuda söylese bizden oy alamaz biliyorsun cinconlu bu:) :)

azazil
11-04-2007, 18:19
Hernekadar Cem Uzan'a oy verenler bana Aziz Nesin'i hatırlatsa da yapılan bel altı vurmaktır ve yanlıştır, bana göre...:notr:

mutlu
12-04-2007, 12:52
anlamadim espriyi biraz açarsan

şehrazatın gecesi 150 bin dolar değil miydi?
cem uzanmış bey 1 YTLden satışa çıkarınca ben de ucuzluktan yararlanayım dedim. groston ile alayım istedim.
eyi mi?:he:

chemeng
12-04-2007, 12:55
hocam

:he: :he: :he: :he: :he: :he:

PARK
12-04-2007, 13:07
Milliyet Gaztesi Başyazarı Güneri Cıvaoğlu'nun yazısı...

12.04.2007 11:39

Ali Taran'ı henüz 19 yaşındayken tanıdım.

Genel Yayın Yönetmeni olduğum gazetenin bir reklam kampanyasında CEN

Ajans'ın çiçeği burnunda "yaratıcı grup sözcüsü" olarak dinlemiştim.

Nasıl da ilginç önerileri olmuştu...

Geçelim...

Ali Taran ilginç bir zekâdır.

Yıllar sonra Cem Uzan'ın "GENÇ PARTİ"sinin reklam kampanyasını üstlenmişti.

Ona "bu zorlu işi almayı nasıl kabul ettiğini" sormuştum.

Cevabını, Cem Uzan'a yaptığı sunumu yansıtarak vermişti:

"Sizi ve ailenizi Türkiye'de kaç milyon kişi tanıyor?
Diyelim ki 1 milyon kişi...
Bunların bir kısmı sizi iyi, bir kısmı kötü tanıyor.
Bu reklam kampanyası için onların hepsini yok farz edelim.
Geri kalan için bu kampanyayı yapalım."

Ali Taran'ın bu görüşü siyaset ya da sosyoloji ortamında hayli tartışılır, ama iletişim teorisinde onun gerçekçiliğini yansıtır.

Yüzde 7 buçuk oy boşa değildir.

Cem Uzan'ın Genç Parti'sinin TV programlarında altyazısına gülümseyerek bakanları uyarıyorum.

Ali Taran, artık Genç Parti'nin reklamcısı değil, ama iletişim teorisindeki saptaması hâlâ geçerli.

''Bencede bu teori hala geçerliğini koruyor''

chemeng
12-04-2007, 13:10
hala ne yüzle çıkıyor ekrana anlamak mümkün değil.

oo birşeymi daha %5 oy bile alır o.......

gemici
12-04-2007, 13:20
emekliler oy verse yeter...

REST
12-04-2007, 13:27
Cem Uzan..diyorki....
İktidara gelirsem....
RTE.CBkn.yapacağım....:he:
REST

Not:Her kesime mesaj veriyor ya...Şimdide akp.lilere mesaj veriyor.RTE.CBkn.olamayacak ya ..gelirse o yapacakmış...:he: :beurk:

chemeng
12-04-2007, 17:01
cem uzan borsada zarar kelimesini kaldıracakmış herkes kar edecekmiş..duyda inanma.. :D:D:D:

zamanlama
12-04-2007, 17:05
boş konuşanlarada konuşma yasağı getircekmiş :D :D

KOÇ
12-04-2007, 17:08
cem uzan borsada zarar kelimesini kaldıracakmış herkes kar edecekmiş..duyda inanma.. :D:D:D:

ne muhterem adammış bu yaa allah bu adama zaval vermesin arkadaşlar anlaşılan bu adam bizleri çok seviyor :he: :he: :he: :he: :he: :he: :he: :he: :he: :he: :he: :he: :he:

gemici
12-04-2007, 17:26
cem uzana oy vermeyen heykeltraş olacakmış

einstein
12-04-2007, 21:13
En yeni Vaadi:

Şehrazat 1 YTL olacak!

Detay
12-04-2007, 21:36
yanı yazayımmı dıye cok dusundum belkı yazarsam tepkı bıle alırım dedım ama bu uzan aslında cok zekı bır adam yanı yaptıklarını ettıklerını kı bır cok kısı yanlıs biliyor hatta ben bıle tam olarak bilemıyorum bir net bıldıgım motorola olayıdır orada da uzan kesınlıkle haklıdır ama farklı sekılde empoze edıldıgı ıcın adamın adı cıkmıstır neyse nerede kalmıstım hım tepkı bıle alırım dedım ama uzan cıdden ıktıdara gelse acaba ne olurdu sahsen ben ısterım cunku cok zekı bırı ve emınım kı gelse de kesınlıkle bırcok sey yerınden oynar walla dıyorum sankı su ankı ıktıdarın yaptıklarını bılmıyormuyuz yada bundan oncekılerın hepsı sudan cıkmıs ak kasık mı yoo degıl gazeteler carsaf carsaf yazıyor okumuyormuyuz okuyoruz bılmıyormuyuz bılıyoruz ... ayrıca o bonoları satanda cem degıl babası... adamın bence tek yanlısı sıyasete girmesı hadı gırdın ama yanlıs gırdın donunla gırsen neyse ama sen arabayla gırınce baktılarkı bu arkadas hızlı olacak dedıler bunun arabasını alalım almısken bırdaha karsımıza hıcbırsekılde cıkmasın bu bence tek yanlısı oldu.. yanı ben uzan fanatıgı falan degılım savunmuyorumda ama cogu kısıden daha cok sey yapabilirdi diye dusunuyorum ...

asi
12-04-2007, 21:41
hatta borsadaki kazançlardan vergi almayıp subvansiyon yapacakmış.:he:

Detay
12-04-2007, 21:42

heh onuda yazayım zamanında uzanların hısse senetlerınden bır arkadasımın banası sırket ortagıydı adamda yıgınla hısse vardı ben bılmem zamanın parasıyla sayısal buyuk ıkramıyenın 2-3 katı kadar para kazandırdı sonra adama dedıler ver senetlerı yeter dıye bak dıyorum adama ver senetlerı dedıler gerısıne karısma cıkgıt sırketten dedıler adam vermedı daha da cıkacak dedı sonra battı.. e sımdı adam sana ver demıs cıkgıt yeter demıs e sen hala ver Allah ver dersen daha ne dıyım..

neeldo
12-04-2007, 22:53
http://img125.imageshack.us/img125/4324/endeksfb2.png

einstein
13-04-2007, 09:57
dünkü vaadin jpg lisi

mutlu
13-04-2007, 10:39
yanı yazayımmı dıye cok dusundum belkı yazarsam tepkı bıle alırım dedım ama bu uzan aslında cok zekı bır adam yanı yaptıklarını ettıklerını kı bır cok kısı yanlıs biliyor hatta ben bıle tam olarak bilemıyorum bir net bıldıgım motorola olayıdır orada da uzan kesınlıkle haklıdır ama farklı sekılde empoze edıldıgı ıcın adamın adı cıkmıstır neyse nerede kalmıstım hım tepkı bıle alırım dedım ama uzan cıdden ıktıdara gelse acaba ne olurdu sahsen ben ısterım cunku cok zekı bırı ve emınım kı gelse de kesınlıkle bırcok sey yerınden oynar walla dıyorum sankı su ankı ıktıdarın yaptıklarını bılmıyormuyuz yada bundan oncekılerın hepsı sudan cıkmıs ak kasık mı yoo degıl gazeteler carsaf carsaf yazıyor okumuyormuyuz okuyoruz bılmıyormuyuz bılıyoruz ... ayrıca o bonoları satanda cem degıl babası... adamın bence tek yanlısı sıyasete girmesı hadı gırdın ama yanlıs gırdın donunla gırsen neyse ama sen arabayla gırınce baktılarkı bu arkadas hızlı olacak dedıler bunun arabasını alalım almısken bırdaha karsımıza hıcbırsekılde cıkmasın bu bence tek yanlısı oldu.. yanı ben uzan fanatıgı falan degılım savunmuyorumda ama cogu kısıden daha cok sey yapabilirdi diye dusunuyorum ...

CEM UZANMIŞ'ı 1941’de çekilen “Yurttaş Kane” (Citizen Kane)filminde canlandırılan karakterin hikayesine çok benzetirim.
Onun gibi ülkemizde çok familya var aslında. uzanmışlar ailesi sadece fazla ileri gittiğinden pipileri kesildi o kadar. :he: :he: :he:

zamanlama
15-04-2007, 23:08
cem uzan başbakan olursam siyaseti ve siyasi partileri kaldırcam demiş :D :D

hayaletsürücü
15-04-2007, 23:16
Şimdi cem uzan halkı enayi zannedip vaatlerle kandıracağını zannediyor, habire sallıyor, arkadaşlarda güzelce geyiğe vurmuşlar bu tamam. Aziz Nesinin meşhur aptallık söylemi geliyor aklıma. Halkımız yedi diyelim. Peki partinin üst yönetimindekilere yani kaymak tabakasına neler vaat ediyor acaba? Hangi aklı evvel bu vaatlere kanıp partinin iktidara gelmesi veya meclise girmesi için çalışıyor?

TÜRKOĞLU
15-04-2007, 23:19
hamilelik 3 aya inecekmiş :)

JAKO
15-04-2007, 23:23
metaş ne olacak?

Baydisiplin
15-04-2007, 23:24
cem uzan şimdi değilse bile 5 yıl sonra meclise girer, çünkü biz millet olarak yapılanları çok çabuk unuturuz, terörist başını bile benimsedik, hergün askerlerimiz şehit oluyor ama biz tv lerde yarışma dizi seyredip sabahta 10.00 da borsaya bakıp ellerimizi ovuşturuyoruz, akşam borsa kapanıyor eve gidiyor tv veya net başına geçiyoruz, ne oluyor beyindeki tüm eski veriler aşama aşama siliniyor, acaba kaçımız istanbulda oturupta edirnekapıdaki şehitliğe 1 kez olsun gitmiştir? kısacası demek istediğim memleket elden gidiyor ses çıkaramıyoruz uzanın gelmesini kim engelleyecek, meclisede girer başbakanda olur, RTE hapis yatmasına rağmen başbakan olduysa cem uzanda en azından milletvekili olur,

forges
15-04-2007, 23:27
cem uzan şimdi değilse bile 5 yıl sonra meclise girer, çünkü biz millet olarak yapılanları çok çabuk unuturuz, terörist başını bile benimsedik, hergün askerlerimiz şehit oluyor ama biz tv lerde yarışma dizi seyredip sabahta 10.00 da borsaya bakıp ellerimizi ovuşturuyoruz, akşam borsa kapanıyor eve gidiyor tv veya net başına geçiyoruz, ne oluyor beyindeki tüm eski veriler aşama aşama siliniyor, acaba kaçımız istanbulda oturupta edirnekapıdaki şehitliğe 1 kez olsun gitmiştir? kısacası demek istediğim memleket elden gidiyor ses çıkaramıyoruz uzanın gelmesini kim engelleyecek, meclisede girer başbakanda olur, RTE hapis yatmasına rağmen başbakan olduysa cem uzanda en azından milletvekili olur,

malesef haklısın dostum :super:

smooth_criminal
15-04-2007, 23:35
80 ler yanı darbe zamanı..sonrasında magazınlesme olgusu halkın zıhnıne kazınmaya basladı...apolıtıze edıldı halk..ve bunu abd ıstedı...o zamandan bu zaman hala uyumaktayızyarın bıgun rte den desteklerını cekerlerse lıder karızmasına sahıp oldugunu dusundugum cem uzanı ıktıdarda gorebılırız....ve secımlerde cem uzan suprızıne hazır olun derım....

TÜRKOĞLU
15-04-2007, 23:41
uzun zaman yanında çalıştım.çok yakınında hemde.yönetim kademesinde.

ne DOĞAN, ne MEK, ne CİNER...ne de diğerleri...

hepsini suya götürür susuz getirir...

ZEKA derseniz bolca mevcut kendisinde de kardeşinde de babasında da...

PARA kısmından hiç bahsetmiyorum bile...

bu ülkenin en zengini KOÇ mu :) SABANCI mı :) DOĞAN mı :)

hadi canım sizde...

dent
16-04-2007, 00:04
:he: en üçkağıtçısı? x? y? z?
hadi canım sende!
uzun zaman yanında çalıştım.çok yakınında hemde.yönetim kademesinde.

ne DOĞAN, ne MEK, ne CİNER...ne de diğerleri...

hepsini suya götürür susuz getirir...

ZEKA derseniz bolca mevcut kendisinde de kardeşinde de babasında da...

PARA kısmından hiç bahsetmiyorum bile...

bu ülkenin en zengini KOÇ mu :) SABANCI mı :) DOĞAN mı :)

hadi canım sizde...

VOLVO
16-04-2007, 00:06
Hayret ediyorum bu adamın yaptığı üçkağıtçılıkları Zeka olarak nitelendiriyorsunuz.

Olmaz olsun böyle zekalar:grrr:
Elinden almadıkları mal kalmadı halen dünyanın serveti çıkıyor adamda.Kardeşi de babası da nerede? Ürdün'de mi? Yurtlarına bile gelemiyorlar.Bu adamları savunuyorsunuz.:grrr: Neymiş zekiymiş:cry:

BORSAHİSSE
16-04-2007, 00:07
http://img125.imageshack.us/img125/4324/endeksfb2.png

bu vaadi bana uyar :yes: :yes: ha 65 000 ha 100 000

horcan
16-04-2007, 00:25
Cem uzan birçoğundan daha iyidir diye yazmıştım yine yazıyorum.Bu ülkede kalemini satanlar ,ceza yemeyelim açığımız çıktı aman diye korkup biyerlere yüklenemeyenelr var neden? çıkar için bitmemek için...Her devirden çıkar sağlamak için...
Ama cem uzan herşeyini kaybetmeyi göze alıp girmiştir bu işe,üzerinede çok oyun oynanmıştır,yanlışları vardır ve vardır,amaaaaa şu anbu ülkenin zenginleri elini suya sabuna koymayanlar bu ülkeye ne vermişlerdir ki..Detay arkadaşımıza katılıyorum .Tüsiada üye olarak da bu memleketi çok seven kişiler olduğunu sanmayın bazılarının..Savunmuyorum ama Cem uzan üstüne gidildikçe oyumu vermeyeceğim ama sempati kazandığım bir adam haline daha çok geliyor.Keşke bir gün birilerinden fazla değil bikaç kişiden hesap soracak duruma gelse demiyor değilim bazen.

BOZKIR
16-04-2007, 01:16
Bence uzan ailesinin siyaste atılmasının sebebi kendilerini korumak içindir.Şeçimi kazanamayınca olanlar oldu..

Ticari bir grubun siyasete atılması bence ne doğru nede hoş..

Sabancı,Koç benim neyim eksik derlerse ne olcak???

okkesyilmaz
16-04-2007, 01:24
işbankası A hisselerini hisse.net üyleri için lot başına 0,20 ytl yapacakmış desem :he: :he: :he:

spekülatörlerede İş a fiyatına Okant hisseleri satar belki :he: :he: :he:

TÜRKOĞLU
16-04-2007, 01:26
Hayret ediyorum bu adamın yaptığı üçkağıtçılıkları Zeka olarak nitelendiriyorsunuz.

Olmaz olsun böyle zekalar:grrr:
Elinden almadıkları mal kalmadı halen dünyanın serveti çıkıyor adamda.Kardeşi de babası da nerede? Ürdün'de mi? Yurtlarına bile gelemiyorlar.Bu adamları savunuyorsunuz.:grrr: Neymiş zekiymiş:cry:

yaptığının veya yaptıklarının hangi kategoriye girdiğini tartışmıyorum.

ayrıyetten savunduğumu nerden çıkardınız?kaldıki savunsam noolur?
kazık atmışsa eğer MOTOROLA'ya atmış NOKIA'ya atmış...sizin için bi önem arzediyor mu bu firmalar?

bence hiç mahsuru yok gelen atsın giden atsın.

hiçbişeyden haberiniz yok olayları sadece aydın doğan'ın gazetelerinden ve tv kanalarından izlediğiniz kadarıyla bi de şimdi CİNER'in vaktiylen A.D.'nin şakşakçılığını yapan F.A.'nın yazdıklarını okuyarak takip ettiniz.

maalesef KAZIN AYAĞI ÖYLE DEĞİL...

kemal.erdem
16-04-2007, 01:34

kazık atmışsa eğer MOTOROLA'ya atmış NOKIA'ya atmış...sizin için bi önem arzediyor mu bu firmalar?

hiçbişeyden haberiniz yok olayları sadece aydın doğan'ın gazetelerinden ve tv kanalarından izlediğiniz kadarıyla bi de şimdi CİNER'in vaktiylen A.D.'nin şakşakçılığını yapan F.A.'nın yazdıklarını okuyarak takip ettiniz.

alinti: horcan
Savunmuyorum ama Cem uzan üstüne gidildikçe oyumu vermeyeceğim ama sempati kazandığım bir adam haline daha çok geliyor.Keşke bir gün birilerinden fazla değil bikaç kişiden hesap soracak duruma gelse demiyor değilim bazen.

imarbank dan kac milyar dolarlik acigi var turkiye devleti nin, siz bizi kor sagir mi sanirsiniz ayiptir yahu.
hirsiz, arsizlarin reklamlarini yapan , hirsizlarin yarin oburgun kalkip adalet getirecegini soyleyen insanlarin arasinda kaldik

offff offffffff

TÜRKOĞLU
16-04-2007, 01:36
şu kadarını yazayım daha fazla deşmiycem.dedim ya herşey a.d gazete ve tv kanalalrında çıkna gibi değil ve şakşakçı f.a.'nın yazdığı gibi değil.

motorola ile ve nokia ile yapılan ekipman ve alt yapı sözleşmesi gereği bu firmaların kredi kuruluşlarından alınan KREDİLER ile sözleşme gereği yine MOTOROLA ve NOKIA'dan ekipman ve alt yapı hizmeti alınmıştır.karşılığındda telsim hisseleri REHİN olarak verilmiştir.yani adam size borç veriyor ama verdiği borçla sadece kendisinden mal alacaksınız.yani başkasına 1 USD olan malı size 5 USD dese bile almak zorundasınız.

herneyse kredi alınıyor ödemeler yapılıyor derken CAAAAART dövizde DALGALI KUR dönemi başlıyor.noooldu abi? anlaşmadaki 1 milyar dolar bi gün önce 600 trilyon yaparken ertesi gün 1,2 katrilyon oluyor.sen ödeyebilir misin? ya da hangi babayiğit ödeyebilir?

burada teklif edilen şudur gelin tekrar konuşalım ve uygun bir kurda anlaşıp yola devam edelim.ama GAVUR uyanık hisseler REHİNLİ elinde naapıcak hemen avuçlarını ovuşturmaya başlıyor.ödemesinde borcunu TELSİM'de hissedar olayım diye...

yedirirler mi adama?

kemal.erdem
16-04-2007, 01:39
[QUOTE=TÜRKOĞLU;1575338]şu kadarını yazayım daha fazla deşmiycem.dedim ya herşey a.d gazete ve tv kanalalrında çıkna gibi değil ve şakşakçı f.a.'nın yazdığı gibi değil.

motorola ile ve nokia ile yapılan ekipman ve alt yapı sözleşmesi gereği bu firmaların kredi kuruluşlarından alınan KREDİLER ile sözleşme gereği yine MOTOROLA ve NOKIA'dan ekipman ve alt yapı hizmeti alınmıştır.karşılığındda telsim hisseleri REHİN olarak verilmiştir.yani adam size borç veriyor ama verdiği borçla sadece kendisinden mal alacaksınız.yani başkasına 1 USD olan malı size 5 USD dese bile almak zorundasınız.

herneyse kredi alınıyor ödemeler yapılıyor derken CAAAAART dövizde DALGALI KUR dönemi başlıyor.noooldu abi? anlaşmadaki 1 milyar dolar bi gün önce 600 trilyon yaparken ertesi gün 1,2 katrilyon oluyor.sen ödeyebilir misin? ya da hangi babayiğit ödeyebilir?

burada teklif edilen şudur gelin tekrar konuşalım ve uygun bir kurda anlaşıp yola devam edelim.ama GAVUR uyanık hisseler REHİNLİ elinde naapıcak hemen avuçlarını ovuşturmaya başlıyor.ödemesinde borcunu TELSİM'de hissedar olayım diye...

QUOTE]

izbe bir merkezdeki devletten yillarca gizlenip bir kurus vergisi verilmeyen trilyonluk mevduatlar ne demek ,biraz bilgilenmek isterim.[B]yedirirler mi adama? yetimin hakkini yedirirlermi

JoNaThAn
16-04-2007, 01:39
şu kadarını yazayım daha fazla deşmiycem.dedim ya herşey a.d gazete ve tv kanalalrında çıkna gibi değil ve şakşakçı f.a.'nın yazdığı gibi değil.

yedirirler mi adama?

cem uzan her koşulda 1 milyar doları çıkarıp verebilecek bir adamdı..

ama şu konuda objektifim..o büyük aileler,şuan mallarına tedbir konulmayanlar cem uzandan daha az sahtekar değil..

onu geçtim,hepsini geçtim..cem uzana el konulacak kadar adalet var diyelim..herşey adaletli..

ihlas ve dardanel ne ozaman..diye sorarım ben adama..

herşey bir yana, bence bu adam bile iktidarı tadacaktır gün gelip:)

neler görecek türkiye:yes: :yes: :yes:

TÜRKOĞLU
16-04-2007, 01:46
.........yedirirler mi adama? yetimin hakkini yedirirlermi

BENCE önce yetimin hakkını yiyen yerine KOLAY YOLDAN KÖŞE OLMAK için YETİMİN HAKKINI O İZBE MERKEZE yatıranları sorgulamak gerek.

akıllı olan aklı mantığı olan 2 kere düşünür.ben size 1 liranız 5 lira olucak diyorum 1 ayda oysa piyasa geneli sadece 2 lira olur diyor.burada piyasa geneliyle doymayan bana yetmez diyen önce takkeyi önüne koyup düşünmeli.

bu konu farklı burada bence yiyende-yemesi için fırsat verende aynı derecede sorumluluk sahibi...

ben olayın MOTOROLA-NOKIA kısmına değindim...

kemal.erdem
16-04-2007, 01:54
BENCE önce yetimin hakkını yiyen yerine KOLAY YOLDAN KÖŞE OLMAK için YETİMİN HAKKINI O İZBE MERKEZE yatıranları sorgulamak gerek.

akıllı olan aklı mantığı olan 2 kere düşünür.ben size 1 liranız 5 lira olucak diyorum 1 ayda oysa piyasa geneli sadece 2 lira olur diyor.burada piyasa geneliyle doymayan bana yetmez diyen önce takkeyi önüne koyup düşünmeli.

bu konu farklı burada bence yiyende-yemesi için fırsat verende aynı derecede sorumluluk sahibi...

ben olayın MOTOROLA-NOKIA kısmına değindim...

yani uzan paralari izbe merkeze gizlemis ve yillarca vergisini vermemis olsada, suc biraz fazla faiz almak isteyen vatandasin, yada goz yuman devletin, ama hirsizin degil

uzanlar batiyor diye kendisi soylenti cikarip, vatandasda imarbank in kapisina yigilinca paralarini cekebilmek icin, hepsine vadelerini kirip kurusuna kadar odeyen ( unutmayin faiz orani % 100 ler olan bir donemden bahsediyoruz) ve ertesi gun hic birsey olmamis gibi isine devam eden adam yine gayet ahlak ve serefli bir is yapmis oldugu gibi hic bir sorumlulugu yok.
size basarilar

VOLVO
16-04-2007, 09:29

Kredibiliteden hiçbir fikriniz yok anlaşılan. Yazık. Bahsettiğiniz firmalar sıradan değil uluslararası lobisi güçlü olan firmalar. Türkiye' de sizi kazıklarlar demeleri yeterli. Gerçi şu anda piyasada yoklarmı ?? Varlar. Ama emin ol bazı güvenceler verilmiştir.
Siz hiç bir imarzede ile konuştunuz mu ?? Adam varığını yoğunu yatırmış.Derken yok olmuş paracıkları. Oradan kapılan para ile de Cem Uzan intikam hırsı, kendini dokunulmazlık zırhının ardına atabilme , ne derseniz deyin artık meclise atmaya çalışıyor.Zamanında Star binasına helikopter ile giden birinden bahsediyoruz.

Yazık ki bazıları da kanıyor.Ve sanırım sizde Genç Parti'ye oy vereceksiniz. Bu kadar populist vaadler aklınızı başınızdan almış.:ayy: :ayy: Zamanında herkese 1 ev 1 araba diyenlerede oy atmış olma ihtimalinizi yüksek görüyorum.

exprodigy
17-04-2007, 13:08
Kredibiliteden hiçbir fikriniz yok anlaşılan. Yazık. Bahsettiğiniz firmalar sıradan değil uluslararası lobisi güçlü olan firmalar. Türkiye' de sizi kazıklarlar demeleri yeterli. Gerçi şu anda piyasada yoklarmı ?? Varlar. Ama emin ol bazı güvenceler verilmiştir.
Siz hiç bir imarzede ile konuştunuz mu ?? Adam varığını yoğunu yatırmış.Derken yok olmuş paracıkları. Oradan kapılan para ile de Cem Uzan intikam hırsı, kendini dokunulmazlık zırhının ardına atabilme , ne derseniz deyin artık meclise atmaya çalışıyor.Zamanında Star binasına helikopter ile giden birinden bahsediyoruz.

Yazık ki bazıları da kanıyor.Ve sanırım sizde Genç Parti'ye oy vereceksiniz. Bu kadar populist vaadler aklınızı başınızdan almış.:ayy: :ayy: Zamanında herkese 1 ev 1 araba diyenlerede oy atmış olma ihtimalinizi yüksek görüyorum.

:)) walla ne sağcıyım ne solcu futbolcu lardanım.yalnız okul yıllarında milliyetçi olmadan ülkücü olan lara kötü gözle bakmıyordum nedenide kendilerini din zırhının arkasına atan yobazların pekte güzel haklarından geliyorlardı.

şimdiki düzene bakıyorum.dinsizin hakkından imansız gelebilir diye düşünüyorum.
aslında bayağıda komik olur eğleniriz.derler ya intikam sıcak yenen bir yemekmiş diye:))

şöylede bir gerçek varki devlete yük olanlardan en çok ve ağır şekilde ceza kesilen bu yakışıklı abi oldu.

bakınız kimse türksele el koymadı ama telsim ayaküstü satıldı bile yabancıya.
ödülde cezada adaletli olmalı. yoksa tepki oylarına katlanmak zorunda kalırsınız.

son vaatte şehrazat 150.000 usd den 1 ytl düşüyor.kendilerini 4 defa evlendirebilecek iktidar partisinin oyları buradan çalınabilir :)))

REST
26-04-2007, 12:07
CEM UZAN...
Bugün demişki....
Bana oy verin..A.Gül..Cbkn.olsun....
Yok artık..... :he: :he:
REST

Not:Abartmış..bence....:he: :he:

mutlu
26-04-2007, 12:19
RTE.Cumhurbaşkanı olacak.
Cem Uzan....

REST

Not:Cem Uzan'da abarttı yani.Bu bence en olmaz vaadi.....:he: :notr: :he:

TUTMADI (a)CEM(i) UZAN (mış) vaadiniz :he:

REST
26-04-2007, 21:08
TUTMADI (a)CEM(i) UZAN (mış) vaadiniz :he:

Bu sefer tutabilir...bence.
A.Gül CBKN.olamadan seçim olursa..akp tekrar gelirse..RTE.Cbkn.olabilir..
Teorik olarak C.Uzan'ın bu vaadi devem ediyor....
Selamlar.
REST

Not:Hiç bir vaadi tutmazmış..RTE..CBkn.vaadi tutarmış...:he:

mutlu
27-04-2007, 14:21
ah dünya
olur mu olur.
cem uzanmış gibilerin %7 oy aldığı bir ülkede her şey olur.

Şafak
13-06-2007, 23:11
cem uzan aslında btp ile ittifak kursa iyi oy toplarlardı btp de ev hanımlarına ayda 500 ytl verecekmis.cem uzanın hemde prof yardımcısı olurdu:D

Red Kit
13-06-2007, 23:34
Bu konuya şuradan (http://www.siyasiturk.com) devam edebilirsiniz.