PDA

View Full Version : Baba Oluyorum !!!

Pages : [1] 2

VOLVO
17-09-2007, 22:15
Değerli Dostlarım,

Bugün hayatımın en değişik ve en güzel haberlerinden birini aldım.Evet Baba oluyorum. Yavrum şu anda 5 haftalıkmış.

ALLAH'ımdan tek dileğim sağlıklı olarak dünyaya gözlerini açması.Sonra da haram paraya el uzatmayan, kişilikli, kendine yapılmasını istemediğini başkasına yapmayan ve vatanı için bir çivi dahi olsa çakabilen bir ömür diliyorum.

Sevgi ve Saygılarımla...

1903
17-09-2007, 22:18
Allah sağlıklı doğumlar nasip etsin kardeşim,gözün aydın.Şimdi dünyaya bakışın daha değişecektir eminim(tecrübeyle sabittir)

latino
17-09-2007, 22:20
Değerli Dostlarım,

Bugün hayatımın en değişik ve en güzel haberlerinden birini aldım.Evet Baba oluyorum. Yavrum şu anda 5 haftalıkmış.

ALLAH'ımdan tek dileğim sağlıklı olarak dünyaya gözlerini açması.Sonra da haram paraya el uzatmayan, kişilikli, kendine yapılmasını istemediğini başkasına yapmayan ve vatanı için bir çivi dahi olsa çakabilen bir ömür diliyorum.

Sevgi ve Saygılarımla...

Sevgilİ Volvo,

Böyle hayırlı bir ayda, bu şekilde sevindirici bir haber alman çok çok sevindirici.. Seni ve annesini tebrik ediyor, minik VOLVO'nun ilk önce bu sureci sağlılı bir şekilde geçirip, hayata mutlu bir şeklide göz açmasını diliyorum....T E B R İ K L E R

ÇAKAL
17-09-2007, 22:21
Cenab-ı mevlâm her yönüyle hayırlı ve sağlıklı evlât nasip etsin.

ÇAKAL
17-09-2007, 22:22
Avatarın değişmesinden belliydi.Müjdeyi aldın.:):)

cyberd
17-09-2007, 22:28
Allah analı babalı büyütsün.Gözün aydın...

fLuu
17-09-2007, 22:28
Allah analı babalı büyütsün..

Saglıklı mutlu günleri birlikte görmeniz dilegiyle..

ayyan
17-09-2007, 22:29
Tebrikler :) Hayırlı olsun :) C.Allah hayırlı doğmlar nasip eder inş :)

Detay
17-09-2007, 22:31
Değerli Dostlarım,

Sevgi ve Saygılarımla...

sevgılı volvo oncelıkle tebrıkler kutlarım.. sonrasında saglıklı sıhhatlı bır sekılde mınıgın dunyaya gelmesını dılıyorum... bu gıbı durumlarda hep babaları kutlarız ama ben annemıze de kolaylıklar saglıklar dılıyorum..
tekrar tebrıkler..

PARK
17-09-2007, 22:32
Sevgili VOLVO Allah(cc) analı babalı büyütsün....Hayırlı doğumlar inşallah

kentuf
17-09-2007, 22:32
Tebrikler volvo .allah analı ,babalı ,sağlıklı bir hayat nasip eylesin .:super:

Detay
17-09-2007, 22:33
dogdugunda adınla beraber İMKB yı deyıverın kulagına erkek olursa aracı kurum muduru bayan olursa portfoy yonetıcısı olur ınsallahhhhh
:D:D:D:D:D

VOLVO
17-09-2007, 22:36
Değerli Arkadaşlarım,

Ben zaten normal hayatımda yufka yürekli, sulu gözlüyümdür. İnanın yazdığınız mesajlar gözlerimi yaşartıyor. Sanırım biraz hassaslaştım:)

Eşim görse ne oluyor diyecek.Ama daha sonra hepsini birlikte okuruz onunla inşallah.

ALLAH (cc) hepinizden razı olsun. Sağolun varolun hepiniz.Rabbim sizlere ve evlatlarınıza uzun ömürler nasip etsin.

balaban
17-09-2007, 22:50
Değerli Dostlarım,

Sevgi ve Saygılarımla...

Allah (c.c.) hayırlısıyla dünyaya gelmeyi nasip etsin.:)

dopamin
17-09-2007, 23:06
tebrik ederim sayın volvo,

Beşinciboyut
17-09-2007, 23:07
Evet Baba oluyorum.

Ne babası? :D:D:D Baba var baba var. :D
http://img248.imageshack.us/img248/5305/babaoc8.jpg
Tebrikler.:super: Hayırlısı olsun. :)

Wrangler
17-09-2007, 23:28
Tebrik ederim sayın Volvo,
Allah (C.C.) ailesine, vatanına, milletine hayırlı bir evlat olmasını nasibetsin inşallah.

HAŞAT
17-09-2007, 23:41
Sn. Volvo ailenizin yeni bireyi birlikte sağlık ve mutluluk dolu günler dilerim.
Sevgiler

ATLANTİS
17-09-2007, 23:45
İnsanın bu yaştan sonra yeniden baba olası geliyor...Mutluluklar diliyorum arkadaşım...

MuDo
17-09-2007, 23:49
Allah analı babalı büyütsün. Sağlık ve mutluluk içinde uzun ömürler...
vatana memlekete, insanlığa yararlı evlat olur inşallah...

VOLVO
18-09-2007, 10:02
dogdugunda adınla beraber İMKB yı deyıverın kulagına erkek olursa aracı kurum muduru bayan olursa portfoy yonetıcısı olur ınsallahhhhh
:D:D:D:D:D

Sevgili Kardeşim. Aklıma gelmiyor değil.Şöyle Borsa'dan canavar gibi anlasa.Bizleri yönlendirse. Hatta bizleri KY (Kuru Yemiş) sınıfından çıkarsa.

Sabır Sabır dostum. Alt tarafı 30-35 sene kaldı:D:D:D

Herkese tekrar tekrar çok teşekkürler...

TCM
18-09-2007, 10:13
* Hayırlısı olur inşallah, Allah sağ salim eşinizle birlikte kurtulmayı nasip etsin, de biz kendimizi borsadan kurtarmaya çalışıyoruz sen doğmamış çocuğunu borsacı yapıyorsun aman ha, şakası bile kötü yav.

REST
18-09-2007, 10:14
Değerli Dostlarım,

Sevgi ve Saygılarımla...

VOLVO..:)
Sağlıklı ve mutlu bir yaşantı dileyerek...hayırlı olsun diyorum...:)
Dileklerinin yanına bir ilave de ben yapayım....
Başı dik dolaşmak nasip olsun...mustakbel yavruna....:super:
Selamlar ve sevgiler.

MIHNANA
18-09-2007, 10:15
Tebrik ederim sn.VOLVO
Cenabı Allah Sağlıklı ve hayırlı evlat versin inşallah.

dalgıçkerem
18-09-2007, 10:26
tebrikler sn. VOLVO, Allah analı babalı büyütsün, sağlıklı bir bebeğiniz olsun inşallah. Benimde 2 oğlum var biri 2,5 yaşında, diğeri bu ayın 15inde 1 yaşını doldurdu. Çocuklar dünyanın en güzel şeyleri.

foton
18-09-2007, 10:36
Değerli Dostlarım,

Sevgi ve Saygılarımla...

Sizleri tebrik ediyor, Sağlıklı olmasını Allahtan dilerim.

KARAHAN
18-09-2007, 10:42
sevgili volvo dünyanın en güzel mutluluguna erişmene yaklaşık 9 ay kaldı...dünyanı n anlamını anlamamış bazıları sana of yandın çok zor diyecektir sakın kulak asma evladı n yerini hiçbirşey tutmaz...Yüce ALLAH olmayanlara da nasip etsin...selamlar...

Yükselen GüNeŞ
18-09-2007, 10:44
Ufaklık doğmadan meşhur oldu, umarım talihi de hep açık olur (Farın açık, yolun açık gibi oldu.)

Allah hayirli bir evlat olmasini nasip etsin...

VOLVO
18-09-2007, 11:36
tebrikler sn. VOLVO, Allah analı babalı büyütsün, sağlıklı bir bebeğiniz olsun inşallah. Benimde 2 oğlum var biri 2,5 yaşında, diğeri bu ayın 15inde 1 yaşını doldurdu. Çocuklar dünyanın en güzel şeyleri.

ALLAH (cc) uzun ömürler nasip etsin.

Buradaki tüm arkadaşların tecrübelerinden zaman zaman yararlanacağım.Şimdiden haberiniz olsun:):)

Hepinize sevgi ve saygılarımla...

Cool76
18-09-2007, 11:48
Allah sağ salim doğmasını, analı babalı büyümesini, vatan millete hayırlı evlat olmasını nasip etsin.

Sizi ve eşinizi tebrik ederim....
İyi bir doktor arama zamanı artıkınnn.....:cool:

Bizimki de 5 aya yaklaştı şu an o süreçler bile keyifli....Millet 7. aydan zorlar diyor ama olsun....Değer...........

taita-x
18-09-2007, 11:48
tebrikler...

ardayus
18-09-2007, 12:07
Değerli Dostlarım,

Sevgi ve Saygılarımla...

Sayın Volvo!... Bir erkek için dünyanın en harika duygusunu yaşamanızdan dolayı sizi tebrik ediyorum. Daha büyük bir tebrik te yaklaşık 9 ay boyunca sizden daha fazla sıkıntıyı göğüslemek durumunda, ancak doğumla birlikte çektiği tüm sıkıntıları unutacak olan Hanımefendi'ye!...

Allah; sağlıklı bir şekilde bebeğinizin hayata adım atmasını, hayatını sağlıklı bir şekilde devam ettirmesini, sizlere en güzel ebeyevn duyguları yaşatmasını ve bebeğinizin analı-babalı büyütmesini nasip etsin....

Erasure
18-09-2007, 12:11
http://img146.imageshack.us/img146/4076/daddytossingbabymdwhtlm9.gif (http://imageshack.us)

Tebrikler; doğduğunda da müjdeli haberi almak isteriz,
Analı ve Babalı büyümesi dileklerimle...

chemeng
18-09-2007, 12:22
Değerli Dostlarım,

Sevgi ve Saygılarımla...
abi allah analı babalı büyütsün...öncelikle sağlıklı bir şekilde dunyaya gelmesi dileği ile...kalın sağlıcakla...

chemeng
18-09-2007, 12:23
tebrikler...

hadı kuzen sendende bekliyoruz böyle bir haber...:):):)

yasa
18-09-2007, 12:26
Çekirdek aile.
Kulağa çok hoş geliyor.
İnşaallah, Sağlık ve sıhhatli ; Gönlü ve Bahtı açık olur.
Allah bize de o günleri nasib eder. Darısı başımıza.

thirdeye
18-09-2007, 12:45
Sayin Volvo
Tebrik Ediyorum
Allah Anali Babali Saglikli Ve Hayirli Sekilde Buyutsun
Bu Guzel Haberi En Kutsal Ayda Almanda Ayri Bir Guzellik
Yuce Rabbimiz Herkese Gonlunce Veriyor

bikmisbroker
18-09-2007, 12:55
Değerli Dostlarım,

Sevgi ve Saygılarımla...

Allahin, insan ogluna bahşettigi en guzel SERVET'in (EVLAT) sahibi olmak uzeresin.

Insallah, hem anne icin hem de bebek icin, Ulkemiz ve insanlik icin saglikli ve sihhatli bir dogum olur.

ınvestor
18-09-2007, 12:57
Volvo kardeşim

Öncelikle gözünüz aydın olsun.

Evlat sahibi olmak bu dünyada ki en güzel duyguların ,en başında gelir.

Allah analı babalı büyütsün.Allah yavrunuza hayırlı bir gelişim nasip etsin.

otobus
18-09-2007, 13:00
Değerli Dostlarım,
Sevgi ve Saygılarımla...
Allah(c.c)analı babalı büyütsün sağlık sıhhat afiyetler verssin, dinine,vatanına,milletine hizmet eden,anaya babaya itaatkar, saygılı bir birey etsin.
AMA YAHU DOSTUM AMMA GEÇ KALMIŞSSIN YAAA:he:

baron11
18-09-2007, 13:01
Allah hayırlısıyla dünyaya gelmeyi nasip etsin.Bahtı güzel ve hayırlı bir evlat olsun inşallah...:)

TraderTR
18-09-2007, 13:16
Ne kadar güzel bir duygu, hayırlı bir evlat olması temenni ederim,

SVG...

Detayın Kardeşi
18-09-2007, 13:36
sevgılı volvo oncelıkle tebrıkler kutlarım.. sonrasında saglıklı sıhhatlı bır sekılde mınıgın dunyaya gelmesını dılıyorum... bu gıbı durumlarda hep babaları kutlarız ama ben annemıze de kolaylıklar saglıklar dılıyorum..
tekrar tebrıkler..

abime katılıyor.cocugunuza saglık,mutluluk ve basarılı bır ömur dılıyorum.anneyı ve sızı tebrık ederım.

BORA YAŞAR
18-09-2007, 14:06
tekrar tebrıkler..

abime katılıyor.cocugunuza saglık,mutluluk ve basarılı bır ömur dılıyorum.anneyı ve sızı tebrık ederım.

Ben de Detayın kardeşine katılıyor öncelikle sağlıklı bir gelişim sonra da doğum diliyorum.

"Detayın kardeşi" lakabını görünce aklıma Türk Klasik Müziği ile ilgili bir bilgiyi aktarmak istedim.

Mehmet Yürü (1882-1953) son derece güzel besteler bestelemiş bizlere bırakmış bir bestecidir.

Besteleri arasında:

- Ayrıldı Gönül şimdi yine bir tek eşinden
Bulmakta teselli batan akşam güneşinden

-Kederden mi neden bilmem sararmış rengi ruhsarın

-Aşıkından sen nasıl bıktın neden ettin telaş

-Açmam açamam söyleyemem çünki derinde

gibi hepimizin bildiği çok kıymetli sevilen eserler var.

Ama bu büyük bestekar Mehmet Yürü olarak tanınmaz.

Ya?

"Nasibin Mehmet" olarak bilinir tanırıır.

Peki neden?

Çünki ablası Nasip Hanım o devirde o kadar tanınmış bir ses sanatçısı idi ki, Nasibin Mehmet dendi ve öylece kaldı.

Bugün ablasını kimse tanımaz.

Ne kadar ilginç değil mi?:)

ipeksay
18-09-2007, 14:13
Değerli Dostlarım,

Sevgi ve Saygılarımla...

Sevgili Volvo

Minik Volvo'ya yaşam boyu sağlıklı bir ömür dilerim. Güzel okullarda okusun başarılı bir insan olsun mesleğinde de sadık, mert, özü sözü bir insan olsun...Annesi ve babasına hayırlı uğurlu olsun:mut::mut::super::super::wink::wink:

y.aslan
18-09-2007, 15:05
Değerli Dostlarım,

Sevgi ve Saygılarımla...

Allah evladınızı salih,rızkı bol,iki dünyada'da mutlu razı olduğu kullardan eylesin.(tüm ailenizi)

Von
18-09-2007, 20:53
Tebrikler :) Mutluluk ve sağlıkla geçecek günler dilerim...

asi
18-09-2007, 21:00
allah analı babalı büyütsün ömrü uzun olsun.

dolunay
18-09-2007, 21:04
baba olduğunu çocuk bacağına sarıldığında anlayacaksın,takriben 4-5 yıl sonra

Layoti
18-09-2007, 21:05
Değerli Dostlarım,

Sevgi ve Saygılarımla...

Sevgili Volvo,

Tebrikler.Allah analı babalı büyütsün.Torunlarınızında haberlerini almak nasip olur size ve eşininize...

:hg: küçük volvo..

sevgiler...

guneysu
18-09-2007, 21:06
Değerli Dostlarım,

Sevgi ve Saygılarımla...

ahhhh ahhh kardeşim nerden çıktı şimdi bu krizde bu çocuk ne işin vardı acelen neydi beklseydin biraz daha ülkemiz kişi başı 20ooo usd gelire ulaşsaydı o zaman yapardınız...... demiyeceğim sana :he::he::he:
Allah analı babalı büyütmek nasip eylesin
adınıda mercedes koy dicem olmıcak volvo mercedes uyardı ama türk e uymaz sen şahin koyarsın artık :super::super::super:
yollamadan bir daha okudum ulem dedim kendi kendime çocuğum oluyor yazmış sen şahin koy dedin adını allah mı süyletti nedir...
bende ilk çocuk haberini alır almaz adı yavuz dur dedim 8 ay boyunca yavuz geldi sonunda çok istersen o olurmuş :yes::yes:

VOLVO
18-09-2007, 21:29
Güzel dostlarım,

Hepiniz çok çok incesiniz. Sağolun varolun. Beni çok ama çok mutlu ettiniz. Hele Minik Volvo söylemi çok hoşuma gitti. Şahin demek:he: Kız olursa şahine koyarız artık:he::he:

Sağlıklı olsun başka birşey istemem valla.

Hepinize tekrar tek tek teşekkür ederim. Şimdi Hanım'a yoğurt yedirmeye çalışıyorum.Süt içmeyi pek sevmiyorda.Şirinlik yapıp yoğurt yediriyorum şimdi:D:D:D Daha önce pek yapmadığım şeyleri yapıyorum dünyalar iyisi karıma:gulen::gulen:

Şaka maka da. İyiki var eşim.Kendisine de derim.Dünyaya 1000 kere gelsem seni bulur yine seninle evlenirim diye:super:

BEDESTENLİ
18-09-2007, 21:53
sayın volvo çocuk sağlıkla doğsunda, isimleri doğduktan sonra koyarız:)

bourbon
18-09-2007, 21:59
sn Volvo, tebrık ederım...
Allah,analı babalı ve saglık mutluluk ıcınde buyumesını nasıp etsın..

taita-x
18-09-2007, 22:21
hadı kuzen sendende bekliyoruz böyle bir haber...:):):)

valla çok güldüm okuyunca... Allah da seni güldürsün... erken değil mi biraz...??? Ama belli olmaz...
:p:p:p:p:p:p

ottoboy
19-09-2007, 19:21
Değerli Dostlarım,

Sevgi ve Saygılarımla...
Tebrik eder & Allah tan annesine ve kendisine sağlıklı günler dilerim..
Borsa'mıza yeni neferler lazım..hoş gelsin sefa gelsin :D

radyolog
19-09-2007, 19:40
hey gidi günler heyyy:):)

1987 yılı şubat ayı

artvin/mugul da mecburbuyum eşim hamile KARNI BURNUNDA

kasılmaları başladı o zamanlar ' büyük dr uz yaaa '' dedim ki sesini doğumuna daka 12-14 saat var o sırada saat 21.00 suları

neys eben vurdum kafayı yattım ara sıra sanki gaip ten sesler duyarım'SEN NE BİÇİM ADAMSIN KALKSANA VB ' gibi ama dediğim gibi sadece ' gaipten ':beurk:

neyese sabah 06.30 sıraları svg eşim ' ARTIK UYAN GİTMEMİZ GEREK ' gibii bi şeyler söyledi:yes:

kalktık b 2 gece önceden hazırlanan doğum çantasını aldık ammaaaa

gideceğimiz yer ARTVİN DVL HASTANESİ gel gör ki o saattte Murgul da ne taksi var ne de dolmuş tabii ki ,mesafe 70 km:mut:

rica ettik nahiye nin eşrafın dan birinden muhabbetimimz olan birinden ' ARABANI VERİRMİSİN KARIM DOĞUM YAPIYOR ! diye:clown:

kırmadı arabasını verdi :yes:

gittik kadın doğum cu arkadaşı aradık

gel gör ki sezaryene girmiş

eee ne yapcaaaazzz peki kulakları çınlasın Özay abi den el cevap ( napsın adam )

ya beni bekliycen yada ...

ben ya da... kısmını tercih ettim ve onca stress içinde oğlumu kendim doğurttum

eeee işte bu kadar zor ve zahmetli işler bunlar

KISA BİR ANEKDOT OLDU TÜM ARKADAŞLARIN BAŞINI AĞRITTIM

HOŞGÖRÜLERİNE SIĞINARAK

AFFFOLA

ally_mcbeal
19-09-2007, 21:25
hayırlı olsun sn volvo. allah analı, babalı büyütsün, bahtını açık etsin.

sn radyolog anınızı keyifle okudum, sizi tebrik ederim, hekim de olsanız kendi çocuğunu doğurtmak kolay olmasa gerek :)

guneysu
19-09-2007, 21:34
Güzel dostlarım,

Hepiniz çok çok incesiniz. Sağolun varolun. Beni çok ama çok mutlu ettiniz. Hele Minik Volvo söylemi çok hoşuma gitti. Şahin demek:he: Kız olursa şahine koyarız artık:he::he:

Sağlıklı olsun başka birşey istemem valla.

Hepinize tekrar tek tek teşekkür ederim. Şimdi Hanım'a yoğurt yedirmeye çalışıyorum.Süt içmeyi pek sevmiyorda.Şirinlik yapıp yoğurt yediriyorum şimdi:D:D:D Daha önce pek yapmadığım şeyleri yapıyorum dünyalar iyisi karıma:gulen::gulen:

Şaka maka da. İyiki var eşim.Kendisine de derim.Dünyaya 1000 kere gelsem seni bulur yine seninle evlenirim diye:super:

sıhırlı sozcuk işte 1000 kere sende benim gibi 1020 kere gelseydin arardın ordu dan birilerini :he::he::he:

EmpyreaL
19-09-2007, 21:49
Sevgili VOLVO Allah minik yavrunuzu sağlıkla ve hayırlısıyla dünyaya getirip kucağınıza almayı nasip eder inşallah. Vatanına milletine ve sizlere hayırlı bir evlat olması için duacıyız.

sezi
19-09-2007, 22:14

Bence anlamış bile,heyecanından belli.:)Allah böyle heyecanlar yaşamayı isteyen herkese nasip etsin.
Her döneminde sağlıklı olmasını,kolayca doğmasını,ailesine ve vatanına heyırlı bir evlat olmasını dilerim.
Sevgili bebeğinizin sevgili annesine de kolaylıklar dilerim,inşallah sağlıkla geçirir bu süreci.:)Onlara iyi bakın.
TEBRİKLER SEVGİLİ VOLVO!!!!

VOLVO
19-09-2007, 23:03
Çok sevgili Arkadaşlar,

Muhteşemsiniz. Mükemmel mesajlarınızın hepsi tek tek büyük sevinç katıyor bana.Sağolun varolun:fl::fl:.

Anladığım kadarı ile bazı dostlarımız geriye dönüp tekrar o anları yaşamaya başladı. Rabbim hepinizin çocuklarına uzun ömürler versin.Bahtları hep açık olsun.

Bizde durum iyi valla şimdilik.Hanım'ın mide bulantıları arada bir oluyor.Dün gece bir ara doruğa çıktı.Birde sanırım ilk aş ermesini yaşamak üzere:he::he:

Kırmızı Domates Turşusu. Hayır ne alaka.Daha önce de ağzına koymuşluğu yok desem:D:D:D. Yalnız canın ekşi çekmesi çocuğun erkek olacağı işareti imiş. Bilmem ne kadar doğru.:confused::confused:

Sağlık ve sıhhat ile inşallah.

guneysu
19-09-2007, 23:05
Çok sevgili Arkadaşlar,

Muhteşemsiniz. Mükemmel mesajlarınızın hepsi tek tek büyük sevinç katıyor bana.Sağolun varolun:fl::fl:.

Anladığım kadarı ile bazı dostlarımız geriye dönüp tekrar o anları yaşamaya başladı. Rabbim hepinizin çocuklarına uzun ömürler versin.Bahtları hep açık olsun.

Bizde durum iyi valla şimdilik.Hanım'ın mide bulantıları arada bir oluyor.Dün gece bir ara doruğa çıktı.Birde sanırım ilk aş ermesini yaşamak üzere:he::he:

Kırmızı Domates Turşusu. Hayır ne alaka.Daha önce de ağzına koymuşluğu yok desem:D:D:D. Yalnız canın ekşi çekmesi çocuğun erkek olacağı işareti imiş. Bilmem ne kadar doğru.:confused::confused:

Sağlık ve sıhhat ile inşallah.

evet erkek olacaklar resımlerıde ılerde boyle olacaklar :he::he::he:
http://img215.imageshack.us/img215/7527/ikizkardesler04en8.jpg (http://imageshack.us)

VOLVO
19-09-2007, 23:13
evet erkek olacaklar resımlerıde ılerde boyle olacaklar :he::he::he:
http://img215.imageshack.us/img215/7527/ikizkardesler04en8.jpg (http://imageshack.us)

Abi gözlerim pek iyi görmüyor ama sanki pembeli membeli resimler.Hayır sanki kız gibime geldi resimdekiler:eek::eek:

guneysu
19-09-2007, 23:18
Abi gözlerim pek iyi görmüyor ama sanki pembeli membeli resimler.Hayır sanki kız gibime geldi resimdekiler:eek::eek:

bi daha yapmazsiniz bir seferde 2 tane tamamdir
hanimada yazik sanada :he::he::he:
benimkiler tek tek geldiler 2 ayri sıkıntı dr larla ugras bak bir seferde 2 tane yeter size

VOLVO
19-09-2007, 23:23
bi daha yapmazsiniz bir seferde 2 tane tamamdir
hanimada yazik sanada :he::he::he:
benimkiler tek tek geldiler 2 ayri sıkıntı dr larla ugras bak bir seferde 2 tane yeter size

Artık çok bunalırsak iki taneden miles iba amcalarına göndeririz. Yaylaları dolaştırır amcası:D:D:D

XZARA_
19-09-2007, 23:26
bırgun ben de olacam (kı cok ıstıyorum....)

ben de topık acacam....:)

ne mutlu sıze....

guneysu
19-09-2007, 23:29
Artık çok bunalırsak iki taneden miles iba amcalarına göndeririz. Yaylaları dolaştırır amcası:D:D:D

dolaştırmam mı yazın 1 ay ben gezdiririm onları sizde kafa dinlersiniz :he::he:

guneysu
19-09-2007, 23:31

ne mutlu sıze....

istemekle iş bitmiyor önce hanımı razı edeceksin ( varsa ) :he::he:
sonrası kolay topic de aç bizde yazarız söz

XZARA_
19-09-2007, 23:32
kalbını tekrar calmaya ugrasıyorum....

acacam ....

SÖZ....:)

VOLVO
19-09-2007, 23:33

ne mutlu sıze....

inşallah.Herşey gönlünüzce olsun.Sizin topiğe de artık tecrübelerimizi yazarız:)

victory
20-09-2007, 00:06
Sn Volvo tebrikler..Allah analı babalı büyütsün.

serdar72
20-09-2007, 11:32

Allah analı, babalı büyütsün; vatana, millete hayırlı evlat olmayı nasip eylesin.

4-5 yaşı beklemeye gerek yok hele bir yürüsün. anniiii, baba demeye başlasın o zaman sarılıp sarılıp öpersin. sıhhat saglık ve hayırlı ömür dileklerimle Allah devamını versin :)

HAŞAT
03-10-2007, 20:39
Değerli Dostlarım,

Bugün hayatımın en değişik ve en güzel haberlerinden birini aldım.Evet Baba oluyorum.

Ben de ikinci kez baba oluyorum. İkinci yavrumuzun varlığını bugün öğrendik.

Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeyt
Sevgiler

VOLVO
03-10-2007, 20:46

Sevgiler

Tebrikleeerrrrrrrrrrrrrrrrr.. Rabbim analı babalı büyütsün.

Eee tabi siz şimdi tecrübeli olduğunuz için daha şanslısınız:)

Benim elim kolum kitlendi .Hanım sürekli midesi bulanıyor.Ağzına birşey koyamıyor doğru dürüst.:cry::cry:

Tekrar adınıza çok sevindim.Artık gelişmeleri paylaşırız karşılıklı:)

Erasure
03-10-2007, 20:46
Sn.Haşat,
Tebrik ederim. Sağlıklı bir şekilde dünyaya gelmesi dileklerimle...

guneysu
03-10-2007, 20:49

Sevgiler

tebrikler hasat kardes

herkes tebrik ediyor cocuk yapanlari imrenmeye başladım :he::he::he:

HAŞAT
03-10-2007, 20:56
Tebrikleeerrrrrrrrrrrrrrrrr.. Rabbim analı babalı büyütsün.

Eee tabi siz şimdi tecrübeli olduğunuz için daha şanslısınız:)

Benim elim kolum kitlendi .Hanım sürekli midesi bulanıyor.Ağzına birşey koyamıyor doğru dürüst.:cry::cry:

Tekrar adınıza çok sevindim.Artık gelişmeleri paylaşırız karşılıklı:)

Amin hepimizin.
Aslında doğumu ben yapmadığım için kendimi tecrübeli göremiyorum. Eşim ilkinde çok rahat bir hamilelik yaşamıştı. İlk tavsiyem aşerme periyodlarında performansınızın artması lazım. Ne, nerede bulunur etüt etmek lazım. İleride daha çok tecrübeleşiriz.
Belki de hisse kertmesi yaparız.

Sn.Haşat,
Tebrik ederim. Sağlıklı bir şekilde dünyaya gelmesi dileklerimle...

Teşekkür ederim Sn. Erasure

HAŞAT
03-10-2007, 21:00
tebrikler hasat kardes

herkes tebrik ediyor cocuk yapanlari imrenmeye başladım :he::he::he:
Teşekkürler Sn. Güneysu. İlk çocuğumuzun adını Hasat koymak istemiştim ama herkes bu kız ismi dedi. Aklımı çeldiler. Biz de Egemen koymuştuk. Bu sefer cinsiyeti ne olursa olsun adı belli. Hasat. taviz yok.
Sevgiler

guneysu
03-10-2007, 21:06
Teşekkürler Sn. Güneysu. İlk çocuğumuzun adını Hasat koymak istemiştim ama herkes bu kız ismi dedi. Aklımı çeldiler. Biz de Egemen koymuştuk. Bu sefer cinsiyeti ne olursa olsun adı belli. Hasat. taviz yok.
Sevgiler

bende ilk çocuğumun adını yavuz koymak istedım daha haberi alır almaz... dedım bu yavuz olacak adı...
aradan 8 ay geçti ve yavuz doğdu.Allahtan erkek doğmuştu yoksa halim haraptı.. anı işte:he::he::he:

HAŞAT
03-10-2007, 21:28
Ramazan olmasa bir büyük rakı çakılırdı ama. Sabır, sabır az kaldı

guneysu
03-10-2007, 21:31
Ramazan olmasa bir büyük rakı çakılırdı ama. Sabır, sabır az kaldı

şiiiiişşştttt kimse duymasın

2 hafta kaldı..... bekle sabret :he::he::he:

volvo yuda alırız kutlarız......

Layoti
03-10-2007, 21:38

Sevgiler

Yabadabaduuuuuuuuuuuuuuuuu.......:he::he::he::he:

Allah gönlünüze kalbinize göre sağlıklı tamamına erdirir inşallah...:he::he:

Volvo dostumun haberi ardından sizin yeni borsacılar geliyor desenize...

sevgiler...

simetri
03-10-2007, 21:47

Sevgiler

tebrik ederim:)eşinize çok iyi bakın:):super:

HAŞAT
03-10-2007, 21:56
Yabadabaduuuuuuuuuuuuuuuuu.......:he::he::he::he:

Allah gönlünüze kalbinize göre sağlıklı tamamına erdirir inşallah...:he::he:

Volvo dostumun haberi ardından sizin yeni borsacılar geliyor desenize...

sevgiler...

tebrik ederim:)eşinize çok iyi bakın:):super:
Teşekkür ederim Sevgili Hissenet dostları.

kaphtan
03-10-2007, 22:19
Hisse.net in taze baba adaylarından biri de benim galiba:) 14. haftamızı bitiriyoruz.. Hala inanamıyorum baba olacağıma:)

kılıçbalığı
03-10-2007, 22:26
Hisse.net in taze baba adaylarından biri de benim galiba:) 14. haftamızı bitiriyoruz.. Hala inanamıyorum baba olacağıma:)

İlk tebrik eden ben olayım o zaman.:)
Gözünüz aydın,tebrikler, Allah analı babalı büyütsün.Vatana millete hayırlı evlat olsun...

HAŞAT
03-10-2007, 22:33

Hayırlı, sağlıklı, ömürlü bir yavrunuz olması dileklerimle... Bu arada cinsiyeti sanırım belli olmuştur.
Sevgiler

asagir
03-10-2007, 22:44
sn. haşat, sn volvo, sn kaphtan;
tebrikler. sağlıklı ve mutlu bir hayat sürmeleri dileklerimle:bravo:

VOLVO
03-10-2007, 23:41
tebrikler. sağlıklı ve mutlu bir hayat sürmeleri dileklerimle:bravo:

Sağolun Sn.Asagir.
Ama çok baba adayı varmış. Bende kendimi tek sanıyordum:he::he:

Sn.Kaphtan sizi de çok tebrik ederim.Sağlıklı,Hayırlı,Huzurlu bir evladınız olur inşallah.

Hakikaten cinsiyeti belli olmuştur.Paylaşırmısınız?

Bu arada bende baba olacağıma inanamıyorum hala:beurk::beurk:

kaphtan
03-10-2007, 23:49
Sağolun Sn.Asagir.
Ama çok baba adayı varmış. Bende kendimi tek sanıyordum:he::he:

Sn.Kaphtan sizi de çok tebrik ederim.Sağlıklı,Hayırlı,Huzurlu bir evladınız olur inşallah.

Hakikaten cinsiyeti belli olmuştur.Paylaşırmısınız?

Bu arada bende baba olacağıma inanamıyorum hala:beurk::beurk:

Son kontrolde doktor büyük ihtimalle erkek olduğunu söyledi ama yanılma ihtimalide var tabi.. Kız olsun erkek olsun farketmez, mühim olan hayırlı bir evlat olması değil mi?

adnanfd
04-10-2007, 00:12
Allah hepinize, vatana millete hayırlı,sağlıklı,güzel huylu,zeki ve çalışkan bir evlat nasip etsin.eşlerinize sağlık,sizede sağlık ve sabır diliyorum.

HAŞAT
04-10-2007, 00:22
İyi dileklerinden dolayı tüm dostlara tesekkürler ve sevgiler. Çocuk bezi sektörü iyi prim yapar artık.
Al,sat,tut tavsiyesi değildir:he::he::he:

horcan
04-10-2007, 00:27
2005 de bende bu güzel duyguyu yaşamıştım,hatta minik oğlumun bir iki resmide vardır arşivlerde..Birçok güzel insanda kutlamış aramıştı beni.

Senin adına çok sevindim sayın Volvo..

Allah tamamına erdirsin.

Sevgilerle

mf2hd
04-10-2007, 00:29
Sevgili VOLVO Allah(cc) analı babalı büyütsün....Hayırlı doğumlar inşallah

bende PARK kardesımın alıntısıyla aynen duygularımı ıfade edeyım

horcan
04-10-2007, 00:30
Bu arada sayın haşat ve sayın kaphtan ve sayın volvo yada sağlıklı, güzel bebekler diliyorum.Allah analı babalı büyütsün sağlıklı bebekleriniz olsun.Zaman o kadar çabuk geçiyorki o heyecanlı günlerim geçti minik oğlum 2,7 yaşına bastı.. :)

Sevgi ve sayglarımla,

VOLVO
04-10-2007, 04:43
Bu arada sayın haşat ve sayın kaphtan ve sayın volvo yada sağlıklı, güzel bebekler diliyorum.Allah analı babalı büyütsün sağlıklı bebekleriniz olsun.Zaman o kadar çabuk geçiyorki o heyecanlı günlerim geçti minik oğlum 2,7 yaşına bastı.. :)

Sevgi ve sayglarımla,

Ne tatlıdır şimdi yavrucak:) Ağlama nöbetlerini de atlatmışsınız:he:

Bahtı hep açık olsun evladınızın:super:

HAŞAT
09-10-2007, 09:12
Eşim ilk hamileliği sırasında bir pazar günü benden Ülker Metro bisküvi istedi. İyi ama dedim Metro çikolata, bisküvi değil ki?
Hayır hayır var dedi. Bana anlatsana şu bisküviyi dedim. Hani içinde krema dışı kakaolu bisküvi var ya!!! Reklamları vardı Dire Straits çalıyordu.

Düştüm yollara Ülker Metro bisküvi arıyorum. Hiçbir yerde böyle bir ürün yok , bakkal ve marketler de ilk defa duyduklarının söylüyorlar.
Derken altıncı veya yedinci markette gözüm Eti Negroya ilişti.
Tamam hatunun istediği kesin budur dedim ve aldım. Eve geldim.
Evet bu işte dedi. Haaaaaa bunun adı başkaymış!!!
Üzerimden büyük bir yük kalktı.

Dün akşam saat 23:00'da eşim yine Ülker Metro alır mısın dedi. Güldüm Negro istiyorsun galiba...
Ha evet ondan dedi.

Yıllar eşimi hiç değiştirmemiş.

Sevgiler.

VOLVO
09-10-2007, 12:18
Eşim ilk hamileliği sırasında bir pazar günü benden Ülker Metro bisküvi istedi. İyi ama dedim Metro çikolata, bisküvi değil ki?
Hayır hayır var dedi. Bana anlatsana şu bisküviyi dedim. Hani içinde krema dışı kakaolu bisküvi var ya!!! Reklamları vardı Dire Straits çalıyordu.

Düştüm yollara Ülker Metro bisküvi arıyorum. Hiçbir yerde böyle bir ürün yok , bakkal ve marketler de ilk defa duyduklarının söylüyorlar.
Derken altıncı veya yedinci markette gözüm Eti Negroya ilişti.
Tamam hatunun istediği kesin budur dedim ve aldım. Eve geldim.
Evet bu işte dedi. Haaaaaa bunun adı başkaymış!!!
Üzerimden büyük bir yük kalktı.

Dün akşam saat 23:00'da eşim yine Ülker Metro alır mısın dedi. Güldüm Negro istiyorsun galiba...
Ha evet ondan dedi.

Yıllar eşimi hiç değiştirmemiş.

Sevgiler.

:D:D:D:D Güzel aklımızda bulunsun bu tecrübe:super:

HAŞAT
09-10-2007, 15:59
:D:D:D:D Güzel aklımızda bulunsun bu tecrübe:super:
Daha tecrübe çok anlatılacak ama şu an gözüm sürekli hissede benim satmamı bekliyorlar anlaşılan :he::he:
Daha ultrason hataları , hastaneye yetişme aşamaları ,hastane bahşişleri......
Kısmet:yes::yes::yes:
Selamlar

mjraa
26-10-2007, 01:39
Ne tatlıdır şimdi yavrucak:) Ağlama nöbetlerini de atlatmışsınız:he:

Bahtı hep açık olsun evladınızın:super:

ALLAH nasip ederse bende yaklaşık bir ay sonra baba olacağım, vatana bi asker daha gelicek inş. rabim hepimize hayırlı evlatlar versin...

not: balık ( hafta en az 1 ) , zeytinyağı ve bal... sevmeselerde ilaç niyetine... bebeklerimiz zeki olsun değilmi? aynı babaları gibi...

mjraa
26-10-2007, 01:44

ALLAH hayırlısı versin, ne kadar şükretsek az mevlaya...dokuz dokuz doğurmaya hazırmısın baba adayları?

mjraa
26-10-2007, 01:48
buarada beşiğe dışarıda sakın fazla para vermeyin , aşağıdaki linki tıklayın, biz aldık kurduk, hemde kocaman, dışarda 150-250 arası, ben 129 dan almıştım hadi yine iyisiniz)) , canbebenin setinide ihmal etmeyin, diğer link , bu gecelik bu kadar yeter, amaç faydalı olmaksa ...

mjraa
26-10-2007, 01:48
http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=301149&productid=oyunpegtenten

mjraa
26-10-2007, 01:50
http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=301176&productid=oyuncan61700

mjraa
26-10-2007, 01:52
[email protected] babalık üzerine...

VOLVO
27-10-2007, 20:23
ALLAH nasip ederse bende yaklaşık bir ay sonra baba olacağım, vatana bi asker daha gelicek inş. rabim hepimize hayırlı evlatlar versin...[/COLOR][/U][/I][/B]

not: balık ( hafta en az 1 ) , zeytinyağı ve bal... sevmeselerde ilaç niyetine... bebeklerimiz zeki olsun değilmi? aynı babaları gibi...

Dostum çok sevindim adına:).Desene bu forumda bayağı baba adayları varmış.ALLAH analı babalı büyütsün.Hayırlı evlat olsun inşallah.

Yukarıdaki linkler çok iyi olmuş. Çok faydalı.Tecrübelerinizi aktarırsanız her zaman seviniriz.

Sevgi ve Saygılarımla.

mjraa
29-10-2007, 02:38
Dostum çok sevindim adına:).Desene bu forumda bayağı baba adayları varmış.ALLAH analı babalı büyütsün.Hayırlı evlat olsun inşallah.

Yukarıdaki linkler çok iyi olmuş. Çok faydalı.Tecrübelerinizi aktarırsanız her zaman seviniriz.

Sevgi ve Saygılarımla.

ne demek her zaman, burası da bizim facebook umuz)),

yanma şikayeti başladıysa gaviskon şurubu elinden düşürmesin, bizim dr da elinden düşürmüyomuş, 6. aydan sonra bizimkinde de başladı yanma.. ama şurubu içince en az 2 saat rahatlatıyor...

ÇAKAL
30-10-2007, 22:48
ALLAH nasip ederse bende yaklaşık bir ay sonra baba olacağım, vatana bi asker daha gelicek inş. rabim hepimize hayırlı evlatlar versin...[/COLOR][/U][/I][/B]

:super::super:
Amin.:)
Sevgili Volvo nasıl gidiyor aşçıbaşılık.:D:D:D
Sanırım dümene geçmişsindir artık mutfakta.:p:p:p

mjraa
01-11-2007, 00:07
volvo yu bilmem ama ben dahalık girmedim, hoş mutfakta da çok iyiyim, ama saolsun ufaklık zorlamıyor annesini, şimdilik, artık son ayımızdayız..

VOLVO
10-11-2007, 01:26
Dostlar uzun zaman sonra merhaba,

Bugün 15.Haftayı doldurduk. Daha doğrusu Hanım doldurdu:he:

Bugün doktordaydık.Ve tahmin ettiğiniz gibi cinsiyet belli oldu:he:

Açıkcası benim istediğim, hanımın istemediği oldu:he:

Çoçuk gayet iyi.İkili testi başarıyla atlattı. Omurga da gayet güzel gelişiyor.:)

İnanılmaz görüntüler yakalanıyor ultrasonda.Mesela ben girdiğim zaman odaya el sallıyor resmen:he:

Velhasıl çoçuk şimdilik iyi ALLAH'A bin şükür. Ancak Hanım feci. Artık bulantıların geçmiş olması gerekirdi.Ama azalma bir yana artıyor neredeyse:cry::cry: Valla Annelik zormuş arkadaşlar.

Şu anda Demir eksikliği (bu normalmiş) ve Tiroidleri az çalışıyormuş. Bunları hapla dengelemeye çalışıyorlar. Ancak Hanım sürekli kustuğundan midede durmuyor haplar:cry::cry: İnşallah yakında düzelir artık.

Canım karıcığım seni çok seviyorum:super::super:

Not: Dostum Çakal yazmış.Hiç görmemişim yazısını.Doğrusunu istersen evet mutfağa alıştım yavaş yavaş:D:D:D

Sevgi ve Saygılarımla...

balaban
10-11-2007, 01:39
İnanılmaz görüntüler yakalanıyor ultrasonda.Mesela ben girdiğim zaman odaya el sallıyor resmen:he:

Hiç el salladıklarını duymamıştık:D

Eşinin işi zormuş, inşallah geçer bulantılarıda.

VOLVO
10-11-2007, 01:54

Sevgili Balaban belki de bana öyle geliyor:D:D:D

Bu arada şaşkınlığımdan cinsiyeti yazmayı unutmuşum:beurk::beurk:

Evet Doktor dediki ; Prenses yolda:super::super:

VOLVONİA yolda yani. Onu da hisse net üyesi yapacağım inşallah.:super:

Not: Olurda isim önerisi yaparsanız (aklınıza geldikçe) çok sevinirim ileride:super::super:

mjraa
11-11-2007, 00:33
[QUOTE=VOLVO;1990287]Sevgili Balaban belki de bana öyle geliyor:D:D:D

Bu arada şaşkınlığımdan cinsiyeti yazmayı unutmuşum:beurk::beurk:

Evet Doktor dediki ; Prenses yolda:super::super:

VOLVONİA yolda yani. Onu da hisse net üyesi yapacağım inşallah.:super:

Not: Olurda isim önerisi yaparsanız (aklınıza geldikçe) çok sevinirim ileride:super::super:[/QU

hayırlı evlat olsun sizin ve ülke için...

not: bence babalık kesinlikle daha zor.... son ayımızdayız bizde...

HAŞAT
14-11-2007, 21:38
not: babalık kesinlikle daha zor.... son ayımızdayız bizde...
Kadın bir doğururken erkek dokuz doğuruyor.
Sevgiler

guneysu
14-11-2007, 22:26
baba oluyorummmmmmmm baaaabaaaaaaa

detaylar daha sonraaaaaaaaaaaaaa :D:D:D

cc1760
14-11-2007, 22:37
Kadın bir doğururken erkek dokuz doğuruyor.
Sevgiler
kimin doğurduğu biraz karışık:)
anne baba olacak herkesi kutluyorum. Allah sağlıklı evlatlar nasip etsin inşaallah. ömürleri uzun,sağlıklı ve bahtları açık olsun...

HAŞAT
25-11-2007, 23:29
Doğumhanelerde kadınlar doğurur babalar ise bayılır

ESRA TÜZÜN

Babalar doğumhaneye giriyor, çocuklarının doğumunu izlemek için hevesleniyor. Kapılar kapanıyor ve içeride neler olduğunu Dr. Tekin anlatıyor: Sezaryene babalar dayanamıyor, kadınlar doğururken onlar bayılıyor.....

Dr. Halil İbrahim Tekin yaptırdığı marjinal doğumlarla tanınıyor. Ama evinde Nil ile Ata'nın babası... Hatta Nil'in hem babası, hem de doğum doktoru. Kendi kızının doğumunu yaptıran Dr. Tekin, doğumhanede babaların yaşadıklarını anlattı:

* Artık baba adayları kapı önünde beklemek yerine, doğuma girip eşlerinin ellerini tutmayı mı tercih ediyorlar?
Her 10 doğumdan birinde, bir baba adayı doğuma girmeye cesaret eder. Aslında kültür düzeyi yükseldikçe erkekler daha fazla doğuma girmek istiyorlar. Ben isteyen herkesi 'buyrun gelin' diye doğuma alırım. Genelde kız kardeşler ve anne adayının en yakın arkadaşları doğuma girmek isterler. Doğuma biri girecekse, genelde özel tedbirler alırız. 'DAN'

DİYE DÜŞÜYORLAR
* Doğumda çok fazla bayılan baba adayı oluyor mu?
Çok olur. Erkeklerin çoğu sezaryenin ne olduğunu bilmeden doğuma giriyor, özendikleri için tanık olmak istiyorlar. Ben daha önceden hepsini uyarırım. Ama 'Bize bir şey olmaz' diye girip 'dan' diye düşerler. Sezaryene girme konusunda ısrar eden baba adayının arkasına hademe görevlendiririm. Çünkü baba adaylarının birçoğu dayanamaz düşer! Tıp dilinde bu düşüşe 'Vazo Vagal Senkop Düşüşü' denir. Beyin elektriği kapar ve düşerler. Bu tür düşüş, ameliyatı izlerken veya enjektör gibi sivri uçlu bir şey gördükten sonra olur.

TÜRKOĞLU
26-11-2007, 01:56
eşim oğlumuza hamileyken ilk doktor muayenesine gittik.ultrasonla bakacaklar bende sevinerek girdim odaya...

yanlız kovuldum odadan...

işin garibi doktor kovmadı eşim kovdu :(

sonra doktor çekti beni köşeye oluyor böyle şeyler bazen anne adayları gergin oluyor dedi.

ama hamilelik dönemi acaip bişey yaw.her ay başka bişey oluyor bakıyorsun ultrasonda bir ay ellerini görüyorsun bir ay gözlerini bir ay burnu vs.

bi gece çok rahatsızlandı eşim düştü bayıldı aldım apar topar hastaneye götürdüm.cinsiyetini bilmiyorduk o vakte kadar tabii doktor eşim bayılınca hemen bebeği merak etti ultrasonla baktı çok şükür YİĞİT OĞLUM iyiydi...ve oğlumun pipisini ilk o gece gördüm.yani bir oğlum olacağını ilk o gece öğrendim.

hatta doktor nöbetçi doktordu cinsiyetini kendi doktorunuz söylesin dedi.bende kadına yaw gördük göreceğimizi dedim.kadın gülmeye başladı.nerden anladınız dedi.

sende dedim gebelik sitelerinden çıkmasan 24 saat benim gibi sende nokta atışı yapıp pipiyi ultrasonda görürsün dedim...

hehehehhe :he::he::he:

şimdi oğlumuz kocaman 17 aylık oldu...korkunç bişey evi talan ediyor...annesi yakında kafasına huni takıp dolaşacak az kaldı tırlatmasına :he::he::he:

allah isteyen herkese evlat sahibi olmayı nasip etsin.dahada önemlisi sağlıklı bir evlat sahibi olup vatana millete ve ailesine faydalı bir şekilde büyütmeyi nasip etsin.

yoksa evlat sahibi olmak kolay iş:he::he::he:

ÇAKAL
27-11-2007, 21:30
baba oluyorummmmmmmm baaaabaaaaaaa

detaylar daha sonraaaaaaaaaaaaaa :D:D:D
Baba n'oldu detay'a?:he::he:

TÜRKOĞLU
30-11-2007, 02:07

el sallamaları o kadar büyütülecek bir durum değil :he:

kimisi amuda kalkıyor, kimisi üçlü salto veya parende bile atıyor :he:

ÇAKAL
30-11-2007, 19:25
el sallamaları o kadar büyütülecek bir durum değil :he:

kimisi amuda kalkıyor, kimisi üçlü salto veya parende bile atıyor :he:
:beurk::beurk:
Desene ilerde maliye bakanı olacak.:D:D:D:D:D:D

VOLVO
02-12-2007, 02:26
Gerçi sormak için çok geç ama yine de sorayım:clown::clown:

Bugün modoko'dan bebek odası takımı aldık.1 Ay sonra teslim etcekler.

En çok neye dikkat edilmeli sizce takımda:notr::notr:

dalgıçkerem
08-12-2007, 21:06
VOLVO arkadaşım, küçük volvo'nun yolda olduğunu söylemiştin biliyorumda, topiği yeni gördüm kusura bakmazsın umarım. Eşimde bi çırpıda okudu yazıları. Tekrardan hayırlı uğurlu olsun. Sağlıklı, nurtopu gibi olur inşallah. Çocuklar dünyanın en güzel şeyleri.

guneysu
08-12-2007, 21:18
Gerçi sormak için çok geç ama yine de sorayım:clown::clown:

Bugün modoko'dan bebek odası takımı aldık.1 Ay sonra teslim etcekler.

En çok neye dikkat edilmeli sizce takımda:notr::notr:

dert etme o kadar volvo cum... getir biz bakarız çocuğu..

ben bebek odası takımında büyümedim.. bir tarafımda eksik değil yane:D:D

oyuncağım bile olmadı... inanmazsın belki ama bir bisikletim bile olmadı hiç..

dün gece gördün canlı olarakta... eksik tarafım yoktu.. hatta fazlası bile vardı:D:D

mjraa
09-12-2007, 01:42
odaya gerek yok henüz çünki hep kucağımızda:)

ama hepsiburada.com da bayağı uygun , beşikti,arabaydı ...

tabi herkesin bütçesi kendine...

klima almak daha mantıklı geldi, hem ekonomi hem sağlık açısından.. bi de ind. vardı, güzel oldu...

herşeyin hayırlısı olsun...kucağa aldınmı tüm dertlerini unutuvercen nasılsa... istediğin kadar borç yap:)

VOLVO
09-12-2007, 02:51
VOLVO arkadaşım, küçük volvo'nun yolda olduğunu söylemiştin biliyorumda, topiği yeni gördüm kusura bakmazsın umarım. Eşimde bi çırpıda okudu yazıları. Tekrardan hayırlı uğurlu olsun. Sağlıklı, nurtopu gibi olur inşallah. Çocuklar dünyanın en güzel şeyleri.

Dostum çok naziksiniz.Sağolun varolun. İnşallah Muhammedimizde iyidir:super:

Biz bugün doktordaydık yine. Rutin kontrol'den geçtik.

Biliyorsun belki cinsiyet Kız olarak belli oldu:)

Şu anda 19. Hafta içinde.Herşey yolunda ALLAHIMA şükür.

Doktor dediki Çocuğunuz inanılmaz hareketli. Karın içinde sürekli takla atıyor, hiç durmuyor desem yeri var:beurk::beurk:

Derler ki, karında nasıl olursa doğumdan sonra da öyle olur:aww:

Fazlasıyla yoracak herhalde bizi:super::super:
Olsun biz bekliyoruz onu:):)

Eşine saygılarımı ilet lütfen.

guneysu
09-12-2007, 03:10
belkide Türkiyenin nadia comanicce si olur.. yazım hatası varsa kusura bakma romence bilmiyorum:D:D:D

PARK
09-12-2007, 03:17
belkide Türkiyenin nadia comanicce si olur.. yazım hatası varsa kusura bakma romence bilmiyorum:D:D:D

Hayırrrr o meleği biz forumun prensesi yapıcaaazzz:yes:

VOLVO
09-12-2007, 03:17

inşallah olmaz.Aç kalır ülkemizde valla:beurk::beurk::beurk:

Bak Sürreya Ayhan çıktı.Harcadılar 2 senede valla şampiyonu:aww::aww:

guneysu
09-12-2007, 03:24
inşallah olmaz.Aç kalır ülkemizde valla:beurk::beurk::beurk:

Bak Sürreya Ayhan çıktı.Harcadılar 2 senede valla şampiyonu:aww::aww:

neyse baba parası yer oda :D:D:D babalar ne içindir...

hatta enişteyi bile bakacaksın... devir o devir :he::he::he:

beşik kertmesi yapalım mı... benim oğlanla

pek beşik kertmesi olmuyor buda ama... daha doğmadı beşiğe girmedi:cry::cry:

VOLVO
09-12-2007, 03:43
neyse baba parası yer oda :D:D:D babalar ne içindir...

hatta enişteyi bile bakacaksın... devir o devir :he::he::he:

beşik kertmesi yapalım mı... benim oğlanla

pek beşik kertmesi olmuyor buda ama... daha doğmadı beşiğe girmedi:cry::cry:

Yavuz'a mı alacaksın abi:beurk::beurk:

ihityar-çıtır olayı olur valla,istemem:cry::cry:

guneysu
09-12-2007, 03:45
11 yaş normaldir :D:D:D

hemde aslan gibi delikanlı nerde bulacaksın böylesini... 57 kilo geliyor:D:D:D beni aratmaz alimallah.. bir oturuşta benim yediğimden fazla yer... artık çokkkkkk çalışman lazımm çokkkkk

enişte bakmak kolay değil... alışmış hazır yemeye.. çalışmaz da ilerde.. sen bakacan onları.. ben yaşlandım:D:D:D:D

ÇAKAL
11-12-2007, 22:31
11 yaş normaldir :D:D:D:D
Yuh yane.:D:D

VOLVO
11-12-2007, 22:37
Yuh yane.:D:D

Kayınpeder zenginse bence normal:bad::bad::he::he:

HAŞAT
15-12-2007, 22:20
Bugün öğrendik kızımız olacak. Bir erkek bir kız çekirdek aile. Allah'tan başka ne isteyeyim ki?
Adını da koydum. İmge

Sevgiler

mjraa
15-12-2007, 22:36
ALLAH analı babalı büyütmeyi nasip etsin,,, hayırlı olsun..

HAŞAT
15-12-2007, 22:46
ALLAH analı babalı büyütmeyi nasip etsin,,, hayırlı olsun..
Teşekkür ederim, inşaallah hepimizinki.
Sevgiler

electrician
15-12-2007, 22:59
Bugün öğrendik kızımız olacak. Bir erkek bir kız çekirdek aile. Allah'tan başka ne isteyeyim ki?
Adını da koydum. İmge

Sevgiler

imge imkb yi andırıyor derhal değiştir :gulen:

guneysu
17-12-2007, 17:31
Adını da koydum. İmge

Sevgiler

Allah analı babalı büyütsün.. kızlar daha sevecen oluyorlar.. tecrübe ile sabittir..

simetri
17-12-2007, 17:35
Allah analı babalı büyütsün.. kızlar daha sevecen oluyorlar.. tecrübe ile sabittir..

allah sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin.darsı kızı olmayanların başına:he:

guneysu
17-12-2007, 17:50
kardeşim volvo ve çocuğu :D:D:D borsacı olarak geleceği iyi görmek gerekir..bende doğmadan resimledim olayı

http://img527.imageshack.us/img527/9959/56481406qu2.jpg (http://imageshack.us)
http://img527.imageshack.us/img527/9959/56481406qu2.24119de6a0.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=527&i=56481406qu2.jpg)

Yükselen GüNeŞ
17-12-2007, 18:03
inşallah bize de nasip olur...

HAŞAT
19-12-2007, 01:04
imge imkb yi andırıyor derhal değiştir :gulen:

Olur.

Çok teşekkür ederim efendim. İnşaallah hepimizinkini.
Sevgiler

VOLVO
21-12-2007, 01:57
Adını da koydum. İmge

Sevgiler

Dostum demek seninde kızın olacak.Süper:super::super::super:

Eee ne demişler.Erkek adamın erkek damadı olurmuş:cry::cry:

Şaka şaka.Ben kızım olacağı için çok sevinçliyim.

Ne güzel isim olayını da çözmüşünüz.Biz halen mutabakata varamadık hanımla:grrr::grrr:

VOLVO
21-12-2007, 02:01
kardeşim volvo ve çocuğu :D:D:D borsacı olarak geleceği iyi görmek gerekir..bende doğmadan resimledim olayı

http://img527.imageshack.us/img527/9959/56481406qu2.jpg (http://imageshack.us)
http://img527.imageshack.us/img527/9959/56481406qu2.24119de6a0.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=527&i=56481406qu2.jpg)

Selim Abi güzel foto da bu yavrucak erkeğe benziyor sanki:beurk::beurk:

Harbiden böyle bir foto çektirecem ileride:super::super::super:

HAŞAT
26-12-2007, 00:31
Dostum demek seninde kızın olacak.Süper:super::super::super:

Eee ne demişler.Erkek adamın erkek damadı olurmuş:cry::cry:

Şaka şaka.Ben kızım olacağı için çok sevinçliyim.

Ne güzel isim olayını da çözmüşünüz.Biz halen mutabakata varamadık hanımla:grrr::grrr:

Sn. Volvo mutabakat delikanlı adamı bozar . Siz ki karizmatik, haşin, gaddar bir Türk erkeği olarak isim koyma olayında mutabakat ?????
Vurun masaya yumruğu, olsun bitsin. :he::he::he:

Bir de yukarıdaki bölümde "Çözmüşsünüz" ifadenizdeki ikinci çoğul kişi ekini nezaketinizle bütünleştiriyorum. Yoksa ben haşin ve gaddar karakterime istinaden İmge ismini hiçbir baskı altında kalmadan koydum. (Allah Allah pek bir Dede Korkut gördüm kendimi. Bir büyük laf ettik bakalım artık. Allah utandırmasın. )

Sevgiler

BOZOK
26-12-2007, 00:50
benimde ucuncusu yolda arkadaslar cok guzel bir duygu baba olmak
iki kizim var(ALLAH bagislarsa) ucuncusunu de dort gozle bekliyoruz saglikli sihatli olsunda varsin kiz olsun (gonlumden erkek olmasi geciyor ama ) veren ALLAH alan ALLAH

HAŞAT
26-12-2007, 01:03
Gözünüz aydın Sn. BOZOK hayırlı, sağlıklı ömürlü olsun inşaallah.

Sevgiler

balıkadam
26-12-2007, 01:09
Bende baba olacağımı yaklaşık 6,5 ay önce öğrendim.Böyle bir topic olduğunu bilseydim daha önce burada paylaşırdım.

Tam babalar günüydü. Gerçekten çok güzel anlatılması çok zor bir duyguydu benim için. Bir erkek için babalar gününde alabileceği en güzel hediyeydi. Sonra cinsiyetini öğrendik. ERKEK!!!
Sonra her ay düzenli olarak kontreller. Her seferinde ayrı bir heyecan. En son bugün gördüm oğlumu. Allah'a şükür her şey yolunda sağlığı sıhhati yerinde ve bir aksilik olmazsa 14 Şubat ta aramızda olacak.
Allah herkese bu duyguyu yaşatsın...

TÜRKOĞLU
26-12-2007, 01:50
..........ve bir aksilik olmazsa 14 Şubat ta aramızda olacak.

vay beee tam KAZANOVA olacak desenize...ne canlar yakar beee 14 şubat erkeği :he:

bu arada eşimde balıkadam...tüplü dalış v.s. yapıyor.brövesi v.s. mevcut.ama tezata bakın ben yüzme bile bilmem :he:

ama iki gönül bir olunca samanlık seyran olurmuş :he:

ÇAKAL
13-01-2008, 03:11
Bende baba olacağımı yaklaşık 6,5 ay önce öğrendim.Böyle bir topic olduğunu bilseydim daha önce burada paylaşırdım.

Tam babalar günüydü. Gerçekten çok güzel anlatılması çok zor bir duyguydu benim için. Bir erkek için babalar gününde alabileceği en güzel hediyeydi. Sonra cinsiyetini öğrendik. ERKEK!!! Sonra her ay düzenli olarak kontreller. Her seferinde ayrı bir heyecan. En son bugün gördüm oğlumu. Allah'a şükür her şey yolunda sağlığı sıhhati yerinde ve bir aksilik olmazsa 14 Şubat ta aramızda olacak.

Hayata dair...

Bir oğlum olsun;
Zayıf olduğu anı bilecek denli güçlü,
Korktuğu zaman kendini bulabilecek denli cesur.
Şerefli bir yenilgide gururlu ve eğilmeyen,
Fakat zaferde yumuşak ve alçak gönüllü olsun.
...
Bir oğlum olsun;
İstekleri yaptıklarının yerini almasın ve bilginin temel taşının kendini tanımak olduğunu kavrasın...
Kolaylık ve rahatlık yolundan değil,
Güçlükler ve savaşımlar yolundan gelsin ki,
Fırtınada ayakta durmayı öğrensin.
Bunu başaramayanlara da şefkatli davransın.
...
Kalbi temiz bir oğlum olsun, amacı yüksek olsun.
Başkalarını yönetmeden önce kendini yönetebilsin.
Gülmeyi bilsin ama ağlamayı da hiçbir zaman unutmasın.
Geleceğe yönelebilsin ama geçmişi unutmasın.
...
Alçak gönüllü olsun ki; her zaman büyüklüğün sadeliğini,
Açık fikirliliğin bilgeliğini, gerçek gücün değerini anlasın...
O zaman ben, “Boşuna yaşamamışım” diye fısıldamaya cesaret edeyim..:super::super:

(...Arthur)

VOLVO
13-01-2008, 03:17
Arkadaşlar kızım şu anda herşey yolunda olarak gelişimine devam ediyor.Zaman hızla geçiyor.Mayıs başına artık çok az kaldı.Odasını da hazırladık:):) Cici cici pembeli bir oda oldu:)

Kızımıza Şevval ismini koymayı ciddi ciddi düşünmeye başladık. Ya da şöyle sorayım;

Siz olsanız
Şevval
Nisan
Naz

isminden hangisini koyardınız:notr::notr::notr:

ÇAKAL
13-01-2008, 03:26
Siz olsanız
Şevval
Nisan
Naz

Nazlı koyardım.:D:D:D

VOLVO
13-01-2008, 03:28
Nazlı koyardım.:D:D:D

Keşke koysaydın diyeceğim ama iki aslan delikanlın var.Yazık olurdu birinin adı Nazlı olsa:he::he::he:

ÇAKAL
13-01-2008, 03:31
Keşke koysaydın diyeceğim ama iki aslan delikanlın var.Yazık olurdu birinin adı Nazlı olsa:he::he::he:
Mıçının pohunu anası temizliyor,sınıfta Yasemin diye kız varmış hergele kafayı ona takmış.Gitti bizim vesteller.:D:D:D
Ha bak Yasemin de olabilir!:he::he:

VOLVO
13-01-2008, 03:40
Mıçının pohunu anası temizliyor,sınıfta Yasemin diye kız varmış hergele kafayı ona takmış.Gitti bizim vesteller.:D:D:D
Ha bak Yasemin de olabilir!:he::he:

Yasemin koyayım da senin afacan bizimkine kafayı sarsın ondan sonra:cry::cry:

Şak bir yana Yasemin süper isim.Ama koyamam:cry::cry: Neden mi?
İş arkadaşıma sordum.Bana isim söyle dedim.O da dedi ki "seni bilmem ama benim kızım olursa tek isim var aklımda" dedi. Söyle dedim.Söylemem koyarsın dedi. Valla koymam dedim. Yasemin dedi.Aklıma daha önce gelmedi ki:cry::cry::cry:

ÇAKAL
13-01-2008, 03:49
Yasemin koyayım da senin afacan bizimkine kafayı sarsın ondan sonra:cry::cry:

Şak bir yana Yasemin süper isim.Ama koyamam:cry::cry: Neden mi?
İş arkadaşıma sordum.Bana isim söyle dedim.O da dedi ki "seni bilmem ama benim kızım olursa tek isim var aklımda" dedi. Söyle dedim.Söylemem koyarsın dedi. Valla koymam dedim. Yasemin dedi.Aklıma daha önce gelmedi ki:cry::cry::cry:
Yeminin keffaretini bana yolla ben çözerim işi.:D:D:D:D:D:D

guneysu
13-01-2008, 03:52
Yeminin keffaretini bana yolla ben çözerim işi.:D:D:D:D:D:D

bir dana keserse kefaret bozulurmuş... dananın yarısı guneysuya verirse ama:wink::wink:

ÇAKAL
13-01-2008, 03:54
bir dana keserse kefaret bozulurmuş... dananın yarısı guneysuya verirse ama:wink::wink:
Abi sessiz olsana.:arf:Sayende bize kuyruk düşecek.:p:p

nunu74
13-01-2008, 03:59
Arkadaşlar kızım şu anda herşey yolunda olarak gelişimine devam ediyor.Zaman hızla geçiyor.Mayıs başına artık çok az kaldı.Odasını da hazırladık:):) Cici cici pembeli bir oda oldu:)

Kızımıza Şevval ismini koymayı ciddi ciddi düşünmeye başladık. Ya da şöyle sorayım;

Siz olsanız
Şevval
Nisan
Naz

Son uc yil icinde dogan uc kiz cocugundan birinin ismi Naz...Yani ozelligini kaybetti...Sevval ismi daha guzel...Sevval Naz da olabilir aslinda...Ama ben Deniz ve Ela isimlerini de cok seviyorum...:)

guneysu
13-01-2008, 04:00
2 dana keser volvom benim.. malı götürmüş bir yatırım ortaklığından:D:D

yasemin ... yavuz :D:D kertme yaparız uyar

ÇAKAL
13-01-2008, 04:03
Son uc yil icinde dogan uc kiz cocugundan birinin ismi Naz...Yani ozelligini kaybetti...Sevval ismi daha guzel...Sevval Naz da olabilir aslinda...Ama ben Deniz ve Ela isimlerini de cok seviyorum...:)
Deniz erkek ismi gibi.:D:D
Sevgiler.

nunu74
13-01-2008, 04:08
Deniz erkek ismi gibi.:D:D
Sevgiler.

Yooo, yanlisiniz var, farz-i misaller:

Deniz Arcak, Deniz Akbulut...Bunlar da kim mi? E baska bir ornek vereyim o zaman...Deniz Akkaya...:he:

ÇAKAL
13-01-2008, 04:19
E baska bir ornek vereyim o zaman...Deniz Akkaya...:he:
Erkek gibi avrat yane.:D:D:D

VOLVO
14-01-2008, 22:01

Yahu nedense Şevval ismine herkes aynı tepkiyi veriyor.Yani güzel diye.
Ama ben çoçuğa tam yakıştıramıyorum.Ama yetişkin bir bayana yakışacak bir isim. Neyse işte böyle.Herhalde Şevval olacak.

Naz demek o kadar çok. Valla karşıma çıkmamıştı.Daha çok Zeynep ismini duyuyorum son 2-3 senedir:):)

VOLVO
14-01-2008, 22:04
2 dana keser volvom benim.. malı götürmüş bir yatırım ortaklığından:D:D

yasemin ... yavuz :D:D kertme yaparız uyar

Benim YO 20 olursa söz iki dana benden, bir dana da senden:he::he::he:

Danan kurban olsun sana:beurk::beurk::beurk:

guneysu
14-01-2008, 22:16
Benim YO 20 olursa söz iki dana benden, bir dana da senden:he::he::he:

Danan kurban olsun sana:beurk::beurk::beurk:

sende amma aç gözlüsün yahu.. değil 20.. 3 olsun ben keserim senin için dana.. sana bana

VOLVO
14-01-2008, 22:18
sende amma aç gözlüsün yahu.. değil 20.. 3 olsun ben keserim senin için dana.. sana bana

Bir dana 5-6 kağıt var hatırlatırım:he::he:

Kağıt 3 olursa onu da hatırlatırım:beurk::beurk:

guneysu
14-01-2008, 22:32
Bir dana 5-6 kağıt var hatırlatırım:he::he:

Kağıt 3 olursa onu da hatırlatırım:beurk::beurk:

yahu kurbanda bile 3 e aldık.. şimdi fiyatlar düşmüştür.. 1.5-2 ye bu durumda 2x2 eder 4

bana hala 2 dana parası kalır yanında :D:D

sende benim var 12 misli .. yuh yane :cry::cry: hep bana olmaz ara sırada rabbena diceksin

asbest38
14-01-2008, 22:36
Yuce Allah'dan en buyuk dilegim..

Kimseye evlat acisi yasatmamasi..

VOLVO
14-01-2008, 22:40
Yuce Allah'dan en buyuk dilegim..

Kimseye evlat acisi yasatmamasi..

Amin dostum da.Hayırdır:notr::notr: Yoksa:cry::cry:

Bak canım sıkıldı şimdi:frown::frown:

asbest38
14-01-2008, 22:43
Amin dostum da.Hayırdır:notr::notr: Yoksa:cry::cry:

Bak canım sıkıldı şimdi:frown::frown:

Sn volvo benden tarafda yok..ama tandigim can dostumun yarasi yetiyor..

Yuce Allah evlatlarimiza sahip ciksin..Umarim evlatmarimiz vatanlarina milletlerine sahip cikarlar..

VOLVO
14-01-2008, 23:26
Sn volvo benden tarafda yok..ama tandigim can dostumun yarasi yetiyor..

Yuce Allah evlatlarimiza sahip ciksin..Umarim evlatmarimiz vatanlarina milletlerine sahip cikarlar..

Amin dostum. Benim de en yakın iş arkadaşım geçen Şubat'da kızını kaybetti. Tam görünmez kaza ile hemde. Onun acısı hepimizi dağladı aylarca.Bizimki azcık hafifledi ama o ömrü boyunca çekecek bunu:cry::cry::cry:

Lilyum
21-02-2008, 13:32
BABALAR VE KIZLARI

Dünyadaki en güçlü sevgilerden ve bağlardan biri ; babalar ve kızları..

DOĞDUĞUN GÜN
BABA: Ne kadar da güzel. Şimdi bu küçücük şey benim kızım mı? Ne kadar güzel gülümsüyor. Hoşgeldin Dünya'ma minik prensesim. MİNİK PRENSESİ: Bu gözlerini benden hiç ayırmayan adam babam olsa gerek.

5 YAŞINDA
BABA: Prensesim benim, güzel minik prensesim.Söyle bakalım baban sana ne alsın?
MİNİK PRENSESİ: En çok babamı seviyorum. Babam, niye annemle uyuyor? Hep benimle uyusun, başkasını sevmesin.

10 YAŞINDA
BABA: Gittikçe yaramaz oluyor, kime cekti bu kız?Onunla zaman geçirmeye bayılıyorum.
MİNİK PRENSESİ: Ben babama aşığım. Büyüyünce babam gibi bir erkekle evleneceğim. Onunla zaman geçirmeye bayılıyorum.

15 YAŞINDA
BABA: Ne kadar da çabuk büyüdü. Eve de gittikçe geç kalmaya başladı, bu gidişle başına kötü bir şey gelecek. Sanırım daha sert konuşmalıyım.
MİNİK PRENSESİ: Babam yüzünden arkadaşlarımla istediğim kadar vakit geçiremiyorum. Bana baskı uygulamasından nefret ediyorum. Ne zaman özgür olacağım?

20 YAŞINDA
BABA: Artık sözümü dinlemiyor. Benden giderek uzaklaşıyor. Kendi parasını da kazanmaya başladı ya, bana ihtiyaci kalmadı tabi. Uzun zamandır tatlı bir-iki laf geçmedi aramızda. Zaten evi de sürekli erkekler arıyor.Galiba Minik prensesim elden gidiyor.
MİNİK PRENSESİ: Her dediğime alınıyor, beni bir türlü anlamıyor. Hele geçen gün giydiğim mini eteğe karışmasına ne demeli?Evden ayrılıp, kendi hayatımı kurmalıyım.Çocuk muamelesi görmekten bıktım artık!

25 YAŞINDA
BABA: Bir gün bunun olacağını biliyordum. İşte evleniyor. Zaten aramız eskisi gibi değildi. Şimdi bir de kocası var. Prensesim beni terkediyor.
MİNİK PRENSESİ: Böyle bir günde bile o mutsuz ifadeyi takınmasının ne lüzumu var ki? Biliyorum, onu bir türlü içine sindiremedi. Bu yüzden yapıyor. Kendi hayalindeki damat değil ya! Sanki birlikte yaşayacak olan o.

30 YAŞINDA
BABA: Çok az görüşüyoruz. Daha sık biraraya gelsek ne iyi olur. Hem torunlarımı da özlüyorum. Kendi arkadaş çevrelerinden fırsat bulup da bize gelemiyorlar ki...
MİNİK PRENSESİ: Babamları da çok ihmal ediyorum galiba. Yine telefonda çok üzgün geldi sesi. Haftasonu onlara süpriz yapmak en iyisi.

40 YAŞINDA
BABA: Minik prensesim benim entellektüel düzeyimi yeterli bulmuyor. Ona göre çağın gerisinde düşünüyormuşum. Oysa küçükken derslerine hep ben yardım ederdim. Anlayamadığı bütün problemleri bana sorardı. Şimdi beni beğenmiyor. Bir daha onunla asla politik tartışmalara girmeyeceğim.
MİNİK PRENSESİ: Babam giderek daha da çocuk gibi davranıyor. Sürekli birşeylerden yakınıyor. Gerçi son zamanlarda sağlığı da iyi değil ama. Ya ona bir şey olursa? Zaten hiçbir zaman dilediği gibi bir evlat da olamadım.

45 YAŞINDA
BABA: Minik prensesimin mutlu bir yuvası olması ne güzel. Gözüm arkada gitmeyeceğim.Her şeyi kendi başardı. Onunla çok gurur duyuyorum.
MİNİK PRENSESİ: Babam icin çok endişeleniyorum. Onu kaybetmeye hazır değilim.İlaçlarını da hep ihmal ediyor zaten. Allah'ım onu benden alma!

50 YAŞINDA
BABA: Hiç bir zaman seni ne kadar çok sevdiğimi unutma Minik prensesim! Ne kadar uzağada gitsem hep seni gözlüyor ve koruyor olacağım.Elveda Minik prensesim.
MİNİK PRENSESİ: Beni sensiz bırakamazsın baba. Ben kimin omuzlarında ağlayacağım,kim tüm kalbiyle koşacak yardımıma?Ne olur gittiğin yerde çok mutlu ol.Ve hep yanımda olduğunu hissettir.Sensiz ne yapacağımı bilmiyorum ben baba ?

55 YAŞINDA
KRALI ARTIK UZAKLARDA OLAN MİNİK PRENSES:Sen gideli, seni daha iyi anlıyorum babacığım. Keşke seni hiç üzmeseydim diyemiyorum, çünkü 'keşke'lerin hiçbir şeyi değiştirmeyeceğini biliyorum. Yine de beni duyuyorsan, lütfen seni çok sevdiğimi asla unutma baba..SENİ ÇOK ÖZLÜYORUM BABACIĞIM...

SEVDİKLERİNİZE SEVGİNİZİ GÖSTERMEYİ ASLA YARINA ERTELEMEMENİZ DİLEKLERİMİZLE..

VOLVO
28-02-2008, 01:42
Mükemmel bir özet olmuş Sn.Lilyum.Çok teşekkürler.

İnşallah 20-30 yaş arasında bana daha değişik davranır:cry::cry:

Dün kontroldeydik. 1.600 gram olmuş kerata. 45 cm boy olmuş.Daha 30.haftasında:clown:Yüzünü çok net gördüm.Canım kızım benim. Ama Hanım'a üzüldük.Kansızlık had safhada. Birde tokluk kan şekeri çok yüksek çıktı:cry::cry: Sıkı bir diyete soktum şimdi.Daha doğrusu doğru beslenmeye. Et yemezdi, şimdi iki gündür etleri tıkıyorum ağzıma. Kızım kadar eşim de çok önemli benim için:super::super:

ALLAH'ım kaldı son iki ayımız inşallah.Sağ salim bir atlatsak:beurk::beurk:

guneysu
28-02-2008, 01:47
babasına benzese bu kız 75cm boyunda 7 kilo civarında dünyaya gelmesi lazım prensesimiz..

hayırlısı bakalım.. kansızlık her hamilede çıkıyor galiba:D:D benim eşimdede vardı.. epeyce kan iğnesi vurdurmuştuk...

etleri kendi ağzınamı tıkıyorsun volvom:D:D hanıma yedir birazda.. bu kadarda oburluk olmaz

VOLVO
28-02-2008, 01:56
...

etleri kendi ağzınamı tıkıyorsun volvom:D:D hanıma yedir birazda.. bu kadarda oburluk olmaz

Selim Abim ne kadar da iyi tanıyor beni:he::he: Ama yok valla. Bir ona bir bana.Bir ona bir bana.Bir bana bir bana:beurk::beurk::beurk:

ÇELEBİOĞLU
28-02-2008, 02:11
BABALAR VE KIZLARI

DOĞDUĞUN GÜN
BABA: Ne kadar da güzel. Şimdi bu küçücük şey benim kızım mı? Ne kadar güzel gülümsüyor. Hoşgeldin Dünya'ma minik prensesim. MİNİK PRENSESİ: Bu gözlerini benden hiç ayırmayan adam babam olsa gerek.

5 YAŞINDA
MİNİK PRENSESİ: En çok babamı seviyorum. Babam, niye annemle uyuyor? Hep benimle uyusun, başkasını sevmesin.

10 YAŞINDA
BABA: Gittikçe yaramaz oluyor, kime cekti bu kız?Onunla zaman geçirmeye bayılıyorum.
MİNİK PRENSESİ: Ben babama aşığım. Büyüyünce babam gibi bir erkekle evleneceğim. Onunla zaman geçirmeye bayılıyorum.

15 YAŞINDA
BABA: Ne kadar da çabuk büyüdü. Eve de gittikçe geç kalmaya başladı, bu gidişle başına kötü bir şey gelecek. Sanırım daha sert konuşmalıyım.
MİNİK PRENSESİ: Babam yüzünden arkadaşlarımla istediğim kadar vakit geçiremiyorum. Bana baskı uygulamasından nefret ediyorum. Ne zaman özgür olacağım?

20 YAŞINDA
BABA: Artık sözümü dinlemiyor. Benden giderek uzaklaşıyor. Kendi parasını da kazanmaya başladı ya, bana ihtiyaci kalmadı tabi. Uzun zamandır tatlı bir-iki laf geçmedi aramızda. Zaten evi de sürekli erkekler arıyor.Galiba Minik prensesim elden gidiyor.
MİNİK PRENSESİ: Her dediğime alınıyor, beni bir türlü anlamıyor. Hele geçen gün giydiğim mini eteğe karışmasına ne demeli?Evden ayrılıp, kendi hayatımı kurmalıyım.Çocuk muamelesi görmekten bıktım artık!

25 YAŞINDA
BABA: Bir gün bunun olacağını biliyordum. İşte evleniyor. Zaten aramız eskisi gibi değildi. Şimdi bir de kocası var. Prensesim beni terkediyor.
MİNİK PRENSESİ: Böyle bir günde bile o mutsuz ifadeyi takınmasının ne lüzumu var ki? Biliyorum, onu bir türlü içine sindiremedi. Bu yüzden yapıyor. Kendi hayalindeki damat değil ya! Sanki birlikte yaşayacak olan o.

30 YAŞINDA
BABA: Çok az görüşüyoruz. Daha sık biraraya gelsek ne iyi olur. Hem torunlarımı da özlüyorum. Kendi arkadaş çevrelerinden fırsat bulup da bize gelemiyorlar ki...
MİNİK PRENSESİ: Babamları da çok ihmal ediyorum galiba. Yine telefonda çok üzgün geldi sesi. Haftasonu onlara süpriz yapmak en iyisi.

40 YAŞINDA
BABA: Minik prensesim benim entellektüel düzeyimi yeterli bulmuyor. Ona göre çağın gerisinde düşünüyormuşum. Oysa küçükken derslerine hep ben yardım ederdim. Anlayamadığı bütün problemleri bana sorardı. Şimdi beni beğenmiyor. Bir daha onunla asla politik tartışmalara girmeyeceğim.
MİNİK PRENSESİ: Babam giderek daha da çocuk gibi davranıyor. Sürekli birşeylerden yakınıyor. Gerçi son zamanlarda sağlığı da iyi değil ama. Ya ona bir şey olursa? Zaten hiçbir zaman dilediği gibi bir evlat da olamadım.

45 YAŞINDA
BABA: Minik prensesimin mutlu bir yuvası olması ne güzel. Gözüm arkada gitmeyeceğim.Her şeyi kendi başardı. Onunla çok gurur duyuyorum.
MİNİK PRENSESİ: Babam icin çok endişeleniyorum. Onu kaybetmeye hazır değilim.İlaçlarını da hep ihmal ediyor zaten. Allah'ım onu benden alma!

50 YAŞINDA
BABA: Hiç bir zaman seni ne kadar çok sevdiğimi unutma Minik prensesim! Ne kadar uzağada gitsem hep seni gözlüyor ve koruyor olacağım.Elveda Minik prensesim.
MİNİK PRENSESİ: Beni sensiz bırakamazsın baba. Ben kimin omuzlarında ağlayacağım,kim tüm kalbiyle koşacak yardımıma?Ne olur gittiğin yerde çok mutlu ol.Ve hep yanımda olduğunu hissettir.Sensiz ne yapacağımı bilmiyorum ben baba ?

55 YAŞINDA
KRALI ARTIK UZAKLARDA OLAN MİNİK PRENSES:Sen gideli, seni daha iyi anlıyorum babacığım. Keşke seni hiç üzmeseydim diyemiyorum, çünkü 'keşke'lerin hiçbir şeyi değiştirmeyeceğini biliyorum. Yine de beni duyuyorsan, lütfen seni çok sevdiğimi asla unutma baba..SENİ ÇOK ÖZLÜYORUM BABACIĞIM...

Şimdi bu yazıyı word e atıp,kaydediyorum bilgisayarıma.İnanın boğazımda bişeyler düğümlendi sonlara doğru...Gerçekten babalar ve kızları farklı galiba...Ben şu an nişanlıma minik prensesim diyorum...Ve ona benzeyen(herşeyden önce sağlıklı olur inşallah)bir kızım olmasını çok istiyorum..Küçüklük fotoğraflarından bana bir albüm bile hazırladı nişanlım,hediye olarak...Küçük kızımız olunca senin pabucun dama diye takılıyorum...Bak diyorum kızımıza şu güzel montu alırız,şu ayakkabıyı giydiririz...O da diyor peki ya oğlumuza yok mu??Ona pazardan alırız diyorum gülerek :) Baba kızına,Anne oğluna düşkün olur demişler...

fxtrgt
28-02-2008, 02:17
yüce rabbim cocuklarımızı bize bizi de çocuklarımıza bağışlasın.
amin

SÖZ KONUSU VATANSA GERİSİ TEFARRUATTIR.

guneysu
28-02-2008, 02:25
Selim Abim ne kadar da iyi tanıyor beni:he::he: Ama yok valla. Bir ona bir bana.Bir ona bir bana.Bir bana bir bana:beurk::beurk::beurk:

bu durumda düz mantık yürütürsek senin yediğinin %50 sini eşine yediriyorsun..
2 ay sonra vay haline.. en az 15 kilo daha alır.. ben %25 taktiğini uyguladım:D:D

dent
28-02-2008, 05:18
Baba:)
nasıl gidior uyjusuz geceler.
bizim hayta 3 ü devirdi hala uykusuz gecelerdeyiz,ateşi var, nöbetteyiz.

asbest38
28-02-2008, 08:35
BABALAR VE KIZLARI

DOĞDUĞUN GÜN

5 YAŞINDA

10 YAŞINDA

15 YAŞINDA

20 YAŞINDA

25 YAŞINDA

30 YAŞINDA

40 YAŞINDA

45 YAŞINDA

50 YAŞINDA

55 YAŞINDA

Benimde prensesim var..ve bu yaziyi okuyunca inanin hickiriklara boguldum..

Yuce Allah a surekli dua ederim..Allahim bana evlat acisi gosterme..benim canimi cocuklarimdan once al..diye.

Saygilar&Hurmetler

VOLVO
29-02-2008, 00:24
bu durumda düz mantık yürütürsek senin yediğinin %50 sini eşine yediriyorsun..
2 ay sonra vay haline.. en az 15 kilo daha alır.. ben %25 taktiğini uyguladım:D:D

Selim Abi sondaki bir bana bir bana ksımı gözünden kaçmiş:he::he:

Yani bende %25 taktiği uyguluyorum:bad::bad:

Kötümüyüz ne:beurk::beurk:

VOLVO
29-02-2008, 00:25
Benimde prensesim var..ve bu yaziyi okuyunca inanin hickiriklara boguldum..

Yuce Allah a surekli dua ederim..Allahim bana evlat acisi gosterme..benim canimi cocuklarimdan once al..diye.

Saygilar&Hurmetler

Valla benim de gözlerim dolmuştu da yazmadım.Zaten sulugözlüyüm diye.Meğer ki herkesin gözleri doluyormuş:super::super:

VOLVO
14-04-2008, 12:10
Yavaş Yavaş heyecanımız doruğa ulaşıyor.Kaldı 3-3.5 hafta:)

Kızımız artık 3 Kg'ı devirdi. Boy da oldu 49 cm. Hanım'a sezeryan gözüktü sanırım:cry:

NST testlerine giriyoruz. Kalp atışlarını,ritmini dinlemek için. Sanki hipodromdayız.Nasıl da atıyor kalbi:he::he:

Canım Kızım benim:super::super:

Şimdilik haberler bunlar.

Sevgi ve Saygıyla kalın....

nunu74
19-04-2008, 18:58
Biz de buradan Sevval hanimin dunyaya gelisini dort gozle bekliyoruz...:)...

VOLVO
22-04-2008, 22:47
Biz de buradan Sevval hanimin dunyaya gelisini dort gozle bekliyoruz...:)...

Sn.Nunu74 mesajınızı çok geç gördüm.
iyi dilekleriniz için çok teşekkürler.

Bu arada 2 Mayıs olarak randevu verildi.Kaldı 9 gün yani:)

Bu arada benim de doğum günüm 2 Mayıs. Muhteşem oldu:cool::cool:

Yalnız düşün düşün Şevval isminden vazgeçtik sonunda. Çok hoş ama çok zor bir isim.Heryerde zorluk çeker gibimize geldi ve vazgeçtik.
Yemin ediyorum isim seçmek çok zor geldi bizi.Ama hala sayılı günlerimiz var.Mutlaka bulacağız:he::he:

Sevgilerimle...

kelaynak
22-04-2008, 22:52
Hayırlı olsun Sn. Volvo

Allah evladın da hayırlısını versin.
Olmayanlara da versin.

İsim olarak içerisinde ş,ı,ç,ğ,ü,ö gibi harfler olmaz ise türkçe-ingilizce harf sorunu çekmez. :)

Saygılar

ÇAKAL
22-04-2008, 22:54

Yalnız düşün düşün Şevval isminden vazgeçtik sonunda. Çok hoş ama çok zor bir isim.Heryerde zorluk çeker gibimize geldi ve vazgeçtik.
Yemin ediyorum isim seçmek çok zor geldi bizi.Ama hala sayılı günlerimiz var.Mutlaka bulacağız:he::he:

Sevgilerimle...
Kızım olsa Zeynep'ten başkasını koymazdım.:wink:
VOLVO dostum bu 9 gün geçince seni buralarda görmekte zorlaşır.
Şimdiden idmanlara başla.
Yeğene bir hesap açtır.
10 lot vestel benden.
Kaybetmeyi öğrensin ki kazanmanın değerini bilsin.:D:D:D

athena
22-04-2008, 22:59
Kızım olsa Zeynep'ten başkasını koymazdım.:wink:
VOLVO dostum bu 9 gün geçince seni buralarda görmekte zorlaşır.
Şimdiden idmanlara başla.
Yeğene bir hesap açtır.
10 lot vestel benden.
Kaybetmeyi öğrensin ki kazanmanın değerini bilsin.:D:D:D

Sn.ÇAKAL bir buçuk ay sonra bir oğlum oluyor bir 10 lot vestel de bize verir misin ? azla yetinmeyi öğrensin :he::he:

kelaynak
22-04-2008, 23:01
Sn.ÇAKAL bir buçuk ay sonra bir oğlum oluyor bir 10 lot vestel de bize verir misin ? azla yetinmeyi öğrensin :he::he:

daha azı var 1 lot OKANT :)

VOLVO
22-04-2008, 23:01
Kelaynak dostum haklısın.Ama en güzel isimler de içinde türkçe harflar olanlar:he::he:

Çakalım Zeynep ismi çok güzel ama çalışma arkadaşım benden önce davrandı ve doğan kızına zeynep koydu.Şimdi çift dikiş olmaz:beurk::beurk:

Du bakalım belki Yasemin koyarız.Ama kesin değil.Hanımla tam uyuşamadık henüz:grrr::grrr::he::he:

VOLVO
22-04-2008, 23:03
Yahu hepiniz ne kadar da cimrisiniz.

İnsan yeğenine şöyle 1 lot İş Bankası kurucu,Afyon çimento falan vermez mi ?:bad:

Valla vermezseniz size elimdeki Lio'ları veriririm ileride:he::he:

athena
22-04-2008, 23:05
daha azı var 1 lot OKANT :)

Allah bereket versin Sn.kelaynak belki oğlumun şansına okan da olan arkadaşların yüzü güler :he:

polosport
22-04-2008, 23:07

İnsan yeğenine şöyle 1 lot İş Bankası kurucu,Afyon çimento falan vermez mi ?:bad:

allah saglıklı hayırlı bır evlat nasıp etsın ınsallah.

o soledıklerın olsa dukkan senın.:he:

kelaynak
22-04-2008, 23:11
Kelaynak dostum haklısın.Ama en güzel isimler de içinde türkçe harflar olanlar:he::he:

Çakalım Zeynep ismi çok güzel ama çalışma arkadaşım benden önce davrandı ve doğan kızına zeynep koydu.Şimdi çift dikiş olmaz:beurk::beurk:

Du bakalım belki Yasemin koyarız.Ama kesin değil.Hanımla tam uyuşamadık henüz:grrr::grrr::he::he:

Daha çocuk doğmadan isim bulma ile sorumlulk ve stres başlıyor. :he:
Allah çocukların iyi günlerini göstersin.
Herkes hakkıyle evlatlarını yetiştirse, eğitse oartalıkta ne suç olur ne başka birşey...

HANSA ismi nasıl sayın VOLVO ?

athena
22-04-2008, 23:13

Allah analı babalı büyütsün,sağlıklı olsun.. ben de merkez vereyim isterseniz :)

VOLVO
22-04-2008, 23:15
Daha çocuk doğmadan isim bulma ile sorumlulk ve stres başlıyor. :he:
Allah çocukların iyi günlerini göstersin.
Herkes hakkıyle evlatlarını yetiştirse, eğitse oartalıkta ne suç olur ne başka birşey...

HANSA ismi nasıl sayın VOLVO ?

Dostum Hans mı demek istedin:notr::notr::he:

VOLVO
22-04-2008, 23:16
allah saglıklı hayırlı bır evlat nasıp etsın ınsallah.

o soledıklerın olsa dukkan senın.:he:

Çok teşekkürler dostum.Neyse olanla yetineceğiz artık.Ne vardı sizde:he::he:

Güneysu abimiz gibi olduk sonunda:beurk::beurk:

ÇAKAL
22-04-2008, 23:18
Belki o zamana 20 lot olur.Para belli 20 YTL.
Ona göre dua ya başla.:D:D:D

CERİTKALE
22-04-2008, 23:20

Sevgilerimle...

Hayırlı olsun sayın VOLVO.

Benim favori ismim BURCU.

Hayırlı bir evlat olsun inşallah. :)

VOLVO
22-04-2008, 23:21
Hayırlı olsun sayın VOLVO.

Benim favori ismim BURCU.

Hayırlı bir evlat olsun inşallah. :)

Çok teşekkürler Sn.Ceritkale.

Hmmm Burcu ismi güzel gerçekten.:wink::wink:

athena
22-04-2008, 23:23
Belki o zamana 20 lot olur.Para belli 20 YTL.
Ona göre dua ya başla.:D:D:D

Bardağın yarısı dolu bence :he::he:

ÇAKAL
22-04-2008, 23:26
Bardağın yarısı dolu bence :he::he:
Miktar belli.20YTL.:D:D:D
Kaç lot düşerse.
Evlendirirken belki 2. el bi çamaşır makinası alırsın velede.:p:p

HAŞAT
22-04-2008, 23:27

Sn. VOLVO, Yasemin gavur ismi (Jasmine) olmaz. :hayır:
Tamamen Türkçe bir isim olmalı.
Hatta ve hatta haşin ve gaddar Türk erkeği çocuğunun ismini bizzat kendi koyar, konuyu tartışmaya bile açmaz. :he::he::he:

kelaynak
22-04-2008, 23:27
Dostum Hans mı demek istedin:notr::notr::he:

:he::he::he:
Hans Peter Brigel

ÇAKAL
22-04-2008, 23:30
hatta haşin ve gaddar Türk erkeği çocuğunun ismini bizzat kendi koyar, konuyu tartışmaya bile açmaz. :he::he::he:
:bravo::bravo::bravo:
Yaren koy o zaman.
İsim hakkı olarak 20 lot vestel çalışır.:D:D:D

kelaynak
22-04-2008, 23:30
meksikalı bir tanıdığm vardı, kendisine isimler saydım sonunda adını Sibel koymuştu.
:)

HAŞAT
22-04-2008, 23:32
Miktar belli.20YTL.:D:D:D
Kaç lot düşerse.
Evlendirirken belki 2. el bi çamaşır makinası alırsın velede.:p:p

Sn. ÇAKAL, Zorlu sizi kötü huylar kazandırmış. Hiç olmazsa bir çeyrek takın derim ben. :super::super::super:

Aklıma gelmişken kısmetse 19 Mayıs'ta kızım oluyor. :wink::wink::wink:

athena
22-04-2008, 23:36
:bravo::bravo::bravo:
Yaren koy o zaman.
İsim hakkı olarak 20 lot vestel çalışır.:D:D:D

Abi ben Demir dedim ama bir fikrin var mı?:he::he:

ÇAKAL
22-04-2008, 23:40
Sn. ÇAKAL, Zorlu sizi kötü huylar kazandırmış. Hiç olmazsa bir çeyrek takın derim ben. :super::super::super:

Aklıma gelmişken kısmetse 19 Mayıs'ta kızım oluyor. :wink::wink::wink:
Hesabı gönderene 20 YTL'lik vestel.Kaç lot ederse.:D:D:D
İleriye yatırım.:p:p
2 tane delikanlıya kız lazım.:wink:

http://img402.imageshack.us/img402/5532/resim016sd5.jpg

ÇAKAL
22-04-2008, 23:42
Abi ben Demir dedim ama bir fikrin var mı?:he::he:
Yuh yane.
Kız çocuğuna Demir.
Hanım n'apar VOLVO'yu bilin mi sen?:oley::he::he::oley:

athena
22-04-2008, 23:44
Allah bağışlasın çok yakışıklılar sn.ÇAKAL, isimleri ne ?

athena
22-04-2008, 23:46
Ah be abim oğlan isim babası ol dedik yani....

ÇAKAL
22-04-2008, 23:51
Allah bağışlasın çok yakışıklılar sn.ÇAKAL, isimleri ne ?
Bana benzemişler.:D:D:D
Büyük Kerem
Küçük Ahmet Emre
Bakma öyle durduklarına,büyük olan okulda müdürün raketlerini tuvaletin deliğine atmış geçen hafta.:D:D:D
Gitti 3.5 lot vestel.:clown:

cemurat
22-04-2008, 23:51
kiz ismi icin en guzelleri

elif, ceren, cemre, zehra

athena
22-04-2008, 23:54
Bana benzemişler.:D:D:D
Büyük Kerem
Küçük Ahmet Emre
Bakma öyle durduklarına,büyük olan okulda müdürün raketlerini tuvaletin deliğine atmış geçen hafta.:D:D:D
Gitti 3.5 lot vestel.:clown:

dur bakalım bizim lotlarımız nerelere gidecek :he::he:

ayyan
22-04-2008, 23:57
Sv Volvo, tebrik ederim :)

Sen bunlara kanıpta isim filam bulmaya kalkma, yengem kovalar valla :D

Hem ne işiniz var burada? Yengem kızmıyor mu size? :)

athena
22-04-2008, 23:57
Sn.VOLVO Bade , Ekin, Elif bizim kız çocuk için düşündüğümüz isimlerdi.. Belki yardımcı olur..

dalgıçkerem
23-04-2008, 00:03
VOLVO dostum hadi hayırlı olsun bakalım az kalmış 2 mayısa. İnşallah sağlıklı bi şekilde doğar minik kızın. Bizim muhammedinde 1 mayısta kontrolleri var. Bakalım ikimizde hayırlı haberler alırız inşallah.
Çakal dostum senin oğlanlardan aslan parçası maşallah. Keremde adaşımmış.

ÇAKAL
23-04-2008, 00:12
Bizim muhammedinde 1 mayısta kontrolleri var. Bakalım ikimizde hayırlı haberler alırız inşallah.
İnşallah.
Dedesi adaşını kulağına ezan okurken Muhammed Kerem diye okumuş.:wink:

dalgıçkerem
23-04-2008, 00:20
İnşallah.
Dedesi adaşını kulağına ezan okurken Muhammed Kerem diye okumuş.:wink:

Hey maşallah, inşallah ismine yakışır bi insan olur. Benimde 2 oğlum var büyüğü 3 yaşında ahmet, ufağıda 1,5 yaşında muhammed.

asbest38
23-04-2008, 00:21
Irem
Elif
Zeynep

Benim sevdigim isimlerde bunlar:) kizimin ismide irem elif..

Saygilar

guneysu
23-04-2008, 00:48
Çok teşekkürler dostum.Neyse olanla yetineceğiz artık.Ne vardı sizde:he::he:

Güneysu abimiz gibi olduk sonunda:beurk::beurk:

bir şey kaçırmadım umarım:):) Beyza Nur ismini önereyim sana volvocum

ÇAKAL
23-04-2008, 00:53
bir şey kaçırmadım umarım:):) Beyza Nur ismini önereyim sana volvocum
Yok öyle beleş isim babalığı.
Bak biz 10 lot vestelle açtık piyasayı.:D:D:D

guneysu
23-04-2008, 00:54

Sevgilerimle...

şevval isminden vaz geçmeniz isabet olmuş sevgili kardeşim.. seslenmesi bile zor.. okulda ismi şevo olarak geçecekti arkadaşları arasında...

guneysu
23-04-2008, 00:55
Yok öyle beleş isim babalığı.
Bak biz 10 lot vestelle açtık piyasayı.:D:D:D

koysun dostum... isim dedesi olurum yeğenimin... artık doğum günlerindede hediyesini almak sana düşer:):) yoksa banamı:notr:

VOLVO
23-04-2008, 01:16
koysun dostum... isim dedesi olurum yeğenimin... artık doğum günlerindede hediyesini almak sana düşer:):) yoksa banamı:notr:

Evet arkamdan bayağı muhabbet dönmüş.
Haşat dostum sağolsun beni haşin türk erkeği yapmış.Düşünmesi bile güzel:he::he:

Ayyanım sorma yengen kızmaz mı ? Sinir oluyor böyle hassas dönemlerinde internete girmeme:cry::cry:

Bu arada yukarıdaki sorunun cevabı: İsim babası olarak her ikinize de düşer hediye almak.Hatta tüm hissenet ailesine düşer:bad::bad:
Not: Beyza yemin ederim düşündüğümüz isimlerden birisi.Nur da tuttu sayılır.Ama Ela Nur dedi hanım.Ben direniyom.Ya Ela ya da Kezban diyorum:he:

Neyse hanım içeriden snıf snıf yapıp, ağlama numarası çekiyor.Ben en iyisi yatayım artık:beurk::beurk:

Sakın arkamdan dedikodumu yapmayın.Yarın kontrol edeceğim:wink::wink:

VOLVO
23-04-2008, 01:18
VOLVO dostum hadi hayırlı olsun bakalım az kalmış 2 mayısa. İnşallah sağlıklı bi şekilde doğar minik kızın. Bizim muhammedinde 1 mayısta kontrolleri var. Bakalım ikimizde hayırlı haberler alırız inşallah.

Can dostum hadi her ikimizde hayırlı haberler veririz inşallah arkadaşlarımıza.

Dualarım senin içinde olacak:super::super:

HAŞAT
23-04-2008, 01:26
Burçak da güzel isim. :yes::yes::yes:

dalgıçkerem
23-04-2008, 01:29
Can dostum hadi her ikimizde hayırlı haberler veririz inşallah arkadaşlarımıza.

Dualarım senin içinde olacak:super::super:

VOLVO kardeşim bu sözüne amin demekten başka bişey denmez. Bizim muhammed bu aralar iyi maşallah hareketleri gelişimi, iyi iyi.

guneysu
23-04-2008, 01:30
dostum kardeşim beyza nur güzel isimdir... tavsiye ederim.. hanıma söyle düşünsün biraz daha..
http://img113.imageshack.us/img113/7921/100ro5.jpg (http://imageshack.us)

selçuk efendi
23-04-2008, 01:32
Irem
Elif
Zeynep

Benim sevdigim isimlerde bunlar:) kizimin ismide irem elif..

Saygilar

Hesaplamalara göre henüz 7 haftalık olan çocuğumun kız olmasını istiyor ve senelerdir isminin 'Elif Öykü' olmasını düşünüyorken, hatta adına 'Elif'imin Öykü'sü' başlığıyla bir şiir bile tasarlıyorken annesi ani bir manevra ile 'Öykü' kısmını 'Kavin' olarak değiştirdi. Olsun, ben de 'Elif'imin Öyküsü' der bir tırnak işaretinden feragat ederim canım:) Analık hakkıdır, o kadar da olsun:)

mjraa
23-04-2008, 01:49

Sevgilerimle...

rabbim hayırlısını en güzelini versin size...

desenize son yazılar burada, mayıstan sonra baba oldum... topiği sizi bekliyo sabırsızlıkla bekliyoruz...

VOLVO
01-05-2008, 01:42
Çok değerli dostlar,

Az önce hanımı acilen hastaneye kaldırdık. Bende şimdi tekrar eve geldim eşyaları toplamaya. Traş olup,banyo olup çıkacağım.

Çocuğumuz bu gece yarısı doğacam diye ısrar etmezse sabah saat 07.00 gibi doğmuş olacak inşallah.Şu anda hanımın durumu iyi ve kontrol altında.

Bizim için dualarınızı eksik etmeyin.:super:

Sevgilerimle....

guneysu
01-05-2008, 01:57
ooo kardeşim.......dostummmmmmmmmmmm... Allah dünyaya sağlıklı.. sıhhatli.. sağlam bir şekilde getirsin inşallah.. hayırlı haberlerini bekliyoruz...

kısmeti ile geliyor zilli kızımız.. son 1 ayda düşen borsada %120 kazandırdı sana.. daha ne olsun

Caretta
01-05-2008, 14:25
sn. volvo su saat itibariyle insallah artik baba olmustur...:)...

ayhan53
01-05-2008, 14:47
Allah analı babalı büyütsün

guneysu
01-05-2008, 17:13
Bende merak etmeye başladım.. aradım cepten cevap vermiyor.. ya çocuğu ile uyuyor.. yada telefonu duymuyor..

serhatyaz1981
01-05-2008, 17:26
ALLAH analı babalı büyütsün.bahtı açık olsun..

dalgıçkerem
01-05-2008, 21:18
Bende merak etmeye başladım.. aradım cepten cevap vermiyor.. ya çocuğu ile uyuyor.. yada telefonu duymuyor..

VOLVO kardeşim merak içinde bırakma bizi, bilgisayara uzaksan guneysu abimize cepten haber ver o yazar bilgi verir. Allahım sen büyüksün hayırlı haberler gelsin topiğe.

krokodil
01-05-2008, 21:38
Çok değerli dostlar,

Az önce hanımı acilen hastaneye kaldırdık. Bende şimdi tekrar eve geldim eşyaları toplamaya. Traş olup,banyo olup çıkacağım.

Çocuğumuz bu gece yarısı doğacam diye ısrar etmezse sabah saat 07.00 gibi doğmuş olacak inşallah.Şu anda hanımın durumu iyi ve kontrol altında.

Sevgilerimle....

22 mayıs 1990 ilk kez baba oluşum...kapkara el kadar küçücük bir canlıyı ,üstelik dünyaya gelişine sebep olduğum ilk kızımı kucağıma ilk alışım...çok büyük bir şok yaşadığımı ve ağladığımı hatırlıyorum...

hani bir söz vardır ..insan bir damla kan binbir tasa diye..

evet insan serapa bir tasa yumağı...acab sağlıklı doğacakmı acaba eşim ve çocuğum ikisi birden bu vartayı atlatacaklarmı ..acaba .acaba..

ama allah kerim..her sıkıntıdan sonra 2 kolaylık veriyor...bana 3 sıkıntı 6 kolaylık verdi..anlayacağınız 3 çocuk sahibiyim...:) ve o ilk çocuğum şimdi eczacılıkta okuyan dünya güzeli bir genç kız....

en içten en kalbi duygularımla sizi şimdiden kutluyorum...eşinize ve çocuğunuza yüce allahtan esenlik ve sağlıklar diliyorum....

ctitiz
01-05-2008, 22:17
Çok değerli dostlar,

Sevgilerimle....

Tam da DJI nin 13,000 leri zorladığı gece:)

Umarım ısrarcı olur ve 1-Mayıs(bugün) bitmeden sağlıklı olarak dünyaya merhabe der. Böylece benimle aynı gün fakat tam 40 yıl sonra dünyaya merhaba demiş olur:) Hayırlı olsun.

01-05-2008, 22:19
Sevgİlİ Volvo İnŞallah HerŞey Yolunda Gİder Hadİ Hayirlisi :)

guneysu
01-05-2008, 23:01
tamamdir dostlar... sorun yok..
kızımız beyza (nur) dünyaya geldi... nur daha kesin değil
sağlıklı.. anneside kızımızda sağlıklı.. her şey yolunda..
volvo kardeşim kızı ile uğraşmakla meşgul.. telefonla görüştüm.. haber vereyim seven dostlara

neyse isim babası sayılırım... 2 kızım oldu şimdi.. ikisininde adı beyza benimkinde nur ekli

Lilyum
01-05-2008, 23:05
tamamdir dostlar... sorun yok..
kızımız beyza (nur) dünyaya geldi... nur daha kesin değil
sağlıklı.. anneside kızımızda sağlıklı.. her şey yolunda..
volvo kardeşim kızı ile uğraşmakla meşgul.. telefonla görüştüm.. haber vereyim seven dostlara

neyse isim babası sayılırım... 2 kızım oldu şimdi.. ikisininde adı beyza benimkinde nur ekli

Hayırlı olsun...
Anneye ve bebeğe sağlıklı günler...

guneysu
01-05-2008, 23:07
http://img218.imageshack.us/img218/7638/100ro5tp2.jpg (http://imageshack.us)
http://img218.imageshack.us/img218/7638/100ro5tp2.589a57bc68.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=218&i=100ro5tp2.jpg)

pastasınıda gönderelim kızımızın...

01-05-2008, 23:08
ALLAH a şükürler olsun tebrik ederim ALLAH analı babalı büyütsün inşallah çok sevindim...

Bear_Bull
01-05-2008, 23:28
Allah analı, babalı ve sağlıkla büyümesini nasip etsin inşallah.