PDA

View Full Version : ankara çankaya karataş-mühye arsa fiyatları ve parsel bilgileri

Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9]

emlaksan
24-02-2012, 17:56
Sayın eminavcı45;
Bana .532 5544294 numaralı telefonumdan ulaşabilirseniz o bölgede faal çalışan bir dostumuza sizi yönlendirebilirim. Fiyat bilgisi almanız konusunda.
Selamlar

.

emlaksan
24-02-2012, 18:02
Sayın ferit36;
Parselin tamamı 5482 m² sanırım. Buranın paftasına sahip değilim ancak yakın bir dostum bu bölgede alım satım yapıyor. Kendisine ulaşıp bilgi almaya çalışacağım. Ayrıca o esnada ada ve parselin plandaki lokasyonunu da inceleme fırsatı bulurum diye düşünüyorum. Bir kaç gün içerisinde edineceğim bilgileri sizle paylaşacağım.
Selamlar

.

taabbud
24-02-2012, 20:14
Değerli Üstadlar. Elimde yaklaşık 20 bin tl bir birikimim var ve arsa alarak değerlendirmek istiyorum. 5-6 seneye kadar bana getirisi 3 katı falan olabilecek bir yatırım öneriniz var mı?

serpan
24-02-2012, 22:04
Sevgili EMLAKSAN SERHAN BEY size ozel mesajla gonderi yapmistim ama sanirim beceremedim cunku cevap alamadim ogrenmek istedigim bundan birkac sene once siz bana demistinizki karatas da butun parsellerin numaralari degisti kaydirildi demistiniz. Simdi benim 300 lu 400 lu ve 500 lu parsellerde hiselerim vardi biliyorsunuz 6 ayri parseldi ama su an bilemiyorum bu parsellerin numaralari kac oldu onun icin deger acisindanda takip edemiyorum sadece bolge isimlerini biliyorum sizden ricam buralarin durumu ve parsel numaralarini bana soyluye bilirmisiniz? Simdiden size tesekurlerimi bir borc bilirim. Islerinizde ALLAHTAN bol kazanclar dilerim. Kalin saglicakla

lawyer80
25-02-2012, 11:27
Merhaba Serhan Bey,

Akyurt 969 Ada 10 parsel ve Bağlum Haçıl Mevkii 2963 Ada 1 Parselin imar durumu geceleği hakkında bilgi verebilirmisiniz?
Şimdiden teşekkürler

emlaksan
25-02-2012, 14:00
Sevgili serpan;
Özel mesaj kutumu kontrol ettim ancak yeni tarihli bir ileti göremedim. Eski tarihli mesaj ve maillerin tümünü de kontrol ettim. Bir kaç yıl evvel kooperatif olarak sahip olduğunuz tüm parselleri incelemişim ve detaylı bilgiler nakletmişim size. Bunun yanında o tarihte gerçekleşen Kentsel Dönüşüm Projesiyle alakadar sınır onayı değişikliği bilgisini paylaşmışım ek olarak. Öyle sanıyorum ki bahsettiğiniz konu bu. 25 Nisan 2008 de hotmail.fr adresinize gönderdiğim mail de aynı mevzuyla ilgili açıklamada bulunmuşum. Hatırlarsanız köyiçi parseller o tarihlerde Kentsel Gelişim Projesinden çıkarılmış ve buna ilişkin sınırlar resmi onay ile tekrar tanımlanmıştı. Sonrasında yine yargı kararlarıyla alakadar plan proje iptallerine ilişkin bilgiler de dönemsel olarak paylaşıldı. Sorunuza dönersek parsel numaralarının değişebilmesi ancak ifrazla/tevhidle yada imarla çalışmasıyla mümkün olabilir. Eğer takib etme imkanınız olduysa geçmişten bugüne kadar forumda aynı parsel numaraları üzerinden bilgi paylaşıma devam ettik ve ediyoruz. Bu sebeple parsel değerleri konusunda araştırmalarınızı elinizde mevcut tapularınıza göre yapmanızda hiç bir mani yok. (Örn. Karataş 375,381,394,402 ... gibi) Konuya bu şekilde açıklık getirmiş olalım. Son olarak tüm iyi dilekleriniz için ben de size teşekkür etmek istiyorum. Her şey gönlünüzce olsun.
Selamlar,
Serhan

.

emlaksan
25-02-2012, 15:29
Sayın lawyer80;
Akyurt 969 ada 10 numaralı parsel 600 m² toplam büyüklüğe sahiptir ve Atatürk Mh. de Kızık Cd. sinin kuzeyinde içerilerde yer almaktadır. Bağlum 2963 ada 1 nolu parselin büyüklüğü 3758 m² dir. Daha önce belirttiğim üzere detaylı imar durumlarını gösterir pafta ve plan notlarına sahip değilim. Akyurt kendi gerçekleri içerisinde gelişim gösteren bir ilçe. Tabii Fuar Alanı ve benzeri projeler zaman içerisinde gelişimi belli ölçülerle destekleyecektir. Yine Bağlum tercih gören yerler arasındadır. Bu bölgede gerçekleştirilen revizyon sonrası oluşacak tablonun daha iyi olacağını zannediyorum. Ada bazında şuyulanmalar vasıtasıyla meydana gelecek yeni parselasyon sonrası inşa edilecek blok tarz binalar muhtemelen daha lüks olacak ve çevre açısından ise eskisinden biraz daha fazla yeşil ve sosyal alanlar yer alacak düşüncesindeyim. Sağlıkla kalınız.
Selamlar,
Serhan

.

serpan
25-02-2012, 17:11
Sevgili SERHAN bey iyiki varsiniz verdiginiz bilgiler inanin vatandaslara yol gosteriyor isik tutuyor. Gercekten kendimi SIZLERE borclu hissediyorum cunku sayenizde sabirla bekliyorum. Ama deginiz iyi gunlere yaklasiyoruz sayenizde insallah o gun gelince BIRGUN kapinizi calip bir aci kahvenizi icecegim. Ve size olan minnet borcumu cam sakizi coban armagani bir sekilde odeyecegim. Birde buralarin su anki konumu iyimi acaba? Kalin saglicakla siz bizlere yardimci oldunuz ALLAH da sizlere yardimci olsun bol kazanclar versin insallah

lawyer80
25-02-2012, 19:21
Serhan bey, çok teşekkür ederim. Arkadaşımızın da dediği gibi iyi ki varsınız

emlaksan
25-02-2012, 19:23
Sevgili serpan;
Rica ederim. İyi dilekleriniz için mukabili ile teşekkür etmek istiyorum. Aslına bakarsanız mevcut bilgilerin paylaşımından fazla bir şey yapmadığımı düşünüyorum samimiyetle. Tüm forum dostları olarak bilgileri ihtiyaç sahiplerine ulaştırabiliyorsak ne mutlu bizlere diyorum. Diğer yandan Türkiye ye geldiğinizde bekliyorum, sizi tanımaktan memnuniyet duyacağım. Bu arada bana hiç bir borcunuz yok lütfen böyle düşünmeyiniz. Gün gelir bir teşekkür, an gelir bir tebessüm kafi olur. Sağlıkla kalınız.
Selam ve Saygılarımla,
Serhan

.

emlaksan
25-02-2012, 19:30
Sayın lawyer80;
Rica ederim. İyi dilekleriniz için teşekkür ediyorum. Sağlıkla kalınız.
Selamlar

.

eminavcı45
26-02-2012, 21:05
sayın emlaksan ilginiz için çok teşekkür ederim.

serpan
26-02-2012, 21:44
Sevgili SERHAN bey COK tesekurler iste milliyetcilik YURTSEVERLIK sizin gibi ornek insanlarda goruluyor. oyle lafta olmuyor insanlarin dunya goruslerini bilmeden umursamadan hepsine bir vatandas gozuyle bakip onlari YANLIS yoldan kurtariyorsunuz. Iste sizin gibi ornek insanlar biraz daha COK olsa TURKIYE ve icindeki yasayan tum fertler kavgasiz dogussuz guzel bir TURKIYE ye kavusur. Inanin bende sizi COK tanimak istiyorum sizin gibi bir dostumun olmasi bana gurur verir. ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN sizin gibi insanlarin yoklugunu vermesin kalin saglicakla

emlaksan
26-02-2012, 23:20
Sayın eminavcı45;
Rica ederim. Sağlıkla kalınız.
Selamlar

.

emlaksan
26-02-2012, 23:21
Sayın serpan;
Teşekkür ederim. Sağlık ve bol kazançlar

.

Y@kup
27-02-2012, 11:35
Sayın eminavcı45;
Bana .532 5544294 numaralı telefonumdan ulaşabilirseniz o bölgede faal çalışan bir dostumuza sizi yönlendirebilirim. Fiyat bilgisi almanız konusunda.
Selamlar

.

Serhan Bey& eminavcı45 Merhaba;

Yukarıda bahsettiğiniz konu beni de ilgilendirmekte olduğu için cevap yazmak istedim. Mühye köyü höyüklü mevkii 510 parselde bizimde 1000 m2 arsamız bulunmakta. son durum hakkındakı bılgılerı burda da paylaşmanızı rica ederim. Şimdiden Teşekkürler...

emlaksan
27-02-2012, 13:13
Sayın Y@kup;
Rica ederim. Sayın eminavcı45 ile o bölgede çalışan ve fiyatları güncel takib eden bir dostumuzun telefonunu paylaştım. Kendisinden edineceği bilgileri forumla paylaşmasını rica ediyoruz. Sağlıkla kalınız
Selamlar,
Serhan

.

karat
27-02-2012, 13:57
Merhabalar Sehan Bey, benim karatas kuyucak mevkkide 1583 parselde arsam var. Güneypark projesine yakindami acaba oradaki gelismeler bu arsaya yansimasi ne olur. Imar gectimi veya kisa zamanda gececekmi oraya.

Sevgi ve Saygilar.

emlaksan
27-02-2012, 17:36
Sayın karat;
Merhabalar. Karataş taki parseliniz 25.868 m² ve ~ 110+ hissedar var. Karataş arazisi Güneypark tan hali hazırda etkilendiği gibi proje aşama kaydettikçe dolaylı olarak bunlardan da olumlu etkilenmesi beklenmektedir. Karataş ta henüz imar gerçekleşmedi.
Sağlıkla kalınız.
Selamlar

.

karat
28-02-2012, 10:50
Sercan Bey,
Sizeden özür dillerim cünkü parsel no da bir yanlislik olmus :odiger bilgiler dorgu olmakla beraber parsel no : 1538 olucakti
acaba google map'ten yerini tespit etmeniz mümkünmü birde güneypark projesi (artik proje olmaktan cikti galiba, uygulama basladi :) ) map'tan bölge olarak isartelemenizi rica edicektim.
Zahmetiiz icin simdiden tesekkürler

saglikla kaliniz

emlaksan
28-02-2012, 14:18
Sayın karat;
Rica ederim. Önemli değil. Ancak Karataş 1538 ile ilgili bilgilere rastlayamadım. Tapu Müdürlüğüne müracaat ederek sorgulamanız uygun olur.
Selamlar,
Serhan

.

tertip
28-02-2012, 19:04
Sayin Serhan Bey
Hakikaten sabriniza ve her sorulan soruya cevap verme gayretlerinize hayranim
Kisiler kisa zamanda 3 e 4 e katlayacak arsa yeri istiyor, veya bilmem neredeki arsanin yerini sorup ne zaman imar gececegini ogrenmek istiyor.Ve siz bunlara hakikaten buyuk bir ozveri ile samimi olarak cevap veriyorsunuz. Hakikaten bravo.
Benim bu sorulari soran arkadaslardan bir ricam var, lutfen akliniza gelen ilk soruyu sorup arkaya yaslanarak cevap beklemek yerine biraz ev odevinizi yapip on arastirmada bulunun. Bazi bilgiler ilgili belediyenin Web sitelerinde zaten var, ayrica bu sitenin diger sayfalarini okumak zahmetinde bulunursaniz bazi bilgiler zaten mevcut
Bu satirlari Serhan Beyi korumak amaci ile yazmadim. sadece soru sahiplerinin tembellikten siyrilip biraz daha arastirma yaparak yatirimlarina ciddi olarak sahip cikmalarini istedim.
Kalin saglicakla

emlaksan
28-02-2012, 19:33
Sayın tertip;
Teşekkür ederim. Elimden geldiğince ve özellikle bilgi ve tecrübelerim dahilindeyse sorulara dikkatle cevap vermeye çalışıyorum. Yazınızda çok önemli bir konuya değinmişsiniz. Forum geçmişine. İlk günlerden bu yana forumda paylaşılan öyle değerli bilgiler var ki okunması yatırımcılar açısından kesinlikle fark yaratır inancındayım. Bilgi ve deneyimlerin koşulsuz paylaşıldığı bu platformda kaleme alınan her bilgi, paylaşılan her deneyim okunmaya değerdir ve ilgililerine faydalı olacaktır. Samimi ve naçizane düşüncemdir. Herkese sağlık ve bol kazançlar diliyorum.
Selam ve Saygılarımla
Serhan

.

savari
02-03-2012, 10:38
Sinpaş GYO 38 yıllık tecrübemizi Ankara'ya taşıyoruz.
Konut sektöründeki 38 yıllık tecrübemizi Ankara’ya taşıyacağımız ve sizin beğeninize sunacağımız 3 farklı proje geliştiriyoruz. Proje geliştirme çalışmalarımızda sona yaklaştığımız bu günlerde hem beklentilerinizi daha iyi anlayabilmek hem de lansman öncesi avantajlarımızdan yararlanmanızı sağlamak için mini anketimizi doldurarak görüşlerinizi paylaşmanızı bekliyoruz…
sinpasgyo.com adresinden alıntıdır.

eminavcı45
02-03-2012, 15:12
Öncelikli emlaksan' a ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum. kendisinin verdiği emlakçı arkadaşla görüştüğümde 510 parseldeki arsaların metrekare fiyatı şun 140-150 tl arasındaymış ve şu an en yüksek seviyesindeymiş. bundan sonra nereye gider derseniz imar geçerse fiyat bayağı katlar. Herkese selamlar.

emlaksan
02-03-2012, 16:41
Sayın eminavcı45;
Rica ederim. Mühye 510 parselle ilgili paylaşımınız için teşekkür ederiz.
Selamlar

.

serpan
02-03-2012, 18:07
Öncelikli emlaksan' a ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum. kendisinin verdiği emlakçı arkadaşla görüştüğümde 510 parseldeki arsaların metrekare fiyatı şun 140-150 tl arasındaymış ve şu an en yüksek seviyesindeymiş. bundan sonra nereye gider derseniz imar geçerse fiyat bayağı katlar. Herkese selamlar.

Sevgili EMIN avci arkadas bu muhuye ile karatas ayni yerlermi? Inanin ben bilmiyorum cunku 25 yildir yurt disindayim bunlar ayri ayri koylermi yoksa adi herzaman okudugum gibi muhuye karatasmi geciyor? Simdi bu soruyu sevgili SERHAN beye soracagim ama yuzum yok ONU zaten bir hyali yoruyoruz kalin saglicakla

emlaksan
03-03-2012, 05:52
Sayın serpan;
Rica ederim. Mühye ile Karataş ayrı ayrı köylerdir. Arazileri bitişiktir. Google Earth vasıtasıyla konumlarını izleyebilirsiniz.
Selamlar

.

serpan
03-03-2012, 16:23
Sayın serpan;
Rica ederim. Mühye ile Karataş ayrı ayrı köylerdir. Arazileri bitişiktir. Google Earth vasıtasıyla konumlarını izleyebilirsiniz.
Selamlar

.
SERHAN bey sagolun her zamanki gibi yine siz bilgilendirdiniz. Peki bu muhuyeden imar gectimi? Madem araziler karatasla bitisikse COK yakinda imar karatas arazilerinede gelecek demekmi oluyor bu? Veya bu konuda bir bilginiz varmi? Devamli projelerden bahsediliyor imar olmuyan yere proje uygulanirmi? Ben onu anliyamadim bir projenin hayata gecirilmesi icin imar sarti yokmu? Turkiyede kalin saglicakla

emlaksan
05-03-2012, 10:41
Sayın serpan;
Rica ederim. Siz de sağolun. Mühye den henüz imar geçmedi ancak Sayın Gökçek buna ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Bir kaç içerisinde planı Belediye Meclisine sunacağını ekledi. Ek olarak imar geçmeyen alanda proje uygunlanmaz. Karataş a gelirsek Mühye Karataş Yakupabdal planlıdır. Zaman içerisinde ve hiç şüphesiz şehrin ihtiyaçları istikametinde bu köylerde uygulama yapılaması beklenmektedir. Sağlıkla kalınız.
Selamlar

.

Hüküm
05-03-2012, 12:34
Mühye , karataş , köylerindeki arsalarınız gerçek değerinden alınır & satılır....

Hüküm gayrimenkul

0536 540 36 37

akincicek
05-03-2012, 12:51
www.youtube.com/watch?v=wovlenjH... url yi inceleyip ne olduğu hakkında bilgi paylaşan olursa sevivirim url açılmaz ise google dan ''ulusoy imrahor vadisi '' yazınca çıkan video

akincicek
05-03-2012, 12:54
şirket yetkililerine sordum bu proje yakupabdal a yapılacağını söylediler sağlıcakla kalınız

Y@kup
05-03-2012, 14:09
Sayın eminavcı45;
Rica ederim. Mühye 510 parselle ilgili paylaşımınız için teşekkür ederiz.
Selamlar

.
Sayın eminavcı45 & emlaksan;

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ediyorum.
Selamlar

alstat
05-03-2012, 21:27
şirket yetkililerine sordum bu proje yakupabdal a yapılacağını söylediler sağlıcakla kalınız

2 sorum olacak :
1) Sadece Yakupabdal a mı yapılacakmış?
2) Ne zaman yapılması planlanıyor?

emlaksan
07-03-2012, 16:02
Sayın Y@kup;
Selamlar

.

emlaksan
07-03-2012, 16:12
Sayın akincicek;
Ulusoy İnşaat ilgilileri ile yaptığım telefon görüşmesinde bahsedilen projenin netleşmediği bilgisine ulaştım. Sağlıkla kalınız.
Selamlar,
Serhan

.

alstat
08-03-2012, 09:33
Sayın akincicek;
Ulusoy İnşaat ilgilileri ile yaptığım telefon görüşmesinde bahsedilen projenin netleşmediği bilgisine ulaştım. Sağlıkla kalınız.
Selamlar,
Serhan

.

Çok teşekkür ederim sayın emlaksan.

emlaksan
08-03-2012, 13:54
Sayın alstat;
Selamlar

.

Losalamos
08-03-2012, 21:32
Arkdaşlar bizim de elimizde aileden kalma 1631 parselde 200 m2 hissemiz var,geçen hafta ankaradan arayan bir emlakçı masrafları onlara ait olmak üzere 28000tl net teklif etti,ailedekilerle görüştükten sonra şu an ihtiyaç olmadığından satmamaya karar verdik;bu arada bu parsel için güncel fiyatlar hakkında bilgimizde yok,bilgilendirebilecek arkadaşlara teşekkür edrim...

emlaksan
09-03-2012, 01:15
Sayın Losalamos;
Anladığım kadarıyla Karataş 1631 parselden bahsediyorsunuz. Ortalama fiyatın ~ 150 TL (+ -) civarlarında olduğu söyleniyor. Ufak tefek farklar olması normal. Hissenizi elde tutmaya kararınız isabetli olmuş. Sağlıkla kalınız.
Selamlar,
Serhan

.

santi78
10-03-2012, 10:02
merhabalar,
Mühye 895-896 parsel yeşil alan ilan edilirse burada arsa sahipleri ne olacak? Yukarıdaki karataştaki parsellerde dairemi verirler? yoksa tapudaki gözüken değeri üzerinden parası verilerek kamusallaştırılırmı? Birçok kişinin merak etiği soru!!!! bu soruya ayrıntılı açıklama yapabilecek bir arkadaş varmı?
Saygılarımla...

emlaksan
10-03-2012, 13:03
Sayın santi78;
Sorunuza ve endişenize sebep olan şey nedir bilemiyorum ama yerinizde olsam böyle afaki söylemlere itibar etmezdim. Bugün serbest piyasa koşulları içinde m² si 150 TL den işlem gören bir yer - tapuda m² si 5 TL bile gösterilmiş olsa - beyan olunan değer üzerinden kamulaştırılmıyor. Çünkü uygulama bu şekilde değil. Gerçekleşen kamulaştırmalarda bilirkişi heyetleri arazilerin değerlerini saptayarak ortaya çıkan rakamı belirtmekteler. Yine bildiğim kadarıyla uzun zaman evvel kamulaştırma yönünde tapularına şerh düşülmüş bir çok vatandaş yüksek yargının arazi sahipleri lehindeki kararlarıyla - kamulaştırmasız el atma - mefhumundan kurtulmaktadır. Diğer yandan değeri belli seviyelere ulaşmış alanlarda arazileri kamulaştırmak yerine planlama yaparak maliyetleri düşürmek daha mantıklı bir seçenek olarak görülmektedir. Biliyorsunuz master planlar bilimsel kriterler ışığında - şehirlerin ihtiyaçları - doğrultusunda hazırlanmaktadır. Dolayısıyla yüksek getiri gayesiyle yatırım yapılacaksa planlı alanlar içerisinden alım yapmak en mantıklı tercih olacaktır. Ancak hobi ve sair amaçlı bir yatırım yapılacaksa alınan yerin planlı yada tarımsal statülü veya öçk kapsamında olup olmaması yatırım açısından engel teşkil etmez. Çünkü sonuçta kişinin yoğunluğu yüksek yapılaşma beklentisi olmayacaktır. Kişisel bilgi ve düşüncelerim bu şekildedir.
Sağlıkla kalınız.
Selamlar

.

perihan ağaoğlu
10-03-2012, 17:50
Sayın emlaksan merhaba,
verdiğiniz bilgiler bizim için cok degerli . size cok teşekkürediyoruz.
895 de de binaları görmemiz sizce 10 yılı alırımı :)belediyede burası içinde bir proje plan düşünülüyormu.saygılar

emlaksan
10-03-2012, 18:54
Sayın perihan ağaoğlu;
Rica ederim. Bilgi ve deneyimlerim dahilindeki konular hakkında kişisel düşüncelerimi paylaştığımın altını çizmeliyim. Planlama hususunda Belediye Başkanımız Sayın Melih Gökçek in yakın tarihli açıklamasını biliyorsunuz. Mühye ve yakın çevresi için özel bir planlama düşünülmekte. Ancak detaylar henüz belli değil. Dolayısıyla bu aşamada verilecek net bir tarih hatalı olabilir. Buna rağmen 10 yıl gibi uzun bir süreç almayacağını tahmin ediyorum. İmar süreçleri değişebilir. Forumun son 5 yılına bakarsanız 902 parsel hakkında bir çok şey yazılıp çizildiğini göreceksiniz. Planlama hakkında hayli karamsar tablolar çizilmişti. Ancak eninde sonunda bir plan uygulanacağını biliyorduk. Nitekim Güneypark Projesinde yaşanacak olumlu bir gelişmenin (planlama onayı) başta Mühye olmak üzere yakın çevresindeki değerleri arttırması beklenen bir sonuç oldu. Sabrın, toprak yatırımlarındaki kazanç tablosunun anahtarı olduğunu bir defa daha teyid etme fırsatı yakaladık. Manidardır. Sağlık ve bol kazançlar diliyorum.
Selamlar

.

remlay
10-03-2012, 22:16
Sayın Emlaksan ve İlgili arkadaşlarım,
Öncelikle herkese iyi akşamlar. Karataş 1005 parselin m2 fiyatını ve yerini görsel alandan nerede bulabileceğimi bilen varmı? Cevabınız için şimdiden teşekkürler. Sağlıklı günler dileği ile....

abrakadabra
11-03-2012, 19:09
değerli dostum serhan bey,
bu aralar yoğunluktan foruma katılamadım pek. 1293 parsel ile ilgili 3 gün önce Satıyormusunuz diye sormak üzere aradılar. bölgeden uzak olduğu için bilgim yok
şu an için gelişmeleri özetlermisiniz? böyle arasıra biri aradığında acaba sorusu geliyor da aklıma. yakupabdal civanpınarı 1293 parsel.

perihan ağaoğlu
12-03-2012, 14:53
görüş ve düşünceleriniz için cok teşekkürederim. Sizin olumlu konuşmalarınız bizleri sevindiriyor.umutla bekleyecegiz.

emlaksan
13-03-2012, 05:08
Sayın Emlaksan ve İlgili arkadaşlarım,
Öncelikle herkese iyi akşamlar. Karataş 1005 parselin m2 fiyatını ve yerini görsel alandan nerede bulabileceğimi bilen varmı? Cevabınız için şimdiden teşekkürler. Sağlıklı günler dileği ile....

Sayın remlay;
Karataş 1005 parsel otobanın hemen kenarında yer almaktadır. Toplam metrajı 24.800 m² dir. Bölgedeki bir çok parsele göre daha az hissedarlı olduğunu söyleyebiliriz. Parselin bulunduğu yer yoğun tercih gören alanlar dahilindedir. Bana e-mail adresinizi bildirirseniz parseli gösterir pafta kesitini ve parselin lokasyonuna ilişkin uydu görüntüsünü yollayabilirim. Bölgedeki fiyatları yakın takib etmiyorum. Çankaya bölgesinde faaliyet gösteren emlakçı arkadaşların fikrini almanızda fayda var. Sağlık ve bol kazançlar dilerim.
Selamlar,
Serhan

.

emlaksan
13-03-2012, 05:39
değerli dostum serhan bey,
bu aralar yoğunluktan foruma katılamadım pek. 1293 parsel ile ilgili 3 gün önce Satıyormusunuz diye sormak üzere aradılar. bölgeden uzak olduğu için bilgim yok
şu an için gelişmeleri özetlermisiniz? böyle arasıra biri aradığında acaba sorusu geliyor da aklıma. yakupabdal civanpınarı 1293 parsel.

Değerli Dostum
Kentsel Gelişim Projesi yanılmıyorsam yargı kararı sebebiyle durdurulup sonrasında iptal edildi. Yerine uygulanacak plan konusunda maalesef detaylı bilgi sahibi değilim. Bugün Belediyeden niahi bir gelişme olmadığı ancak konu üzerinde çalışıldığı söylendi. Bölge takibimde olduğundan imar hususunda bir gelişme olursa edineceğim bilgileri sizle ve forumla paylaşacağım. Civanpınarı bölgesi Yakupabdal da yoğun tercih gören alanlar arasındadır. Diğer yandan yetkililerin imar hususundaki açıklamaları da malumunuz. Dolayısıyla beğenilen bu bölgedeki parsellere talebin artması ve akabinde değerlenme meydana gelmesi normaldir. Bu sebeple sık sık arandığınızı düşünüyorum. Hiç şüphe yok ki sabredenlerin kazanacağı bir tablo ile karşı karşıyayız. Sağlıkla kalınız.
Selamlar,
Serhan

.

waziley
19-03-2012, 20:30
Sayın emlaksan, karataş solak mevkii 954 parsel kentsel dönüşüm içindemidir ? m2 kaça gidiyor ? Satmamı önerirmisiniz ?
Şimdiden vereceginiz cevap için teşekkürler.
Saygılarımla.

emlaksan
20-03-2012, 00:20
Sayın waziley;
Rica ederim. Karataş 954 parsel 6600 m² büyüklükte görünüyor. Dahilinde ~ 30 paydaş mevcut. Bu noktada vasfı tarla ise 5578 sayılı... Kanun gereğince hissenizi 3.şahıslara satmanız devretmeniz mümkün değil. Ancak hali hazırda mevcut paydaşlara satışı imkan dahilindedir. Son olarak 954 parsel ilk ilan edilen Kentsel Gelişim Projesi içinde yer alıyordu. Sonra yenilene sınır onayıyla ya dışarda kalmıştı yada sınırda. Ve süreç içerisinde proje iptal edildi. Ancak imar beklentisinin kuvvetli olduğunu da eklemeliyiz. Ve unutmadan zaruri bir hal yoksa tercihen toprakta kalmaktan yanayım. Sağlıkla kalınız.
Selamlar

.

emlaksan
20-03-2012, 00:25
Sayın perihan ağaoğlu;
Teşekkür ederim. Her şey gönünüzce olsun.
Selamlar

.

NAPA
21-03-2012, 23:25
Ankara -Guneypark projesinin tanitimi 28 Mart Carsamba gunu Ankara Sherton Otelde yapilacakmis, ilgililere duyurulur.

902 parsel ve civarinda arsasi olanlarin gozu aydin, diyelim.

http://haber.emlakkulisi.com/sinpasin-ankaradaki-guney-park-projesinde-on-talep-sureci-28-martta-basliyor/14989

CHEVALİER
23-03-2012, 23:44
Sayın Serhan Bey,
daha önce yakupabdal 1146 parsel hakkında sizden bilgi almıştım.Benim ricam,arsanın yerini google earth dan görebiliyor muyuz?Ben arsanın yerini bir türlü bulamadım.

santi78
24-03-2012, 17:38
Sinpaş 902 de daireler satışa başlamış 3+1 ler (min.)400000 tl den; 4.5+1 ler (min.) 580000 tl den satılıyormuş. Fiyatlara inanmak mümkün değil. Üstelik ev içinde herhangi bir parke, duvar kağıdı, ankestre v.s. yok.Nasıl bir dünya projesiyse...

NAPA
24-03-2012, 23:40
http://www.hurriyetemlak.com/konut-satilik/ankara-cankaya-oran-emlakcidan-residence/detay?sParam=VVLs8xzWK30=&list=1&new=1

bu ilana bakarsaniz , hic bir ozelligi olmayan park oranda 700-800 den ev satliyor.bildigim kadariyla, 902 ye devasa bir selale, havuz ve kayak pisti yapilacak..sanirim satmalari cok zor olmaz, eryamanda batikentte 300-400 e ev satilirken, cankayada bu fiyat fazla degil gibi.

Sinpaş 902 de daireler satışa başlamış 3+1 ler (min.)400000 tl den; 4.5+1 ler (min.) 580000 tl den satılıyormuş. Fiyatlara inanmak mümkün değil. Üstelik ev içinde herhangi bir parke, duvar kağıdı, ankestre v.s. yok.Nasıl bir dünya projesiyse...

perihan ağaoğlu
25-03-2012, 10:22
sayın Emlaksan.
Büyüksehir belediyesi Cakaya tapusuna 895-896 parseller için bölünme ve satışı durdurmak için yazı göndermiş diyorlar. 300 m2 e üzeri için sözleşmeler yapılacakmış. bir daire için hisseli iki ortak sözleşme yapabilrmiyiz. yani 300 m2 yi iki ortak olarak sözleşme imzalayabilirmiyiz. ortak tapu ya sahip olabilirmiyiz. saygılarımla

perihan ağaoğlu
25-03-2012, 20:26
sayın Serhan bey 895-895 parsel sahipleri biraraya gelebilmek bilgi sahibi olmak fiyatlar hakkında bilgilendirmek belediye ile yapılacak sözleşmelerde birlikte hareket ederek kaliteli dairelere hasip olmak hakkımızı arayabilmek amacı ile
http://www.facebook.com/groups/234901726590586/

grup kurduk. 895-896 da arsa sahibi olan bütün arkadaşları bekliyoruz.
saygılarımla

emlaksan
26-03-2012, 00:14
Sayın CHEVALİER;
Bana e-mail adresinizi iletebilirseniz parselin yaklaşık konumunu işaretleyip size gönderirim. Sağlıkla kalınız.
Selamlar

.

emlaksan
26-03-2012, 00:22
Sayın perihan ağaoğlu;
Söz konusu yazıyı Sevgili kapila vasıtasıyla okudum. Paylaşımı için kendisine teşekkür ediyoruz. Bu noktada Belediye Ankara genelindeki Kentsel Dönüşüm ilan edilmiş alanlarda hisse bölünmesini engellemek ve böylelikle olması gerekenden daha fazla daire sözleşmesi yapmak zorunda kalarak projenin mali açıdan zarara uğramasına engel olmak istiyor. Anlaşılan bu. Sorunuza dönersek hissenizin bölünmesi hali hazırda bahsettiğimiz konu kapsamında değerlendirilebilir. Tapu İdaresi ile görüşmenizde fayda var. Sağlıkla kalınız.
Selamlar

.

emlaksan
26-03-2012, 10:24
Sayın perihan ağaoğlu;
Sabah sorunuzu tekrar gözden geçirdim. Bir önceki iletimde hissenizi fiilen böleceğinizi düşünerek Tapu İdaresiyle görüşmenizi önermiştim. Bu kez hak sahibi olacağınızdan hareketle, fiilen tapuda hissenizi bölmeden ve sözleşme imzalayarak ileriye doğru edineceğiniz hakkın bölüşümü ile buna ilişkin sair konularda Belediye görüşü almanız uygun olacaktır. Eklemek istedim.
Selamlar

.

safakcan
26-03-2012, 14:17
Sn emlaksan merhaba
karataş solak mevki 956 parselde 200 m2 arsam var. Bugünku m2 fiatı nedir ve kentsel dönüşüm içerisindemidir ayrıca kentsel dönüşüm içerisindeki 300 m2 arsalar için sözleşme yapılacak diyor bazı arkadaşlar. 200 m2 olanlar ne yapacak veya yapmalı bilgi verirseniz sevinirim

perihan ağaoğlu
26-03-2012, 17:04
sAYN EMLAKSAN Belediye ile görüştüm. hisseli sözleşme yapıyorlarmış. cok teşekkürederim. saygılarımla
Sayın perihan ağaoğlu;
Sabah sorunuzu tekrar gözden geçirdim. Bir önceki iletimde hissenizi fiilen böleceğinizi düşünerek Tapu İdaresiyle görüşmenizi önermiştim. Bu kez hak sahibi olacağınızdan hareketle, fiilen tapuda hissenizi bölmeden ve sözleşme imzalayarak ileriye doğru edineceğiniz hakkın bölüşümü ile buna ilişkin sair konularda Belediye görüşü almanız uygun olacaktır. Eklemek istedim.
Selamlar

.

895-896 PARSEL
26-03-2012, 18:39
http://e1203.hizliresim.com/v/u/3ux0d.jpghttp://e1203.hizliresim.com/v/u/3uwy0.jpghttp://e1203.hizliresim.com/v/u/3uwyp.jpghttp://e1203.hizliresim.com/v/u/3uwzq.jpg

902 parsel GÜNEYPARK DAN RESİMLER

NOT:RESIMLER 1 AY ÖNCE ÇEKİLMİŞTİR...

895-896 PARSEL
26-03-2012, 18:41
BİZDE 895-896 PARSEL HAK SAHİPLERİ OLARAK FACEDE GRUP KURDUK..

http://www.facebook.com/#!/groups/234901726590586/

santi78
26-03-2012, 18:44
Sinpaş'ın yapmış olduğu projede 3+1 ler peşin 400.000 tlden başlıyor. Yanlız 5 etap var ve 1.etap fiyatı bu. Orada satış elemanın gösterdiği Projenin genel görünüşünde 5 etapın hepside 902 nin içinde gözükmektedir. Ben daha önce sanki birkaç etap 902'de diğer etaplarda 895 ve 896 da olur diye düşünmüştüm. Sizlerin bu konudaki görüşleri nedir? Saygılarımla...

BİZDE 895-896 PARSEL HAK SAHİPLERİ OLARAK FACEDE GRUP KURDUK..

http://www.facebook.com/#!/groups/234901726590586/

perihan ağaoğlu
26-03-2012, 18:56
Bilgilendirme için teşekkürederiz. SANSINIZ BOL OLSUN BOL KAZANÇ

895-896 PARSEL
26-03-2012, 18:57
sayın şanti78 2 gun sonra sinpaşın ankara sheraton ankarada güneypark 902 parselın tanıtımını yapacak
ben konuya fazla vakıf degılim ama şuan o bolgede herkez projenın başlamasını beklıyor karataş ve mühye ...
proje arzu edilen tarzda bir proje olursa (dağ fare doğurmassa) ki inşallah bende hak sahibi olarak projenın çok güzel ve kaliteli olmasını istiyorum...

o zaman bu bölge yıllardır makus kaderini kırmış olacak bugun ankara eskişehirin bilmem kaçıncı km sine kadar ilerlemiş iken şehrin merkezinde kalan bu bölge kaderine terk edilmişti ( çeşitli sebeleri olabilir) işte bu güneypark 902 parsel projesinin başlaması ile artık zincirlerini kırar ve hak ettiği gerçek değerine bir an önce gelir saygılarımla

895-896 PARSEL
26-03-2012, 18:59
ayrıca hali hazırda güneytepe imrahor v.s şeklinde o bölgeler için düşünülmüş kentsel dönüşüm projeleri var bunların detaylarını face grubundan bulabilirsiniz... saygılarımla.

santi78
26-03-2012, 21:23
EMEĞİNİZE ve ELİNİZE SAĞLIK............

ayrıca hali hazırda güneytepe imrahor v.s şeklinde o bölgeler için düşünülmüş kentsel dönüşüm projeleri var bunların detaylarını face grubundan bulabilirsiniz... saygılarımla.

kapila
26-03-2012, 22:01
Degerli forum dostları Sinpaş'ın Çarşamba günü gerçekleştireceği tanıtım toplantısına davetliyim, edineceğim bilgileri sizlerle paylaşacağım. Herkese bol kazanclar

895-896 PARSEL
26-03-2012, 23:05
Degerli forum dostları Sinpaş'ın Çarşamba günü gerçekleştireceği tanıtım toplantısına davetliyim, edineceğim bilgileri sizlerle paylaşacağım. Herkese bol kazanclar

sn kapila bende sinpaşın sitesinde çıkan müracat formunu doldurdum ama geri dönüş yapmadılar şu ana kadar... paylaşımlarınızı bekliyoruz... teşekkür ederim...

safakcan
27-03-2012, 09:57
Sn emlaksan merhaba
karataş solak mevki 956 parselde 200 m2 arsam var. Bugünku m2 fiatı nedir ve kentsel dönüşüm içerisindemidir ayrıca kentsel dönüşüm içerisindeki 300 m2 arsalar için sözleşme yapılacak diyor bazı arkadaşlar. 200 m2 olanlar ne yapacak veya yapmalı bilgi verirseniz sevinirim

serpan
27-03-2012, 15:34
Degerli arkadaslar 300m arsa karsiligi vie dairemi veriliyor? Eger boyleyse bu kentsel donusum projesi icinde olan ve karatasin neresinde olursa olsun hepsi ayni islem gorecek? Birde bu 300m arsa net yani imarlimi omasi gerekiyor? Peki su an imarli olmayan arsalarin yuzde kacini imar icin kesiyorlar? 300m net arsa sahibi olmak icin lac metre imarsiz arsamiz olmasi lazim acaba? Son olarak 300m arsa icin kac odali ve kaliteli daire sahibi olunur?? Simdiden hepinize tesekurlerimi bir borc bilir ve beni aydinlatmanizi rica ederim kalin saglicakla

perihan ağaoğlu
27-03-2012, 17:31
Sayın Emlaksan merhaba,
Güneytepe Kentsel Dönüşüm Projesi, proje alanı 30 hektardır. Alan üzerinde 358 adet gecekondu bulunmaktadır. Gecekondulara ilişkin kıymet takdiri raporu ve Toki ile protokol çalışmaları devam etmektedir. diyor Belediye
GÜNEYTEPE Ankara nın neresidir.?
saygılarımla

CHEVALİER
27-03-2012, 19:59
Sayın CHEVALİER;
Bana e-mail adresinizi iletebilirseniz parselin yaklaşık konumunu işaretleyip size gönderirim. Sağlıkla kalınız.
Selamlar

.

mailimi özelden göndermiştim,serhan bey,burayada yazayım,teşekkürler

canbilge63@gmail.com

serpan
28-03-2012, 13:24
Degerli arkadaslar 300m arsa karsiligi bir dairemi veriliyor? Eger boyleyse bu kentsel donusum projesi icinde olan ve karatasin neresinde olursa olsun hepsi ayni islem gorecek? Birde bu 300m arsa net yani imarlimi omasi gerekiyor? Peki su an imarli olmayan arsalarin yuzde kacini imar icin kesiyorlar? 300m net arsa sahibi olmak icin kac metre imarsiz arsamiz olmasi lazim acaba? Son olarak 300m arsa icin kac odali kaliteli daire sahibi olunur?? Simdiden hepinize tesekurlerimi bir borc bilir ve beni aydinlatmanizi rica ederim kalin saglicakla...... Dun bu sorularima cevap beklemistim ama hic kimseden cevap alamadim. Yine SERHAN beyden rica ediyorum. Kendisini vie hayli yoruyoruz zaten mumkunse birde bunlari cevaplarmisiniz? SERHAN bey simdiden tesekurler

emlaksan
28-03-2012, 18:25
Sayın serpan;
Bildiğimiz kadarıyla henüz planlamaya ilişkin öneriler Belediye Meclisine getirilmedi. Belediye Başkanımız bu konuda bir kaç ay müddet vermişti yakın tarihte. Dolayısıyla şu an itibarıyla detay bilgilere sahip değiliz. Ancak işin mantığı açısından düşündüğümde ve hiç şüphesiz Güneypark Projesi kriter olarak gözönüne alındığında asgari şartların en az Güneypark taki gibi olması beklenebilir. Düşünceler arasından çıkarsama yapıyoruz. Yinelemeliyim ki detay bilgilere sahip değiliz. Sabır ile bekliyoruz.
Sağlık ve bol kazançlar diliyorum.
Selamlar

.

emlaksan
28-03-2012, 18:31
Sayın CHEVALİER;
Mailinizi not ettim. Bir iki gün içerisinde bilgiyi göndereceğim.
Selamlar

.

emlaksan
28-03-2012, 18:47
Sayın perihan ağaoğlu;
Hatırladığım kadarıyla Güneytepe nin Güneypark ın devamı niteliğinde bir proje olduğu ve 50-60 Ha lık bir alanı kapsadığına ilişkin bilgiler vardı. Bu konuda Çankaya yı yoğun çalışan emlakçı arkadaşlardan bilgi almanızın daha verimli olacağı inancındayım. Sağlıkla kalınız.
Selamlar

.

perihan ağaoğlu
29-03-2012, 08:59
sayın emlaksan teşekkürederim.saygılarımla

safakcan
29-03-2012, 10:25
Sn emlaksan merhaba

serpan
29-03-2012, 12:38
Cok tesekurler SERHAN bey hayirli kazanclar

ferit36
29-03-2012, 14:57
Sayın Serhan Bey,
İmrahor Oluksırtı 50086 parsel hakkındaki fiyat incelemeleri geleceğe dönük durumu hakkında beni aydınlatabilrsiniz çok sevinirim...

emlaksan
29-03-2012, 20:52
Sayın perihan ağaoğlu;
Rica ederim Sağlıkla kalınız.
Selamlar

.

emlaksan
29-03-2012, 21:02
Sayın safakcan;
Merhaba. Hatırladığım kadarıyla Karataş köyiçi bölgesi dahilinde bulunan Solak 956 parsel ilk ilan edilen Yakupabdal Yaylabağ Karataş Kentsel Gelişim Projesi içerisindeydi. Bir müddet sonra bu projeye ilişkin sınır onayı yenilendi ve bu defa Yakupabdal-Karataş köyiçleri KGP den çıkarıldı. Son olarak geçmiş tarihte yargı kararı sebebiyle iptal edildi. Şimdi yeni bir proje beklenmektedir. Fiyatlar yakın takibimde değil. Bu sebeple Çankaya bölgesini yoğun çalışan emlakçı arkadaşlara danışmanızda fayda var. Sağlıkla kalınız.
Selamlar

.

emlaksan
29-03-2012, 21:19
Sayın serpan;
Selamlar

.

emlaksan
29-03-2012, 21:22
Sayın ferit36;
Yeri inceleyip bilgi aktarmaya çalışacağım. Sağlıkla kalınız.
Selamlar

.

smax
30-03-2012, 14:09
Sevgili forum üyeleri,
Simpaş kokteyline giden oldu mu? Yeni bilgiler var mı?
Bizimle paylaşırsanız seviniriz.

santi78
30-03-2012, 14:32
Ben kokteyle değilde tanıtıma gittim. 902 deki proje 5 etap ilk etapta 2500 daire olacak. Daire fiyatları 3+1 ler 400.000 tl civarı(içi yapısız) Projenin 5.etabında 895-896 kısmına yakın kısmında varyapın istanbulda yaptığı kavisli binasına benzer 2 tane ikiz yüksek bina işyeri olacak.Tüm projenin 5-7 yıl arası tamamlanacağı söyleniyor.Ayrıca sitenin ortasında 40 m.ebatlarında yapay göl olacak.

eraybey
31-03-2012, 00:24
arkadaşlar sinpaş ın güney park projesi karataş 54. parsele mesafesi nedir bilgisi olan varmıdır acaba?

saygılarımla.

omergoktas1985
31-03-2012, 09:53
arkadaşlar karataşta 169 parsel ve 956 parselde 200 metre hisselerim var degerleri nedir bilen varsa yardımcı olabilirmi...

safakcan
02-04-2012, 13:01
sn emlaksan cevabınız için teşekkür ederim

form içerisinde hangi arkadaşlar bana bu konuda yardımcı olabilir acab

selamlar

Sayın safakcan;
Merhaba. Hatırladığım kadarıyla Karataş köyiçi bölgesi dahilinde bulunan Solak 956 parsel ilk ilan edilen Yakupabdal Yaylabağ Karataş Kentsel Gelişim Projesi içerisindeydi. Bir müddet sonra bu projeye ilişkin sınır onayı yenilendi ve bu defa Yakupabdal-Karataş köyiçleri KGP den çıkarıldı. Son olarak geçmiş tarihte yargı kararı sebebiyle iptal edildi. Şimdi yeni bir proje beklenmektedir. Fiyatlar yakın takibimde değil. Bu sebeple Çankaya bölgesini yoğun çalışan emlakçı arkadaşlara danışmanızda fayda var. Sağlıkla kalınız.
Selamlar

.

tertip
02-04-2012, 19:30
Sayin Safakcan
Sayin Emlaksandan alinti yapmissin ama hangi konuda yardim istedigini belirtmiyorsun.Teknoloji ileri ama hala bize kisilerin kafasindan gecenleri okuma yetenegi vermiyor.Yardim istedigin konuyu aciklarsan bilen birisi cikabilir

safakcan
03-04-2012, 10:14
Sn tertip haklısınız

karataş solak 956 parselde 200 m2 arsam ile ilgili buraların kentsel dönüşüm içerisinde olup olmadığını ve güncel değerleri hakkında bilgi sormustum siz yardımcı olabilirmisiniz

sayin safakcan
sayin emlaksandan alinti yapmissin ama hangi konuda yardim istedigini belirtmiyorsun.teknoloji ileri ama hala bize kisilerin kafasindan gecenleri okuma yetenegi vermiyor.yardim istedigin konuyu aciklarsan bilen birisi cikabilir

tertip
03-04-2012, 14:53
Sayin Safakcan, 956 parselin ozet durumu soyle:
Parselin %80 ni yamac olarak konuslasmis.Duz taban yerinde yaklasik 6-7 civarinda koy evi var. Yani duz kismi hisse sahipleri tarafindan cevrilmis. Metre kare fiatlari 75 TL civarinda. Eski kentsel donusum siniri icinde. Fakat su anda hemen hemen mevcut Karatas/Yakupabtal Kentsel donusum uygulamasi askida. Yerine ne gelecegini onumuzdeki 6-10 ay icinde gorecegiz

tokgönül
03-04-2012, 19:23
sayın serhan bey her soruya cevap verdiğiniz için çok teşekkürediyorum.bizim mühye 516 parselde ufak bi arazimiz var.buranın geleceği hakkında bilgi verebilirmisiniz.sizce nekadar zaman sonra imar gelir.şuanki metrekare fiyatı nedir.şimdiden teşekkürler.kolay gelsin.

emlaksan
05-04-2012, 23:02
Sayın tokgönül;
Rica ederim. Mühye bölgesinde beklenti kuvvetlendi. Belediye Başkanımızın açıklamaları var. Bu sebeple öncelikle acil bir ihtiyaç yok ise elinizde tutmanız nacizane önerimdir. Diğer yandan bölgedeki fiyatları yakın takib etmiyorum ancak artış gösterdiğini söyleyebilirim. Parselin toplam büyüklüğü 190.900 m² dir. Tahminen 150-200 civarında hissedar yer alıyor diyebilirim. Sağlıkla kalınız.
Selamlar

.

emlaksan
05-04-2012, 23:03
Sayın safakcan;
Rica ederim.
Selamlar

.

OnurGururSeref
05-04-2012, 23:13
Serhan Bey cok icten selamlar ve sevgiler... Acaba Cubuk' ta Yildirim Beyazit Universitesinin etrafında bildiginiz bir arsa var mi varsa kac m2 kac TL? Tesekkur ederim...

emlaksan
06-04-2012, 20:07
Sayın OnurGururSeref;
Rica ederim. Aynı samimiyetle sevgi ve saygılar. Bu bölge yakın takibimde olmamakla birlikte söz konusu Üniverstenin 6-7 fakülteyle hizmet vereceği ve yerleşkenin ise Kızılca, Yenice ve Dumlupınar taraflarında olacağından bahsedilmişti. Havaalanı istikametine raylı sistem geleceğinden hareketle bölgede gelişmeler olabileceğini değerlendiriyorum. Bu noktada fiyatlar konusunda ezbere konuşmak istemiyorum. Arzu ederseniz bir tanıdık bulmaya çalışayım. Yada bir pazar günü beraber keşif gezisi yapalım. Katılmak isteyen dostlarımız da olabilir. Sağlıkla kalınız.
Selamlar

.

OnurGururSeref
06-04-2012, 20:53
Sayın OnurGururSeref;
Rica ederim. Aynı samimiyetle sevgi ve saygılar. Bu bölge yakın takibimde olmamakla birlikte söz konusu Üniverstenin 6-7 fakülteyle hizmet vereceği ve yerleşkenin ise Kızılca, Yenice ve Dumlupınar taraflarında olacağından bahsedilmişti. Havaalanı istikametine raylı sistem geleceğinden hareketle bölgede gelişmeler olabileceğini değerlendiriyorum. Bu noktada fiyatlar konusunda ezbere konuşmak istemiyorum. Arzu ederseniz bir tanıdık bulmaya çalışayım. Yada bir pazar günü beraber keşif gezisi yapalım. Katılmak isteyen dostlarımız da olabilir. Sağlıkla kalınız.
Selamlar

. Her zaman nazik, her zaman içten insan Serhan Bey, yazdiklarimdan sizin de bu bolgeyi aklinizin bir kenarinda bulundurdugunuzu hissettim yanilmadiysam.. Neden olmasin, cidden dostlar da bize katilabilirler ve guzel bir kesif gezisi olabilir.. Uygun bir zaman kollayalim derim. Selamlar sevgiler..

sarpi
07-04-2012, 11:58
Arkadaslar 902 parsel projesinde bildiginiz üzere inşaata başlanmıştı.. Son zamanlardaki resimlerine ulaştım.. Hasan İLDOĞAN adlı arkadasımız kendi sitesinde yayımlıyor bunları. blog.ildogan.com adresinden resimlere yani 902 parsel projesinin son durumuna ulaşabilirsiniz.

emlaksan
07-04-2012, 12:47
Sevgili OnurGururSeref;
Evet son dönemde bu istikamet dikkatimi çeken yerler arasına girdi diyebilirim. Keşif konusunda mutabıkız.
Selam ve Saygılarımla

.

ali
08-04-2012, 18:57
Sayın Emlaksan

Karataş 666 parsel 20 pafta , hakkında bilginiz varmı. ? kentsel dönüşümde mi?

banucann
08-04-2012, 19:04
sayın Emlaksan
büyük bir öz veri ve iyi niyetle tüm sorulara vermiş oldugunuz cevaplar.. gösterdiginiz gayret çaba için şahsım adına tekrar tekrar teşekkür ediyorum...
bundan öncede bir kaç defa rahatsızlık verip....Yakupabdal 917 parselin gelecegi, şu anki degeri, konusunda sizden çok degerli bilgiler almıştım...
sayın Emlaksan bahsetmiş oldugum yakupabdal/917 parsel konusunda bir gelişme varmı rica etsem çok teşekkür ederim..kolaylıklar dilerim...

emlaksan
09-04-2012, 09:06
Sayın ali;
Karataş 666 parsel toplamda 23.500 m² dir. Hissedar sayısı ~ 30 kişi civarında olabilir. Güncel sorgulamakta fayda var. Diğer yandan bu parsel eski Kentsel Gelişim Projesi dahilindeydi. Hatırlarsanız bir yargı kararı sebebiyle bu proje iptal edilmişti. Son dönemde Belediye Başkanımız ın yaptığı açıklamalarda yeni bir projenin Belediye Meclisine getirileceği anlaşılmaktadır. Gelişme bekliyoruz. Sağlıkla kalınız.
Selamlar

.

emlaksan
09-04-2012, 09:22
Sayın banucann;
Rica ederim. Olumlu düşünce ve ifadeleriniz için ben de size teşekkür ederim. Yakupabdal 917 parsel toplamda 45.250 m² dir. Hissedar sayısı 60 kişi civarında olabilir. Güncel sorgusunu yapmakta fayda var. Diğer yandan bildiğiniz üzere 917 Kentsel Gelişim Projesi sınır onayı dışarısında yer alıyordu. Son 2-3 yıl içerisinde Yaylabağ planında alınan mesafe sebebiyle Yakupabdal dağ parselleri bölgesi de kıymetlendi. Fiyatlar ~ 10 lira civarından 15+ lira seviyelerine çıktı diye duyuyoruz. Yakupabdal ın bu bölgesini yakın takip etmiyorum. Duyum bazında gelen bilgiler bu şekilde. Planlama anlamında henüz bir gelişme olmadı. Sağlıkla kalınız.
Selamlar

.

alibey67
11-04-2012, 10:46
sayın emlaksan veya bılgısı olan arkadaslar;
oncelıkle forumun yabancısı oldugum ıcın hatam var ıse af ola ,
muhye 3264-3265-516- ve 501 parsellerde sahıp oldugumuz arazıler var bunların bugunku degerlerı ,son durumları ve kentsel donusum projelerınde olup olmadıgı hakkında bılgı vermenız rıca olur ,
yardımlarınız ıcın sımdıden tesekkurler
ıyı gunler

alibey67
11-04-2012, 10:47
muhye 3264-3265-516- ve 501 parsellerde sahıp oldugumuz arazıler var bunların bugunku degerlerı ,son durumları ve kentsel donusum projelerınde olup olmadıgı hakkında bılgı vermenız rıca olur ,
ıyı gunler

santi78
11-04-2012, 13:21
Selam Arkadaşlar 895 ve 896 hakkında yeni bir gelişme varmı? 896 parselin 895 parselden neden ucuz olduğu hakkında bilgisi olan varmı? Saygılarımla....

ferit36
11-04-2012, 17:06
Sayın Emlaksan,
Karataş 1449 , Yakupabdal 875 ve imrahor 50086 parsellerin şu anki durumları ve önümüzdeki yıllarda gerçekleşebilecek gelişmeler hakkında beni bilgilendirebilirsiniz çok memnun olurum.Teşekkürler...Kolay Gelsin...

tertip
11-04-2012, 18:28
ıyı gunler

Arsalarinin hic biri bir yere gitmedi hepsi yerinde duruyor.
Sadece uzerindeki otlar biraz daha buyudu, o kadar

alibey67
11-04-2012, 20:49
sagol cok yardımcı oldunuz:(

emlaksan
11-04-2012, 21:55
Sayın ferit36;
Karataş 1449 parsel 35.980 m² ve 100 kişiden fazla hissedarı mevcut. Eski Kentsel Gelişim içerisindeydi. Bölgede yapılacak yeni çalışma beklenmektedir. Yakupabdal 875 parsel 34.650 m² 25+ kişi civarında hissedar mevcuttur. Bu parsel Yakupabdal dağ parsellerindendir ve iptal edilen proje kapsamında değildi. Bildiğim kadarıyla farklı bir öneri almış değil. Mamak 50086 yı araştırdım ancak parsel bilgilerine rastlayamadım. Sağlıkla kalınız.
Selamlar

.

Objektif
11-04-2012, 22:06
Topik çok büyüdüğü için kapatıyorum.

Arzu ederseniz yenisi açabilirsiniz.