PDA

View Full Version : **** kadınlar ne ister ? ***

Pages : [1] 2 3

HOWARD ROAK
26-05-2005, 20:40
veya şöyle sorayım... kadınlar ne ister,
farklı bir şekilde de sorabiliriz kadınlar ne ister...

gemici
26-05-2005, 20:42
kadınlar bir şey istemez ben sana söyleyeyim.............farklı cevaplar yazabilirler ama konuyu bilmediklerinden.................kadınlar sadece isterler.............ne istedikleri önemli değildir..................

bikmisbroker
26-05-2005, 20:53
kadınlar bir şey istemez ben sana söyleyeyim.............farklı cevaplar yazabilirler ama konuyu bilmediklerinden.................kadınlar sadece isterler.............ne istedikleri önemli değildir..................

:bravo: :bravo: 2 Kelime ile bu kadar guzel anlatilirdi... :gulen: :gulen:

HOWARD ROAK
26-05-2005, 20:55
hepsi bu mu?

minnosh
26-05-2005, 21:00
kadınlar paylaşımcıdır.erkeğini taşırlar.gıkları çıkmaz, herseyi bilirler ama gormemezlikten gelirler:)))

HOWARD ROAK
26-05-2005, 21:01
benim kadınım vahşi ve yırtıcı olmalıdır... tuttuğunu koparan cinsinden... o zaman dilesin benden ne dilerse...

gemici
26-05-2005, 21:06
kadınlar paylaşımcıdır.erkeğini taşırlar.gıkları çıkmaz, herseyi bilirler ama gormemezlikten gelirler:)))
hayatında bir erkek taşımamış ve de taşıma ihtimali olmayan birisinin böyle laflar edebilmesi hayret..............seni çok cesur gördüm minnosh..............

HOWARD ROAK
26-05-2005, 21:08
ve dokunduğun zaman ateş hissedeceksin kadınında... elin yanacak kavrulacak o yanık izi hiçbir saman geçmeyecek... o ize baktığın zaman sürekli onu hatırlayacaksın ufak bir tebessümle...

minnosh
26-05-2005, 21:12
hayatında bir erkek taşımamış ve de taşıma ihtimali olmayan birisinin böyle laflar edebilmesi hayret..............seni çok cesur gördüm minnosh..............

bu çıkışımı ictihat kabul edebılırsın, hatta kadınların özgürleştirilmesi gerektiğini erkeklerı tasımak durumunda olmadıklarını dusunuyorum

HOWARD ROAK
26-05-2005, 21:15
bu çıkışımı ictihat kabul edebılırsın, hatta kadınların özgürleştirilmesi gerektiğini erkeklerı tasımak durumunda olmadıklarını dusunuyorum

ne taşırım ne taşıttırırım kendimi... yanyana olmalıyız... ne arkamda ne de önümde olmalı.. eşitlik...

minnosh
26-05-2005, 21:16
içtihat kelımesı hafıf kaldı aslında. kadın başkaldırışının ülkemndede yükselmesını femınıst catısı altında canı yurekten ıstıyorum. (minnoş polıtık tavrını belli eder. mırrr

HOWARD ROAK
26-05-2005, 21:21
içtihat kelımesı hafıf kaldı aslında. kadın başkaldırışının ülkemndede yükselmesını femınıst catısı altında canı yurekten ıstıyorum. (minnoş polıtık tavrını belli eder. mırrr

ooooo.... bende feministim, benide kabul ederlermi acaba o çatıya...

minnosh
26-05-2005, 21:25
vahsi kapitalist görüş köklerını oyle guclu salmıskı. hala bu ulkede baslık parası, töre cınayetlerı ıslenırken görmezlıkten gelındı uzun süre. ayrlık ıstemıyorum esıtlık ıstıyorum erkeklerle aynı kosullarda altında calısmak esıt ucret almak ıstıyorum.

minnosh
26-05-2005, 21:26
ooooo.... bende feministim, benide kabul ederlermi acaba o çatıya...

pembe nufus cuzdanı olan herkeze kapımız açık dermişim:)))

HOWARD ROAK
26-05-2005, 21:27
pembe nufus cuzdanı olan herkeze kapımız açık dermişim:)))

boyarız no problema... tek sorun o mu :)

yucin
26-05-2005, 21:31
bende var pembe boya gönderiyim hemen

HOWARD ROAK
26-05-2005, 21:32
bende var pembe boya gönderiyim hemen

evet varmı başka isteyen pembe boyaaaaaaaaa,

minnosh
26-05-2005, 21:32
boyarız no problema... tek sorun o mu :)

mavı pembeye bulansada mavidir. fark boytacıda.

gemici
26-05-2005, 21:34
pembeyi sevmem sevenide sevmem.........hatta seveni sevenide sevmem..............

minnosh
26-05-2005, 21:35
Nufus Cuzdanimdaki Rengide Kiniyorum. Pembe Mavi Ne Farkeder Hangi Erkek Bu ArgÜmanu DÜŞÜnmÜŞ

HOWARD ROAK
26-05-2005, 21:36
pembeyi sevmem sevenide sevmem.........hatta seveni sevenide sevmem..............

banada mahallede pempe panter derler dostum...

yucin
26-05-2005, 21:36
yav onu bile biz düşünmüşüz farka bak farka

HOWARD ROAK
26-05-2005, 21:37
mavı pembeye bulansada mavidir. fark boytacıda.

yutturamayızmı diyorsun şimdi... :düsün: :düsün: :düsün: :düsün:

gemici
26-05-2005, 21:42
banada mahallede pempe panter derler dostum...
banada komser bilme ne derler adı aklıma gelmedi şimdi...............

yucin
26-05-2005, 21:45
bonus kadir hehehhehe

minnosh
cinsiyet, ırk ya da renk ayırımı gözetmeden mavilere pembelere saplanmadan kadını asagılayan ozgurlugunu kısıtlayıcı hiçbir doktrını ögretıyı yada işbirlikçi gozukenlere boyun egmeyecegım

vayyy beeeeee neler yazarmısımmmm hehehehe

tokenring
kadınlar öyle görünmeselerde sahiplenilmek isterler.....

HOWARD ROAK
seni uzaktan sevmek aşkların en güzeeeliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiii.....

HOWARD ROAK
26-05-2005, 21:47
kadınlar öyle görünmeselerde sahiplenilmek isterler.....

mmmm.... neden sahiplenilmek isterler, ayakları üzerinde duramıyorlar mı dünyada.

HOWARD ROAK
26-05-2005, 21:47
cinsiyet, ırk ya da renk ayırımı gözetmeden mavilere pembelere saplanmadan kadını asagılayan ozgurlugunu kısıtlayıcı hiçbir doktrını ögretıyı yada işbirlikçi gozukenlere boyun egmeyecegım

yaz ki yalan söyleyen tarih utansın arkadaşım... :roll:

Salacaklı
26-05-2005, 21:48
iktidar

iktidar

iktidar

:cheers:

tokenring
26-05-2005, 21:50
mmmm.... neden sahiplenilmek isterler, ayakları üzerinde duramıyorlar mı dünyada.

ayakları üzerinde durabilirler elbet,bunla çelişki içermiyor...tabiatları gereği öyle olduğunu düşünüyorum..

HOWARD ROAK
iktidar

iktidar

iktidar

:cheers:

gölgelerin gücü adına güç bende artık he-man, o ne she-ra ne kadarda güzelleşmiş büyüyünce serpilince....

yucin
kaç dakikalık hehehehee

HOWARD ROAK
26-05-2005, 21:51
ayakları üzerinde durabilirler elbet,bunla çelişki içermiyor...tabiatları gereği öyle olduğunu düşünüyorum..

:) galiba sahiplenebilirim dostum...

SERHATT
26-05-2005, 21:54

AMİN :gulen:

minnosh
26-05-2005, 21:58
Yeni Dünya Düzeninin kurulması olduğunu söyleyen küreselleşmeciler, sosyalistler, Kadın Hareketi, Barış Hareketi, Çevreciler ve hepsinden tehlikelisi BORSACILAR
siz erkekler eskımıs degerlere sıgınmaya devam edın bakalım ama nerteye kadar yenı degerler o eskı degerlı hızla yok edicek hehehhehehehe

durmuskoc
Kadınlar ne istediklerini bilseler zaten onu isteyecekler.
Bilmedikleri için her şeyi ama her şeyi istiyorlar

HOWARD ROAK
aslında kimliklerin mavi ve pembe olması güzel bir uygulama, kadın kadınlığını, erkekte erkeliğini farkeder...

HOWARD ROAK
26-05-2005, 21:59
Yeni Dünya Düzeninin kurulması olduğunu söyleyen küreselleşmeciler, sosyalistler, Kadın Hareketi, Barış Hareketi, Çevreciler ve hepsinden tehlikelisi BORSACILAR
siz erkekler eskımıs degerlere sıgınmaya devam edın bakalım ama nerteye kadar yenı degerler o eskı degerlı hızla yok edicek hehehhehehehe

zeyna.....

minnosh
26-05-2005, 22:01
bir kadın ne ister??

yanındakı erkegının kadındakı mistik gücü görmesını ve kadınına senı sevıyorum derken öbur yana donup aklıllarına estıgı yaşamasına izin verilmesini istememeli

Salacaklı
26-05-2005, 22:01
gelecek 10 000 yilda Erkekler Karaborsaya düsecek..
Insanliga yakinda Kadinlar egemen olurlar..

:eek:

minnosh
26-05-2005, 22:02
bır erkek kadın erkege esıttır derken agzını yamultmamalı, hayatlarına bır kez olsun mantıklı hareket edıp ucuz populızm yapmamalı.

HOWARD ROAK
26-05-2005, 22:03
seni sevdim gönülden,
anlamadın dilimden,
aşkımı bam telinden...
çaldın da yalanmı
sevdiğim sevdiğim
sevilmediğim yine sevilmediğim
yalanmı
baharımı kış eden öpüşlerin yalanmı
harap olan bu gönlüm
senin için saraymı
viran olan bu gönlüm
senin oyuncağınmı

HOWARD ROAK
26-05-2005, 22:05
bir kadın ne ister??

yanındakı erkegının kadındakı mistik gücü görmesını ve kadınına senı sevıyorum derken öbur yana donup aklıllarına estıgı yaşamasına izin verilmesini istememeli

vallahi çok zormuş... hiç bir şey istemesin, ben her istediğini yaparım...

minnosh
26-05-2005, 22:13
ERKEK TEREDUTLUDUR KADIN DAHA -MATIKLIDIR. TEREDDÜD GUN DOGMADAN ONCE KABUL EDILIR UYANDINMI YATAKTAN CIKIP YUZUNU YIKADINMI SAVAŞA BAŞLANILMALI
KADIN DAHA MANTIKLIDIR
TEREDDUD ERKEGE MAHSUSKEN KADIN MANTIKLI VE ATILIMCIDIR
ERKEK SAVAŞA GIDERKEN BIRKAÇGUN ICNDE TESLIM OLMA PLANINI COKTAN YAPAR KADIN ISE SAVAS CIGLIGI ATTIGINDA BASIRETINI BAGLAMAZ GERIDE KALANLARI DUSUNEREK SAVAŞ DER MANTIGININ KABUL ETMEDIGI YERDE ISE BARIŞ DER MEYDAN SAVAS MEYDANIDA OLSA CUNKU GERIDE KALANLARI DUSUNMEK ZORUNDADIR
ERKEK YOLA CIKTIMI SONUNU TESLIM OLARAK BILE OLSA GETIRMEYE CALISIR
KADIN ISE TESLIMIYETTEN COK BARISINDA OLASILIK OLDUGUNU DUSUNEBILME KAPASITESINE SAHIPTIR
BARIS BARIS DERKEN OYLE SAGLAM ADIMLAR ATARKI BIR DAHA ASLA RİCAT ETMEYECEGINI DUNYAYA ILAN EDER.
BU ANLATTIKLARIMI ANLAMAK ICIN KADIN OLMAk GEREK DIYEDE DUSUNUYORUM

HOWARD ROAK
26-05-2005, 22:15
ERKEK TEREDUTLUDUR KADIN DAHA -MATIKLIDIR. TEREDDÜD GUN DOGMADAN ONCE KABUL EDILIR UYANDINMI YATAKTAN CIKIP YUZUNU YIKADINMI SAVAŞA BAŞLANILMALI
KADIN DAHA MANTIKLIDIR
ERKEK SAVAŞA GIDERKEN BIRKAÇGUN ICNDE TESLIM OLMA PLANINI COKTAN YAPAR KADIN ISE SAVAS CIGLIGI ATTIGINDA BASIRETINI BAGLAMAZ GERIDE KALANLARI DUSUNEREK SAVAŞ DER MANTIGININ KABUL ETMEDIGI YERDE ISE BARIŞ DER MEYDAN SAVAS MEYDANIDA OLSA CUNKU GERIDE KALANLARI DUSUNMEK ZORUNDADIR
KADIN ISE TESLIMIYETTEN COK BARISINDA OLASILIK OLDUGUNU DUSUNEBILME KAPASITESINE SAHIPTIR
BARIS BARIS DERKEN OYLE SAGLAM ADIMLAR ATARKI BIR DAHA ASLA RİCAT ETMEYECEGINI DUNYAYA ILAN EDER.

bende hep böyle kadın aramıştım... ama bulamamıştım... bulsam sırtımda değil omuzlarımın üzerinde taşırım inanki...

HOWARD ROAK
26-05-2005, 22:16
çoğu kadın erkekte, prestij ve para istiyor benim gördüğüm kadarıyla...

northwind
26-05-2005, 22:18
KADIN DAHA MANTIKLIDIR
Bu yazidan kadinlarin ne kadar mantikli oldugu rahatca anlasiliyor :D
Kusura bakma Spekminnos :confused:

SERHATT
26-05-2005, 22:19
bir kadın ne ister??

benim en önemli özelliğim mistik güç görmektir aynen beni kasteddiniz.sende o mistik gücü gördüm ve çok etkilendim ne yapcam şimdi :D

HOWARD ROAK
26-05-2005, 22:20
benim en önemli özelliğim mistik güç görmektir aynen beni kasteddiniz.sende o mistik gücü gördüm ve çok etkilendim ne yapcam şimdi :D

aman benden mistizm istemesinler... veremeyeceğim tek sey o...

minnosh
26-05-2005, 22:20
bende hep böyle kadın aramıştım... ama bulamamıştım... bulsam sırtımda değil omuzlarımın üzerinde taşırım inanki...

kadınlar degişiyor.at gozluklerini çıkarıp bakmak gerek bence.artık kendi ayaklarımız uzerinde durabiliyoruz.

minnosh
26-05-2005, 22:22

serhattt dalga geçme benleeeee
serhat kuzenim olur bu arada:))))

HOWARD ROAK
26-05-2005, 22:22
kadınlar degişiyor.at gozluklerini çıkarıp bakmak gerek bence.artık kendi ayaklarımız uzerinde durabiliyoruz.

% kaçı değişti acaba...

SERHATT
26-05-2005, 22:25
serhattt dalga geçme benleeeee
serhat kuzenim olur bu arada:))))

olurda bu kadar olur..hem gel dalga geç hemde akraba ol:))))

SERHATT
26-05-2005, 22:29

bekarmısın howard kardeş?

minnosh
26-05-2005, 22:30
Bu yazidan kadinlarin ne kadar mantikli oldugu rahatca anlasiliyor :D
Kusura bakma Spekminnos :confused:

tamam aramızda ton farkları var bıraz yınede el ınsaf dıyorum.bır defa olsun fark olan görüş kümelerını dıslayarak köşeli kutuplarda dolanmayın. bır kere olsun bızler gıbı dusunup bızler gıbı konusup!!!! bızler gıbı yemek yıyıp bızı anlamaya calısın

di mi yaniiiiiiiiiii

yafe
26-05-2005, 22:31
Kadınların istedikleri :düsün: :hayır: :düsün:

yafe
26-05-2005, 22:32
Erkeklerin istedikleri :bravo: :tamam: :bravo:

HOWARD ROAK
26-05-2005, 22:33
tamam aramızda ton farkları var bıraz yınede el ınsaf dıyorum.bır defa olsun fark olan görüş kümelerını dıslayarak köşeli kutuplarda dolanmayın. bır kere olsun bızler gıbı dusunup bızler gıbı konusup!!!! bızler gıbı yemek yıyıp bızı anlamaya calısın

di mi yaniiiiiiiiiii

onları yapmadan anlayamazmıyız... (biz bitmişiz arkadaş.. kanlı bir biftek hastasının vegeteryan yemekleri yemesi gibi bir iş bu)

HOWARD ROAK
26-05-2005, 22:34
helal yafe.... güzel bir pasta yapmışsın, kadınlarca toplananlar ve dağıtılanlar...

SERHATT
26-05-2005, 22:38

di mi yaniiiiiiiiiii

:düsün: BUNU ANLAYABİLMEM ÇOK ZOR BU TOPİK BENİ AŞAR :düsün:

SALESMAN
26-05-2005, 22:38

eyvah minnoş gominis olmuş anaşik olmuş .. senin adın bundan sonra
spek yoldaş olsun minnoş hafif kaldı bu jargona

northwind
26-05-2005, 22:41

di mi yaniiiiiiiiiii
Tamam,daha net, daha dar kapsamli bir konu soyle tartisalim ama savasmis,ricatmis pek anlasilmiyordu ustteki yazin...
Mesela neymis bu yeni degerler?

minnosh
26-05-2005, 22:48
ıkı ayagım ıkı gozum ıkı kolum vede tumbedenımle cızılen o aptal kapl goruntusu ıcıne gırmeyıde reddedıyorummm
gormek ısteyen bılsınkı baska kalplerde var gorulmeyı bekleyen
sonunda kuluz ıcımızde hasetlıkkler yalnıslıklar olacaktır ama guzellıkler bunca cokken dusunce legenindeki kırlılıkler erkeklere mahsustur
yıkansa cıkmıyor cıtıle pitile paklanmıyor
kadının kalbi ise kapsayıcı legendır kadını sevımlı kılan yan budur.
kadın gel der ne olursan ol ama erkek hırslarıyla bak cebimde param yatım katım jaguarım var diyerek sırıta sırıta gelir
BU MODERN DUNYADA GUCLU BIR BAŞKALIDIRI YAPMAK LAZIM ARTIK HAKLARIMIZ YENMESIN BIR KENARDA UNUTULMAYI NADASA BIRAKILMAYI BEKLEMEK YERINE ILERI ATILMALIYIZ
YAŞASIN KADINLAR
SESSİZLİĞİMİZ YANITSIZLIĞIMIZ ANLAMINA GELMESİN

northwind
26-05-2005, 22:51
Bizler gibi konusup,bizim gibi yemek yiyip bizi anlamaya calisin,diyorsun;
ama, erkek beyni, kadinlar kadar konusmaya yatkin degil maalesef,
hemen her gun gordugu arkadasiyla eve gittiginde de, ustune 1 saatte telefonda konusacak kadar beyin hucrelerimiz gelismemis maalesef, :D
Sizin gibi yediklerimize asiri dikkat etmemize de gerek yok
saglikli bir erkek vucudu gun boyu hic bir sey yapmasa bile 2000 kalori yakiyormus :D

minnosh
26-05-2005, 22:58
Tamam,daha net, daha dar kapsamli bir konu soyle tartisalim ama savasmis,ricatmis pek anlasilmiyordu ustteki yazin...
Mesela neymis bu yeni degerler?

Kagııt üstünde ayırabiliriz kadını erkeği ama gerçekte öylesine içiçeler ki, biri olmadan öteki imkansız
Konuyu biraz daha açık görebilmek için, belki de bu cumle yeterlı olmalı hem somut hem güncel
erkek dedıgın ınce kumdur guvenemezsın guvendıgın yerde gomulmeye baslarsın kacınılmazdır sadakat kavramı erkegi özel kılar. sadakatıdır saygıyı hak eder. (lakın araki bulasın)
ama biz sonuna kadar sadığızzzzz işte en onemli farkımız bu hatta ve hatta aldatmayı bile maharet olarak gorup ovunerek anlatır erkekler

HOWARD ROAK
26-05-2005, 22:59
sn. spekmınnosh, keşke tüm kadınlar sizin gibi olsa.... can fada canım feda.. öpüp üç kere alnıma koyarım...

HOWARD ROAK
26-05-2005, 23:00
bir ekmek gibi, bir nimet gibi.

minnosh
26-05-2005, 23:01
dunyaya guvenırsın sallanırsın
daga sıgınırsın çöküverir
ağaca cıkarsın
ağaç topraga gomulur
atlayayım dersın agactan ustune basacak kalas bulursun o da topraga gomulur İŞTE SAGLIKLI ERKEGIN OZETI BU SADAKATİN OLMADIGI YERDE KALORI HESABINA KIM BAKAR

HOWARD ROAK
26-05-2005, 23:03
dunyaya guvenırsın sallanırsın
daga sıgınırsın çöküverir
ağaca cıkarsın
ağaç topraga gomulur
atlayayım dersın agactan ustune basacak kalas bulursun o da topraga gomulur İŞTE SAGLIKLI ERKEGIN OZETI BU SADAKATİN OLMADIGI YERDE KALORI HESABINA KIM BAKAR

sadakat bana ters... bir ankette kadınlar en çok casanovaya hayranlık duyuyor diye bir şey çıkmış... casanova bu dünyada en sadakatsiz insandır (kadınlara karşı) ama don juan kadar sınsı değildir.

minnosh
26-05-2005, 23:03
Iyi Geceler
Soylenenler Fikir Olsun Diye Degil Mizah Olsun Diye Yazdigim Malum Olmustur Umarim. Aklima Fikir Dustukce Paylasma Vaadİ İle Selamlar.

minnosh
26-05-2005, 23:05
Özet; Kadinlar In Yasadiklari Kader Degil Celbedilmis Kaderdir

SALESMAN
26-05-2005, 23:43
..... ama erkek hırslarıyla bak cebimde param yatım katım jaguarım var diyerek sırıta sırıta gelir...

olamadım ya şöyle bi erkek yanarım ben ona yanarım

camarors
27-05-2005, 00:56

:bravo: :tamam:

SALESMAN
27-05-2005, 01:07
kadın eğerki tanrının allahın huzurunda sohbet ederken dursa ve şöyle aşağıya bakıp dünyayı görse ordada bir çıplak erkek ve sapını görse valla hemen huzuru ilahiden ayrılıp o sapa koşar...işte kadınlar böyle dir ve hep böyle isterler...

abaza fikriyatı böyle oluyor..... densizliğin alemi yok , burası mahalle kahvesi değil ortada konuşulan konuya katılmaya seviyen musait değilse katılşma mecbur değilsin; ayıp ..

HaN
27-05-2005, 01:11
istediğinden fazlasını kesinlikle vermeyeceksin....

varyemez
27-05-2005, 01:20
1.kadınlar bunu mutlaka ister..

varyemez
27-05-2005, 01:29
2.her kadın annelik duygusunu yasamak ister..

Mazhi
27-05-2005, 01:32
Kadınlar kavga ister

HBICE
27-05-2005, 01:36
Kesinlikte isterler. Kavga olmaması bir şeylerin ters gittiğne ilişkin bir gösterge olarak yorumlanır. Ancak bu ve benzer farkların altında yatan modelleme kaynak kodlarındaki farklılık mı yoksa biyolojik, evrimsel farklıklar mıdır bir fikrim yok?

varyemez
27-05-2005, 01:46
kadınları etkilemenin yolları?
Bariz etkileme yollari
1-Ona çiçek alin
2-Parfüm alin
3-Size çikar saglamayan sürpriz bir hediye bulun
4-Onun için para harcayin
5-Onun yilbasi ve dogumgünü hediyelerine zaman harcayin
6-Yeni arabanizi kullanmasina izin verin

Abartmadan etkilemenin yollari
1-Akilli olun
2-Onu akilli hissettirin
3-Zerafetle kaybedin
4-Kadinlarin arkadasligindan hoslanin
5-Hasta oldugunda onu pohpohlayin
6-Geç kalacaginiz zaman telefon edin.
7-Asla surat asmayin
8-Eski iliskileriniz konusunda ketum davranin
9-Dürüst olun
10-Onun isiyle gerçekten ilgilenin
11-Daha önceki konusmalarda ne söyledigini mutlaka ama mutlaka hatirlayin 12-Gardrobunuzu budamasina izin verin
13-Kendi gömleklerinizi kendiniz ütüleyin
14-Temizligin hersey demek oldugunu bilin
15-Iç çamasirinda moda yaratmaya kalkismayin
16-Özel günlerde özel giyinin

Kesinlikle yapmayın
1-Evdeki mobilyalari patiskalar ile kaplama istegini hakir görün
2-Sekreterinizi sakin kiz arkadasiniza hediye almak için görevlendirmeyin
3-Bir kizla restorana gittiginizde sakin bez peçeteyle burnunuzu silmeyin
4-Koltuk altlarinizi karistirip, kasimayin
5-Eve gelirken yolda çiçek satan çingenelerden özensiz bir buket almayin
6-Yemek yerken agzinizi sapirdatmayin
7-Yeni kiz arkadasiniz ile eski sevgilinizin de oldugu bara gitmeyin
8-Birayi kutudan içmeyin
9-Burun karistirmayin, sümkürmeyin ve burnunuzu çekmeyin
10-Kadinlarin dogal görevleri oldugu için ütü yapmaktan hoslandigi fikrine kapilmayin
11-Eger siz baslatmissaniz kavgayi kaybedin
12-Size tasindiginda onu rahatsiz edecek davranislardan kaçinin

Etkilemek için ne söylemeli
1-Yalan söylemeyin
2-Yalan söyleyin
3-Asla ne yapmasi gerektigini söylemeyin
4-Ne zaman seks istedigini anlayin
5-Çiplak oldugunda vücudunu övün
6-Giyinik oldugunda da vücudunu övün
7-Eglenceli olun
8-Güzel koktugunu söyleyin
9-Onunla olmadiginiz zamanlarda da onu düsündügünü söyleyin

Evde etkileyin
1-Banyoyu toparlayarak birakin
2-Çarsaflari degistirin
3-Onun için yemek yapin
4-Yataga kahvalti
5-Ne içtigini bilin ve bir daha ki sefere evinize geldiginde o içkiden bulundurun 6-Onunla olmak için erkek arkadaslarinizla yaptiginiz bir programi ekin

varyemez
27-05-2005, 01:55
nette biryerlerden buldum begenecekmisiniz bakalım.. :D

Tanrı; kaplumbağanın yavaşlığını, boğanın bakışlarını, fırtına bulutlarının kasvetini, tilkinin kurnazlığını, boğanın dehşetini aldı. Sülüğün yapışkanlığını, hindinin kabarışını, gergedan derisinin sertliğini onlara ekledi. Bunların üzerine ayının kabalığını, bukalemunun şıpsevdiliğini kattı ve erkeği yarattı.

Yarattığı erkeği adam etsin diye kadını yarattı.
Tanrı; yaprağın hafifliğini, ceylanın bakışını, güneş ışığının sıcaklığını, sisin gözyaşını aldı. Rüzgarın kararsızlığını, tavşanın ürkekliğini buna ekledi. Onların üzerine kıymetli taşların renklerini, balın tadını, kedinin nankörlüğünü, ateşin yakıcılığını, kışın soğuğunu, saksağanın gevezeliğini, kumrunun sevgisini kattı. Bütün bunları karıştırdı, eritti ve kadını yarattı.

Kelebek
27-05-2005, 02:08
"Eeeee."
"Şeyyyy."
"Bilemiyorum yani."
"Bilmem ki."
"Kendime göre nedenlerim var."
"Anlamıyorsunnnn."
"Anlamamışsın."
"Hiçççç."
"Yok bişey."
"Hep senin yüzünden."
"Söylemiyorum."
"İyi gibi."
"Ne istiyosan yap."

"Bil bakalım canım ne istiyor."
"Diil. Diil. Diil. Diil. Diil. Diil. Diil. ................................................."

Hani olur da ne istediklerini merak etmezseniz.
"Ne düşünüyorsun?"
"Neyin var?"
"İyimisin?"

varyemez
27-05-2005, 02:28
Yapılan bir savaşta unlu kral Arthur esir düşer. Karşı tarafın kralı bu büyük şahsı affedebileceğini ancak bir şartı olduğunu öne sürer. Kendisine bir soru soracaktır. Eğer Arthur soruya doğru cevap verebilirse hayati kurtulacak aksi takdirde ölecektir. Soruya cevap verebilmesi için 1 sene suresi vardır. Soru aynen şöyledir:

-"............. Kadınlar Ne İster?.............."

Bu soru tabi ki, dünyanın en zor sorusu. Ancak, kralın fazla bir tercih şansı
yoktur.
Ülkesine geri döner. Türlü alimlere, bilir kişilere danışır ama soruya tam
bir doğru yanıt bulamaz. Bu sorunun cevabını sadece yaşlı bir cadı bilmektedir. Artık en son gün gelmiştir ve Arthur mecburen cadıya gider.
Cadı soruya cevap verecektir ancak bir şartı vardır.
Cadı cevap karşılığında Arthur'un yakın arkadaşı, en iyi ve yakışıklı
şövalyesi ile evlenmek istemektedir.
Arthur yıkılır ve bunu kabul edemeyeceğini söyler ve cadının yanından
ayrılır.
Şövalye olanları duyar, krala koşup hiçbir şeyin Arthur'un hayatından daha
önemli olamayacağını söyler. Ve cadıdan cevabı alırlar.
- ".......... Kadınlar her zaman kendi özgür iradeleriyle karar almak
isterler..........."
Evet kesinlikle doğru olan bu cevap sayesine kralın hayatı kurtulur ancak,
şövalyenin hayatı sönmüştür.
Nihayet şövalye için en kötü an yani, gerdek gecesi gelir.
Ancaaaakk...Odaya girdiğinde karşısında cadı yerine dünyanın en güzel
kadınını görür.
Şövalye şaşırır ve sorar: - "Sen kimsin?".
Kadın cevap verir: - "Ben evlendiğin cadıyım.
Ancak gündüzleri son derece çirkin ve geceleri son derece güzel olurum. Ya
da, gündüzleri son derece güzel ve geceleri son derece çirkin olurum. Nasıl
gözükeceğime sen karar vereceksin".
Şövalye çok kısa bir süre düşünür:
Geceleri mükemmel bir sevgili mi yoksa gündüzleri eşiyle beraber kazanacağı
saygınlık mı?
Ve şöyle cevap verir:
- "Nasıl olmak istediğine sen karar ver lütfen, ben senin her haline karşı
saygılıyım."
Cadı bu karar karşısında çok sevinir :
- "Sen bana seçme özgürlüğünü verdin ve beni kısıtlamadın şövalyem. Bu yüzden
ömür boyu yanında güzel ve saygılı biri olarak gözükeceğim".

Kadınlar ister, son derece güzel; ister, son derece çirkin olsun... Her zaman tatlı birer cadıdırlar..

HOWARD ROAK
27-05-2005, 08:25
vahşi bir kedi gibidir kadın, ya ulaşamayacağı ciğer, ya da akvaryumda bir balık olacaksın... dolanır durur peşinden... ama hiç bir zaman boyunduruğuna girmeyeceksin, sonra ham yapar bu z.....ler.

miki1
27-05-2005, 09:40
1.kadınlar bunu mutlaka ister..
resimdekileri daha çok erkekler ister bence.............

miki1
27-05-2005, 09:41
bunca yıllık tecrübeme dayanarak şunu diyebilirim ki
'ne istediklerini anlamış değilim....'

zorbam2005
27-05-2005, 20:27
kadın hakkında iki güzel söz de ben söyleyeyim.peygamberimizden,
1.kadın kedi gibidir.sıkıştırırsan üzerine sıçrar.seversen mır mır mırrrr diyerek sana sokulur.her istediğini yaptırırsın.
2.kadın Adem in eğe kemiğinden yaratılmıştır. kemiği(kadını) düzeltmeye kalkmayın.ondan öylece yararlanmaya bakın. düzeltmeye kalkarsanız onu kırarsınız.onun kırılması boşanmanızdır.

HOWARD ROAK
27-05-2005, 20:40
kadın hakkında iki güzel söz de ben söyleyeyim.peygamberimizden,
1.kadın kedi gibidir.sıkıştırırsan üzerine sıçrar.seversen mır mır mırrrr diyerek sana sokulur.her istediğini yaptırırsın.
2.kadın Adem in eğe kemiğinden yaratılmıştır. kemiği(kadını) düzeltmeye kalkmayın.ondan öylece yararlanmaya bakın. düzeltmeye kalkarsanız onu kırarsınız.onun kırılması boşanmanızdır.

:) demek ondan kaçıyormuş kadınlar benden, eee tabi çok sıkıştırısan kaçarlar...

northwind
27-05-2005, 21:05
Kadinlar aslinda cok da anlasilmaz degildirler,problem hangisine nasil davranman gerektigi biraz karisiktir,cunku ayni taktikler her kadinda ayni tepkiyi vermez,once kadini iyi analiz etmek gerekir.
Futbol diliyle her maca ayri taktikle cikmak gerekir :D

HOWARD ROAK
27-05-2005, 21:07
Kadinlar aslinda cok da anlasilmaz degildirler,problem hangisine nasil davranman gerektigi biraz karisiktir,cunku ayni taktikler her kadinda ayni tepkiyi vermez,once kadini iyi analiz etmek gerekir.
Futbol diliyle her maca ayri taktikle cikmak gerekir :D

mmmm.... kadını sürekli kıskandıracaksın, hırsından ne isteyeceğini unutur...

HOWARD ROAK
27-05-2005, 21:11
aslında ne konuştuğunu (lisan olarak) hiç anlamadığın bir kadın bulacaksın, bırakın konuşsun, istesin isteyeceğini, neticede anlamıyacağız... :)

minnosh
27-05-2005, 21:16
gene basladınız bizi cekistirmeye

skoc
27-05-2005, 21:18
Kediyi fazla çekiştirmeyin...
Tırmalar falan karışmam sonra...

northwind
27-05-2005, 21:19
Ne yapalim ,alternatifinizi bulana kadar bu boyle devam edecek :D

HOWARD ROAK
27-05-2005, 21:20
kadınsız bu hayat olurmu, ölürüm daha iyi...

HOWARD ROAK
28-05-2005, 19:23
"dünyayı döndüren kadınlar değildir, ama o dönmeyi anlamlı kılan varlıklardır." orson welles...

HOWARD ROAK
28-05-2005, 19:26
"bilimde ve sanatta ilerleme, kadini etkilemek isteyen erkegin bir urunudur" orson welles...

HOWARD ROAK
28-05-2005, 19:51
bir kadına söylenebilecek en güzel dizelerden biri İlhan Berk e aittir.

cumhuriyetin ilk yılları gibiydi yüzün

ghost
28-05-2005, 19:53
Evet sayın Formdaşlar kadınlar ne ister gibi bir soruya verilecek tek cevap
vardır; ne mi? .....HERŞEYİ İSTERLER.

HOWARD ROAK
28-05-2005, 20:47
daldan dala konan gönlüm serçe mi,
yaktı beni güzellerin perçemi.....

ERKA
28-05-2005, 20:50
Kadınlar ne ister biliyomusunuz
bir tane ek kart çıkarın başka bişey istemezler :)

HOWARD ROAK
28-05-2005, 21:02
kadınlar karşısında dişli bir kaynana ister... :)

nedo
29-05-2005, 14:15
Benim gözümde 2 tür kadın vardır...

1. si araba ister, para ister, güzel giyinmeni klas bir saatin olmasını ister, güzel sevişmeni ister, cool (o da nesi dimi?) mekanlarda takılayı ister...
Ne vermek gerekir? Elbetteki istediğini... Sonrada şut elbette...

2. si seni sevmek ister, hep senle birlikte olmak ister, gece arayıp uyandırdığında "n' ldu bi şi mi var geleyimmi" der, gidip ferrari de kiralasan arabayla yanına gittiğinde arabayı görmez bile sana sarılır titrer gene seni seviyordur çünkü seni ister sadece, çocukları sever çocuk düşler, eğlenmeyide ister tabiki ama sen varsan yanında...
İşte ozaman... Herşeyi vermelisin ona, savaşmalısın uğrunda elinden ne kadar geliyorsa...

Diyorum ben...

HOWARD ROAK
29-05-2005, 14:17
Benim gözümde 2 tür kadın vardır...

1. si araba ister, para ister, güzel giyinmeni klas bir saatin olmasını ister, güzel sevişmeni ister, cool (o da nesi dimi?) mekanlarda takılayı ister...
Ne vermek gerekir? Elbetteki istediğini... Sonrada şut elbette...

2. si seni sevmek ister, hep senle birlikte olmak ister, gece arayıp uyandırdığında "n' ldu bi şi mi var geleyimmi" der, gidip ferrari de kiralasan arabayla yanına gittiğinde arabayı görmez bile sana sarılır titrer gene seni seviyordur çünkü seni ister sadece, çocukları sever çocuk düşler, eğlenmeyide ister tabiki ama sen varsan yanında...
İşte ozaman... Herşeyi vermelisin ona, savaşmalısın uğrunda elinden ne kadar geliyorsa...

Diyorum ben...

:cheers: olayı çözmüş bir arkadaşı görmek ne kadarda güzel...

HOWARD ROAK
29-05-2005, 15:04
YOK

Kitabımı sana adamak istedim
Gözlerine baktım
Gözlerin yok
Öpmek istedim
Yüzüne baktım
Yüzün yok
Tutmak istedim elini
Elin yok
İşit sözlerimi yüreğe işleyen
Kulakların yok
Anlat bana bişey anlat
Dilin yok
Haydi yanyana
Yanın yok
Kitabımı sana adamak istedim
Adın yok
Güvercin getirdi şiirimi geriye
Bu dünyada anlattığın kadın yok

trakyalı
29-05-2005, 15:24
Kadınlarımıza iyi bakmamız lazım.
Onlar olmasa hayatın anlamı olmaz.
iyisini bulursanız sizi mutluluktan uçurur.
Kim hergün evinizi toplar,çocuklarınıza bakar,yemek pişirir,akşamda sizi mutlu eder.Ve bütün bunları para almadan yapar.
birde çalışan bir kadınsa bütün bunları ne için yapar.
e artık sizde onun kapris ve isteklerine katlanacaksınız.

HOWARD ROAK
29-05-2005, 15:25
Gözler y.a.ş.a.r.madıkça gönülde gökkuşağı olmaz. John Vance Cheney

trakyalı
29-05-2005, 15:48
Gözler kalbin aynasıdır...

HOWARD ROAK
29-05-2005, 15:50
Gözler kalbin aynasıdır...

yani,körler sevemezmi diyorsun dostum!!!!!!!!!

trakyalı
29-05-2005, 16:08
ne alakası var(dikkat şahan çıkabilir.)onlar da sever.
Onların da hisleri var üstelik bizlerden daha gelişmiş.

HOWARD ROAK
29-05-2005, 16:14
ne alakası var(dikkat şahan çıkabilir.)onlar da sever.
Onların da hisleri var üstelik bizlerden daha gelişmiş.

pardon dostum, gözler kalbın aynasıdır, demişsin... o kalbi yüce insanların, kalbini bir gözbebeğinden görebilmemiz imkansız... kapı deliğinden, büyük bir saraya bakmak gibi birşey...

HOWARD ROAK
29-05-2005, 16:27
Kanı

Fikir sahibi olan mükemmelliğin güzelliğinin zerafetiyle,
Sarasarmış kadının yüreği cenneti baştan başa,
Uçsuz bucaksız yalnız çöllerde acı kahkahalı erkeğe,
Barış ve savaş getirmiş kadının yüreği baştan başa,
Kımıldamadan sabit duran sorular oluşmuş zamana,
Durdurmuş önceyi ve sonrayı baştan başa,
Geriye 4 yaşlı göz kalmış birbirine bakan,
Çocuklara ve babalara inatla,baş başa...

varyemez
29-05-2005, 16:39
Kadınlar güçsüz olana kendini bir idol, güçlü olana bir eşya gibi sunar. /CESARE PAVESE

varyemez
29-05-2005, 16:40
Size gururla kütüphanesini gösteren bir kadına rastladınız mı?/ BENJAMIN DE CASSERES

varyemez
29-05-2005, 16:41
Güzellik, doğanın kadınlara verdiği ilk armağan, aynı zamanda geri aldığı ilk şeydir/
Fransız Atasözü

HOWARD ROAK
29-05-2005, 16:42
Size gururla kütüphanesini gösteren bir kadına rastladınız mı?/ BENJAMIN DE CASSERES

rastladım üstad.... hemde canlı tanığıyım...

varyemez
29-05-2005, 17:07
rastladım üstad.... hemde canlı tanığıyım...
arasıra çıkıyor demekki....tebrik etmek lazım.... :bravo:

HOWARD ROAK
29-05-2005, 17:11
arasıra çıkıyor demekki....tebrik etmek lazım.... :bravo:

tebrik etmedim üstat, bir kaç kitap arakladım, en gizlisinden...

lonepassenger
30-05-2005, 23:33
Kadınlardan Bahsetme Onlarda Yoktur Vefa,
Sözleri Söz Değil Sanki Rihr-i Seba
Kalbini Kırarlar Ancak Tamir Etmezler,
Vefa Nedir,Kıymetini Hiçbir Zaman Bilmezler..

Çok Kıymetli Bi Zat-ı Muheteremden Alıntıdır

rihr-i seba : Çölde esen ılık tatlı bi rüzgar

Bayanların Alınmaması Aileğiyle Saygılar Sunuyorum.. :tamam:

HOWARD ROAK
01-06-2005, 22:47
gönlü güvercinli kadın

önce sesin geldi
aralandı kapılarım
ardında şaşkın bulutlar çıkmazı
sonunda sen
gönlü güvercinli kadın

köpüren simsiyah saçlarınla
günler boyu koşuşup durdun
içimin aykırı ırmaklarındagamzelerinde gizlediğin
o binlerce yıldızı
döküp de şimdi üstüme
söyle nereye

artık herkes
tutsun da elinden kendi şiirinin
tersinden mi girsin
ölü kelebekler sokağına

sen bende daha bitmedin ki
gönlü güvercinli kadın

varyemez
03-06-2005, 23:08
Kadın aşk ve seks bir arada olsun ister...
Tıpkı romantik komedilerdeki gibi...
Yani kadın her daim hem aşık olacağı hem de sevişebileceği bir Hugh Grant ister hayatında...
Erkekse hem eteğine, saçına karışabileceği bir sevgilisi, hem de bir haremi olsun ister...
Ne sevgiliden vazgeçmek ister, ne hareminden...

Aşık olmak sadece erkeğe yakışır...
Kadına mı? Kadına asla...
Kadına yakışan salt aşktır...
Aşık kadın "nasıl olsa bitecek" sezgisiyle hareket eder...
Aşık erkekse "sonsuza dek sürecek" yanılgısıyla...

Kadın için seks erkeği kendine bağlamada kullandığı bir para birimi gibidir...
Kadın hiçbir zaman bu para değer kaybetsin istemez...
Kadın piyasalar kadar kırılgan, bileşik endeks kadar değişkendir...
Hayatını hiçbir zaman sabit bir kura bağlamaz...

Erkek içinse seks kendisini bir kadına bağlamasındaki en değerli yatırım fonudur.
Erkek bu fonu hiçbir zaman bozdurmak istemez...
Çünkü erkekte seks her daim dalgalı kur sistemine göre işler...
Bir iner, bir çıkar...Bir çıkar, bir iner...

Bir erkek doyduğu için kadınından bıkar...
Bir kadınsa doyamadığı için erkeğinden sıkılır...
Bu ikisi arasında çok büyük farklar vardır...

Kadın erkeğin ona kul köle olmasını ister...
Olunca da ondan nefret eder...
Erkek ise kadının kendisine köle olmasını istemez...
Olunca da onu sever...
Erkekler deli gibi aşık olurlar ve zamanla akıllanırlar...
Kadınlar ise akıllı gibi aşık olurlar ve zamanla delilirler...

Kısacası aşk ve seks, kadını ve erkeği farklı etkiler...

HOWARD ROAK
03-06-2005, 23:12
:vurkafa: WOMEN HUNTER ... whereyemez amca...

HaN
03-06-2005, 23:14
kadınlar herşeyi ister....

varyemez
03-06-2005, 23:15
:vurkafa: WOMEN HUNTER ... whereyemez amca...
yok canım haddimizemi...
üstadlardan birinin yazısı sadece... :) :)

gemici
03-06-2005, 23:31
rihr-i seba gibisiniz........................

kentuf
03-06-2005, 23:32
Kadınlar paylaşmak ister.

HOWARD ROAK
03-06-2005, 23:33
rihr-i seba gibisiniz........................

süleyman sebanın nesi oluyor abi... bu zatı muhterem...

gemici
03-06-2005, 23:33
Kadınlar paylaşmak ister.
kimi?.................

kentuf
03-06-2005, 23:34
hamağı olur pehh.

gemici
süleyman sebanın nesi oluyor abi... bu zatı muhterem...
emicesinin kızı...........................

varyemez
1.Versiyon: Kadın / Erkek versiyonu

Kadın: Saçımı kestireyim mi?
Erkek: Olur.
Kadın: Ama kıyamıyorum.
Erkek: Öyleyse kestirme.
Kadın: Canım değişiklik istiyor...
Erkek: O halde kestir.
Kadın: Bana akıl vermeyi bırak, delilere verir gibi.
Erkek: Eger nasıl hoşuma gittiğini bilmek istiyorsan, sana derim ki uzun saçlı. Bunu biliyorsun.
Kadın: Beni tanıdığında kısaydı..
Erkek: Ve sana tam olarak ne dediğimi hatırlıyorum:"Ne güzel olurdun uzun saçla"
Kadın: Ama herkes kesmemi söylüyor.
Erkek: Bu durumda kuafore git, ve bırak uyuyayım lütfen. Bunu senden Allah rızası için istiyorum.
Kadın: Peki nasıl kestireyim? Kat kat mı yoksa perçemli mi?
Erkek: Kat kat.
Kadın: Bana yakışacağını sanmıyorum, çünkü saçım çok düz.
Erkek: Bırak perçemli olsun öyleyse.
Kadın: Çok yorucu.
Erkek: Yorduğu zaman tekrar kestirirsin.
Kadın: O zaman asla uzatamam.
Erkek: Uzatmak istiyorsan kestirme güzelim.
Kadın: Bana guzelim deme!!!
Erkek:?!?!?!?!!!

kentuf
03-06-2005, 23:35
Her şeyi paylaşmak isterler .daha duygusal oldukları kesindir.

varyemez
03-06-2005, 23:35
2.Versiyon: Kadın / Kadın:

1.Kadın: Ah şekerim sacını mi kestirdin? Ne kadar güzel olmuşsun!

2.Kadın: Ay sahi mi söylüyorsun? Ben pek emin olamıyorum. Ay çok mu kısa oldu acaba...?

1.Kadın: Amaaan ne alakası var. Benim yüzüm bu kadar geniş olmasa, aynı kesimi ben de
denerdim. Benim şu saçım klasik oldu artık, yeni bir modele hiç cesaret edemiyorum.

2.Kadın: Ay yapma Allah aşkına nesi varmış yüzünün... Bak şöyle suralarından kat verdirsen, harika olur! Benim de boynum uzun olmasa aynı seninki gibi bir model yaptırırdım.

1.Kadın: Ah şekerim sen de bir alemsin. Keşke benim de boynum seninki gibi olsa. En
azından şu çökük omuzlarımın dikkat çekmesini engellemiş olurdum.

2.Kadın: Ayol sen ne diyorsun? Senin gibi omuzları olmasını isteyen bir sürü kız var...
Giydigin her şey sana öyle yakışıyor ki... Bir de benim şu kısa kollarıma bak. Omuzlarım seninkiler gibi olsaydı, giydiğim bluzlar üstümde emanet gibi durur muydu?

Vır vır vır, dır dır dır...

HOWARD ROAK
03-06-2005, 23:36
1.Versiyon: Kadın / Erkek versiyonu

Kadın: Saçımı kestireyim mi?
Erkek: Olur.
Kadın: Ama kıyamıyorum.
Erkek: Öyleyse kestirme.
Kadın: Canım değişiklik istiyor...
Erkek: O halde kestir.
Kadın: Bana akıl vermeyi bırak, delilere verir gibi.
Erkek: Eger nasıl hoşuma gittiğini bilmek istiyorsan, sana derim ki uzun saçlı. Bunu biliyorsun.
Kadın: Beni tanıdığında kısaydı..
Erkek: Ve sana tam olarak ne dediğimi hatırlıyorum:"Ne güzel olurdun uzun saçla"
Kadın: Ama herkes kesmemi söylüyor.
Erkek: Bu durumda kuafore git, ve bırak uyuyayım lütfen. Bunu senden Allah rızası için istiyorum.
Kadın: Peki nasıl kestireyim? Kat kat mı yoksa perçemli mi?
Erkek: Kat kat.
Kadın: Bana yakışacağını sanmıyorum, çünkü saçım çok düz.
Erkek: Bırak perçemli olsun öyleyse.
Kadın: Çok yorucu.
Erkek: Yorduğu zaman tekrar kestirirsin.
Kadın: O zaman asla uzatamam.
Erkek: Uzatmak istiyorsan kestirme güzelim.
Kadın: Bana guzelim deme!!!
Erkek:?!?!?!?!!!

yengeyle aranızda geçen diyalog mu abi, koafor parası vermemek için, güzel taktık..

varyemez
03-06-2005, 23:36
3.Versiyon: Erkek / Erkek:

1.Adam: Saçını mı kestirdin?
2.Adam: Evet
1.Adam: Sıhhatler olsun abi!..
2.Adam: Sağol...

kentuf
03-06-2005, 23:37
[QUOTE=varyemez]3.Versiyon: Erkek / Erkek:

1.Adam: Saçını mı kestirdin?
2.Adam: Evet
1.Adam: Sıhhatler olsun abi!..
2.Adam: Sağol...[/QUOTE
değişik versyonlar hangi kasaba gittin misali zırvaları .oha ne traşı o kominist traşımı gibi dimi ya.

varyemez
03-06-2005, 23:39
yengeyle aranızda geçen diyalog mu abi, koafor parası vermemek için, güzel taktık..
her evli çiftte oluyordur eminim.... :) :)

HOWARD ROAK
03-06-2005, 23:43
her evli çiftte oluyordur eminim.... :) :)

o zaman abi 2 tane alsak, tek sayıya düşmüş olur, rekabetten dolayı birşey isteyemezler...

varyemez
03-06-2005, 23:44
değişik versyonlar hangi kasaba gittin misali zırvaları .oha ne traşı o kominist traşımı gibi dimi ya

vır vır.. dır dır..dan iyidir...

varyemez
03-06-2005, 23:45
o zaman abi 2 tane alsak, tek sayıya düşmüş olur, rekabetten dolayı birşey isteyemezler...
aslında 4 olsa daha iyi degilmi?..

Salacaklı
03-06-2005, 23:45
bu topigi isterseniz Kapatalim

buraya yazanlarin % 99.99 u erkek ayip oluyor..

KADIN DAYAK ISTER DEYiN BU iS BURDA BiTSiN..

BAYANLARA AYIP OLUYOR DIYORUM..

:gulen: :gulen: :gulen:

varyemez
03-06-2005, 23:47
Element : Kadın

Sembolü : WO

Atom ağırlığı : 53,6 kg olarak kabul edilmiştir ancak 40
kg'dan 200kg'a kadar değişik çeşitleri bulunmaktadır.
Bulunduğu yerler : Gezegendeki tüm kırsal ve kentsel alanlar

Fiziksel özellikleri

1- Yüzeyi renkli film tabakasıyla kaplıdır.
2- Değişik sıcaklıklarda kaynar.
3- Bilinen bir sebep olmaksızın donar.
4- Özel ilgi gördüğünde erir.
5- Yanlış kullanımlarda ısırır.
6- İşlenmemişinden sıradan maden filizine kadar pek çok halde
bulunur.
7- Doğru noktalara basınç uygulandığında ürün verir.
8- Standard ölçüleri varsa da kolay bulunmaz.
9- Çekici özelliği nedeniyle fazla yaklaşılmaması önerilir.

Kimyasal özellikleri

1- Altın,gümüş,platin ve diğer kıymetli madenlerle yakın
akrabalığı vardır.
2- Büyük miktarlardaki pahalı maddeleri ve değerli taşları
absorbe edebilir.
3- Belli bir sebebe bağlı olmaksızın patlayabilir.
4- Sebepsiz yere çıkıp gidebilir.
5- Likitlerde çözünürlüğü yoktur fakat alkolle doyurulduğunda
aktivitesi büyük oranda artar.
6- Dünyada bilinen en büyük servet indirgeyicidir.
7- Özellikle kapalı alanlarda bir arada tutulmaları
tehlikelidir. Çok sayıda bir arada olmaları merkezi sinir
sistemini etkiler.

Genel kullanım alanları

1- Genelde süs olarak.
2- Üretimde kullanılır.
3- Belli dozda kullanılması halinde rahatlamada büyük yardımcı
özelliği vardır.
4- Çok etkili temizleyici özelliği vardır.

Testler

1- Saf numunesi doğal halde bulunabilirse rengi parlak pembeye
döner.
2- Daha iyi bir numunesiyle kıyaslandığında rengi yeşile
döner.
3- Kulağa zarar verdiği tespit edilmiştir.

Potansiyel tehlikeleri

1- Tecrübesiz ellerde çok tehlikelidir.
2- Birden fazlasıyla ilgilenmek yasal olarak engellenmiştir
ancak değişik mekanlarda ve birbirleriyle direkt temas etmelerini
engellemek koşuluyla bu yapılabilir.
3- Ayni mekanda, uzun süre bir arada olmak,çeşitli sakıncalar
oluşturmaktadır.
4- Bağımlılık yapabilir ve tedavisi yoktur.

HOWARD ROAK
03-06-2005, 23:49
aslında 4 olsa daha iyi degilmi?..

4 de olmaz 5 tane 5 de olmaz 6 tane oda olmaz 7 tane ver allahım ver ver...

varyemez
03-06-2005, 23:50

mesaj alındı

HOWARD ROAK
03-06-2005, 23:51
mesaj alındı

iletildisi gelmedi abi...

gemici
03-06-2005, 23:52
bu topigi isterseniz Kapatalim

buraya yazanlarin % 99.99 u erkek ayip oluyor..

KADIN DAYAK ISTER DEYiN BU iS BURDA BiTSiN..

:gulen: :gulen: :gulen:
oldu gözlerim doldu........................

varyemez
03-06-2005, 23:56
iletildisi gelmedi abi...
salacaklıya gitmiştir... ;)

HOWARD ROAK
03-06-2005, 23:56
oldu gözlerim doldu........................

boşmuydu abi...

gemici
04-06-2005, 00:03
boşmuydu abi...
kalbim boştu................artık kanla dolu...........

HOWARD ROAK
04-06-2005, 00:08
kalbim boştu................artık kanla dolu...........

çeşme den mi, yoksa kuşadasından mı aldınız kanı abi, vampir nerede..

gemici
04-06-2005, 00:10
bodrumda yalakta oldu .....................

HOWARD ROAK
04-06-2005, 00:11
bodrumda yalakta oldu .....................

yalı kazığı, kazık değilmiş abi...

HOWARD ROAK
04-06-2005, 00:12
iyi geceler abi...

Matematikçi
04-06-2005, 00:30
kadınlar mutlu olmak ister...
aynı erkekler gibi...

varyemez
08-06-2005, 19:50
Adam gibi adam oluyor da,
'KADIN GİBİ KADIN' nasıl oluyor?

Kadın dediğin güzel olacak arkadaş. Şöyle savurdu mu eteğini, ruhun
rüzgarına kayacak. Bacakların, ayakların, bilekten bağlı ayakkabıya
tutunan
parmakların, seyrine doyamayacaksın. Bakımlı olacak kadın dediğin.
Saçları
ipek , topukları pembe, boynu ince, salındı mı kuğu gibi zarif olacak
ve
zarifliğinin ortasında bir hanımefendi barındıracak. Güzel olacak ama
kaşı,
gözü, bacağı, iki meme ucundan önce, sözü doğru, ruhu aydınlık olacak,
güzelliği komple olacak. Korkmayacaksın gecenin bir vakti sol cenapta
yüzünü
gördüğünde. Yeni bir kabus gibi yaşamayacaksın gerçeği de. Güzel olacak
ama,
aklını evde tutacak kadar da akıllı.... Seni elinin tersiyle değil,
avucunun
içiyle kavrayacak... Bileceksin ki emin ellerdeyim, başkası tutamaz
beni
böyle. Rahat olacaksın yanında, çok konuşmayacak, beynini
didiklemeyecek
küçük kurtçuklarla. Sıradan ve kabullenir yaşamanın ne demek olduğunu
sindirmiş olacak içine.

Asla şatafat düşkünü olmayacak. Doğum günlerinde bir sıcacık öpücüğün
yerini, tek taş bir De Beears'ın alamayacağını algılayacak kadar doygun
olacak. Hatırlaman yetecek özel günleri, pahalı bir hediyeyle
savuşturmadan.
Sadeliğin içinde farkedilir olabilmeyi, gösterişli kıyafetle bir
tutmayacak. Duruşu, oturuşu, yürüyüşü abartılı değil, basit hiç değil,
sadelikten oluşacak. Kendini süs bebeği gibi ortaya atıp,
fingirdeşmeyecek
başkalarıyla. Ekonomiden, politikadan, milli maçlardan ve kültürel
olaylardan haberi olacak. Bizi kim yönetir, nasıl yönetir, demokrasi,
monarşi, oligarşi nedir bilecek, saf hatun numarasıyla cahilliğini
güzelliğiyle örtmeye yeltenmeyecek. Gezip, eğlenmesini bildiği kadar,
pazar
parasını kozmetiğe yatırmaması gerektiğini, domatesin, ekmeğin,
soğanın,
kıymanın kaç para olduğunu bilecek. Cak cak telefonda konuşup, niye
böyle
fatura geldi hayret tribine girmeyecek. Eşini dostunu kollayacak ama
içi
vıcık vıcık dedikodu yumağının içinde kaybolmayacak.

Marka düşkünü, moda düşkünü olmayacak kesinlikle...Takip edecek ancak
yakışanı seçecek. Sökük, paça boyu, fermuar dikmeyi bilecek,
herseferinde
terzi aranmayacak pırnık pırnık. Elinden her iş gelecek. Marifetlerini
sadece seni elde ederken değil, seni elde tutarken de gösterecek ve tüm
bunlar içinden gelecek içinden, göstermelik olmayacak.

Adamın siniri bozmayacak, tepesini attırmayacak, cinleri başına
toplamayacak, körolası dilini gerektiğinde yutacak... Çarşı pazar
görmesini,
sana don kilot almasını, gömlek ayakkabı numaranı bilecek... ve zevki
seni
giydirecek kadar yerinde olacak, kendisini giydirmeyi bildiği gibi.

Orada burada dedikodu yapmayacak, laf taşımayacak, ayıkla pirincin
taşını
durumlarına sokmayacak. Ortalık yerde kahkahalarıyla sebepsiz
çınlamayacak.
Dekoltenin dozunu kaçırmayacak ama sıkı sıkıya da kendini
ambalajlamayacak.
Açık saçık olan elbisesi değil, sana olan ilgisi olacak ve bunu
gösterebilecek medeniyeti...

Onu bir kediyi sever gibi seveceksin yanıbaşında ve huzurla... Öyle
'çağırdım, gelmedin, geç kaldın, aramadın, sormadın, kiminleydin, hesap
ver'
yapmayacak. Sana yüreğiyle güvenecek, inançlarıyla sokulacak. Bilmem
kimin
sözüne aldırmayacak, asla arkadaşlarının arkasından konuşmayacak, hele
küfür
hiç etmeyecek. Sınırını zorlamayacak , salya sümük ağlamayacak,
kıytırık
nedenlerden hır gür çıkarmayacak. Sözü dinlenir, anlaşılır olacak. Bir
hatayı allayıp pullayıp abartmayacak.

Gömleklerini o ütüleyecek ve o gömleğe hangi pantolon yakışır bilecek.
Ama
hayatı giyim kuşam üstüne kurulmayacak. Uyum ve uyumsuzluk nedir
bilecek.
Bir kere, topuklu ayakkabıyla spor ayakkabının ayrımını yapabilecek
arkadaş.
Dağa çıkarken rugan ayakkabı giymeyecek. 'Of yoruldum, beni ara, beni
al,
beni bul, bunu isterim' değil, 'sence de uygunsa, yanındayım, ben
gelirim,
merak etme' olacak lügatında. Tereciye tere satmayacak yani.
Hissettiğiyle
yaptığı şey arasında uçurum olmayacak. Cesur olacak cesur. Seni
seviyorum
derken korkmayacak, başka şeylerin arkasına gizlenmeyecek ve arkandan
laf
söyletmeyecek....

Kadın dediğin iyi sevişecek arkadaş. Koyun gibi yatmayacak, kımıl
kımıl
olacak yatakta. Aklını başından alacak ama, aklını sadece bununla
yormayacak. Delireceksin ama delirmen hastalıktan olmayacak. Uzanıverdi
mi
yanına boylu boyunca, göğsünde atan kalbinin yerine koyacaksın kendini,
ruhunu, herşeyini. Aşksız yatmayacak yatağa ve sen bunu bileceksin.

Kadın gibi kadın olacak kadın dediğin, çıtır çerez niyetine yemediğin.
Bir
gecelik değil, ömürlük olacak ömürlük. Yıllara rehaveti değil huzuru
taşıyacak. En seksi leydi olmayı da bilecek, hanım sultan olup sözünü
geçirmeyi de. Cıvık konulara takılıp zaman tüketmeyecek, küsmeyecek,
süründürmeyecek. Kadın dediğin ayıp nedir bilecek.

Sıkboğaz edip seni yalancı durumuna düşürmeyecek. Seni öyle bir
tutacak ki
arkadaş, sen bile şaşıracaksın öyle tutulduğuna. iki lafın başı, her
tartışmada ayrılalım tehtidi savurmayacak. Sabırlı olacak ve asla
gururuna
dokunmayacak...

Tuzu az, şekeri çok gibi limiti olmayan prosedürsüz yemeklerle işi
olmayacak. şöyle pastırmalı kurufasülyenin yanına tereyağlı pilavı
konduracak şüphesiz. Salatasız oturmayacak yemeğe. Temiz olacak
herşeyden
önce mesela köfteyi mıncıklarken elleri . Yahut pahalı parfümlerin
sindiği,
süslü püslü boyacı küpü gibi, her öptüğünde bulaşık bir tadın kaldığı
bir
kadını öpmeyeceksin. Buram buram aşka sarılacaksın arkadaş. Buram buram
kadın kokacak kadın dediğin.

Kadın dediğin güzel olacak ama eli yüzü düzgünden çok öte birşey. Zeki
olacak zeki, seni bir hamur gibi karmasını da bilecek, o hamura
kendini
katmasını da... Paranın gücünü bilecek ama ne parasızlığın ezikliğini
ne de
paranın kudurmuşluğunu yaşayacak. Değerlerini bir anlık hevesler uğruna
terketmeyecek. Namussuzluğunu, ahlaksızlığını ancak ve ancak seni
baştan
çıkarırken kullanacak, yan gözle adam kesmeyecek ,üstüne sevgili
edinmeyecek.

Sarışın, renkli gözlü, uzun bacaklı, beyaz tenli, ince bilekli dilber
filan
fasarya... Kadın dediğin hatun olacak arkadaş, sözüne güvenilir,
olacak.
Bileceksin ki konuşulanlar burada kalır, kapıdan çıkmaz bir daha. Ağzı
sıkı
olacak kadın dediğin. Sırrını tutacak ama gününü bekleyip kusmayacak...

Para lazımcılardan, kürkçülerden, cep telefonu manyaklarından,
dırdırcılardan, unutkanlıklarını senin üzerine atanlardan, kendi
yetersizliğini seni suçlayarak rahatlayanlardan, raf süslerinden,
tehtidkarlardan, kaçaklardan, kıkırdayanlardan, boş bakanlardan
olmayacak.
Saflığı, cahilliği, aptallığı oynamayacak, biraz ukala olabilir ancak
sana
rol yapmayacak. Komplekslerini güzelliğiyle örtmeye çalışmayacak. Bir
şeyi
çok isterse ve inançları doğrultusunda yapacak.

En önemlisi kendini sevecek arkadaş, kendini sevmeyen kadından sana ne
hayır
gelir. Bir bakarsın ki yıllar sonra bu kadınla ne yatağa
sığabiliyorsun, ne
toprağa... Koluna takıp gezmesini de bileceksin gururla, koynuna çekip
sevişmesini de şehvetle. Analığını da bilecek, çocuklarından saygı
görmeyi
de, anaya babaya hürmet etmeyi de...

Kadın kadın olacak be, seni sadece sen olduğun için, sensin diye
sevecek.
Parayla pulla, kariyerle, güçle, kimin ne dediğiyle , sınırlamayacak.
Hem
sevgilin, hem arkadaşın, hem annen, hem çocuğun olacak, bağrına
basacaksın
huzurla... Bileceksin ki evde 'O' kadın tarafından beklenmenin zevkini
hiçbir zevk yaşatamaz sana...

Öyle bir kadın işte... Vardır vardııııııııır!..
Sende adam olacaksın seçmesini bileceksin!

HOWARD ROAK
08-06-2005, 19:52
Çok uzun yazıyorsun abi ya...

varyemez
08-06-2005, 19:53
Çok uzun yazıyorsun abi ya...
kaptanı dengeliyoruz... ;)

HOWARD ROAK
08-06-2005, 19:54
kaptanı dengeliyoruz... ;)
:vurkafa: :vurkafa: :vurkafa: :vurkafa: :vurkafa: :vurkafa: :vurkafa: :vurkafa: :vurkafa: :vurkafa: zor abi, kaptanı dengelemek..

varyemez
08-06-2005, 19:59
18'indeki kadın ne ister?

HOWARD ROAK
08-06-2005, 20:01
18'indeki kadın ne ister?

:) abi hayırdır... :vurkafa:

varyemez
08-06-2005, 20:01
:) abi hayırdır... :vurkafa:
> IDEAL ERKEGIM NASIL BIRI (Yas 22)
> 1. Yakisikli
> 2. Sempatik
> 3. Maddi durumu iyi
> 4. Beni ilgiyle dinleyecek.
> 5. Espri anlayisi gelismis
> 6. Gücü kuvveti yerinde
> 7. Iyi giyinen
> 8. Her konuda zevk sahibi.
> 9. Sürpriz yapmayi seven
> 10. Romantik ve hayal gücü gelismis

varyemez
08-06-2005, 20:02
IDEAL ERKEGIM NASIL BIRI.. gözden geçirilmis liste (Yas 32)
> 1. Iyi görünümlü- tercihen kafasinda saçi olan
> 2. Arabadan inerken kapiyi açan, yemege gittigimizde sandalyemi
tutan.
> 3. Pahali bir restorana götürecek kadar parasi olan
> 4. Konusmaktan çok dinleyen
> 5. Fikra anlattisimda katila katila gülen
> 6. Alisveriste paketlerimin hepsini zahmetsiz tasiyacak kadar gücü
> kuvveti yerinde
> 7. En az 1 kravata sahip
> 8. Yaptigim yemekleri begenen
> 9. Dogumgünü ve yildönümlerini unutmayan
> 10. Haftada en! az 1 kez romantik olabilen

HOWARD ROAK
08-06-2005, 20:03
IDEAL ERKEGIM NASIL BIRI.. gözden geçirilmis liste (Yas 32)
> 1. Iyi görünümlü- tercihen kafasinda saçi olan
> 2. Arabadan inerken kapiyi açan, yemege gittigimizde sandalyemi
tutan.
> 3. Pahali bir restorana götürecek kadar parasi olan
> 4. Konusmaktan çok dinleyen
> 5. Fikra anlattisimda katila katila gülen
> 6. Alisveriste paketlerimin hepsini zahmetsiz tasiyacak kadar gücü
> kuvveti yerinde
> 7. En az 1 kravata sahip
> 8. Yaptigim yemekleri begenen
> 9. Dogumgünü ve yildönümlerini unutmayan
> 10. Haftada en! az 1 kez romantik olabilen
yalan abi... kuyruklu yalan....

HOWARD ROAK
08-06-2005, 20:04
> IDEAL ERKEGIM NASIL BIRI (Yas 22)
> 1. Yakisikli
> 2. Sempatik
> 3. Maddi durumu iyi
> 4. Beni ilgiyle dinleyecek.
> 5. Espri anlayisi gelismis
> 6. Gücü kuvveti yerinde
> 7. Iyi giyinen
> 8. Her konuda zevk sahibi.
> 9. Sürpriz yapmayi seven
> 10. Romantik ve hayal gücü gelismis

benden bahsediyor abi bunlar.... :vurkafa: :vurkafa: bir vesikalık resmim yok üzerinde...

varyemez
08-06-2005, 20:05
benden bahsediyor abi bunlar.... :vurkafa: :vurkafa: bir vesikalık resmim yok üzerinde...
IDEAL ERKEGIM NASIL BIRI... tekrar gözden geçirilmis liste (Yas 42)
> 1. Çok da çirkin degil - Tamam kel olabilir
> 2. Ben binmeden arabayi hareket ettirmeyen.
> 3. Isinde disiplinli- Firsat oldukça aksam yemegine götüren.
> 4. Beni dinlerken basini sallayan.
> 5. Anlattigim fikralarin can alici yerlerini hatirlayan
> 6. Evdeki esyalarin yerini degistirmeme yardim edecek kadar gücü
> kuvveti yerinde
> 7. Göbegini kamufle edecek sekilde kiyafet seçen
> 8. Klozetin kapagini indirmeyi unutmayan
> 9. Çogu hafta sonu tras olan

varyemez
08-06-2005, 20:07
> IDEAL ERKEGIM NASIL BIRI... tekrar gözden geçirilmis liste (Yas 52)
> 1. Burun ve kulaginin içindeki killar fazla uzun olmayan.
> 2. Topluluk içinde gaz çikarmayan
> 3. Para isteme aliskanligi edinmemis
> 4. Ben birsey anlatirken uyuyakalmayan
> 5. Haftasonlari poposunu koltuktan kaldiracak kadar gücü kuvveti
> yerinde
> 6. Ayagindaki 2 çorap ayni renk olan ve temiz giyinen
> 7. TV karsisinda aksam yemeginden hoslanan
> 8. Adimi unutmayan
> 9.Bazen tras olan

varyemez
08-06-2005, 20:09
tekrar gözden geçirilmis liste (Yas 62)

> 1. Küçük çocuklari ürkütmeyen
> 2. Banyonun nerede oldugunu hatirlayan
> 3. Bakimi fazla masrafli olmayan
> 4. Mümkün oldugu kadar gurultusuz horlayan.
> 5. Neye güldügünü birden unutmayan
> 6. Yardim almadan ayaga kalkabilecek kadar gücü kuvveti yerinde
> 7. Giyinen
> 8. Lapa yiyeceklerden hoslanan
> 9. Dislerini nereye koydugunu unutmayan
> 10. En son ne zamandi, hatirlayan

varyemez
08-06-2005, 20:10
> son kez gözden geçirilmis liste (Yas 72)
> 1. Nefes Alan !!!

Baydisiplin
08-06-2005, 20:31
kadınlar aslında birçok zaman dayak ister ama maalesef bana ters

varyemez
09-06-2005, 18:47
Kral Arthur bir soruya doğru yanıt verirse, hayatı kurtulacak aksi halde ölecektir..Soruya doğru yanıt verebilmesi için 1 yıl süresi vardır.. Soru aynen şöyledir:

Bu soru tabii ki dünyanın en zor sorusu.. Ancak Kral'ın fazla bir tercih şansı yoktur.. Ülkesine geri döner, türlü alimlere, bilirkişilere danışır, ama soruya tam tatmin edici ve doğru olduğuna inandığı bir yanıt bulamaz..
Sorunun cevabını bir tek yaşlı bir cadı'nın bildiğini söylerler..
Artık en son gün gelmiştir ve Arthur mecburen cadıya gider.. Cadı sorunun cevabını vereceğini söyler, ama bir şartı vardır:
"Bu sorunun cevabını aldığında ve ölümden kurtulduğunda en iyi ve en yakışıklı şövalyen ile beni evlendireceksin.."
Arthur yakın arkadaşı olan şövalyesini, yaşlı cadıya feda etmek istemez, bunu kabul edemeyeceğini söyler.. Ama arkadaşı, Arthur'un hayatını kurtarma pahasına cadıyla evlenmeyi kabul eder ve sorunun cevabını isterler..
Yaşlı cadı, Arthur'un hayatını kuracak cümleyi fısıldar:
"KADINLAR HER ZAMAN ZORLAMAYLA DEĞİL, KENDİ ÖZGÜR İRADELERİYLE KARAR ALMAK İSTERLER"
Cevap doğrudur.. Arthur'un hayatı kurtulur..Ama yakın arkadaşı şövalyenin hayatı sönmüştür..
Yaşlı cadı ile evlenmek ve bir ömür geçirmek zorundadır..
Gerdek gecesi odaya girer.. Ancaaaak, odaya girdiğinde karşısında cadı yerine dünyanın en güzel kadını vardır.. Şövalye şaşırır ve sorar:
-Sen kimsin?..
Cadı cevap verir:
-Ben evlendiğin kadınım.."
-Nasıl böyle genç ve güzel oldun?..
-Gündüzleri son derece çirkin, geceleri son derece güzel olurum.. Ama istersen gündüzleri son derece güzel geceleri, geceleri çirkin olurum.. Nasıl gözükeceğime sen karar vereceksin..
Şövalye bir süre düşünür.. Geceleri mükemmel bir sevgili mi , yoksa gündüzleri eşiyle beraber kazanacağı saygınlık ve görüntü mü?..
Bir türlü karar veremez.. Sonunda şöyle der:
Nasıl olmak istediğine sen karar ver lütfen, ben senin her haline karşı saygılıyım..
Kararı cadıya bırakmış, onun isteğine saygı göstermiştir..
Cadı bu durum karşısında çok sevinir..
-Sen bana seçme özgürlüğü verdin ve beni kısıtlamadın şövalyem.. Bu yüzden ömür boyu hem gece hem gündüz yanında güzel ve saygılı biri olarak gözükeceğim..

Sonuç 1:
Kadınları güzel veya çirkin yapmak elinizdedir..Onlara seçme özgürlüğü verir ve kararlarına saygı duyarsanız..

Sonuç 2:
KADINLAR İSTER SON DERECE GÜZEL ..
İSTER SON DERECE ÇİRKİN OLSUN..
HER ZAMAN CADIDIRLAR.. AMA TATLI..

gemici
09-06-2005, 18:55
kadınlar aslında birçok zaman dayak ister ama maalesef bana ters
ters nasıl yani sen mi yiyorsun dayağı.........................

varyemez
09-06-2005, 19:01
ters nasıl yani sen mi yiyorsun dayağı.........................
büyük ihtimal....hahahaaaa ;)

HOWARD ROAK
09-06-2005, 19:07
büyük ihtimal....hahahaaaa ;)

evet bende katılıyorum... ne dayağı.... bir kadına el kaldırmak acizliktik............

gemici
09-06-2005, 19:08
evet bende katılıyorum... ne dayağı.... bir kadına el kaldırmak acizliktik............
zaten kadın dövüyor artık erkekleri..........................

HOWARD ROAK
09-06-2005, 19:10
zaten kadın dövüyor artık erkekleri..........................

kendi kendimizi dövmekten iyidir.... keşke dövseler, bazıları dövmekten beter ediyorlar..........

kalp yarası
kalp yarası.............. :vurkafa:

JAKO
09-06-2005, 19:20
sırtında sopa karnında sıpa dersiniz siz Türkler :)

HOWARD ROAK
09-06-2005, 19:22
sırtında sopa karnında sıpa dersiniz siz Türkler :)

sırtında sıpa, karnında sopa mı dememizi bekliyorsun.... :)

balaban
09-06-2005, 19:55
kadınlar her şey ister demiş bir de kırmızı araba resmi koymuşsunuz. Herşeyi isteyen erkeklerin böyle yazması tuhaf değil mi?

Kadınlar sandığınız gibi her şeyi istemez. Bilmem anlayabilecekmisiniz ama; kadınlar gölge ve kanat ister, güvenecekleri ve saygı duyacakları erkek ister.

varyemez
09-06-2005, 21:49
kadınlar her şey ister demiş bir de kırmızı araba resmi koymuşsunuz. Herşeyi isteyen erkeklerin böyle yazması tuhaf değil mi?

Kadınlar sandığınız gibi her şeyi istemez. Bilmem anlayabilecekmisiniz ama; kadınlar gölge ve kanat ister, güvenecekleri ve saygı duyacakları erkek ister.
erkekler zaten ister herseyi,kadınları çözmeye çalışıyoruz burda... ;)

minnosh
09-06-2005, 21:54
hahah varyemezzz yazını hanım gormesin.aman tikat et sopa yeme.

yazmışsın ki kadınları çözmeye çalışıyoruz.hahahhaha.okumasın valla hemide çoğul eki kulanmışsın.yanarsın valla.ben onla konuşursam msn de diycem ki kadınlar ne ister topiği 181 nolu gonderiyi okuu

balaban
09-06-2005, 22:15
erkekler zaten ister herseyi,kadınları çözmeye çalışıyoruz burda... ;)

iyi de varyemez erkeklerin herşeyi istediği, kadınların da herşeyi istediği bilindiğine göre çözecek ne var (yüzyıllardır çözemediğinize göre bundan sonrada çözemezsiniz herhalde)

varyemez
09-06-2005, 22:17
iyi de varyemez erkeklerin herşeyi istediği, kadınların da herşeyi istediği bilindiğine göre çözecek ne var (yüzyıllardır çözemediğinize göre bundan sonrada çözemezsiniz herhalde)
valla sende haklısın,ne diyim...takılıyoruz işte, eglencesine...

balaban
09-06-2005, 22:21
valla sende haklısın,ne diyim...takılıyoruz işte, eglencesine...

Biliyorum takıldığınızı

varyemez
09-06-2005, 22:26
hahah varyemezzz yazını hanım gormesin.aman tikat et sopa yeme.

yazmışsın ki kadınları çözmeye çalışıyoruz.hahahhaha.okumasın valla hemide çoğul eki kulanmışsın.yanarsın valla.ben onla konuşursam msn de diycem ki kadınlar ne ister topiği 181 nolu gonderiyi okuu
şişşşşt sus yanımda zaten duymasın... ;)

Detay
09-06-2005, 22:48
şişşşşt sus yanımda zaten duymasın... ;)

aaaa varyemezcım burdaymıs...
:D :D :D :D :D
bu gece gozlerım nasıl varyemez...
:D :D :D :D :D

HOWARD ROAK
11-06-2005, 17:51
Ne kafamiza gore bir kız bulabildik..Ne de kızların istedigi gibi basit olabildik...Kız dedigin H..... gibi olmali, fethi zor fatihi tek olmali...

HOWARD ROAK
11-06-2005, 17:51
Bİr Kizin En GÜzel Çeyİzİ ,
ÖpÜlmemİŞ Dudaklari Ve ÇalinmamiŞ Kalbİdİr...

varyemez
11-06-2005, 18:10
Bİr Kizin En GÜzel Çeyİzİ ,
ÖpÜlmemİŞ Dudaklari Ve ÇalinmamiŞ Kalbİdİr...
haklısın katılıyorum..

HOWARD ROAK
11-06-2005, 18:12
haklısın katılıyorum..

:) bir yerden okudum dostum... harika bir söz.... :vurkafa: :vurkafa:

turkishwarrior
11-06-2005, 18:18
ben de katılıyorum...

HaN
11-06-2005, 18:20
kadınlar güzel söz ister...

HOWARD ROAK
11-06-2005, 18:26
kadınlar güzel söz ister...

Güzel söz yılanı bile deliğinden çıkarırmış, kadına güzel söz söylerken sağına soluna bak istersen, yılanlar, çayanlar etrafında toplanmasın :)

HOWARD ROAK
12-06-2005, 17:22
Avrat var arpa unundan aş yapar, avrat var buğday unundan keş yapar."

HOWARD ROAK
12-06-2005, 17:25
Bir ağaçta gül de biter diken de."

HOWARD ROAK
12-06-2005, 17:27
"Deveyi yardan uçuran bir tutam ottur."

HaN
12-06-2005, 17:27
kadınlar şefkat ister...

HOWARD ROAK
12-06-2005, 17:29
Dut kurusu ile yar sevilmez."

HOWARD ROAK
12-06-2005, 17:31
Sarımsağı gelin etmişler, kırk gün kokusu çıkmamış."

trakyalı
12-06-2005, 17:47
Gönül ot'da konar b.k'da

gemici
12-06-2005, 17:50
**** kadınlar ne ister ? ***
hangi kadınlar?.............

trakyalı
12-06-2005, 17:50
sayın HOWARD ROAK seni kadın düşmanı gördüm.
Kadınlardan çok mu çektin.
Onlarsız olmaz be.
Onlar olamsa düzen de olmaz.
Yeterki seçmesini bil.

HOWARD ROAK
12-06-2005, 17:57
sayın HOWARD ROAK seni kadın düşmanı gördüm.
Kadınlardan çok mu çektin.
Onlarsız olmaz be.
Onlar olamsa düzen de olmaz.
Yeterki seçmesini bil.

Mahellede bana bukowsky Howard Derler....... Bana çektirecek kadın anasının karnından doğmuşmudur............. :vurkafa: merak ederim :)

minnosh
12-06-2005, 17:58
Sn Trakyalı'yı yazdığı yazılardan dolayı tebrik ediyorum.Kadınları çözmüş:))))

HOWARD ROAK
12-06-2005, 18:00

:rolleyes: :gulen: :gulen: :gulen: :gulen: :vurkafa: çözmek ne kelime kördüğüm etmiş....

trakyalı
12-06-2005, 18:09
Teşekkür ederim.
Çevrenize bakın mutlu ve mutsuz insanların çoğunun evde ailesi ile sorunu vardır.
Ama işinde,mesleğinde ilerlemiş veya hayata mutlu bakan,insanları seven,
sevecen kişiler evinde eşinle her türlü ilişkisinde olumlu olan kişilerdir.
Buna cinsel ilişki dahil.
Kadın veya erkek karşısındakinden ilgi bekler.
Artık kadınlarımız cahil değil.
Onlar okudukça erkeklerin işi dhada zorlaşıyor.
Cahili aldatmak kolay.

HOWARD ROAK
12-06-2005, 18:10
Fındığımı iç ettim

Yaylalara göç ettim

A kız senin yüzünden

Ben bu canı hiç ettim

Fındık çubuklarından

Yapacağım sepeti

Sana ben gelme dedim

Niye ettin evedi

Mani demeğe geldim

Fındık yemeye geldim

Meramım fındık değil

Kız seni görmeye geldim

Yalı boyu kayıklar

Kızlar fındık ayıklar

Sevenler sevdiğini

Gece gündüz ayıklar

HOWARD ROAK
12-06-2005, 18:15
Aylar oldu yillar oldu
Ben yuzunu gormedim
Yuzune hasret kaldim giz
Yuzumu yuzune surmedim
Gulen aya sordum seni
Kustu yuzunu sakladi
Yildizlara sordum seni
Yuzume bakamadi
Yildizlara sordum seni
Yildizlar kan agladi
Aksam olur ay gecede
Cigdem cicek senlenir
Vallah/ Billah dusunmesem seni
Derdime dert eklenir
Bicak sapladim sineme
Eskidi yaralarim
Sabah olsun gelmeye gel
Kendimi yaralarim

krokodil
12-06-2005, 18:21
Mahellede bana bukowsky Howard Derler....... Bana çektirecek kadın anasının karnından doğmuşmudur............. :vurkafa: merak ederim :)

merak ettim evlimisin bekarmısın howard kardeşim.eğer evliysen helalı hoş olsun böyle erkekliğe.yok bekarsan ufak atda civcivler yesin :) :D

HOWARD ROAK
12-06-2005, 18:22
merak ettim evlimisin bekarmısın howard kardeşim.eğer evliysen helalı hoş olsun böyle erkekliğe.yok bekarsan ufak atda civcivler yesin :) :D

ufak atıyorum abi, civcivler yesin diye :)

HOWARD ROAK
12-06-2005, 18:23
ama evlensem de farketmez, biliyorum....

krokodil
12-06-2005, 18:26
ufak atıyorum abi, civcivler yesin diye :)

bir söz vardı neydi o? hah buldum......bir erkek rüstem* gibi pehlivan olabilir ama,karısına her daim tuş olur.....

birde yazımı düzelteyim civcivlerden vazgeçtim..ufak atda sonra kendin kolay kolay yiyebilesin..dermişimmmm :) :) :D :D :p

*rüstem eski iranda gücüyle nam salmış bir pehlivanmış..

HOWARD ROAK
12-06-2005, 18:26
Çünkü benim ona çektirdiklerimin yanında, onun bana çektirdikleri ufak tefek şeyler olur.....

Augustlobster
12-06-2005, 18:27
peşlerinden koşacakları bir erkek isterler..ama asla her istediklerini yapan bir erkek değil.böyle 1 erkeği her daim bakışla bile aldatır kadınlar.kadınlar yanında yatıp onunla sevişmesine rağmen keşfedemediği,ulaşamayacağı erkek isterler..ulaşabileceklerini istemez kadınlar..

krokodil
12-06-2005, 18:28
peşlerinden koşacakları bir erkek isterler..ama asla her istediklerini yapan bir erkek değil.böyle 1 erkeği her daim bakışla bile aldatır kadınlar.kadınlar yanında yatıp onunla sevişmesine rağmen keşfedemediği,ulaşamayacağı erkek isterler..ulaşabileceklerini istemez kadınlar..

tecrübe konuşuyor :)

trakyalı
12-06-2005, 18:29
böyle kazakları iyi bilirim karısı höt dese ödü patlar...

HOWARD ROAK
12-06-2005, 18:33
bir söz vardı neydi o? hah buldum......bir erkek rüstem* gibi pehlivan olabilir ama,karısına her daim tuş olur.....

birde yazımı düzelteyim civcivlerden vazgeçtim..ufak atda sonra kendin kolay kolay yiyebilesin..dermişimmmm :) :) :D :D :p

*rüstem eski iranda gücüyle nam salmış bir pehlivanmış..

abi... O Zal oğlu.... Kabil padişahının oğlu, yengeden korkmasa ALP ER TUNGA ile neden cenk etmiştir... Yengenin dırdırından bıkmış, çözüm olarak cenk meydanında vakit geçirmeyi seçmiş...

Zal oğlu Rüstem olsam harem kurardım vallahi...........

trakyalı
12-06-2005, 18:33
Kazak geçinen tipler evinde içki içemez karısından korkuya.
Ben içki içtim mi karım karşımda oturur.
Hahni içki topiğinde söylediğim gibi '' masada meze bol olacak yemesende olacak ama en önemlisi karşında sevdiğin oturacak.''

HOWARD ROAK
12-06-2005, 18:36
böyle kazakları iyi bilirim karısı höt dese ödü patlar...

ödümü aldıralı çok oldu...

Augustlobster
12-06-2005, 18:39
dikkat edin azönce yukarda yazdıklarımı hertürlü denedim..herşeyi yapan erkek oldum..ulaşılamayacak erkek oldum:)herşeyi yapan oldum,sevgisini her daim belli eden..nafile..aşk tektaraflıdır.biri yaklaşınca diğeri uzaklaşır.daha önce yazdım bunu hatırlayanlarınız varsa..ulaşılamayacak oldum..hatta öpüp evine yolladım sonra birdaha aramadım..bayan,nişanlanacağı günün 1önceki gecesi bana mj attı..seninle sevgili olmak nasıl 1 şeydir hep merak etmişimdir..seninle ozaman çıksaydık omuzlarımda bukadar yük olmadı.v.s..bir insan bir insana sahip olamaz.kimse karşısında onun her dediğini yapan aşkım canım diyen bir budala istemez.bilhassa kadınlar.hatta kadınlar.erkekler hassastır o nedenle hayatlarının ilgi çekemedikleri kısır tabir edilen döneminde böyle bir kadına ihtiyaçları olabilir.herzaman ilgi göremeyen bir kadın içinde geçerli.ama kadın sosyal ve kültürlüyse ilgide gören biriyse diğer tabirle hassas yılışık erkek tipini sevmez.evlilik zaten apayrı bişey onun hakkında yorum bile yapmıyorum.ancak bu söylediklerim aynen doğru ve hayatta karşınıza çıkacak şeyler..çok bilmişliğimden dolayı nacizane özürlerimi sunarım efendim..he bide bişey daha ve önemli..bunları kadınlar bilmesinn.. :D :D

trakyalı
12-06-2005, 18:40
ödümü aldıralı çok oldu...
belli...

HOWARD ROAK
12-06-2005, 18:42
dikkat edin azönce yukarda yazdıklarımı hertürlü denedim..herşeyi yapan erkek oldum..ulaşılamayacak erkek oldum:)herşeyi yapan oldum,sevgisini her daim belli eden..nafile..aşk tektaraflıdır.biri yaklaşınca diğeri uzaklaşır.daha önce yazdım bunu hatırlayanlarınız varsa..ulaşılamayacak oldum..hatta öpüp evine yolladım sonra birdaha aramadım..bayan,nişanlanacağı günün 1önceki gecesi bana mj attı..seninle sevgili olmak nasıl 1 şeydir hep merak etmişimdir..seninle ozaman çıksaydık omuzlarımda bukadar yük olmadı.v.s..bir insan bir insana sahip olamaz.kimse karşısında onun her dediğini yapan aşkım canım diyen bir budala istemez.bilhassa kadınlar.hatta kadınlar.erkekler hassastır o nedenle hayatlarının ilgi çekemedikleri kısır tabir edilen döneminde böyle bir kadına ihtiyaçları olabilir.herzaman ilgi göremeyen bir kadın içinde geçerli.ama kadın sosyal ve kültürlüyse ilgide gören biriyse diğer tabirle hassas yılışık erkek tipini sevmez.evlilik zaten apayrı bişey onun hakkında yorum bile yapmıyorum.ancak bu söylediklerim aynen doğru ve hayatta karşınıza çıkacak şeyler..çok bilmişliğimden dolayı nacizane özürlerimi sunarım efendim..he bide bişey daha ve önemli..bunları kadınlar bilmesinn.. :D :D

Ustad saygılar......

HOWARD ROAK
12-06-2005, 18:42
belli...

:cheers: :cheers: :cheers:

varyemez
12-06-2005, 19:07
Sarımsağı gelin etmişler, kırk gün kokusu çıkmamış."
:) :) :)

varyemez
12-06-2005, 19:11
augusto kaç yasındasın?
sen bu işi çözmüşsün,helal sana... :bravo:

Augustlobster
12-06-2005, 19:16
augusto kaç yasındasın?
sen bu işi çözmüşsün,helal sana... :bravo:

10 desek yeridir..70 desek yeridir.....

varyemez
12-06-2005, 19:22
10 desek yeridir..70 desek yeridir.....
doğru yasın değil,yasadıkların önemli....

minnosh
12-06-2005, 19:27
gene çekiştirmeye başlamışsınız bizi:))

Ama Sn. Augustlobster çok acımasıssın kadınlara karşı bence.Her kadın bahsettiğin gibi değildir.

Augustlobster
12-06-2005, 19:43
gene çekiştirmeye başlamışsınız bizi:))

Ama Sn. Augustlobster çok acımasıssın kadınlara karşı bence.Her kadın bahsettiğin gibi değildir.

göz sizinmi? :gulen: :gulen: :gulen:

kentuf
12-06-2005, 19:52
Kadınlar bazen karizma ister araba ister aynı gemicide olan şeyler den .http://www.MyOnlineImages.com/Members/kentuf/images/gemici%20posrhe.jpg

Augustlobster
12-06-2005, 19:55
o gemici değil dimi?gemicimi?

Augustlobster
12-06-2005, 19:57
7650 küsür iletiyi nasıl yollayabilir onlarla uğraşırken...arkadaki uğraştırmaz şimdiden söyliyim,çok duygusal.yandaki biraz daha hin bişey.pençeleri olan türden..

saygılar.uyarıyım dedim;)

kentuf
12-06-2005, 20:00
7650 küsür iletiyi nasıl yollayabilir onlarla uğraşırken...arkadaki uğraştırmaz şimdiden söyliyim,çok duygusal.yandaki biraz daha hin bişey.pençeleri olan türden..

saygılar.uyarıyım dedim;)
adamın işi bu çene kası bir dakikada bağlıyor ahh yengem sen buna nasıl izin veriyon .

Oğuz Çelikdemir
12-06-2005, 20:06
Obaaaaa...

Gemici ne iş baba götürmüşün hatunları... Yenge görmesin, ule kentuf sil bu resmi :D

Kadınlar bazen karizma ister araba ister aynı gemicide olan şeyler den .http://www.myonlineimages.com/Members/kentuf/images/gemici%20posrhe.jpg

Augustlobster
12-06-2005, 20:06
yengedemi var.. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: bende kendimi bişi sanırdım..bugece biricik içeyim yine hakettim bunu :mad: :mad: :mad:

Augustlobster
12-06-2005, 20:08
kentuf sen bu porşu herkese verion galiba....sonra atıon suçu gemiciye...

kentuf
Bu resim silinirmi şimdi yenge ile kapışma var elbet gözükmüyor gemici.http://www.MyOnlineImages.com/Members/kentuf/images/gemici%20posrhe.jpg cidden karizma ama helal baba beni görünce gene verdi pozu .

Augustlobster
o da gri buda gri...atık büfenin önündekinden bahseidom.. :düsün: :düsün:

kentuf
13-06-2005, 21:36
gemici aranıyor brek brek yenge fena şekilde haşlamış dediler borsa dan pehh.

minnosh
13-06-2005, 21:58
eee o kıdar resimlerini yayınlarsanız hatunlarla olacağı buydu.ateşe attınız gaptanı

HOWARD ROAK
13-06-2005, 22:06
gurtarmaya, razıyım gaptanımı........

kentuf
13-06-2005, 22:23
eee o kıdar resimlerini yayınlarsanız hatunlarla olacağı buydu.ateşe attınız gaptanı
öyle deme kaşındı bana hanım bişey demez bak görüyon yok oldu .

balaban
17-06-2005, 22:13
Yorum istemez.

HOWARD ROAK
22-06-2005, 18:13
“Yengeç,” dedi kız.

HOWARD ROAK
22-06-2005, 18:14
“Yengeç mi?” bön bön bakıyordu şimdi. Uyku halinde olmasına rağmen bilincinin açıldığını hissetti. Garip bir hissti bu. Zaten bu duygu yüzünden Düş Kabuğu Sahili’nin gerçek olduğuna inanıyordu.

HOWARD ROAK
22-06-2005, 18:16
Kız cevap vermedi bakışları her zamanki “sürükleyiciydi.”

HOWARD ROAK
22-06-2005, 18:17
Açıklama bekleyen bir bakış attı kıza.

HOWARD ROAK
22-06-2005, 18:17
Kızsa melankolik bakışlarla yengeclere bakıyordu

HOWARD ROAK
22-06-2005, 18:18
erkek; kız konuşmaya başladığında onun gözlerine bakıp, kızın başka dünyalarda ya da evrenlerde dolandığını düşünecekti.