PDA

View Full Version : CLKHO - CLK Holding A.Ş

Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

Yeni Kozal
17-11-2013, 09:58
Hepimizin X bir kağıt için 3 yıl önce 5 yıl önce 10 yıl önce alsaymışız diye hayelleri olmuştur. Ama günümüz borsasında bu tür yüksek marj bırakacağına inanacağımız kağıt bulmak eskiye göre biraz daha zordur yada güvenimiz yoktur.Ben hep bu tür bir kağıt bulup şirketin büyümesini izleyerek emeklilik planları yapmak istemişimdir. CLK Holdingin bu hayellerimi gerçekleştirecek girişimlerde ve atılımlarda bulunduğuna ve devamının geleceğine inanıyorum. Tek endişem yüksel bedelli sermaye arttırımı yapmaları ama onuda sayın YENİKOZAL'ın dediği gibi bir formülle çözmeleride mümkün. İsmi geçmişken YENİKOZAL kullanıcı adıyla yorum yapan kişinin şirketi çok iyi analiz ettiğini konuya çok hakim olduğunu düşünüyorum hatta öyleki bildiklerinin tamamını bence burada paylaşmıyor hissi uyandırıyor. Kısacası ben hissede yolun başında trene bindiğimi düşünüyorum. İnşaallah yatırım yapanları yanıltmazlar ve inşaallah patronunda tahta yapıcınında Allah korkusu vardır üç beş kuruşumuza göz dikmezler. Herkeze hayırlı bol kazançlar dilerim.

sevgili auris osman şişmanoğlu odtü mezunu iş bankası teftiş kökenli, banka genel müdürlüğü yapmış, şu an bir çok büyük bankanın genel müdürünün iş bank teftişte üstadlığını yapmış birisi

aynı osman şişmanoğlu
32 yaşında karamehmete (çukurova holding) CFO olmuş, 10 yıla yakın grubun tüm finans operasyonlarını yönetmiş
ardından o dönem çok zora girmiş Polisana ceo olup polisanı ayağa kaldırmış ve türkiyenin en büyük gruplarından birisi olmasını sağlamış

2001 de Hükümet ve Dünya bankası tarafından Köytürü kurtarma operasyonunda CEO olarak atanmış
ardından azerbeycanın en büyük tavuk (azerilerin banviti) ortak olarak kurmuş. şu an dünyanın en büyük enerji projelerini finanse eden yapıların içinde. dünyada o alanda 3-5 büyükten biri..

kuzey ıraktaki irandaki derin ilişkileri yazarsam spk ile bu yazımdan dolayı başım belaya girer. yazabildiklerim bunlar
bunlar biraz google bilen biraz üst düzey banka ve borsa yöneticisi tanıyan herkesin bildiği bilgiler.

şimdi
banka genel müdürlüğü
karamehmetin 30 lu 10 yıl finans yöneticiliği
dünya enerji finansı uzmanlığı

bunları bir araya koy
sence bunu bedelli gibi basit bir yöntemlemi yapar.

rahat ol derim. velevki bedelli yapsa bile altın ve petrol için kim para koymak istemez
ama bence tahvil proje finansmanı vb ürünlerle bu işi çözer. umarım yanılmam

birde osman şişmanoğlunu
ne Murat Çelik gibi 30 yaşında çakal bir patronla (ki Murat çelik bedelli tahsisli yapmayarak güzel bir iz bırakdıysada o krom madenin uçuk fiyatı nedeniyle gözümden düştü)

ne yaşar karakaya gibi babasının parasıyla şirket kurmuş bir borsacı. (ki yaşar karakaya halka arz gelirini çarçur etmeyip
şirkette tutmayı başarmak yegane halka arz firması yapmıştır karkimi ve son 3 yıldır halka arz furyasının başarılı bir kaç örneğinden biridir.)

murat çelik ve yaşar karakaya hakkında google resim araması yapıp ne pozlar bulacaksınız. ama
şişmanoğlunu kıyaslamayın bunlarlaaaa..

AURİS yolun başında binenlerin korkacak birşeyi yok
zaten bilanço hakediyor bu fiyatları
ancak 10 lu fiyatlardan sonra girenler için altın ve petrol kritik öneme haiz olacak
yazabildiklerim bunlar

Yeni Kozal
17-11-2013, 10:04
Beklentiye göre yatırım yapmak iyidir ama bu ossis sınai yatırım holdingin internet sayfası bile yok birde bu osman şişmanoğlu kimdir google bile resmi yok bir işadamının hiç bir yerde resmi olmaması ilginç değil mi?

sevgili sinan dünyanın en değerli şirketi berkshire hataway dir (warren buffet)
apple ve microsoft belli süreçte liderliği ele geçiren firmalardan değil,

aksine 20 yıldır istikrarlı büyüyen 100 milyar dolardan fazla
nakti olan bir şirket

Allah için internet sitesine gir bir bak.. hele de faaliyet raporlarını oku.. 2o yıl önceki teknolojiyle yapılmış bir site bulacaksın

OSSİS için internette sahibinin çok az resmi var. 1 ay önce kurulmuş şirketin internet sitesi niye yok gibi kriterle yatırım yapacaksan
borsadan uzak dur derim.

Yada illa yatırımcı olacam dersen ALTIN ÖRÜMCEK WEB Sitesi ödüllerini takip et orada en iyi site ödüllerini alan firmalar mevcut (tabi bunu espri olarak söyledim aman kırılma)

Yeni Kozal
17-11-2013, 10:14
Koza kıyaslayın ama orda iyi kötü hakkında bilgi sahibi olan akın ailesi ankarada batıkent jandarmada bir fabrikaları vardı resimleri iş alanları vardır ama bu osman şişmanoğlu hakkında hiç bir haber resim yok ilginç kanadalı firma kaynak bulamadı osman şişmanoğlu nasıl bulacak bunları sadece bilgi edinmek için soruyorum google aradım hiç bir şey yok bulan veya bilen varsa paylaşırsa sevinirim malum bist

sevigili sinan..
önümüzde KOZA gibi bir başarı hikayesi ama İHMAD gibi (hatta kısmen ARTOG) gibi borsa amaçlı 2 kötü örnek var.
Ben inanmak isterim ki Osman Şişmanoğlu geçmişiyle Koza gibi bir hikaye çıkarır ortaya. 3 kuruşluk borsa menfaatine zayi etmez 40 yıllık altın kariyerini.. ama nasip.. ben bilemem

Ben tercihimi Koza gibi olacaktan yana koyuyorum. Umarım yanılmam :)
lakin kötü örneklerden ARTOG 4 kat IHMAD 4 kat gitmiş.. CLKHO ise daha yolun en başında.
ne kaybederim..

Artı hayal kurmayı severim. Lakin hayalperest de değilim. Ne hayalle yaşanır ne hayalsiz.

Allah kimseye hayalini kurdurmadığı şeyi yaşatmaz. O yüzden hayal kurmayı ihmal etmeyin. Ama AKIL denen pusulanız hep yanınızda olsun. Senin de dediğin gibi nihayetinde borsa KURTLAR SOFRASI

Bir konuda yanılıyorsun
2004 yılında Koza grubu yani ipek ailesi..zorda şirketler.. borsa yasaklısı patronlar..başarısız bir halka arz (ki 5-6 trilyonluk bir arzdı) yani Osman Şişmanoğlu 2004 ipeklerinden çok daha güçlü durumda. BENCE KIYASLAMAN YANILTICI

Elbette şu an İPEK Grubu çok saygın.. ben her 2 grubun başlangıç noktalarını kıyasladım

Kanadalı şirkeitn kaynak bulamayıp sattığı bilgisine nasıl ulaştın. ben böyle bir şey bilmiyorum. paylaşırsan sevinirim

Sinan497
17-11-2013, 10:27
Günaydın arkadaşlar yeni kozal paylaştığın bilgiler için çok teşekkürler belki de hisse net in en pozitif bilgi paylaşımı yapıldığı yer olacak önemli yatırım yaparken bilmediğimiz konuları sorup bilen arkadaşlardan yardım alıp bist te tasarruflarımızı değerlendîrmek yenikozal ve caferak arkadaşlara paylaşımları için teşekkürler

Sinan497
17-11-2013, 10:29
Osman şişmanoğlu hepimiz için muammaydı yenikozal arkadaşımız bizi bilgilendirdi kendisine teşekkür ederim

Sinan497
17-11-2013, 10:33
Ülkemizde altın bakır gümüş madenleri mevcut ve bunların çıkarmak kolay ve ekonomik getrisi çok. Tuprag rezervi 19 milyar dolar kozal 12 milyar dolar şirket eğer altın gümüş ve bakır alanında yoğunlaşırsa osman şişmanoğlu bir başarı hikayesi yazar gerçekten yatırım yapan bir şirket için bedelli sermaye artırımı iyidir yatırım ve arge gidecek sermayenin üç beş kuruşluk temettüye feda edilmesi anlamsızdır

kanaryammm
17-11-2013, 10:33
bana göre bu ay içinde 3,17 zirveyi kıracak
ardından gelecek kanadalı firma
sondaj ve rezerv tespit vb
çalışmalarla iki ay içinde 5-7 arasına gitmeli

bkz. 2005 ipmat kozad altın haberi sonrası ilk 3 aylık performans
ve ihmad 3 aylık performans

kimbilir belkide tarih tekerrürden ibarettir

Insaallah dusunceleriniz sekilde olur ve tum yatirimcilar kazanir bende inaniyorum bende guveniyorum
Ve vermis oldugunuz bilgilerden dolayi tesekkur ederim allah razi olsun

Sinan497
17-11-2013, 10:36
Petrol tamamen anlamsızdır ülkemizin jeolik haritasına bakan herkes yerin altınta petrol rezervi birikecek havzalar olmadığını bilir ama bir hayaldir bu alan devamlı öne sürülür olanda bu jeolijik oluşumdan dolayı getirisi olan bir kaynak değildir ırakta günlük 24 milyon varil çıkarken ülkemizde tümü 2000 varile ancak yakındır

Yeni Kozal
17-11-2013, 10:38
inşallah Allah hayırlısı ne ise bize onu nasip etsin. Ve inşallah Osman Şişmanoğlu ana ortağımız olarak güzel şeyler başarsın. bizde buralarda başarı hikayelerini yazalım. Orge anelt taraf ihmad Metal gibi yatırımcı soyma hikayelerini anmayalım

Sinan497
17-11-2013, 10:42
Ama ülkemizde altın bakır ve gümüş madenleri çok yoğun şekilde var ve çıkarması kolaydır hükümetimiz yaptığı son çalışma ile ced raporu onayı almakta kolaylaştı eğer osman şişmanoğlu gerçekten kendine bir vizyon ve hedef koymuşsa ced için bir ay içinde rapor incelenip eksikler bildirilşyor ve geçici ruhsat verliyor eksikler tamamlanınca 80 gün içinde ced raporu onaylanıp yatırım yatırıma başkanıyor buda normal hesaplarla osman şişmanoğlu mayıs sonu altın madeninde kazmayı vurur ve bir başarı hikayesi yazar

Sinan497
17-11-2013, 10:47
Sayın yenikozal kardeşim bu tahtanın habere dut yemiş bülbül gibi davranması anlamsız ve elinde 2,500,000 milyon lot olan neta nın hergün sabah tahtada alıp skşama satmak için ecel terleri dökmesinde bildiğiniz şeyler var mı? Piyasa kağıda inanmadımı sizce ?

Yeni Kozal
17-11-2013, 10:48
SİNAN BEYE KATILMAMAK ELDE DEĞİL....KAĞIDA PİYASA İNANMIYORSOLUKSUZ GİTMESE BİLE BÖYLE YAPMAMASI LAZIM.KAĞIT İÇİN EN GÜZEL HABER DÜŞÜYOR,ANCAK YOĞUN İŞLEME RAĞMEN TAHTA KIPIRDAMIYOR...
işin diğer önemli bir handikapı;böylesine karlı bir şirket niçin el değiştirip duruyor...ben karakaya ya güvenerek(karkime)yatırım yapmıştım...YENİ KOZAL'ın tahtaya çok yatırımcı çektiğine inanıyorum...umarım altından kalkar,hayır dua alır

ben böyle bir vebale girmek istemem. ben buralarda altın petrol işi olmasa da zaten bu fiyat normal dediğim yerler
ben kimseye daha yukarlardan (4-5 den al diyeyemem)

ama ben satmayacagım 7 den önce.. ordada cüzi bir miktar.. nihai hedefim uzun
ben kimseyi 3-5-10 kağıdı alın demiyorum
ben risksiz fiyatlardan inandığım potansiyeli sizlere de anlatarak (aslında yüksek sesle düşünmek ve tartışmak için)
neden aldığımı anlatıyorum

O yüzden sevgili SİNAN ın ve CAFER AK'ın gelmesi ve yazması çok çok iyi oldugu. Herkesin aynı şeyi söylediği yerde ORTAK AKIL ortaya çıkmaz.

Neden hep küçük yatırımcı trenin son yolcusu oluyor.. Bir kez de İLK YOLCUSU olalım :)) nolur yani :))

Not: tesellim S. Ali Semerkandi (ks) bir sözü. NİYET HAYIR AKİBET HAYIR....
İnşallah

Sinan497
17-11-2013, 10:57
Yenikozal insanlar olarak Allah hepimizi aynı yaratmıştır tek farkımız niyetimiz insanlar niyetleri iyi olmadıktan sonra kim ne oldukları mevkileri ünleri hayırsızdır ve er geç bunun bedelini öderler ama bu dünyada ama diğer tarafta ama dünden beri burda çok güzel paylaşım ve katkılar oldu umarım patronunda bizim yarımız kadar vizyon be misyon hedefi vardır bu altın gümüş bakır madeni işini gerçekten yapmak isteyen yapar ve hem kendi kazanır hem de hissedarları ama önemli tek soru var patronun niyeti ve gerçekten bir başarı hikayesi yazıp yazmamak istememesi inşallah terse gelmeyiz

Yeni Kozal
17-11-2013, 11:00
Sayın yenikozal kardeşim bu tahtanın habere dut yemiş bülbül gibi davranması anlamsız ve elinde 2,500,000 milyon lot olan neta nın hergün sabah tahtada alıp skşama satmak için ecel terleri dökmesinde bildiğiniz şeyler var mı? Piyasa kağıda inanmadımı sizce ?

sana katılmamak mümkün değil.. ama bir gün ansızın neta daki blok malın bambaşka bir yeri geçtiğini (daha dikkat çekmeyecek bir yere) görürsem de şaşırmayacağım :) çünkü ben burada bazı şeyleri deşifre ettikçe onlarda tedbirini alacaktır. İzleyip görelim :)

bu hafta herşey netleşecek bana göre. cuma akşamı hepimiz bu netleşen tabloya göre konuşuyor olacağız inşallah

tmttu
17-11-2013, 11:08
Beklentiye göre yatırım yapmak iyidir ama bu ossis sınai yatırım holdingin internet sayfası bile yok birde bu osman şişmanoğlu kimdir google bile resmi yok bir işadamının hiç bir yerde resmi olmaması ilginç değil mi?

googleden Osman beyi arayinca servo capital isimli bir sirketde ismi cikiyor,
http://www.servo-capital.com/team.html
http://www.servo-capital.com/team/osman.html

googlede Ossise bagli bir bilgi cikmadi.

saygilar

YTD

Sinan497
17-11-2013, 11:09
Yılların deneyime dayanarak eğer patron niyetinde ciddiyse bu hafta en geç haftaya kağıdın bayrağın dikmesi lazım bu çok net piyasanında bunu onaylaması için bu noktada kağıt o zaman taşlar yerine oturmaya başlar tahtada zaten neta info gedik ne yaptıkları anlamsız hareketlerle kağıdı heder ediyor

Yeni Kozal
17-11-2013, 11:13
Yenikozal insanlar olarak Allah hepimizi aynı yaratmıştır tek farkımız niyetimiz insanlar niyetleri iyi olmadıktan sonra kim ne oldukları mevkileri ünleri hayırsızdır ve er geç bunun bedelini öderler ama bu dünyada ama diğer tarafta ama dünden beri burda çok güzel paylaşım ve katkılar oldu umarım patronunda bizim yarımız kadar vizyon be misyon hedefi vardır bu altın gümüş bakır madeni işini gerçekten yapmak isteyen yapar ve hem kendi kazanır hem de hissedarları ama önemli tek soru var patronun niyeti ve gerçekten bir başarı hikayesi yazıp yazmamak istememesi inşallah terse gelmeyiz

inşallah dostum. Bize hüsnü zann emredilmiştir. Sui zannı görene kadar. Lakin ben bu hafta cumadan sonra (tablo netleşince) Ossis e güvenip yatırım yapan insanlar olarak (nihayetinde ortağız Osman şişmanoğlu ile :) ve ben çok ciddi miktarda yatırım yaptım kendime göre) forum dışında da bir araya gelip bilgilerimizi paylaşalım. Osman beyi bulup arayıp randevu alıp (verirse ki yapı olarak mütevazi birisidir) ondan da dinleriz. niyetlerini amaçlarını

bu kez TRENE ilk binen BİZLER olalım derdimdeyim. çabam bunun için lakin daha öncede dedim SÖZLERİM YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR..

Ama yazdıklarımı okuyunca "bundan daha şahane yatırım tavsiyesi nasıl olur ulan" diyorum kendime. kimseye yukardan alma desemde SATMAYACAĞIM demeninde bir manasının AL demek oldugunu biliyorum. Vebal almaktan da korkuyorum

işte o noktada NİYET imi kontrol edip rahatlıyorum
İnşallah Rabbim yanıltmaz

Bizi de Osman beyide

Yeni Kozal
17-11-2013, 11:14
googleden Osman Sismanoglu arayinca servo capital isimli bir sirketde ismi cikiyor,
http://www.servo-capital.com/team.html
http://www.servo-capital.com/team/osman.html

googlede Ossise bagli bir bilgi cikmadi.

saygilar

YTD

hoş geldin kardeş
zahmet olmazsa son 5 sayfayı okurmusun...
biz o bölümleri geçtik:)

Yeni Kozal
17-11-2013, 11:15
Yılların deneyime dayanarak eğer patron niyetinde ciddiyse bu hafta en geç haftaya kağıdın bayrağın dikmesi lazım bu çok net piyasanında bunu onaylaması için bu noktada kağıt o zaman taşlar yerine oturmaya başlar tahtada zaten neta info gedik ne yaptıkları anlamsız hareketlerle kağıdı heder ediyor

aynen katılıyorum... bu hafta belirleyici olacakkk bencede
cuma akşamı her şey daha net olacak

Yeni Kozal
17-11-2013, 11:33
tmttu kardeşime

http://www.berkshirehathaway.com/

mesaj kirliliğide yapmak istemiyorum.
işte 287 milyar dolarlık şirketin sitesi
bizim burda 50 $ a bunun 10 kat guzelini yaparlar yaptırırlar
eminim ossis te de bu kadar zeka vardır..
bizden akıllı oldugu muhakkak

kainat bir hayalden ibarettir (muhyiddin ibni arabi)

Sinan497
17-11-2013, 11:38
Yenikozal kardeşim bu kağıdın % 8 alan gökhan bahadır kim bir bilgin var mı?

Sinan497
17-11-2013, 11:40
Kabul ederse gider konuşuruz üstad anlatır dinleriz paylaşırız yeter ki insanların tasarrufları bşr nebze değerlersin şu bistte

Sinan497
17-11-2013, 11:42
Şirket teksilkent deymiş verirse randevu gidip görüşülür dinleriz projeksiyonu

tmttu
17-11-2013, 11:47
tmttu kardeşime

http://www.berkshirehathaway.com/

mesaj kirliliğide yapmak istemiyorum.
işte 287 milyar dolarlık şirketin sitesi
bizim burda 50 $ a bunun 10 kat guzelini yaparlar yaptırırlar
eminim ossis te de bu kadar zeka vardır..
bizden akıllı oldugu muhakkak

kainat bir hayalden ibarettir (muhyiddin ibni arabi)

Sn Yeni Kozal
ossisin webde sayfasi yok derken, sirket hakkinda bir bilgi ve vizyon paylasimi yok anlaminda.
Bir web sitenin ucuza yapilbildigini herkes biliyor. Önemli olan icerigidir ve neler paylastigidir.

Yukaridaki site cok iceriklidir, lakin 'Buffett's shareholders lettersde Buffetin dusunceleri ve sirket hareketleri detayla her sene anlatilmaktadir.
Bunun haricinde sirketin her sene 4 ceyrek raporlari, medya haberleri, sirkete bagli butun sirketlerin web site linkleri vs her sey mevcutdur.
Basit, flashsiz, siyah beyaz olusu sizi yaniltmasin.

Yatiriminiza basarilar.

saygilar

YTD

Yeni Kozal
17-11-2013, 11:56
Sn Yeni Kozal
ossisin webde sayfasi yok derken, sirket hakkinda bir bilgi ve vizyon paylasimi yok anlaminda.
Bir web sitenin ucuza yapilbildigini herkes biliyor. Önemli olan icerigidir ve neler paylastidigir.
Bu site cok iceriklidir, lakin 'Buffett's shareholders lettersde Buffetin dusunceleri ve sirket hareketleri detayla her sene anlatilmaktadir.
Bunun haricinde sirketin her sene 4 ceyrek raporlari, medya haberleri, sirkete bagli butun sirketlerin web site linkleri vs her sey mevcutdur.

Basit, flashsiz, siyah beyaz olusu sizi yaniltmasin.

saygilar

YTD

aynı şeyi defalarca yazmaktan yoruldum
son 5 sayfayı okudun mu dostum

Seve seve dostum. Bu arada satınalma aşamasında açıklamada var. Ossis Osman Şişmanoglu mum kişisel yatırım larını kurumsal bir çatı altında toplamak amacıyla clkho yü alma aşamasında kuruldu dediler. Yani sitesinin olmaması bundan. Tıpkı garantinin %25 ini alan GE Bunu Türkiye'de kurduğu GE danışmanlık Ltd üzerinden yapmıştı

Birde genel bilgi vereyim dünyada genel olarak altın üretim ve petrol üretim şirketleri genelde göz önünde olmayı sevmezler.

Çoğu yasal zorunluluk olmazsa site bile kurmazlar

Örnek
Dünyanın en büyük altın üreticisi kimdir

Ya Türkiye'de en çok petrolü kim çıkarır

Dünyada en büyük 5 maden grubundan biri kimdir

Gördüğün gibi bilmiyor
Aynı şeyi otomotiv Telekom giyim Bulaşık kremi diye sorsak hepimiz cevabını biliriz

Doğası gereği esrarengizlik bu işin doğasında var. Buna hep hazır olun. Kimse kimseyi kolayına zengin etmez

Osman bey de yeterince esrarengiz

Detaylı anlatacam

Ama son 10 günde gördüğüm bazı esrarengizlikler

Mesala bu tahtada. Neta gibi bir kurum milyonlarca mal alıyor son 10 günde

Neta kimin sahipleri kim mesala
Bu insanlar tesadüfen mi alıyorlar

Örnek son 2 günde az invest 650 bın lot mal alıyor
Sahibi hangi ünlü Azeri
Petrolle altınları bir alakası var mı mesela

birde bu linkin son paragrafına bak
http://www.borsagundem.com/haber/clk_nin-satisinda-hisse-basina-2-75-tl-odendi/515389

Yeni Kozal
17-11-2013, 12:02
bu haberle de malımızı elimizden kaptılar
insanları panik ettirip 2.36 ya kadar malı sattırılar. dun 2.84 u gorup 2.80 kapadı

http://www.borsagundem.com/haber/yatirimcilara-clk-holding-soku/515473

şimdi hazır olun bu haftada uyduruktan bir haber çıkarsa şaşırmayacagım son malları almak için
çok dikkatli ve uyanık olun

oyun içinde oyun var. orge de tarafta tek satır yazamayan bir site
clkho yu neden kötüler ...

herşeye hazır olun. biz uyandığımızda malımızı kaptırmış olacagız (inşalla ben kaptırmayacagım
velhasılı cumaya her şey net olacak ve dahi güzel olacak
inşallah

Not: kainat bir hayalden ibarettir (muhyiddin ibni arabi)

tmttu
17-11-2013, 12:09
Yeni Kozal dostum,
hisse hakkinda paylasimlarin saygiyla karsiliyorum cunku bir emek ve vakit harciyorsun.

Yukaridaki sorularin cevaplari da 3-5 asagi yukari bulunabilinir. Mesaj kirligini yapmak istemiyorum, son cevabim. Yatiriminizda basarilar.

http://goldinvestingnews.com/investing-in-gold/top-10-gold-producers
http://www.gulfoilandgas.com/webpro1/Prod1/SupLista.asp?id=327&yx1=TR
http://www.mineweb.com/mineweb/content/en/mineweb-base-metals?oid=4648&sn=Daily%20news%20detail

saygilar

andezit
17-11-2013, 12:25
ben böyle bir vebale girmek istemem. Ben buralarda altın petrol işi olmasa da zaten bu fiyat normal dediğim yerler
ben kimseye daha yukarlardan (4-5 den al diyeyemem)

ama ben satmayacagım 7 den önce.. Ordada cüzi bir miktar.. Nihai hedefim uzun
ben kimseyi 3-5-10 kağıdı alın demiyorum
ben risksiz fiyatlardan inandığım potansiyeli sizlere de anlatarak (aslında yüksek sesle düşünmek ve tartışmak için)
neden aldığımı anlatıyorum

o yüzden sevgili sinan ın ve cafer ak'ın gelmesi ve yazması çok çok iyi oldugu. Herkesin aynı şeyi söylediği yerde ortak akıl ortaya çıkmaz.

Neden hep küçük yatırımcı trenin son yolcusu oluyor.. Bir kez de ilk yolcusu olalım :)) nolur yani :))

not: Tesellim s. Ali semerkandi (ks) bir sözü. Niyet hayır akibet hayır....
Inşallah

inşaallah.....sizin haklı çıkmanızı en çok ben isterim...

Yeni Kozal
17-11-2013, 13:12
Yeni Kozal dostum,
hisse hakkinda paylasimlarin saygiyla karsiliyorum cunku bir emek ve vakit harciyorsun.

Yukaridaki sorularin cevaplari da 3-5 asagi yukari bulunabilinir. Mesaj kirligini yapmak istemiyorum, son cevabim. Yatiriminizda basarilar.

http://goldinvestingnews.com/investing-in-gold/top-10-gold-producers
http://www.gulfoilandgas.com/webpro1/Prod1/SupLista.asp?id=327&yx1=TR
http://www.mineweb.com/mineweb/content/en/mineweb-base-metals?oid=4648&sn=Daily%20news%20detail

saygilar

sevgili dostum TMTTU
Öncelikle kırdıysam çok özür dilerim sizden. Bu soruların cevaplarını bilecek düzeyde olmanıza çok sevindim. İnşallah katkılarınızı esirgemeyiniz.
Gönderdiğiniz birinci linkte. göreceksiniz ki dünyanın en büyük 2. altın üreticisi kim

Newmont Mining Corporation (TSE:NMC) (NYSE:NEM)

peki şimdi bir de şu habere bakın ltf.
http://kozaaltin.com.tr/koza-altin-turkiyede-faaliyet-gosteren-newmont-altin-madencilik-ltd-sirketini-satin-aldi

göreceksiniz ki... 2010 yılında Koza üç on paraya kendinden 100 kat büyük dünyanın en büyük 2. altın üreticisi grubun
63 ruhsatını ve tüm tirkiye operasyonlarını satın almış..

şimdi bugün CLKHO Kanadalı bir grubu satın almak için görüşmelere başlamış.. ayrıca uşak kışladağ altın sahalarını almış unitin. kanadalı el darado (türkiyenin en büyüğü) yanı başında avrupanın en çok altınını çıkaıryor.

bizim yatırımcılardaki sorular

1) kanadalı salak mı niye satsın
2) hadi o salak obür kanadalı el derado niye almadı
3) yok ünal aysal niye kendisi çıkarmadı da sattı

cevap yukarıdaki linklerde çok açık. koza newpont miningi aldıktan sonra 3 yılda grubun piyasa değeri nerdeyse 10 katrilyon arttı.

kendinden 100 kat büyük new pont niye sattı diye de o dönem böyle sorular vardı. dünya da herkese yetecek kadar altın var. bu emek zaman risk para ve cesaret gerektiren unsurlar. newpont türkiyedeki bürokrasiden bıktı gitti. tekkeyi bekleyen el darado şu anda türkiye de kamu ve bankalardan sonra en çok kar eden 3 şirketten biri oldu. yani bir kanadalı salak (!) diğer kanadalı akıllı (!) çıktı..

büyük serüvenlerin başında hep böyle sorular insanın elini kolunu bağlar kalır. çünkü akıl bazen mucizelerin yanıbaşımızda olduguna olabileceğine inanmamızı en geller. (bkz simyacı romanında simyacı ile çoban san antiagonun felfese taşını çölde bedevilere kaptırma riski bölümü)

el bette AKLI yok saymayalım ama herşeyi de akılla çözebileceğimizi sanmayalım.

Akıl fenerdir.. yolu gösterir.. ama yol da yürümek için fener yetmez.. yürek ve cesaret ve azim gereklidir.. yani ruh gereklidir..

fenersiz de gidilmez.. ama tek fenere güvenipte de gidilmez
bkz fenerli (FB) arkadaşlara :) :) :)

Yeni Kozal
17-11-2013, 13:17
inşallah dostum

tmttu
17-11-2013, 14:04
Dostum, özur dilemenize gerek yok, burda dusuncelerimizi paylasiyoruz.

insallah dediklerinizde hakli cikarsiniz, nitekim ben de sevinecegim :)

saygilar

YTD

avhakman
17-11-2013, 14:17
husnuniyetle yapilan tum yorumlara ve yorumcu arkadalara tesekkur ederiz...istifade ettik tumunden..

Sent from my GT-I9300 using hisse.net mobile app

buzadam
17-11-2013, 16:59
Yeni Kozal Selam ve Muabbet ile...

Bundan 3 yıl önce borsa haber sitesinde bir forumdaşın vakıfgyo temel analizini okuyarak hisseye girdim.Malum hisse 10 lira

Analiz 2 temele dayanıyor idi...Vakıfgyonun finans merkezindeki arazisi ve Hüseyin ÖNER namı değer eli öpülesi ağa...

Sayfasında ağlama olmayan tek şirket...MM ve hüseyin öner sonrası...

O analizi kimmi yapmıştı...Acemşah siz aynı kişi olabilirmisiniz:)

Saygılar

Yeni Kozal
17-11-2013, 17:14
Varlik aleminde tesadufe yer yoktur canım kardeşim.

Bundan ötesini yazmama müsaade yoktur mana aleminde

Umarım yeterli cevap olmuştur
Bu arada simya ilmi ve tasavvuf ilişkisi üzerine çok şey okudum

"Sadatlar Ksa" kurulunca bu konu hakkında yazmak istiyorum. Tabi gunün sonunda clkho ya konuyu bağlamak şartıyla

Hakkınızı helal edin

gerçekcaferak
17-11-2013, 20:21
Acemşah hımm,olabilir,onun tarzına benziyor da :)

Hiç gereği yokken hayatına giren insanlar..
Hiç gereği yokken karşına çıkarlar..
Hiç gereği yokken gününü haftanı ayını belkide yıllarını alırlar..
Hiç gereği yokken gece-gündüz aklından geçen her düşünceye bulaşırlar..
Hiç gereği yokken seni istemediğin kadar mutlu ederler..
Sonra Hiç gereği yokken hayatından çıkıp giderler

MEVLANA

gerçekcaferak
17-11-2013, 20:22
Şahım sen isen eğer,bak bu altın işinde bayağı bi tecrübem var

Bilen bilir :)

kul1905
17-11-2013, 20:27
Ben 2.80 den ciktim ekgyo ya gectim ama takipteyim hergun. Ancak bazi soru isaretleride herkeste oldugu gibi bende de var. Kisa sure sonra netlesir hersey. Suan fiyati gayet makul. Tren kacar diye korkmuyorum cunku Hissede cok ky var ve kagit gidecekse korkak ky nin silkelenmesi lazim. Zaten osisin sahibi anlatildigi gibi kariyerli ve iliskileri olan biri ise hisse yabanci gelmeden hicbiyere gidemez.

Yeni Kozal
17-11-2013, 22:28
sabah olsada seans başlasa
... hislerim bu hafta borsanın yıldızı clkho olcak diyor inşallah

kanaryammm
18-11-2013, 04:18
sabah olsada seans başlasa
... hislerim bu hafta borsanın yıldızı clkho olcak diyor inşallah

Insalllah allah bu clkho patronundan razi olsun uzun zamandir borsadayim. Ve hep zarardayim ve suanda. Zararimm bitti dualarim yanlarinda. Olacak

qwerre
18-11-2013, 08:48
Insalllah allah bu clkho patronundan razi olsun uzun zamandir borsadayim. Ve hep zarardayim ve suanda. Zararimm bitti dualarim yanlarinda. Olacak

bende öyle düşünerek cuma aldım hem de mutgg hissemi satarak.bekliyoz ama hareketler diyorki ben patronum hacimin çok olması önemli değil ben çıkarır ben düşürürüm patron benim diyo

kul1905
18-11-2013, 09:01
bence öncelikle yukarısı için önce patronun hisseleri satın aldığı 2.75 civarı sağlam durup satış yememesi lazım. haftalık kapanış 2.85 üstünde olursa o zaman 3.60 a doğru ufak ufak yol alır.

2.75 ten iki kalemde 260 bin + 250 bin lotu kim sattı görebilen yada bilen varmı ?

Majeste
18-11-2013, 09:04
https://secure.********/379-143-539

mobilyacı
18-11-2013, 09:11
Kağıt çok dillendi çok göze battı bi süre 2.50-2.80 bandında yataya bağlama ihtimali oldukça yüksek ama aceleleri varsa onu bilemem...

Yeni Kozal
18-11-2013, 09:59
bence son alım fırsatını veriyor

erdem2222
18-11-2013, 10:17
3.00 fiyatlara taban oluştursa gerisi gelir diye düşünüyorum.

Yeni Kozal
18-11-2013, 10:52
bugün sizce ne kapanır.. kapanış konusunda iddiaya girmek isteyen var mı ? :)
bence 2,85-2,90 arası

erdem2222
18-11-2013, 10:56
günlük kapanış 2.96-3.00 demek geliyor

kul1905
18-11-2013, 11:05
kapanışı bilmemde 2.75 te bişeyler oluyor yine :D

http://img20.imageshack.us/img20/1504/mhtx.png (http://imageshack.us/photo/my-images/20/mhtx.png/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

andezit
18-11-2013, 11:20
2.83 her iddiasına varım...bilemezsem hayvan taklidi yaparım size:wink:

amor144
18-11-2013, 11:26
2600-2650 arası kapatabilir
ytd

kul1905
18-11-2013, 11:31
geçen infonun sattığı 1.493.000 lotun 1.400.000 adedi A1 Capital in takasından çıktı. ertesi gün yine infonun aldığı 900 küsür bin lot infonun takasına girdi belki bilmek istersiniz. niye dün sattı bugün aldı diye sormuştum :D

mertfatih
18-11-2013, 11:49
http://u1311.hizliresim.com/1h/l/unpcd.png (http://bit.ly/c25MCx)

saatlik 2,84 kırarsa boşluk doldurabilir :)) , 2,85 - 2,90 neden olmasın ? tabi ki nedir Yatırım Tavsiyesi Değildir....

erdem2222
18-11-2013, 13:27
2,75 özel emirle mal verdiler.yani murat çelik elinde kalan son adetleride devrediyor.
250.000,00 ve 260.000,00 adet arkadaşlar.

kanaryammm
18-11-2013, 14:22
Bugun tahmmininz tutmmicakk sanirim erken bira ama ogle gozukuyo

erdem2222
18-11-2013, 14:29
tahta yapıcılar ben isteğim zaman gidersin diyorrr.ama kapanışta 5.30 sonra yani son emirlerde artıya geçer.yatırım tavsiyesi değildir.

erdem2222
18-11-2013, 15:12
burası borsa;zarar yazan kağıtlar prim yapıyor neeeeee deyelim bizim hissede prim yapması için zarar mı açıklaması lazım.
işte piyasa dedikleri bu olsa gerek.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

avhakman
18-11-2013, 16:09
celik sabir testi gunleri basladi galiba...ya da hisse yeni haberlere ac...mevcut haberler ancak buraya kadar getirebildi.. ytd..

Yeni Kozal
18-11-2013, 16:42
bugün çuvalladım

kanaryammm
18-11-2013, 16:47
sağlık olsun yenı kozal günler uzun bız burdayız bizz yatırımcıyız hayırlısı olur
inşallah
NİYET HAYIR AKİBET HAYIR demişsiniz budaa hayır olsun
bizim oralarda Birsöz söylerler hayırlı işi uzatmıycan diye:biggrin: inşallah buda uzamaz
murada ereriz ytd değildir
:)

ozgur4540
18-11-2013, 17:04
Yine devirteslim vardı 2,75 den

mertfatih
18-11-2013, 17:44
Direk tamam , flamada takılırsa tadından yenmez....

gerçekcaferak
18-11-2013, 21:22
3 hafta bekleyelim bakalım

Ne yumurtlayacaklar

yas3gk
18-11-2013, 21:55
sn.tkaragöz den alıntıdır,aracı kurum işlemleri....

http://i.imgur.com/2dV3QPc.png

Sinan497
18-11-2013, 21:58
Yazdıklarına dikkat et

baymert
19-11-2013, 07:29
Günaydın arkadaşlar.. Hayırlı ve bol kazançlı birgün geçiririz umarım...

şahşah
19-11-2013, 08:43
bugün 2.60 iner gibi geliyor..

avhakman
19-11-2013, 09:00
sasirtmada ustune yoktur sn clk nin

qwerre
19-11-2013, 09:09
ltf ne çok olumlu nede çok olumsuz yorum yapmayalım. yani boş boş konuşmayalım.her türlü etkileniyoruz.bakın 2.8 den satacaktım bu yüzden satamadım.şimdi bana etkilenmeseydin kardeşim deyip boş boş konuşmayın herkes etkileniyor etkilenmem diyen yalan söyler.kağıtla ilgili sıkıntım yok ama güveniyorum ama al sata fırsat veriyor bu yüzden.tşk

anlamsız ama ben de yazayım ytd

mobilyacı
19-11-2013, 09:19
Burası yorum paylaşma yeri herkes bişeyler yazsın diye açılmış bi site çok etkileniyosan okuma bence bak ben 2.50-2.80 bandında hareket eder diye yazmıştım o yazıdan etkilenmiş olsan 2.80 e satmıştın 2.70 den belki daha aşağıdan yerine koyardın şimdi...

qwerre
19-11-2013, 09:32
arkadaşlar kağıdın düşmesi toplama içinmiş zaman sıkışıyor şirketle ilgili bir haber gelebilir.sanki yeni koza olacak 2014 yılı sonuna kadar hayal bile edemeyeceğimiz yerlere geleceğini düşünüyorum.

andezit
19-11-2013, 09:33
Burası yorum paylaşma yeri herkes bişeyler yazsın diye açılmış bi site çok etkileniyosan okuma bence bak ben 2.50-2.80 bandında hareket eder diye yazmıştım o yazıdan etkilenmiş olsan 2.80 e satmıştın 2.70 den belki daha aşağıdan yerine koyardın şimdi...

:yes::yes::yes:

boldpilot23
19-11-2013, 10:32
arkadaşlar kağıdın düşmesi toplama içinmiş zaman sıkışıyor şirketle ilgili bir haber gelebilir.sanki yeni koza olacak 2014 yılı sonuna kadar hayal bile edemeyeceğimiz yerlere geleceğini düşünüyorum.

sen hayal etmeye devam et o zaman...küçük yatırımcıyı böyle kandırıp etkiliyosunuz işte..koza olacak 10 olacak 20 olacak..bu yorumu yapmadan önce ne içtin sen bi söylesene..neye göre koza olacak diyosun..tama herkes düşüncesini yazsın diye bu forum var..anladıkda..atıp tutma yerine dönmesin

Yeni Kozal
19-11-2013, 10:33
tahtadakilerin burayı okuduklarını..biliyorum. bendeki mal miktarını öğrendiklerinide biliyorun...... hodri meydan ne yaparsanız yapın. ben tek lot malımı bile satmıyorum. Satan satsın... Kışladağ dünyada son 10 yılda bulunan en büyük altın rezervine sahip bölge

sen buradan Ünal Aysal ın tüm sahalarını alacaksın.. 25 gün sonra fizibiliteni el mecbur açıklyacaksın. kanadalılarla anlaşmaya var mak üzeresin.. ne yaparsan yap tek lot malımı satmayacağım ben 7 den önce.. ordada da sadece %10 nu.. satan satsın ben burdayım

revachol
19-11-2013, 10:37
Bu kadar dillenip de giden hisse olmadı heralde daha zamanı var heralde

mobilyacı
19-11-2013, 10:47
Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu hem olumlu olumsuz yazmayın insan etkileniyor diyorsunuz hem de şu yazdıklarınıza bakın bi zahmet...

ayyil
19-11-2013, 10:58
Toplayan kimse aşağıdan toplamaya çalışıyor. Pazarlık yapar gibi gibi. Aşağıdan veren kimse olmadığı için az da yukarıdan toplamayı deneyebilir. Kendi düşüncem olup, yatırım tavsiyesi değildir...

avhakman
19-11-2013, 10:59
hisse su an 2 50 seviyelerinde olmadigina gore bu kadar ahlanip vahlanmaya gerek yok...

kanaryammm
19-11-2013, 11:28
bugün sizce ne kapanır.. kapanış konusunda iddiaya girmek isteyen var mı ? :)
bence 2,85-2,90 arası

Dun bir ongorude bulunmustunuz tutmadi bu hafta icinde bir ongorunuz vardi halada o ongorunuz devam ediyomu acaba cunki haftanin ikinci gunundede (gerci daha bitmedi) hissemizde bir hareket yok buralarda seans bitecek gibi duruyo nedersiniz bugun ikinci seans yukari dogru bir atak yaparmi bu hafta tarihi zirvesini tekrar denermi

Yeni Kozal
19-11-2013, 11:32
Dun bir ongorude bulunmustunuz tutmadi bu hafta icinde bir ongorunuz vardi halada o ongorunuz devam ediyomu acaba cunki haftanin ikinci gunundede (gerci daha bitmedi) hissemizde bir hareket yok buralarda seans bitecek gibi duruyo nedersiniz bugun ikinci seans yukari dogru bir atak yaparmi bu hafta tarihi zirvesini tekrar denermi

aynen devam ed,yor... daha salı öğlendeyiz... cuma akşamına çok var... sabredeneee tabii

andezit
19-11-2013, 11:34
YENİ KOZAL IN ÖNGÖRÜLERİ BİR HAFTA GECİKMELİ GERÇEKLEŞİYOR....AYARINIZI ONA GÖRE YAPIN...BENCE EN İYİSİ ALICILARINIZIN AYARI İLE OYNAMAYIN...BU PARAZİTLER YAKINDA BİTER...:cool:

kanaryammm
19-11-2013, 11:43
Sabirla bekliyor olacagim bu cuma olmasada daha cok cuma bekliyor olacagim cunki sirketimize sonsuz guveniyorum yatirimlarina inaniyorum ve bekliyor olacagim bakalim bugun insallah ikinci seans baslangic olur

markos62
19-11-2013, 11:51
Sabirla bekliyor olacagim bu cuma olmasada daha cok cuma bekliyor olacagim cunki sirketimize sonsuz guveniyorum yatirimlarina inaniyorum ve bekliyor olacagim bakalim bugun insallah ikinci seans baslangic olur

Moralini bozmak istemem ama borsa şirketine güvenen stop yapmayan borsazedelerle dolu.
Yaşar bey daha satmadan burada pozisyonum vardı. Murat bey gelip bu şirketi satın alınca üstelik bir de tekstil şirketini güzelim KARKİM e dahil edince içkillendik ve kaçtık. Takriben 5-6 aydır takip ediyorum. Şu ana kadar bir yamukluklarını görmedik. Bakalım hayırlısı. İnş. bekleyenler kazanırlar.

qwerre
19-11-2013, 12:15
Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu hem olumlu olumsuz yazmayın insan etkileniyor diyorsunuz hem de şu yazdıklarınıza bakın bi zahmet...

değerli kardeşim ben ikinci yazımı yani sizin paylaştığınız yazıya cevaba istinaden ironi amaçlı yazdım.
dikkat ederseniz yazılarım aynı sayfada art niyet yok burada herkes madem fikrini yazıyor o zaman bende bir öyle konuşur bir böyle konuşurum ironisi ile yazdım.o yüzden ben de aslında sizin dediğiniz şeylerden muzdarip olduğum için yazdım.yazdığım yazılarımı her zaman dikkatli yazarım. saygılar.

ayyil
19-11-2013, 12:30
Bu haberi hiç etmemek için 2,90 ı hacimli bir şekilde geçip, üstünde birkaç gün kapatmak zorunda. Aksi taktirde haber hiç olacak ve yeni gelecek haberle ancak zirve hedefini zorlayacaktır. Kendi düşüncem olup, yatırım tavsiyesi değildir...

yas3gk
19-11-2013, 12:57
***ANELT* *CLKHO* *GEREL***BORSA İSTANBUL A.Ş.( Endekslerde Kullanılan Fiili Dolaşımdaki Pay Oranı Değişiklikleri )

***ANELT******CLKHO******GEREL***BORSA İSTANBUL A.Ş.( Endekslerde Kullanılan Fiili Dolaşımdaki Pay Oranı Değişiklikleri )
"Pay Endeksleri Temel Kuralları"nın 4.4.e maddesi gereğince, 20.11.2013 tarihinden itibaren Pay Endekslerinin hesaplanmasında fiili dolaşımdaki pay oranları

Anel Telekom için %24,
CLK Holding için %62,
Gersan Elektrik için %40

olarak dikkate alınacaktır.
Tablo Başlığı

BIST

(19/11/2013 - 13:55:04)

baymert
19-11-2013, 13:48
***ANELT* *CLKHO* *GEREL***BORSA İSTANBUL A.Ş.( Endekslerde Kullanılan Fiili Dolaşımdaki Pay Oranı Değişiklikleri )

***ANELT******CLKHO******GEREL***BORSA İSTANBUL A.Ş.( Endekslerde Kullanılan Fiili Dolaşımdaki Pay Oranı Değişiklikleri )
"Pay Endeksleri Temel Kuralları"nın 4.4.e maddesi gereğince, 20.11.2013 tarihinden itibaren Pay Endekslerinin hesaplanmasında fiili dolaşımdaki pay oranları

Anel Telekom için %24,
CLK Holding için %62,
Gersan Elektrik için %40

olarak dikkate alınacaktır.
Tablo Başlığı

BIST

(19/11/2013 - 13:55:04)

%50 den %62 ye çıkmış fiili dolaşım..Ne demek oluyo bu..Yorumlayacak aarkadaşlar var mı? Dolaşımda olmayan payları borsa da satmışlar...Satan kim alan kim açıklama geçmeleri gerekmiyo mu?

mertfatih
19-11-2013, 14:05
%50 den %62 ye çıkmış fiili dolaşım..Ne demek oluyo bu..Yorumlayacak aarkadaşlar var mı? Dolaşımda olmayan payları borsa da satmışlar...Satan kim alan kim açıklama geçmeleri gerekmiyo mu?

http://www.sermayepiyasasi.org/imkb/spk-kararlar/668-fiili-dolamdaki-pay-oranlarna-ilikin-esaslar-23072010.html

http://www.haberturk.com/yazarlar/ibrahim-haselcin/547793-hisse-senedi-piyasasinda-fiili-dolasimdaki-paylar

www.mkk.com.tr

http://j1311.hizliresim.com/1h/m/uprjz.png (http://bit.ly/c25MCx)

yas3gk
19-11-2013, 14:26
***CLKHO***BORSA İSTANBUL A.Ş.( Hisse Alım Satım Bildirimi )

Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 Sayılı Tebliği kapsamında Murat Çelik tarafından Borsamıza gönderilen pay alım satım işlemlerine ilişkin açıklama ilişikte yer almaktadır.

Bildirimlerin Borsamız tarafından KAP'a aktarılarak kamuya duyurulmuş olması, içeriğinin Borsa tarafından incelendiği, teyit ya da tekeffül edildiği anlamına gelmez.

Tablo Başlığı

http://kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bildirim.aspx?id=322137

BIST

(19/11/2013 - 15:23:56)

pay 6.32 den 4.38 düşmüş ve 510. bin lot satmış 2.75 tl den.....

Yeni Kozal
19-11-2013, 14:44

Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 Sayılı Tebliği kapsamında Murat Çelik tarafından Borsamıza gönderilen pay alım satım işlemlerine ilişkin açıklama ilişikte yer almaktadır.

Bildirimlerin Borsamız tarafından KAP'a aktarılarak kamuya duyurulmuş olması, içeriğinin Borsa tarafından incelendiği, teyit ya da tekeffül edildiği anlamına gelmez.

Tablo Başlığı

http://kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bildirim.aspx?id=322137

BIST

(19/11/2013 - 15:23:56)

pay 6.32 den 4.38 düşmüş ve 510. bin lot satmış 2.75 tl den.....

satma degil ossis e devretme dün 2,75 den özel emirle gerçekleşmiş işlem. dün kü imkb 2.seans bülteninde var işlem
yani mpiyasaya verme söz konusu degil

ossis in payı %38 oldugundan halka açıklık %62 diğer sorunun cevabı da bu
yani mal satış falan söz konusu değil

cefaks
19-11-2013, 14:53
http://img819.imageshack.us/img819/6564/oq2s.jpg

http://img706.imageshack.us/img706/967/dbj5.jpg

yas3gk
19-11-2013, 15:17
satma degil ossis e devretme dün 2,75 den özel emirle gerçekleşmiş işlem. dün kü imkb 2.seans bülteninde var işlem
yani mpiyasaya verme söz konusu degil

ossis in payı %38 oldugundan halka açıklık %62 diğer sorunun cevabı da bu
yani mal satış falan söz konusu değil

doğrudur özel emirle satıldı,ben pay düşme anlamın da yazmıştım zaten...

elbetbigün
19-11-2013, 15:42
Tribünler kalabalikmis

namason12
19-11-2013, 16:16
Tribünler kalabalikmis

Biraz bulutlu gibi duruyor insallah duzelir

Sent from my GT-I9100G using hisse.net mobile app

mobilyacı
19-11-2013, 16:33
Gün içi en yüksekten kapanış seansına girdi bakalım kapanıştan nasıl çıkacak...

mobilyacı
19-11-2013, 16:43
Güzel kapanış 2.80...

baymert
19-11-2013, 16:43
Günaydın arkadaşlar.. Hayırlı ve bol kazançlı birgün geçiririz umarım...

Güzel bir kapanış oldu.. :)

Yeni Kozal
19-11-2013, 16:54
bu piyasada gayet iyi... yine ters köşe

nibiru33
19-11-2013, 17:28
Bugun benim için önemliydi, bu aşkın burada bitmemesi gerekiyordu. Öyle de oldu...
Eyyyy yabancı gör bu hisseyi.
------------
Ytd

Yeni Kozal
19-11-2013, 18:17
içimde bir ses az kaldı dşyor yabancıya... neta bugün gene silmiş süpürmüş ortalığı... yarın şenlik var. inşallah

avhakman
19-11-2013, 18:20
hep diyorum...bu hisse insanin sabrini zorlar ve her zaman sasirtir...ters kose yapar...ama nihayetinde kazandiriyo mu ben buna bakarim...bu yuzden kafam rahat burdayim..endeks ciktimi dustumu kaygim yok..

baymert
19-11-2013, 18:21
içimde bir ses az kaldı dşyor yabancıya... neta bugün gene silmiş süpürmüş ortalığı... yarın şenlik var. inşallah

İnşaallah Sn. Yeni kozal... Bugünkü alan ve satanları gönderebilir misin? Tşkl.ler

yas3gk
19-11-2013, 19:37
İnşaallah Sn. Yeni kozal... Bugünkü alan ve satanları gönderebilir misin? Tşkl.ler

http://i.imgur.com/w88J2oc.png

sn.tkaragöz de alıntıdır...

baymert
19-11-2013, 20:22
http://i.imgur.com/w88J2oc.png

sn.tkaragöz de alıntıdır...

Tşk.lerr

mertfatih
19-11-2013, 20:25
http://www.borsagundem.com/haber/bize-aldirdigi-kagit-hemen-asagi-gitti/524056

MEĞER TAHTALARIN SAHİPLERİ VARMIŞ

-Borsayla ne zaman ilgilenmeye başladınız, birisi mi aracı oldu?

Sinan Engin: Arkadaşlarım, “Gel borsada oyna, güzel para var ” dediler. Ben de girdim ve baktım ki güzel para yok. Tabi o dönemlerde SPK bu kadar sıkı değildi ve kuralları yoktu. Çok daha rahat bir sistemdi. 10 liraya 100 liralık kâğıt alıyordun ve bu bir sıkıntıydı. Biz de bilmiyorduk meğer, tahtaların sahipleri varmış. Mesela bir kâğıt alıyoruz, kağıt hareketli gidiyor. Sonra bir bakıyoruz, kağıt duruyor. Bu sefer vuruyorlar aşağıya. Hiç unutmam yakından tanıdığım borsacı ünlü bir işadamı bana bir hisse önerdi, “Al” dedi. O önerince benimle birlikte yanımdaki bütün arkadaşlarım da o hisseyi aldı. O gün bizim aracı kurum en yüksek işlemi yaptı. Ertesi gün bir baktım kağıt aşağıya aşağıya gidiyor. Hemen aradım, “Ne oluyor?” diye sordum. Bana, “Sinancım sen ne kadar zarar ettin, ben karşılarım” dedi. Bu yüzden büyük holdinglerin kâğıtlarını almak lazım. Benim çok büyük zararım olmadı. Ama biz heyecanlı bir milletiz, hemen verelim, alalım diyoruz. Eğer yastık altında bir paran varsa borsada öyle oynayacağına kasana kitle kardeşim...

andezit
19-11-2013, 20:38
Enişteniz mi öptü? Niye öptü?

TRADER 33
19-11-2013, 20:56
fazla kafa karıştırmayın arkadaşlar.şirketin vizyonu belli haberleri belli beklentileri belli.adam gibi adamlarsa bu beklentilerle inanan insanları üzmez.oyüzden fazla kafanızı bulandırmayın derim biraz yaslanın arkanıza bakın bakalım neler oluyor...

uozturk
19-11-2013, 22:20
Olay budur, nadılsa şekli iz belirlemiyoruz, görelim bakalım ne olacak.

avhakman
20-11-2013, 05:25
clkho bugun icin ky de beklenti olusturdu...ama het zaman terseyatiran clk bugun naoacak bakalim. .

baymert
20-11-2013, 07:23
Günaydın Arkadaşlar...Hepimiz için hayırlı bol kazançlı birgün olmasını umarım.. :)

erdem2222
20-11-2013, 08:42
ctok
reklam yapmış inanmayın bunlara.
ne kaybetmesi clkho kazandırıyor.
sen kaybettigsen o başka.

mobilyacı
20-11-2013, 08:54
2.84 geçerse çok iyi olur...

ayyil
20-11-2013, 09:06
Toplayan kimse aşağıdan toplamaya çalışıyor. Pazarlık yapar gibi gibi. Aşağıdan veren kimse olmadığı için az da yukarıdan toplamayı deneyebilir. Kendi düşüncem olup, yatırım tavsiyesi değildir...

Toplama işine bu seviyelerden devam eden kimse, bu seviyelerden toplayayım derken haberi hiç etmese bari. Az daha cömert olsa ne var dı? Tehlikeli sularda yüzdürmese bizi. YTD.

erdem2222
20-11-2013, 09:18
site yönetimini tebrik ederim.yazılan reklamı hemen silmişler.ctok diye biri yazmıştı.

ayyil
20-11-2013, 09:25
Pist boş ve artık dikkat çekmesi gerek. 2,90 direncine doğru kaptırıver gari... YTD.

kasap
20-11-2013, 09:33
Yeni KOZAL Ustadim bizim kagitta bi SIKINTI yoktur insallah

lost10
20-11-2013, 09:40
http://n1311.hizliresim.com/1h/n/uqhr1.png (http://bit.ly/c25MCx)

Yeni Kozal
20-11-2013, 10:28
keyifle sigaramı yaktım.. kahvemi yudumluyorum :) :) :)

andezit
20-11-2013, 10:38
Sigara her şeye zararlıdır(ahiret dahil)

elbetbigün
20-11-2013, 10:43
Bi hayale inandık bakalım sonu ne olacak. Gercek olursa süper olur. Kademeler nasıl bu arada?

erdem2222
20-11-2013, 10:46
2 gün gecikmeli olsa da prim yapma ya başladı.selam bütün CLKHO'ci arkadaşlara.
tahta yapıcılar aşağıya doğru salmazlarsa daha iyi olacak.

kasap
20-11-2013, 10:47
keyifle sigaramı yaktım.. kahvemi yudumluyorum :) :) :)

Kozal hocam özelin dolu

drmrt
20-11-2013, 10:54
ben dün acemilik yaptım sattım kardan zarar ettim diyelim kalan arkadaşlara bol kazançlar alım fırsatı verir ise tekrar aranızda olucam

lost10
20-11-2013, 11:01
http://r1311.hizliresim.com/1h/n/uqjxu.png (http://bit.ly/c25MCx)

elbetbigün
20-11-2013, 11:02
Bu kademeler ne demek oluyo sizce millet ???

bekirozdil
20-11-2013, 11:13
Alıcıların fazla olması şu an için iyi gibi, mal verecek adam tahtada alıcı beklerken verebilir,
Satıcılarında isteksiz olması iyi yorumlanabilir ama hacimsiz bir çıkış olur alıcılar tarafınında yüklü olmasa lazım diye düşünüyorum sağlıklı çıkış için. ytd. değildir.

erdem2222
20-11-2013, 12:02
hislerim bugün veya yarın bir haber düşecek diyor.bakalım yanılgımı olacak

erdem2222
20-11-2013, 13:20
vurun daha ne kadar aşağıya vurabileceksiniz bakalım.

lost10
20-11-2013, 13:22
http://k1311.hizliresim.com/1h/n/uqmlq.png (http://bit.ly/c25MCx)

erdem2222
20-11-2013, 13:22
savaşı kim kazanacak

avhakman
20-11-2013, 13:26
arkadaslar cagri yukumlulugu konusuluyordu bi ara...bilgisi olan var mi.su an boyle bir ihtimal mevcut mu...bilenler aydinlatirsa seviniriz..

kasap
20-11-2013, 13:29
Masallah masallah GIPTA ve itinayla izliyoruz ama elde yok

lost10
20-11-2013, 13:32
http://k1311.hizliresim.com/1h/n/uqmsf.png (http://bit.ly/c25MCx)

erdem2222
20-11-2013, 13:33
lost10
paylaşımlar için teşekkürler

lost10
20-11-2013, 13:38
lost10
paylaşımlar için teşekkürler

rica ederim hocam

http://o1311.hizliresim.com/1h/n/uqmx4.png (http://bit.ly/c25MCx)

elbetbigün
20-11-2013, 13:44
rica ederim hocam

http://o1311.hizliresim.com/1h/n/uqmx4.png (http://bit.ly/c25MCx) tsk lost paylaşımların için inş hep bereber kazanırız

baymert
20-11-2013, 13:45
Güzel işlemler oluyo... Haber mi düşecek acaba....

elbetbigün
20-11-2013, 13:48
tsk lost paylaşımların için inş hep bereber kazanırız itibarınız verilmiştir

lost10
20-11-2013, 13:48
tsk lost paylaşımların için inş hep bereber kazanırız

rica ederim inşallah hocam

lost10
20-11-2013, 13:50
http://o1311.hizliresim.com/1h/n/uqn52.png (http://bit.ly/c25MCx)

cardia
20-11-2013, 13:54
o 157814 tek kalem işlem mi :)

lost10
20-11-2013, 13:59
o 157814 tek kalem işlem mi :)

http://o1311.hizliresim.com/1h/n/uqncx.png (http://bit.ly/c25MCx)

cardia
20-11-2013, 14:01
lost10 aslında uğraşmasan johnny versen süper olurdu :)

lost10
20-11-2013, 14:07
lost10 aslında uğraşmasan johnny versen süper olurdu :)

hocam daha önce denemiştim başaramamıştım. İşlemler yavaşladı zaten 15 dakikadır.

http://k1311.hizliresim.com/1h/n/uqnk8.png (http://bit.ly/c25MCx)

mobilyacı
20-11-2013, 14:12
Çok acaip işlemler oluyo bu nasıl iş 15 yılık borsa tecrübemle yazıyorum hakikaten hiç anlamadım...

baymert
20-11-2013, 14:12
2.90 da 514.591 lot alıcı bekliyo... 2.91 de 11.939 satıcı wawwww maşallah

lost10
20-11-2013, 14:13
http://r1311.hizliresim.com/1h/n/uqnqb.png (http://bit.ly/c25MCx)

andezit
20-11-2013, 14:14
göz göre göre:halayci:

elbetbigün
20-11-2013, 14:15
emir silme olduktan sonra cok fazla güvenmemek lazım bence

Yeni Kozal
20-11-2013, 14:16
Andezit hocam sigara ıçmeme kızıyor ama ben bir keyif sigarası daha yaktım. Kahvemde bol köpüklü

Kasap kardeş cepten mailimi boşaltamıyorum. Moralini bozma senın tarafta bugün guzel şeyler olacak 17 den sonra

mobilyacı
20-11-2013, 14:17
2.92 2kere denedi geçemedi niyeti ciddiyse 3.de koparır atar...

lost10
20-11-2013, 14:18
http://o1311.hizliresim.com/1h/n/uqntz.png (http://bit.ly/c25MCx)

baymert
20-11-2013, 14:20
2.90 da 510.169 alıcı
2.91 de 1.560 satıcı

gerçekcaferak
20-11-2013, 14:20
Çok kalabalık olmuş bura

Anlayan anladı :)

Yeni Kozal
20-11-2013, 14:22
Cafer kardes oyun yeni baslıyor

ORİON
20-11-2013, 14:23
Bu kağıda 2.30 dan beri bugün gireyim,yarın gireyim derken bugün nasip oldu.

ayyil
20-11-2013, 14:24
Çok kalabalık olmuş bura

Hep aynı kişiler yazıyor paşa. Kalabalıktan kastın buysa tabii...

mobilyacı
20-11-2013, 14:26
Kaçma zamanı geldi mi diyosun hocam
Çok kalabalık olmuş bura

erdem2222
20-11-2013, 14:27
3.00 taban yapmanı bekliyorum hayırlısı olsun şimdiden.yatırım tavsiyesi değildir.

gerçekcaferak
20-11-2013, 14:30
Cafer kardes oyun yeni baslıyor

Oyun yeni başlıyor ama kalabalık iyi değil :)

Belki de iyidir :)

gerçekcaferak
20-11-2013, 14:30
90 a 500 bin lot yazmış alıma

lost10
20-11-2013, 14:31
http://r1311.hizliresim.com/1h/n/uqp2s.png (http://bit.ly/c25MCx)

şahşah
20-11-2013, 14:39
neden kağıt 2 gün sonra tepki verdi bilen varmı

elbetbigün
20-11-2013, 14:44
neden kağıt 2 gün sonra tepki verdi bilen varmı bence güven sorunu ve akıllarda soru işaretleri var.

lost10
20-11-2013, 15:11
http://k1311.hizliresim.com/1h/n/uqq58.png (http://bit.ly/c25MCx)

şahşah
20-11-2013, 15:21
ufak alımlarla kağıdı tutmaya çalışıyorlar sanırım. gün sonu büyük satış mı yicez yoksa?

lost10
20-11-2013, 15:27
http://r1311.hizliresim.com/1h/n/uqqm5.png (http://bit.ly/c25MCx)

elbetbigün
20-11-2013, 15:28
bu 10 larda ne iş oluyo gel gel mi acaba?

cardia
20-11-2013, 15:32
Yeni Kozal ve diğer arkadaşlar kapanış tahmininiz nedir acaba

erdem2222
20-11-2013, 15:34
3 kapatsın yeter gerisi gelir diye bekliyorum

erdem2222
20-11-2013, 15:35
pazartesi için 2,96-3,00 demiştim ama bugün olur inşallah.

elbetbigün
20-11-2013, 15:39
Bugünluk bu kadarda yeter bence cok fazla dıkkat cekemeseler daha ıyı

erdem2222
20-11-2013, 15:41
borsa yükselirken hissemiz tam tersi hareket ediyordu.seans sonuna doğru borsa artıya geçerse,nerelerde kapatacak CLKHO.

Yeni Kozal
20-11-2013, 16:04
Yeni Kozal ve diğer arkadaşlar kapanış tahmininiz nedir acaba

benim 3,0 inşallah

Yeni Kozal
20-11-2013, 16:18
hayyy maşallah

kasap
20-11-2013, 16:22
KOZAL hocam bide bana bir yanit

ayyil
20-11-2013, 16:47
Bence ama bence güzel bir kapanış daha gerçekleşmiş oldu. 2,90 üstünde kapatmakla birlikte artan işlem hacmi ve ağır ağır ilerlemesi hissenin yönünün neresi olduğunu netleştirdi. Bundan sonra para konuşur ve sinirler yıpranır. YTD...

Yeni Kozal
20-11-2013, 16:57
Bir kerede tuttursam kapanışı kafamı kırcam bu tahtada

baymert
20-11-2013, 16:59
Günaydın Arkadaşlar...Hepimiz için hayırlı bol kazançlı birgün olmasını umarım.. :)

Güzel bir kapanış oldu..Hep güzel kapanışlı günlere...Bu arada günlük alanlar ve satanları gönderecek arkadaşlara şimdiden tşk.lerr

lost10
20-11-2013, 17:11
http://k1311.hizliresim.com/1h/n/uqu44.png (http://bit.ly/c25MCx)

Sinan497
20-11-2013, 17:56
Bugün infonun 378.000 binlik satışı ve kapanış seansında işbankasının aldığı malın 100,000 binini ve gedik verdiği bunların tahtaya günlük al sat için girdiğini gösterdi.bakalım yarın ve cuma akşamı durum takas nasıl olacak

kanaryammm
20-11-2013, 18:13
Allahin izniyle 5' se az kaldi sadece guzel bir haberle hizli bir ivme yakalayarak hedefe ulasiriz insallah tabiki once allahin izni sonra sirketinizin saygin patronlarinin izin vermesi gerek

vedehas
20-11-2013, 18:30
http://n1311.hizliresim.com/1h/n/uqwu9.jpg

yas3gk
20-11-2013, 18:37
sn.lost10 bu karanlık oda işlemlerini verebilir misiniz,teşekkürler....

lost10
20-11-2013, 18:41
sn.lost10 bu karanlık oda işlemlerini verebilir misiniz,teşekkürler....

http://m1311.hizliresim.com/1h/n/uqx6d.png (http://bit.ly/c25MCx)

yas3gk
20-11-2013, 19:21
http://r1311.hizliresim.com/1h/n/uqp2s.png (http://bit.ly/c25MCx)

http://k1311.hizliresim.com/1h/n/uqu44.png (http://bit.ly/c25MCx)

http://m1311.hizliresim.com/1h/n/uqx6d.png (http://bit.ly/c25MCx)

Bu neta denilen kurum ne yapmak ister,yaptığı işlemler külli zarar yazıyor,deli gibi satmış,deli gibi de almış ilginç ilginç geldi bana....ytd.

tahranumit
20-11-2013, 19:40
Yukaridan satip aşağıdan almak istemiş fakat tersi olmus sonundada enyuksekten almis .

kul1905
20-11-2013, 20:40
Gecenlerde de topluyordu neta ardindan %8 yani 2.100.000 hisse alim haberi gelmisti. Benzer bir haber daha gelebilir

kanaryammm
20-11-2013, 21:56
Arkadaşlar bu hisseye günlük bakmayın bir gunde bir ayda uçmaz kaçmaz yatırımcı olun para kazanın şirketin haberleri yatırımları güzel burdan alıp 3.5 kademede verdın ya bi altın buldum derse solugu alırsın uşak ta bol kazançlar iyi yatırımlar

gerçekcaferak
20-11-2013, 22:14
Altın da çıkarsa süreç uzundur,koza hazır tesisi almıştı birbuçuk sene sürdü ilk kazmayı vurması

elbetbigün
20-11-2013, 22:20
Bence en iyisi sessizce beklemek calıların arkasında bırakalım bizim ağa ne istiyosa onu yapsın gölge etmeyelim...

gerçekcaferak
20-11-2013, 22:27
bir ay bekleyelim bakalım

namason12
20-11-2013, 22:44
Bu neta denilen kurum ne yapmak ister,yaptığı işlemler külli zarar yazıyor,deli gibi satmış,deli gibi de almış ilginç ilginç geldi bana....ytd.

Neta gedigin mallarini almis sanirim gedikdeki spek devir yapiyor olabilir gerci speklerin isi belli olmaz

TRADER 33
20-11-2013, 23:46
altın çıkaracağı yer uşak kışladağ bölgesi aynı bölgede tuprag da çıkardığı için çed raporları hızlı onaylanır.

baymert
21-11-2013, 06:58
altın çıkaracağı yer uşak kışladağ bölgesi aynı bölgede tuprag da çıkardığı için çed raporları hızlı onaylanır.

Katılıyorum...Günaydın arkadaşlar...Hayırlı ve bol kazançlı birgün geçirmemizi umarım..:)

qwerre
21-11-2013, 08:48
şu an 3,00 ama dbirkaç günkü kademelere bakacak olursak bugün 3 ü geçememesi gerek
3 den satış verdik bakalım ne olacak

qwerre
21-11-2013, 08:58
şimdi sattı.bir de böyle deneyelim

ayyil
21-11-2013, 08:58
şu an 3,00 ama dbirkaç günkü kademelere bakacak olursak bugün 3 ü geçememesi gerek
3 den satış verdik bakalım ne olacak

Günaydın.
Kademeler öyle söylemiyor. 2,99 da 122542 adet var. 3,00 e 150000 konuldu hemen 100000 i alındı. Bence ama bence malı kaptırdın paşa.

Yeni Kozal
21-11-2013, 09:03
Tekke'yi bekleyen.....

buzadam
21-11-2013, 09:18
Minareyi çalan:)

ahmetozen1975
21-11-2013, 09:23
Atı alan

Sent from my C6603 using hisse.net mobile app

Yeni Kozal
21-11-2013, 09:25
Velhasılı " para Veren ALTIN bulsun"

amor144
21-11-2013, 09:26
sakla samanı

lost10
21-11-2013, 09:27
http://p1311.hizliresim.com/1h/p/urdgu.png (http://bit.ly/c25MCx)

erdem2222
21-11-2013, 09:30
borsa düşerken hikayesi olan hisseler yol alır.işte bunun örneği.

erdem2222
21-11-2013, 09:32
inşallah 3,...... fiyatlar tabanımız olur.

OTTOMAN2013
21-11-2013, 09:33
fincan kulp olabilir mi? teknikçi arkadaşlar yorumlayabilir mi? kesinlikle YTD.

buzadam
21-11-2013, 09:46
4932 nolu mesaja bi göz at üstad...resim çizilmiş:)

ayyil
21-11-2013, 12:30
Bence ikinci seansın önemi cuma gününden daha elzem. İzlenimime göre ikinci seans çok daha güzel geçecek. Hatta tavan olsa dadından yenmez... Kendi düşüncem olup, yatırım tavsiyesi değildir. Hayal ürünüdür.

ayyil
21-11-2013, 12:53
Sayın speğin, bugünü ve yarını iyi kullanacağını düşünüyorum. RSI olmuş 81 ve 90 a gelmeden vurucu darbesini yapması için başka bir sebep mi var? Macd çok uygun. Haftaya konuşulacak yegane hisse olmaması için bir sebep yok! Döküllenlerde cabası. Kaptır gitsin CLKHO. Doğru strateji ile önümüzdeki hafta herkes bu hissenin peşinde olabilir. YTD. İnşallah yanılmam.

avhakman
21-11-2013, 13:08
aci patlican..

erdem2222
21-11-2013, 13:50
hadi gayri 3.03 bi kırsan.

OTTOMAN2013
21-11-2013, 13:53

vedehas paylaşım için teşekkürler

baymert
21-11-2013, 13:57
Sn. Yeni Kozal bugünki kapanış tahmininiz nedir? 3.05-3.06 iyidir...

mobilyacı
21-11-2013, 14:01
304 geçerse süper olur...

andezit
21-11-2013, 14:26
2 kademeden fazla gevşeme yapmadan yoluna devam ediyor...harbi ilginç bir tahta....

andezit
21-11-2013, 14:43
nazar değirmesek bari..

ayyil
21-11-2013, 15:10
3,11 olmaz mı acaba, sayın Spek? YTD.

cansucan2007
21-11-2013, 15:20
Derinlik verebilen varmı....

andezit
21-11-2013, 15:54
kapanış tahminim 2.88

baymert
21-11-2013, 16:26
İnşaallah + kapatır.. 3.00

baymert
21-11-2013, 17:15
Bugünki alıcı ve satıcıları gönderebilecek arkadaşlara şimdiden tşk.ler...

lost10
21-11-2013, 17:18
http://t1311.hizliresim.com/1h/p/urrqn.png (http://bit.ly/c25MCx)

lost10
21-11-2013, 17:19
http://k1311.hizliresim.com/1h/p/urrrk.png (http://bit.ly/c25MCx)

lost10
21-11-2013, 17:19
http://s1311.hizliresim.com/1h/p/urrsb.png (http://bit.ly/c25MCx)

lost10
21-11-2013, 17:24
Derinlik verebilen varmı....

hocam kusura bakmayın öğleden sonra dışarıdaydım paylaşamadım.

baymert
21-11-2013, 17:26
Tşk.ler Sn. Lost10 :) Neta yine süpürmüş...Durmak yok Yola Devam :)

lost10
21-11-2013, 17:59
http://s1311.hizliresim.com/1h/p/urt4q.png (http://bit.ly/c25MCx)

gerçekcaferak
21-11-2013, 18:48
2.99 dan devir var bayağı

baymert
21-11-2013, 19:33
Bütün satışlar neta tarafından karşılanmış..Sorun yok...Bence emin adımlarla yoluna devam ediyor..YTD

gerçekcaferak
21-11-2013, 19:59
vkgyo gibi

Yeni Kozal
21-11-2013, 23:26
Kazımaya devam

kasap
22-11-2013, 00:09
KOZAL HOCAM Diger kagidada bi yorum bekliyom zahmet olmazsa

şahşah
22-11-2013, 07:12
Beklenen günler yakın..

Sent from my MT11i using hisse.net mobile app

cardia
22-11-2013, 08:33
..........

ayyil
22-11-2013, 12:12
Haftayı 3 üstünde kapatsa bari. İyide mal toplamışlarken...

andezit
22-11-2013, 14:13
bir şeyler yazmak için illa hareket mi olması gerekiyor dostlar????

Sinan497
22-11-2013, 14:18
Neta'nın malları bitmeden tahta ölüm sessizliğinde ya da aşağı salınır dün aldığı yaklaşık 900.000 bin lotu o gün veya ertesi gün satacağını herkes biliyor bu tahtadan neta'yı silemezlerse tahta böyle heder olur

şahşah
22-11-2013, 14:20
Bugün herkes pusu atmış. Çıt çıkartan yok....

namason12
22-11-2013, 14:20
Neta'nın malları bitmeden tahta ölüm sessizliğinde ya da aşağı salınır dün aldığı yaklaşık 900.000 bin lotu o gün veya ertesi gün satacağını herkes biliyor bu tahtadan neta'yı silemezlerse tahta böyle heder olur

Neta niye satsin ki

Sinan497
22-11-2013, 14:26
Çünkü günlükçü arkadaş malı taşımak için değil aldığı gün veya ertesi gün satmak için alıyor bunu da tahtadaki herkes anlamış durumda neta mal aldığı gün tahta kilitlenip hacimdiz aşağıya doğru kayıyor

Sinan497
22-11-2013, 14:29
Ve zararına işlemler yaptığı için kendi dengesi bozuldu oda tahtayı bozuyor bana yar olmayan kimseye yar olmasın diye olay bu kadar basit bir şekilde böyle zarar yapa yapa silinecek ama tahtayıda heder edecek

Sinan497
22-11-2013, 14:32
Elinde dünden 900.000 bin lota yakın mal var maliyet 2.99 alıcı arıyor vermiye yok tahtanın babalarıda bunu biliyor üstüne oynamaya devam mecbura kalıp aşağı doğru verecek malı şimdiden 4-5 basamak neta zararda tahtada dumur vaziyette

şahşah
22-11-2013, 14:41
Her yükselişten sonra bir düzeltme muhakkak gelir. 3.00 un düzeltmesı 2.8-2.9 olacaktır. Bu işlem 3 gun sürer ortalama.buralar bile bu kağıt için alım fırsatı bana gore

ümiter
22-11-2013, 14:44
neta satınca ne olacak peki ? 3,06 gecilip zirveyemni gidecek ?

Yeni Kozal
22-11-2013, 15:41
gün dogmadan neler doğar

namason12
22-11-2013, 16:09
Çünkü günlükçü arkadaş malı taşımak için değil aldığı gün veya ertesi gün satmak için alıyor bunu da tahtadaki herkes anlamış durumda neta mal aldığı gün tahta kilitlenip hacimdiz aşağıya doğru kayıyor

Sen rahat ol oyle festursuz kimse kimsenin tahtasindan yuklu alamaz

qwerre
22-11-2013, 16:10
kağıt defalarca alım fırsatı ve satım fırsatı veriyor.Dün sattıklarımı bugün .2.95 den aldım üyük bir ihtimal pazartesi 3 ün üzerine tekrar atacak bir al sat fırsatı verecek

kanaryammm
22-11-2013, 16:11
Sayin yeni kozal hissemiz acikcasi bu haftt guzel bir performans sergiledi sukurler olsun siz cuma aksami farkli seyler konusacagiz derken bu performans danmi bahsediyodunuz yoksa baska bir beklentinizmi vardi acaba benim icin bu performans icin bile guzel seyler konusulur

baymert
22-11-2013, 16:18
Arkadaşlar hisse hergün yükselecek diye bir kaide yokki..Böyle yavaş yavaş altları doldura doldura ve de en önemlisi haftalık bazda artı kapatsın yeter.. Nasılsa hissemiz de haberler önümüzdeki günler de gelmeye başlayınca daha alacak çok yolu olacak..YTD

mobilyacı
22-11-2013, 16:31
Ne oluyo beyler...