PDA

View Full Version : Haftalık Ekran

Pages : [1] 2 3

autotruble
20-06-2012, 00:42
Bu başlık kendime ait 3. başlık olacak.
7/24 trading başlığında 10bin lira başlangıç portföyü ile trade edecez. Trade edeceğimiz senetlerin alış ve satış yerleri peşinen belirtilecek ve bu seviyeler çalıştığında trade gerçekleşmiş olacak. Yaptığımız tradeler sonucunda sanal olan 10bin liralık portföyümüz artacak veya azalacak. Hem alınan satılan hem nereden alınıp nereden satılıdığı hem de totalde portföye ne kattığı ya da eksilttiği eşliğinde trade sonuçlarını değerlendirecez. Fırsat buldukça senet oldukça trade ederek 10bin lirayı katlamaya çabalayacaz. Amacımız durmadan ve düzenli olarak seri değişimlerle karı cebe alıp alıp sanal paayı katlamak olacak.

Burdaki işlemle tradeler sanal miktarlar üzerinden gerçekleşecektir. Kesinlikle al ya da sat değldir. Seri ve düzenli bir kar al politikasına göre düşünülen bir şablondur. Sorumluluk burdaki yazılan çizilenlerin sourmluluğu değerlendirene aittir. Sonra saçma sapan alayım mı nereden alayım ne oldu satıyor muyuz vb soru msj umarım gelmez.

Hisse net ailesine hayırlı olsun 7/24 trading...

PHOENIX07
20-06-2012, 00:43
Hayırlı olsun Sv Dostum Auto...

izzet44
20-06-2012, 00:45
hayırlı olsun ...

autotruble
20-06-2012, 00:45
İlk senedimiz Goody,

Alış cari fiyat olan 58.25
poz full 171,67 lot Goody 5825 maliyetle tradeyiz.
Portföy başlangıç değeri olan 10bin lirada.
6025 sat hedefi. Yarın veya herhangi bir zamanda 6025yandığı anda bizde sat gerçekleşir trade sona erer!!!

autotruble
20-06-2012, 00:47

Eyvallah değerli Phoenix. Ben işlem yapmadığım sırada trade etmeye yetkilisin zaten haberin olsun unutma.

izleyicilere diğer önemli hatırlatma. Bu başlıkta Phoenixle ortak değerlendirmelerimiz de yer alacak. daha çok birlikte eleyip seçecez. Bazen ben tek bazen kendisi tek trade gerçekleştirecek olsa da daha çok ortak olacak bu tradeler....

meraklı35
20-06-2012, 00:48
sn hocam allah mahcup etmesin 4 gözle takip ediceğim...

20-06-2012, 00:51
hayırlı olsun..

borsada sürekli trade zor iştir..

forum kurallarını unutmadan topiğe başarılar dilerim..

autotruble
20-06-2012, 01:04
hayırlı olsun..

borsada sürekli trade zor iştir..

forum kurallarını unutmadan topiğe başarılar dilerim..

Tşk ederim sevgili moderatörüm. Kısa vade her zaman zordur ve çoğu kişi kısada para kazanılabileceğine inanmaz ihtimal vermez. İyi bilen ne yaptığını bilen kişi şartlarına kurallarına stoplarına hedeflerine uyduğu sürece her vadede para kazanır diye düşünenlerdenim ben. daha önce de bunu ispatlamış biri olarak umarım bu başlıkta da tekrar başarılı oluruz. Forum kurallarına uymayanları bizzat kendi elleirimle sizlere teslim edecem zaten. Tekrar tşkler.

baygandalf
20-06-2012, 01:05
Hayırlı olsun Sn autotruble. Başarılar dilerim, takip edeceğim.

BKCAN
20-06-2012, 01:09
hayırlı olsun :)

murcomas
20-06-2012, 01:12
hayırlısı olsun allah utandırmasın basarılar

izzet44
20-06-2012, 01:21
slmlar gun ıcınde
bır defamı aynı hıssede trade edılecek yoksa ılk alım yerıne gelıp ılk satım yerıne gelındıgınde satılıp
tekrar ılk alım noktasına gelırse
hısseye gırıs yapılacak mı tsk ler

cardia
20-06-2012, 01:25
stop yok mu peki :) stop ta olsaydı eyiydi yav :) ortaklardan selamlar :)
Not: hala caebimdekileri düşünüyorum :halayci:

pampam
20-06-2012, 01:51
Hayirli,uğurlu olsun sn autotruble,sn phoenix,ALLAH utandirmasin,basarilarinizin devamini dilerim..

göktoprakdeniz
20-06-2012, 06:50
Sayın autotruble hayırlısı olsun ALLAH utandırmasın basarılar...:)

kova2009
20-06-2012, 07:44
Hayırlı uğurlu olsun
Başarılar
Takipçinizim

seyttans
20-06-2012, 08:26
slm
kolay gelsin diyelim.....

Jokerr
20-06-2012, 08:52
Gayet güzel amacına uygun.

Nöbetçi çorbacı gibi.

Çorbanı al çık.

Selamlar dostlar kolay gelsin ikinizede.

KEREMce
20-06-2012, 09:10
7/24 trading iddialı olduğu kadar güzel bir başlık koymuş usta.. bence çok yararlı olacak.. hayırlı olsun tün izleyenlerine..

mahmut1
20-06-2012, 09:52
Hayırlı olsun başarılar dilerim.

erciey
20-06-2012, 10:23
sv autotruble ve sv Phoenix....
güvenim tam....hayırlı uğurlu bol kazançlı olsun.... :cool:

acdc
20-06-2012, 10:42
hayırlı olsun Allah utandırmasın
başarılar sevgiler saygılar

herif
20-06-2012, 12:25
hayırlı olsun hocam

Darim
20-06-2012, 13:22
7/24 trading başlığında 10bin lira başlangıç portföyü ile trade edecez. Trade edeceğimiz senetlerin alış ve satış yerleri peşinen belirtilecek ve bu seviyeler çalıştığında trade gerçekleşmiş olacak. Yaptığımız tradeler sonucunda sanal olan 10bin liralık portföyümüz artacak veya azalacak. Hem alınan satılan hem nereden alınıp nereden satılıdığı hem de totalde portföye ne kattığı ya da eksilttiği eşliğinde trade sonuçlarını değerlendirecez. Fırsat buldukça senet oldukça trade ederek 10bin lirayı katlamaya çabalayacaz. Amacımız durmadan ve düzenli olarak seri değişimlerle karı cebe alıp alıp sanal paayı katlamak olacak.

Burdaki işlemle tradeler sanal miktarlar üzerinden gerçekleşecektir. Kesinlikle al ya da sat değldir. Seri ve düzenli bir kar al politikasına göre düşünülen bir şablondur. Sorumluluk burdaki yazılan çizilenlerin sourmluluğu değerlendirene aittir. Sonra saçma sapan alayım mı nereden alayım ne oldu satıyor muyuz vb soru msj umarım gelmez.

Hayırlı Uğurlu olsun.
Tek Atış'ı izlemiştim. Burası daha başarılı olacak inancındayım.

Darim
20-06-2012, 13:25

Hocanın terzisine sor. Eğer cep delik değilse seninkiler cepte duruyor. Bir ara hareketlenecekler.
Ama terzi hile yapmışsa cepten kayıp gidiyorlar haberin olsun ortak.:wink:

ENGİN03
20-06-2012, 13:51
topik hayırlı olsun,,,, her daim takipteyiz.........

trushan
20-06-2012, 16:01
Sayın Ömer Hocam,
Yeni topiğiniz Hayırlı olsun.
Herzaman takipçinisiz.
Sayın phoenix07 de selam olsun...

memet1341
20-06-2012, 20:56
ömer hocam topiğniz hayırlı olsun

DİEGO
20-06-2012, 21:02
Hayırlı olsun, başarılar ve kolaylıklar dilerim arkadaşlar.

trsenatese
20-06-2012, 22:58
hayırlı,kazancımız bereketli olsun üstadım...takipteyim her daim ...başarılar :)

ENGİN03
21-06-2012, 00:21
Ustam topiği açtın ama dükkana fazla uğramıyorsun, sana bi çırak lazım: Ben gibi :)

autotruble
21-06-2012, 00:26
hayırlı olsun ...

sn hocam allah mahcup etmesin 4 gözle takip ediceğim...

hayırlı olsun :)

Hayırlı olsun Sn autotruble. Başarılar dilerim, takip edeceğim.

hayırlısı olsun allah utandırmasın basarılar

Hayirli,uğurlu olsun sn autotruble,sn phoenix,ALLAH utandirmasin,basarilarinizin devamini dilerim..

Sayın autotruble hayırlısı olsun ALLAH utandırmasın basarılar...:)

Hayırlı uğurlu olsun
Başarılar
Takipçinizim

slm
kolay gelsin diyelim.....

Gayet güzel amacına uygun.

Nöbetçi çorbacı gibi.

Çorbanı al çık.

Selamlar dostlar kolay gelsin ikinizede.

7/24 trading iddialı olduğu kadar güzel bir başlık koymuş usta.. bence çok yararlı olacak.. hayırlı olsun tün izleyenlerine..

sv autotruble ve sv Phoenix....
güvenim tam....hayırlı uğurlu bol kazançlı olsun.... :cool:

Hayırlı olsun başarılar dilerim.

hayırlı olsun hocam

Sayın Ömer Hocam,
Yeni topiğiniz Hayırlı olsun.
Herzaman takipçinisiz.
Sayın phoenix07 de selam olsun...

topik hayırlı olsun,,,, her daim takipteyiz.........

Hayırlı Uğurlu olsun.
Tek Atış'ı izlemiştim. Burası daha başarılı olacak inancındayım.

hayırlı,kazancımız bereketli olsun üstadım...takipteyim her daim ...başarılar :)

Hayırlı olsun, başarılar ve kolaylıklar dilerim arkadaşlar.

ömer hocam topiğniz hayırlı olsun

Gerek buradan gerek özel msjla vede itibar puanıyla hayırlı olsun bütün dostlara sevenlere yanımızda oldukları bizleri destekledikleri için tşk ediyorum. İnşallah umduğumuzdan daha güzel daha başarılı daha zevkli bir başlık olur.

erhanaxe
21-06-2012, 00:28
[B][COLOR="#000080"]Merhaba Dostum

Yeni topiğin hayırlı olsun...

autotruble
21-06-2012, 00:32
Ustam topiği açtın ama dükkana fazla uğramıyorsun, sana bi çırak lazım: Ben gibi :)

Topic hepimizin ben sadece ana yüklenici durumundayım. Ne zaman istersen buyur gel.

İlk senedimiz Goody,

Alış cari fiyat olan 58.25
poz full 171,67 lot Goody 5825 maliyetle tradeyiz.
Portföy başlangıç değeri olan 10bin lirada.
6025 sat hedefi. Yarın veya herhangi bir zamanda 6025yandığı anda bizde sat gerçekleşir trade sona erer!!!

İlk gün Goody belirlediğimiz satış hedefi olan 6025dibinden 60liradan dönmüş durumda. Trade başarılı bir şekilde gerçekleşmiş kabul ediyorum herhalde kimse 0.25 kademe için olmadı demeyecektir:)

Sonuç: 171, 67çarpı 60lira eşittir 10300lira olmuş durumdayız.

Komisyon vb hesaplarsak 10250liramız var şu an. Reele mümkün olduğu kadar yakın tutmaya çalışacam.

autotruble
21-06-2012, 00:43
Merhaba Dostum

Yeni topiğin hayırlı olsun...

Tşk dostum al takke ver külah devam edecez bakalım kim kimin takkesini alacak...

Yeni trade senedimiz Avtur.

Poz 5bin giriş 1.74 çıkış 1,79 miktar 2874lot. 179yandığı anda 174 maliyetliler sahibin verilmiş olur. 172 bugünkü tavanı düşerse 171le 3 kademe zararına satış gerçekleşecek.

Kalan poz 5250. 5250ile de Flap Kongrenin 490liradaki halka arzına katılıyorum. Satış hedefi daha sonra halka arz sonuçlarına göre... Para bitti:)

sussli
21-06-2012, 01:19
sevgili dostum,
hayırlı uğurlu olsun.
takibindeyim, buranın da abonesiyim artık :)

trsenatese
21-06-2012, 10:12
Tşk dostum al takke ver külah devam edecez bakalım kim kimin takkesini alacak...

Poz 5bin giriş 1.74 çıkış 1,79 miktar 2874lot. 179yandığı anda 174 maliyetliler sahibin verilmiş olur. 172 bugünkü tavanı düşerse 171le 3 kademe zararına satış gerçekleşecek.

Kalan poz 5250. 5250ile de Flap Kongrenin 490liradaki halka arzına katılıyorum. Satış hedefi daha sonra halka arz sonuçlarına göre... Para bitti:)

tebrikler üstadım Avtur da zamanında yermizi alamasakta,alan arkadaşları da kutlarım...:)ve nacizane bir önerim olacak... hisseleri nasıl ve neye göre seçtiğinizi,hisse seçim kriterlerinizi... ögrenmek isterdim..zaman zaman da olsa fırsatınız olduğunda eğitim amaçlı öğretici bilgilerde paylaşsanız nacizane minnettar olurdum size.sonuçta bilgi paylaşıldıkca büyür ve bu topik te bizler değerli parlaşımlarda bulunabiliriz zamanla.şahsen ben öğrenmek istiyorum.'' bilgiyi paylaşmak aklın zekatıdır demiş Yunus Emre''...ayrıca teşekkür ederim..bol kazançlar

autotruble
21-06-2012, 16:00

Avtur sabah düşük 180 oldu ve 184tavan kapalı işlem görü. Alı gerçekleştiremediğimiz için trademiz gerçekleşmedi.

5000ile düşünülen 2874lotlık Avtur tradei gerçekleşmedi alım gerçekleşemediğinden. Flap hala bekliyoruz arza katıldık güya ama gelen giden işlem vs yok buda gerçekleşmemiş ertelenmiş vs olabilir.

emirkaan
21-06-2012, 16:21
hocam öncelikle hayırlı olsun; acaba galip sizi takip ediyor olabilirmi ?

Pin
21-06-2012, 17:14
Hayırlı oldun dostum..
Başarılıar demiyorum.Zati kesin orası :)

trendci
21-06-2012, 17:14
Hayırlı olsun, başarılar..

memolim13
21-06-2012, 17:24
Hayırlı olsun, şimdiden bomba gibi başlamışsınız maşaallah :cool:

REAL_PEREST
21-06-2012, 17:31
Hayırlı olsun başarılar

FAKİR FUKARA
21-06-2012, 17:34
Avtur sabah düşük 180 oldu ve 184tavan kapalı işlem görü. Alı gerçekleştiremediğimiz için trademiz gerçekleşmedi.

5000ile düşünülen 2874lotlık Avtur tradei gerçekleşmedi alım gerçekleşemediğinden. Flap hala bekliyoruz arza katıldık güya ama gelen giden işlem vs yok buda gerçekleşmemiş ertelenmiş vs olabilir.

Objektif bakışınız ve dürüstlüğünüz için ayrıca tebrikler.Bugün olmadı ama sizi takip ettiğim kadarıyla sonuç güzel olacak..

analiz10
21-06-2012, 17:48
autotruble üstad topiğiniz hayırlı olsun. Yorumlarınız bağımlılık yapıyor. Başarılarınızın devamını dilerim.

katpa608
21-06-2012, 18:00
Sn. autotruble, hayırlı uğurlu olsun.
Tek atıştan beri takip ediyorum...

land
21-06-2012, 18:04
hayırlı olsun yenı mekanınz bol kazanclar dılerım

KEENan279
21-06-2012, 19:16
Sn.Autotruble Hayırlı Olsun. Nerede bir kafile görsem en önde sizi gördüğüme nedense hiç şaşırmıyorum...:) Topiğinizin takipçisiyiz... Başarılar diycem komik olacak biraz ;)

sayokan55
21-06-2012, 19:38
hayırlı uğurlu ve bereketli olsun.tam aradığım yer.on onbeş kağıt arasından onu mu yok şunu mu yok yok şu olsun vs.o şu bu derkende kağıt kaçıyor ayazda kalıyordum.şimdi tek hedef.aslanlar gibi.aslanlarda öyle yapar.sürüden bir av kestirirler gözlerine , diğer avlar hiç kımıldamasa bile hedefe kitlendikleri avı kovalarlar.teşekkürler autotruble.

tr-68
21-06-2012, 19:57
hocam hayırlı olsun insallah hepberaber nasibimiz bol olsun

slckbz
21-06-2012, 19:57
Üstat GSARAY için yorum alabilirmiyim, teşekkürler

tr-68
21-06-2012, 20:06
arkadaslar burda yorum falan yok hoca sadece ve sadece kendisine güzel görünenleri yazar gecer istek parca kimse çalmaz ve sonuna kadar da haklı tek atıştada bu böyleydi gez gözdede bu böyle

KEENan279
21-06-2012, 20:16

..............

avcı
21-06-2012, 21:25
Hayırlı olsun.

merdem
21-06-2012, 22:17
Hayırlı olsun, başarılar :)

muhammetkurt
21-06-2012, 22:42
Abone oldum bile :)

miki1
21-06-2012, 22:45
hocam hayırlı olsun

sergie15
22-06-2012, 00:03
hayırlı olsun takibe devam....

rasim1983
22-06-2012, 00:08
yeni topiğiniz,HayırLar getirir inşallah.sizin gibi insanLara Yardımcı oLanLara Rabbim zevaL vermesin.

mr.big
22-06-2012, 00:26
sayın Autotrouble.. Allah utandırmasın.. yeni topiğiniz hayırlı olsun....

autotruble
22-06-2012, 01:05
sevgili dostum,
hayırlı uğurlu olsun.
takibindeyim, buranın da abonesiyim artık :)

Hayırlı oldun dostum..
Başarılıar demiyorum.Zati kesin orası :)

Tşkler sevgili abilerim.

Trade edelim dedik senet sayısı sıfıra düştü aniden:)

tebrikler üstadım Avtur da zamanında yermizi alamasakta,alan arkadaşları da kutlarım...:)ve nacizane bir önerim olacak... hisseleri nasıl ve neye göre seçtiğinizi,hisse seçim kriterlerinizi... ögrenmek isterdim..zaman zaman da olsa fırsatınız olduğunda eğitim amaçlı öğretici bilgilerde paylaşsanız nacizane minnettar olurdum size.sonuçta bilgi paylaşıldıkca büyür ve bu topik te bizler değerli parlaşımlarda bulunabiliriz zamanla.şahsen ben öğrenmek istiyorum.'' bilgiyi paylaşmak aklın zekatıdır demiş Yunus Emre''...ayrıca teşekkür ederim..bol kazançlar

Malesef öğretmeye zamanım yok:( Balık tutabilmek önemli haklısın. Doğrusu bu olsa da benim böyle bir amacım da zamanım yok malesef...

hocam öncelikle hayırlı olsun; acaba galip sizi takip ediyor olabilirmi ?

Galip içeride volta atıyordur beni nerden takip edemez... Tşk ederim.

Objektif bakışınız ve dürüstlüğünüz için ayrıca tebrikler.Bugün olmadı ama sizi takip ettiğim kadarıyla sonuç güzel olacak..

Objektif bakmak şart. Hayal peşinde fantezi peşinde değiliz. Ortada bir başlangıç rakamı ve düşünülen işlemler ile elde edeceğimiz somut sonucumuz olacak. Bakalım düşündüklerimiz paraya nasıl yansıyorun derdindeyiz yani. Tşk inşallah sizlere de bir faydamız dokunur.

Sn. autotruble, hayırlı uğurlu olsun.
Tek atıştan beri takip ediyorum...

Pişman mısın:)

Sn.Autotruble Hayırlı Olsun. Nerede bir kafile görsem en önde sizi gördüğüme nedense hiç şaşırmıyorum...:) Topiğinizin takipçisiyiz... Başarılar diycem komik olacak biraz ;)

En önde olmasam bile elimi taşın altına koymaya gayret ediyorum gücüm zamanım bilgim ölçüsünde. İnşallah başarılı oluruz diyelim yine de. Tşk ederim size de.

hayırlı uğurlu ve bereketli olsun.tam aradığım yer.on onbeş kağıt arasından onu mu yok şunu mu yok yok şu olsun vs.o şu bu derkende kağıt kaçıyor ayazda kalıyordum.şimdi tek hedef.aslanlar gibi.aslanlarda öyle yapar.sürüden bir av kestirirler gözlerine , diğer avlar hiç kımıldamasa bile hedefe kitlendikleri avı kovalarlar.teşekkürler autotruble.

Ben de teşekkür ederim de. Burda amaç daha çok ölçüm yapmak tabi ki arada aldıklarımız sattıklarımız olabilir/olacaktır. Aha işte hedef hadi dalalım dersen/dersek sonu bence hüsran olur. Sonra uyarmadı demesin kimse... Güzel dilekler için tşkler.

Üstat GSARAY için yorum alabilirmiyim, teşekkürler

Bu tip sorular yorumlar es geçilecektir...

yeni topiğiniz,HayırLar getirir inşallah.sizin gibi insanLara Yardımcı oLanLara Rabbim zevaL vermesin.

Amin ve teşekkürler dostum.

Hayırlı olsun, şimdiden bomba gibi başlamışsınız maşaallah :cool:

Hayırlı olsun başarılar

Hayırlı olsun, başarılar..

autotruble üstad topiğiniz hayırlı olsun. Yorumlarınız bağımlılık yapıyor. Başarılarınızın devamını dilerim.

hayırlı olsun yenı mekanınz bol kazanclar dılerım

hocam hayırlı olsun insallah hepberaber nasibimiz bol olsun

Hayırlı olsun.

hayırlı olsun takibe devam....

hocam hayırlı olsun

Abone oldum bile :)

Hayırlı olsun, başarılar :)

sayın Autotrouble.. Allah utandırmasın.. yeni topiğiniz hayırlı olsun....

Güzel dilekler samimi iltifatlar için hepinize ayrı ayrı Tşkler dostlar. Umarım yaptığımız güzel şleri aynen devam ettirir bu bizleri seve dostları üzmeden onlara bir fayda sağlayarak yolumuza devam ederiz.

autotruble
22-06-2012, 01:14
Elde var 10250cash trade edecek sent kstiremedik gözümüze yarın için:( Flap arzından ses çıkadı ve açıklamada yapılmadı bunu da alamadık... Şimdilik elde cash ile en iisi bay geçip Fringe izleyelim...

cengiz61
22-06-2012, 01:27
hayırlı olsun dostum

Pin
22-06-2012, 11:52
Haklısın dostum..
Senet bulmak zor..endeks gidiyor olsa bile..
..
Gidecekleri varsada gitmiyorlar..

clawman
22-06-2012, 12:37
Üstad yeni topiğin(m)iz hayırlı, kazancımız bereketli olsun ...takipteyim, aboneyim, BAŞARILAR, ...

autotruble
22-06-2012, 12:56
Elde var 10250cash trade edecek sent kstiremedik gözümüze yarın için:( Flap arzından ses çıkadı ve açıklamada yapılmadı bunu da alamadık... Şimdilik elde cash ile en iisi bay geçip Fringe izleyelim...

İşlem yeri Egeen; giriş 65 miktar bütün portföy ile, satış yok pazartesiye satışı yapacaz eğer bugün 65öğleden sonra yanar ve bizim mallar gelmiş olursa...

DOĞUKANN
22-06-2012, 14:33
65 e gelmedi 66 üstüne attı bakalım üstünde kalacakmı.sayın autotruble yeni strateji olacakmı

tr-68
22-06-2012, 14:49
auto hocam tesekürler iyki varsınız

autotruble
22-06-2012, 16:32
65 e gelmedi 66 üstüne attı bakalım üstünde kalacakmı.sayın autotruble yeni strateji olacakmı

65ten alırız diye hesap ettik ama 6525 ten kalkışı yaptı bir kademelik hata yaptık:)

Ccola 27değerse portföye Ccola alacaz.

Dün fırsat tanımadılar Avturda alıma bugünde biz bir kademelik cimrilik yaptık alış için iki adet senet kaçırmış olduk bu kısacık zamanda...

DOĞUKANN
22-06-2012, 18:19
65ten alırız diye hesap ettik ama 6525 ten kalkışı yaptı bir kademelik hata yaptık:)

Dün fırsat tanımadılar Avturda alıma bugünde biz bir kademelik cimrilik yaptık alış için iki adet senet kaçırmış olduk bu kısacık zamanda...

sayın autotruble tavsiye verip işinize karışmak istemem ama alış yerini nokta değer yerine aralık olarak verirseniz belki biraz daha az kar olacak ama belki tren kaçırmalar son bulacak.ama siz bilirsiniz topik sizin karar sizin bize düşmez.............

autotruble
23-06-2012, 02:17
hayırlı olsun dostum

Üstad yeni topiğin(m)iz hayırlı, kazancımız bereketli olsun ...takipteyim, aboneyim, BAŞARILAR, ...

Hayırlı olsun dostum başarılar:super:

Tşkler.

sayın autotruble tavsiye verip işinize karışmak istemem ama alış yerini nokta değer yerine aralık olarak verirseniz belki biraz daha az kar olacak ama belki tren kaçırmalar son bulacak.ama siz bilirsiniz topik sizin karar sizin bize düşmez.............

Alış yeri şahsi kararım. Dar banttada olabilir geniş banttada dar bir noktada da. Gerçekleşmemesi benim için problem değil. Bugün Egeen gerçekleşmedi tek nokta koyduğum için;ama onun yerine hemen alternatif olarak aldığım Cola 27ye seans sonlarında değerek alışı gerçekleştirdi. Amaç hızlı trade sonuçta biri gelir biri gider bütün primi biz alacak değiliz biri olmazsa öteki olur. Dediğim gibi alım noktası bandı bana ait bir karar. Kendi görüşünüzü kendiniz uygulayabilirsini,z daha faydalı olacağını düşünüyorsanız.

autotruble
23-06-2012, 02:20
ama Sn DOĞUKANN belkide fırsatları kaçırdığımdan bende aynı szin gibi düşünüyorum..üstad egeen diyince hemen derinliğine baktım.

65 doluydu hadi 65.25 ten alayım dedim..3-5 lot verdiler bana gelmedi... cola yazıldım 27 ye o da gelmedi...

bende haddim olmayarak fikrimi söyledim..üstad nasıl diyorsa öyle gidelim...ama kağıtlar süperdi ona diyeceğim yok...

Soluğunu ensemde hissediyorum dostum. Alınma darılma ama ağzımdan çıkanı hemen uygulamak için beklemek ve uygulamak oldukça sakıncalı sonuçlar doğurur benden demesi. Eğer bu şekilde devam edersen; bir aramız bozulur, iki yazmayı keserim üç ciddi şekilde malı kafasına yer birileri.... Burda bir işlem şablonu ve sonuçları değerlendiriecek şekilde amaç var. Ben yazayım sizler hemen dalın diye bir olay söz konusu değil. Lütfen bilinçli olalım.

autotruble
23-06-2012, 02:23

10250/27: 379,62lot 27maliyetli Cola ile ilk haftayı tamamlamış durumdayız. Hayırlı tatiller.

Günsel
23-06-2012, 09:11
tamam üstad sessüzlükkk...

saygılar.

dasbattal
23-06-2012, 16:46
Sn.Autotruble Cola'dan kaçta çıkmayı hedefliyorsunuz?

autotruble
24-06-2012, 23:27
Sn.Autotruble Cola'dan kaçta çıkmayı hedefliyorsunuz?

Colalar 2840a satışa yazıldı yanarsa 2840 trade tamamlanmış olacak.

autotruble
24-06-2012, 23:28
Colalar verildikten sonra yeni senette işlem başlayacak.

autotruble
25-06-2012, 00:06
Sorusu olan varsa cvplayabilirim arkdaşlar zamanım müsait.

mr.big
25-06-2012, 00:11
sayın Autotrouble endeks yükselirken hisse bulmak zor olmuyor mu:)
sevgiler..saygılar.

mission
25-06-2012, 00:13
autotruble hocam öncelikle hayırlı olsun başlığınız,
bu sayfa da sorulur mu bilmiyorum, sorulması uygunsa cevaplarsınız,
hata ettiysek affola,

brisa teknik görüşü sormak isterim müsade ederseniz.

Hayırlı geceler, ilginiz için de teşekkürler

ERCEYLAN
25-06-2012, 00:13
Sorusu olan varsa cvplayabilirim arkdaşlar zamanım müsait.

GOODY Maliyet 59.50-kozal maliyet 36.bakarmısınız size zahmet

kurtbeykutbay
25-06-2012, 00:15
golts ı değerlendirebilir misiniz?tşkler..

yucelbuyuk48
25-06-2012, 00:18
yorumlarınızı ,ilgiyle takip ediyoruz hocam,vkbyo hakkında görüşlerinizi alabilirmiyiz

autotruble
25-06-2012, 00:19
sayın Autotrouble endeks yükselirken hisse bulmak zor olmuyor mu:)
sevgiler..saygılar.

Benim için zor çünkü endeks senetlerinde işlem yapmıyorum ama işin gerçeği ndekse çalışıyorlar o zamanendks senetlerine ya da vob vb yönelmek lazım. Bu tip dönemlere dahaçok vob varant işlemi yapıyorum. Düşen piyasa her zaman daha kolay benim için.

autotruble
25-06-2012, 00:21
autotruble hocam öncelikle hayırlı olsun başlığınız,
bu sayfa da sorulur mu bilmiyorum, sorulması uygunsa cevaplarsınız,
hata ettiysek affola,

brisa teknik görüşü sormak isterim müsade ederseniz.

Hayırlı geceler, ilginiz için de teşekkürler

Ben izlemiyorum bile artık. Bence işi 410 altında çokan bitmiş durumda... Brisa tam anlamıyla beceriksiz batırılımış bir olay ço yazık.

autotruble
25-06-2012, 00:26
yorumlarınızı ,ilgiyle takip ediyoruz hocam,vkbyo hakkında görüşlerinizi alabilirmiyiz

Akadaşlar senet destek direnci vb basit iş yönü basit iş benden balık tutmayı öğrenmeye çalışın elinizdeki sefillerin kısa orta uzun vadelerini yorumlayabilen çok olur daha kalite daha can alıcı sorular beklerim ben!!!

mr.big
25-06-2012, 00:27
evet aslında işinizin zorluğunu ve kıymetini anlatmak adına sorulmuş bir soruydu:) hele ki endeks, endeks kağıtlarıyla hacim almışsa..
ancak bu topiğin amacına ulaşacağından hiç şüphem yok.. siz işinizi bilirsiniz.. tekrar kolay gelsin..
Allah utandırmasın..

DİEGO
25-06-2012, 00:29
Akadaşlar senet destek direnci vb basit iş yönü basit iş benden balık tutmayı öğrenmeye çalışın elinizdeki sefillerin kısa orta uzun vadelerini yorumlayabilen çok olur daha kalite daha can alıcı sorular beklerim ben!!!

Malesef öğretmeye zamanım yok:( Balık tutabilmek önemli haklısın. Doğrusu bu olsa da benim böyle bir amacım da zamanım yok malesef...

Afedersiniz ama bu son yazdığınız ile benim bu alıntıladığım mesaj çelişmiyormu yoksa benmi yanlış yorumluyorum?

autotruble
25-06-2012, 00:38
Afedersiniz ama bu son yazdığınız ile benim bu alıntıladığım mesaj çelişmiyormu yoksa benmi yanlış yorumluyorum?

:) Çelişmeyen noktası şu; zamanım uygun sorun diyorum şu an. Noralde zaman kıtlığım var uygun değilim istekli değilim diyorum Diego. Öğretmenim, bunun haricinde borsa borsa ile alakalı şahsi forumum borsa hariinde galeri galeri hariicnde İstanbulda inşaat işleri ile uğraşmaktayım ciddi yoğun çalışan buna rağmen gecemden uykumdan çalıp insanlara br faydam dokunur umuduyla yazan paylaşan biriyim. Normalde yapamdığım öğretme işini uygun vakitlerimde zaman ayırıp öğretmeye çalıştığım iki adet öğrencimde var ayrıca.

Yani normalde genelde uygundeğiim zamanımda uygun değil aa bu gece uygunum istekliyim.

DİEGO
25-06-2012, 00:42
:) Çelişmeyen noktası şu; zamanım uygun sorun diyorum şu an. Noralde zaman kıtlığım var uygun değilim istekli değilim diyorum Diego. Öğretmenim, bunun haricinde borsa borsa hariinde galeri galeri hariicnde İstanbulda inşaat işleri ile uğraşmaktayım ciddi yoğun çalışan buna rağmen gecemden uykumdan çalıp insanlara br faydam dokunur umuduyla yazan paylaşan biriyim. Normalde yapamdığım öğretme işini uygun vakitlerimde zaman ayırıp öğretmeye çalıştığım iki adet öğrencimde var ayrıca.

Yani normalde genelde uygundeğiim zamanımda uygun değil aa bu gece uygunum istekliyim.

Hadi bakalım bu kadar kazancın diyeti olur hem, hemde sevap ta lazım para yanında, 2 öğrenciden genele geçseniz vakit buldukça hem şimdi yaz tatili, seminerlerde biter haftaya güzel olur :he: birde genelde benim sistemin açığa çıkarsa anlamı ve özelliği kalmaz önlemi alınır düşüncesi mevcut genelde dedimki svg.autotruble de bu düşüncedemi yoksa dedim, anlayışın içinde eyvallah, size kolaylıklar bana iyi geceler :)

autotruble
25-06-2012, 00:49
Hadi bakalım bu kadar kazancın diyeti olur hem, hemde sevap ta lazım para yanında, 2 öğrenciden genele geçseniz vakit buldukça hem şimdi yaz tatili, seminerlerde biter haftaya güzel olur :he: birde genelde benim sistemin açığa çıkarsa anlamı ve özelliği kalmaz önlemi alınır düşüncesi mevcut genelde dedimki svg.autotruble de bu düşüncedemi yoksa dedim, anlayışın içinde eyvallah, size kolaylıklar bana iyi geceler :)

bu topicten sonra yanlızca balık tutmayı amaçlayan soruları cvplayacam bir başlık açarım isteyen stediği incelikleri püf noktaları sorar bende kendi bakış açımla cvplarım zaten bilinen olan şeyleri bir kez daha derli toplu bir arda sunmaya çalışırız öğrenmeye isteklilere bir bakış açısı kazandırmaya çabalarız. Bütün dostlara iyi geceşer berekti bir hafta diliyorum.

beyza
25-06-2012, 01:00
Üstat zamanında dikkat çekmiş olduğunuz esems aldım ve satmıştım Allah razı olsun kazandımda bu aralar yyne hareketli tekrar binme zamanı geldi mi acaba gözaltından çıkışı sanki yaklaştı.
Bir de aksue sormuştum 5.60 -5.70 kırılma noktası demişsiniz acaba oraları görür mü kısa vadede yoksa abv mi diyelim...
Teşekkürler....

astharoth1912
25-06-2012, 01:42
bu topicten sonra yanlızca balık tutmayı amaçlayan soruları cvplayacam bir başlık açarım isteyen stediği incelikleri püf noktaları sorar bende kendi bakış açımla cvplarım zaten bilinen olan şeyleri bir kez daha derli toplu bir arda sunmaya çalışırız öğrenmeye isteklilere bir bakış açısı kazandırmaya çabalarız. Bütün dostlara iyi geceşer berekti bir hafta diliyorum.

itibar için az dolaş diyo, süper olur böyle bir başlık

surgeon
25-06-2012, 02:57
megapy bu haftada 2,39 kapatti (2,44 )u gordu her hafta bir onceki haftadan yuksek kapatiyor ?

KEENan279
25-06-2012, 09:23
Ogretmenlik,galeri, insaat, borsa... Abi senden ogrenecek cok sey var :)

analiz10
25-06-2012, 09:39
üstad bilgi paylaştıkça güzeldir. 3.öğrencin olmak isterim.

Günsel
25-06-2012, 11:51
ABBOOOOO maşallah...kolaya bakkkkk....

tr-68
25-06-2012, 12:07
auto hocam almak nasip olmadı ama bu takdir etmenin vede saygı duymanın önünde engel deyil masalah

smserhan
25-06-2012, 12:08
Tebrikler

ugurakcay
25-06-2012, 12:12
bravo gerçekten

58muratceylan
25-06-2012, 12:24
günsellll,,,ne alıyoruz..bos bos bakıyom..hocam gelsede dese ki su kağıdı takip ediyoruz..ne güzzel olur...

Günsel
25-06-2012, 12:29
günsellll,,,ne alıyoruz..bos bos bakıyom..hocam gelsede dese ki su kağıdı takip ediyoruz..ne güzzel olur...

öyle deme..burası stratejik bir sayfa...
ben öyle dedim azarı işittim...sessüzce izliyoz. :)

autotruble
25-06-2012, 13:03
öyle deme..burası stratejik bir sayfa...
ben öyle dedim azarı işittim...sessüzce izliyoz. :)

Stratejimize uygun olarak gaza gelmiş Colayı ucuzdan kaptırdık:)

10781 lira açığa çıktı 2840a yazılan Cola satışı ile( 30a okuturmuşuz hızlıca)

Son durum 10781cash. Komisyon vs düştük 10760 cashimiz olarak kasayı değerlendirmeye bakıyoru şu an.

autotruble
25-06-2012, 13:17
10760/350: 30,74 lot Konya ile yeni trade işlemini başlatıyorum. Satış öğleden sonraki duruma bakar. Stop 345 bunda stop belirtiyorum 345altında stoplarım.

58muratceylan
25-06-2012, 14:04
sessizlikkkkkk...

autotruble
25-06-2012, 15:50
10760/350: 30,74 lot Konya ile yeni trade işlemini başlatıyorum. Satış öğleden sonraki duruma bakar. Stop 345 bunda stop belirtiyorum 345altında stoplarım.

Bu işlemi iptal ediyorum fiyat aynı durumda. Karsız almış satmış ya da almamış kabul edecem.

Yeni durum; 1760Lira Konya aynı şekilde 3000Lira Aksue 512maliyetlenme hedefim. 6000Lira yeni fırsat için tetikteyim cash tutuyorum.

anaconda
25-06-2012, 15:50
Hocam öncelikle 7/24 Trading hayırlı olsun.Boş bir zamanınızda netaş yorumu yapabilirmisiniz ?

autotruble
25-06-2012, 16:57
Bu işlemi iptal ediyorum fiyat aynı durumda. Karsız almış satmış ya da almamış kabul edecem.

Yeni durum; 1760Lira Konya aynı şekilde 3000Lira Aksue 512maliyetlenme hedefim. 6000Lira yeni fırsat için tetikteyim cash tutuyorum.

Konya stopladık 345le doğru karar aldığımı görebilmek içimndi az poz bırakma işi.

Aksue 512verdiler 508şuanki fiyatla stopladık bunda da 512düşmemeliydi...

Elde kalan cash durumda hesabımızı akşama yaparız.

autotruble
25-06-2012, 17:18
Trnsk 120ile cepteki cashi bu spekülasyon tahtasında değerlendiriyorum.

muhammetkurt
25-06-2012, 20:07
Svg Autoyu tek atışdan bu yana izlerim ,portföyüne yardımcı olmamı isteyen samimi oldugum arkadaşlarımla bile ilgilenemezken sizin burada yapmaya çalıştıklarınıza emeklerinize teşekkür etmek lazım.Motivasyonunuzu kaybetmeseniz umarım.

autotruble
25-06-2012, 23:37
Üstat zamanında dikkat çekmiş olduğunuz esems aldım ve satmıştım Allah razı olsun kazandımda bu aralar yyne hareketli tekrar binme zamanı geldi mi acaba gözaltından çıkışı sanki yaklaştı.
Bir de aksue sormuştum 5.60 -5.70 kırılma noktası demişsiniz acaba oraları görür mü kısa vadede yoksa abv mi diyelim...
Teşekkürler....

orayı görüp görmemesi ile ilgilenmemekteyim. Orası önemli orası yönü belirler diye notumu aldım altında işim olmaz/olmadı hiç! Esems ve buna benzer karda olduğumuz pozlar için ise her aman yapacağım şu olur; stopumu karı koruyacak şekilde belirler tutarım stopla derse stoplarım olması gereken bence budur.

megapy bu haftada 2,39 kapatti (2,44 )u gordu her hafta bir onceki haftadan yuksek kapatiyor ?

Düzenli üstten kapama iidir teknik açıdan sorduğunuz bu ise eğer yok Megapy ise sorunuz ne işim olur Megapy ile diyeyim:)

Bu alıntılar öğrenmeye katkı sağlayabilir diye cvplandı...

itibar için az dolaş diyo, süper olur böyle bir başlık

Tebrikler

auto hocam almak nasip olmadı ama bu takdir etmenin vede saygı duymanın önünde engel deyil masalah

bravo gerçekten

Tşk.

1760liralık Konya 345ile stopladık 1734liraya düşürdük bu kısmı,
3000liralık Aksue 508le stopladık 2976liraya düşürdü bu parçayı da,
6000cash tutmuştuk zaten eldeki total: 10710Lira

autotruble
25-06-2012, 23:44
Svg Autoyu tek atışdan bu yana izlerim ,portföyüne yardımcı olmamı isteyen samimi oldugum arkadaşlarımla bile ilgilenemezken sizin burada yapmaya çalıştıklarınıza emeklerinize teşekkür etmek lazım.Motivasyonunuzu kaybetmeseniz umarım.

Tşk.

Trnsk 120ile cepteki cashi bu spekülasyon tahtasında değerlendiriyorum.

Son durum:

10710/ 120: 8925 lot Trnsk ile trade etmeye devam ediyoruz. Trnsk sabahki duruma göre kararı alıp işlemi yazarım ne de olsa zamanım uygun bu dönem.

beyza
25-06-2012, 23:56
Üstat cevaplarınız için çok tşk. Elimde aksue vardı bugün verdim. A:B:V. Yerine karkm aldım eğer zamanınız varsa bakmanız mümkün mü acaba.
Teşekkürler...

ENGİN03
26-06-2012, 01:20
iyi geceler hocam,,, bugün sert ve acı bir düşüş yaşadık ama yıkılmadık ayaktayız

autotruble
26-06-2012, 01:27
Benimkiler düşmedi pozlar azaltıldı stoplayakın tutulup anında stoplandı yine de gidene yok denilmedi... Kaç yıl oldu bu işin içerisindeyim düşüşten korunamayanın sermayesi hep aynı kalmaya mahkum düşüşten korunamayan bu işi bilmiyor demektir benim nazarımda....

Not Hiçbir düşüşe yakalanmadım:) (Tesadüftür canım)

tr-68
26-06-2012, 09:28
hocam günaydın bazı senetlere stop yazıp bazılarına stop belirt memenizin bi sebebi var mı (stop belirtmedeklerinizin dönebilecegini düşündügünüz için vs) tesekürler

autotruble
26-06-2012, 10:17
hocam günaydın bazı senetlere stop yazıp bazılarına stop belirt memenizin bi sebebi var mı (stop belirtmedeklerinizin dönebilecegini düşündügünüz için vs) tesekürler

Stop belirtmediklerim daha fazla yükseliş şansı tanıdıklarım temkinli olduklarıma stop belirtiriyorum sadece.

Son durum:

10710/ 120: 8925 lot Trnsk ile trade etmeye devam ediyoruz. Trnsk sabahki duruma göre kararı alıp işlemi yazarım ne de olsa zamanım uygun bu dönem.

8925 lot TRNSKımız var idi 5000 lotunu 130şuanki fiyala kapatıyorum 3925lotla poza devam ediyorum. Karı garantiye aldık böylece... (Bu işlem trade etmenin altın kurallarından biridir).

bulent7186
26-06-2012, 10:53
sayın auto, piliçlerle ilgili bir planınız vardı,o iptalmi oldu yoksa hala geçerlimi,takip etmiştim sizi o yüzden soruyorum.uçurmuyorlar tavukları...teşekkürler..

autotruble
26-06-2012, 11:15
Stop belirtmediklerim daha fazla yükseliş şansı tanıdıklarım temkinli olduklarıma stop belirtiriyorum sadece.

8925 lot TRNSKımız var idi 5000 lotunu 130şuanki fiyala kapatıyorum 3925lotla poza devam ediyorum. Karı garantiye aldık böylece... (Bu işlem trade etmenin altın kurallarından biridir).

Kalan 3925lotu 128ile satışa çıkardım yanarsa bu andan itibaren 128ile TRNSK trademiz sona erecek.

autotruble
26-06-2012, 11:26
Kalan 3925lotu 128ile satışa çıkardım yanarsa bu andan itibaren 128ile TRNSK trademiz sona erecek.

İşlem sona erdi son mallarda isteyene devredildi. Trade tamamdır.

autotruble
26-06-2012, 11:29
3925 lot 128den: 5024Lira(24lirasını koms. sayıp eksiltiyorum)
5000lot 130dan: 6500Lira

Son durum: 11500Lira... %15 almış durumdayız...

ugurakcay
26-06-2012, 11:32
3925 lot 128den: 5024Lira(24lirasını koms. sayıp eksiltiyorum)
5000lot 130dan: 6500Lira

Son durum: 11500Lira... %15 almış durumdayız...
bereket versin, papaz hergün pilav yemez deniliyor ama burada servis kaliteli, pilav yemeye devam:cool:

freedreams
26-06-2012, 11:36
Başarılar hocam..

mucahit
26-06-2012, 11:56
HOCAM NORMAL REELDE DE 8925 lot Trnsk HİSSESİ ALIRMIYDINIZ. BEN ALMAZDIM DA O YÜZDEN SORDUM...

Bottousa
26-06-2012, 12:34
HOCAM NORMAL REELDE DE 8925 lot Trnsk HİSSESİ ALIRMIYDINIZ. BEN ALMAZDIM DA O YÜZDEN SORDUM...

:super:

:hissenet:

freedreams
26-06-2012, 13:26

Kardeşim sana reelde al diyen mi var zaten :frown: forumu kirletmeyin lütfen..

autotruble
26-06-2012, 23:45

Reelde 20bin lot işlem yaptım:) Sen sanal takıl ama...

muhammetkurt
26-06-2012, 23:56

:)

Şaşırıyorum bu tarz kinayeli eleştirilere Auto'nun yaptığını baban yapmaz derler adama.Bu tarz hisse yorumlarını başka siteler de VİP üye olup aylık bin tl ödersen alabilirsiniz.üstad bedava sunmuş ama çomak sokmak lazım değil mi ?

sayokan55
26-06-2012, 23:57
mücahit sanal takılsın, biz reel takılalım hocam.

tr-68
27-06-2012, 00:08
arkadaslar bakın gece yarısı ve basta hocamız olmak üzre hepimiz burdayız niye 3 5 alırmıyız bu hocamızın her türlü tesekkürü hak eden fedakarane davranışı için ayrıca tesekürler bize düşen soru sormak deyilki keza hocamız soru için zaten ayrı bi başlık açtı gez gözde ponex abiyide sonunda çileden çıkarttılar Muhammet arkadasın dedigi gibi lütfen dikkat edelim bu bilgileri parayla almayız iyi geceler tesekürler

shehzade
27-06-2012, 00:15
Svg Ömer başlığın hayırlı olsun...

Aklındadır muhtemelen...

KAPLAMİN..

18.90 altı zor görünüyor.. Bir ihtimal 18.30 ama oda anlık dokunuş şeklinde olabilir..

:wink: :wink: :wink:

_Timsah_
27-06-2012, 00:19
Arkadaşlar fazla yorum yapmayı sevmem ama ky ya yol gösterenleri herzaman taktir etmişimdir ve hocamız elinden geleni yapıyor bizede oturup teknik analiz öğrenmek düşüyor balık tutmayı öğrenmek gerek.

ENGİN03
27-06-2012, 00:25
anlamadığım konu şu: kardeşim forumu beğenmiyorsan yorumu beğenmiyorsan okumazsın çeker gidersin..... herkesin aklı var mantıklı görürse hisseyi alır yoksa almaz.....

autotruble
27-06-2012, 01:10
Svg Ömer başlığın hayırlı olsun...

Aklındadır muhtemelen...

KAPLAMİN..

18.90 altı zor görünüyor.. Bir ihtimal 18.30 ama oda anlık dokunuş şeklinde olabilir..

:wink: :wink: :wink:

Tşk Shehzade abim. Amaç ucuzlayan Kaplm vs değil düzenli seri trade etmek burada:) Senet var ama trade girmeyip kısa zamanda aldığım %15in üzerine oturacam şimdilik yarın başlarım yeni trade e.

Bir de anlaşılmayan konu burda senet vs önemsiz burda bir amaç bir şablon bir sistem var. Uğradığı duraklar yeri zamanı belirtilip sonuçlarına bakılıyor şu an akadar sonucu artı 15 olan bu şablonu anlamaya çalışmaktansa senede odaklanmak ciddi hatadır, dedim.

mucahit
27-06-2012, 09:04

:super: OKEY HOCAM SIKINTI YOK. MİLLETE NİYE SIKINTI OLDU BİLMİYORUM...

mahcup
27-06-2012, 11:30
sy autotrouble...nerden başladınız sanal trade:düsün:

tr-68
27-06-2012, 23:30
hocam nedesiniz giderkende bişey demediniz tek ayak üzerinde beklemekten bitkin düştük

fighter
27-06-2012, 23:46
bugün öğle vakti geldi hocam.Büyük ihtimalle trade etmeye uygun hisse görmemiştir.Bizi unutmaz:cool:

autotruble
28-06-2012, 01:09
Yksgr 1760 yeni trade için alım fiyatım poz full verirlerse 1760tan Yksgrtaya talibim şu an.

autotruble
28-06-2012, 10:15
Yksgr 1760 yeni trade için alım fiyatım poz full verirlerse 1760tan Yksgrtaya talibim şu an.

Bizimkileri vermeden yukarı aldılar alım gerçekleşemediği için poz yok. Yeni senet kollama durumundayız yeniden.

tmusaoglu
28-06-2012, 10:27
Bizimkileri vermeden yukarı aldılar alım gerçekleşemediği için poz yok. Yeni senet kollama durumundayız yeniden.

17,80' den verdi sanırım hocam. Alta gelmedi. Neyse sanalda bakalım yeni kısmet olacak mı? :)

autotruble
28-06-2012, 11:27
17,80' den verdi sanırım hocam. Alta gelmedi. Neyse sanalda bakalım yeni kısmet olacak mı? :)

Açılışta 1760tan istemiştik 1780den açıp devam etti bizimki cimrilik oldu haliyle....

Fener 5475 değerse bu dakikadan itibaren 6500liralık Fener pozu için alıma yazıldık bekliyoruz. 5000elde dursun bakalım başka düşünceler için...

fighter
28-06-2012, 12:08
sv. auto senin trade edeceğini duyanlar hemen kağıtları yukarı alıyor:)

analiz10
28-06-2012, 12:11
autotruble üstad daha önce ekmeğini yediğimiz TRNSK 'da bugün hareketli. Ekmek çıkarmı ?

tr-68
28-06-2012, 12:32
arkadaslar lütfen ilk sayfadan okuyun burası kagıt sorun bi topik deyil sadece hoca kendine güze3l görünenei yazar geçer lütfen

ragif
28-06-2012, 14:30
Ahanda değdi

ragif
28-06-2012, 14:41
Hocam fenerden çıkış kaçta?

kobalt
28-06-2012, 14:49
1250 lot verdiler sadece

mahcup
28-06-2012, 14:58
sen kaç lotla oynuyon yaw sy kobalt 1250 lotla adam büyük yatırımcı olur...

tmusaoglu
28-06-2012, 15:03
Toplamda demek istedi...

kobalt
28-06-2012, 15:03
emir öğleden sonra açılışta girenlere vermediler onun için yazdım.

mahcup
28-06-2012, 15:04
emir öğleden sonra açılışta girenlere vermediler onun için yazdım.

hııııııııı..afedersin o zaman bi an senin aldığı lotlar zannettim kaç tane daha alacaktı acaba diyor insan:oley:

autotruble
29-06-2012, 00:02
sy autotrouble...nerden başladınız sanal trade:düsün:

Canım sıkılırkene sanalda trade edeyim dedim:)

autotruble üstad daha önce ekmeğini yediğimiz TRNSK 'da bugün hareketli. Ekmek çıkarmı ?

Ekmek çıkmış güzel düşünmüşdün.

Açılışta 1760tan istemiştik 1780den açıp devam etti bizimki cimrilik oldu haliyle....

Fener 5475 değerse bu dakikadan itibaren 6500liralık Fener pozu için alıma yazıldık bekliyoruz. 5000elde dursun bakalım başka düşünceler için...

Fener 5475 maliyetle 118,7 lotumuz ve 5000cashimiz var şu an. Fenerde 5475 düşerse 5450ile bir kademe zararına stoplayacaz. Yarın bakalım ne olacak durum....

schizo_broker
29-06-2012, 00:18
aslan çimento nasıl görünüyor üstad

autotruble
29-06-2012, 00:26
aslan çimento nasıl görünüyor üstad

Beni ilgilendirmiyor...

Başlığın bir amacı şablonu var ve bunun içerisinde Aslan Kaplan Ceylan vb hiçbirşeye yer yok...

PHOENIX07
29-06-2012, 00:28
Beni ilgilendirmiyor...

Başlığın bir amacı şablonu var ve bunun içerisinde Aslan Kaplan Ceylan vb hiçbirşeye yer yok...
:kahkah::kahkah::kahkah:

trsenatese
29-06-2012, 00:42

ögrenmek zordur gerçekten ama cahillik bilgisizlik hem zordur hemde zarar verir...maalesef sizi birkaç aydan beri tanıyorum..tanıdıgım andan itibaren ise tüm paylaşımlarınızı ilgi ve zevkle okuyorum...sizi çok uzun zamandan beri tanıyan arkadaşlardan çok eksiğim var bilgi anlamında biliyorum...ben ögrenmek istiyorum gerçekten faydalı olur yukarıda yazdıklarınız...nacizane fikrim bahsettiğiniz topiği bir an evvel açmanızdır ki bu topiğin sinerjisi ve geleceği içinde faydalı olacaktır.Değerli paylaşımlarda bulunabiliriz hep birlikte ögrendiklerimizi uygulayarak... aslında hisse seneterine klasik küçük yatırımcı mantığı ile değilde farklı bir bakış açısıyla,yatırımcı gözüyle bakmayı öğrenebilsek ...olay çorap söküğü gibi çözülecek ama...saygılar sevgiler iyi geceler...

autotruble
29-06-2012, 00:48
ögrenmek zordur gerçekten ama cahillik bilgisizlik hem zordur hemde zarar verir...maalesef sizi birkaç aydan beri tanıyorum..tanıdıgım andan itibaren ise tüm paylaşımlarınızı ilgi ve zevkle okuyorum...sizi çok uzun zamandan beri tanıyan arkadaşlardan çok eksiğim var bilgi anlamında biliyorum...ben ögrenmek istiyorum gerçekten faydalı olur yukarıda yazdıklarınız...nacizane fikrim bahsettiğiniz topiği bir an evvel açmanızdır ki bu topiğin sinerjisi ve geleceği içinde faydalı olacaktır.Değerli paylaşımlarda bulunabiliriz hep birlikte ögrendiklerimizi uygulayarak... aslında hisse seneterine klasik küçük yatırımcı mantığı ile değilde farklı bir bakış açısıyla,yatırımcı gözüyle bakmayı öğrenebilsek ...olay çorap söküğü gibi çözülecek ama...saygılar sevgiler iyi geceler...

http://www.hisse.net/forum/showthread.php?t=89556&page=3

Topic zaten açık...

trsenatese
29-06-2012, 00:55
http://www.hisse.net/forum/showthread.php?t=89556&page=3

Topic zaten açık...

teşekkürler :)))

memolim13
29-06-2012, 00:58
Hocam gecenlerde flap arzina katilip alamamisdiniz, yarin islem gormeye basliyor. Tekrar alim dusunur musunuz acaba?

göktoprakdeniz
29-06-2012, 09:28
Günaydın,hayırlı cumalar,bol kazançlar.

mahcup
29-06-2012, 10:04
56,25 oldu fener

autotruble
29-06-2012, 10:14
Fener 5475 maliyetle 118,7 lotumuz ve 5000cashimiz var şu an. Fenerde 5475 düşerse 5450ile bir kademe zararına stoplayacaz. Yarın bakalım ne olacak durum....

5650direncini alamadılar Fenerde bugün mahkemeleri de var. Risk almayıp pozu kapatmayı tercih ediyorum. Şuanki cari fiyatla 5625ile 118,7lot Feneri satıyorum.

118,7*5625: 6670lira(6lira koms. saydım)

5000+6670: 11670liramız var şu an.

autotruble
29-06-2012, 10:18
Direnci alırlarsa 5650deki direnç kalkarsa ucuza kaptırmış olacaz;ama olsun biz ana kuralımız olan karla poz kapatmayı gerçekleştirmiş durumdayız yine de.

muhammetkurt
02-07-2012, 00:51
Üstad yarın için pozisyon var mı ?

tr-68
02-07-2012, 10:21
arkadas burayı takip eden takip kuralını bilir ona göre davranır kim bu arkadas neden şimdi neden çomak neyse biz tek atıştan ne kuralıda hocamızın huyunuda biliyoruz burda bir arkadaslık ortamı var kimse bozmaya çalışmasın

tr-68
02-07-2012, 11:03
hocam flap dada avod gibi ilk önce siz işaret ettiniz masalah

autotruble
02-07-2012, 12:40
hocam flap dada avod gibi ilk önce siz işaret ettiniz masalah

Doğmamış çocuğa da ikinci defa don biçtik Flap arzında ilkini Avodda yapmıştık.

İş yoğunluğum nedeniyle paylaşımlara ara verdik mecburen. Yukarıdaki yazıları es geçiyorum herkes kimin ne olduğunu biliyor zaten:)

İkinci seans trade senedimizi bulup paylaşırız.

kerkenez61
02-07-2012, 14:55
Kimse kimseyi zorla biyerlere çağırmıyor. İstemeyen okumaz,çeker gider ; yatırımcı aleyhine yorum yapıldığını düşünüyorsa da gönderinin altındaki ünlem işaretli üçgeni tıklayarak site yönetimine bilgi verir.Ortamı germeye kimsenin hakkı yok. Kısacası okumamız için hiçbir dayatma yapılmayan topiği işimize gelirse okuruz/takip ederiz ; gelmiyorsa çeker gideriz.Bu kadar basit....

m.gers
02-07-2012, 15:00
Böyle durumlarda olan bizim gibi k.y oluyor.Yol gösteren insanlara engel olunmaya çalışıkıyor.Kimse kimseyi buraya zorla davet etmiyorki.Beğenmiyorsan bazı şeyleri gelmezsin olurbiter.

kerkenez61
02-07-2012, 15:04
Ben şahsen şu an az önce bahsettiğim üçgen içerisindeki ünlem işaretine tıkladım.Sizler de bu gibi durumlarda polemikten ziyade bu yöntemi kullanırsanız daha etkili olacağını, sorunun yönetim tarafından giderileceğini düşünüyorum.

kerkenez61
02-07-2012, 15:46
Kimse kimseyi zorla biyerlere çağırmıyor. İstemeyen okumaz,çeker gider ; yatırımcı aleyhine yorum yapıldığını düşünüyorsa da gönderinin altındaki ünlem işaretli üçgeni tıklayarak site yönetimine bilgi verir.Ortamı germeye kimsenin hakkı yok. Kısacası okumamız için hiçbir dayatma yapılmayan topiği işimize gelirse okuruz/takip ederiz ; gelmiyorsa çeker gideriz.Bu kadar basit....

Ben şahsen şu an az önce bahsettiğim üçgen içerisindeki ünlem işaretine tıkladım.Sizler de bu gibi durumlarda polemikten ziyade bu yöntemi kullanırsanız daha etkili olacağını, sorunun yönetim tarafından giderileceğini düşünüyorum.

Gereğini yapan,ortamı germeye müsade etmeyen yönetime teşekkür ederim:cool:

PHOENIX07
02-07-2012, 15:54

Aynen Sv Kardeşim; svg/syg...
Teşekkür ederim/z Yönetime:hissenet:

birebir
02-07-2012, 16:31
topikde 2.bir kriz çıkmadan paylaşın da hisseyi bizde size teşekkür edelim:he:demi yani

m.gers
02-07-2012, 16:34
Dört gözle bekliyoruz.........

Darim
02-07-2012, 21:15
Doğrusuda bu.
Katılıyorum.

autotruble
02-07-2012, 23:36
Rahat olun arkadaşlar alışkınız biz bu durumlara. İstenmeyen bu durumlar ile sık sık karşılaşıyoruz bazen öfkelensek sinirlensek bile biz işimize bakmaya devam ediyoruz.

autotruble
03-07-2012, 01:14
Yksgr bugünkü kapanış 1770 verirlerse 1760tan vermezlerse bugünkü kapanış 1770ten portföye alıyorum.... 1770ten hesaplarsak 664.5 lotumuz 1760tan hessaplarsak 668lotumuz olacak...

mahcup
03-07-2012, 11:06
Yksgr bugünkü kapanış 1770 verirlerse 1760tan vermezlerse bugünkü kapanış 1770ten portföye alıyorum.... 1770ten hesaplarsak 664.5 lotumuz 1760tan hessaplarsak 668lotumuz olacak...

17,95 açtı herhalde sy autotruble

autotruble
03-07-2012, 12:25
17,95 açtı herhalde sy autotruble

Yine alım olamadan başlamışız güne.

Flap 620 şu anki fiyatla full poz trade etmek üzere alım yapıyorum.

merdem
03-07-2012, 12:30
Yine alım olamadan başlamışız güne.

Flap 620 şu anki fiyatla full poz trade etmek üzere alım yapıyorum.

Sv Auto,
Neden aldık ve hedef bellimi ?

autotruble
03-07-2012, 12:31
Zoren Doas Dgzt alternatiflerim değişim yapabilirim bunlardan biri ile öğleden sonra.

autotruble
03-07-2012, 12:32
Sv Auto,
Neden aldık ve hedef bellimi ?

Oynak olduğu için aldık Hedef yok karlı her fiyattan kapatılabilir. Stop 610lirada ama 5 kademe zarar olursa stoplarız... Diğer alternatiflerimiz daha iiler aslında.

mahcup
03-07-2012, 13:57
Zoren Doas Dgzt alternatiflerim değişim yapabilirim bunlardan biri ile öğleden sonra.

Bunlar için kaçtan poz açabilirsiniz? sy autotrubble...Flap deki gibi seviye var mı?

Bir de bu flap gelişmekte olan piyasalar da herhalde...vakıfbank ın alım satım kısmında ismi yok ta:yes:

autotruble
03-07-2012, 15:31
Bunlar için kaçtan poz açabilirsiniz? sy autotrubble...Flap deki gibi seviye var mı?

Bir de bu flap gelişmekte olan piyasalar da herhalde...vakıfbank ın alım satım kısmında ismi yok ta:yes:

Flap oynaklık oldu 640 yaktı ekranda değildik veremedik:) 622 şuanki fiyatla kapatıyorum bir kademe karıda komisyona sayıyorum... Sadece adrenalin kazanmış olduk...

airbus
03-07-2012, 15:36
lakin şuanda 6.26'lar gelmişti :)

autotruble
03-07-2012, 15:40
Yksgr ilgimi sürdürüyor ve 1780 ile alıma bekliyorum yanarsa 1780 alımımız gerçekleşmiş olacak.

autotruble
03-07-2012, 15:41
Flap daha çok oynar elimde olsa idi stop belirleyip tutardım 490dan yapılan arzda 7görmüş senedin şimdiki durumu normaldir olağandır stopla tut mantıklıdır.

freedreams
03-07-2012, 16:08
6.38 den verdik hocam emegınıze saglıkk:)

berkant16
03-07-2012, 16:16
6,30 dan satıp 6,24 ten aldım bakalım gün sonu hareketi yapacakmı

autotruble
03-07-2012, 16:17

Ekranda olsam aynısını yapardım oynaklığa poz açmıştık zaten. Güle güle harca.

tmusaoglu
03-07-2012, 16:20

6,30 dan satıp 6,24 ten aldım bakalım gün sonu hareketi yapacakmı

Tabi bunlar hep sanalda oluyor, hiç reel de yok. Kimse yanlış anlamasın...:mut:

autotruble
03-07-2012, 16:22
Reel bizim neyimize... Biz kim reel kim:)

izmirimizmir
03-07-2012, 16:24
Sayın autotruble,BRİSA kaça gelirse ilgilenmeye başlarsınız? Şu anki durumu hakkında da bir yorumda bulunurmusunuz?

freedreams
03-07-2012, 16:24
Valla seni bilmeyiz sanalda satıyorsan orası başka..herkesin kendını ılgılendırır..Ustad yolu gosterıyor..Teşekkür edeceğine boş laf yazmasanız daha iyi olmazmı?

tmusaoglu
03-07-2012, 16:27
Reel bizim neyimize... Biz kim reel kim:)

Aynen hocam... :)

tmusaoglu
03-07-2012, 16:34
Valla seni bilmeyiz sanalda satıyorsan orası başka..herkesin kendını ılgılendırır..Ustad yolu gosterıyor..Teşekkür edeceğine boş laf yazmasanız daha iyi olmazmı?

Daha iyi olur tabi. Çok laf yalansız, çok para haramsız olmazmış derler.

Ancak sen beni anlamamışsın, neyse sende anlarsın gün gelir. Sende buraya göre alıp satıyorum deme sakın çok sevdiğimiz topici kapattırırsın.... :wink:

sozen
03-07-2012, 16:43
hocam ipeke ile ilgilendinizmi 4,08 alım 4,12 satım üçtür bunu yapıyor iyi trade sanalda bakmak lazım selamlar...

tr-68
03-07-2012, 17:12
sanal gerçek kimse zorla bişey dayatmıyor hocamıza vede yazdıklarına kinayeli lafyazmak için burayı takip edenleri zaten herkes biliyor lütfen buranın müdavimleri bu oyuna gelmesin hocam dün cevabı yazdı zaten çok gördük bunları diyerek

autotruble
03-07-2012, 17:19
Sigorta ve Aksue ye bölüyorum portföyü...

Sigorta 6000lik kalanı Aksueye 1815 ve 528şuanki kapanış değerleriyle...

emirkaan
03-07-2012, 17:31
sigorta derken hangisini kasdetmiştiniz ?

aytacsaka
03-07-2012, 17:33
sigorta derken hangisini kasdetmiştiniz ?

yksgr'ı kastetti.

autotruble
03-07-2012, 17:33
Trcas Mgros olmks sekfk diğer prim vermesi muhtemel gördüklerim yarın için... Beklediğim primler aşırı değildir üç beş yeterlidir bu piyasada asıl prim endeks senetleri ve vob tarafında şu an...

ahzel
04-07-2012, 09:21
Topik takipçilerinin ve tüm islam aleminin berat kandili mübarek olsun.

autotruble
05-07-2012, 01:00
Sigorta ve Aksue ye bölüyorum portföyü...

Sigorta 6000lik kalanı Aksueye 1815 ve 528şuanki kapanış değerleriyle...

Bütün dostların kandili hayırlara vesile olur umuduyla hayırlı kandiller.

Yarından itibaren tatile çıkıyorum. Tatilde borsa vs aklımız kalmasın kısacık zamanda olsa dinlenip eğlenebilelim diye pozları ekranı kapatıyorum...

Aksue ve Yskgr biri az aşağı biri az yukarı durumda eski durumda 11760liramız ile tatil dönüşü devam edecez işlemlere...

Bütün dostlara da iki günlük bile olsa tatil yapmalarını öneririm. Kalın sağlıcakla...

güneyli07
05-07-2012, 09:30
Bütün dostların kandili hayırlara vesile olur umuduyla hayırlı kandiller.

Yarından itibaren tatile çıkıyorum. Tatilde borsa vs aklımız kalmasın kısacık zamanda olsa dinlenip eğlenebilelim diye pozları ekranı kapatıyorum...

Aksue ve Yskgr biri az aşağı biri az yukarı durumda eski durumda 11760liramız ile tatil dönüşü devam edecez işlemlere...

Bütün dostlara da iki günlük bile olsa tatil yapmalarını öneririm. Kalın sağlıcakla...

Günaydın. Sağlıklı günler bol kazançlar.
İyi tatiller Sn autotruble. Dinlendirmek gerek bünyeyi

autotruble
15-07-2012, 01:04
Günaydın. Sağlıklı günler bol kazançlar.
İyi tatiller Sn autotruble. Dinlendirmek gerek bünyeyi

Teşekkürler güneyli07 abi. Malesef tatil bitiverdi derken Ramazan ayında bulacaz kendimizi.

Pazartesiden itibaren kaldığımız yerden 11760liramız ile devam edecez, bakalım form düşüklüğü var mı:)

aliler
16-07-2012, 00:42
sayın auto hoş geldiniz banvt demiştiniz 3.95 uzeri ne duşunuyorsunuz?

autotruble
16-07-2012, 01:34
Banvt 360lardan beri heybemizde var ve yazılarla da paylaştık. 420direncinden döndü 395stop 420direnç aşarsa 470ler hedefi devam ediyoruz buna...

686güncel fiyat ve 670 net stopla full poz Flap yeniden!!!

memolim13
16-07-2012, 10:16
Hocam üstte nerede stoplamayı planlıyorsunuz?

freedreams
16-07-2012, 19:08
hocam 720 gorduk satis oldumu

erhanaxe
17-07-2012, 01:01
***BANVT***BANVİT BANDIRMA VİTAMİNLİ YEM SANAYİİ A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

***BANVT***BANVİT BANDIRMA VİTAMİNLİ YEM SANAYİİ A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

Ortaklığın Adresi : BALIKESİR ASFALTI 8.KM. BANDIRMA

Telefon ve Faks No. : (266) 7338600 / (266) 7338618

Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su : (266) 7338600 DAHİLİ 1197 / (266) 7338618

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Açıklama mı? : Hayır

Özet Bilgi : Birleşik Arap Emirliklerinde şirket kurulması

AÇIKLAMA:

Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:

Ortaklığımız Yönetim Kurulu 16.07.2012 tarihli toplantısında, Birleşik Arap Emirliklerinde şirket kurma kararı almıştır.
Kurulacak şirketin sermayesi 1.000.000 AED olacaktır.

Bilgilerinize sunulur.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

IMKB

(16/07/2012 - 22:02:04)

autotruble
17-07-2012, 16:26
hocam 720 gorduk satis oldumu

Yoğunluk vardı giremedim hiç. 720dirençti zaten aşamamış stoplada dememiş. Ekranda olsak marjı alırdık... 688şuanki fiyatla satış yapıyorum 686almıştık zaten bir nane yapamadık yani bundan:)

tmusaoglu
17-07-2012, 16:33
Yoğunluk vardı giremedim hiç. 720dirençti zaten aşamamış stoplada dememiş. Ekranda olsak marjı alırdık... 688şuanki fiyatla satış yapıyorum 686almıştık zaten bir nane yapamadık yani bundan:)

Bu zamana kadar olan nanelere sayıp, yeni nanelere bakalım hocam :)

freedreams
17-07-2012, 16:36
Sağlık olsun hocam yinede ekran başında olan karı cebe ındırebılırdi:) Hocam bır zamanlar şekerpiliç vardı ramazana dogru prım beklentınız olan bu ekranada gırer mı acaba..

autotruble
17-07-2012, 16:47
Dnzyo 208le full poz tradedeyiz.

autotruble
17-07-2012, 16:49
Dnzyo 208le full poz tradedeyiz.

Agresif tavırları olan aşağı yukarı çok oynayan bir senet durumunda son dönem!!!

autotruble
17-07-2012, 16:54
Zoren Trgyo Kutpo Akalt alternatif olabilecekler...

Büyüklerden en iisi Bimaş görünmekte...

autotruble
17-07-2012, 17:05
Endeks 62200altında net sata geçiyor malesef? Akalt ve Dnzyo ikilisni endeksten etkilenmeyeceklerini düşünerek ilgi alanıma almış idim. akalt 191den 195yakarken Dnzyo 210da takılı kalıp geri çekilmiş durumda şimdilik...

autotruble
17-07-2012, 17:13
Dnzyo stopla dedi ama çok agresiftir yarın çift tavanda çekebilir. Dikkatle izlemedeyim şu an. Reelde 201alış 2de stop oldum.
Sanalda stoplamış değilim. Tgryo Kutpo Akalt halen diriler...

autotruble
18-07-2012, 16:04
Dnzyo stopla dedi ama çok agresiftir yarın çift tavanda çekebilir. Dikkatle izlemedeyim şu an. Reelde 201alış 2de stop oldum.
Sanalda stoplamış değilim. Tgryo Kutpo Akalt halen diriler...

Stop uyguluyorum Dnzyoda 2lira ile. 192lere çekiliş görünüyor.
Dün belirttiğimiz alternatiiflerden Tgryo doğru seçim olacakmış:(

11300liraya gerilemiş durumdayız...

freedreams
18-07-2012, 16:29
takipteyiz hocam..

autotruble
18-07-2012, 16:39
takipteyiz hocam..

Büyük senetlerden Kozaa yine dün belirttiğim Bimaş ve Tgryo gayet ii duruyorlar aslında; ama endekste yorgunluk ayyuka çıkmış durumda!!! Bu dönem sıkıcı seansla dar marjlar ile geçiyor malesef. Daha önce ısrarcı olduğum Yksgrtada kalsak daha iyiydi... Düzgün bir trendde Yksgrta maks 3günde 20üstü oluyorken 2haftadır güç bela 20ye yaklaşabiliyor bu dönem...

Yine de formda kalmak olaydan kopmamak adına, can güvenliği ön planda olmak koşuluyla, izlemeye işleme devam edecez...

aliler
19-07-2012, 19:19
Flap oynaklık oldu 640 yaktı ekranda değildik veremedik:) 622 şuanki fiyatla kapatıyorum bir kademe karıda komisyona sayıyorum... Sadece adrenalin kazanmış olduk...

sayın auto daha önce yazdığınız için soruyorum bakabilirmisiniz

freedreams
19-07-2012, 20:04
ondan sonrada ekrana girmisti zaten flap..

sussli
19-07-2012, 20:55
auto dostum takip edecem dedim edemedim :(
nasılsın ? her şey yolunda umarım....
svg/syg/slmlar...

autotruble
23-07-2012, 01:05
ondan sonrada ekrana girmisti zaten flap..

Benden bu kadar artık Flap yazmam çizmem malum halka arz olmadan ilgi listeme aldım bunu 490dan geldi buralara 760maks şimdiye kadar gördüğü bu kötü piyasada benim ilgim kalmamıştır!!!

auto dostum takip edecem dedim edemedim :(
nasılsın ? her şey yolunda umarım....
svg/syg/slmlar...

Sevgili abim şükür herşey yolunda tatil oruç sıcaklar idare ediyoruz... Sen de iyisindir inşallah. Eskisi kadar kazanamasakta hala kaybetmeden kazanabiliyoruz çok şükür...

autotruble
23-07-2012, 01:08
Bu haftadan itibaren başlığın içeriğini ve ismini değiştirmeyi planlamaktayım. Yönetimden rica ettik bekliyoruz onlarda uygun görürse Haftalık Ekran şeklinde senetleri listeleyecez ve hafta sonu neler yapabilmiş ilgi listemiz onu kontrol edecez... Tek senet kişilerin yığılmasına neden olabiliyor ve daha sık yazı yazmak daha sık işlem yapmak gerektiriyor. Daha az iş daha tutarlı işlem amacıyla tarzı şekli değiştirmeye karar verdim.

DİEGO
23-07-2012, 01:11
Bu haftadan itibaren başlığın içeriğini ve ismini değiştirmeyi planlamaktayım. Yönetimden rica ettik bekliyoruz onlarda uygun görürse Haftalık Ekran şeklinde senetleri listeleyecez ve hafta sonu neler yapabilmiş ilgi listemiz onu kontrol edecez... Tek senet kişilerin yığılmasına neden olabiliyor ve daha sık yazı yazmak daha sık işlem yapmak gerektiriyor. Daha az iş daha tutarlı işlem amacıyla tarzı şekli değiştirmeye karar verdim.

Aynen dostum daha şık olur, hayırlı uğurlu olsun, Ramazanında mübarek olsun.

autotruble
23-07-2012, 01:11
Ecyap Banvt Froto Ttrak Yünsa Dnzyo Samat bu haftaki ilgi listem olacak...

Hafta biterken neler yapabilmişler bakacaz...

Not: Vkbyo pazartesi için tek gün ilgi listemde bulunmakta.

tr-68
23-07-2012, 14:24
ömer hocam bunlardada destek direnç şurayı gecerse beklene bilir gibi eşikler yazacakmısınız yoksa haftalık oldukları için biraz genişmi bakaçaz tesekürler

DİEGO
23-07-2012, 15:01

Dostum sana ne demeli bilemiyorum bravo, endeks % 2 ye yakın kayıpta tek günlük listendeki vkbyo % 4,14 artıda şuan :bravo:

memolim13
23-07-2012, 17:38
Üstad tebrikler...

autotruble
24-07-2012, 02:18
Vkbyo tek günlük ilgi listemdi yarında 152 stop kaydıyla ilgilenmeyi uzatıyorum. Ek olarak Eukyo bugünkü tavanı olan 366ile yarın için tek günlük ilave yapıyorum listeme.

autotruble
25-07-2012, 01:32
Vkbyo tek günlük ilgi listemdi yarında 152 stop kaydıyla ilgilenmeyi uzatıyorum. Ek olarak Eukyo bugünkü tavanı olan 366ile yarın için tek günlük ilave yapıyorum listeme.

Haftalık baktıklarım haricinde Pazartesi VKBYO yüz güldürmüştü bugün 152düşerek stopla dedi. Stop hayat kurtarır bizim kar duruyor stop sayesinde...

Yine bugün için eklediğim Eukyo çift tavanla yanıltmadı günün güzeli olmayı başardı...

Yarın haftalıklara ek olarak bu ikiliyi üçe çıkarmak amacıyla yeni açılan KARSUyu ilgi listeme alıyorum. 11650tavan kapattı bugün 113stop ile yarın bunu ekstra olarak kullanmayı planlıyorum... Not: Aşırı sığ cüzi miktarlarda portföyün sembolik bir kısmıyla işlem yapılması daha uygun...

autotruble
26-07-2012, 00:19
Haftalık baktıklarım haricinde Pazartesi VKBYO yüz güldürmüştü bugün 152düşerek stopla dedi. Stop hayat kurtarır bizim kar duruyor stop sayesinde...

Yine bugün için eklediğim Eukyo çift tavanla yanıltmadı günün güzeli olmayı başardı...

Yarın haftalıklara ek olarak bu ikiliyi üçe çıkarmak amacıyla yeni açılan KARSUyu ilgi listeme alıyorum. 11650tavan kapattı bugün 113stop ile yarın bunu ekstra olarak kullanmayı planlıyorum... Not: Aşırı sığ cüzi miktarlarda portföyün sembolik bir kısmıyla işlem yapılması daha uygun...

Haftalıklardan Ecyap ilk iki gün iyi iken dün geçen özel emirler sonucu bugün bozulma göstermiş durumda...

Karsu tavan açıp bulduğuna vermeyi seçtiler düşük açsa idi beklentimi alırdım kısmet olmadı...

autotruble
28-07-2012, 22:29

Ecyap ilk iki gün iyi iken son üçgün kötü idi -2ile zarar yazdırdı haftalıkta.
Banvt +1
Froto nötr
Yünsa +1
Ttrak +5
Dnzyo +2.5
Samat +2

ile endekse oranla pekte havalı olmayan şekilde primli bir hafta geçirmişiz... Vkbyo ve Eukyo ikilisi ile ekstra yaptık ayrıca.

kerkenez61
28-07-2012, 22:34
Bakalım bu hafta ne çıkacak heybeden:he:
Selamlar:wave:

autotruble
28-07-2012, 22:52
Kelebek Sahol Dnzyo Samat Tupraş Ülker Banvt bu haftaki ilgi listem.

28-07-2012, 23:15
Kazançlı bir hafta olur inşallah

autotruble
28-07-2012, 23:30
Bakalım bu hafta ne çıkacak heybeden:he:
Selamlar:wave:

Benden de slmlar dostuma.

Kazançlı bir hafta olur inşallah
Tşkler umarım hepimiz cepleri doldurarak haftayı tamamlarız.

Darim
30-07-2012, 09:59
Güzel bir hafta olmasını dilerim.
Autotruble ve diğer hocalarımızın emeğine, yüreğine sağlık.

muhammetkurt
30-07-2012, 10:10

Emeğine sağlık.

autotruble
31-07-2012, 01:17

Kelebek ilk gün tavanı görüp güzel primle kapattı. İlk gün temiz bir prim yakaladık.

Hafta sürüyor elimizde senetlerle bakalım nasıl sonlanacak.

kerkenez61
31-07-2012, 01:33
Tebrikler:bravo:

fighter
01-08-2012, 01:07
sv. auto eskiden yazdığınız kağıtlara xxx+ ve stop hayat kurtarır diyerek stoploss noktası belirtirdiniz. Bu başlıkta bunlara yer vermeyecek misiniz.Selamlar başarılar

autotruble
04-08-2012, 01:43

Kelebek 134hedefimiz vardı 132yaktı bu hafta ben istediğimi aldım.

Sahol nötr primsiz boş zaman kaybı olarak oyalandık.

Dnzyo -1.5ile kayıp yaşattı.

Samat +7

Tüpraş -1

Ülker +4

Banvt +3

ile fena olmayan bir tablo oluşturabilmişiz. Daha güzel daha kazançlı haftalar yaşarız inşallah. Pazar akşamı bakalım bu hafta için hedeflerimizde kimler olacak.

autotruble
04-08-2012, 01:44
sv. auto eskiden yazdığınız kağıtlara xxx+ ve stop hayat kurtarır diyerek stoploss noktası belirtirdiniz. Bu başlıkta bunlara yer vermeyecek misiniz.Selamlar başarılar

Stopa gerek gördüğüm riski yüksek senet olmadıkça stop belirlemeyecem burada. Stop mutlaka uyguluyorum stopsuz işlem can simitsiz denize atlamakla eşdeğer benim gözümde...

uur99
04-08-2012, 13:23
Stopa gerek gördüğüm riski yüksek senet olmadıkça stop belirlemeyecem burada. Stop mutlaka uyguluyorum stopsuz işlem can simitsiz denize atlamakla eşdeğer benim gözümde...

Sayın autotruble, stoploss konusunda size sonuna kadar katılıyorum. Stoploss'un önemini birinci elden acı bir şekilde tecrübe ettim.

Ancak anlamadığım bir şey var, bu kadar önemli olduğunu düşündüğümüz stoploss noktasını burada paylaştığınız hisseler için neden belirlemiyorsunuz?

Bunu sormamda ki asıl nedenim, teknik analizde oldukça yeniyim ve sizin gibi düzenli paylaşım yapan arkadaşların yardımını fazlasıyla görüyorum, öğreniyorum. Paylaştığınız hisselerde belirlenen mantıklı stop loss noktaları bu işte yeni olan arkadaşlara emin ki çok şey öğretecek, ileride kendi stop loss noktalarını belirlemek onlar için çok daha kolay olacaktır.

Özel bir nedeni var ise tabi ki açıklama yapmak zorunda değilsiniz ancak önceden belirttiğim gibi bunun çok faydalı olacağını düşündüğüm için söylüyorum.

Umarım yanlış anlaşılmamışımdır. Teşekkürler, bol kazançlar.

autotruble
05-08-2012, 02:45
Sayın uur99 sorunuzun cevabını bir üst msjda yazmış bulunmaktayım zaten. Risk gördüğüm taktirde belirtiyorum stoplosu risk az ise pek riskli görmüyor isem, ki bu haftaya kadar senetlerimizin kayıpları ortada, stop belirtmiyorum! Yine de stopunu merak ettiğiniz senedi sorabilirsiniz o senetle ilgim var ise kendi stopumu belirtirim.