PDA

View Full Version : Borsacı eşleri

cengaver
08-05-2009, 23:51
Borsacı kadın da olur erkek de. Varsa eşi veya sevgilisi içini döksün.Her ikisi de borsacıysa ilişkinin hala devam etmesine şaşırırım.Borsacı olmayanı Forumda pek dolaşmayacağına göre ,diğeri bana söyleyeceğine gel otur yaz desin.
Borsacı iyidir maddiyat pek düşünmez, tabii ki işler tıkrındayken.Birde ters ise görün. Huysuzmu huysuz.En çok çekenleri ise en yakınları olur.
Yazdırın belki birisi insan davranışları üzerindeki doktora çalışmasında yararlanır.

balaban
09-05-2009, 23:49
Her ikisi de borsacıysa ilişkinin hala devam etmesine şaşırırım.

Hiç yazdığınız gibi olmuyor. Tam tersi neden bilgisayarda o kadar vakit geçiriyorsun soruları ortadan kalkıyor.

guneysu
10-05-2009, 00:27
hatta tahtada birisi malı dökmeye çalışırken, eşi de haberi olmadan mal almaya çalışıyor..

iyi borsacı işlemlerini karısından bile saklar :D:D

kentuf
10-05-2009, 10:21
Borsacı kadın da olur erkek de. Varsa eşi veya sevgilisi içini döksün.Her ikisi de borsacıysa ilişkinin hala devam etmesine şaşırırım.Borsacı olmayanı Forumda pek dolaşmayacağına göre ,diğeri bana söyleyeceğine gel otur yaz desin.
Borsacı iyidir maddiyat pek düşünmez, tabii ki işler tıkrındayken.Birde ters ise görün. Huysuzmu huysuz.En çok çekenleri ise en yakınları olur.
Yazdırın belki birisi insan davranışları üzerindeki doktora çalışmasında yararlanır.

Çok mantıksız bir yaklaşım iki kişi borsacı ise o ilişki sağlıklı yürür değilse yürümez tecrübe ile sabittir.

kentuf
10-05-2009, 10:34
Eşim ile 2000 senesinde tanıştım bundan önce 4 yıllık bir borsa geçmişim vardı borsa ile alakası olmayan iki kişi ile çıkma gibi bir gaflet yaşadım.Günlük işim dışında aklımın her köşesinde borsa buluşunca içinde günün psikolojisi, ama karşında bunu anlama kabileyetine sahip olamıyan bir insan ,anlamasını beklemekte yanlış bir boracıyı kaybeden ve kazanan birinin psikolojisini ancak pozizyonda durmuş o acıyı ve sevinci yaşamış bir insan anlıyabilir.

Çevremde borsa ile ilgilenipte eşinin borsa ile alakalı olmayıpta çok mutlu bir insan görmedim .Hatta genelde boşanma durumlarına varan bir çok vaka gördüm .Sadece imkb ile ilgilenen insanlarda ise bu vaka azalsada foreks ve dünya piyasalarında trade eden yatırım yapan kişilerde eşler eğer borsa ile alakalı değilse hep söylenmetedirler ,çoçuklara zaman bana ne zaman ayıracaksın ,borsan kadar değerli değil gibi tartışmalar kaçınılmazdır.

Eşlerin borsacı olduğu bir durumda hesaplar ayrı ama fikirler tartışmaya açık ,birinin işi varken diğerinin pozizyonları takip etmesi gerekirse açıp kapatması gibi olanakları birinci dereceden güvenilir birine emanet ettiğinden dolayı aslında çok önemli avantajlar sağlar .

Bu işi adam gibi yapıp ben eşime ve çoçuklarımada zaman ayırıyorum diyen varsa yalan söylüyordur.

cengaver
10-05-2009, 11:44
Bugüne kadar iki borsacının aynı kağıtta anlaştığına şahit olmadığımdan şakayla karışık böyle bir ifade kullandım.Malum, borsacı biraz megalomandır.

Mutlu bereberliğinizin daim olması dileğiyle.

cengaver
09-06-2009, 14:40
Aman bugünlerde idare edin eşlerinizi.Özleri iyidir(kadın-erkek)