PDA

View Full Version : Baba Oldum Yaaaaaaaaaaaa

pride
05-09-2005, 19:13
evet bugun baba oldum cok mutluyum bu ilk babalik duygusunuda yasadim ya vay beee guzel birseymis bu duyguuuuuuuuuuu

nazcan
05-09-2005, 19:15
Allah analı babalı büyütsün,hayırlı evlat olsun.

pride
05-09-2005, 19:16
fanatik bir cimbomlu daha geldi dunyaya adida arif huseyin cok mutluyum yaaa

pride
05-09-2005, 19:20
Allah analı babalı büyütsün,hayırlı evlat olsun.

cok sagol dostum yaaa beklemedigimiz anda geldi gunu vardi ama dayanamadi oda benim gibi sabirsiz galiba :D :D :D

ilke_ibrahim
05-09-2005, 19:21
mutluluğun daim olsun arkadaşım.tebrik ederim.

Sarıvadi
05-09-2005, 19:22
evet bugun baba oldum cok mutluyum bu ilk babalik duygusunuda yasadim ya vay beee guzel birseymis bu duyguuuuuuuuuuu
Allah analı babalı büyütsün, hayırlı olsun Cim Bom'lu dostum.
:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

Highlander
05-09-2005, 19:24
Sn. pride tebrikler :)
Allah analı babalı büyütsün, bahtı açık olsun...

trakyalı
05-09-2005, 19:29
Yavvv çok güzel bişey ilk kızımın doğumu aklıma geldi inanın harika bir olay Allahın mucizesi Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin sağlık ve sıhhat versin..

gemici
05-09-2005, 19:34
tebrikler pride

ON4 dk
05-09-2005, 19:36
Allah sağlığını sıhhatini şansını eksik etmesin.

BOZOK
05-09-2005, 19:42
allah sabir versin
sihat mutluluk daha cok versin

forges
05-09-2005, 19:43
Allah bağışlasın.Sağlık ve afiyetle büyür inşallah..Hem size hem vatana hayırlı bir evlat olur inşallah..

SENOL
05-09-2005, 19:45
allah analı babalı büyütsün ..sağlık,sıhhat ve huzur dolu bir dünya dilerim ...

egecal
05-09-2005, 19:45
sağlıklı mutlu huzurlu başarılı bir hayat sürmesini dilerim..

Tebrikler,

(pek de tatlıymış:D)

Zülfü Aşkın
05-09-2005, 19:48
Anali Babali ve saglikli buyusun.

CERİTKALE
05-09-2005, 19:55
Allah bağışlasın. Hayırlı evlat olsun ;)

bourbon
05-09-2005, 20:02
Maasallah.Allah nazardan kazadan korusun.Anali babali mutlu uzun omurler versin.Tebrikler.

müdürüm
05-09-2005, 20:08
Tebrikler....Allah analı babalı büyütsün.Şansı bol,bahtı açık olsun...

kumralada
05-09-2005, 20:12
Tebrikler.Şanslı ve mutlu bir ömür sürsün.

EFE
05-09-2005, 20:20
Yaşamın en yüce en anlamlı duygusu, tebrikler.

İyi de senin ne işin var pc başında, bebeğinin yanına, naş naş..

DrX
05-09-2005, 20:24
Allah analı ve babalı büyütsün, bahtını açık etsin :)

taraftar
05-09-2005, 20:27
ALLAH analı-babalı büyütsün...Çookk güzel bir duygudur sanırım umarım ALLAH bizede bağışlar sağlıklı bir tane....
Ama önce evlenmek lazım sanırım .....Offff Offfff....
Bu şanslı kız nerede yavvvvvv :(
SAYGILAR ....
Tekrardan tebrikler...

DUVAR USTASI
05-09-2005, 20:30
tebrik ederim adıyla yaşasın :cheers:

ertan
05-09-2005, 20:31
Allah analı babalı büyütsün... yengeye de geçmiş olsun...

tredas
05-09-2005, 20:31
allah analı babalı büyütsün.maşallah diyelim nazar değmesin.babalık duygusunun nasıl olduğunu bilmiyorum ama galiba öğrenicem şu an altı haftalık bir tane yolda var allah kısmet ederse nisan mayıs el öptürmeye getiririm.

edvin
05-09-2005, 20:36
allah analı- babalı büyütsün,hayırlı bir evlat olur inşalllah.sn tredas sizide şimdiden kutlarım.

hakanen
05-09-2005, 22:30
Allah analı babalı büyütsün.Önce sağlıklı olsun :bravo:

Red Kit
05-09-2005, 22:32
Vatan için hayırlı bir evlat olsun, sağlıklı büyüsün, bahtı açık, şansı bol, bileği kuvvetli olsun.

gzmnc
05-09-2005, 22:39
Doğacak çocuk doğumdan bir gün önce Allah ile görüşür.
Bebek: "Allah'ım dünyaya gideceğim ve orada ne yapacağımı bilmiyorum.".
- Ben senin için bir melek yarattım ve o seninle ilgilenecek..
- Allah'ım onların dilini bilmiyorum. Onlarla nasıl anlaşacağım. Nasıl iletişim kuracağım..
- Senin için yarattığım melek, o sana sabırla onların dilini öğretecektir.
- Allah'ım dünyada duyduğum kadarıyla çok kötülükler varmış.Onlarla nasıl
basa çıkacağım bilemiyorum.
- Senin için yarattığım melek, seni cani pahasına kötülüklerden koruyacaktır.Merak etme.
- Allah'ım sana tekrar nasıl döneceğim?
- Senin için yarattığım melek, bana nasıl döneceğini sana anlatacaktır.
---- Derken Melekler gelir ve dünyaya gitme zamanının geldiğini
söylerler ve çocuğu Allah'ın huzurundan götürürlerken bebek tekrar sorar.
- Allah'ım benim için yarattığın meleğin adi ne?
- Adinin önemi yok ama sen ona ANNE diyeceksin...

ALINTIDIR

allah analı babalı sağlıklı ömürler versin. ilk nefesi onu ağlattı ama bundan sonra hayat onu hep güldürsün:)

N.F.K
05-09-2005, 22:39
acaba neden ağlıyorlar da, gülmüyorlar acaba.......gerçekten bunun üzerine derince bir tefekkur etmek lazım.....

soros74
05-09-2005, 22:43
Allah analı babalı büyütsün, vatana millete hayırlı bir evlat olmasını nasip etsin.

M.Işılak
05-09-2005, 22:43
Allah analı babalı büyütsün, vatana millete hayırlı bir evlat olmayı nasip etsin... Tebrikler sn. pride...

lionking
05-09-2005, 22:48
hayırlı uğurlu olsun sn pride

sabır
05-09-2005, 22:51
Şu anki duygularını iyi anlıyorum sayın PRİDE arkadaşım..Beni 6 yıl evveline götürdün.Aynı güzel duyguyu yaşayalı tam altı yıl oldu.ALLAH analı babalı büyütsün,kaderi iyi olsun inşallah..İnşallah babasına özenip borsacıda olmaz büyüyünce..Amannn kardeşim amannnn... :D

sudha
05-09-2005, 23:06
Tebrikler....Allah analı babalı büyütsün.Şansı bol,bahtı açık olsun...
Hayırlı evlat olsun ...tüm insanlığa...

KARAHAN
05-09-2005, 23:17
--------------------------------------------------------------------------------

Allah analı babalı büyütsün, vatana millete hayırlı bir evlat olmayı nasip etsin... tebrikler sevgili dostum pride...

Işılay
05-09-2005, 23:21
Hissenet ailesinin bütün samimiyet dolu iyi dileklerine ben de katılıyorum...
Hoş geldin bebek..... :)

Lord_Aron
05-09-2005, 23:24
Allah analı babalı büyüsün
sağlıklı vede mutlu bir yaşam sürsün

akın
05-09-2005, 23:29
3 ay önce bende bır kız babası oldum, ilk cocugumuz, arkadaslar anlatırdıda inanmazdım gercekten farklı bır duygu anlatılmaz yasamak lazım.

Allah analı babalı saglıklı buyutmeyı nasip etsın ve bahtı acık olsun..

ghost
05-09-2005, 23:39
:bravo:
Size ve bebeğinize mutluluklar dilerim.Allah analı babalı büyütsün.

haso1972
05-09-2005, 23:40
Allah analı babalı buyutsun. Allah yolunu da bahtını acık eylesın.
sızı tebrık edıyorum

Detay
05-09-2005, 23:40
Cok guzel bir duygu olmalı Allah analı babalı buyutsun saglıklı ve mutlu bir yasamı olması dilegımle...
tebrıkler...

bilinmezki
05-09-2005, 23:53
Allah analı babalı büyütsün..Sağlıklı, mutlu, başarılı, uzun ömürlü olmasını dilerim..

kaphtan
06-09-2005, 01:40
Tebrikler hocam. Allah analı babalı büyütsün, hayırlı evlat etsin inşallah..
Senin gibi adamın oğlunun adı direk Metin Oktay olmaydı hocam:)

pride
06-09-2005, 02:29
hepınıze cok tesekkur ederım vatana hayırlı evlat ve borsacı olacagından da suphenız olmasın :D :D :D

tekrar hepınıze tesekkur ederım bu sevıncımı hısse net aılesı ıle paylasmak ıstedım ve benı yalnız bırakmadınız cokkkkkkk tesekkurler bır gun arsıvlerden bu topıgı gostermek nasıp eyler umarım :D :bravo: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:

pride
06-09-2005, 02:34
Tebrikler hocam. Allah analı babalı büyütsün, hayırlı evlat etsin inşallah..
Senin gibi adamın oğlunun adı direk Metin Oktay olmaydı hocam:)

ımzamı atarım ve ınan 9 aydır bunun savasını yapıyorum esım fenerlı ancak genede kımlıgı ben cıkaracagım ıcın metın oktay ısmını koyacaktım

bugun babam aradı tebrık ettı kanser tedavısı goruyor :( :( benım adımı koy dedı bende babamın adı arıf ı koydum yanınanada esımın babaının ısmını koymak zorunda kaldım

sen olsan ne yapardın kaptan

bikmisbroker
06-09-2005, 02:40
ımzamı atarım ve ınan 9 aydır bunun savasını yapıyorum esım fenerlı ancak genede kımlıgı ben cıkaracagım ıcın metın oktay ısmını koyacaktım

bugun babam aradı tebrık ettı kanser tedavısı goruyor :( :( benım adımı koy dedı bende babamın adı arıf ı koydum yanınanada esımın babaının ısmını koymak zorunda kaldım

Dogrusunu yapmissin pride,

Allah anali babali buyutsun Vatana Millete hayirli evlat etsin, ve de hicbirimizin evladinin acisini gostermesin..
(Tam Kanadaya gelecegim gun -30.Agustos.2005- Mahalle va takim arkadasim Hasan Kartalin 23 yasindaki kizinin Kina gecesinde basina isabet eden talihsiz kursun ile hayata veda edisini okudum gazetelerde..Ve moralim SIFIR oldu)

Bu nedenle de Allah hicbirimize "evlat acisi gostermesin" diyorum.

(Not;Bu yazilanlari bir CD ye aktar, oglun evlendiginde/cocuk sahibi oldugunda da ona hediye et?? Ne dersin??) :D:D

Cenk-Uygur
06-09-2005, 04:34

Oncelikle Allah anali babali buyutsun, tebrikler Sn. Pride. Insallah oda bizim gibi iiyi bir Galatasarali olur. Bu arada babanin ve kayinpederin ismini koymakla iyi yapmissin onlar daha da sevinirler simdi. Yeniden tebrikler esinede gecmis olsun dileklerimi ilet lutfen.... :bravo: :cheers:

tazebaba
06-09-2005, 09:03
Sevgili Pride,
Yürekten tebrik ederim.
Allah analı babalı büyütsün, Bahtı açık ömrü güzel olsun.

Hayırlı olsun :)

AngelHeart
06-09-2005, 09:08
en minik ve en güzel ultrAslan a hoşgeldin diyorum...Allah ın selamı ve sevgisi üzerinize olsun.

lutas
06-09-2005, 09:11
Allah analı babalı büyütsün.
Bahtı açık şansı güzel olsun.
Hayat iyilikler ve iyi insanlar çıkarsın karşısına.

Hayırlı evlatlar olurlar inşalah.

Babanıza da acil şifalar dilerim...

POWERFUL
06-09-2005, 11:31
Selamlar, pride Allah analı babalı büyütsün. sağlık sıhhat ve mutluluklar sizinle olsun.
Bende 1 Ağustos 2005 te ilk kez baba oldum. harika bişi... Doğuştan Fenerli :)

Allah benim yavrumu da korusun ve sağlık sıhhat mutluluk neşe versin. Amin.

Oğuz Çelikdemir
06-09-2005, 11:33
Ultraaslan emme emzik FB, nası olcek o iş :D

Hayırlı uğurlu olsun dostum, Allah uzun ömürler ihsan etsin..

alphan
06-09-2005, 12:46
Sn Pride; tebrikler,bahtı açık olsun,analı,babalı büyüsün minik yavrun.

futbolcu
06-09-2005, 13:06
Sn Pride; Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin.
Tebrikler :bravo: :bravo:
:cheers:

alperel
06-09-2005, 13:23
saglikli ve mutlu bir hayati olsun inşallah....
tabi sizde bi parca gs. hissesi alirsiniz artik 18 yasina kadar tutmak sartiyla...

dopamin
06-09-2005, 13:23
sayın pride
bebenizin bahtı açık olsun inşallah
muhtemelen gs li olacak sonradan ama inşallah doğduğu gibi fenerli kalır :D:D:D

Rega
06-09-2005, 13:29
Hoşgeldin KüçükASLAN,
Büyüyünce ULTRASLAN olacaktır.

Allah, Sağlık ve huzur dolu bir hayat versin... Tebrikler...

TNT-2
06-09-2005, 13:41
Hayırlı olsun, Anne ve babayı tebrik eder sahlık sıhhat dilerim.

Not: iki topik ustte gene bir müjdeli haber :) Masallah valla hehehe

tractact
06-09-2005, 13:53
Allah analı babalı büyütsün. Hayırlı ve sağlıklı bir evlat olmasını nasip etsin...

erdin's 22
06-09-2005, 13:59
degerli sanal dost pride

tebrik eder

hayirli, ugurlu, saglikli ve mutlu bir yasam dilekleriyle

saygilar

Cool76
06-09-2005, 14:02
Sanal dostum gözün aydın Allah analı babalı büyütsün.Önce size sonra vatan hayırlı bir evlat olur inşallah.

ayyan
06-09-2005, 14:57
Hayırlı olsun.
Allah analı babalı büyümek nasip etsin .
:)

pride
07-09-2005, 01:55
Dogrusunu yapmissin pride,

Allah anali babali buyutsun Vatana Millete hayirli evlat etsin, ve de hicbirimizin evladinin acisini gostermesin..
(Tam Kanadaya gelecegim gun -30.Agustos.2005- Mahalle va takim arkadasim Hasan Kartalin 23 yasindaki kizinin Kina gecesinde basina isabet eden talihsiz kursun ile hayata veda edisini okudum gazetelerde..Ve moralim SIFIR oldu)

Bu nedenle de Allah hicbirimize "evlat acisi gostermesin" diyorum.

(Not;Bu yazilanlari bir CD ye aktar, oglun evlendiginde/cocuk sahibi oldugunda da ona hediye et?? Ne dersin??) :D:D

ıyı fıkır valla ben akıl edemememıstım tesekkurler babo :tamam: ama bu topıgı oldugu gıbı nasıl yazdıracamkı :düsün: :düsün:

adnanfd
07-09-2005, 02:24

ALLAH analı babalı büyütsün.benim doğum tarihim 5 eylül 1966
abimin adı arif.benim babamda , babasının adını abime vermiş.babam rahmetli adnan menderesi çok severmiş.abimin adını ilk önce aydın koymuş.babasının isteği üzerine arif olarak nüfusa kaydettirmiş.ikinci abimin adıda ayhan.benim adımıda adnan menderes olarak kaydettirmek istemiş nufus memuru izin vermemiş.adnan olarak kaldık.benim babamda kanser tedavisi görmüştü.ve yıllar sonra evlendiğim eşimin babasının adıda hüseyin.Arif abim doktor oldu.ben borsacı.yalnız iki fark var.ben fenerbahçeliyim ve benim oğlum yok biricik bir kızım var.hoşgeldin Arif Hüseyin bebek.

bikmisbroker
07-09-2005, 02:42
ıyı fıkır valla ben akıl edemememıstım tesekkurler babo :tamam: ama bu topıgı oldugu gıbı nasıl yazdıracamkı :düsün: :düsün:

Valla onu bir bilene soracaksin, fikir benden sorup usulune uygun uygulamak senden..:D:D
Ne yani kalkip CD ye de yukleyip yegenimin (Arif Hüseyin) dugunune de saklamami da istemezsin benden heralde?? :bravo: :bravo: :gulen: :gulen:

semerkandi
07-09-2005, 08:17

Allah sağlıklı ve hayırlı uzun ömürler versin

dikkat et yaban ellere gitmesin
o da cimbomlu olsun

saygılarımla

Chess
07-09-2005, 19:14

Doğum saatini verirseniz yükselen burcunu da söyleyebilirim.

Tebrikler, selam ve sevgiler.

AKBABA
07-09-2005, 19:44
tebrikler :) tum guzellikler arif in olsun :)

baytar657
07-09-2005, 20:09
Alah analı babalı büyütsün.
Umarım bir gün 'DEDE'olursunuz.Yenge'de 'NİNE'olur. :)

saygılarımla.

http://forum.hisse.net/showpost.php?p=426090&postcount=678

pride
07-09-2005, 20:25
Valla onu bir bilene soracaksin, fikir benden sorup usulune uygun uygulamak senden..:D:D
Ne yani kalkip CD ye de yukleyip yegenimin (Arif Hüseyin) dugunune de saklamami da istemezsin benden heralde?? :bravo: :bravo: :gulen: :gulen:

yok babo o kadarını ıstemem :D :D :D programcı bır arkadas var heralde o halleder gırsın sıteye halletsın yawww bosuna programcı olmamıstır umarım :düsün: :düsün: evet tesekkurler baboooo :bravo: :bravo:

Cinnamon
07-09-2005, 20:30
Cimbomlu Arif Hüseyin'e sağlıklı ve mutlu uzun bir ömür diliyorum.

Sizi ve eşinizi tebrik ediyorum.
:kucak:

pride
07-09-2005, 20:39

Doğum saatini verirseniz yükselen burcunu da söyleyebilirim.

Tebrikler, selam ve sevgiler.

basak burcu vay anam vayyyy sanki ..asak burcu gibi :-))))

dogum saatı 14.30 siralari ben yay buldum acaba siz ne bulacaksiniz teyit etmis oluruz simdiden tesekkurler sagol dileklerin ve diger dilekler icin.....

Yükselen Yay Burcunun Özellikleri:
Yükselen Yay burcunun en büyük özelliği neşeli bir insan olmasıdır. Onu asık suratlı görmek zordur. Bunun nedeni oldukça iyimser olmasıdır. Çevresindekilere umut dağıtır. İnsanları çok sevdiği ve iyi niyetli bir insan olduğu için insanlarla güçlü dostluklar kurabilir. Onu sevmeyen neredeyse yoktur.

Güvenilir bir insan olarak tanınır. Çünkü verdiği sözleri daima yerine getirir ve dürüst davranır. Verdiği sözler de genellikle başkalarına yardım etmek üzerinedir. İnsanları mutlu edebilmek için var gücüyle çalışır. Ama hiçbir yardım onun için yeterli değildir. Daima daha fazlasını yapabilmek ister.

Özgürlüğe oldukça önem verir. Öyle ki, özgürlüğü olmadan yaşayamayacağını düşünür. Kısıtlanmak ve kurallar ona göre değildir. Özgürlük duygusu onu yabancı yerlere sürükler. Devamlı aynı yerde kalmaktan hoşlanmaz. Ne kadar gezerse, kendini o kadar geliştireceğine inanır. Yabancı ve farklı insanlarla tanışabilmek için fırsat kollar.

Pratik bir zekası ve çabuk kavrayabilme yeteneği vardır. Birçok konuda bilgi sahibidir. Bilmediği konularda bile yorum yapabilir.

Ailesini çok sever. Ama bu sevgi bağımlılık derecesinde değildir. Özgürlüğüne olan düşkünlüğü aile yaşantısında da kendini gösterir. Bu nedenle ailesine demir zincirlerle bağlanmamıştır. Ancak yine de onlar hayatındaki en önemli ve en sevdiği insanlardır.

pride
07-09-2005, 20:48
Allah sağlıklı ve hayırlı uzun ömürler versin

dikkat et yaban ellere gitmesin
o da cimbomlu olsun

saygılarımla

bir yere gidemez adami cizerim bennnn :D :D :D gs storeden kiyafetlerini almisim giydirip fotografini cekicem kucuk cimbomlunun, ilerde yanlis yollara saparsa gosterecem ama benim oglum asla ve asla ezik olamazzzzzzzz :mad: :mad: :mad: :vurkafa:

o ezik arkadaslarini kizdiracak buyuyunce sizin uefa ve super kupaniz yok alin gelin oyle muhatabim olun diyecek hatta 40 yildir turkiye kupasini alamamissiniz bizim muzeden gidin bir tane alin ozleminizi giderin diyecek :bravo: :bravo: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: ;) :D

Chess
08-09-2005, 10:22
Sayın Pride,

Yükseleni OĞLAK burcu gözüküyor. (14.30)

Sebatlı (inat da denebilir) birisi olacak galiba. :)

pride
08-09-2005, 23:53
Sayın Pride,

Yükseleni OĞLAK burcu gözüküyor. (14.30)

Sebatlı (inat da denebilir) birisi olacak galiba. :)

hemsıre ve drçlarda oyle dedı ınat olacak dıye aynı benım gıbı :D

pride
12-09-2005, 14:34
nede yakisti be....

DADAŞ
12-09-2005, 15:59
bir yere gidemez adami cizerim bennnn :D :D :D gs storeden kiyafetlerini almisim giydirip fotografini cekicem kucuk cimbomlunun, ilerde yanlis yollara saparsa gosterecem ama benim oglum asla ve asla ezik olamazzzzzzzz :mad: :mad: :mad: :vurkafa:

o ezik arkadaslarini kizdiracak buyuyunce sizin uefa ve super kupaniz yok alin gelin oyle muhatabim olun diyecek hatta 40 yildir turkiye kupasini alamamissiniz bizim muzeden gidin bir tane alin ozleminizi giderin diyecek :bravo: :bravo: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: ;) :D

Benim Aslan yeğenim uzun ömürlü ve mutlu olacak. İyi okuyacak büyük adam olacak. Türkiye'de gayri safi milli hasılayı 100 bin dolara çıkaracak. Ama en önemlisi kesin Sarı Lacivert renk tutkunu olacak. :bravo: :bravo: :bravo:

bourbon
12-09-2005, 20:02
oy oy oy isiririm ben bu bebisi pride.Allah nazardan saklasin...

kentuf
12-09-2005, 20:08
ooo pride Allah anabalı babalı_ sağlıklı büyütmek nasip eylesin maşallah . Çok güzel bir duygu çok çok sevindim .Bu vesile ile bizim damat adaylarıda gözüküyor ufukta demek pehhh.
başak burcu iyidir bende 3 eylül başak burcundan olan birisi olarak arif kardeşime tekrar merabalar dilerim hoşgeldin damat pehh. :cheers: :bravo: :bravo:

bahmet
12-09-2005, 20:09
Allah analı babalı büyütsün. Topluma faydalı hayırlı bir insan olur inşallah.

balaban
13-09-2005, 00:04
Allah sağlıklı, uzun ömür versin, analı-babalı büyütsün.

pride
14-09-2005, 23:47
Benim Aslan yeğenim uzun ömürlü ve mutlu olacak. İyi okuyacak büyük adam olacak. Türkiye'de gayri safi milli hasılayı 100 bin dolara çıkaracak. Ama en önemlisi kesin Sarı Lacivert renk tutkunu olacak. :bravo: :bravo: :bravo:

herkese dıleklerı ıcın tesekkurler ama asla ezık olmayacak sn dadas ımkansız

ayfer
18-09-2005, 20:46
Gözünüz aydın olsun.Topik e göre çok hareketli,peşinden koşturan sevimli bir yaramaz olacak gibi...
S&S

Augustlobster
18-09-2005, 21:00
nekadar güzel..çok sevindim.umarım sorun çıkarmaz.ama bu çocuklar neden dogduklarında aglıyorlar?biliyorlarmı acaba......

pride
20-09-2005, 00:28
dunyaya geldıklerı ıcın aglıyorlar

transalp
20-09-2005, 00:45
kuzenim de bebek bekliyor....ama yenge bir de bedelsiz vereceğini açıkladı...yani ikizi oldu.....ama Allahtan kayımpederi zengin temettü geliri olur sanırım :D

pride
21-09-2005, 00:04
kuzenim de bebek bekliyor....ama yenge bir de bedelsiz vereceğini açıkladı...yani ikizi oldu.....ama Allahtan kayımpederi zengin temettü geliri olur sanırım :D

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

ıskacı
21-09-2005, 00:15
Allah analı babalı büyütsün,
ikbali açık olsun.

ıskacı
21-09-2005, 00:19
Ne güzelki ilk mesajım bu dünya tatlısı bebeğe nasip oldu,
Allah ömrünü uzun ,nasibini açık eder inşallah,
onlar bizim geleceğimiz, onlar bizim herşeyimiz

pride
21-09-2005, 16:12
hosgeldınız sn ıskacı

ilke_ibrahim
18-12-2005, 18:31
üç aydır güncelleyen olmamış sayfayı.demek bize nasipmiş.

bugün 2. kez kız babası oldum.herşey yolunda.

bir de tesadüf;ayın 18 'inde evlendim.ilk ve ikinci çocuğum ayın 18'nde doğdu.

herkesin bu mutluluğu tatmasını dilerim.

chuckydoll
18-12-2005, 18:36
allah analı babalı buyutsun.. hayırlı bi evlat olsun insallah... hosgeldin minik bebek...

asagir
18-12-2005, 18:50

amma şanslısınız sn. ilke_ibrahim hem baba oldunuz, hem de bütün önemli günleriniz aynı güne denk geldi.(bu günleri unutuğumuz için senede 2-3 kere nasıl fırça yediğimizi bir bilseniz.)

allah analı -babalı, uzun ve mutlu bir ömrü doya doya yaşamayı nasip etsin. hoşgeldin bebek...!!!!!

rush
18-12-2005, 18:56

allah analı babalı büyütsün

onkel 3
18-12-2005, 19:08
Güzel bir duygu, tebrikler. Allah anall baball büyütsün .

pride
18-12-2005, 19:39

allah analı babalı buyutsun sn ilke ibrahim....

riva
18-12-2005, 19:43
Allah analı babalı büyütmek nasip etsin.

San Francisco
18-12-2005, 20:54
Sn ilke_ibrahim Allah Bağışlasın. 18 rakamı uğurludur.

Hadramut
18-12-2005, 21:32
Sağlıklı olsun, uzun yaşasın.

kaphtan
18-12-2005, 21:33
Hayırlı olsun Sevgili İlke. Allah analı babalı büyütsün. Darısı başımıza inşallah..

Cinnamon
18-12-2005, 21:40
Eşini ve seni tebrik ediyorum. Bebeğinize uzun, başarılı ve sağlıklı bir ömür diliyorum.

AVCI06
18-12-2005, 21:44
Anne'yi,Sizi,Ablayı tebrik ediyor,2.numaraya sağlık,mutluluk ve şans diliyorum.

gemici
18-12-2005, 21:47
tebrikler ilke ibrahim

KUTERO
18-12-2005, 21:57
Allah analı,babalı büyütsün sn.ilke ibrahim.

lionking
18-12-2005, 22:14
Allah analı ve babalı büyütsün sn.ilke ibrahim.

gzmnc
18-12-2005, 22:19
gözünüz aydın. Hoş gelmiş minik bebek:) Umarım sevdikleriyle güzel bir hayatı olur...

Sarıvadi
18-12-2005, 22:24
Allah, sağlıklı ve mutlu bir ömür versin.

adnanfd
18-12-2005, 22:27
Allah analı,babalı büyütsün sn.ilke ibrahim.

bourbon
18-12-2005, 22:34
Allah anali babali buyutsun.Tebrikler Ilke Ibrahim.

madenr
18-12-2005, 22:41
Tebrikler,Yaşamın en güzel deneyimine tanık olacaksın.Ben küçükken nasıldımı göreceksin süt kokulu tende.Bebekliğini çizeceksin onun gözlerinde.Onla,En masum yürekle, baba olmanın keyfini yaşa.Saygılarımla

trader85
18-12-2005, 22:47
Allah analı babalı büyütsün..Benim doğum günümle sizin çocuğunuzun doğum günü aynı oldu böylece.. Nasip olurda bir yaşına basarsa hem sizin çocuğunuz hem benim doğum günümü kutlarsınız .. :)
tekrar tebrikler..

taraftar
18-12-2005, 23:05

Yüce ALLAH (C.C.) analı - babalı büyütmeyi nasip etsin ... :gulen:

Kimseyede evlat acısı göstermesin inşaallah ... :tamam:

saygılar ...

balaban
18-12-2005, 23:23
Tebrik ederim. Allah analı babalı büyütsün.

petal
18-12-2005, 23:38

allah analı babalı büyütsün inşallah...
bahtı da açık olsun....:tamam: :tamam:
:fl: :fl: :fl: :fl: :fl:

sanal_deli
18-12-2005, 23:38
Tebrike ederim ALLAH analı babalı buyutsun bol sanş ve sağlıklı bir hayat versin sizlere ve yavrularınıza :rolleyes:

BOZOK
18-12-2005, 23:46
ALLAHIM insallah ucuncusunude erkek evlat verir
amin
bende iki kiz babasi olarak boyle dusunuyorum
tabiki en onemlisi saglikli sihatli olmasini istiyoruz kiz erkek fark etmez ama
yeni dogan bebeginizede ALLAHIM uzun omur versin tum cocuklarla beraber
amin:gulen:

Detay
19-12-2005, 00:04

ilk basta saglıklı sıhhatlı analı babalı sanslı buyusun mınık...
tekrar tebrıkler uykusuz gecelerde gorusmek uzere pride dostum..
detay halası opsun yanaklarından onu
:D :D :D :D

Detay
19-12-2005, 00:09
durun atlamısız arada yahu baska cocugu olan kım vardı hepsine aynı temennımı sunuyorum hepsini ayrı ayrı tebrık ediyorum... mınıklerin yanaklarından opuyorum... detay halaları kurban olsun onlara

Bilge
19-12-2005, 00:28
Bu başlığa epeydir girmediğim için, bazı arkadaşların evlat sahibi oluşlarını kutlamamış olabilirim. Sayın İlke_İbrahim'in şahsında bütün taze babaları kutluyorum. Yüce Rabb'im dünyaya gözlerini yeni açan bu bebekleri analı babalı büyütsün. Her iki cihanda mutlu kılsın. Amin... Saygılarımla...

t a h m i n c i
19-12-2005, 00:46
Sağlıkla büyütün.

ilke_ibrahim
19-12-2005, 09:55
ilk çocuğuma kısmet olmadı ama bebeğin ismini ilke koydum.

mutluluğumu paylaşan hisse.net'li dostlarıma ayrı ayrı teşekkür ederim.

çocuğu olanlara sağlıklı ve mutlu ömürler,olmayanlara ekstradan hayırlı

evlatlar dilerim.

umarım ilkecik ana-babasına hayırlı,vatanına ve insanlığa yararlı bir birey olur.

tekrar teşekkürler.

kumralada
19-12-2005, 13:43
Bebeğinize sağlıklı,şanslı ve uzun bir ömür diliyorum.

market
19-12-2005, 13:56
Ana,babasına hayırlı,vatanına ve insanlığa yararlı bir evlat olması dileğiyle sağlıkla büyüsün.Tebrikler.

(Bence bu yazılanları saklayın birgün belki okumak ister.)

ghetto
19-12-2005, 15:29
Allah bağışlasın , analı bablı büyür , vatana ve ailesine hayırlı bir evlat olur inşallah...
uzun ve mutlu ömürler

buzzy
19-12-2005, 16:29
hayırlı olsun..

Palet
19-12-2005, 17:42
Sn.ilke-ibrahim,gözünüz aydin,nihayet dört gözle beklediginiz kiziniza sag saglim kavusmussunuz.Allah, anali babali büyütmeyi nasip etsin.

SPEEDLEON07
19-12-2005, 17:49
bende 15 aylık bir kız babası olarak başlığı gördüğümde çok duygulandım :) dünyanın en büyük hazinesi yavrunuzla bir ömür boyu sağlıklı huzurlu bir hayat geçirmenizi temenni ederim :tamam:

trakyalı
19-12-2005, 18:01
ilk çocuğuma kısmet olmadı ama bebeğin ismini ilke koydum.

mutluluğumu paylaşan hisse.net'li dostlarıma ayrı ayrı teşekkür ederim.

çocuğu olanlara sağlıklı ve mutlu ömürler,olmayanlara ekstradan hayırlı

evlatlar dilerim.

umarım ilkecik ana-babasına hayırlı,vatanına ve insanlığa yararlı bir birey olur.

tekrar teşekkürler.
İsminle yaşasın.
hayırlı olsun...:D

kasved
19-12-2005, 18:03
Analı Babalı sağlıklı büyümesi dileklerimle.

alphan
19-12-2005, 19:13
Sn ilke_ibrahim;Tebrikler,sağlıklı büyüsünler,kardeşler.

ilke_ibrahim
23-12-2005, 22:16
yine yeni yeniden.

sayfaya katkısı olan ve baba olmamın mutluluğunu paylaşan tüm dostlara.....

sağ olun ve var olun.

Detay
23-12-2005, 22:32
tamam antepden acılı ezme ıcın adresım ;
:):):):):):)

ilke_ibrahim
23-12-2005, 22:35
tamam antepden acılı ezme ıcın adresım ;
:):):):):):)
acılı ezmeye altı ezme denir buralarda detay'ım.sözüm olsun.

bu arada tatlılardan emrim olursa oku yeter.başım üstünedir.

Detay
23-12-2005, 22:38
saol abıcım soylemen yeter ... canın saolsun ..

horcan
23-12-2005, 22:46
Sayın pride buna benzer bi topici bende açmıştım 10 ay önce en güzel yıllarını geçir oğlun ve eşinle,hayırlı olsun.:)))))

ilke_ibrahim
23-12-2005, 22:50
Sayın pride buna benzer bi topici bende açmıştım 10 ay önce en güzel yıllarını geçir oğlun ve eşinle,hayırlı olsun.:)))))
ilahi sn.horcan.
sevgili pride baba olalı aylar oldu.hoş tebrik etmen de iyi oldu ama..........
bu kez baba olan benim.:D

pride
24-12-2005, 00:37

sevgili horcan dıleklerın ıcın cok tesekkurler ama şimdi sıra ibrahımde, allah senınde cocugunu analı babalı buyutsun sn horcan cumlemızın dıyelım...:)

horcan
25-12-2005, 19:25
Pardon beyler özür dilerim, ne bilim bi an heyecandan kaçırmışım kim baba olmuş:))) neyse sevgili ilke ibrahim herşey istediğin gibi olsun,tüm babalara buradan selamlarımı gönderiyorum..:)))

edvin
25-12-2005, 19:29
ne yani biz baba olamadık diye havamı atıyorsunuz...:)

horcan
25-12-2005, 19:34
Babalar clubune girmen gerek edvin bilemezsin o duyguyu sen...:))

pride
25-12-2005, 20:39
Babalar clubune girmen gerek edvin bilemezsin o duyguyu sen...:))

evet baba olmayan bılemez :D

pride
05-09-2006, 23:44
Dile kolay 1 yıl once bugun baslık acmıstım baba oldum diye ne cabuk gectı zaman....:roll:

Bilge
05-09-2006, 23:58
Dile kolay 1 yıl once bugun baslık acmıstım baba oldum diye ne cabuk gectı zaman....:roll:

Daha nice sağlıklı, mutlu yıllar diliyorum. Yüce Rabb'im yuvanıza ve yurdumuza hayırlı bir evlat olarak yetişmesini ihsan eder inşallah...:)

Ballıkcı
06-09-2006, 00:02
Evladının nice yeni yaşlarını gülerek görmen dileğiyle:fl:

buzzy
06-09-2006, 00:16
Allah bağışlasın..hayırlı bir evlat olması dileğiyle..mutlu yıllar..

semerkandi
06-09-2006, 00:55
Allah CC uzun, sağlıklı ve imanlı bir ömür nasib etsin inşaallah

sanıım cimbom umuz sağlam bir taraftar daha kazandı

saygılarımla

bilinmezki
06-09-2006, 00:57
Allah analı babalı büyütsün.. Sağlıklı, mutlu, başarılı, uzun ömürlü olmasını dilerim..

BOZOK
06-09-2006, 01:00
sana vatana millete hayirli ugurlu olsun
cumlemizin kide
amin

futbolcu
06-09-2006, 01:54
Allah güzel günler nasip etsin

Detay
06-09-2006, 11:14
Allah saglıklı analı babalı buyutsun tebrıkler..

ACT
06-09-2006, 11:18
Tebrikler........ Insallah saglikli, mutlu ve uzun bir hayati olur.

bourbon
06-09-2006, 11:21
Allah nıce mutlu yaslar gostersın aslana..
Pc yı hazırlamaya basla prıde ım..)):

chemeng
06-09-2006, 11:36
allah analı babalı büyütsün...sağlığı sıhhati yerinde olsunda başka birşeye gerek yok şu an..inşallah 1,5 ay sonrada ben yazacam buraya kızım oldu diye...tabii sayın pride'inki gibi sabırsızlık edip erkenden gelmek istemezse..tekrar tebrikler sn pride.....:D:D:D

dent
06-09-2006, 11:45
:) abi geç oldu kusura kalma:(
beraber gs lisesine yazdırırız inş;)

pride
06-09-2006, 12:19
cumlemizinki :tamam: tum dilekleriniz için tesekkurler...:)

radyolog
06-09-2006, 12:22
:) abi geç oldu kusura kalma:(
beraber gs lisesine yazdırırız inş;)

eski bir mektepli olarak aslan ın tabii ki orada okuması gerekir diye

düşünüyorum:my: :bravo: :ley:

ENGINEER68
06-09-2006, 12:24

Tebrikler.Allah uzun ömür versin.
Hayırlı evlat olsun.

kurtul
06-09-2006, 12:31
allah analı babalı büyütsün...allah uzun ömür versin...sn pride..

benimkide 6.5 aylık yolda...2.5 ay sonra da ben yazarım inşallah...

Ali Baba
06-09-2006, 12:34

Gözünüz aydın. :)

baron11
06-09-2006, 20:58
Sevgili Arif Hüseyin'in yaş gününü kutlarım,sağlıklı mutlu ailesi ile beraber çok uzuuuuuuuuuuunnnnnn ömürler dilerim.Amcası onu yanaklarından çooooooookkkkkkkk öpüyor.

http://img164.imageshack.us/img164/6886/4466ftnh6.png

turist
06-09-2006, 21:04
hoş geldin arif bebek
allah analı babalı büyütsün, nazardan korusun
tebrikler pride