PDA

View Full Version : MEGAP - Mega Polietilen Köpük Sanayi A.Ş.

Pages : 1 2 [3] 4 5 6

superhisse
04-12-2012, 21:38
bu kapanış hiç hayra alamet değil dikkatli olmak lazım

a.or üzerinde her kapanış iyidir

superhisse
04-12-2012, 21:39
takas çok değişken olmaya başladı teknik veriler henüz kötü değil önemli olan cuma kapanışımız izlemeye devam

shark38
05-12-2012, 18:50
Sanki yavaş yavaş hisseyi terk ediyorlar. umarım hisseyi başkaları alıyordur da hisse yürümeye devam eder. kısa vade göstergeler yükselişte olmasına karşın orta vade henüz düşüş trendinde gözüküyor. yanılıyorsam lütfen bilenler aydınlatsın. neticede kimseyi yanıltmak istemem...ytd

çağan
05-12-2012, 21:19
Sanki yavaş yavaş hisseyi terk ediyorlar. umarım hisseyi başkaları alıyordur da hisse yürümeye devam eder. kısa vade göstergeler yükselişte olmasına karşın orta vade henüz düşüş trendinde gözüküyor. yanılıyorsam lütfen bilenler aydınlatsın. neticede kimseyi yanıltmak istemem...ytd

hisseyi terk ettiklerini nerden anladınız. diğer dedikleriniz anladım da bu konuyu anlamayadım biraz daha açıklar mısınız

ozzythedad
06-12-2012, 16:02
yine mi taban serisi megap

kayserili38
06-12-2012, 16:32
1.9x malları 2.3x den kestim kalanlara bol kazançlar dilerim.

malesef ciğer okumayı öğrendim speglerin süperhisse boşlukları ne zaman doldurucak etme günahtır insanlara.

kayserili38
06-12-2012, 16:36
1.9x malları 2.3x den kestim kalanlara bol kazançlar dilerim.

keşke ben yanılsaydım yukardaki maliyetlenen arkadaşlar uçacak kaçacak laflarına inan çok yukarlardan almaya mahkumdur.Senin hayel dünyan değil şirketin speginin hayal dünyası önemli itabar etmiyorsun bari imzamı oku arkadaşım.şimdi süperhisse ne yorum yapacak bakalım boşluklar dolacak diyordu.

toxic07
06-12-2012, 17:37
afferin oğluma.. sırf hacim olsun diye 3-5 gün dikkat çektin dimi?
garip olan, insanları (4 e 5 e aldıkları hisse için 2 buçuklara geldi diye) sevindirme stratejileriniz çok aadice..

superhisse
06-12-2012, 18:20
malesef ciğer okumayı öğrendim speglerin süperhisse boşlukları ne zaman doldurucak etme günahtır insanlara.

keşke ben yanılsaydım yukardaki maliyetlenen arkadaşlar uçacak kaçacak laflarına inan çok yukarlardan almaya mahkumdur.Senin hayel dünyan değil şirketin speginin hayal dünyası önemli itabar etmiyorsun bari imzamı oku arkadaşım.şimdi süperhisse ne yorum yapacak bakalım boşluklar dolacak diyordu.

bana bir tane mutlaka boşlukları dolduracaktır yazımı bul sana servetimi bağışlayayım
kaşıntın varsa özelden gel nerede istersen kozumuzu paylaşırız
sanal alem delikanlılığını bırrak işine bak
kağıdın ilk 2,03 den başlayan hareketinde 4,50 de insanları nasıl uyarmışım kendim 4,50 den sattığımda neler yazmışım iyi oku
insanları vebal ve itham altında bırakma altında ezilirsin
ikinci defa hisseyi nereden almışım ve 2,34 üzerinde kaldıkça ne olur ne yazmışım iyi oku
daha da asabımı bozma

superhisse
06-12-2012, 18:26
tekniğe gelince maalesef 2,50 ler kağıdı zorladı yarın 2,15 ten dönersek umudum gelir yok dönemezse bu defa 1,93 altını da görebiliriz

shark38
07-12-2012, 13:57
hisseyi terk ettiklerini nerden anladınız. diğer dedikleriniz anladım da bu konuyu anlamayadım biraz daha açıklar mısınız

Takaslardan dolayı demiştim. ama şu an gördüğüm tabandan mal topladıkları. bence malınızı kaptırmayın. SABIR. Ellerindekini eninde sonunda okutmak için bu hisseyi yükseltecekler. ben şahsen bekleyeceğim. 9 sektöre hizmet veren ve bunlardan biride inşaat sektörü gibi bir sektör olan firmanın hisseleri eninde sonunda yükselir. Hele ki izolasyon konusunun hükümet tarafından zorunlu kılındığı bir ortamda. hey spek fazla yorma bizi, başka hisselerde de bize ihtiyaç duyacaksın.

cma
07-12-2012, 14:29
Pekı son durum ne olabılır hacımsız bı taban oldu .ön görunuz nedir tşkler
tekniğe gelince maalesef 2,50 ler kağıdı zorladı yarın 2,15 ten dönersek umudum gelir yok dönemezse bu defa 1,93 altını da görebiliriz

safety
07-12-2012, 15:04
İstediğim yere gelmeden seni satmayacam kağıt... uyanık geçinmek isteyenler sonuna kadar buradayım benden anca babayı alırsınız...

kayserili38
07-12-2012, 15:17
tahtaya destek gelmeye basladi 2,09 2,14 hacimli gecilirse gebleri doldurmaya yonelebilir

oku bakalım süper hisse .

kayserili38
07-12-2012, 15:19
Süperhisse bende uzun yıldır borsadıyım ama ahkam kesmem şuan burdakilerin en acimisiyim diyelim .sizin gibiler küçük yatırımcıyı batırıyor biraz destekli salla .

kayserili38
07-12-2012, 15:21
bana bir tane mutlaka boşlukları dolduracaktır yazımı bul sana servetimi bağışlayayım
kaşıntın varsa özelden gel nerede istersen kozumuzu paylaşırız
sanal alem delikanlılığını bırrak işine bak
kağıdın ilk 2,03 den başlayan hareketinde 4,50 de insanları nasıl uyarmışım kendim 4,50 den sattığımda neler yazmışım iyi oku
insanları vebal ve itham altında bırakma altında ezilirsin
ikinci defa hisseyi nereden almışım ve 2,34 üzerinde kaldıkça ne olur ne yazmışım iyi oku
daha da asabımı bozma

burdaki servetini gönder megaptan zarar edenler göndermezsen ikiyakası sende olsun millet borsayı öğren tekniği öğren temel analizi öğren sallamadan gel bune lahana turşusu komhl de senin gibi bir adam var milleti 17 den aldır ordada yazdık merak etme .

MARATON57
07-12-2012, 15:48
denge tabanı çözdü sıra sende hadi bakalım

Seans sonuna doğru çözülecek galiba tabandan 267497 lot işlem gördü ve çözülmesine 25911 lot var ıkın hadı ya.

simuar
07-12-2012, 16:31
tabanda kaç lot var arkadaşlar

dronur
07-12-2012, 16:35
şu an 60 bin var.

dronur
07-12-2012, 16:42
tabandakiler bitti, biter bitmez 57 bin daha ekledi

shark38
07-12-2012, 16:44
Az öce 25911 idi. şimdi 60000. anlaşılan eski sahipler telaşla hisseden kaçmaya çalışıyorlar. kahrolsun eski kral yaşasın yeni kral. zaten eski sahip epey beceriksizdi. bir türlü hisseyi yürütemiyordu. Eeee borsacı olmak biraz zeka gerektirir :)

serteo
07-12-2012, 16:56
dipten bu kadar lotu kim alıyor kağıt spekmi değiştiriyor yoksa

dronur
07-12-2012, 16:57
yeni sahipleri dediğin ky olmasın :)

demedideme
07-12-2012, 16:57
tabandan hisse değişimi yapılıyor gibime geldi.

dronur
07-12-2012, 16:58
bu kadar işlemi kendi yapıyor bence. bunu izleyen ky.de aha taban kalkıyor diye mal alıyor, spek de elindekileri boşaltıyor yavaş yavaş. başkasının gireceğini sanmıyorum kağıda

expertadvisor
07-12-2012, 17:00
http://212.175.67.10:443/X.ASP?ID=3832&GENISLIK=2&PERIOD=31&BIRIM=-1&OLCEK=1&INDIKATOR=39;15*5*65280;15*22*255;;15&WIDTH=600&HEIGHT=400

shark38
07-12-2012, 17:03
4000000 lotta 600000 lot işlem devede kulak. bence hala yeterince işlem görmüyor. şöyle 2000000 lot işlem görse derizki el değiştiriyor.

simuar
ara ara tabandaki lot miktarını verirseniz çok makbule geçer şimdiden teşekkürler

shark38
http://212.175.67.10:443/X.ASP?ID=3832&GENISLIK=2&PERIOD=31&BIRIM=-1&OLCEK=1&INDIKATOR=39;15*5*65280;15*22*255;;15&WIDTH=600&HEIGHT=400

bu ne demek?

shark38
07-12-2012, 17:07

bu ne demek?

dronur
07-12-2012, 17:10
tabanda 15bin kaldı ama bitince yeniden ekliyorlar genelde

dronur
07-12-2012, 17:22
tabanda 62bin

shark38
07-12-2012, 17:24
tabanda 62bin

bence iş ky'yı aştı. büyükler kapışıyor olabilir. yesinler birbirlerini deyüsler

shark38
07-12-2012, 17:26
bugün çözmediyse pazartesi 1,69'dan alma fırsatı doğuyor demektir. arkadaşlar mangırları hazırlayın hisse alıcaz

dronur
07-12-2012, 17:26
çarşambanın takasında gedikle ulus iyi toplamışlar aslında. o fiyattan topladıklarını neden bu fiyattan tabana basarlar buna benim kafa basmıyor :)

ozzythedad
07-12-2012, 17:35
bugün çözmediyse pazartesi 1,69'dan alma fırsatı doğuyor demektir. arkadaşlar mangırları hazırlayın hisse alıcaztavsiyem sakın maliyet düşürmeye çalışmayın...5 lerden beri 4.taban serisi oyunları hep aynı senaryo..

shark38
07-12-2012, 18:00
bir daha alırsam namertim zaten. alsın hisseleri kıvırsın kıvırsın bitarafa ....

kemalsunalll
07-12-2012, 21:27
megapta ciddi oyunlar var..
zannedersem alıcılar ile satıcılarda savaş var..
birisi kağıdı ele geçirmeye çalışıyor..
birileride izin vermiyor..
sonuç itibariyle 1e kadar yolu var galiba.

dronur
07-12-2012, 22:15
kemalsunalll hani duyum almıştın bu hisseyi yukarı götüreceklerdi.. hisse 2,40larda giderken böyle söylentiler yayıyordun burda noldu şimdi böyle döndün hayırdır :D
megapta ciddi oyunlar var..
zannedersem alıcılar ile satıcılarda savaş var..
birisi kağıdı ele geçirmeye çalışıyor..
birileride izin vermiyor..
sonuç itibariyle 1e kadar yolu var galiba.

çağrıbey
08-12-2012, 09:20
bu fiyatların altında;borsada temeli sağlam, iştirakleri,bağlı ortaklıkları olan, düzenli kar açıklayan, bedelsiz bölünebilen, sahipleri dürüst, mali yapısı sağlam,prim yapmamış o kadar çok hisse varken; ky:notr: ne arar buralarda:he:

superhisse
08-12-2012, 09:27
Desteklere geldiğinde daha fazla almak lazımmış.Gerçi yüksek miktarda alsam muhtemelen hareketi ötelerlerdi.Bu hissenin ağababası sayın Süperhisseymiş.Tebrikler.

tesekkur ederim arkadaslar
kagidi tanimak teknik analiz ve his diyelim
dilerim haftayi 2,34 ve uzerinde tamamlar yoksa isi zorlastiracak

Sayın superhisse büyüksün.. Burada nice yesillilere 10.000 basarsın.
İtibar ekliyemiyorum, gez dolaş gel diyor sistemleri...

oku bakalım süper hisse .

Süperhisse bende uzun yıldır borsadıyım ama ahkam kesmem şuan burdakilerin en acimisiyim diyelim .sizin gibiler küçük yatırımcıyı batırıyor biraz destekli salla .

burdaki servetini gönder megaptan zarar edenler göndermezsen ikiyakası sende olsun millet borsayı öğren tekniği öğren temel analizi öğren sallamadan gel bune lahana turşusu komhl de senin gibi bir adam var milleti 17 den aldır ordada yazdık merak etme .

kayserili ya harbi gerizekalisin ya okudugunu anlamiyorsun
yonelebilir ne demek gebleri dolduracak ne demek aradaki farki 1.sinif talebesi anlar ama sen anlayamazsin
hem senden baska var mi bak bakalaim herkes anlamis demekki ne oldugunu
Allah senin gibilere akil fikir versin bir daha da ne yazarsan yaz cevap vermiyorun derdin varsa forum yonetimi orada git sikayet et senin gibilerle ugrasacak vaktim yok
iki eli yakasinda olacak biri varsa o da benim seni bu dunyada gorursem bu dunyada goremezsem diger tarafta iki elim yakanda olacak iyi gunahimi aldin

shark38
08-12-2012, 10:45
Bence SPK yönetimi görevden alındığı ve yeni yönetim AKP tarafından göreve getirileceği için MEGAP spekülatörünü telaş sardı. Bu kadar taban taban nedir diye sormazlar mı? bildiğiniz üzere yeni düzenlemede spekülatif hareketlere 2-5 yıl hapis cezası geliyor. Bence bu uygulama iyi oldu. En azından bu asalak kan emicilerden kurtuluruz ve hisseler sahiplerini güldürür. Ben her zaman derim ki büyümek isteyen firma yatırımcısını da büyütmeli.
Yatırım tavsiyesi değildir...

shark38
08-12-2012, 10:59
Ayrıca takaslara bakıyorum ama hiç mantıklı miktarda kurum değişimi görünmüyor. dün 765.000 lot işlem gördü (neredeyse piyasada bulunan hisselerinin %20'si). Ancak sadece Gedik yatırımda %2'lik bir artış olmuş (Bu arada Gedik yatırıma uyuz oluyorum. bu kuruma virman olayı yapıldıktan sonra hızlı düşüşler başladı). Yani dün hisselerin %20'si hareket etmişken sadece %2'si el değiştirmiş. Bu durumu çok dikkatle izlemek lazım. Bu hisse bilinçli düşürülüp insanların kaçması hedefleniyor.
Benim gibi hisseyi yüksek maliyetlerden alanlara tavsiyem ekranlarını en az 1-2 ay kapatsınlar ve asılsız hareketlere bakarak morallerini bozmasınlar. Yeni girecek arkadaşlar ise bu fiyatlardan aldıkları için ileriye dönük olarak epey şanslı insanlar sınıfından diyebilirim (tabii bu fiyatın daha da düşmeyeceği anlamına gelmez ama en azından maliyetleri 4 ve üzeri olanlara göre çok çok şanslılar).
Hisseye girmek için daha çooook erken gibi gözükmesine karşın karar yine herkesin kendisine ait. Biz düştük siz düşmeyin.

Yatırım tavsiyesi değildir

kemalsunalll
08-12-2012, 11:20
bu düşüşle 1lere iner mi?
yani sen kalk 5.5lere çık ordan 1lere in..
nasıl oluyor?

dronur
08-12-2012, 11:26
Arkadasim o gördüğün takas çarşamba günü yapilan işlemleri gösteriyor. O yuzden anlamli degisim yok takaslarda her zaman 2 gün öncesini görüyoruz aklinizda bulunsun
Ayrıca takaslara bakıyorum ama hiç mantıklı miktarda kurum değişimi görünmüyor. dün 765.000 lot işlem gördü (neredeyse piyasada bulunan hisselerinin %20'si). Ancak sadece Gedik yatırımda %2'lik bir artış olmuş (Bu arada Gedik yatırıma uyuz oluyorum. bu kuruma virman olayı yapıldıktan sonra hızlı düşüşler başladı). Yani dün hisselerin %20'si hareket etmişken sadece %2'si el değiştirmiş. Bu durumu çok dikkatle izlemek lazım. Bu hisse bilinçli düşürülüp insanların kaçması hedefleniyor.
Benim gibi hisseyi yüksek maliyetlerden alanlara tavsiyem ekranlarını en az 1-2 ay kapatsınlar ve asılsız hareketlere bakarak morallerini bozmasınlar. Yeni girecek arkadaşlar ise bu fiyatlardan aldıkları için ileriye dönük olarak epey şanslı insanlar sınıfından diyebilirim (tabii bu fiyatın daha da düşmeyeceği anlamına gelmez ama en azından maliyetleri 4 ve üzeri olanlara göre çok çok şanslılar).
Hisseye girmek için daha çooook erken gibi gözükmesine karşın karar yine herkesin kendisine ait. Biz düştük siz düşmeyin.

Yatırım tavsiyesi değildir

shark38
08-12-2012, 11:33
Ben pek ihtimal vermiyorum. Şimdi bu adamlar hisseyi 1.88'e çektiler, belki 1.69'a çekecekler (bu rakam onların kafalarında ve bizim bilgimiz dışında olduğu için kafası karışan taraf biz olacağız). Fiyatı buralara çektikten sonra tekrar piyasadan hisse toplamaya başlayacaklar (neticede 1.7'lerden alan bir yatırımcı rahatlıkla 1,9-2 seviyelerinde hisseye veda edebilir, kısa günün karına kim hayır der). Bu sayede adamlar maksimum 2 tl ortalama maliyetle hissedeki paylarını arttırmış olacaklar. Önceden 2.5 lira verip aldığı hisseyi artık 1,9-2 tl ödeyerek alacağı için kendi alım gücünü arttırmış olacak. Bu arada düşüyor diye satan kesimin kaybettiği hisselerin yine bu vatandaşların eline geçtiğini unutmamak lazım (yukarıda bahsetmiştim, hisselerin %20'si bir günde oynadı ama sadece %2'si el değiştirdi ki bu da gedik yatırımın eline geçti. SPEK amcamızın çalıştığı aracı kurumlardan sadece bir tanesi). Anlatması zor bir komplonun içindeyiz. Yeterli çokluğa ulaşınca da tavan tavan tavan (biz bakarız tren ilerler). Ben komployu böyle yorumluyorum.
Kenarda param olsa kesin bu hissenin üstüne giderdim.
Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

shark38
08-12-2012, 11:35
Arkadasim o gördüğün takas çarşamba günü yapilan işlemleri gösteriyor. O yuzden anlamli degisim yok takaslarda her zaman 2 gün öncesini görüyoruz aklinizda bulunsun

O zaman hiç bekleme hisseyi al.

kemalsunalll
08-12-2012, 21:34
arkadaşlar ne dersiniz 1 olur mu kağıt??

darkavanger06
08-12-2012, 23:25
arkadaşlar ne dersiniz 1 olur mu kağıt??

Harika bir teknik resim çizdirilen kağıdı ,kağıt sandım da 2.35 den girdim, kısa vadeci olmama rağmen 2.48 de satmadım, tabanlara yakalandım, tahminimce pazartesi daha önceki hareketlerinde yaptığı gibi ya 1. seans ya da 2. seans taban yapıp (burada hissedeki normal lotumun 2 katını alıp) yukarılarda bitirip , birkaç gün de yukarı gidecek ve ben de hisseyi terkedip yeni tabanları bekleyeceğim, kemalsunal senin dediğin gibi 1 lere inmesi(eger inecekse) birkaç ayı bulur kanımca :). zaten cuma günü tabanda 200000 lotu 5 saniyede yok ettiler, onu satmaları için 1.88 i geçerler. ytd

cüneytt
09-12-2012, 13:07
karışmak istemiyorum da bunun hareketleri artog'a benziyor...ne olacağını soran arkadaşlar onun fiyat hareketlerine baksın ne olduysa bence bunda da o olur gibime geliyor...operasyonu ben bilmem spek bilir...

bol kazançlar.

unicorn_1980
09-12-2012, 16:46
Zamanında megaptan iki katı kazanmışken aç gözlülüğe kapılan ve zararına bozduran biri olarak yazıyorum buraya.Kimse yanlış anlamasın sakın.Yarın hisse tavanda gidebilir,tabanda gidebilir ama biz bunu bilemeyiz.Çünkü spek ne istiyorsa o olacak.Bu adamının elinde kalan mal,sattığının yanında bişey değilki.Adam 5,50 lerden beri verdi malı.Bundan sonrasını kaçtan verdiğinin önemi yokki.Canı nasıl isterse öyle yapacak yani...

shark38
09-12-2012, 17:24
bence bu kadar küçük yatırımcının olduğu bir hisse hiiiiiç yükselmez. Spek'de bunun farkında, çırpıyor olmuyor, satıyor olmuyor, çıkarıyor olmuyor. ky'lar kene gibi yapışmış durumda. spek sıkılmış ki ne yapacağını bilemez durumda. bence, ben dahil hepimiz bu hissenin üzerine soğuuuuk sular içelim.
yatırım tavsiyesi değildir.

hakanhan34
09-12-2012, 18:17
Biz küçük yatırımcıyız zarara her zaman alışığız
Yapılacak birşey yok Allah sebep olanlardan kat kat
fazlasını çıkarsın çoluğundan çocuğundan çıkar ahlar inşallah..
ALMA MAZLUMUN AHINI ÇIKAR AHESTE AHESTE...

unicorn_1980
09-12-2012, 18:18
bence bu kadar küçük yatırımcının olduğu bir hisse hiiiiiç yükselmez. Spek'de bunun farkında, çırpıyor olmuyor, satıyor olmuyor, çıkarıyor olmuyor. ky'lar kene gibi yapışmış durumda. spek sıkılmış ki ne yapacağını bilemez durumda. bence, ben dahil hepimiz bu hissenin üzerine soğuuuuk sular içelim.
yatırım tavsiyesi değildir.
Kardes sen sakamisin :) Adam zaten kucuk yatirimci gelsede mali ciksam elimden diyo sen kucuk yatirimci geldi diye bisey yapamiyor diyosun.Amac zaten kucuk yatirimcinin gelmesi kardes...

darkavanger06
09-12-2012, 19:12
karışmak istemiyorum da bunun hareketleri artog'a benziyor...ne olacağını soran arkadaşlar onun fiyat hareketlerine baksın ne olduysa bence bunda da o olur gibime geliyor...operasyonu ben bilmem spek bilir...

bol kazançlar.

Artog'la pek değil de BEYAZ, ESCOM, BRKSN kısmen FLAP benzer hareketler yapıyor (sanırım yeni bir soyma tekniği), aslında takip edilirse bunlarda da ekmek var. ytd

murat19
09-12-2012, 20:53
alınırmı diye .......şöyle bir baktım

senet hakkında fazla bilgim olmadıgı için......geçmiş sayfaları okudum

2.00 lr....halka arz edilmiş.......

ilk 3 aracı kuruma bak....!textil,gedik,finans....tabi bu bilgide geçmiş sayfalardan..
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx

şu anki ılk 3 kuruma bakalım

IS BANK ................695.486
GDK GEDIK ...........624.166
YKR YAPI KREDI.... 348.291

ilk 3 de sadece gedik kalmış....biz ky yine halay başı olmuşuz.....ehhh alan razı satan razı ne diyelim

cuma ..işlem miktarı......
Hacim(Lot) .......15.478,00 ....749.552,00 ....765.030,00 ....

top....370 bin lot civarı mal dolaşmış....yani eger bu malda bizim halay başına gittiyse....sözün bittigi yerdir...uzak durmak gerek

senet ucuz degil.....2.00 lr dan halka arz etmiş ......bu fiyat dahi pahalı...kimse kusura bakmasın....

zararda olan arkadaşlarda var amacım onları rencide etmek degil...
neyse hele bir takas gelsin bakalım .....

baskumandan
09-12-2012, 21:39
Aracı kurumlar değişkenlik gösterebilir.maalesef tutunduk bir dala umarım daha incelmez.
Spek kağıdı olduğu için hepimiz buradayız,en azından daha fazla para kazanmak için megap gibi hisse senedine yöneldik.kağıdı 5.50'lerden buralara getirenler herşeyin hesabını yapacaklardır.
Bende maldayım,benim tahminim 1.36'lara kadar çekecekler,sonrasını bilemem sadece tahminimdir.
Kalın sağlıcakla...

murat19
09-12-2012, 22:14
Aracı kurumlar değişkenlik gösterebilir.maalesef tutunduk bir dala umarım daha incelmez.
Spek kağıdı olduğu için hepimiz buradayız,en azından daha fazla para kazanmak için megap gibi hisse senedine yöneldik.kağıdı 5.50'lerden buralara getirenler herşeyin hesabını yapacaklardır.
Bende maldayım,benim tahminim 1.36'lara kadar çekecekler,sonrasını bilemem sadece tahminimdir.
Kalın sağlıcakla...

kardeş haklısın ...aracı kurumlar degişiklik gösterir....ama mal sahibi veya spekler bankaları pek kullanmazlar .....komisyon ödmek pek işlerine gelmez

evet şu ana kadar spek kagıdı idi ama şimdi mal süratle bankalara giriyor...özelliklede iş bankası burası ky in kalesi ....yani mal ky in kucagına bırakılıyor görüntüsü var

senet ........5.50 lerden buralara getirenler her şeyin hesabını yapar diyorsn......AMA ŞUNUDA GÖZ ARDI ETME EGER HALA MAL ELİNDEYSE O HESABI YAPAR......YOK EGER MAL EL DEGİŞTİRDİYSE O ZAMAN O HESABI MAL ELİNDE OLAN YAPMaK ZORUNDA..

söylediginiz gibi bizimkisi sadece tahmin ve fikir paylaşımı.....

takası görmedende net yorum yapmak yanlış olur.........

Y.T.DDDDDDDDDDDDDDDD..........

shark38
09-12-2012, 22:18
Kardes sen sakamisin :) Adam zaten kucuk yatirimci gelsede mali ciksam elimden diyo sen kucuk yatirimci geldi diye bisey yapamiyor diyosun.Amac zaten kucuk yatirimcinin gelmesi kardes...

üstadım formu okumuyorsun sanırım. sürekli sıcak. bu ne demek ky sürüsü bu hissede zaten. bu hisseden elinde olmayanın ne işi var burada.
Adamlar kaçın diyor kaçın. düşün yakamızdan diyorlar. Biz bu kağıdı 20 tl yapacağız diyorlar... dermişim. Ne güzel olurdu dimi :wink:

Bence hisse hepimizin kucağında. Hiiiç zorlamaya hayal kurmaya gerek yok. Ben rahatım çünkü kaybetme konusunda kaşarlandım. Allah buna alışkın olmayan arkadaşlara sabır ihsan eylesin. Gerçekten kaybetmeye alışana kadar insan epey zorluk çekiyor.

murat19
09-12-2012, 22:37
TEKSTIL .......83.024.. ................ -644.635
SKY SEKER ..73.240... .................-100.498
FNY FINANS. 278.175.................. - 91.427

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

YAPI KREDI ........348.291 ........... .......76.317
GARANTI BANK... 234.052 ................ 107.174
BMK BIZIM......... 169.821 .................134.544
TIB IS BANK....... 695.486 ........... .....368.728

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

3 aylık takas oluşumu .........en iyi satıcı ve alıcılar

mal akışı bu şekilde............diyecegim şudurki bu son gün hareketlerindede mal akışı aynı şekilde devam ediyorsa

görüntü pek hoş degi...

mal alacak arkadaşların.....dikkatli olmasını tavsiye ederm.....

Y.T.DDDDDDDDDDDDD.......

unicorn_1980
09-12-2012, 22:54
üstadım formu okumuyorsun sanırım. sürekli sıcak. bu ne demek ky sürüsü bu hissede zaten. bu hisseden elinde olmayanın ne işi var burada.
Adamlar kaçın diyor kaçın. düşün yakamızdan diyorlar. Biz bu kağıdı 20 tl yapacağız diyorlar... dermişim. Ne güzel olurdu dimi :wink:

Bence hisse hepimizin kucağında. Hiiiç zorlamaya hayal kurmaya gerek yok. Ben rahatım çünkü kaybetme konusunda kaşarlandım. Allah buna alışkın olmayan arkadaşlara sabır ihsan eylesin. Gerçekten kaybetmeye alışana kadar insan epey zorluk çekiyor.

Kardeşim seninde dediğin gibi bu dakikadan sonra hayal kurmaya gerek yok.Bu kağıt saatli bomba gibi artık.Kimi götürür yanında belli olmaz.İnşallah zararda olan arkadaşlar en kısa zamanda zararlarını amorti ederler.

murat19
09-12-2012, 22:57
GEDIK............ 624.166 ............. -315.568
TLM TEKSTIL.... 83.024 .................-88.418
SKY SEKER .......73.240 ............. ...-52.156
.................................................. .................

YAPI KREDI .......348.291 ...... ......70.257
TIB IS BANK...... 695.486 .......... 116.705
MYZ ULUS .........187.774 ..... ......172.556

buda aylık degişim.....

murat19
10-12-2012, 11:53

ilk 3 aracı kuruma bak....!textil,gedik,finans....tabi bu bilgide geçmiş sayfalardan..

ilk 3 de sadece gedik kalmış....biz ky yine halay başı olmuşuz.....ehhh alan razı satan razı ne diyelim

top....370 bin lot civarı mal dolaşmış....yani eger bu malda bizim halay başına gittiyse....sözün bittigi yerdir...uzak durmak gerek

senet ucuz degil.....2.00 lr dan halka arz etmiş ......bu fiyat dahi pahalı...kimse kusura bakmasın....

mal akışı bu şekilde............diyecegim şudurki bu son gün hareketlerindede mal akışı aynı şekilde devam ediyorsa

görüntü pek hoş degi...

Y.T.DDDDDDDDDDDDD.......

buda aylık degişim.....

ULUS..................... 117.877............... -69.897
GDK GEDIK .............571.912 ...............-52.254
TEKSTIL.................... 65.620.............. -17.404
.................................................. ....................

IS BANK ..............740.391.....................44.905
YKR YAPI KREDI.... 369.522.................... 21.231
DZY DENIZ ...........185.463 ....................17.750

perşempe takası gelmeye başladı.........İŞ BANKASI....740.391....

bombarduman aynen devam ediyor.....takas yeni gelmeye başladı akşama takas degişirmi bilmiyorum....

önemli olan cuma takası oda yarın gelir

shark38
10-12-2012, 12:08

bombarduman aynen devam ediyor.....takas yeni gelmeye başladı akşama takas degişirmi bilmiyorum....

yani? ky'ya kitlediler ve film bittimi demek?
ytd

baskumandan
10-12-2012, 12:12
küçük yatırımcı iş bankasına yönelir diye bir kaide yok arkadaşlar,nerden çıkarıyorsunuz insanları bunalıma sokuyorsunuz anlmıyorum valla.
zaten kağıt nakavt olmuş durumda
ytd.

murat19
10-12-2012, 12:12
yani? ky'ya kitlediler ve film bittimi demek?
ytd

görüntü öyle ...ama cuma takasını bekleyip gömek gerekir

murat19
10-12-2012, 12:29
küçük yatırımcı iş bankasına yönelir diye bir kaide yok arkadaşlar,nerden çıkarıyorsunuz insanları bunalıma sokuyorsunuz anlmıyorum valla.
zaten kağıt nakavt olmuş durumda
ytd.

kardeş burda sninle tartışmak istmiyorum ...kimsenin eline bir şey geçmz....

borsaın bzı kuralları vardır .....genel olaraka bu degişmez.....ha bazende senin dedigin gibi olur

borsada işlem yapan genel yatırımcı gurubu ..... kim nerde hangi kurum ne yapar ....azda olsa bilgi sahibidir...

haaa burası borsa sabah ne olacagını kimse bilemez

aslında siz haklısınız elimde malyok ne diye yazıyorsun zaten bir sürü kişi zararda

bende senede yeni girecek arkadaş varsa dikkatli olsun diye paylaşımda bulundum

zarardaki arkadaşlar inşallah en kısa sürede telafi ederler ......mala giren arkadaşlarada bol kazanç

kemalsunalll
10-12-2012, 12:43
megap bitti galiba?
1.4 falan olur mu sizce arkadaşlar??

shark38
10-12-2012, 13:46
megap bitti galiba?
1.4 falan olur mu sizce arkadaşlar??

bitti. 1.4'de olur 1'de olur.

ytd

Extrem07
10-12-2012, 14:05
bitti. 1.4'de olur 1'de olur.

ytd

Böyle kesin ifadeleri nasıl kullanabiliyorsun aklım almıyor, borsa burası herşey olabilir ,kesin ifade kullanamazsınız.
Söylediğiniz gibi 1 de olabilir ama tekrar 3 de olabilir,5 de olabilir hepsi olasılık dahilindedir. Kimse kimseyi yönlendirmesin vebal alırsınız...
YTD

judas00
10-12-2012, 15:39
Böyle kesin ifadeleri nasıl kullanabiliyorsun aklım almıyor, borsa burası herşey olabilir ,kesin ifade kullanamazsınız.
Söylediğiniz gibi 1 de olabilir ama tekrar 3 de olabilir,5 de olabilir hepsi olasılık dahilindedir. Kimse kimseyi yönlendirmesin vebal alırsınız...
YTD

Yazını alıntı yaptım ama konu senle alakalı değil tabi, herkesin bir büyüğü var ya, benim de var bir büyüğüm ve o büyüğüm dedi ki; DOLANDIRICIN EN BÜYÜK SERMAYESİ VİCDANSIZLIĞIDIR. Bu hisse de işlemleri yapıp hisseyi bu hale getiren şerefsiz O.H., H.C. ikinizin de............ annesine selamlarımı iletiyorum.

MARATON57
10-12-2012, 15:54
bakalım ky nın parası hangı bogazınızdan gececek spek efendı.....................................zehır zıkkım olsun.

shark38
10-12-2012, 17:05
YTD

Yönlendirme yok ki...

yazının en altına bakarsan "ytd" yazar. ne demek? YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

ben zarara uğramış olan ky olarak hissiyatımı ortaya koydum. tüm umudumu kestiğim MEGAP için herşey mümkün demek istedim. Bırak 1 olmayı spek böyle devam ederse SPK tahtayı bile kapatabilir.

YTD

kemalsunalll
10-12-2012, 17:52
arkadaşlar çok düştü bir anda..
kağıtla işleri bitmiş mi demek oluyor??

shark38
10-12-2012, 19:54
bence işleri bitti. hepimize geçmiş olsun. YTD

judas00
10-12-2012, 22:16
bence işleri bitti. hepimize geçmiş olsun. YTD

Maalesef öyleymiş bugün öğrendiğime göre ellerindeki malı bitirmişler ve kötüsüde piyasaya yedirmişler. :cry:

YTD

judas00
10-12-2012, 22:21
Maalesef öyleymiş bugün öğrendiğime göre ellerindeki malı bitirmişler ve kötüsüde piyasaya yedirmişler. :cry:

YTD

Züğürt tesellisi belki ama satış baskısı sona erdi de diyebiliriz. YTD

shark38
11-12-2012, 09:33
Züğürt tesellisi belki ama satış baskısı sona erdi de diyebiliriz. YTD

üzülmeyin arkadaşlar. ben bu hissede olduğum sürece kaybetmezsiniz. benim hedef minimum 10.

YTD

dronur
11-12-2012, 10:04
daha önceki düşüşlerinde tabanlardan sonra yukarı tepki vermişti en azından, bu sefer o da yok, her gün daha da aşağı..

kemalsunalll
11-12-2012, 11:53
artık bitti arkadaşlar...
kağıdı terkettiler..
durum belli oldu..
benim maliyet 3 lira..yanmışım ben..

shark38
11-12-2012, 14:58
artık bitti arkadaşlar...
kağıdı terkettiler..
durum belli oldu..
benim maliyet 3 lira..yanmışım ben..

Terk edilen kağıt düşermi. belliki o.. ç..unun teki milleti dahada soymak için bin bir türlü tilkilik düşünüyor. ben az bi miktar para gömmüştüm beklesin dursun MEGAP şirket olarak batarsa batsın param. hiiiiç şeyimde değil.

YTD

shark38
11-12-2012, 15:00
derlerki düşenin dostu olmza. forum ziyaretçilerine bakıyorumda epey çoğalmış. bu arkadaşlar kimin nesi? bakın arkadaşlar enayilik yapıpta bu hisseye dalmayın. en azından 4'ü geçinceye kadar.

shark38
11-12-2012, 15:04
Bu arada GDK denen yatırım firmasına helal olsun. Müşterisine bu kadar zararı dokunabilen bir yatırım firması daha görmedim. SPEK cağız hisseleri virman etti ettiği gibi hisse kendini yerin dibinde buldu. yavaş yavaş sokulur aracı kurum amca. köklersen bidaha kimse senin olduğun hisseye girmez.

Halka açılışı 2 TL olan hissenin bu fiyatlarda olması belliki bir film çevrildiği gerçeğini ortaya koyuyor.

karasahin
11-12-2012, 15:09
alım için hala biraz düşmesini bekliyoruz ..daha aşağı gelirmi fikriolan var mı?

golge76
11-12-2012, 15:11
bu spk daki o.ç.ları ne işe yarar ya bu kağıdı günlerdir aşağı düşüren o.larına neden müdahale etmiyorlar kağıt iki gün tavan çekse hemen müdahale eden spk nerde bu hükümet neden müdahale etmiyor bu nasıl bi memleket arkadaş herkes hırsız soyguncu olmuş işin ilginç olanı saygıyı görenler de onlar. site sahibi sakın msjımı silme dostum eğer bu site spk tarafından da takip ediliyorsa hepsinin gelmişini geçmişini anıyorum sende bu küfürden nasiplenmek istemiyorsan sakın silme bu msjı da görsün spk daki o.ç.ları msjımı bana dava açmak istiyorlarsa da açsınlar çıksınlar karşıma o zaman analarını bak nasıl si..yorum. ulan bu memlekette yatırımcı olunmaz şefersiz spek istediği kadar lotu toplayamayınca veriyor tabanın güzüne ve kimse de sen ne yapıyorsun kağıdı neye göre düşürüyorsun demiyor. hadi bakalım spk aç bana davayı da ne kadar taşaklısın göreyim seni.lanet olsun bu memlekete mesleğim icabı kanunla uğraşıyorum ama yıllardır edindiğim tecrübe hep hırsızlık yapan teröristlik yapan çalan çırpan saygı görüyor bu memlekette ama şunu unutuyorlar mevcut kanunlar eğer çözüm getirmiyorsa KANUNUN OLMADIĞI YERDE ORMAN KANUNU işler.spek bu lafım sana düşür bakalım kağıdı nereye kadar düşüreceksin paramı sana yedirtmem arkadaş boğazında kalırım orman kanunu sözümden ne demek istediğimi anlamışsındır soluğu başka yerde aldırırım sana kim olduğunu ne olduğunu tespit etmek hiçte zor değil hadi bakalım görelim götünün çapını.bu o.ç.larına müdahale etmeyen hükümete de spk ya da küfrediyorum bu böyle biline bu o.ç.larının yıllarca kene gibi küçük yatırımcının kanını emdiğini bile bile müdahale etmiyorlar ama garibin hakkı boğazınızda kalır bir gün o zaman yaptığınız hatadan dönmek istersiniz ama dönmek için geç olabilir sayın o.ç spek ve o.ç spk yetkilileri....

shark38
11-12-2012, 15:23
ooo ziyaretçiler artmış. gelin anam gelin. sizde gelin. ne olursanız olun gelin.

shark38
11-12-2012, 15:24
alım için hala biraz düşmesini bekliyoruz ..daha aşağı gelirmi fikriolan var mı?

ne kadar olmasını bekliyorsunuz. isterseniz beleş verelim. hatta istersen 1 alana 1 bedava kampanyası var. faydalanmak istermisin arkadaşım.

shark38
11-12-2012, 15:26
bu hissenin %650 bedelsiz potansiyeli var. bu hareketlerin bir sebebi olmalı.
benim yaza kadar vaktim var sayın SPEK amca. yazın tatile çıkmak için hisseyi bozduracağım. beklerseniz temmuz-ağustos gibi satarım.

shark38
11-12-2012, 15:32
neyse arkadaşlar. dediğim gibi yaza kadar MEGAP sayfasını kapatıyorum. artış başlarsa yine takılırız beraberce. sağlıcakla kalın. keşke bir spek akrabamız olsaydı. para kazanmak ne tatlı olurdu dimi :super:

ytd

karasahin
11-12-2012, 15:34
bu nasıl hisse yaa düşdükçe düşüyor allah hissede olanlara sabırversin....almakdan vazgeçdim ...

karasahin
11-12-2012, 15:38
ne kadar olmasını bekliyorsunuz. isterseniz beleş verelim. hatta istersen 1 alana 1 bedava kampanyası var. faydalanmak istermisin arkadaşım.

yok kardeş..ağlayanın malı gülene hayır etmezz..ben size1,63den 750 lot destek olayım barii

Extrem07
11-12-2012, 15:53
bu hissenin %650 bedelsiz potansiyeli var. bu hareketlerin bir sebebi olmalı.
benim yaza kadar vaktim var sayın SPEK amca. yazın tatile çıkmak için hisseyi bozduracağım. beklerseniz temmuz-ağustos gibi satarım.

İnsanları yanıltmıyalım,zarar gören fazlasıyla gördü bari yeni girmek istiyenler zarar görmesin hissenin böyle bir oranda bedelsiz potansiyeli olmadığı gibi,halka arz izahnamesinde yazdıklarına göre bedelli serma artışı yapacaklar,geçenlerde duranlar süte ortak oldular paraya ihtiyaçları arttı,bizi bedelli bekliyor sanırım.Hızlı vermelerinin bir sebebide bu olabilir,Allah bu hissede olanlara sabır versin.Spekulatörlerinide Allah'a havale ediyorum

kemalsunalll
11-12-2012, 16:57
kağıt bitti ...umarım 1 olmaz..

karaoglan
11-12-2012, 17:01
uzun vadeli 2.50 desteğini aşağıya kırmış yukarıya doğru ağır ağır kağıdı yedirerek gitmiş onun içinde aşağıya paraşütsüz inmiş doğru dürüst tepki bile vermemiş burada her şey olabilir çünkü hepsinede açık bir görüntü var ytd

kemalsunalll
11-12-2012, 18:24
valla 1 haftada 70 kuruş eridi..
insafsızlık bu..

superhisse
12-12-2012, 19:27
60 lık Macd yukarı kesmiş günlük aşağı kesmekten kurtuluyor hayırlısı bakalım

superhisse
12-12-2012, 19:31
Kayserili arkadaşım itibar yorumu aracılığıyla özür dilemiş spek sandım demiş
kayserili inşallah aynı inceliği bu başlıktan da yazarak gösterirsin çünkü beni bu başlıkta itham ettin
beni tanıyan tanır 2200 kişi üyeli kendi sitem de var speklik yapacak olsam çoktan zengin olurdum
niyetim tamamen KY'a kendi sitemdede buradada yardımcı olabilmek
Hakkını helal et demişsin hakkım helaldir
"Ya kırdığın gönlü Allah seviyorsa? Bilemezsin,bilseydin ödün kopardı; Dokunamazdın..."
Hz. Mevlana
Sen de hakkını helal et
hatasız kul olmaz

kayserili38
12-12-2012, 20:00
süperhisse kankamsın .

kayserili38
12-12-2012, 20:08
kağıtta ben dönüş sinlayili algılamadım eğer dönecekse yukarı doğru bir çekiç atsın göreyim yukarda fazla hayel kurmayın 2.00 direnç.

shark38
12-12-2012, 20:37
hisse sahibinin iş bankası olması neyi ifade ediyor? tamamen ky'ların kucağındamı demek. eğer bizim kucağımızdaysa haydi bir spekle anlaşalım hisseyi sürüklesin.

golge76
14-12-2012, 12:09
sevgili o.ç spek kağıdı indirmeye gelirken paraşütsüz indiriyordu kağıdı kaldırmaya gelince ise götünü bile kaldırmıyor.beni yanıltmadın o.ç. olduğunu yine ispatladın götünü de yırtsan çıkmam kağıttan istersen 1 e istersen 0.50 ye düşür işime gelir aldıkça alırım dostum nasıl olsa lotları toplayamayan sensin benim için no problem :) ama azıcık akıllı olsan kağıdı yukarı versen zaten millet çıkacak kağıttan kimse senin gibi bi o.ç nin kağıdında durmak istemez öküz olduğun için sürekli kağıdı aşağı veriyorsun zararda olan adam çıkar mı kağıttan akıllan artık spek BÜYÜMEK İSTİYORSAN YATIRIMCINI DA BÜYÜTMELİSİN bu altın sözümü sakın yabana atma :)

shark38
14-12-2012, 13:12
sevgili o.ç spek kağıdı indirmeye gelirken paraşütsüz indiriyordu kağıdı kaldırmaya gelince ise götünü bile kaldırmıyor.beni yanıltmadın o.ç. olduğunu yine ispatladın götünü de yırtsan çıkmam kağıttan istersen 1 e istersen 0.50 ye düşür işime gelir aldıkça alırım dostum nasıl olsa lotları toplayamayan sensin benim için no problem :) ama azıcık akıllı olsan kağıdı yukarı versen zaten millet çıkacak kağıttan kimse senin gibi bi o.ç nin kağıdında durmak istemez öküz olduğun için sürekli kağıdı aşağı veriyorsun zararda olan adam çıkar mı kağıttan akıllan artık spek BÜYÜMEK İSTİYORSAN YATIRIMCINI DA BÜYÜTMELİSİN bu altın sözümü sakın yabana atma :)

Sevgili gölge
Bir film vardı bilmem bilirmisin. Adı "canavarlar". animasyon filimiydi ama herkese hitap eden cinstendi. Orada gece başka bir boyuttan gelip çocuk odalarında dolapların içinden çıkıp çocukları korkutarak onların korkularıyla besleniyorlardı.
SPEK dediğin kişi bu filmin gerçek halinin bir farklı yansıması. Onlarda senin öfkenden, hırçınlığından, asabının bozulmasından, sabrının tükenmesinden, küfür etmenden, lanet okumandan besleniyor. Sen ve diğerleri böyle haykırdıkça onlar daha da güçlenecek ve vermem dediğin hisseni çoktaan elinden almış olacaklar.
Bu tiplere karşı zafer kazanmak istiyorsan sadece susup izleyeceksin. susacaksın ki SPEK ky ilgisini kaybetti biraz ortalığı şenlendirelim de bizi unutmasınlar desin.
Eğer SPEK amcanın adamı olup bilinçli olarak bağırıyorsan o zaman iş başka durma devam et.

golge76
14-12-2012, 15:01
speğin adamı mı dostum sen sarhoş falan değilsin değil mi? burada hiç kimsenin bedduasını almak istemem speğin adamı olupta.bende bir borsa mağduruyum ve artık sabrım kalmadı böylelerine karşı tek sorun bu :((

İCEBURSTER
14-12-2012, 22:01
yazını alıntı yaptım ama konu senle alakalı değil tabi, herkesin bir büyüğü var ya, benim de var bir büyüğüm ve o büyüğüm dedi ki; dolandırıcın en büyük sermayesi vicdansızlığıdır. Bu hisse de işlemleri yapıp hisseyi bu hale getiren şerefsiz o.h., h.c. Ikinizin de............ Annesine selamlarımı iletiyorum.

judas kardeş,
selamın bol olsun.(phılps yatırım)'a da selamlar
sabreden derviş muradına f.... Ermiş

İCEBURSTER
14-12-2012, 22:07
Shark38 sen ne çok biliyor ve konuşuyorsun birazda sen sussan.....
Spek para verse bu sayfadakileri bu kadar konuşturamaz.
Ayrıca o ç .. O ç dir..
O ç lar ikiye ayrılır biri anadan doğma ikincisi sonradan olma..
Birincisinin seçim şansı yok sucuda yok..
Ama ikincisi için ne desen azdır. Saygılar...

shark38
15-12-2012, 03:09
Shark38 sen ne çok biliyor ve konuşuyorsun birazda sen sussan.....
Spek para verse bu sayfadakileri bu kadar konuşturamaz.
Ayrıca o ç .. O ç dir..
O ç lar ikiye ayrılır biri anadan doğma ikincisi sonradan olma..
Birincisinin seçim şansı yok sucuda yok..
Ama ikincisi için ne desen azdır. Saygılar...

Burada insanlara küfür etmenin anlamı yok. Neticede SPEK dediğimiz kişi gelipte cebimize elini zorla sokmadı. Bizler kendi hırsımızdan cebimizdekini kendi elimizle teslim ettik. Kim olursa olsun ulu orta küfür edilmeyi hak etmiyor. Neticede borsa iyi olanların kazandığı bir arena. İşbankası, garanti gibi güçlü hisselere paramızı yatırsaydık hepimiz mutlu mesut olurduk.
Bence seviyemizi düşürüp itibarımızı da paramız gibi kaybetmeyelim.

İCEBURSTER
15-12-2012, 09:25
Burada insanlara küfür etmenin anlamı yok. Neticede SPEK dediğimiz kişi gelipte cebimize elini zorla sokmadı. Bizler kendi hırsımızdan cebimizdekini kendi elimizle teslim ettik. Kim olursa olsun ulu orta küfür edilmeyi hak etmiyor. Neticede borsa iyi olanların kazandığı bir arena. İşbankası, garanti gibi güçlü hisselere paramızı yatırsaydık hepimiz mutlu mesut olurduk.
Bence seviyemizi düşürüp itibarımızı da paramız gibi kaybetmeyelim.

SAHARK 38
konu hakkında en ufak bilgin olmadığı anlaşılıyor..
denize düşen yılana sarılır bilirmisin.borsa hareketlerinden zarar etmişsin ve zararını kurtarmaya çalışırken bu speklerin yalaması ,yancısı olan bi kancık tarafından bu kagıda zorla monte ediliyorsun iyi olacak zararını kurtaracaksın diye..hareket yapacaklar seni bekliyorlar.. nolur girin telkinleriyle...bu kagıda giren herkez kazanacak.kayıp yokk..diyerek kandırıldık.....
Yıllarca beraber çalışmıssınız.bu insana güven duyuyorsunuz..sizi satmayacagını düşünüyorsunuz..ama gelin görünkü durum şu anda bu seviyede..telinize bile cevap vermeyip, hatta ulaşılmasın diye hatlarını bile değiştiren bu şerefsizlere az bile söylenenler.bu durumda olan kaç kişi var biliyormusun?.bu siteden haberleri olsa duyduğun küfürlerden kulağının pası silinir....Benim en çok zoruma giden bu umut tacirlerinin allah kitap din iman gecinip çocuklarını dini özel okullarda okutmaları..masummuş gibi davranmaları.. Birak insanlar ne isterse onu söylesin..allah tepelerinden baksın...hakkımı helal etmiyorum..heriki cihandada ellerim yakalarında...

İCEBURSTER
15-12-2012, 09:43
Terk edilen kağıt düşermi. belliki o.. ç..unun teki milleti dahada soymak için bin bir türlü tilkilik düşünüyor. ben az bi miktar para gömmüştüm beklesin dursun MEGAP şirket olarak batarsa batsın param. hiiiiç şeyimde değil.

YTD

yorumsuz.. :)))))

İCEBURSTER
15-12-2012, 09:44
shark 38 ,
söyle gönderilerini yazılarını bi okudumda......... ne ayaksın sen?????

shark38
15-12-2012, 10:50
SAHARK 38
konu hakkında en ufak bilgin olmadığı anlaşılıyor..
denize düşen yılana sarılır bilirmisin.borsa hareketlerinden zarar etmişsin ve zararını kurtarmaya çalışırken bu speklerin yalaması ,yancısı olan bi kancık tarafından bu kagıda zorla monte ediliyorsun iyi olacak zararını kurtaracaksın diye..hareket yapacaklar seni bekliyorlar.. nolur girin telkinleriyle...bu kagıda giren herkez kazanacak.kayıp yokk..diyerek kandırıldık.....
Yıllarca beraber çalışmıssınız.bu insana güven duyuyorsunuz..sizi satmayacagını düşünüyorsunuz..ama gelin görünkü durum şu anda bu seviyede..telinize bile cevap vermeyip, hatta ulaşılmasın diye hatlarını bile değiştiren bu şerefsizlere az bile söylenenler.bu durumda olan kaç kişi var biliyormusun?.bu siteden haberleri olsa duyduğun küfürlerden kulağının pası silinir....Benim en çok zoruma giden bu umut tacirlerinin allah kitap din iman gecinip çocuklarını dini özel okullarda okutmaları..masummuş gibi davranmaları.. Birak insanlar ne isterse onu söylesin..allah tepelerinden baksın...hakkımı helal etmiyorum..heriki cihandada ellerim yakalarında...

Arkadaşım ben bu adamlara saygı gösterin demiyorum. Sadece küfür kalitemizi bozar, kendimize sahip çıkalım seviyemizi düşürmeyelim diyorum. Tabii ki bende hakkımı helal etmiyorum. Ama bu duruma düşmekte paylarımız %50 %50

cerdogan9
15-12-2012, 11:47
Burada kendinizi tatmin etmek için yazıp durmayın. Şirketle ilgili bir bilginiz varsa paylaşın. MEGAP'ın geçmiş form sayfalarına bakın orada da yazmıştım. Bu kağıda 2.50'den girip 4.06'dan çıkmıştım. Şimdi de 1.67'den girdim ama marjı kısa tutacağım 2.40- 2.50 arasında vereceğim. Bu arada portföyümün %20'si bu kağıtta. Diğer kısım ise HALKB ve TUPRS'ta. Çünkü endeksin dolar bazlı zirvesine
ulaşacağına inanıyorum. Yani 85.000.
Siz de burada kendinizi yırtmayın, akıllı davranın derim. Ya da kendinizi yırtın , ne diyeyim!
yatırım tavsiyesi değilidir.

shark38
15-12-2012, 11:51
Burada kendinizi tatmin etmek için yazıp durmayın. Şirketle ilgili bir bilginiz varsa paylaşın. MEGAP'ın geçmiş form sayfalarına bakın orada da yazmıştım. Bu kağıda 2.50'den girip 4.06'dan çıkmıştım. Şimdi de 1.67'den girdim ama marjı kısa tutacağım 2.40- 2.50 arasında vereceğim. Bu arada portföyümün %20'si bu kağıtta. Diğer kısım ise HALKB ve TUPRS'ta. Çünkü endeksin dolar bazlı zirvesine
ulaşacağına inanıyorum. Yani 85.000.
Siz de burada kendinizi yırtmayın, akıllı davranın derim. Ya da kendinizi yırtın , ne diyeyim!
yatırım tavsiyesi değilidir.

ooo bu ne üstadlık. tebrik ederim. en azından bizim gibi keriz değilmişsin. aman her yerde söyleme nazar değer. sonra donuna kadar alırlar

kemalsunalll
15-12-2012, 19:27
ooo bu ne üstadlık. tebrik ederim. en azından bizim gibi keriz değilmişsin. aman her yerde söyleme nazar değer. sonra donuna kadar alırlar

aynen katılıyorum..kurnaz bir arkadaşmış..
kağıdın sanki 2.5 olacağıda garantiymiş gibi tepe hedefinide vermiş..helal olsun valla..
:)

simuar
18-12-2012, 23:47
son saniyelerde 1-2 bin lot vermiyor mu işte ona sinir oluyorum sanki özellikle artı kapamasına izin vermiyor zaten elimizdekilerin yarısından çoğunu aldın daha ne istiyosun

shark38
19-12-2012, 20:52
Arkadaşlar moralinizi bozmak istemiyorum ama ben bu hisseden minimum1 sene bişey beklemiyorum. hissenin kurumlara dağılımı çok dağınık (belirli bir kurumda bulunmuyor, en büyük pay sahibi iş bankası o da muhtemelen ky'lar).
Hatta ve hatta 1 sene bile iyimser. Bence patronlar piyasayı tokatladı geçti ve ne zaman yatırım yapmaya karar verirler paraya ihtiyaçları olur belki o zaman tekrar yükseltip piyasadan tekrar para toplarlar.

Kesinlikle ytd.

murat19
19-12-2012, 21:48

görüntü pek hoş degi...

Y.T.DDDDDDDDDDDDD.......

buda aylık degişim.....

sonuç ne olmuş bakalım

TEKSTİL....FİNANS.....GEDİK....arkadaşların 3 de malı boşaltmış.....
yarım kalan halka arzzı bitirdiler sanırım......oyun bitti

başta iş bankası olmak üzere .....ky agırlıklı kurum ve bankalara malı teslim ettiler
.................................................. ............................

eeeeeeeeeee...........şimdi ne olacak ..........

bu soruya cevabı tekstil veriyor sanırım

IS ...............................67.000 ............-40.652
TIB IS BANK................955.858 ............-23.908

TRA TERA ...................44.595 ...............13.337
TLM TEKSTIL............. 119.004............... 53.548

bu gün gelen takas ........

3 ay önce 4.50 civarı verdiklerini şimdi geri alıyor.......3 ay önce satıyordu şimdi neden geri alıyor dersiniz....

bu döngü böyle dönüyor......ve dönecekde....oyun hep aynı .....4 de ver ...1 den al ve tekrar ....4 de ver

oyunun kuralı bu ......herkes kazanırsa kim finanse edecek burasını

şimdilik izleyelim....zamanı gelince tekrar alıcı olarak geliriz

superhisse
19-12-2012, 23:11
benden bu kadar maalesef stop çalıştırdım hakkınızı helal edin

shark38
23-12-2012, 12:08
benden bu kadar maalesef stop çalıştırdım hakkınızı helal edin
verdin gazı eyvallah diyorsun. sen kaçarsan millet ne yapsın?

bekirb
25-12-2012, 20:17
murat19 tebrik ederim.çok güzel bir analız ve benimde dikkatimi cekiyor tekstil geri döndü galiba..

hakanhan34
31-12-2012, 22:32
Megap iyi köpükledi Milleti ne diyelim
Allah belasını versin umarım bu kadar kişinin ahı çıkar..
Alsınlar artık münasip yerlerine soksunlar...
Baraka fabrikadan arz bu kadar olur..

hakanhan34
31-12-2012, 22:34
Zaten bunlar sütçülük yapacakmış..
Milleti sağdılar ya sıra ineklerde..
60 kuruştan alırım ineklerin hatırına..

kemalsunalll
01-01-2013, 19:52
belli olmaz bakarsınız bir anda 3 liralara gider..böyle kağıtlar çabuk hareketleniyor..iş hacmi önemli değil..

murat19
04-01-2013, 22:49
MEGAP 04.01.2013... 1,64... 0,92 1,65 1,64 1,66... 92.406
ortalık sakinlemiş.....senedin en düşük hacmi bu gün oluşru....fiyat olarakda en düşük kapanış 1.64

iyice sıkıştı........1.62....1.60 ları....zorlarmı bilmiyorum.....1.60 altı sakat........tekrar aşagı basarlarmı bilinmez

önümüzdeki hafda hareketlenme olabilir......aşagı yukarı spek bilir
burası borsa ....şeytana pabucu ters giydiriyorlar burda

ironix
05-01-2013, 17:22
bu hafta hareket burada olur umarım. bollinger iyice daraldı...1, 62 altı zor gibi yukarı 2,06 fiyatlara çıkabilir.

hakanhan34
05-01-2013, 23:32
Operasyon görmüş bu tür ne olduğu belli olmayan hisseler
kolay kolay kendine gelemiyor buna dair yorum kesinlikle yanlış olur..
Örneğin güleryatırım holding 70 kuruş nerelerden geldiği bilinir.
Kaldıki aklı başında hiç bir k.y.nın bulaşıcağını sanmam
çok fazla satış yedi normalin üzerinde...
Bu hisseye yatırım yapanın veya medet umanın aklına şaşarım

baskumandan
06-01-2013, 02:47
hakan bey niye takip ediyorsunuz?!!!
bu şekilde hem yorum yapıyorsunuz hem de takip ediyorsun anlamış değilim.
her yatırımcı farklılık gösterebilir,aklını kendine sakla bence!

bekirb
08-01-2013, 19:36
bugunkü hacim konusunda yorum yapabilecek arkadaşlar var mı?

hakanhan34
09-01-2013, 22:59
hakan bey niye takip ediyorsunuz?!!!
bu şekilde hem yorum yapıyorsunuz hem de takip ediyorsun anlamış değilim.
her yatırımcı farklılık gösterebilir,aklını kendine sakla bence!

Sanane kardeşim yaranmı var gocunuyorsun? ben kendi fikirlerimi belirtiyorum
işine gelmedimi yoksa doğruları söylemem bu gibi hisseler sadece k.y.üzerine
Fakat unutulmamalıdır ki k.y. asla unutmaz ve affetmez...

baskumandan
10-01-2013, 17:36
tamam takip etme o zaman ukalalık yapma da...
hisse net gibi foruma üye isen ne yazdığının farkına varacaksın.aklı başında ky sana mı soracaktı peki hakanhan hazretleri!!!
bana bak eğer yorum yapacaksan tekniğe dayalı yorum yap da bizim gibi aklı eksik ky'lerin duasını al.
burada insanların binlerce lira zararı varken bu yorumların hiç yakışık almamaktadır.bilgine

persapolis
14-01-2013, 02:16
kavga etmeyin..megap şuan dipte ama mutlaka çıkışa geçecektir..kront da aynı böyleydi..bir ihale kazandı %50 prim yaptı. megap da gün gelir eski seviyesine gelir

karaoglan
14-01-2013, 17:17
uzun vadeli 2.50 desteğini aşağıya kırmış yukarıya doğru ağır ağır kağıdı yedirerek gitmiş onun içinde aşağıya paraşütsüz inmiş doğru dürüst tepki bile vermemiş burada her şey olabilir çünkü hepsinede açık bir görüntü var ytd

bende yok yanlız takibimde daha önce yazdığım gibi uzun vadeli destek aşağıya doğru kırıldı 1.6x fiyatlarda taban yapmaya çalışıyor orta vede uzun vadede yukarı yapar diyede düşünüyorum şimdi speğin buralardan aldığı her lot beleşe gelecek çünkü maliyet olacak parayı ilk operasyonda çıkarmış gibi yeterli kadar mal aldığı zamanda harekete başlar herkese bol kazançlar ytd

hakanhan34
16-01-2013, 01:48
1.65 dip yaptılar güya ama hissede ne olduğu belli değil
Yol geçen hanına dönmüş bu hissenin ilerisini düşünemiyorum..

qqqxyz
17-01-2013, 20:01
Hissede neler olduğunu görmek için takas dökümlerine bakmanız yeterli..

Kağıt halka arz edildiğinde 3 aracı kurumun elindeydi, 2'lerden 5,50 lere kadar yükseltip kağıttan çıktılar...

Şuanki takas dökümlerine baktığınızda kağıt çok dağınık ve genelde bankaların (küçük yat.) elinde...

Günlük işlemi gerçekleştirenlerde birbirine satıp alan küçük yatırımcı, resim bundan ibaret maalesef...

musta_29
21-01-2013, 15:18
bu kağıt ölmüş.
YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.......

persapolis
21-01-2013, 22:01
bu kağıt ölmüş.
YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.......
ama canlanacak...bu da ytd...

musta_29
21-01-2013, 23:25
inşallah dediğin gibi olur.. benim elimde de var zarar fazla.. YTD

ama canlanacak...bu da ytd...

murat19
21-01-2013, 23:52
sonuç ne olmuş bakalım

TEKSTİL....FİNANS.....GEDİK....arkadaşların 3 de malı boşaltmış.....
yarım kalan halka arzzı bitirdiler sanırım......oyun bitti

başta iş bankası olmak üzere .....ky agırlıklı kurum ve bankalara malı teslim ettiler
.................................................. ............................

eeeeeeeeeee...........şimdi ne olacak ..........

bu soruya cevabı tekstil veriyor sanırım

IS ...............................67.000 ............-40.652
TIB IS BANK................955.858 ............-23.908

TRA TERA ...................44.595 ...............13.337
TLM TEKSTIL............. 119.004............... 53.548

bu gün gelen takas ........

3 ay önce 4.50 civarı verdiklerini şimdi geri alıyor.......3 ay önce satıyordu şimdi neden geri alıyor dersiniz....

bu döngü böyle dönüyor......ve dönecekde....oyun hep aynı .....4 de ver ...1 den al ve tekrar ....4 de ver

oyunun kuralı bu ......herkes kazanırsa kim finanse edecek burasını

şimdilik izleyelim....zamanı gelince tekrar alıcı olarak geliriz

TEKSTIL........... 305.197

geçenki harekette sanırım hatırlıyamıyorum .....bir kaç sayfa geride sıkıştı hareket edebilir diye yazmıştık...gedik veya tera..elinde az bir mal vardı onu doLaşıma verdi
nabız yokladı sanırım ama pek etkili olmadı.......teksdilde kırık kırtık....şu an için devam ediyor

bankalar esnemiyor......yapabildigi kadar baskı yapıyor ama esnedemiyor....64 aşagı salmıyor kendinden başka alıcıde gelsin istemiyor sanırım

ama bu şekilde sürmez ...oyun biraz sertleşecek ..sanırım ...aşagı veya yukarı ...öyle gözüküyor..

takibe devam....

Y.T.DDDDDDDDDDDDD...........

murat19
22-01-2013, 00:20
MEGAP 04.01.2013... 1,64... 0,92 1,65 1,64 1,66... 92.406
ortalık sakinlemiş.....senedin en düşük hacmi bu gün oluşru....fiyat olarakda en düşük kapanış 1.64

iyice sıkıştı........1.62....1.60 ları....zorlarmı bilmiyorum.....1.60 altı sakat........tekrar aşagı basarlarmı bilinmez

önümüzdeki hafda hareketlenme olabilir......aşagı yukarı spek bilir
burası borsa ....şeytana pabucu ters giydiriyorlar burda

teknikci arkadaşlar daha iyi bilir....62...60 altı sakat....olur olmaz orasını spek bilir......ama beklerim....çünkü ..64 kendide başarılı degil pek tuşa basan yok şu ana kadar herkes beklemede.....bakalım ne kadar daha sıkacak..

Y.T.DDDDDDDDD............

persapolis
23-01-2013, 01:34
polietilen gazı çok sıkıştırılırsa acayip şekilde patlayabilir..inş hisse de patlar yakında..

persapolis
23-01-2013, 11:38
evet patlama başlıyoooor

TURKISHSFORCES
23-01-2013, 11:52
haydi brksan'ın yanına yakışırsın buralar sana göre değil :)

musta_29
23-01-2013, 11:57
aynen sanki bir kıpırdanma var. hadi hadi iyiisin..

TURKISHSFORCES
23-01-2013, 12:03
hacim lazım biraz haciiiiim :)

persapolis
23-01-2013, 12:09
bi ihale filan mı kaptılar?

baskumandan
23-01-2013, 12:14
8 taban yedik bu kağıtta, ihale mi ne alırsa alsın artık arkadaşım!
yeterrrrrr

serseri26
23-01-2013, 12:19
Tam bir bomba kağımış.O nasıl bir grafiktir abi biraz almıştım geçen çok düştü diye bakalım çorba parası çıkacakmı.

TURKISHSFORCES
23-01-2013, 12:22
halka arz fiyatı bile 2 tl... bırakın da çıksın yahu :)) kademeler çok boş.. speğin keyfine kalmış..istese uçurur bakalım artık ya nasip

baskumandan
23-01-2013, 12:41
sen çorba parasındaysan biz yandık arkadaş
takaslara bakmak lazım
ne olacak hep beraber göreceğiz turkıshhforces
halka arz fiyatı 2 kağıdın haline bak

TURKISHSFORCES
23-01-2013, 12:55
sen çorba parasındaysan biz yandık arkadaş
takaslara bakmak lazım
ne olacak hep beraber göreceğiz turkıshhforces
halka arz fiyatı 2 kağıdın haline bak

elbet bunun da zamanı gelecek kardeş.. buraya da damlarlar. hele spek 1,80-1,90 ları göstersin , iki gün üst üste artıda kapatsın kağıt o zaman herkes üşüşür.

serseri26
25-01-2013, 11:00
elbet bunun da zamanı gelecek kardeş.. buraya da damlarlar. hele spek 1,80-1,90 ları göstersin , iki gün üst üste artıda kapatsın kağıt o zaman herkes üşüşür.

İşte sorunda orda zaten zamanı ne zaman onu bilmek kazanmanın yarısı zaten...

TURKISHSFORCES
25-01-2013, 11:06
İşte sorunda orda zaten zamanı ne zaman onu bilmek kazanmanın yarısı zaten...

çok değil 2 gün önce yazdık daha..

karasahin
25-01-2013, 12:04
müthiş çakdılar...1,66 ya veremediği malı..1,80etaşıyıp basdılar..bu gün bugün kaldır bas işinibir daha deneyebilirler
...garip bir hisse...biraz aldıkk,1 lot

karasahin
25-01-2013, 12:09
büyük ihtimallle
1,67 ye dönergibi geri

kamuranaliriza
25-01-2013, 14:00
s.a bu seviyeden tekrar yönü yukarı dönermi arkadaşlar

atmaca4515
26-01-2013, 10:43
bu bir borsa stratejisidir çabuk olun ben çıktım çıkıyorum der alın der ama herkes hücum edip alınca daaa aşağıya cuuuup iner. bu bir vur-kaç taktiğidir. ancak buralarda öyle yada böyle durmayacaktır. vakti saati var ...

atmaca4515
26-01-2013, 10:44
yünü dedimya öyle yada böyle dönecek... çaresi yok...

persapolis
28-01-2013, 01:37
cuma günkü çıkıştan sonra hisseyi düşüren kimse çok akılsız biri..o gerizekalı kimse eğer o satışı yapıp hisseyi düşürmese kendisi de daha çok kazanırdı..millete güven de gelirdi..bu tip hareketler insanları hisseden kaçırıyor..

kamuranaliriza
28-01-2013, 09:48
s.a günaydınlar bol kazançlar 1,68 / 1,69 açıldı megap

persapolis
30-01-2013, 04:25
megap'tan çok umutluyum..aşağı gelmediğine göre yukarı gidecek gibi görünüyor..dünkü düşüşte iyi dayandı bence..ytd

atmaca4515
30-01-2013, 12:38
hisseyi aşağıya çekmek için çok çaba sarfeden birileri var ama MEGAP bu drence dayanıyor...

baskumandan
30-01-2013, 13:33
hissenin çok taliplisi var sanırım
bu hafta tam 120 gün dolacak,nasıl bir kağıda bulaştık biz lanet olsun valla
teknik analiz yapsak da fayda etmiyor atmaca arkadaşım
megap zamanının ne zaman bizi de o zamana ayak uydurursun ne diyim!

baskumandan
30-01-2013, 22:17
Şirket yetkilisini arıyorum,telefonu açan bayan yetkili öğle yemeğinde dedi;tamam dedim ben de.akşamüstü tekrar aradım çıktı dediler buna da tamam eyvallah.kendisiyle görüşmek istediğimi belirttim telefondaki arkadaş benimle görüşebilirsiniz dedi pes artık siz düşünün nasıl bir şirkete bulaştık.yönetilmeyen şirketleri piyasadaki spek yönetir.ne diyim biriktirip emek verdiğimiz parayı %65 azaltan zihniyeti kınıyorum.
Şirket yönetim kurulu ve spek ortaklaşa hareket etmeseniz bile haberiniz var muhakkak!sonra hesaplarınız ortaya çıkar.
Şirket binası bana da yakın zaten Hadımköy tarafında gidip görüşücem.ne diyecek yetkili bakalım merak ediyorum.
Yazıklar olsun
Bekledik sabrettik ama nafile,endekse karşı direnir diye düşündüm ama iki günlük duruşu ortada!!!
İnceden aşağı çekebilirler inanın kendim bu şekilde düşünüyorum,bana bakmayın.içimi dökmek istedim sadece...

atmaca4515
31-01-2013, 21:06
böyle ümitsiz olma başkomutan. ümitsizlik hiçbir zaman seni bunalımdan çıkarmaz. sadene sabret. hareketine var daha. sadece bu rakamları korusun gersini boşver. ama 1 lere doğru inerse işte o zaman kork megaptan. çıkması hayli zaman alır kardeş... sabırla bekleyelim. sen bi git görüş burdada paylaş bakalım neler oluyor. 5308865947

persapolis
01-02-2013, 12:25
NEGAPçık ağızlı kağıtmışsın be...

alitan1970
01-02-2013, 14:42
ahahha 30 dk geçti 1 lot ne alan ne de satan var...

persapolis
02-02-2013, 02:10
ben 10 lot almıştım görmedinmi? :)

persapolis
05-02-2013, 12:26
hareket başladı ama inş. geçen seferki gibi olmaz

persapolis
05-02-2013, 14:28
şerefsizlik bu..kim oynuyo

persapolis
05-02-2013, 14:36
işte spk nın biraz önce megapla oynayanları bulup anasını bellemesi lazım..başka türlü çözülmez bu iş

atmaca4515
07-02-2013, 13:10
şu an yıllık en düşük seviyede... 1,60

gizligüc
07-02-2013, 13:20
şu an yıllık en düşük seviyede... 1,60

Bu kagitta ne oluyor anlayabilen var mi?
Saygilar

persapolis
07-02-2013, 13:23
bekliyoruz..patlamaya hazır bomba gibi..

gizligüc
07-02-2013, 13:42
bekliyoruz..patlamaya hazır bomba gibi..

şirketin yalıtım işiyle uğraştığını biliyorum,
bunun dışında olumlu olabilecek bir beklentisi var mı??

saygılar

persapolis
07-02-2013, 13:56
beklenti olarak değil de,hissenin şuan hayatının dip noktasında olması beni ümitlendiriyor..mutlaka dikkat çekecek megap.

gizligüc
07-02-2013, 15:53
beklenti olarak değil de,hissenin şuan hayatının dip noktasında olması beni ümitlendiriyor..mutlaka dikkat çekecek megap.

bu şirketi halka arz sonrası bir dönem takip etmiştim,
o zamanlarda sorunluydu :)
sonradan bir şekilde yükseldiğini görünce şaşırmıştım..
enteresan bir tahta..

saygılar

dealer35
07-02-2013, 17:35

Hissenin dip noktasında olması ümit verici değildir.Ayrıca dip diye bişeyde yoktur.Dibin dibi vardır.

atmaca4515
07-02-2013, 21:12
Anlayabilene aşkolsun vallahi

murat19
07-02-2013, 22:21
TEKSTIL........... 305.197

geçenki harekette sanırım hatırlıyamıyorum .....bir kaç sayfa geride sıkıştı hareket edebilir diye yazmıştık...gedik veya tera..elinde az bir mal vardı onu doLaşıma verdi
nabız yokladı sanırım ama pek etkili olmadı.......teksdilde kırık kırtık....şu an için devam ediyor

bankalar esnemiyor......yapabildigi kadar baskı yapıyor ama esnedemiyor....64 aşagı salmıyor kendinden başka alıcıde gelsin istemiyor sanırım

ama bu şekilde sürmez ...oyun biraz sertleşecek ..sanırım ...aşagı veya yukarı ...öyle gözüküyor..

takibe devam....

Y.T.DDDDDDDDDDDDD...........

aynen devam .....iyice sıkıyor nefes aldırmıyor...
1.60 da aşagı kırdı....ve daha devam edecek sanırım...

bankaları yerinden oynatmaya çalışıyor ama henüz başaramadı.....dahada sıkacaga benziyor..

persapolis
11-02-2013, 10:49
şirket ufak ufak hisse alıyor ama ne işe yarar bu..çok küçük miktarda alıyorlar

çağan
15-02-2013, 23:50
şimdi arkadaşlar bu ve buna benzer kağitlarda öyle yeni yatırımmış veya kar açıklamış gibi haberler işe yaramaz (ör. beyaz 7 trilyon kar açıkladı tık yok ) zararı olan arkadaşlar böyle bir beklentiye girerek beklemeyin bu kağidın tekrar yukarı çıkması için fevzinin tekrar kağida girmesi lazım daha önce bi berkosanda yaptı peşpeşe 2 operasyon bide şu anda escom da yapıyor. ha bunda yaparmı bilemem ama yapmazsa uzunnnnnnnnnnca bir müddet 1 yıl 2 yıl 3 yıl hatta 4-5 yıl hiç birşey olmaz ancak max 100 de 40 faln yaprsa bay a iş yapmış olur

accx
18-02-2013, 13:40
***MEGAP***MEGA POLİETİLEN KÖPÜK SANAYİ A.Ş.( Herhangi Bir Otoriteye Mali Tablo Verilmesi )

***MEGAP***MEGA POLİETİLEN KÖPÜK SANAYİ A.Ş.( Herhangi Bir Otoriteye Mali Tablo Verilmesi )

Mali Tablonun Hesap Dönemi : 01.01.2012 - 31.12.2012

Mali Tablonun Verildiği Otorite : Çatalca Vergi Dairesi

Mali Tablonun Verilme Nedeni : 2012-4 dönem Geçici Vergi beyannamesi Eki Gelir Tablosu

Mali Tablonun Verilme Tarihi : 18.02.2013

EK AÇIKLAMALAR:

Şirketimizin 01.01.2012 - 31.12.2012 dönemine ait geçici vergi beyannamesi ekinde vergi dairesine verilmiş olan gelir tablosu olup, ilgili tablo Sermaye Piyasası mevzuatına göre düzenlenmemiştir.

http://kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bildirim.aspx?id=260825

IMKB

(18/02/2013 - 13:26:17)

accx
18-02-2013, 13:40
Mega polietilen'in vergi dairesine sunulan tabloda 2012 yılı dönem net zararı 753.737 tl

(18/02/2013 - 13:26:57)

persapolis
18-02-2013, 16:16
Mega polietilen'in vergi dairesine sunulan tabloda 2012 yılı dönem net zararı 753.737 tl

(18/02/2013 - 13:26:57)
iyi mi kötü mü?

BEDSANUR
18-02-2013, 23:16
http://img577.imageshack.us/img577/5216/megah.png (http://imageshack.us/photo/my-images/577/megah.png/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Yavaş yavaş pozisyon açmayı düşünüyorum.Şu an al sat yapmaya devam.1.70 ler görülmeden/geçilmeden adam olmaz.
İndikatörler düzeliyor.Bilanço korkulacak kadar kötü değil.
YTD

qqqxyz
19-02-2013, 18:48
Arkadaşlar takas dökümlerini 1 haftadır göremiyorum, benmi bulamıyorum bi değişiklik mi oldu? Yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ederim...

persapolis
21-02-2013, 16:12
napıyon megap bee..yav ne zaman sırası gelecek bu kağıdın..el atan yokmu hiç

persapolis
21-02-2013, 19:55
son dakika iyi alış geldi..ya kardeşim şu hisseyi neden düşürüyorsunuz..bu neyin düşmanlığı..bırakın yukarı gitsin hisse

persapolis
02-03-2013, 21:50
benden başka megapçı yokmu..herkez mi sattı malını...

kemalsunalll
05-03-2013, 16:41
bende zarardayım ve bekliyorum.
maliyetim 2.4
bu gidişle 2-3 yıl sürer...
kağıtta tık yok..

persapolis
05-03-2013, 20:29
sürmez o kadar..benim maliyet ortalama 1.70

persapolis
07-03-2013, 17:46
biraz kıpırdanma başladı

qqqxyz
10-03-2013, 22:41
Kağıtta, ısrarla satmayan inatçı küçük yatırımcıdan başka kimse yok, birilerinin girip hareketlendirmesi lazım.. Hareketlenirse; maliyetini bulduğunda terkedecek yatırımcılar bir hayli fazla...
Tabi girecek kişi/kişiler %10-20 i görünce tüyebilirler yada ciddi bi operasyona girişebilirler, 2012 Ekim de tamamlanan operasyon üzerinden uzun bi süre geçmemiş olması ikinci ihtimali azaltıyor maalesef...

persapolis
13-03-2013, 02:47
ben varım :)

persapolis
15-03-2013, 23:16
megap ile ilgili hiç mi iyi bir haber gelmez arkadaş...

persapolis
20-03-2013, 01:11
tren kalkmak üzere..buralardan binmeyen treni kaçırır..uyarmadı demeyin

dronur
20-03-2013, 19:35
tren mi.. füze olmasın o :) niye yönlendiriyorsunuz milleti kardeşim

persapolis
20-03-2013, 21:16
milletin işi gücü yok da benim lafımla megap alacak..olacak iş mi bu..

Ağa76
21-03-2013, 21:26
Sayın dallama spek efendi, malı toplamak için düşürdüğün kadar düşürdün lakin pek satanda yok, biraz daha düşür fakat mal toplamak için pusuda bekleyen gruplar var haberin olsun. Senden önce onlar toplarsa şaşırma.

musta_29
22-03-2013, 15:57
arkadaş bu neydi yaa... satmayacağım arkadaş çatlasan da patlasan da satmayacağım. sürekli alım yapacağım. dolanan hisseler benim olana kadar alcağım. madem öyle yıldırmaya çalışıyorsun yılmadan alacağım. kimse kalmasa ben kalacağım... YTD...........

musta_29
22-03-2013, 15:59
tavan olmadı ama zannedersem çıtayı bir üst kademeye çıkardı 1.6x lardaydı 1.7x lere çıkardı birazda orada dursun bakalım

persapolis
22-03-2013, 18:42
milletin işi gücü yok da benim lafımla megap alacak..olacak iş mi bu..
nasılsın

persapolis
22-03-2013, 18:43
nasılsın

Ağa76
25-03-2013, 16:35
Düşsende çıksanda saldıranın çok olacak. Grup 'larda, günlükçülerde, vurkaçcılarda sipere yatmış hareketi bekliyor. Lot dersen topu topu 4 milyon. İstenirse kısa zamanda 1 de olur 100 de ..... Daha da düşürülmemesinin sebebi (şimdilik); fazla satan olmuyor ve başka gruplar dadanır. Yukarı salınmamasının sebebi (şimdilik); şartlar tam oluşmadı gibi. Velhasıl; aşağı tükürsen sakal, yukarı tükürsen bıyık ... Çokta beklersen eline yüzüne bulaştıracaksın !!!

hjfyuu
26-03-2013, 10:28
megap bu hafta grafikler yukarı çevirdi bakalım devam edecekmi devam ettiği sürece burdayım

Ağa76
27-03-2013, 17:08
Düş düş, düştükçe toplayacam. Satacağım yeride iyi biliyorum.
Mala girmek için fırsat kollayanlarda girerse eğer malı kucağına bırakmadan sana kazandırmazlar haberin olsun.
160 'ın altına düştükçe her 10 kademe için kademe kademe alınır. Ya da düşmeyip 190 'ı hacimli geçerse yine alınıp beklenir.
Malın %40 'ının değik aracı kurumlar üzerinden toplu olduğunu düşünüyorum.

accx
29-03-2013, 21:16
***MEGAP***MEGA POLİETİLEN KÖPÜK SANAYİ A.Ş.( Gelir Tablosu )

***MEGAP***MEGA POLİETİLEN KÖPÜK SANAYİ A.Ş.( Gelir Tablosu )
Gelir Tablosu

Dipnot Referansları Cari Dönem Önceki Dönem Cari Dönem 3 Aylık Önceki Dönem 3 Aylık

Finansal Tablo Türü Konsolide Olmayan Konsolide Olmayan Konsolide Olmayan Konsolide Olmayan

Dönem 01.01.2012 - 31.12.2012 01.01.2011 - 31.12.2011 GG.AA.YYYY - GG.AA.YYYY GG.AA.YYYY - GG.AA.YYYY

Raporlama Birimi TL TL TL TL

SÜRDÜRÜLEN FAALİYETLER

Satış Gelirleri 28 10825071 8317290

Satışların Maliyeti (-) 28 -9905603 -7183421

Ticari Faaliyetlerden Brüt Kar (Zarar) 919468 1133869

Faiz, Ücret, Prim, Komisyon ve Diğer Gelirler - 0 0

Faiz, Ücret, Prim, Komisyon ve Diğer Giderler (-) - 0 0

Finans Sektörü Faaliyetlerinden Brüt Kar (Zarar) 0 0

BRÜT KAR/ZARAR 919468 1133869

Pazarlama, Satış ve Dağıtım Giderleri (-) 29 -434259 -358446

Genel Yönetim Giderleri (-) 29 -1138866 -807047

Araştırma ve Geliştirme Giderleri (-) 29 -52364 -151134

Diğer Faaliyet Gelirleri 31 287370 231043

Diğer Faaliyet Giderleri (-) 31 -1479509 -95327

Finansal Gelirler 32 374195 147791

Finansal Giderler (-) 33 -177081 -281480

FAALİYET KARI/ZARARI -1701046 -180731

Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımların Kar/Zararlarındaki Paylar 16 73886 0

Esas Faaliyet Dışı Finansal Gelirler 0 0

Esas Faaliyet Dışı Finansal Giderler (-) 0 0

SÜRDÜRÜLEN FAALİYETLER VERGİ ÖNCESİ KARI/ZARARI -1627160 -180731

Sürdürülen Faaliyetler Vergi Gelir/Gideri 65443 -97719

- Dönem Vergi Gelir/Gideri 35 0 0

- Ertelenmiş Vergi Gelir/Gideri 35 65443 -97719

SÜRDÜRÜLEN FAALİYETLER DÖNEM KARI/ZARARI -1561717 -278450

DURDURULAN FAALİYETLER

DURDURULAN FAALİYETLER VERGİ SONRASI DÖNEM KARI/ZARARI 0 0

DÖNEM KARI/ZARARI -1561717 -278450

Dönem Karı/Zararının Dağılımı

Azınlık Payları 0 0

Kontrol Gücü Olmayan Paylar 0 0

Ana Ortaklık Payları -1561717 -278450

Hisse Başına Kazanç 36 -,133 -,017

Seyreltilmiş Hisse Başına Kazanç 0 00

Sürdürülen Faaliyetlerden Hisse Başına Kazanç 0 0

Sürdürülen Faaliyetlerden Seyreltilmiş Hisse Başına Kazanç 0 0

Kapsamlı Gelir Tablosu

Dipnot Referansları Cari Dönem Önceki Dönem Cari Dönem 3 Aylık Önceki Dönem 3 Aylık

Finansal Tablo Türü Konsolide Olmayan Konsolide Olmayan Konsolide Olmayan Konsolide Olmayan

Dönem 01.01.2012 - 31.12.2012 01.01.2011 - 31.12.2011 GG.AA.YYYY - GG.AA.YYYY GG.AA.YYYY - GG.AA.YYYY

Raporlama Birimi TL TL TL TL

DÖNEM KARI/ZARARI -1561717 -278450

DİĞER KAPSAMLI GELİR

Finansal Varlıklar Değer Artış Fonundaki Değişim 0 0

Duran Varlıklar Değer Artış Fonundaki Değişim 0 0

Finansal Riskten Korunma Fonundaki Değişim 0 0

Yabancı Para Çevrim Farklarındaki Değişim 0 0

Emeklilik Planlarından Aktüeryal Kazanç ve Kayıplar 0 0

Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Ortaklıkların Diğer Kapsamlı Gelirlerinden Paylar 0 0

Diğer Kapsamlı Gelir Kalemlerine İlişkin Vergi Gelir/Giderleri 0 0

DİĞER KAPSAMLI GELİR (VERGİ SONRASI) -1561717 -278450

TOPLAM KAPSAMLI GELİR -1561717 -278450

Toplam Kapsamlı Gelirin Dağılımı

Azınlık Payları 0 0

Kontrol Gücü Olmayan Paylar 0 0

Ana Ortaklık Payları -1561717 -278450

http://kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bildirim.aspx?id=270327

IMKB

(29/03/2013 - 20:00:24)

accx
29-03-2013, 21:17
***MEGAP***MEGA POLİETİLEN KÖPÜK SANAYİ A.Ş.( Bilanço )

***MEGAP***MEGA POLİETİLEN KÖPÜK SANAYİ A.Ş.( Bilanço )
Bilanço

Dipnot Referansları Cari Dönem Önceki Dönem

Finansal Tablo Türü Konsolide Olmayan Konsolide Olmayan

Dönem 31.12.2012 31.12.2011

Raporlama Birimi TL TL

V A R L I K L A R

DÖNEN VARLIKLAR 8724029 3364104

Nakit ve Benzerleri 6 3295132 19978

Finansal Yatırımlar 7 0 0

Ticari Alacaklar 10 3675307 1874974

İlişkili Taraflardan Ticari Alacaklar 10 ve 37 0 0

Diğer Alacaklar 11 257693 107281

Diğer Ticari Olamayan Alacaklar 11 48685 227

İlişkili Taraflardan Ticari Olamayan Alacaklar 11 ve 37 209008 107054

İnşaat Sözleşmelerinden Alacaklar 12 0 0

Finans Sektörü Faaliyetlerinden Alacaklar

Diğer Alacaklar 10 3675307 1874974

Stoklar 13 1398674 966090

Canlı Varlıklar 14 0 0

Diğer Dönen Varlıklar 26 97223 395781

(Ara Toplam) 8724029 3364104

Satış Amacıyla Elde Tutulan Duran Varlıklar 34 0 0

DURAN VARLIKLAR 4064832 3424189

Ticari Alacaklar 10 0 0

Diğer Alacaklar 11 0 0

İnşaat Sözleşmelerinde Alacaklar 12 0 0

Finans Sektörü Faaliyetlerinden Alacaklar 15 0 0

Diğer Alacaklar

Finansal Yatırımlar 7 0 0

Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımlar 16 1016325 0

Canlı Varlıklar 14 0 0

Yatırım Amaçlı Gayrimenkuller 17 0 0

Maddi Duran Varlıklar 18 2882527 3332421

Maddi Olmayan Duran Varlıklar 19 23311 14542

Şerefiye 20 0 0

Ertelenmiş Vergi Varlığı 35 142669 77226

Diğer Duran Varlıklar 26 0 0

TOPLAM VARLIKLAR 12788861 6788293

K A Y N A K L A R

KISA VADELİ YÜKÜMLÜLÜKLER 1309018 1460618

Finansal Borçlar 8 423581 692984

Diğer Finansal Yükümlülükler 9 0 0

Ticari Borçlar 10 252604 241955

Diğer Ticari Borçlar 10 252604 239464

İlişkili Taraflara Ticari Borçlar 10 ve 37 0 2491

Diğer Borçlar 11 589278 472673

Diğer Ticari Olamayan Borçlar 11 489278 472173

İlişkili Taraflara Ticari Olamayan Borçlar 11 ve 37 100000 500

İnşaat Sözleşmelerin Borçlar 12 0 0

Finans Sektörü Faaliyetlerinden Borçlar 0 0

Devlet Teşvik ve Yardımları 21 0 0

Dönem Karı Vergi Yükümlülüğü 35 0 0

Kısa Vadeli Borç Karşılıkları 22 43555 53006

Borç Karşılıkları 0 0

Diğer Kısa Vadeli Yükümlülükler 26 0 0

(Ara Toplam) 1309018 1460618

Satış Amacıyla Elde Tutulan Duran Varlıklara İlişkin Yükümlülükler 34 0 0

UZUN VADELİ YÜKÜMLÜLÜKLER 119622 257804

Finansal Borçlar 8 1569 19082

Diğer Finansal Yükümlülükler 9 0 0

Ticari Borçlar 10 0 0

Diğer Borçlar 11 34022 158802

Finans Sektörü Faaliyetlerinden Borçlar 12 0 0

Devlet Teşvik ve Yardımları 21 0

Borç Karşılıkları 22 0 0

Kıdem Tazminatı Karşılığı 24 84031 79920

Ertelenmiş Vergi Yükümlülüğü 35 0 0

Diğer Uzun Vadeli Yükümlülükler 26 0 0

Ö Z K A Y N A K L A R 11360221 5069871

ANA ORTAKLIĞA AİT ÖZKAYNAKLAR 27 11360221 5069871

Ödenmiş Sermaye 27 13221450 9221450

Ödenmiş Sermaye Enflasyon Düzeltmesi Farkları 27 0 0

Karşılıklı İştirak Sermaye Düzeltmesi (-) 27 0 0

Hisse Senedi İhraç Pirimleri 1 ve 27 3852067 0

Değer Artış Fonları 27 0 0

Yabancı Para Çevrim Farkları 27 0 0

Kardan Ayrılan Kısıtlanmış Yedekler 27 0 0

Geçmiş Yıllar Kar/Zararları 27 -4151579 -3873129

Net Dönem Karı/Zararı -1561717 -278450

AZINLIK PAYLARI

TOPLAM KAYNAKLAR 12788861 6788293

http://kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bildirim.aspx?id=270326

IMKB

(29/03/2013 - 20:00:23)

musta_29
29-03-2013, 22:39
bana pek hayır gibi gelmedi ama hadi hayırlısı.. bir de liste değişikliği olmuş.. bunun etkisi olur mu??

kayserili38
10-04-2013, 17:04
küçük yatırımcı olarak atladım 1,77-1,75 kademelerinde gördüm kısmet olmadı birazdaha yukardan atladım bakalım

Ağa76
10-04-2013, 17:17
Düş düş, düştükçe toplayacam. Satacağım yeride iyi biliyorum.
Mala girmek için fırsat kollayanlarda girerse eğer malı kucağına bırakmadan sana kazandırmazlar haberin olsun.
160 'ın altına düştükçe her 10 kademe için kademe kademe alınır. Ya da düşmeyip 190 'ı hacimli geçerse yine alınıp beklenir.
Malın %40 'ının değik aracı kurumlar üzerinden toplu olduğunu düşünüyorum.

Ne diyorsak o ....

Ağa76
10-04-2013, 17:18
Düşsende çıksanda saldıranın çok olacak. Grup 'larda, günlükçülerde, vurkaçcılarda sipere yatmış hareketi bekliyor. Lot dersen topu topu 4 milyon. İstenirse kısa zamanda 1 de olur 100 de ..... Daha da düşürülmemesinin sebebi (şimdilik); fazla satan olmuyor ve başka gruplar dadanır. Yukarı salınmamasının sebebi (şimdilik); şartlar tam oluşmadı gibi. Velhasıl; aşağı tükürsen sakal, yukarı tükürsen bıyık ... Çokta beklersen eline yüzüne bulaştıracaksın !!!

Eline yüzüne bulaştırmaya başlamıştın ama, hadi bakalım zararın neresinden dönersen kardır ...

kayserili38
11-04-2013, 10:27
birileri topluyor kağıdı yine bakalım sonu ne olacak

kayserili38
11-04-2013, 10:30
hacim desen oda yok ama hacimli gidene kadar 2,50 üzerinde olur bu zaten

Ağa76
11-04-2013, 10:45
hacim desen oda yok ama hacimli gidene kadar 2,50 üzerinde olur bu zaten

Topu topu 4 milyon lot var, bu seviyelerden fazla hacim olmaması normal.

FAY
11-04-2013, 11:14
aman dikkat edelim arkadaşlar!... dun son dakıkaya kadar 40.000 lot alıcılı tawan olmusken tawanı bozduğu gibi 5 kaddemede assaği werıp bugunde 10 kademe asaği werdıler sımdı gene aynı senaryo gene aynı senaryo bıktım bu sığ kağit hareketlerınden yakıyolar mılletı..gunlukcu awcısı

FAY
11-04-2013, 11:17
numaradan tawan yapın bakalım ...çaktırmadanda tawandan werin 14.000 lota dustu 35.000 den ...aradakılerde kendı malıdır nmuhtemelen seans sonu seyredin cümbüşü

Ağa76
11-04-2013, 11:31
numaradan tawan yapın bakalım ...çaktırmadanda tawandan werin 14.000 lota dustu 35.000 den ...aradakılerde kendı malıdır nmuhtemelen seans sonu seyredin cümbüşü

Dün taktik gereği tavanı bozduğu doğru fakat bir an için birilerinin elinde mal olduğunu farzedelim, neden buralardan versin ki !!! elinde ciddi mal varsa maliyeti bile buranın üstünde. Sen olsan burdan mal verir misin? Sığ kağıt eğer ciddi oranda birilerinin elinde ise buralardan mal falan vereceklerini sanmam.

accx
11-04-2013, 11:39
***MEGAP***MEGA POLİETİLEN KÖPÜK SANAYİ A.Ş.( Genel Kurul Toplantısı Çağrısı )

***MEGAP***MEGA POLİETİLEN KÖPÜK SANAYİ A.Ş.( Genel Kurul Toplantısı Çağrısı )

Adres Hadımköy Mah. Mustafa İnan Cad. No:6

Telefon 212 - 7711840

Faks 212 - 7711851

Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Birimi Telefon 212 - 7711840

Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Birimi Faks 212 - 7711851

Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Hayır

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır

Özet Bilgi 2012 YILI OLAĞAN GENEL KURUL ÇAĞRISI

Düzeltme Gerekçesi ve Düzeltilen Bilginin İçeriği

2012 OLAĞAN GENEL KURUL ÇAĞRISINA İLİŞKİN T.T.S.G. İLANIMIZ 03.04.2013 TARİHİNDE TESCİL EDİLMESİNE RAĞMEN GAZETE BASIMI GERÇEKLEŞEMEDİĞİ İÇİN, OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTIMIZ, TOPLANTI SAATİ, GÜNDEMİ VE ADRESİ AYNI KALMAKLA BERABER 14.05.2013 TARİHİNE ERTELENMİŞTİR. . . 05/04/2013 18:18'de KAP'ta yayımlanan bildirimimiz aşağıdaki şekilde düzeltilmektedir.

Karar Tarihi 01.04.2013

Genel Kurul Türü Olağan

Hesap Dönemi Başlangıç Tarihi 01.01.2012

Hesap Dönemi Bitiş Tarihi 31.12.2012

Tarihi ve Saati 14.05.2013 11:00

Adresi Levent Mahallesi Safran Sokak No.5 Beşiktaş - İstanbul

Gündem Gündem :
1. Açılış ve Toplantı Başkanlığının seçimi
2. Toplantı başkanına toplantı tutanaklarını hissedarlar adına imzalama yetkisinin verilmesi
3. 2012 yılı yönetim kurulu faaliyet raporu ile bilanço gelir gider tablosu hesaplarının ve denetçi raporunun okunması
4. Genel Kurulda okunan 2012 yılı yönetim kurulu faaliyet raporu ile denetçi raporunun müzakeresi kabulü ya da reddi hakkında karar alınması
5. Yönetim Kurulunun ibrası
6. Denetçinin ibrası
7. Yönetim kurulu seçimi ve görev süresinin tespiti
8. Denetçi seçimi ve görev süresinin tespiti
9. Yönetim kuruluna ücret ödenip ödenmemesi hususunun görüşülmesi ve ödenecek ücretin tespiti
10. Y.K tarafından hazırlanan Genel Kurul Çalışma Usul ve Esasları hakkında İç Yönergenin görüşülerek onaylanması,
11. 2012 faaliyet dönemi karının dağıtılıp dağıtılmaması hakkında karar alınması
12. Sermaye Piyasası Mevzuatı ve Sermaye Piyasası Kurulu düzenlemeleri çerçevesinde Yönetim Kurulu'nca seçilen Bağımsız Denetim Kuruluşu seçiminin görüşülmesi ve onaylanması hakkında karar alınması.
13. Genel Kurul?da oylamaya sunulup karara bağlanmaksızın Sermaye Piyasası mevzuatı ve ilgili düzenlemeler kapsamında 01.01.2012-31.12.2012 hesap döneminde Şirket ortakları veya üçüncü kişiler lehine teminat, rehin ve ipotek (?TRİ??) verilmediği ve bu suret ile menfaat sağlanmadığı, hususlarında Ortaklara yapılacak bilgilendirme ve açıklamalar yapılması,
14. Genel Kurul?da oylamaya sunulup karara bağlanmaksızın Sermaye Piyasası mevzuatı ve ilgili düzenlemeler kapsamında 01.01.2012-31.12.2012 hesap döneminde Şirketimizce yapılan bağışlar hakkında Ortaklara yapılacak bilgilendirme ve açıklamalar yapılması,
15. Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: IV, No:56 sayılı "Kurumsal Yönetim İlkelerinin Belirlenmesine ve Uygulanmasına İlişkin Tebliğ" ve Türk Ticaret Kanunu'nun 395 ve 396. Maddeleri uyarınca, yönetim hakimiyetini elinde bulunduran pay sahiplerine, Yönetim Kurulu üyelerine, üst düzey yöneticilere ve bunların eş veya ikinci dereceye kadar kan ve sıhr yakınlarına, şirket veya bağlı ortaklıkları ile çıkar çatışmasına neden olabilecek nitelikte işlemleri bizzat veya başkası adına yapabilmeleri, rekabet edebilmeleri, bu kapsamdaki şirketlere ortak, yönetim kurulu üyesi ve/veya yönetici olabilmeleri için izin ve yetki verilmesi.
16. Dilekler ve kapanış.

Gündem Maddeleri Arasında Ticari Ünvana İlişkin Ana Sözleşme Tadili Hususu Var mı? Hayır

Gündem Maddeleri Arasında Faaliyet Konusuna İlişkin Ana Sözleşme Tadili Hususu Var mı? Hayır

Gündem Maddeleri Arasında Şirket Merkezine İlişkin Ana Sözleşme Tadili Hususu Var mı? Hayır

http://kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bildirim.aspx?id=273190

BIST

(11/04/2013 - 11:37:26)

dronur
11-04-2013, 11:42
haklıymışsın kardeş, geri aldım lafımı :)

FAY
11-04-2013, 11:51
siz genede bi otobus bıletı tedarıkte bulundurun nemelazım tren klakmaz lokomotifi arızalanır ... dostum burdan kımse mal wermez demıssın tawandan 34500 lotu tawanken neden wersınler ? ben dahıl ? dibin dibi deyımını unutma dostum ayrıca zararın neresınden donsen kardır demıs atalarımız.. ama saygı duyarım dusuncene elbette .. bol kazançlar

kayserili38
11-04-2013, 12:10
siz genede bi otobus bıletı tedarıkte bulundurun nemelazım tren klakmaz lokomotifi arızalanır ... dostum burdan kımse mal wermez demıssın tawandan 34500 lotu tawanken neden wersınler ? ben dahıl ? dibin dibi deyımını unutma dostum ayrıca zararın neresınden donsen kardır demıs atalarımız.. ama saygı duyarım dusuncene elbette .. bol kazançlar

sn fay sen izmit depremi sendenmi kaynaklandı.Tahta indir boşalt olacakki hızlansın yoksa gidermi sence

Ağa76
11-04-2013, 12:24

34500 lot bir şey sayılmaz, senin gibi düşünen ky'lar, dün alıp karı görenler, tavanı bozarda alttan alırım diyenler bu kadarlık bir lotu veriyor işte. Dün tavandan verenler şimdi karlı mı çıktı ??? !!! Malı elinde tutan verse zaten hacim böyle olmaz. Hem tavandan verdiysen bu seni bağlar, elinde mal kalmadığına göre artık yorum yapman doğru olmaz bence.

hiram
11-04-2013, 12:36
bayrd dedı bırı aklımda megap vardı yook bayrd 17 olacak falan fılanda

megap dedım kac defa kendıme sabah seansın gıttı bayrd aldık kısmet degılmıs

sızlere hayırlı olsun arkadalar

FAY
11-04-2013, 13:04
insaallah siz haklı cıkarsınız ancak 1.5 trılyon zararlı bılançosuna we b grubunda olması sebebıyle hep hatamı yaptım almakla dedırttı bugun tawanı gorunce azalttım .. sadece 5 leri gordu dıye yatırım yapıyosanız dıycek sözum yok ozur dıler haklısınız der susarım !.. ayrıca 2. seans aktıften emır gondereceğim sert dusmesınden endıselıyım ama ınsallah cıkarda hepımız kazanırız sadece tawan olan kağitların bır kısmı 2.seans hafıf yukarı sert asaği tecrubelerım fazla bılınsın ıstedim..

FAY
11-04-2013, 13:06
36000 lota az dıyen arkadas :) kağitın kademelerı 8 lot 33 lot 1 lot 344 lot falandı :)

conqueror79
11-04-2013, 13:10
Arkadaşlar bu kağıt nereye gider? Zararımı çıkartmam için %100 kar etmem lazım. 4 leri görür mü? Bir de beklenti nedir? Cevap verirseniz sevinirim.

Ağa76
11-04-2013, 13:15
36000 lota az dıyen arkadas :) kağitın kademelerı 8 lot 33 lot 1 lot 344 lot falandı :)

36000 lota çok diyorsan, borsadan ne kadar anladığın belli ve bence burda boşyere milletin kafasını karıştırma. O dediğin lotlar anlayana dönüşün sinyalleri idi, her senette benzer durumlar olur.

FAY
11-04-2013, 13:18
estağfurullah senden daha ıyı borsacı olma gıbı bı ıdııam yok rahat ol kral borsacı sen ol nemo problemo :) kafa karıstırmak reel bılgılerle olmaz ayrıcada... bir reel bılgı daha wereyım son olarak..tawandaki 35000 lot cekıldı su an tabana kadar sadece 7000 lot war maalesef..

FAY
11-04-2013, 13:21
tawanda su an cekılmeyen lot mıktarı sadece 4354!... altlar bomboş.. toplamdada 7513 lot alıcı war ... dıkkat edın dostlarım ucacak kaçacaklara ıtımat edıp yanmayın kararı kendınız werın ..herkese bol kazançalar

Ağa76
11-04-2013, 13:22
insaallah siz haklı cıkarsınız ancak 1.5 trılyon zararlı bılançosuna we b grubunda olması sebebıyle hep hatamı yaptım almakla dedırttı bugun tawanı gorunce azalttım .. sadece 5 leri gordu dıye yatırım yapıyosanız dıycek sözum yok ozur dıler haklısınız der susarım !.. ayrıca 2. seans aktıften emır gondereceğim sert dusmesınden endıselıyım ama ınsallah cıkarda hepımız kazanırız sadece tawan olan kağitların bır kısmı 2.seans hafıf yukarı sert asaği tecrubelerım fazla bılınsın ıstedim..

madem hala daha elinde mal var, neden "numaradan tawan yapın bakalım ... seans sonu seyredin cümbüşü..." gibi laflarla milletin kafasını bulandırıyorsun? !!! Madem seans sonu çakılacaktı malı niye satmadın???
madem şirketin zararı vardı, hissesini neden elinde tutuyordun?
sen elindekileri de satta burda traş yapma, banada cevap yazma.

Ağa76
11-04-2013, 13:26
Arkadaşlar bu kağıt nereye gider? Zararımı çıkartmam için %100 kar etmem lazım. 4 leri görür mü? Bir de beklenti nedir? Cevap verirseniz sevinirim.

işin özü; bu tip kağıtlar 0,4 de olabilir 40 da. garantisi yoktur.

alitan1970
11-04-2013, 13:37
senedin aracı kuruluş dağılımı olan var mı? paylaşabbilir mi teşekkürler...

FAY
11-04-2013, 13:56
2. seansta bana hak wericeksın sana cwp yazmıyorum ...

Ağa76
11-04-2013, 13:57
senedin aracı kuruluş dağılımı olan var mı? paylaşabbilir mi teşekkürler...

malın birilerinin elinde olduğunu farzetsek dahi, malı toplayanlar dikkat çekmemek için birden çok aracı kurum üzerinden alım yaptıkları için bu dağılımı görmek fazla bir anlam ifade etmeyebilir.

alitan1970
11-04-2013, 14:24
malın birilerinin elinde olduğunu farzetsek dahi, malı toplayanlar dikkat çekmemek için birden çok aracı kurum üzerinden alım yaptıkları için bu dağılımı görmek fazla bir anlam ifade etmeyebilir.

dostum onu biliyorum sadece bilgi amaçlı :)

kayserili38
11-04-2013, 14:28
fay şurdan kaybol boş boş yazıların var

kayserili38
11-04-2013, 14:37
adam şimdi tabana deydirip tavan yapıyormuş kimse kalmaz sonra çok konuşanlarda gider

FAY
11-04-2013, 14:58
kayserili para için takla atma bir egon tawan yapmışfarkındamısın 2.. ...sözlerıne dıkkat et we sakın bırdaha msj yazma adımı anıp uyarıyorum seni... bu arada tawana yakın bi açılış yaptı ve bırakmadılar bariz yanıldım bu kağit hakkında bugün için..satmayıp kazanan arkadasları tebrık ederim.. hayırlı kazançlar herkese

kayserili38
11-04-2013, 15:06
kayserili para için takla atma bir egon tawan yapmışfarkındamısın 2.. ...sözlerıne dıkkat et we sakın bırdaha msj yazma adımı anıp uyarıyorum seni... bu arada tawana yakın bi açılış yaptı ve bırakmadılar bariz yanıldım bu kağit hakkında bugün için..satmayıp kazanan arkadasları tebrık ederim.. hayırlı kazançlar herkese

daha çok yanılırsın saksıyı biraz doldur arada bir sula

FAY
11-04-2013, 15:44
kişi herkesi kendi gibi bilirmiş demiş üstadlar..bizdekine saksı demıyolar dostum :) ama sorun değil sen mutlu olacaksan bulurum bı kayseri saksısı nemo problemo..

kayserili38
11-04-2013, 16:58
adam tahtayı ele geçirdi istedidiği gibi oynuyor ulan para bende olacaksın bende seni nasıl oynatırdım.

kayserili38
11-04-2013, 21:23
bu hissede bir bende var galiba son zamanlarda hangi hisselerden umut kesildeyse onun üzürine yürüyorlar bakıyorum brkosan dipte uşak dipte escom-ericom-orge diplerde sırada megap mı?daha önceki çıkışlarda hacimsiz olmuş teknik olarak gidermi zamanla göreceğiz.2.01 de boşluk 2.19-2.30-2.64-3.00 sıralı dirençleri destek 2.01-1.92 bakalım görelim neler olacak fazla lotum olmasada takip için bir miktar aldım bazen 1000 tl olur 30 bin örnek orge vb.

ekonomistomer
12-04-2013, 08:03
Genel Kurul Toplantısı 1 ay sonraya ertelenmiş olmasına rağmen sabahki tavan bozmadı..Beklenti devam ediyor fazla riske girmeden 1 ay sabır..

Ağa76
12-04-2013, 09:25
Genel Kurul Toplantısı 1 ay sonraya ertelenmiş olmasına rağmen sabahki tavan bozmadı..Beklenti devam ediyor fazla riske girmeden 1 ay sabır..

Sanki Genel Kuruldan birşey çıkacak ve kokusunu alanlar daha haber çıkmadan hemen atladı gibi. Sadece varsayım tabii, arka planları bilmiyoruz. Genel Kuruldan ne çıkar ne çıkmaz bilinmez ama 2 günlük hareketlere bakılırsa birilerinin bir hesabı var. Küçük yatırımcının yapacağı iş değil bu. Şu ana kadar küçük yatırımcıya mal verme gibi bir durumunda olduğunu sanmıyorum çünkü mal birilerinin elindeyse eğer, maliyetleri bu seviyelerin dahi üzerinde.

kayserili38
12-04-2013, 12:48
2,01 boşluk 1,92 destek dedik adam benimi okudu ne yaptı sağolasın 1,98 den verdiğin mallar için teşekkürler yola kaldığımız yerden devam diyorsun bende desteklerim ama artık hedeften şaşma derim

kayserili38
12-04-2013, 14:45
yok arkadaş bu hissede buraya kadarmış bütün lotlar senin olsun spek sen adam değilsin kafanda çalışmıyor seninle zamanı öldürüremem .

hurkan78...
13-04-2013, 19:46
vallahi bu kagıt iyi gitti zamanında 5leri gecerek sanırsam
sonra 2nin altına indi
bir daha 5lere gider mi, bence zor
ama belki 2,5 -3 falan olur ..
5ten 2nin altına inişine gösterdiği tepki olarak

dikkatli olmak lazım yine de..
yatırım tavsiyesi değildir..

FAY
14-04-2013, 05:44
yok arkadaş bu hissede buraya kadarmış bütün lotlar senin olsun spek sen adam değilsin kafanda çalışmıyor seninle zamanı öldürüremem . ;D 2 gun dik duramadın be dostum 2 gunde geldin sözüme ..saksını 2 günde bir sula sen ;D

kayserili38
14-04-2013, 21:01
;D 2 gun dik duramadın be dostum 2 gunde geldin sözüme ..saksını 2 günde bir sula sen ;D
seni sulayorum ya yetmezmi?Ben boş konuşmam boş yorum yapmam gitmeyecekse çıkarım 1.80-2.15 beğenmiyormusun?

FAY
15-04-2013, 01:55
çıktın demek kayserili...cuma gunku hareketınden yola cıkarak son dakıkalarda bu seferde ben cuma gunu 2.07 den malıyetlendim ! ... şimdide ben cıkacak dıyorum sen dusecek dedın sattın ..bakalım kayseri saksısımı ıstanbul saksısımı sulanmaya ıhtıyacı olucak bu hafta ;) bende boş yazmam ... kayserilileri parayı sewen ınsanlar olarak bilirdik ..2.50 lerden gelirsen aramıza almayız ona göre ...