PDA

View Full Version : -Li (Hoca 1) kaybettik başımız sağolsun...

Serenler
06-05-2007, 18:42
Hepimizin Musa Hocası....

Yaklasık 10 aydır kansere yenilmemek icin verdigi mucadeleyi

bugun öğleden sonra ne yazık ki kaybetti......

Cenazesi yarın 07/05/2007 de

KARŞIYAKA SOGUKKUYU KABRİSTANI CAMİİNDE

öğlen namazını müteakip SOGUKKUYU KABRİSTANINDA

ebedi istirahatgahına tevdi edilecektir.

Serenler
06-05-2007, 18:44
http://img169.imageshack.us/img169/2002/sunset1lc2.jpg

MERDİVEN

Ağır ağır çıkacaksın bu merdivenlerden

Eteklerinde güneş rengi bir yığın yaprak

Ve bir zaman bakacaksın semaya ağlayarak…

Sular sarardı… Yüzün perde perde solmakta

Kızıl havaları seyret ki akşam olmakta…

Eğilmiş arza, kanar, muttasıl kanar güller

Durur alev gibi dallarda kanlı bülbüller

Sular mı yandı? Neden tunca benziyor mermer?

Bu bir lisân-ı hafîdir ki rûha dolmakta

Kızıl havaları seyret ki akşam olmakta…

AHMET HÂŞİM

http://www.hisse.net/forum/showthread.php?p=1331825#post1331825

"Kendi Çektiklerimiz" topiğine yaptığı son gönderilerden biriydi...

alvardar
06-05-2007, 18:49
Başımız sağolsun. Allah rahmet eylesin.

toros
06-05-2007, 18:50
Allah rahmet eylesin. Yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı ve sabır dilerim.

Red Kit
06-05-2007, 18:50
Başınız sağolsun serenler.

Çok üzüldüm.

yeter
06-05-2007, 18:52
Allah rahmet eylesin. Ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dilerim.

Serenler
06-05-2007, 18:55
http://img126.imageshack.us/img126/8060/x1pcjqddvowrk4dbtjzkjf4gz1.jpg

Ne diyeyim?
Ne yazayım?...
Sevgili Musa Hocam...
Seni kelimelere sığdırmak, anlatmak o kadar zor ki...
Şimdi düşünüyorum da, sizi keşke hiç tanımasamıydım?...
Ama değil..
Bir anlık, bir günlük, dostluğunuz,bilginiz, bilgeliğiniz, o güzel muhabbbetiniz. dünyalara değerdi...
Kelimeler boğazıma düğümleniyor..
Burada "Kendi Çektiklerimiz" topiğini açtığımda hocam gelir misiniz dedim? sağolsun beni kırmadı geldi, orada fotoğraf çekme tekniğinden tutun, antika makinelerden günümüzün en modern makinalarına kadar hepimizi bilgilendirdi.

Başta sevgili yavrularınız ve sevgili eşiniz olmak üzere tüm sevenlerinize başsağlığı diliyorum...

rekorb
06-05-2007, 18:56
Allah rahmet eylesin.

BEDESTENLİ
06-05-2007, 18:56
allah rahmet eylesin,yakınlarına sabır diliyorum.

Serenler
06-05-2007, 18:57
http://img488.imageshack.us/img488/1435/1004062go6.jpg

Meğer vedaymış...:aglayan: :wave:

Işılay
06-05-2007, 18:58
Allah rahmet eylesin,mekanı cennet olsun...

hexedemical
06-05-2007, 18:59
başınız sağolsun sn Serenler..

Serenler
06-05-2007, 19:06
Dostlar sağolsun, hepiniz sağolun.
Yüce mevlam sizleri ve sevdiklerinizi birbirinizden ayırmasın.
Aslında hayat o kadar kısa ki...
Hep düşünürüm, neden bu kavgalar, kısır çekişmeler, didişmeler..
Kimlerle neyi paylaşamayız...
Sevgi, saygı, paylaşmak, birleşmek, bir bütün olmak varken...

radyolog
06-05-2007, 19:06
başınız sağolsun svg serenler kardeşim

mekanı cennet olsun

kolaşinli
06-05-2007, 19:07
tüm sevenlerine başsağlığı diliyorum. Allah mekanını cennet eylesin.

enigma
06-05-2007, 19:15
Allah mekanını cennet eylesin...Sevenlerine sabırlar....

cautionary
06-05-2007, 19:19
Allah rahmet eylesin.

Düşünüyorum da artık duyduğum 3 ölümden 2 si kanser...inanılacak gibi değil...artık kaza, kurşun gibi durumları bir kenara bırakırsak..vefat etti diyince, ilk aklıma gelen kanser miydi sorusu oluyor.

işin en acısı insan yavaş yavaş ölüyor...ve insanın kendisi bizzat bu çöküşe şahit oluyor..Allah hepimizi bu musibetten korusun.

Hocamız kaç yaşındaydı bilmem, amma artık bu kanser vakaları 50 li yaşların bile altına inmeye başladı.

Serenler
06-05-2007, 19:21
Allah rahmet eylesin.

Düşünüyorum da artık duyduğum 3 ölümden 2 si kanser...inanılacak gibi değil...artık kaza, kurşun gibi durumları bir kenara bırakırsak..vefat etti diyince, ilk aklıma gelen kanser miydi sorusu oluyor.

işin en acısı insan yavaş yavaş ölüyor...ve insanın kendisi bizzat bu çöküşe şahit oluyor..Allah hepimizi bu musibetten korusun.

Hocamız kaç yaşındaydı bilmem, amma artık bu kanser vakaları 50 li yaşların bile altına inmeye başladı.

yaş 53...
Çok gençti.

ayyan
06-05-2007, 19:22
sn Lahur ' a Allah'tan rahmet dilerim.. hatırladığım kadarıyla matriks te yazıyordu , hisse.net te yazıp yazmadığını / veya nickini hatırlamıyorum ama.. bizim için büyük bir kayıp.

Başımız sağolsun.

horatio
06-05-2007, 19:28
Allah Rahmet eylesin. Yakınlarının başı sağolsun.

chem73
06-05-2007, 19:32
Allahtan rahmet yakınlarına sabırlar dilerim. Tüm forumcuların başı sağolsun.

1903
06-05-2007, 19:35
Allah rahmet eylesin yakınlarına sabırlar dilerim.Çernobil mağdurlarından mıydı acaba?Gençmişde yazık çok yazık.

MMS
06-05-2007, 19:47
Kendisiyle birkaç özel mesajlaşmamız da olmuştu. İnternetin görünmezliğine sığınmayan, yaşadığı gibi yazan saygın bir insandı.
2005 Mayısında yazdığı bir yazıyı kopyalayıp saklamıştım. Tam 2 sene olmuş.
oradan bir alıntı:
"Arada buralardan bir şeyleri paylaşmak iyi oluyor. Paylaşmak dedim de bak nasıl bir söz geldi aklıma.
"Bilmek akıl , yapabilmek bilek , paylaşabilmek yürek gerektirir"
H.S "

Aklından, bileğinden, yüreğinden mahrum kaldık. Başımız sağolsun.

Ali Baba
06-05-2007, 19:58
Allah rahmet eylesin.

justdoit
06-05-2007, 19:59
Allah rahmet eylesin...

BORA YAŞAR
06-05-2007, 20:01
2 ay önce kadardı sanıyorum. Buradaki yazılarımı okumuş. Yıllar sonra aradı buldu telefonda konuştuk. Sonra bir defada ben aramıştım onu. Bir hatırını sorayım demiştim.

Bilmiyordum bu kadar olduğunu. Geçti gitti diye düşünüyordum.

Üstad derdi.

Onun da içinde olduğu bir topik anısını Forumun Müzik/Hanım Bestekarlar bölümünde bulabilirsiniz. Klasik Türk Musikisini çok severdi.

Gerçek dünyada tanışmadık karşılasmadık.

Benden daha genç olmakla beraber bizim kuşağın edebi, saygısı, efendiliğini temsil ederdi. Bilgili ve de bilge idi.

Ailesine sabır dilerim. Zor evin direğini yitirmek.

Güle güle hoca1.

Allah rahmet eylesin.

pinky
06-05-2007, 20:07
Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun.

Erasure
06-05-2007, 20:11
Çok üzüldüm. Allah rahmet eylesin; Ailesine sabırlar dilerim...

sukufe42
06-05-2007, 20:14
Allah rahmet eylesin , huzur içinde yatsın.Yakınlarına sabır dilerim.

MOSTAR
06-05-2007, 20:19
basımız sagolsun

PARK
06-05-2007, 20:21
allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.........................

Detay
06-05-2007, 20:25
Allah Rahmet Eylesın Topragı Bol Olsun ...

Serenler
06-05-2007, 20:26
http://img468.imageshack.us/img468/5513/gemiolsun2lm1.jpg

Sevdikleri için mücadeleyi son ana kadar hiç bırakmadı...

yasa
06-05-2007, 20:29
Hocamızı tanımızdım, ancak kanser hastalığını duymak artık benide korkutuyor.
ve bu hastalığın günümüzde tedavisinin bulunmaması yada bulunupta duyurulmaması çok değerli kişilerin ve ailelerinin kempoterapi ile başlayan umutlarının bu şekilde ölümle sonuçlanması beni derinden üzüyor. Bazen kemoterapinin bir çözüm olmadığını düşünüyorum. Allah düşmanım başına vermesin.

Allah herkese "huzur içinde" ve "hayırlı" ölüm nasib etsin.

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun,
ailesine ve geride bıraktıklarına Allah sabır versin

karınca
06-05-2007, 20:34
Yarın nöbetçi olmasam cenazesine katılırdım
Tüm sevenlerine ve ailesine başsağlığı diliyorum.

KARAHAN
06-05-2007, 20:45
Allah rahmet eylesin.

ege üniversitesinde kanser araştırma biliminde çalışan çok sevgili bir arkadaşım var...dur daha yeni başlıyor etkileri karahan diyor...çernobil belası ve bu belayı gizleyenlerin gazabı...musa lahur hocam...nasıl üzüldüm,nasıl kahroldum...dualarımız seninle...rusya yı hiç sevemedim bu çernobil yüzünden ...çok dikkatli olmak lazım...özellikle borsa gibi stresli işlerle ugraşanlar...stres bu adi rahatsızlıgı tetikliyor...

yaş 53...
Çok gençti.

sevgili venicera gerçekten çok genç aramızdan ayrıldı...evlatları ...evlatları bırakıp gitmek öyle zorki...öyle zorki...öyle zorki........:(

Allah rahmet eylesin yakınlarına sabırlar dilerim.Çernobil mağdurlarından mıydı acaba?Gençmişde yazık çok yazık.

2 ay önce kadardı sanıyorum. Buradaki yazılarımı okumuş. Yıllar sonra aradı buldu telefonda konuştuk. Sonra bir defada ben aramıştım onu. Bir hatırını sorayım demiştim.

Bilmiyordum bu kadar olduğunu. Geçti gitti diye düşünüyordum.

Üstad derdi.

Onun da içinde olduğu bir topik anısını Forumun Müzik/Hanım Bestekarlar bölümünde bulabilirsiniz. Klasik Türk Musikisini çok severdi.

Gerçek dünyada tanışmadık karşılasmadık.

Benden daha genç olmakla beraber bizim kuşağın edebi, saygısı, efendiliğini temsil ederdi. Bilgili ve de bilge idi.

Ailesine sabır dilerim. Zor evin direğini yitirmek.

Güle güle hoca1.

Allah rahmet eylesin.

sevgili bora daha iki gün önce konuşmuş kulaklarını çınlatmıştık...çok üzüldüm çok...çok saygıdeger bir abiydi...matrikste çok anılarımız vardı...kırgın ayrılmıştım matriksten ama sonra çözmüştük...seni hiç unutmayacagız musa abi...dualarımız seninle...Allah rahmet eylesin...

dostluk ,dostluk,insanlık...kavgalar hiç olmasın...herşey boş...son durak belli...duam herkese sıralı ölüm versin yüceallah...

MAKİNİST
06-05-2007, 20:51
Allah rahmet eylesin,mekanı cennet olsun...

dent
06-05-2007, 20:53
başın(m)ız saolsun,
kalanlara sabır diliyorum...

patates22
06-05-2007, 21:00
Allah rahmet eylesin. Bu kadar seveni olan bir insanın mekanı cennet olsa gerek...

Desperado
06-05-2007, 21:12
allah rahmet eylesin...

HAŞAT
06-05-2007, 21:15
Yalan dünya valla. Mekanı cennet olsun. Yakınlarına sabır ve sağlıklı bir ömür dilerim.

MIHNANA
06-05-2007, 21:17
C.Allah Rahmet Eylesin...

forges
06-05-2007, 21:21
Allah rahmet eylesin.Sevenlerine başsağlığı dilerim.

TraderTR
06-05-2007, 21:24
Mekanı cennet olsun. Sevenlerin başı sağolsun...

SVG:..

hermes
06-05-2007, 21:25
kendisini tanimazdim ama anlatilanlardan melek gibi bir insan oldugu anlasiliyor. ailesine ve sevenlerine bas sagligi dilerim. mekani cennet olsun.

preatoria
06-05-2007, 21:26
allah rahmet eylesin....

afatlos
06-05-2007, 21:29
allah rahmet eylesin

morbid
06-05-2007, 21:31
Allah rahmet eylesin.Ailesinin sevenlerinin başı sağolsun.

rozbat01
06-05-2007, 21:34
Ölmek güzel şey budur perde ardından haber,
Hiç güzel olmasaydı ölürmüydü Peygamber.

Allah rahmet eylesin..

SAKA
06-05-2007, 21:34
sn serenler başınız sağolsun allah rahmet eylesin..

mattoo
06-05-2007, 21:36
Ve yumît:

“Yani, mevti veren Odur. Yani, hayat vazifesinden terhis eder, fânî dünyadan yerini tebdil eder, külfet-i hizmetten âzâd eder. Yani, hayat-ı fâniyeden, seni hayat-ı bâkiyeye alır. İşte şu kelime, şöylece fânî cin ve inse bağırır, der ki:

“Sizlere müjde! Mevt idam değil, hiçlik değil, fenâ değil, inkıraz değil, sönmek değil, firak-ı ebedî değil, adem değil, tesadüf değil, fâilsiz bir in’idam değil. Belki, bir Fâil-i Hakîm-i Rahîm tarafından bir terhistir, bir tebdil-i mekândır. Saadet-i ebediye tarafına, vatan-ı aslîlerine bir sevkiyattır. Yüzde doksan dokuz ahbabın mecmaı olan âlem-i berzaha bir visal kapısıdır.”

Doğan her canlının alâküllihâl tadacağı ölüm hakikatini Bediüzzaman Hazretleri bu cümlelerle anlatıyor. Kur'ân'dan süzülen Risâle-i Nur Külliyatı’ndaki bu beşâret dolu cümleler olmasa idi, acaba ölüme bakış açımız nasıl olurdu? Ölüm hengâmında geride kalanların tesellisi ne ile olurdu? HenAnnelerini, babalarını kaybetmiş çocukların, eşlerini kaybetmiş sevgililerin yüreğine hangi tesellî yeterli gelirdi?

Üstad Bediüzzaman Hazretleri 11 kelimeye ayırdığı ve ‘11 kelimesinde ayrı bir beşaret var’ diye ifade ettiği ve her bir müjdede insanlığa ayrı ayrı teselliler ve sevinçler izhar ettiği Kelime-i Tevhidiye’de biz insanlara zindanlar içinde nuru, hüzün içinde sürûru, fakirlik içinde zenginlikleri göstermiştir. Bu kelimeler içerisinde öyle bir kelime var ki; ölümü başka hiç bir kaynakta bu kadar manidar bulamayız.

Herşeyden evvel ölümün mânâsının sıradan bir olay olmadığını, adeta bir askerlik misâli dünyadaki vazifelerimizin nihayete erdiği anlamına gelen, aslında ölmek denen ve er geç herkesin başına gelecek olan fiilin sadece bir yer değişimi, bu değişimle birlikte dünyadaki bütün vezâif ve sorumluluklarımızdan bir âzâd ediliş anlamına geldiğini, bizim aciz kafamıza, bulanık ruhumuza, fehm etmek adına yakınlaştırmıştır. Buradaki muvakkat dünya hayatının 60-70 sene ile sınırlandırıldığını düşünürsek, ölüm ile birlikte aslında ebedî bir hayatın da başlangıcının ilk basamağı olduğu müjdesini vermiştir.

Risale-i Nur, meşhur Kelime-i Tevhidiye’nin derinliklerine daldırıyor bizleri. Daldıkça feraha, daldıkça sürura boğuluyor insan... Müjdeler devam ediyor... Ölümün idam olmadığını, yokluk olmadığını, sevdiklerimizden ve sevdiklerinden ebedî mânâda bir ayrılık olmadığını, herşeyden önemlisi tesadüf ve sahipsiz bir fiil olmadığını, sadece mekândan müteşekkil bir rotasyon olduğunu, üstelik asıl vatanımıza bir sevkiyât niteliği taşıyan ebedî mahiyette bir rotasyon olduğunu müjdeliyor... Neden asıl vatanımıza? İlk insan, ilk peygamber olan Hz. Âdem’in (a.s) Cennetten çıktığını düşündüğümüzde insanlığın ana vatanının Cennet olduğunu görüyoruz. Mü’min insanın asıl vatanına sevkiyâtı işte ölüm ile birlikte başlıyor. Tren seyahatinde istasyonlarda duran tren misâli, istasyon istasyon, adım adım Cennete yolculuk... Ruhlar âleminde başlayıp, anne karnı, dünya hayatı, kabir hayatı gibi mekânlardan sonra varılacak hedef Cennete kavuşmak...

Derinlere dalmaya devam ettiğimizde gördüğümüz başka müjdeler de var, sadece bu kadar değil. Hani insanın çok sevdiği yakınları o yolculuğa kendinden önce gitmiştir... Bu; insanın annesi olabilir, babası olabilir, eşi ya da çocuğu olabilir, dedesi olabilir, ya da çok sevdiği bir yakını olabilir. Sevdiklerimizden birini uzak diyarlara yolculuğa göndeririz de hani çok özleriz, geleceği günü ya da ona gideceğimiz günü umutla, sevinçle, özlemle ve iştiyakla bekleriz. İşte bu kelime, beşaret içinde beşaretler sunarak bizlere sesleniyor: “‘Ölüm sevdiklerinize kavuşmadır, ayrılık ebedî değil üzülmeyiniz’’ diye. Kavuşacaksınız diyor, farz edinki uzunca bir seyahate gitti, üstelik sabrederseniz ebedi bir birliktelik var müjdesini veriyor.

Zahiren ölüme bakıldığında insanın sevdiğini çocuğunu, annesini, babasını, eşini, iki metrekarelik daracık toprağa gömmesindeki vahşetengiz hâli nasıl izah edebiliriz? Zahiren bakarsak vahşetengiz, hakikati görürsek tezkere, terhis, yolculuk, Cennet, kavuşma!

Müslüman olmak.. İnanan bir insan olmak.. Mü’min doğmak.. Mü’min yaşamak.. Müslüman bir beldede Müslüman bir anne-babadan olmak.. Bunlar bizler için şükre medar olacak şeyler. Zira ecnebî bir memleketette, ecnebî bir anne-babadan Müslüman olmayarak da yaşayabilirdik. O vakit bu müjdelerdeki hakikatleri görebilir miydik, anlayabilirmiydik, kendimizi ya da sevdiklerimizi ölüm son değil diye teselli edebilir miydik? Sırf bu müjdeler için bile olsa inançlı bir insan olmanın verdiği sevinci ve huzuru, acaba dünyada verecek bir gerçek var mıdır? Hangi felsefe akımı, hangi materyalist kafa, hangi eğlence anlayışı, hangi muvakkat dünya saadeti bu huzuru, bu teselliyi verebilir insan oğluna?

‘’..fâni dünyadan yerini tebdil eder, külfet-i hizmetten âzad eder’’ diyor Bediüzzaman Hazretleri. Ne mutlu gidenlere ki artık hizmet bitti, ücret zamanı, ne mutlu onlara ki rü’yet-i cemâlini özlediğimiz Yaratıcımızın makarr-ı saltanatına doğru gidiyorlar. Geride kalanların da, er ya da geç döneceği mekân orası.

Sevdiklerini birer birer uğurlayan yüreklerin gerideki tek tesellîsi yeniden görüşüleceğine olan iman olsa gerek.

ALLAH GANİ GANİ RAHMET EYLESİN.

Von
06-05-2007, 21:41
Allah rahmet eylesin çok üzüldüm...

TOPTANCI
06-05-2007, 21:46
Kendisini tanımasamda yakınım gibi üzüldüm mekanı cennet olsun taksiratını Allah affetsin ailesine sevenlerine sabırlar dilerim

erkmen
06-05-2007, 21:48
Allah rahmet eylesin..
yaşar erdinçin sitesinde dikkatimi çekmişti ilk kez...

sonra bir gün kanser olduğunu ve bunu yenmek için aramızdan ayrılacağını yazmıştı...

mekanı cennet olsun...

lionking
06-05-2007, 21:58
allah rahmet eylesin yakınlarında sabır versin.

tüm hisse .net ailesinin başı sağolsun .

Beşinciboyut
06-05-2007, 22:10
Allah rahmet eylesin, taksiratını affetsin. Mekanı cennet olsun. Evlatları da küçükmüş galiba :( Geride kalanlarına sabr-ı cemil niyaz ediyorum.

Bu Dünya bir yalan, var biraz da sen oyalan...

ÇAKAL
06-05-2007, 22:14
Allah rahmet eylesin. Ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dilerim.

CERİTKALE
06-05-2007, 22:17
Allah rahmet eylesin. Yakınlarına başsağlığı dilerim.

asagir
06-05-2007, 22:21
allah rahmet eylesin, yakınlarına sabır versin.

balaban
06-05-2007, 22:35
Çok üzüldüm. Allah rahmet eylesin, taksiratını affetsin.

kumralada
06-05-2007, 22:38
Allah rahmet eylesin. Yakınlarına sabırlar dilerim.

gemici
06-05-2007, 22:39
Allah rahmet eylesin.

ghetto
06-05-2007, 22:39
Allah rahmet eylesin , ailesine ve sevenlerine de sabırlar ...

VOLVO
06-05-2007, 22:41
ALLAH gani gani rahmet eylesin.Mekanı Cennet olsun Li ustanın:cry: :cry:

DELL
06-05-2007, 23:12
sn serenler, tanıdık bır dostu kaybetmekten daha uzucu ne olabılır, uzuntunuzu gercekten cok ıyı anlıyorum, basınız sagolsun ALLAH gunahlarını affetsın...

tekniker
06-05-2007, 23:13
çok üzgünüm. Allah rahmet eylesin,nur içinde yatsın. ailesine ve yakınlarına sabırlar diler,başınız sağ olsun.

serdarkus
06-05-2007, 23:44
Allah rahmet eylesin , yakınlarına sabır versin.

Golfer
07-05-2007, 00:17
Allah rahmet eylesin, toprağı bol olsun. Kalanlara da sabır dilerim..

Malesef kanser vakalarında son yıllarda çok ciddi bir artış yaşandı. Artık neredeyse ailesinde kanser hastası yakını olmayan kalmadı gibi. Eskiden daha ölümcül olan hastalık karşısında son yıllarda tıpta ve ilaç endüstrisinde çok olumlu ilerlemeler sayesinde hastalıktan kurtulma yönünde ciddi kazanımlar elde edildi. Ancak yine de kanser konusunda bilinçlenme ve erken teşhisin önemi çok büyük..

Eski bir kanser hastası olarak birazdan kanserle ilgili bir topic açmayı düşünüyorum. Burada kanser konusuyla ilgili her türlü bilgiyi ve deneyimi paylaşabiliriz..

sezi
07-05-2007, 00:43
Hayat bu: Bir varmış,bir yokmuş!:cry:
Bu yüzden hiç kimseyi kırmamak,üzmemek lazım.

Mezar taşının üzerine dökülen en acı gözyaşlarının nedeni,söylenmemiş sözler ya da tamamlanmamış işlerdir.
Harriet Beecher Stowe
Bu acı vesileyle çok sevdiğim ve hepimize hitap eden bir sözü de yazmak istedim.

Hepimiz yolcuyuz,niceleri geldi,neler dediler,
Sonunda dünyayı bırakıp gittiler,
Sen hiç gitmeyecek gibisin değil mi?
O gidenler de hep senin gibiydiler.

Allah mekanını cennet etsin.

çalgıcı
07-05-2007, 00:44
Işık içinde yatın Sayın Hoca 1 mekanınız cennet olsun.

PARK
07-05-2007, 00:59
Her ne kadar sizi tanımak ve tanışmak kısmet olmadıysada sevgili Serenler abimden sizin hakkınızda aldığım intiba tanıyamadığıma pişman olduklarımdan biri listesine kattı sizi...heleki bu topiğin ilk gönderilerinden olan o 2 yavrunuzla çekilmiş olan fotoğrafınız beni bir o kadar daha hüzüne boğdu...Ruhunuz şaad olsun mekanınız cennet olsun...

hipoallerjen
07-05-2007, 01:11
ölüm bir son değil yeni bir başlangıçtır.

hocamıza öldü demeyelim o hala aramızda....

sevenleri onu yalnız bırakmayın...

bir fatiha üç ihlas ona verceğimiz en güzel hediye olacaktır.

UNUTMAYALIM; ALLAH (C.C) VERİR, ALLAH (C.C.) ALIR.

DÖNÜŞ MUTLAK "O"NADIR.

hocamızın ve geçmişlerimizin ruhu için "el-fatiha"

Çetin Sürel
07-05-2007, 01:11
sn serenler sizin ve hepimizin başı sağolsun.
en son iyileştim mesajını almış ve sevinmiştim.
hiç tanımadım kendisini ama buradan birkaç sıcak mesajlaşmam olmuştu.
NUR İÇİNDE YATSIN İNŞALLAH...

adnanfd
07-05-2007, 01:16
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.

Cinnamon
07-05-2007, 04:15
Allah rahmet eylesin, sevenlerine sabır versin.

Grandmaster
07-05-2007, 04:51
Hocama Allah'tan rahmet,sevenlerine baş saglıgı ve sabır diliyorum.Bizim boyle insanlar icin gonulden inandıgımız seyi bir kez daha dile getireyim.Allah huzurlu bir kabir hayatı ve cennet mekanını nasip etsin.Allah hepimize ölümümüzden sonra hocam gibi guzel anılmayı nasip etsin...

temese
07-05-2007, 08:10
Allah rahmet eylesin..

erdeem
07-05-2007, 08:19
Allah rahmet eylesin

pride
07-05-2007, 08:22
allah rahmet eylesin topragı bol olsun...

kırmızı
07-05-2007, 08:24
allah rahmet eylesin ...mekanı cennet olsun

GünceL
07-05-2007, 09:06
Allah rahmet eylesin..mekani cennet olsun..yakinlarina sabir diliyorum.

efendiaslan
07-05-2007, 09:14
Allah Rahmet Eylesin...

Allah hepimizin akıbetini hayır eylesin...

mutlu
07-05-2007, 09:26
Allah rahmetiyle muamele etsin. Kalanlara da sükunet ve sabırlar versin.

kasved
07-05-2007, 09:29
Allah rahmet eylesin.

cc1760
07-05-2007, 09:31
Allah rahmet eylesin.

dilemma_2
07-05-2007, 09:33
Allahu teala rahmet etsin, yakınlarına sabırlar ihsan etsin. (amin)

Highlander
07-05-2007, 09:56
Allah rahmet eylesin , mekanı cennet olsun...

tractact
07-05-2007, 10:06
Allah rahmet eylesin... sevenlerine sabırlar dilerim...

trakyalı
07-05-2007, 10:10
Allah rahmet eylesin.
Mekânı cennet olsun.
Ailesine Allah sabır versin.

guner
07-05-2007, 10:15
Allah rahmet eylesin.
Mekânı cennet olsun.
sevenlerine Allah sabır versin

ertan
07-05-2007, 10:34
Allah rahmet eylesin, geride kalanlara sabırlar diliyorum...

ergenplan
07-05-2007, 10:42
benim annemde kanserden öldü. kanser öyle bir hastalık ki ansızın ortaya çıkıyor , tedavisi çok zor vs. vs......
Allah rahmet eylesin...

andrea
07-05-2007, 11:02
Allahtan rahmet yakınlarına sabırlar dilerim.

ayhan53
07-05-2007, 11:24
ALLAH rahmet eylesin matriks ten bilirdim

zgezgin
07-05-2007, 11:53
Musa Lahur hoca değişik forumlarda
herkese yardımcı olurdu.
Allah rahmet eylesin,yakınlarına ve
sevenlerine sabırlar dilerim.

ayhan53
07-05-2007, 11:59
platodaki nikini biliyonuzmu arkadaşlar

ayhan53
07-05-2007, 12:01
^OO^ lü martı olabilirmi

Serenler
07-05-2007, 12:03
^OO^ lü martı olabilirmi

Evet oydu..

ayhan53
07-05-2007, 12:07
Evet oydu..

teşekkür ederi ALLAH rahmet eysin tekrar plato da resim topiğinde sohbetimiz olurdu

ae1
07-05-2007, 12:10
Allah rahmet eylesin.

ayhan53
07-05-2007, 12:12
platodaki topiğini yaşatacağız

ekselans
07-05-2007, 12:13
Allah Rahmet eylesin

Kederli Ailesine Sabır Diliyorum.

ayhan53
07-05-2007, 12:18
gönderdiği resim

http://img292.imageshack.us/img292/6749/gurubvi3uu6.jpg

hank
07-05-2007, 12:22
allah rahmet eylesin, yakınarına başsağlığı dilerim.

bilinmezki
07-05-2007, 12:29
Allah rahmet eylesin, Sevdiklerine sabır versin..

pej
07-05-2007, 16:26
Kendisine Tanrıdan rahmet,yakınlarına da baş sağlığı dilerim.

sahsuvar
08-05-2007, 00:27
Allah rahmet eylesin , mekanı cennet olsun..nurlar içerisinde yatsın.

pontiac
08-05-2007, 14:44
Allah rahmet eylesin,mekanı cennet olsun.

Serenler
10-05-2007, 17:55
Sigarayı içen veya içmeyen arkadaşlar:
Lütfen aşağıdaki linki tıklayıp bir okuyun ve yakınızdaki herkesi haberdar edin...

http://www.haber3.com/haber.php?haber_id=236890

Hoca1' i akciğer kanserinden kaybettik...
Yukarıdaki cerrrahi müdaheleleri birebir geçirdi...
Lütfen..
Kendinizi düşünmüyorsanız sevdiklerinizi düşünün....

solo
13-05-2007, 09:51
Sn;Serenler,rahmetliyi plato data forum dan ve Erdinç hocanın sitesinden takip ederdim.ADENO KORSİNAMO diye bir teşhis konmuş.Kendisine geçmiş olsun ve şifa dileklerimi belirten mail atmıştım.Yazılarından,bilgilerinden istifade ettim.
Şahsınızda ölene rahmet,ailesine ve sevenlerine başsağlığı dilerim.
NOT;Daha önce yazacaktım ama epeydir onay için bekliyordum.Sevgiler,saygılar.

ATAJPAO
13-05-2007, 22:45
Ben daha yeni öğrendim.
Allah rahmet eylesin, ailesine ve kalanlara sabır versin.

Serenler
18-06-2007, 09:42
[QUOTE=Serenler;1625866]http://img126.imageshack.us/img126/8060/x1pcjqddvowrk4dbtjzkjf4gz1.jpg
QUOTE]

Bu iki güzel delikanlı ilk defa babasız bir babalar günü yaşayacaklar.
Ama o inşallah cennetin güzel bir köşesinde yavrularını gözlüyordur:)

engindeniz
18-06-2007, 11:37
Allahtan kendisine rahmet, eşine, çocuklarına, yakınlarına ve dostlarına tayziyelerimi en derin saygılarımla, gönülden acılarını paylaştığımı bildirmek istiyorum...

Değerli bir insanı kaybettiğimizi bu topic' te ki sevgili dostlarından yeni öğrenmiş bulunuyorum...

Allah gani gani rahmet etsin.

Sevgiler saygılar...

Grandmaster
21-06-2007, 01:42
Sigarayı içen veya içmeyen arkadaşlar:
Lütfen aşağıdaki linki tıklayıp bir okuyun ve yakınızdaki herkesi haberdar edin...

http://www.haber3.com/haber.php?haber_id=236890

Hoca1' i akciğer kanserinden kaybettik...
Yukarıdaki cerrrahi müdaheleleri birebir geçirdi...
Lütfen..
Kendinizi düşünmüyorsanız sevdiklerinizi düşünün....

ilk defa bu kadar etklendim..gecenın bu saatinde bi garip oldum ve paketi kırıp attım şimdi..gerekırse ılac alcam ama bıraktım inşallah bu meredi..Allah tan şimdiye kadar normal bi iciciden az ictim onla avunayım bari

PARK
21-06-2007, 01:46
ilk defa bu kadar etklendim..gecenın bu saatinde bi garip oldum ve paketi kırıp attım şimdi..gerekırse ılac alcam ama bıraktım inşallah bu meredi..Allah tan şimdiye kadar normal bi iciciden az ictim onla avunayım bari

gazanız mübarek olsun sevgili Grandmaster çok doğru bir karar verdiniz...

Ve eminimki -li hocamızda bu kararınızdan dolayı sizi kutluyordur..

dalgıçkerem
21-06-2007, 02:02
hissenet camiasının ve ailesinin başı sağolsun

AVCI06
21-06-2007, 02:03
Allah Rahmet Eylesin,Yakınlarına Sabırlar versin.Mekanı Cennet olsun...

Serenler
27-07-2007, 20:45
Ayçiçekleri gene açtı...:aglayan:

http://img255.imageshack.us/img255/429/resim036dn4.jpg

sardes
27-07-2007, 21:48
Ben geç öğrenenlerdenim. Allahtan rahmet, ailesine sevenlerine başsağlığı ,sabır dilerim

bourbon
27-07-2007, 21:51
Allah rahmet eylesın..
Mekanı cennet olsun...

Layoti
27-07-2007, 22:31
Merhumu tanımazdım ama topiği başından sonuna okudum.Sn Serenler acısını üzüntüsünü şiirlerle öyle güzel ifade etmişki sanki yakınımmış gibi içim acıdı.Allah gani gani rahmet eylesin.Geride bıraktığı iki yavrusuna ve eşine sabır ihsan eylesin yüce allahım..Başınız sağolsun Sn Serenler..

Baydisiplin
04-08-2007, 23:50
Allah rahmet eylesin, dünyada yoktuk doğduk,büyüdük gördük ve döndük, döneceğiz, değişmez kural bu, hiçbirimiz kalmayacağız, bunu biliyoruz ama dünya o kadar renkli ve vazgeçilmezki ölüm gerçeği bu renkli hayatta kısa bir süre unutuluyor, Lİ hocam mekanın cennet olsun.

Serenler
04-08-2007, 23:59
Bazan öyle acılar oluyor ki kolay unutulmuyor.
Sevgili Hoca'mızı kaybedeli 3 ay oldu ama her yerde bir hatırası, her yerde bir izi var....

Ultraekin
05-08-2007, 00:07
Allah rahmet eylesin.Merhum rahmet istedi.

Kendisini Javamatriksin forumundan tanıyordum.Çok kaliteli bir insan izlenimi yaratmıştı bende.İkili diyologlarımızda olmuştu forumda.

Nur içinde yatsın.

Serenler
07-05-2008, 08:20
http://img126.imageshack.us/img126/8060/x1pcjqddvowrk4dbtjzkjf4gz1.jpg

Ne diyeyim?
Ne yazayım?...
Sevgili Musa Hocam...
Seni kelimelere sığdırmak, anlatmak o kadar zor ki...
Şimdi düşünüyorum da, sizi keşke hiç tanımasamıydım?...
Ama değil..
Bir anlık, bir günlük, dostluğunuz,bilginiz, bilgeliğiniz, o güzel muhabbbetiniz. dünyalara değerdi...
Kelimeler boğazıma düğümleniyor..
Burada "Kendi Çektiklerimiz" topiğini açtığımda hocam gelir misiniz dedim? sağolsun beni kırmadı geldi, orada fotoğraf çekme tekniğinden tutun, antika makinelerden günümüzün en modern makinalarına kadar hepimizi bilgilendirdi.

Başta sevgili yavrularınız ve sevgili eşiniz olmak üzere tüm sevenlerinize başsağlığı diliyorum...

Zaman ne çabuk geçiyor..
Sizi unutmadım, unutamadım sevgili hocam.
Nur içinde yatın, mekanınız cennet olsun...

BUSHIDO
07-05-2008, 08:33
(biraz gec kalmis olsam da) Allah rahmet eylesin.
Mekanı cennet olsun

dorukhan
07-05-2008, 08:38
Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun, en büyük acıyı yaşayan ailesine ve dostlarına sabırlar diliyorum...

ozim
07-05-2008, 08:46
Allah rahmet eylesin,mekanı cennet olsun

Allah geride kalanlarına sabır versin.

ayhan53
07-05-2008, 10:42
^OO^ lü martı yada hoca 1 tam 1 sene olmuş
mekanın cennet olsun

Serenler
29-07-2009, 15:52
Bu yıl yıldönümünü atladık. :süzgün:
Ertesi günü aklıma geldi ama bir türlü yazamadım.
Hocam sizi alıp götüren sigara artık toplu yerlerde yasaklandı.

ayhan53
29-07-2009, 16:14
^OO^ lü martı
Allahın rahmeti üstüne olsun

carcharias
29-07-2009, 17:26
serenler üstadım, merhumu tanımazdım elbette ama önem verdiğiniz biri olduğuna göre değerli bir büyüğümüz olmalı. allah rahmet eylesin dilerim mekanı cennet olsun...

BORA YAŞAR
29-07-2009, 17:57
Bu gece Uşşak'tan bir Şevki Bey ya da melankolik bir kaç Selahaddin Pınar göndereyim ruhuna.

Sever malum.

Müştereğimizdi şarkılar.

Toprağı bol olsun.

BORA YAŞAR
29-07-2009, 18:06
Matrix sitesinde iken ben (SBF69) "Hanım Bestekarlarımız diye bir topik açmıştım.

Sonra o başlıktaki yazışmaları hissenet forumda aynı başlıkta derledim Hoca1'in anısına..

O gece yazışmaların tamamı bu linkte.

http://www.hisse.net/forum/showpost.php?p=1502310&postcount=1

Venicera ise Serenler dostumuz.

Lütfen yazışmalarda üsluba dikkat edin.

Sevgi saygı kibarlık hepsi vardı.

Çok hızla mı kirleniyor zaman?

Yıl 2004. Ocak ayı.

Geçmiş günler..

"Gönderen
SBF69

Konu GÖNÜL TELİMİZİ TİTRETENLER (1)
Tarih 23.01 2004 21:13:43

Selam forumdaşlar, Programlı ilk “ Gönül Telimizi Titretenler” Topiğinin konusunu Hanım Bestekarlara ayırdım..Bilinçli olarak. Toplumumuzun genelinde ilk sıraya hala oturtamadığımız, anamız, karımız, bacımız, sevgilimiz olan o nahif ve güzel birey gereken önemi biz verelim istedim. O kadın ki, sever görünüp, uğruna en dokunaklı aşk şiirlerini yazdığımız, uğruna ölüp öldürdüğümüz (!), töre cinayetlerine konu ettiğimiz, ciddi dünyasal konularda sürekli dışlayıp, metodlu taciz ve dayağa maruz bıraktığımız... Aslında erkekten daha mükemmel yaratıldığı iddia edilen, daha tahammüllü, acı eşiği yüksek, daha duygusal ancak daha da realist, belirli yaşlara kadar daha başarılı, evlerimizin harcının en önemli bireyi, tabiatta gerçek yaratıcı, doğurgan ve daha nice sıfatları uygun gördüğüm kadınlar.. Güzel sanatlarda da toplumda olduğu gibi layık olduğu yeri alamamış, kendini ifade etmede özgür bırakılmamış, erkek baskın toplumun töresel ağırlığını hep hissetmiş kadın.. Musiki konusunda Osmanlı’da, tüm bu baskıların en ağır olduğu dönemlerde, erkeklerin yazdığı güftelere beste yapma durumunda kalan, hislerini açıkça ifade etmede zorlanan sayıca çok az kadın... Bugün sizlere onların bir listesini vereceğim...Benim bulabildiklerim bunlar...Saygı ile anarak...

SBF69 - 23.01 2004 21:16:30

1. Bedriye Hoşgör 2. Cavide Hayri Hanım 3. Esma Sultan 4. Faize Ergin (Tanburi Faize Hanım) 5. Gevheri (Sultan) Osmanoğlu 6. Leyla Saz 7. Mebruke Çağla (Cevdet Çağla’nın Kızkardeşi) 8. Mehveş Hanım 9. Melahat Pars 10. Müzehher Güyer 11. Nebahat Üner 12. Nefise Özses 13. Neveser Kökdeş 14. Nevzat Akay 15. Nezahat Soysev 16. Nigar Ulusoy 17. Nihal Erkutun 18. Radife Erten 19. Sabiha Tekad 20. Semahat Özdenses 21. Seniha Kambay 22. Vecihe Daryal

SBF69 - 23.01 2004 21:18:14

Yukardaki liste alfabetik olarak düzenlenmiştir....Ve yine önemle bildireyim ki benim naçiz araştırmamda bulabildiklerimdir...Mutlaka daha niceleri vardır...

SBF69 - 23.01 2004 21:20:26

Hoca 1 aşağıda ilgiyle saat kaçta buluşacağız diye sormuş...Kusura bakma hocam..Ancak gördüm... Üst kimlik olarak serde bir de GS lılık var...Maçtan hemen sonra diyeyim.. Bağışlanmak dileği ile... Bundan sonra uygun görürseniz hanım bestekarlardan eserler verelim....Tanığımız sevdiğimiz şarkılar..

SBF69 - 23.01 2004 21:21:07

Yarım saat sonra görüşmek üzere...

HOCA 1 - 23.01 2004 21:22:50

Değerli büyüğüm , zamanlamanız gerçekten harika. Yurdum insanının Popstar yarışmasını izlediği şu sıralar bu topiği açmanız çok manidar oldu. Teşekkür ederim.

bub - 23.01 2004 21:31:01

merhabalar sevgili üstadlar, hocam ne var yaw onu da izliyoz))

HOCA 1 - 23.01 2004 21:34:49

izle kardeşim izle benim itirazım olmaz , olamaz zaten )

alihoca - 23.01 2004 21:36:18

Güzel Ağabeyimiz ; Benim için çok zor bi konu, Ama siz ve değerli Dostlardan gece bitmeden çok şey öğreneceğim kesin. Şimdiden teşekkürler.

HOCA 1 - 23.01 2004 21:39:40

SFB69 ağabeyimizi beklerken kulaklarımızn pası silinsin , buyrun. http://www.neyzen.com/neytaksimleri.htm Özer Yavaş - Hicaz Özer Yavaş - Mâhûr Tahir Korucu - Dilkeş-Hâverân Sezgin Bademli - Beyâti-Hüzzâm Sezgin Bademli - Kürdîlihicâzkâr lütfen sırası ile dinleyelim arkadaşlar

bub - 23.01 2004 21:39:55

hocam

venicera - 23.01 2004 21:41:40

Merhaba dostlar herkese iyi akşamlar.

Achiles
08-08-2009, 11:11
Demek Venicera Serenler..

Biz forum milleti üç-beş kişiyiz herhal..eski platadata forumu, eski teknikborsa forumu, yeni platadata ve ilk matriksdata forumu, yeni matriksdata forumu ve kaim hisse.net forumu..herhalde 40-50 civarı daimi kişiyiz sürekli nick ve yer değiştiren..

Teknikborsa nın eski moderatörü Önder, Expert (Bülent Abi), eski platodata modlarından Moneydoctor, PırPır ve Pittarra Abla, Angel, Bilim, Babatorik, Goalı, Kuzu, Senyor16..ses verin bakiiim..

Achiles
08-08-2009, 11:13
Bi de Moratoryum(Burak) vardı bizim..hehhe ne kapışırdık..:)

KARAHAN
08-08-2009, 11:23

sizin nickiniz neydi...

KARAHAN
08-08-2009, 11:24
Allah rahmet eylesin...

ayhan53
08-08-2009, 11:35

moru tanıyan biri de bakayım kimlerdensin platoda

KARAHAN
08-08-2009, 11:53
senyor 16 yı hatırlıyorum çok kaliteli birisiydi...egun amca o da özel bir abiydi...çılgın goalı,ne yapıyor acaba...

Serenler
08-08-2009, 12:01
Demek Venicera Serenler..

Biz forum milleti üç-beş kişiyiz herhal..eski platadata forumu, eski teknikborsa forumu, yeni platadata ve ilk matriksdata forumu, yeni matriksdata forumu ve kaim hisse.net forumu..herhalde 40-50 civarı daimi kişiyiz sürekli nick ve yer değiştiren..
Teknikborsa nın eski moderatörü Önder, Expert (Bülent Abi), eski platodata modlarından Moneydoctor, PırPır ve Pittarra Abla, Angel, Bilim, Babatorik, Goalı, Kuzu, Senyor16..ses verin bakiiim..

Tüm forumlarda ismim ve nickim açıktır.
Forumlarda ilk olarak venicera nicki ile yer aldım. Bu kelime dünyada tektir ve belki de hiç anlamı yoktur.
Hisse Net'te Türkçe nick kampanyasında hiç teredddütsüz anında benim ve yörem için anlamı olan serenler nickini adım. Ama çoğu forumda nickim gene venicera olarak kaldı.

Serenler
06-05-2010, 22:50
Bugün sevgili hocamızı kaybedeli 3 yıl oldu.
Zaman öyle çabuk geçiyor ki.
Daha dün gibi.
Nur içinde yat.

ayhan53
06-05-2010, 23:00
platodan bildiğim nikiyle ^OO^ martıyı bende rahmetle anıyorum
plato çökmeden adına bi topik açmıştık malesef herşey silindi gitti

BORA YAŞAR
06-05-2010, 23:35
Mustafa sevgili kardeşim üç yıl oldu ha?

2004 yılında bir başka sitede açtığım "Gönül Telimiz Titretenler" Başlığında uzun uzun söyleşmiştik o 23 Ocak gecesinde..

Klasik Türk Musikisini çok severdi..

O geceki hoş sohbetimizi hissenette "Hanım bestekarlar" başlığına kopyalamıştım 2007 de..

http://www.hisse.net/forum/showthread.php?t=15628&highlight=han%FDm+bestekarlar

Yıllar uçup gidiyor..

O gece birçok kadın bestekarımızı eserlerini yad etmiştik..

Musa Lahur (hoca 1) o başlıkta bir yazısında şöyle demişti::

HOCA 1 - 23.01 2004 21:52:35

"Bâde-i vuslat içilsin , kâse-i fâğfurdan" Yine Faize Ergin in bir Şedaraban şarkısı. Atatürk'ümüzün çok sevdiği şarkılardandır , dinlemek istermisiniz , dostlar ?

Biliyorum bizi dinliyordur şimdi..

Aziz ruhu için için çalalım, dinleyelim..

http://www.youtube.com/watch?v=6vgipiXl8QI

Tanrı rahmetini esirgemesin..

Serenler
06-05-2010, 23:47
Sevgili Musa Kazım Lahur hocamızı anlatmak için kelimeler yetersiz kalır.
Hangi yönünden başlanır neyi anlatılır ki..
Mekanı cennet olsun...

ayhan53
06-05-2010, 23:49
Neden "Onur duyuyorum ?"

Çünkü, eskide kalan mesleğimin "finans" ile çok yakın bir ilgisi yok.

Lisede bile öğrendiklerimin burada yaptıklarımla bir ilgisi yok.

Hiç bir yerli ve yabancı finansal yayını "görsel dahil" izlemem.

"Hoca" lakabı, zamanında borsa salonlarından kalan bir yakıştırma,

zira hepten "karakucak" tan yetişme biri..

Ama Sayın xxxxx beni tebrik ediyor...

işte "ONUR" ..... budur.....

buda bir yerlerde yazdığı bi cevap

ayhan53
15-07-2010, 13:25
http://izmirlihoca.8m.com/index.html

ilgimi çekti umarım adını (nikini) kullananların yakınlarından izni vardır

hiyo
15-07-2010, 13:44
başınız sağolsun sn. Serenler...

izmirli_hoca
29-05-2011, 17:26
Beni, "İzmirli_hoca yı", Rahmetli Musa Lahur (Hoca 1 lakablı) ile karıştırmayınız.

"Gözlüklü Martı" olarak da bilinen Musa Hoca, benim daha erken davranıp İzmirli_Hoca nickini almam üzerine, Süperonline forumuna Hoca 1 nicki ile girmişti. (2000 li seneler)

Rahmetlinin Hakkımda yazdığı bir yazı, ahde vefa dan uzak Bazı forumlarda yok olmasına rağmen kayıtlarımızdadır.

^oo^ lü martı

Tarih: 12.06.2005 21:20

------------------------------ ------------------------------ --------------------
izmirli_hoca ;

forumlar aleminin en eskilerindendir , son derece aklı başında , ne
yaptığını bilen , eğitimi , piyasa deneyimi , konulara hakimiyeti vasatın
oldukça üzerinde bir kardeşimizdir.
Yaşı ve jenerasyonu itibarı ile "tektuşconi" ile emsâldir.
Öyle Btastock , Ctastock dinlemez. Kendi yazdığı teknik
analiz programını çalıştırır ve kullanır.
Nickine bakmayın , aslında Karşıyaka'da oturur.
Ciddi , ağır başlı oldukça güzel bir insandır.Biraz sinirlidir , o kadar.
Adı , ..... olup soyadı ben de saklıdır.
Gürültüye papuç bırakacak biri değildir.

izmirli_Hoca ..:cool:

Serenler
29-05-2011, 19:39
O'nu kaybedeli 4 yıl oldu.
Sanki dün gibi...
Nur içinde yat hocam. Mekanın cennet olsun.

ayhan53
29-05-2011, 20:07
gönderdiği resim

http://img292.imageshack.us/img292/6749/gurubvi3uu6.jpg

platodan hatıra sevgili ^OO^ lü martı gene ölüm yıldönümünü atladım saygıyla anıyorum

BORA YAŞAR
29-05-2011, 21:07
bir Semahat Özdenses eseri daha. "Her mevsim içimden gelir geçersin, Sen vefasız yolcu , kalbim vîrân edersin. Merhaba demeden elveda dersin, Sen vefasız yolcu , kalbim vîrân edersin." Güfte: Hüseyin Yurdabak Beste: Semahat Özdenses

Geçmiş gün "Hanım bestekarlarımız" başlığına SEmahat Özdenses'in bestesini seçerek paylaşmıştı..

Her mevsim içimden gelir geçersin,
Sen vefasız yolcu , kalbim vîrân edersin.
Merhaba demeden elveda dersin,
Sen vefasız yolcu , kalbim vîrân edersin

Hepimiz yolcuyuz.

Aynı yolun yolcusu..

Kimi vakitsiz çıkıyor yola..

Hoca da onlardan biri idi..

Topraklar sıkmasın..