PDA

View Full Version : Hobileriniz

ardahan
14-12-2008, 19:52
Merhaba,

Özellikle şu uzun tatil döneminde uğraşabileceğim bir hobimin olmamasından veryansın ettim. Her ne kadar şu aralar yabancı dillerde temel iletişim cümlelerini öğrenmeye çalışsam da bu bir hobi olmaktan uzak.

Ne gibi hobileriniz var? Ne kadar zamandır uğraşıyorsunuz? Belli bir maliyet gerektiriyor mu?

Saygılarımla

parapara
14-12-2008, 21:05
borsa var

horus_sirius
14-12-2008, 22:00
valla benim fotoğraf çekme hobim var..nerde olursa olsun ya cep telefonu yada digital bi makine ile çekiyorum :) tavsiye ederim..

ardahan
14-12-2008, 22:17
Etrafımda gerek digital gerekse de klasil fotoğraf makineleri ile fotoğraf çeken bir çok arkadaş var. Ben de bir ara niyetlendim ama (iş icabı çok gezmeme rağmen) bir türlü başlayamadım. Çektiğim fotoğrafları ben çok beğenmeme rağmen ben eğitim aldım diyen arkadaşlar beğenmedi... Benim de hevesim kırıld açıkcası..

Pinky Bey ve Erasure Bey bu konuda baya güzel paylaşımlarda bulunuyorlar. Geçenlerde mümkünse bizi bilgilendirebilecekleri bir topic açmalarını istirham etmiştim ama onların bu konuda pek vakitlerinin olduğunu düşünmüyorum. Hem günlük tradeler hem diğer alanlara yaptıkları katkılar ve özel hayatları..

horus_sirius
14-12-2008, 22:25
Etrafımda gerek digital gerekse de klasil fotoğraf makineleri ile fotoğraf çeken bir çok arkadaş var. Ben de bir ara niyetlendim ama (iş icabı çok gezmeme rağmen) bir türlü başlayamadım. Çektiğim fotoğrafları ben çok beğenmeme rağmen ben eğitim aldım diyen arkadaşlar beğenmedi... Benim de hevesim kırıld açıkcası..

Pinky Bey ve Erasure Bey bu konuda baya güzel paylaşımlarda bulunuyorlar. Geçenlerde mümkünse bizi bilgilendirebilecekleri bir topic açmalarını istirham etmiştim ama onların bu konuda pek vakitlerinin olduğunu düşünmüyorum. Hem günlük tradeler hem diğer alanlara yaptıkları katkılar ve özel hayatları..

ya açıkcası bende çok profesyonel değilim ama elimden geleni yapıyorum vaktim oldukça:D seyahatlerde özellikle daha çok fırsat oluyor ..bence siz çevrenize bakmayın devam edin bu işe :)