PDA

View Full Version : KERVN - Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

uğur34
09-04-2013, 14:40
SPK ya yapılan başvurunun SPK tarafından vermesi gereken cevabın bir süresi var mı. ben 1 ay diye biliyorum. o zaman bu ayın sonuna denk geliyor. bekleyip göreceğiz ya da satıp kurtulacağız.

Milleti yine yanlış yönlendiriyorunuz 4 şubatta başvurdu iki ayı geçti başvuralı.

uğur34
09-04-2013, 14:42
sen bir okuduğunu anla ondan sonra soru sor.y.t.d diyorum ki ben 0.70 girer stoplos korum stopum calıştımı hisseye by derim.. hala beklentim aynı dostum sen kafanı yorma.. ınutma ben bu fiyatları verirken 0.82 ye de stoplosum demiştim ne hikmetse üstlere takıldın ama 0.82 yi sürekli uyarıma rağmen es geciyorsun sen kervandan para kazanmak istemiyormusun o senin sorunun..y.t.d insanoğlu işler biraz karıştımı dili her tarafa dönüyor y.t.d beklentiyi aldıysam hissede cakılıp kalmam destek direnclerini takip ederim bu kadar basit...benim gazlamam olmasay dı sen hisseni satacakmıydın:)) ki BEN 0.82 DEN SATTIM DEDİĞİMDE SEN KY NİN MALINI SATTIRMAK İCİN YAPIYORSUN DİYE SUCLAYANSIN ŞİMDİDE SATAMIYORUM DİYORSUN benim ki size gaz değildi kendi beklentim bak yine yaziyorum Y.T.D İYİ OKU GÖRÜŞLERİM BENİ BAĞLAR KARINADA ZARARINADA BEN KATLANIRIM....HALA FİYAT BEKLENTİMDE HİC BİR DEĞİŞİKLİK YOK Y.T.D BİRDAHA SANA CEVAP BİLE YAZMIYACAĞIM CÜNKÜ ZARARIN VERDİĞİ SIKINTIYLA NE YAZACAĞINI VE NE YAPACAĞINI BİLMİYORSUN DOSTUM..GÖRÜŞLERİM BENİ BAĞLAR KARINADA ZARARINADA BEN KATLANIRIM..

Yazdıklarıma bak iftira atma,ben 0,82 den sattırıyorsun diye suçlamadım seni.

ilter26
09-04-2013, 14:43
Bırakın artık bu işleri 0,72 den vermiyormuş,0,73 ten yazın alın sizde o zaman.geçen haftada 0,80 den vermiyor diye yazmıştınız.Yapmayın artık.
71 den de alabilir alsın hayırlıs olsun

bcgdost
09-04-2013, 14:43
70 oldu biz hala neler konuşuyoruz.
Adam tam gaz gidiyor

swedish
09-04-2013, 14:47
böyle diye diye 0,70'e değdirdiler...

fisto
09-04-2013, 14:54
kimbilir nerelerimize değdirecekler

swedish
09-04-2013, 14:59
an itibarıyla bir tek kulağımın arkası kaldı...
kimbilir nerelerimize değdirecekler

enucuzual
09-04-2013, 15:03
kaç defa oldu hatırlamıyorum şirkete sürekli mail atıyorum ne olacak hisseleriniz hali diye bir kişi dahi tenezzül edip aramadı cevap bile yazmadı. kağıdı götürmek isteseler çok zor değil zaten küçük bi işlem hacmi ile tavan yaptırabilirler. bilemiyorum artık amaçları ne ama niyetlerinin iyi olduğunu düşünmüyorum. gerçekten çok daral geldi zararı kurtaralım diye beklerken sürekli dibe çöküyoruz.

cankurt23
09-04-2013, 15:05
an itibarıyla bir tek kulağımın arkası kaldı...

hadi hadi iyisin gene ,kalmış bişeyler.gerçi biraz silkinsen gene çıkar bişeylerrr ytdd.

baskan78
09-04-2013, 15:30
yanlış bilgi aktardıysam hepinizden özür dilerim. haklarınızı helal ediniz. garafikten anlayan arkadaşlar yorumlarsa sevinirim. benim dikkatimi çeken bir şey var ama bu tamamen benim yorumum. kimseyi bağlamaz. temmuz sonunda 0,98 den başlayan düşüş trendi 0,67 de sonlanmış ve yaklaşık 2,5 ay sürmüş. aynı şekilde şubat başında yine 0,98 den başlayan düşüş trendi devam ediyor. bu da yaklaşık 2,5 ay olmak üzere gibi. eğer iyi haber gelecekse ve bu kağıt buradan dönecekse 0,67 e seans içinde değdirip döndürebilirler. tabi hissede olan hepimizin temennisi yükselmesi yönünde. ama iyice bıktıracaklara benziyor. İnşallah SPK dan olumlu haber gelirde. zararda olan kardeşlerimiz zararını çıkarır. Yukarıda yazdıklarım sadece bir teori olur olmaz bilemem ama yorumlayabilecekler varsa ışık tutması açısından faydalı olabilir kanaatindeyim.

Şevmurathan
09-04-2013, 15:36
:bravo:
[QUOTE=uğur34;8655248]Bırakın artık bu işleri 0,72 den vermiyormuş,0,73 ten yazın alın sizde o zaman.geçen haftada 0,80 den vermiyor diye yazmıştınız.Yapmayın artık.[/QUOTE
Tebrikler tespitiniz harika

baskan78
09-04-2013, 15:44
sabah seansı 0,72 den alamadım. ama 2.seans 0,71 den aldım. bunda kızacak ne var anlamadım.

ixsir4
09-04-2013, 16:36
sıkmayın canınızı 0.70 altı kapanışlar olmadığı müddetce sorun yok.....0.70 kırılacaksada hacimin baba olması lazım... 0.70 kırılmazsa ara direnc 0.76 üstü direnc 0.82 dir..... 0.82 hacimli kırılırsa zaten hedefi belli.. 0.70 kırılırsa kırılmazzzzz.... kırılırsada canları sağolsun..y.t.d görüşlerim beni bağlar karınada zararınada ben katlanırım.... bu seviyelerde biraz yatay sarar gibi.(0.70 hacime dikkatEDİN)... ne ypaprsan yap ALLAH' IN TAKTİR ETTİĞİ KADAR RIZIKLANIRSIN..Y.T.D görüşlerim beni bağlar karınada zararınada ben katlanırım.. sonucta hisse sahipli......

cankurt23
09-04-2013, 17:04
hepımız biliyoz ki imkb de işlem gören senetler hep vur kaç üzerınde.gene hepımız gibi selim ışıklar da zamanda yazıyorya imkb beş on senetler hareket ediyor,diğerleri hikaye. Aslında imkb yi kapattık bıst yaptık,onu da kapatmalıydı tam zamanıydı ,bu kervan soygunu da olmazdı..bilmem kızan olur mu ama olsun ..)ytdd.

spectacularr
09-04-2013, 17:37
sıkmayın canınızı 0.70 altı kapanışlar olmadığı müddetce sorun yok.....0.70 kırılacaksada hacimin baba olması lazım... 0.70 kırılmazsa ara direnc 0.76 üstü direnc 0.82 dir..... 0.82 hacimli kırılırsa zaten hedefi belli.. 0.70 kırılırsa kırılmazzzzz.... kırılırsada canları sağolsun..y.t.d görüşlerim beni bağlar karınada zararınada ben katlanırım.... bu seviyelerde biraz yatay sarar gibi.(0.70 hacime dikkatEDİN)... ne ypaprsan yap ALLAH' IN TAKTİR ETTİĞİ KADAR RIZIKLANIRSIN..Y.T.D görüşlerim beni bağlar karınada zararınada ben katlanırım.. sonucta hisse sahipli......

iskirciim senin yazılarını okudukça özlü bi söz var o aklıma geliyor hep.Bozuk saat bile günde 2 defa doğruyu gösteririr diye.o yüzden sana artık bozuk saat diyeceğim.

uğur34
09-04-2013, 17:48
sabah seansı 0,72 den alamadım. ama 2.seans 0,71 den aldım. bunda kızacak ne var anlamadım.

Abi aldığına kızan yok.Tabii alacaksın.milleti gazlaya gazlaya yedirmedikleri lot kalmadı.Sende öylemisin diye düşündük.geçen haftada 0,80den vermiyorlar diye yazmıştın şimdide 0,72den vermiyorlar diye yazıyorsun.bunun üzerine yazdık.yanlış anlaşıldıysam özür dilerim,bu forumda herkesin kızdığı bir tek kişi var ve hala yok 0,70 kırılmadan korkmayın,yok 0,76 kırılırsa 0,82,0,82 kırılırsa hedef belli diye yazıyor,hala lot aldırmaya çalışıyor,hisseye ilk girdiğimde çok toydum,suç bende doğru söylüyorsunuz ben aldım ama yazılanlara inandık bir kere.daha düne kadar yok 3,60 yok ankara yazıp duruyordu,öyle bir yazıyorduki inanıyorduk.hisseye yeni girdiyseniz hoşgeldiniz.yt.d.

baskan78
09-04-2013, 18:00
Uğur kardeşim ben kul hakkından çok korkarım. gerçektende o gün 0,82 den alış yazmama rağmen vermediler. yani garip durum var ortada bugünde 2. seans 0,71 den alış yazdım maalesef. ya kademeler dolmadan vermiyorlar yada bir şeyler dönüyor. Allah sonumuzu hayır eylesin. Herkesin kararı kendine ama dediğin gibi bazen insan ister istemez başkalarının lafına bakıyor. bana da bir arkadaşım goldas dedi hem onun hemde ben ve benim gibilerin elinde patladı. zarar 4000 TL benim gibi memur biri için. ne diyelim sağlık olsun. buralarda fazla hırslı olupta sağlığı bozulanlar var. İnsan oğlu para kazanmak için sağlığından olur. sonrada sağlığına kavuşmak için bol bol para harcar.

Ryuk
09-04-2013, 18:35
Bana ve çevreme ceylan aldıranlar,size ve çevrenizede aldırmışlar ki hala umut içindesiniz.kabul etmek zor ama hisse uçacak kaçacak diye üstümüze yıktılar.dolandırıldik bence.0,67 'nin altına inmez diyorlar ama ben dolandirildigimizi dusundugum icin 0,5 lere inecegini dusunuyorum.sonrasi ise asagi yukari sert haraketler olacaktir.

---yazdiklarim hayal urunudur---

uğur34
09-04-2013, 19:05
Uğur kardeşim ben kul hakkından çok korkarım. gerçektende o gün 0,82 den alış yazmama rağmen vermediler. yani garip durum var ortada bugünde 2. seans 0,71 den alış yazdım maalesef. ya kademeler dolmadan vermiyorlar yada bir şeyler dönüyor. Allah sonumuzu hayır eylesin. Herkesin kararı kendine ama dediğin gibi bazen insan ister istemez başkalarının lafına bakıyor. bana da bir arkadaşım goldas dedi hem onun hemde ben ve benim gibilerin elinde patladı. zarar 4000 TL benim gibi memur biri için. ne diyelim sağlık olsun. buralarda fazla hırslı olupta sağlığı bozulanlar var. İnsan oğlu para kazanmak için sağlığından olur. sonrada sağlığına kavuşmak için bol bol para harcar.

Haklısın abi.Ben daha ilk girdiğimde bu lanet hisseyi alana kadar başka bir hisseden %30 kar ettim bunu aldık aylardır bekliyoruz,hep zarar hep zarar,tam bedelsiz hisselerine girecektim,düştü,borsadan anlamama rağmen şunu düşünüyorum bu fiyattan hiç kimse satmaz abi,bataklığa düşersin debelendikçe batarsın aynı bir durum,herkes 0,67 den dönecek diye düşünüyor ryukun dediği gibi ya dönmezse,yok efendim silkeliyormuş,herkese tek tek soralım kim satıyor diye herkesin kafasına işlendi ya 0,67 den dönecek 1,20 olacak diye herkes bunu bekliyor,peki 0,66 gördüğümüzde satacakmıyız yine satmayacağız,gözaltı pazarına düşse satacakmıyız yine satmayacağız,ne zaman bizim düşündüğümüz oldu,hergün kademe kademe düşürüyorlar.bu forumda izlediğim kadarıyla en çok güvendiğim iki kişi var birisi pharlap,birisi serbar,bu abiler bizleri korumaya çalışıyorlar,serbar demişti,0,85te küçük yatırımcı giriyor dikkatli olun diye keşke dinleseydim seni abi.y.t.d.

Dikişçi Zeki
09-04-2013, 22:26
Bana ve çevreme ceylan aldıranlar,size ve çevrenizede aldırmışlar ki hala umut içindesiniz.kabul etmek zor ama hisse uçacak kaçacak diye üstümüze yıktılar.dolandırıldik bence.0,67 'nin altına inmez diyorlar ama ben dolandirildigimizi dusundugum icin 0,5 lere inecegini dusunuyorum.sonrasi ise asagi yukari sert haraketler olacaktir.

Keşke aşağı yukarı hareketler yapsa,öyle can sıkıyor ki....
Benim kanaatim bu kağıt 67 lerdede durmaz 50 leri görür gibi...
Umarım tersi olur,inat ettim 3 senede olsa beklicem..
Tabi tahta kapanmazsa borsada gözümü ilk ceylanda açtım,herhalde bu gidişle ceylanlada son veririm artık :)

Şevmurathan
10-04-2013, 01:36
elinde tutan kazanacak:halay:

arkadaşlar takasına bakın... takası bana sabret kazanacaksın diyor.... sabırr. en gec 3 ay 0.80 --- 0.93 aralığından ky den sattıklarını alırlardı....spek 10 milyon lot acığı var ilerde basına bela olabilecek onu olduğu yerde silkeleyerek topluyor....yarın bir bakarsın sıkılır tavandan toplamaya karar verir.spek su anda yolunu temizliyor....hele bir temizliğibitsin... sabır sabır yatırım tavsiyesi değildir....bence bu hazırlık öyle bir iki tavan icin değildir ben öyle görüyorum....bunu söylerkende işkembeden değil 18 yıllık borsa deneyimimden öğrendiğm tecrübeile söylüyorum....umarım tecrübelerim beni yanıltmaz.....ytd herkese hayırlı bolkazanclar.

sabır sabır .. adamların niyeti farklı ky ile uğraşmazlar..sabır hedefleri bizler olsaydık işimizi coktan bitirmişlerdi yalan mı.? sabır adamlar önlerini bir temizlesinler. bu arada ufak yemlemelere kan mayın...aı- sat yapmayın şu anda elinizde nekadarvarsa bırakın öyle dursun.. yatırım tavsiyesi değildir . adamlar büyük oynuyorlar.

bizler pastadan dilim mi alacağız yoksa pasta kırıntıları ilemi idare edeceğiz... ben pasta dilimi varken kırıntı ile neden uğraşıyım...ayrıca özel mesaj atan arkadaşlara msj yazdım yanlız gidip gitmediğini bilmiyorum...mıt.ci soru sormussunda yanlız soruyu göremedim...

hissede son rutuşları yapıyorlar.hissede eldeğişimi filanda yok aynı spek . dün işlem hacmini artırarak hafif bir yemleme yaptı... bayada mal aldı... büyük ihtimalle haftaya cıkış başlar.... 1.20 yi hızlı gececek tabi bunu söyleye bilmem icinde **** .mi den bakan arkadaşlar varsa 17.30--- 17.45 saatleri arasındaki emir kotasyonlarını alış ve satış kotasyonların takip edip yazarlarsa değerlendir memiz kolay olur...benim icin bu hissenin kapanışa doğru son 15 dakikası cok önemli.... spek haftaya hareket yapmak zorunda ya aşağıya salacak 0.85--- 086 aralığına yada hisseyi 0.92 --- 1.20 taşıyacak..... son 15 dakikasıda haftaya p.tesi hareketinin belirleyicisi olacak. yatırım tavsiyesi değildir.. ben böyle düşünüyorum. hayırlı bolkazanclar...satmayında almayında elinizde ne kadar varsa bekleyin. karınızı yeterli görünce satın.yatırım tavsiyesi değildir...

sahsi fikrim haftaya bu hissenin bu fiyatları tarih olur....demedi demeyin... hayırlı bol kazanclar.. yatırım tavsiyesi değildir...

evet ceylan yolcuları ilk duramız 1.20 ikinci durak 1.70-- 1.80 ücüncü durak 2.50--3.60 . ücüncü durağa gidecekmiyiz bakalım . hadi hayırlısı. bakın satılıcı iken söylüyorum....

İnşallah ixsir bey. Foruma umut aşılıyorsunuz. Umarım yanılmazsınız da yakın zamanda bahsettiğiniz hareket başlar.

elinizdeki hisseleri kaptırmayın... bırakın calkalasın. biz seyredelim.

:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

Şevmurathan
10-04-2013, 01:49
evet ceylan yolcuları ilk duramız 1.20 ikinci durak 1.70-- 1.80 ücüncü durak 2.50--3.60 . ücüncü durağa gidecekmiyiz bakalım . hadi hayırlısı. bakın satılıcı iken söylüyorum....

satın demedim düşükten alanlar tekrar alacakları seviyeye düşer diyerek satmasınlar diye dedim

ceylanla ilgili sonyorumum olacak bundan sonra hisse konuşacak.... sadece nicin bu haberlere ramen cizmedilere yorumum sadece hisse sahipleri ile spek anlaşmalı olmadığı intibahını piyasaya vermiye calışıyorlar..spek sanki KAP düşecek haberden bi habermiş gibi davrandı.... bizde yuttuk... herkese hayırlı bol kazanclar. yatırım tavsiyesi değildir...bundan sonra yorum yok yanlış anlaşılma olmasın diye. hayırlı bolkazanclar .

telaşa gerek yok bu capsız bu hafta 1 üzerinde kapatır... yaklaşık ky elinde 8 milyonun üzerinde hisse var yaptığım hesaba göre bu 8 milyonunda en az 7 milyonunun maliyeti baya yüksek kanısındayım spek te bunu iyi değerlendiriyor. günlük tredir yapma imkanı varmış gibi göstermiya calışıyor. bundada baya başarılı. spek üst kademeleri tutuyor .. altada yakaladığını malesef öpüyor.bugün ikinci seansta tekrar 0.94...0.95 bandına ceker belli olmaz 0.96 da kapatır.ayı tuzağına dikkat edin.. yatırım tavsiyesi değildir... yorum vermeyim dedim yine duramadım....bu hafta bu hisse 1 üzeri kapatmazsa bendeniz bu hisseden portfoy azaltmaya gider.... yatırım tavsiyesi değildir.

bu gün tavan bekliyorum desem acaba abarmış mı olurum. nedersiniz..... yatırım tavsiyesi değildir.

tşk haluk bey joen mi icin ... adam rsmen oynuyor hisse her an tavana dönerim der gibi

ceylanda bir işimi bitiriyim cemasada gelirm kardeşim.....cemassın takası iy duruyor yalnız... ceylancılar taksim yatırm,evg yatırı,camiş yatırım,info ve meksa yatırım dolu dizdgin mal alıyor.....spek eğer bu hisseyi cuma ya kadar 1 üzeri yapmazsan tahsisli hisseleri 0.90-- 0.95 aralığında hazır bekleyen müşteriye vereceksin anlamına gelir . müşteride her halde bu fiyatın üstünü kabul etmiyor. sen aşağıya saldıkca bunu kestirenler satma dursun mal alıyor. .spek tam kinitlendin aşağı tükürsen sakal yokarı tükürsen bıyık.unutma tek kale oynarken bir kontura yersin nerden geldiğini bilemezsin.... yatırım tavsiyesi değildir.

diyorsun birde birleşme kararını ya almazsa diyorsun kısa ve net birleşme olacak erteleme bekletme gibi şansları yok.serbar sen bu mantıkla zaten bir şey kazanamazsın bir ileri 5 geri gidersin... borsa bilgin zayıf kusura bakmada hemen hmen hic bilginde yok diye bilirim.. senin gibi düşünenlerin mallarını aşağıdan beş paraya alırlar sonra cok yukarılardan verirler.. sen öncelikle işlem hacmini izlemeyi öğren ki hisse de cıkışmı var yoksa hisseye girişmi var onları öğren ondan sonra aldığın hisselerde para kazanırsın benim tavsiyem şimdilik bu sonra bir hisseyi alırken nelere dikkat edeceğni kıssasıyın ne olması gerektiğini anlatırım.. bir zamanlar bende senin gibi idim ama sonra para kaybede ede bu iş öğrendim.. umarım sen kaybetmeden öğrenirsin...ama borsa bilgin zayıf kendini geliştirmeye bak bir dost tavsiyesi dir...bu sitede gercekten görüşleri ile yol gösteren arkadaşlar var bence sen onlara takıl . kendi başına hareket etme zarar edersin .. bu hisse ye gelince yüzdün yüzdün kuyruğuna geldin yatırım tavsiyesi değildir..bu hisse bu kadar düşerken sen ne yapıyordun onu merak ettim....

birhissede acabalarla hareket ederseniz zararınız acayip olur:) sakın acabalarla hareket etmeyin

arkadaşlar bu hissede düşüşlerin kalıcı düşüş diye bilmek icin ceylanın iflasını istemesi gerekir . ceylen da böyle durumlarda yok bu düşüşlerin tek mantıklı acıklaması spek nerden baksan 30 günlük süre eline gecirdi oynuyacak ama kapanışlarıda 0.90 üzerinde tutacak.tek hesaba katamadığım cıkış ve iniş marjı nı nekadar olacağı. -5-----------+5 marjlamı işlem yapacak.. yoksa marjlarla uğraşmayıp .direk 1.20 cıkarıp bu fiyatın üzerindemi marjlı hareket edecek . ben olsam 1.20 üzerineceker .1.20 --1.40 arasında marjla calışır buralarda satmaya hazır baya ky var onların malınıda buralardan toplardım.tabi bu spek belli olmaz . yatırım tavsiyesi değildir... zaten biz kücük yatırımcılarda ucuza verip yüksekten hisse almakta üstümüze yoktur:) yatırım tavsiyesi değildir görüşlerim beni bağlar

:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

Şevmurathan
10-04-2013, 02:18
Millet speğin adamları yazıp duruyor hemde 1 kişi değiller,biraz yazanları araştırın,hangi tahta da işlem yapacaksalar oralarada yorum yazıyorlar, tarih vermeden show başlayacak, tutan kazanacak, satma ,ha döndü ha dönecek.........

Adam + 15 yıldır borsada bir tek kervan var elinde ,inandım bende KERVN formuna 200 yorum yazmış,

Şevmurathan
10-04-2013, 02:21
En aptalca yaptıkları da hafta içinde tavan yaptıracakları hisseleri açık ediyorlar,,,,,
Araştırın.......
Sizde kolayca dediklerimin doğruluğunu anlayacaksınız.........

pharlap
10-04-2013, 10:12
Bugün farklı oynuyor

Dikişçi Zeki
10-04-2013, 10:38
Bugün farklı oynuyor

Neresi farklı?????

Derinlik verebilecek ****** verebilecek arkadaşlar varmı ...

uğur34
10-04-2013, 10:47
Neresi farklı?????

Derinlik verebilecek ****** verebilecek arkadaşlar varmı ...

Dediğiniz doğru öğlen seansınsa kadar artıda,öğleden sonra bodozlama aşağı.y.t.d.

pol-emik
10-04-2013, 10:49

Bence tamamen doğru yorum bu. Dediklerinize katılıyorum. İnanılmaz dolandırıldık ama ben hakettim daha önce de benzeri başıma gelmişti keşke uyanabilseydim ama para kazanma hırsı insanın gözüne perde oluyor dolandırıcılar da bundan faydalanıyor. Allahtan ben daha önce uyandım ve bu kadar düşmeden çıktım. Sürekli takip ediyorum hala çıkarken girmek için... Artık kervn dan kurtulmam lazım uyuşturucu gibi bir şey bu...

swedish
10-04-2013, 12:10
aylardır yok 3 yok 4 olacak, 10'lara geri gelecek falan gibi bir laf dolaşıyordu... Ortalama 0,80-0,85 dolaylarından mallanmayan KY kalmadı...

O günlerde "neden" diye sordum kendi kendime...

Madem 3-5-8 olacak bu kağıt, neden bu seviyeden her isteyen mal alıyor?

Götürülecek kağıt bu denli verilir mi piyasaya???

Birisi "tahsisli olacak nasılsa bu yüzden vermeleri sıkıntı değil" dediyse de ikna olmadım. Mantıklı değildi...
(Ama girdim...)

Şimdi görüyorum ki ben kağıda girmemişim, önsezi ve mantığıma rağmen yaptığım alışla bu kağıt bana girmiş...

Ne olur derseniz... iki ihtimal var... Ya parayı unutup "bir gün" yapılabilecek bir hareketi bekleyeceğiz...

Ya da bu zarar bana yeter diyeceğiz...

Her ikisinin de kendi içinde ayrı risklerivar... Beklerken süreç aleyhe de gelişebilir, zarar, birleşmelerin olamaması vs derken buhara'ya gidebiliriz. Yani bekleyeceksek antenleri açmalıyız...

Yok beklemeyeceksek bu sefer de zararı kafadan sineye çekeceğiz...

Yatırım tavsiyesi olmayıp karışık kafamın ortaya serilmesidir....

serbar
10-04-2013, 13:28
Bu lanet kağıda 10 ay önce 1 Lira üstünden girdim,girdiğimden beri hep beklenti hep beklenti,aylarca isim değişikliği onayını bekledim,tık yok,genel kurulu bekledim tık yok,spk ya başvurdu onayı bekledim tık yok,peki ne yaptı gelene gidene verdi,ilk operasyon yaparkende izledim o yüksek fiyatlara giderken mal sadece ve sadece adamın kendindeydi daha sonra kağıdı bastı arkasından bedelli patlattı bölündükten sonra tepki yükselişi yaparken sadece 500.000 lotla 2,57 ye kadar götürdü orada bir bastı yine elimize verdi,daha sonra 28 haziranda temettü vermeyecek serbest açacak diye yine ümitlendirdi yine verdi,daha sonra 101 e kadar aldı 2.750.000 lot topladı,101 tavanken yine aldığını verdi,çevremde kredi çekip çok düştü alacağım diyenler olmaya başladı,gözünüzü seveyim yapmayın arkadaşlar,ortalık duruluncaya kadar bekleyin,buralardan mal neden veriyor diye bir düşünün,siz aldıkça daha da aşağı veriyor,şu görünen tabloya göre 67 lerde bile durmama ihtimalı olabilir,bakın ihtimal diyorum kesin böyle yapar demiyorum şu an 50-55 aralığına gelecek diye düşünüyorum,gelmeyebilirde,buralara kadar neden bastığını spek efendi biliyor,ortalık duruluncaya kadar alım satım yapmamınızı tavsiye ederim,hele hele sakın kredi çekipte böyle bir kağıdı çok düştü deyipte almayın,sonuçta operayon yapılmış Ky ya verilmiş bir kağıt,10 aydır bir sürü habere tepki veremiyor ve düşüyorsa vardır bir sebebi,spek eğer isteseydi 85 lerdeyken bir kaç tavanla Ky nın elindekileri toplardı,ama adam toplamıyor,gelene gidene veriyor dikkatli olun,kimse bu yazdıklarıma itibar edipte yatırım yapmasın,yazdıklarım tamammen benim kişisel şahsi düşüncelerimdir 67 çok dillendi,dikkatli olun derim,Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Allah gönlünüze göre versin.Saygılar.

serbar
10-04-2013, 13:29
Şu an 82 den çıktım ve beklemedeyim.

serbar
10-04-2013, 13:43
Borsaya yatırım yaparken yatırım yapacağınız tutar,size lazım olmayan,acil ihtiyacınız olan para kesinlikle olmamalıdır,alıp uzun süre beklemeyi göze alabilirseniz,zarar etme ihtimaliniz oldukça düşer, o yüzden lütfen kredi çekipte borsaya yatırım yapmayınız.

oraj10
10-04-2013, 14:56
73e kazlar geldikçe veriyor çakal...

dovs06
10-04-2013, 14:59
sayın serbar çok doğru bir söz var eğer herkezin yükselecek diye atladığı bir kağıt gitmez şu seviyelerden yüklene olursa yine aynı olur anacak kimse umursamazsa belki bizim zararalar çıkar mecburen

accx
10-04-2013, 16:49
***KERVN***KERVANSARAY YATIRIM HOLDİNG A.Ş.( Genel Kurul Toplantısı Çağrısı )

***KERVN***KERVANSARAY YATIRIM HOLDİNG A.Ş.( Genel Kurul Toplantısı Çağrısı )

Adres Fulya Mahallesi, Yeşilçimen Sokak, No:12, Polat Tower, Kat:6, D:65 Şişli - İSTANBUL

Telefon 212 - 3304001

Faks 212 - 3304401

Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Birimi Telefon 212 - 3304001

Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Birimi Faks 212 - 3304401

Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Hayır

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır

Özet Bilgi Şirketin 2012 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı hakkında.

EK AÇIKLAMALAR:

Şirketimizin 2012 yılı faaliyetlerine ilişkin Olağan Genel Kurul toplantısı 09 Mayıs 2013 Perşembe günü Saat: 10:00’da Yakuplu Mahallesi, Beysan Sanayi Sitesi, Sena İşhanı, No:49 Beylikdüzü - İSTANBUL adresinde yapılmasına ve toplantıya katılmak üzere İstanbul Ticaret İl Müdürlüğü’nden Bakanlık Temsilcisi istenmesine karar verilmiştir.

EKİ: Toplantıya Çağrı metni.

Sayın, Hissedarlarımızın bilgisine sunulur.

Karar Tarihi 10.04.2013

Genel Kurul Türü Olağan

Hesap Dönemi Başlangıç Tarihi 01.01.2012

Hesap Dönemi Bitiş Tarihi 31.12.2012

Tarihi ve Saati 09.05.2013 10:00

Adresi Yakuplu Mahallesi, Beysan Sanayi Sitesi, Sena İşhanı, No:49 Beylikdüzü - İSTANBUL

Gündem GÜNDEM MADDE 1- Açılış, Başkanlık Divanı?nın seçimi,

GÜNDEM MADDE 2- 2012 yılına ait Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu, Denetçi Raporu ile Bilanço ve Gelir Tablosu hesaplarının ve Bağımsız Denetim Kuruluşu raporlarının okunması ve müzakeresi,

GÜNDEM MADDE 3- 2012 yılı Bilanço ve Gelir Tablosu hesaplarının tetkiki, müzakeresi ve tasdiki, 2012 yılı faaliyetlerinden dolayı Yönetim Kurulu Üyelerinin ve Denetçilerin ibrası,

GÜNDEM MADDE 4- 2012 yılı dönem faaliyet sonucu hakkında karar alınması,

GÜNDEM MADDE 5- Görev süreleri dolmuş bulunan Yönetim Kurulu Üyelerinin yerine 1 (bir) yıl süre ile görev yapacak Yönetim Kurulu Üyelerinin seçilmesi ve yıllık ücretlerinin tespiti,

GÜNDEM MADDE 6- Sermaye Piyasası Bağımsız Dış Denetleme hakkında yönetmeliğin 14. maddesi ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu?nun 398. maddesi gereği Yönetim Kurulu?nun Bağımsız Denetleme Kuruluşu seçiminin onaylanması,

GÜNDEM MADDE 7- Yönetim Kurulu tarafından hazırlanan ?Genel Kurulun Çalışma Esas ve Usulleri Hakkında İç Yönerge?nin genel kurulun onayına sunulması,

GÜNDEM MADDE 8- Yönetim Kurulu Başkan ve Üyelerine şirket konusuna giren işleri bizzat veya başkaları adına yapabilmeleri hususunda T.T.K?nun 395 ve 396. maddelerinde yazılı işlemlerin ifası için gerekli iznin verilmesi ve Kurumsal Yönetim İlkeleri doğrultusunda 2012 yılı içerisinde bu kapsamda gerçekleştirilen işlemler hakkında genel kurula bilgi sunulması,

GÜNDEM MADDE 9- Yıl içinde yapılan bağışlar hakkında Sermaye Piyasası Kurulu?nun 05.06.2003 tarih ve 29/666 sayılı kararı gereği Genel Kurul?a bilgi sunulması,

GÜNDEM MADDE 10- Şirketin vermiş olduğu teminat, rehin ve ipotekler hakkında Genel Kurul?a bilgi sunulması,

GÜNDEM MADDE 11- Genel Kurul Toplantı Tutanağının Başkanlık Divanımızca imzalanması ve bununla yetinilmesi hususunda yetki verilmesi,

GÜNDEM MADDE 12- Dilek ve temenniler.

Gündem Maddeleri Arasında Ticari Ünvana İlişkin Ana Sözleşme Tadili Hususu Var mı? Hayır

Gündem Maddeleri Arasında Faaliyet Konusuna İlişkin Ana Sözleşme Tadili Hususu Var mı? Hayır

Gündem Maddeleri Arasında Şirket Merkezine İlişkin Ana Sözleşme Tadili Hususu Var mı? Hayır

http://kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bildirim.aspx?id=273061

BIST

(10/04/2013 - 16:48:02)

uğur34
10-04-2013, 17:34
Genel kurul gündem maddelerinde yine bir şey yok.Patron haklı size verdim yükseklerden dedi sizde alçaklardan geri vermediniz vermiyorsanız alın size o zaman ne yaparsanız yapın diyor,çok düştüğü için kredi çekip alacaklarmış,alında görün o zaman.y.t.d.

serbar
10-04-2013, 19:17
Genel kurul gündem maddelerinde yine bir şey yok.Patron haklı size verdim yükseklerden dedi sizde alçaklardan geri vermediniz vermiyorsanız alın size o zaman ne yaparsanız yapın diyor,çok düştüğü için kredi çekip alacaklarmış,alında görün o zaman.y.t.d.

Ne zannediyorsunuz hemen armut piş ağzıma düşmü?Niyeti bıktırmak olmasaydı buralara verirmiydi zannediyorsunuz,niye bir kerede tutup kaldırsın,kaldıracak basacak,kaldıracak basacak,yeri geldiğinde tavan yapacak tavandan alış yazanlara verip belkide taban olacak,speklerin işi ne ki ,yukardan verip aşağılardan toplamak değil mi?Zaten.Öyle böyle ne kazanırsam kardır diye düşünecekler,sonuçta direksiyon speklerin ellerinde,niyetleri hemen size para kazandırmak mı?Zannediyorsunuz.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

EZEL_20
10-04-2013, 21:33
yine aynı nakarat yok genel kurul biraz hareket çizelim ardından da HOP milletin kucağına bırakalım.................

hadi hayırlısı bakalım..............................

hayta10
11-04-2013, 00:31
acı gerçeği daha yeni yeni anlıyoruz.kagıt operasyon yemıs,herkesın elıne verılmıs ve buralara kadar cekılmıs kagıt,hala da verıyor mıllete.bu kagıt cıkmaz,hıc bı halt olmaz bundan bu saatten sonra.anca gunluk nemalanır spek kendıne bu saatten sonra.bırakın ayları ben en az 1 yıl verıyorum bu kagıdın 1 uzarıne atması ıcın. kesınlıkle yatırım tavsıyesı degıldır, tamamen bunca zamandır bu soygun kagıdında yedıgım kazıkların bileşkesidir....

uğur34
11-04-2013, 01:05
Patron genel kurul maddelerini kendisi hazırlamıyormu,maddelerden bir şey çıkmayacağını biliyordu düşürdü hisseden çıkmayalım diye satamayalım diye,satacağımızı bildiği için satamayalım diye düşürdü hisseyi şimdi aşağı gitse bir türlü,yukarı gitse 0,70den dönüp 1,20olacağı yazıldığı için bir sürü yeni ortağımız olacak,hareket başladı deyip atlayan çok olacak,her geçen gün forumdaki isimler artıyor.bir abiye sordum şunu dedi,eğer silkeleme yapılmak isteniyorsa panik havası oluşturmak zorunda şu an panik havası oluşturulmadı herkes 0,67yi kuvvetli bir destek gördüğü için rahat,asıl silkeleme 0,67 nin altına düşürüp panik havası oluşturmakla olur dedi.y.t.d.

swedish
11-04-2013, 10:04
Mantıken doğru, fakat şöyle düşünün ortalama maliyeti 85 kuruş olan biri için bu seviye (mevcut fiyat) yaklaşık %20 değer kaybı demek... Yani 50.000 lira ile girdiyseniz 10.000 lira içeridesiniz....
Panik diye mesela 50 kuruşa atarsa zarar %45 seviyelerine dayanır ki paniğe rağmen kimsenin yarı yarıya bir kayıpla "lanet olsun" diyeceğini sanmam... Ta ki "batıyor, kesin batacak" gibi bir haber çıkmazsa... o zaman NERELERE kadar iner tahmin edebilirsiniz.....
YTD

Patron genel kurul maddelerini kendisi hazırlamıyormu,maddelerden bir şey çıkmayacağını biliyordu düşürdü hisseden çıkmayalım diye satamayalım diye,satacağımızı bildiği için satamayalım diye düşürdü hisseyi şimdi aşağı gitse bir türlü,yukarı gitse 0,70den dönüp 1,20olacağı yazıldığı için bir sürü yeni ortağımız olacak,hareket başladı deyip atlayan çok olacak,her geçen gün forumdaki isimler artıyor.bir abiye sordum şunu dedi,eğer silkeleme yapılmak isteniyorsa panik havası oluşturmak zorunda şu an panik havası oluşturulmadı herkes 0,67yi kuvvetli bir destek gördüğü için rahat,asıl silkeleme 0,67 nin altına düşürüp panik havası oluşturmakla olur dedi.y.t.d.

uğur34
11-04-2013, 11:17
Millet kredi çekip düştü diye alıyorsa ben neden almayayım bu sabah bende krediye başvurdum bende kredi çekip alacam.y.t.d.

swedish
11-04-2013, 12:02
Yapmayın, kimsenin vebaline girmeyin...
Bu kağıdın uçup kaçacağına %100 emin olsanız bile kredi çekip girin demeyin.

Millet kredi çekip düştü diye alıyorsa ben neden almayayım bu sabah bende krediye başvurdum bende kredi çekip alacam.y.t.d.

MERDEM1734
11-04-2013, 13:42

kesinlikle sana katılıyorum dostum borsayı kumar oyunu olarak görerek hareket etmeyin ki bu kağıdın yakın tarihte ne yöne hareket edeceğini bir kaç kişi dışında kimse bilmiyor.
hazır yazmışken kendi görüşlerimide belirteyim olabildiğince aşağılardan malı toplamak istiyolar nekadar düşük olursa yeni oluşumlarda ortalamaları düşük olacak.sizler zarar hesabı için1,20 beklerken onlar misli yapacaklar o değerlerle.YTD

mit.tc
11-04-2013, 14:00
bir sene önce bazı fiyatları düşük görünce kredi çekip girdik bizde. ama yeni gelen herkese kar istiyorsanız bu lanet kağıda bulaşmayın ağlatır dedik.. yavaş yavaş taşlar yerine oturuyor.. aman haa.... önceki dediğimiz gibi bu adamların niyeti hisseleriniz değil ceplerinizdeki paralar....

uğur34
11-04-2013, 15:13

Abi ben kimseye kredi çekip girin demedimki,millet kredi çekip giriyormuş bende kredi çekip girecem dedim.herkesin vebali kendine banada öyle demedilermi.asıl vebali ixsir4 inanıp bu hisseyi alanlara verecek ixsir4.

Haluk Güzel
11-04-2013, 15:41
Allem etti, kallem etti yine 0,73 den verdi birilerinin eline :) Çok hacimli değil ama endeksi kullanıp çıkardı sigara parasını çapsız herif...

kurban2010
11-04-2013, 16:07
15 de maaş ödmesi var 0,95 görmesi muhtemel ytdbugn yarın hareket başlayabilir

uğur34
11-04-2013, 16:48
15 de maaş ödmesi var 0,95 görmesi muhtemel ytdbugn yarın hareket başlayabilir

4 kişi çalışyor eminim maaşlarını ödemek için baya zorlanır.

serbar
11-04-2013, 17:24
Hırs sebebi hasarettir.Kaybetmek çok zor değil mi?Şeytan hemen kanımıza giriyor,diyor ki al daha al maliyet düşür,Bu almaların sonunda tüh vah,ama iş işten çoktan geçmiş oluyor,kendi rızasıyla kötülüğünü isteyene merhamet edilmez,aylardır ben burada onu görüyorum,alıyorlar düşünce maliyet düşürmek için yine alıyorlar,düşünce evini arabasını satıp yine alıyorlar,borsa borsa olmaktan çıktı yasal kumarhaneye döndü,siz aldıkça bu hisseyi kaldıracaklarını mı zannediyorsunuz?Bu kadar takas nedir?Grafik nedir?Önsezi nedir?Adamların bazı hareketleri neden yaptığını bilmeden o kadar çok borsaya giren oldu ki?Geçen gün bir arkadaşım girmiş beni aradı hisse aldımda satalım dedi vay be sende mi?Dedim.Adam al sat yapmayı bilmiyor borsaya girmiş.Şöyle bir hikaye anlatırlar orsada büyük yatırımları olan bir iş adamı ayakkabısını boyatıyormuş,boyacı tanımış demiş ki,şu hisse nasıl olur?Hemen aramış kağıtları satın diye,boyacı bile girdiyse.Uzun lafı kısası siz böyle krediler çekip girdikçe kendi sonunuzu hazırlıyorsunuz,kurtların içinde kalmış kuzuya dönüyorsunuz.Benden söylemesi siz böyle almaya devam ettikçe speklerin kaymağına yağ sürüyorsunuz.Yazık benim Ky ma.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

serbar
11-04-2013, 17:35
Borsadan ve şu speklerden nefret ettim artık,direksiyon ellerinde,iki senedir yapılan uygulamalarla para kazanamaz hale geldik,eskiden kim alıyor satıyor heme görürdük,emirler kim önce vermişse öncelik ondaydı,şu an ancak 2 gün sonra ne olduğunu görüyoruz,kağıdı alıyor kaldırıyor ama bir yandan da veriyor çıkıp gidiyor farkedemiyorsun bile,en son 3 ay önce krtekte yaşadım bunu hisse epeyce bir ucuzlamıştı,kağıdı iki gün kaldırdı,kaldırıyor diye aldık,bir bastı şimdi ilk kardırdığı fiyatın bile aşağısında,arkadaşlar biz bile kaybederken siz bu kadar toyken nasıl kazanacaksınız çok merak ediyorum,özellikle de ne olacağı belli olmayan spek tahtalarında.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

warior
11-04-2013, 17:48
yine aynı nakarat.. bi kademe kalırdı, gün sonuda geri bastı... ceylanda olsa aynı cacık, kervanda olsa aynı cacık..
asla yatırım tavsiyesi değildir..

ilter26
11-04-2013, 20:27
kredi çekip alma konusunu ben de düşündüm ama cesaret edemedim bu hisse ne yapacağı belli olmaz iki yıllık kredi çekeriz yükselmez iki yıl boyunca düşer düştüğü yerde kalır sonra nalet olsun satıyorum dersin zarara bir de kredi faizi eklemeyi göze alamadım inşallah çıkar şu ara yataya devam gibi

dovs06
11-04-2013, 21:16
Slm arkadaşlar 3 yıl önce borsayla tanıştım hep yabancılar gibi uzun yatırımcılar olmaktan bahsedilir bi hava vardı bende safgy mango ve cemaş aldım. safgy 1.40 cemaş 2.5 tan mango 1.5 dan. saf 1.90 ları gördü ona yakın yerlere 1-2 çıktı satmadım indi 1.40 a rekor kar dağıtımı % 20 temettü derken hiç satmadım 0.75 lere kadar indi ters bişeyler var diye ordanda almadım şimdi 0.96 larda. mango 2.05 ler çıktı kısa zamanda iyi kardı tam satacakken büyük bir paketleme tesisi açılışı açılışı yapanda bakan iyi kar rakamları derken onuda satmadım uzuncuyuz ya daha sonra safdaki hatayı yapmayım diye alttan aldıkça aldım taki 0.70 lere kadar ortalamayıda düşürdüm derken birçokta borca girdim sonra malum haberler gelmeye başladı geceleri uyuyamadım 0.67 den çok büyük zararlarla çıktım Allahtan diyorum şu an bir lotum var takip için %500 artması lazımki maliyete gelsin şu an 0.18.cemaşı 2 den sattım 3500 zararla ertesi hafta tavanlarla 4 lere çıktı sonra bedelli filan zaten bulaşmadım bidaha.anladımki kağıda bağlanmıcaksın çıktımmı satıp indimi stop yapacaksın yapamıyorsanda hiç bulaşmıcaksın evli 2 çocuk babası bir memurum zarar çok ceylanı az bişey aldık hikayesi var saray olacak diye ama artık eski hataları yapmıcam elimdeki kalsın zarara satmam düşsede almam borsa dipsiz bir kuyu y.t.d.

aycan01
11-04-2013, 23:27
abi iyi akşamlar kolay gelsin... ben kervan (ceylan) 'a 1 yılı aşkın bir sürede 1 liranın üstünde bir maliyetle girdim, aslında önceleri pek pişman değildim ama bu son bir haftadır burda yazılanları okudukça hem pişman oldum hemde daha çok üzülmeye başladım... millet birbirine girmiş herkes birini kötülüyor ve günah keçisi arıyorlar ve iş artık direkt sövme boyutuna hatta adres ver seni dövmeye gelecem deme noktasına kadar gelmiş... senin her yorumunda karınada katlanırım zararınada demen neye istinaden abi... örnek veriyorum bende 150.000 lot var , maliyetim 1 diyelim şuan kagıt 0,73 yani benim 150bin oldu 73 bin yarı yarıya dan da daha aşağıya geldi... sen stoploss yapın diyonda bende bu kadar mal varken biraz zor cesaret edemiyorum hı bunuda biliyorum cesaret edemediğimden maliyeti düşürmek için aldıkça aldığımdan bu kadar zarar da olduğumu... senin bu kervanda karınada katlanırım zararınada demen kaç ay ve kaç lira hedefin...? ve zararım 77bin tl , beni tanıman etmen neye istinaden katlanacan zararıma kara kaşım kara gözümde yok ben yiyemiyorum al sen ye diyemi parayı vereceksin... kafam çok dağınık olduğu için dağınık bir mesaj oldu farkındayım ama cevap verir isen sevinirim.... şimdiden teşekkür ederim... iyi akşamlar...

uğur34
12-04-2013, 12:22
aycan01 sizde 150.000 var,birisinde 108.000 var,birisinde 289.000 var,birisinde 60.000 var dün ben 50 bin kredi çekip 10.000 daha bendede 120.000 oldu düşerse daha alacam.y.t.d.

ilter26
12-04-2013, 12:47
aycan01 sizde 150.000 var,birisinde 108.000 var,birisinde 289.000 var,birisinde 60.000 var dün ben 50 bin kredi çekip 10.000 daha bendede 120.000 oldu düşerse daha alacam.y.t.d.

vay be bu hissenin tamamı kyya geçecek galiba :)

enucuzual
12-04-2013, 15:03
yav arkadaş nedir bu ya nedir bu ya adamı kanser eder mubarek kağıt Allah'ım sen nasıl biliyorsan öyle olsun inş. hayır vardır bu işte offfff offfffff stres yaptı bende kurtulamadık ne diyeyim.

swedish
12-04-2013, 15:25
100'er 150'şer bin almışsnız sonra diyorsunuz ki neden yükselmiyor :)

Arkadaş, nasıl bir cesaretiniz var anlayabilmiş değilim...
150.000 lira ile ISC>TR bile almadan önce iki kere düşünüyorum yahu :)

ilter26
12-04-2013, 17:17
100'er 150'şer bin almışsnız sonra diyorsunuz ki neden yükselmiyor :)

Arkadaş, nasıl bir cesaretiniz var anlayabilmiş değilim...
150.000 lira ile ISC>TR bile almadan önce iki kere düşünüyorum yahu :)

bi 100 bin de ben alırdım ama param yok kahretsin :)

kadirz_m
12-04-2013, 19:30
BILANÇO

http://www.kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bildirim.aspx?id=273998

regy
12-04-2013, 19:36
kar zarar

Trader_23
12-04-2013, 19:46
kar zarar

bu dönem -252.603 tl zarar , önceki dönem 3.161.483 tl kar.
borçlardaki azalma,alacaklardaki artış iyiye işaret , ayrıca duran varlıklar, dönen varlıklar ve özkaynaklarda ciddi artış var.
kısaca bu bilanço bana göre güzel.

accx
12-04-2013, 19:57
***KERVN***KERVANSARAY YATIRIM HOLDİNG A.Ş.( Bilanço )

***KERVN***KERVANSARAY YATIRIM HOLDİNG A.Ş.( Bilanço )
Bilanço

Dipnot Referansları Cari Dönem Önceki Dönem

Finansal Tablo Türü Konsolide Konsolide

Dönem 31.12.2012 31.12.2011

Raporlama Birimi TL TL

V A R L I K L A R

DÖNEN VARLIKLAR 39251259 16460561

Nakit ve Benzerleri 6 64222 27338

Finansal Yatırımlar 7 0 0

Ticari Alacaklar 16149648 14363773

- İlişkili Taraflardan Ticari Alacaklar 10,1-37 14507609 6062216

- Diğer Ticari Alacaklar 10,1 1642039 8301557

Finans Sektörü Faaliyetlerinden Alacaklar 0 0

Diğer Alacaklar 15373983 4343

- İlişkili Taraflardan Diğer Alacaklar 11,1-37 15315785 0

- Diğer Alacaklar 11,1 58198 4343

Stoklar 13 5114301 558360

Canlı Varlıklar 0 0

Diğer Dönen Varlıklar 26,1 2549105 1506747

(Ara Toplam) 39251259 16460561

Satış Amacıyla Elde Tutulan Duran Varlıklar 34 0 0

DURAN VARLIKLAR 66223615 21891416

Ticari Alacaklar 10,1 0 0

Finans Sektörü Faaliyetlerinden Alacaklar 0 0

Diğer Alacaklar 750 0

Finansal Yatırımlar 7 0 0

Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımlar 16 0 0

Canlı Varlıklar 0 0

Yatırım Amaçlı Gayrimenkuller 17 61854946 17343591

Maddi Duran Varlıklar 18 2913618 3359244

Maddi Olmayan Duran Varlıklar 19 0 0

Şerefiye 20 191204 0

Ertelenmiş Vergi Varlığı 35 563206 488690

Diğer Duran Varlıklar 26,1 0 0

(Ara Toplam) 65523724 21191525

Satış Amacıyla Elde Tutulan Duran Varlıklar 34 699891 699891

TOPLAM VARLIKLAR 105474874 38351977

K A Y N A K L A R

KISA VADELİ YÜKÜMLÜLÜKLER 14222413 25822410

Finansal Borçlar 8 0 4109680

Diğer Finansal Yükümlülükler 9 0 0

Ticari Borçlar 12450625 422700

- İlişkili Taraflara Ticari Borçlar 10,2-37 6050 0

- Diğer Ticari Borçlar 10,2 12444575 422700

Diğer Borçlar 1538843 20614224

- İlişkili Taraflara Diğer Borçlar 11,2-37 265861 15590776

- Diğer Borçlar 11,2 1272982 5023448

Finans Sektörü Faaliyetlerinden Borçlar 0 0

Devlet Teşvik ve Yardımları 0 0

Dönem Karı Vergi Yükümlülüğü 35 180788 145806

Borç Karşılıkları 22 0 0

Diğer Kısa Vadeli Yükümlülükler 26,2 52157 530000

(Ara Toplam)

Satış Amacıyla Elde Tutulan Duran Varlıklara İlişkin Yükümlülükler 0 0

UZUN VADELİ YÜKÜMLÜLÜKLER 523397 377326

Finansal Borçlar 8 0 0

Diğer Finansal Yükümlülükler 0 0

Ticari Borçlar 10,2 0 0

Diğer Borçlar 11,2 11240 47533

Finans Sektörü Faaliyetlerinden Borçlar 0 0

Devlet Teşvik ve Yardımları 0 0

Borç Karşılıkları 22 0 0

Kıdem Tazminatı Karşılığı 24 326068 178776

Ertelenmiş Vergi Yükümlülüğü 35 186089 151017

Diğer Uzun Vadeli Yükümlülükler 26,2 0 0

Ö Z K A Y N A K L A R 90729064 12152241

ANA ORTAKLIĞA AİT ÖZKAYNAKLAR 54408240 12099962

Ödenmiş Sermaye 27 60000000 22000000

Karşılıklı İştirak Sermaye Düzeltmesi (-) 0 -1148384

Hisse Senedi İhraç Pirimleri 27 10922400 10922400

Değer Artış Fonları 27 0 21357

Yabancı Para Çevrim Farkları 0 0

Kardan Ayrılan Kısıtlanmış Yedekler 27 545952 545952

Geçmiş Yıllar Kar/Zararları 27 -16807509 -23402846

Net Dönem Karı/Zararı -252603 3161483

AZINLIK PAYLARI 27 36320824 52279

TOPLAM KAYNAKLAR 105474874 38351977

http://kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bildirim.aspx?id=273998

BIST

(12/04/2013 - 19:28:46)

accx
12-04-2013, 19:58
***KERVN***KERVANSARAY YATIRIM HOLDİNG A.Ş.( Faaliyet Raporu )

***KERVN***KERVANSARAY YATIRIM HOLDİNG A.Ş.( Faaliyet Raporu )

01/01/2012 - 31/12/2012 döneminine ait faaliyet raporumuz ilişikte pdf dosya olarak verilmektedir.

http://kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bildirim.aspx?id=274004

BIST

(12/04/2013 - 19:29:55)

ixsir4
12-04-2013, 20:07
vay bizim kervanın iştirakleri demekki destan yazıyor vay babo özkaynak artışınabak helal sayılganlar.... hele birde 10 mayıs taki yönetim kurulunda gündemin 8.maddesinde izin alındımı deme(aılında izin aldıda sadece formalite yönetim kurulu kararı olacak.) gitsin kervana... y.t.d görüşlerim beni bağlar karınada zararınada ben katlanırım...(bu bilancoya göre hissenin burlarda durması hisseye hakarettir:he:) y.t.d

hayta10
12-04-2013, 22:56
vay bizim kervanın iştirakleri demekki destan yazıyor vay babo özkaynak artışınabak helal sayılganlar.... hele birde 10 mayıs taki yönetim kurulunda gündemin 8.maddesinde izin alındımı deme(aılında izin aldıda sadece formalite yönetim kurulu kararı olacak.) gitsin kervana... y.t.d görüşlerim beni bağlar karınada zararınada ben katlanırım...(bu bilancoya göre hissenin burlarda durması hisseye hakarettir:he:) y.t.d

pazartesi görürsun hısse burada duruyo mu durmuyo mu daha da aşagılara mı verıyo zamanla iskir. hala mılletın vebalını alıyosun.senın bu """"hıssenın bu bılancoya gore buralarda durması hakarettır demenı okuyan bı adam, oo hısse artacak bılanco ıyımıs dıye gırer"""" bıraz daha dıkkatlı yaz bence, dusuncenı yaz, bılanco guzel fln yaz ama burda durması hakarettır fln mılletı aldatma.bu hısseye gırdıgımden berı gorurum yazılarını, hep ucacak kacacak, teknık yap yorum yap ama mılletı gaza getırme...hele kı bu saatten sonra hıc yazma boyle seyler,zaten mıllet sıkılmış. hele senın şu ankara muhabbetı bı gercek olsun, kagıt 6 tl olsun, o zaman derız haklısın bırader dıye...hadı kal saglıcakla...

uğur34
13-04-2013, 00:15
Abiler gaza gelmeyin.Madem bugün niye yükselip almadı,haberin geleceğini bilmiyorlarmıydı,patronun satmak için yeni oyunu.y.t.d.

gümüş
13-04-2013, 00:26
9 aylık bilançoya göre öz kaynaklar 88 den 90 olmuş fazla bir fark yok fakat defter degeri 1,50 hisse üzerinde aşırı baskı var ne zaman canları isterse o zaman kalkar

uğur34
13-04-2013, 00:56
Abilerime saygım sonsuz ama aramızda halen daha hisse aldırtmaktan bıkmamış birisi var,aylardır hep aynı nakarat,bu kadarda olmaz artık,neredeyse sahibinin biz olacağımız hisseyi halen aldırtmaya çalışıyor,tamam ben yine dayanamadım aldım 0,72den amacım maliyet düşürmek,madem haber kapanıştan sonra gelecekti,en azından yükseltemezmiydi,diğer hisselerde öyle olmuyomu,biz uyanıncaya kadar yükselmiyormu,haberin geleceğini patron biliyordu,biz bilmiyoduk,madem hisse yükselecek niye çift tavan yapmadı o zamanda her zaman yaptığı gibi satış yedi,patron çok akıllı bu haber gelmeden yükseltse elimizdekileri alsa tamam yükselme umudum olurdu.pazartesi en güzeli 0,72den çift tavan yapsa çoğumuz satamayacak,bilanço iyiymiş deyip atlayan çok olacak,biz nasıl olsa satamayacağız,pazartesi ben yükseliş bekliyom unutmayın gerçek yükseliş bizim haberimiz olmadan olur,haberden sonra yükseliş olursa amaç belli.y.t.d.

korkuts
13-04-2013, 12:26
Bilanço az miktarda zarar varsa da diğer kalemler güzel

serbar
14-04-2013, 14:11
Bilanço güzel sayılır.Eğer kağıdı kaldıracaklarsa bundan sonra adam gibi bir şirket olmaya karar verirlerse yavaş yavaş kaldırmaları gerekir,aksi taktirde uçuk kaçık fiyatlara getirilipte arkasından bedelli yapıp operasyon yiyen kağıtlar dipten tavanlara başlarsa bir kaç tavan sonra hemen yine kağıdı basıyorlar,isim değişikliğinden sonra kervan,ceylan ismini unutturmak için spekülatif hareketler yapmayı bırakıp adam gibi bir şirket olma yolunda ilerler diye düşünüyordum,ama yapmadılar sonuçta spek spektir.
Bu yazdıklarımla kimseye umut vermek istemem buralardan daha da aşağı verebilrler de.Sonuçta bizim Ky lar güvendiği hisselere yatırım yaparlar,amaçlarını hala anlamış değilim korkutmak mı?Yoksa mal vermek mi?Çözemedim.Eğer amaçları korkutmaksa niye bu kadar mal veriyorlar bir türlü çözemedim veya bu korkunun sebebi nedir?Çözemedim.
Buralardan her hafta % 5,% 5 gitse bu bana daha da inandırıcı gelir,ama tavan serilerine başlarsa bulaşmayın derim,piyasada örnekleri mevcut.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

cankurt23
14-04-2013, 14:25
sayın serbar,sizın kervah hakkındaki bilgilerniz uzun ince,ayrıntılı,ince elenmiş sık dokunmuş bilgilere benziyor.Ama yeniden saglam bir yorum yaparsanız bir kaç lot da ben almak isterim,bulaşmayın derseniz kaçarım.84 den kaçmıştım zaten,sızden gelecek sinyale göre hiç bakmam ya da batak bir şirket ama ışık görünuyor derseniz.ben de az bir lotla eşlik etmek isterim...ytdd.

serbar
14-04-2013, 14:45
sayın serbar,sizın kervah hakkındaki bilgilerniz uzun ince,ayrıntılı,ince elenmiş sık dokunmuş bilgilere benziyor.Ama yeniden saglam bir yorum yaparsanız bir kaç lot da ben almak isterim,bulaşmayın derseniz kaçarım.84 den kaçmıştım zaten,sızden gelecek sinyale göre hiç bakmam ya da batak bir şirket ama ışık görünuyor derseniz.ben de az bir lotla eşlik etmek isterim...ytdd.

Güzel kardeşim kimseye al sat deme lüksüm yok,kervan adama uyuşturucu vermiş gibi kapılıp duruyoruz,bir türlü vazgeçemiyoruz,neden çünkü adamlar bir türlü beklentiyi bitirmiyorlar,sürekli beklentide tutup Haluk abinin de dediği gibi günlük çay sigara paralarını çıkarıyorlar,incelediğim kadarıyla şu an için onayın gelmeyeceğine dair bir şey yok,olumsuz bir şey de yok,ancak süre konusunda sıkıntı var,eğer her hafta kademeleri doldura doldura giderlerse amenna başım gözüm üstüne,ama tavanlara başlarsa çabuk dolan kademeleri çabuk boşaltır,şimdi bu yazdıklarıma bakıpta tavan yapacak diye kimse algılamasın,sonra tek tavan yapınca satarım düşüncesiyle alırsınız,kağıdı 67 den aşağı basar,üzülürüm,10 aydır hep kaldırıp kaldırıp bastı,bir tane adam gibi hareketi yok,ne zaman adam gibi hareketler yapmaya başlarlarsa o zaman girerim,artık duygulara yer yok,size diyebileceğim tek şey buralardan alım satım yapmayın bekleyin,alacaksanızda siz bilirsiniz.Kesinlikle yatırm tavsiyesi değildir.

uğur34
15-04-2013, 01:06
Şirkete ait genel kurul toplantı ilanları Türk Ticaret Kanunu’nun 37’inci maddesinin dördüncü
fıkrası saklı kalmak üzere Sermaye Piyasası Kanunu ve Sermaye Piyasası Kurulu Tebliğleri
hükümleri uyarınca mümkün olan en fazla sayıda pay sahibine ulaşmayı sağlayacak, elektronik
haberleşme dahil, her türlü iletişim vasıtası ile genel kurul toplantı tarihinden asgari üç hafta
önceden yapılır, Sermayenin azaltılması ve tasfiyeye ait ilanlar için Türk Ticaret Kanunu’nun
397. ve 438. maddeleri hükümleri uygulanır. İlanların yapılmasında Sermaye Piyasası Kanunu
ve Sermaye Piyasası Kurulu düzenlemelerine uyulur.

hayta10
15-04-2013, 10:55
1 yıl daha bu kagittan bisey cıkmaz.bosuna umitlenmemek lazim,zarar az olsa arkama bakmadan kacicam ama malesef.asuzu yu kacirdik,artog u kacirdk,sırf bu namert firma yuzunden.rabbim sonumuzu hayir etsin. Ytd...

enucuzual
15-04-2013, 11:47
Lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm

Sabır Sabır ........

serbar
15-04-2013, 12:57
Güzel kardeşim kimseye al sat deme lüksüm yok,kervan adama uyuşturucu vermiş gibi kapılıp duruyoruz,bir türlü vazgeçemiyoruz,neden çünkü adamlar bir türlü beklentiyi bitirmiyorlar,sürekli beklentide tutup Haluk abinin de dediği gibi günlük çay sigara paralarını çıkarıyorlar,incelediğim kadarıyla şu an için onayın gelmeyeceğine dair bir şey yok,olumsuz bir şey de yok,ancak süre konusunda sıkıntı var,eğer her hafta kademeleri doldura doldura giderlerse amenna başım gözüm üstüne,ama tavanlara başlarsa çabuk dolan kademeleri çabuk boşaltır,şimdi bu yazdıklarıma bakıpta tavan yapacak diye kimse algılamasın,sonra tek tavan yapınca satarım düşüncesiyle alırsınız,kağıdı 67 den aşağı basar,üzülürüm,10 aydır hep kaldırıp kaldırıp bastı,bir tane adam gibi hareketi yok,ne zaman adam gibi hareketler yapmaya başlarlarsa o zaman girerim,artık duygulara yer yok,size diyebileceğim tek şey buralardan alım satım yapmayın bekleyin,alacaksanızda siz bilirsiniz.Kesinlikle yatırm tavsiyesi değildir.

Burada bir şey yazmaya da gelmiyor.Arkadaşlar dünde söyledim buralardan alım satım yapmayın.Siz aldıkça daha da aşağı veriyor.Pes diyorum artık adamlar her fırsatı satış olarak değerlendiriyor,dün benim yazdığımı iyi anlamayanlar oldu herhalde,kaç tavan bekliyorsunuz diye özelden soranlar var,tavan bekliyorum diye yazmadım ve buralardan alım satım yapmayın diye ekledim.Yanlış anlaşıldıysam özür dilerim,artık pes diyorum,bu işin sonunu çok merak ediyorum,adamların niyetleri pek iyi değil gibime gelmeye başladı,bunca çıkan iyi habere 10 aydır tepki veremeyen kervan,ters bir haber gelipte inşaallah 67 yi aşağı kırmaz.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değilidir.

warior
15-04-2013, 14:41
nasıl bi hisseye düştük ..

ytd

Dikişçi Zeki
15-04-2013, 14:55
Düşebildiğin yere kadar düş,belki düşerken bi haber çıkartırsın...Artık öyle alıştım ki zarara umrumda değil elh,çok şükür sabır öğreniyorum..Benim şniyetim halisdi şirkete ortak olmak günlük al sat yapmak değil,inşaallah niyetlerimin karşılığını alırım..

Nik
15-04-2013, 15:09
2-3 gün önce nalet olsun deyip 72'den verdim. Onun bile altına düşmüş! Yazıklar olsun. Borsayı bu gibi kağıtlara açanlara daha da fazla yazıklar olsun.

bcgdost
15-04-2013, 16:21
yav satıp çıkayım artog a gireyim dedim geçen hafta yapmadım
belki hızlanır kaçırmayalım zarardayız bekle dedim. nerden satmadım bu lanet hisseyi.

uğur34
15-04-2013, 16:37
Bu hisseyi bir abimin tavsiyesi üzerine 0,84 aldım,sonra yükseldi daha yükselecek diye altınları bozdurdum 0,96 aldım,düştü ortalama düşürürüm dedim aldım,0,72ye düştü 50 milyar kredi çektim ortalama düşürürüm dedim aldım,bugün 0,69 yine aldım,30 bin tane daha alabilirim bataklık gibi ne kadar debelenirsen debelen dibe batıyorsun,2 defa 0,86 geçemedi 0,71 düştü,daha sonra iki defa 0,74 geçemedi,0,60 düşecek düşünüyorum,zarar artıyor,bir abim korkutmak için 0,50 düşürebilir dedi,y.t.d.

uğur34
15-04-2013, 16:53
Başka forum sitelerinde gözaltı pazarına gideceği yazıyor,ben memsa gibi sermaye azaltımlı bedelli yapabilir düşünüyorum,hazır milleti yakalamışken kanını emmeden bırakmaz.millet yeni yeni elindekileri söylemeye başladı hergeçen gün forumda yeni isimler gözüküyor silkeleme yapıyorsa 0,67 aşağısında silkeleme yapacak düşünüyom 0,67 düşerse ne yapacağım son aldığımla 130.000 tane oldu.y.t.d.

pharlap
15-04-2013, 17:23
Bu hisseyi bir abimin tavsiyesi üzerine 0,84 aldım,sonra yükseldi daha yükselecek diye altınları bozdurdum 0,96 aldım,düştü ortalama düşürürüm dedim aldım,0,72ye düştü 50 milyar kredi çektim ortalama düşürürüm dedim aldım,bugün 0,69 yine aldım,30 bin tane daha alabilirim bataklık gibi ne kadar debelenirsen debelen dibe batıyorsun,2 defa 0,86 geçemedi 0,71 düştü,daha sonra iki defa 0,74 geçemedi,0,60 düşecek düşünüyorum,zarar artıyor,bir abim korkutmak için 0,50 düşürebilir dedi,y.t.d.

Marifet yapmışsın. Kredi çeker spek hissesine girersen ne kadar zarar etsen azdır sana. Bi de burda yazıyorsun? Millete örnek olmaya mı çalışıyorsun? Kendini yakmışsın arkadaşım git bari elin adamını yakma..

(Ayrıca bana pek inandırıcı gelmedi, kusura bakma. Borsa nın B'sinden dahi anlamayan bir adam olsa da bu kadar kredi çekip bu hisseye dalmaz..)

ixsir4
15-04-2013, 17:25
maşallah bende kervanda hep ky var zannediyordum.. hepsi büyük yatırımcıymışta haberimiz yok... 100 bin, 150 bin , 130 bin ,90 bin vay be kervanda en az lot bizdeymiş şimdi zoruma gitti:)) y.t.d... ... görüşlerim beni bağlar karınada zararınada ben katlanırım..

Nik
15-04-2013, 17:39
Bende 1000 lot var(dı) da kahroluyorum, siz ne rahatsınız.

uğur34
15-04-2013, 17:42
Marifet yapmışsın. Kredi çeker spek hissesine girersen ne kadar zarar etsen azdır sana. Bi de burda yazıyorsun? Millete örnek olmaya mı çalışıyorsun? Kendini yakmışsın arkadaşım git bari elin adamını yakma..

(Ayrıca bana pek inandırıcı gelmedi, kusura bakma. Borsa nın B'sinden dahi anlamayan bir adam olsa da bu kadar kredi çekip bu hisseye dalmaz..)

Zarar büyük olunca çıldıracakmış gibi oluyo örnek olmaya çalışmıyom bi daha yazmam abi.

baskan78
15-04-2013, 17:43
ky de bukadar kağıt varken (varsa tabi) bu kağıttan bi b....k olmaz. malı toplayamayan spek kağıdı tersine götürür. demek ki tüyo diye herkese yaymışlar. Bana daha önce eczyt dediler 3 yıl bekledim zarar etmedim ama kağıt o kadar dillenmiş ki bunu sonradan öğreniyorsun o zamanda iş işten geçiyor. ne diyelim Allah herkesin gönlüne göre versin.

uğur34
15-04-2013, 17:44
maşallah bende kervanda hep ky var zannediyordum.. hepsi büyük yatırımcıymışta haberimiz yok... 100 bin, 150 bin , 130 bin ,90 bin vay be kervanda en az lot bizdeymiş şimdi zoruma gitti:)) y.t.d... ... görüşlerim beni bağlar karınada zararınada ben katlanırım..

marifetinle övün,Allah seni bildiği gibi yapsın,halen yazıyosun bide utanmadan.

baskan78
15-04-2013, 18:19
sinirler baya gerilmiş olunca insanın yorum bile yapası gelmiyor.

ixsir4
15-04-2013, 18:34
marifetinle övün,Allah seni bildiği gibi yapsın,halen yazıyosun bide utanmadan. seni muhatap bile almıyorum ... sen bu kafayla borsada daha cok kaybedersin:) ha birde yazmak icin senden icazet mi alacağım bu utanmak filan ne ayak...y.t.d DİKKAT!!!!!! UĞUR34 İYİ OKU: GÖRÜŞLERİM BENİ BAĞLAR KARINADA ZARARINADA BEN KATLANIRIM...ALLAH HERKESİN KALBİNE GÖRE VERSİN İNŞALLAH.....hissenin hareketlerini nasıl olacağını ben az cok tahmin ediyorum ama sen tam bir karanlıktasın...y.t.d artık hissenin nasıl hareket yapa bileceğini forumda değil özelde cevaplıyorum sen meraktan cıldır:)) y.t.d bu hisse benden sorulur bunu bil:he::he: y.t.d

serbar
15-04-2013, 19:12
Hırs sebebi hasarettir.Kaybetmek çok zor değil mi?Şeytan hemen kanımıza giriyor,diyor ki al daha al maliyet düşür,Bu almaların sonunda tüh vah,ama iş işten çoktan geçmiş oluyor,kendi rızasıyla kötülüğünü isteyene merhamet edilmez,aylardır ben burada onu görüyorum,alıyorlar düşünce maliyet düşürmek için yine alıyorlar,düşünce evini arabasını satıp yine alıyorlar,borsa borsa olmaktan çıktı yasal kumarhaneye döndü,siz aldıkça bu hisseyi kaldıracaklarını mı zannediyorsunuz?Bu kadar takas nedir?Grafik nedir?Önsezi nedir?Adamların bazı hareketleri neden yaptığını bilmeden o kadar çok borsaya giren oldu ki?Geçen gün bir arkadaşım girmiş beni aradı hisse aldımda satalım dedi vay be sende mi?Dedim.Adam al sat yapmayı bilmiyor borsaya girmiş.Şöyle bir hikaye anlatırlar orsada büyük yatırımları olan bir iş adamı ayakkabısını boyatıyormuş,boyacı tanımış demiş ki,şu hisse nasıl olur?Hemen aramış kağıtları satın diye,boyacı bile girdiyse.Uzun lafı kısası siz böyle krediler çekip girdikçe kendi sonunuzu hazırlıyorsunuz,kurtların içinde kalmış kuzuya dönüyorsunuz.Benden söylemesi siz böyle almaya devam ettikçe speklerin kaymağına yağ sürüyorsunuz.Yazık benim Ky ma.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Kardeşim biz bu uyarıları boşunamı yapıyoruz.Kendi rızanızla alıyorsunuz,kimse size zorla aldırmıyor,ha etkileniyorum diyebilirsiniz,o zaman borsada işiniz ne,ilk girdiğinizde niye bu kadar büyük paralarla girdiniz.Kaybetmek kötüdür ama en güzeli kendi hatanızla kaybetmenizdir.Borsaya ilk girdiğinizde hemen para kazanacağınızımı zannettiniz.ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

hayta10
15-04-2013, 19:16
http://www.kervansarayholding.com.tr

renkli afilli bi site yapmıslar.iletısım bılgılerı var.telefon vs. arayın arkadaslar, bıktırın şu adamları.sitelerine baksan adam sanarsın bu soyguncuları, nasıl da boyamıslar ortalıgı...

hayta10
15-04-2013, 19:34
Periyodik Finansal Tablo ve Raporlar bölümüne girdiğinizde 2012 ve 2013 raporları yok. firmaya sitedekı yerden yazamıyosunuz. 4 çalışanın yanına bi kişi daha alsınlarda bari o da internet adreslerini daha düzgün yapsın.girişe koymuşlar üç tane fotograf...ey burayı foruma gırıp okuyan ve yatırım yapmayı planlayan arkadaslar.sakın bulasmayın bu kervana, yoksa önüne kattığı tren oynayan adamlardan biri de siz olursunuz.uzak durun, hatta zararınız az ise kaçın gidin.Hatta borsa istanbul'a bile yanaşmayın.gidin başka ülke borsalarına yatırım yapın.çevremde tanıdıgım herkse teker teker borsadan ellerini çektıler.sırf o duygularını bastırmak ıcın canlı iddaa oynuyolar.emın olun orada bu borsa kumarhanesınden daha cok kazanırsınız.bızler yaptık bı hata, barı sız yanmayın...ytd....

ilter26
15-04-2013, 19:46
http://www.kervansarayholding.com.tr

renkli afilli bi site yapmıslar.iletısım bılgılerı var.telefon vs. arayın arkadaslar, bıktırın şu adamları.sitelerine baksan adam sanarsın bu soyguncuları, nasıl da boyamıslar ortalıgı...

uzun süre ceylanın sitesine girmediydim de o siteyle aynı gibi sanki çok bir değişiklik yok gibi geldi bana

ixsir4
15-04-2013, 19:51
Madde 395 – (1) Yönetim kurulu üyesi, genel kuruldan izin almadan, şirketle kendisi veya başkası adına herhangi bir işlem yapamaz; aksi hâlde, şirket yapılan işlemin batıl olduğunu ileri sürebilir. Diğer taraf böyle bir iddiada bulunamaz.

(2) Pay sahibi olmayan yönetim kurulu üyeleri ile yönetim kurulu üyelerinin pay sahibi olmayan 393 üncü maddede sayılan yakınları şirkete nakit borçlanamaz. Bu kişiler için şirket kefalet, garanti ve teminat veremez, sorumluluk yüklenemez, bunların borçlarını devralamaz. Aksi hâlde, şirkete borçlanılan tutar için şirket alacaklıları bu kişileri, şirketin yükümlendirildiği tutarda şirket borçları için doğrudan takip edebilir

(3) 202 nci madde hükmü saklı kalmak şartıyla, şirketler topluluğuna dahil şirketler birbirlerine kefil olabilir ve garanti verebilirler.

(4) Bankacılık Kanununun özel hükümleri saklıdır.

MADDE 396- (1) Yönetim kurulu üyelerinden biri, genel kurulun iznini almaksızın, şirketin işletme konusuna giren ticari iş türünden bir işlemi kendi veya başkası hesabına yapamayacağı gibi, aynı tür ticari işlerle uğraşan bir şirkete sorumluluğu sınırsız ortak sıfatıyla da giremez. Bu hükme aykırı harekette bulunan yönetim kurulu üyelerinden şirket tazminat istemekte veya tazminat yerine yapılan işlemi şirket adına yapılmış saymakta ve üçüncü kişiler hesabına yapılan sözleşmelerden doğan menfaatlerin şirkete ait olduğunu dava etmekte serbesttir.

(2) Bu haklardan birinin seçilmesi birinci fıkra hükmüne aykırı harekette bulunan üyenin dışındaki üyelere aittir.

(3) Bu haklar, söz konusu ticari işlemlerin yapıldığını veya yönetim kurulu üyesinin diğer bir şirkete girdiğini, diğer üyelerin öğrendikleri tarihten itibaren üç ay ve her hâlde bunların gerçekleşmesinden itibaren bir yıl geçince zamanaşımına uğrar.

(4) Yönetim kurulu üyelerinin sorumluluklarıyla ilgili hükümler saklıdır.

sizce ben bunu buraya neden yazdım.... y.t.d görüşlerim beni bağlar karınada zararınada ben katlanırım..........

EZEL_20
15-04-2013, 21:28
bu hisse de küçük yatırımcı var ama şuan sahne almıyorlar sahne alsalardı bu kadar işlem olmazdı bu hisseyi alan belli satan belli herşey paraya dönüştüğü için kimin ne kadar lot aldığı nasıl aldığı belli zaten o yüzden bende bu kadar var sende bu kadar var gibi birbirimizle kavga etmek yerine bu lanet kağıttan az zararla nasıl kurtuluruz tekniği nedir daha nereye gider nerden döner bunu bilen yorumcu arkadaşların görüşleri olsa daha iyi

yazdıklarım beni bağlar asla yatırım tavsiyesi değildir.........................

ixsir4
15-04-2013, 21:45
bu hisse de küçük yatırımcı var ama şuan sahne almıyorlar sahne alsalardı bu kadar işlem olmazdı bu hisseyi alan belli satan belli herşey paraya dönüştüğü için kimin ne kadar lot aldığı nasıl aldığı belli zaten o yüzden bende bu kadar var sende bu kadar var gibi birbirimizle kavga etmek yerine bu lanet kağıttan az zararla nasıl kurtuluruz tekniği nedir daha nereye gider nerden döner bunu bilen yorumcu arkadaşların görüşleri olsa daha iyi

yazdıklarım beni bağlar asla yatırım tavsiyesi değildir......................... üste yazdığım yazı senin icin ne ifade ediyorsa hisse o yöne gider.o yazıda hissenin kısa vade yönü yazıyor anlarsan..y.t.d

gümüş
15-04-2013, 22:32
İnsanların güvenini kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederim.
Robert Bosch (Boshc kurucusu)

İlkem, bu toprağın bize verdiklerini, bu toprağın insanlarına geri vermektir.
Hacı Ömer Sabancı

insanlardan bu kadar ah aldıktan sonra kazandığın paranın ne kıymeti var hiçbir şekilde hayrını göremezsiniz ilk önce insanların güvenini kazanmayı öğrenin

bingo
16-04-2013, 08:59
69 aşagı gelırse sat yukarısı 1100 okadar deniliyo

swedish
16-04-2013, 09:01
Aslında tek bir amaç için bir işletme kurarsınız: Kar etmek...

Elde ettiğiniz karın, yaptığınız yatırıma oranı da sizin yatırım kararınızın ve yönetim süreçlerinizin doğruluk derecesini belirler.

Para kazanırken, kar ederken kullandığınız yöntem de ne kadar etik bir insan olduğunuz ile ilgilidir...

Pek çok şey söylenmiş forumda: Bir masa iki sandalye ve 4 çalışanlı şirket... Tek amacı fiyat hareketleri ve sermaye artırımları yoluyla KY'nin elinden parasını almak vs vs vs..

Haydi diyelim ki bu adamlar gerçekten etik değil (Bu sadece bir varsayım)...

Bu şirkete ne için yatırım yaptınız? Sahip olduğu değerler ve aktif büyüklüğü için mi?

Yoksa paramızı üçe beşe katlama hırsıyla mı girdik bu kağıda...

Riskleri bilmiyor muyduk?

Nik
16-04-2013, 09:12
Kardeşim biz bu uyarıları boşunamı yapıyoruz.Kendi rızanızla alıyorsunuz,kimse size zorla aldırmıyor,ha etkileniyorum diyebilirsiniz,o zaman borsada işiniz ne,ilk girdiğinizde niye bu kadar büyük paralarla girdiniz.Kaybetmek kötüdür ama en güzeli kendi hatanızla kaybetmenizdir.Borsaya ilk girdiğinizde hemen para kazanacağınızımı zannettiniz.ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Pardon da borsayı kumarhaneye çeviren devletin hiç mi suçu yok? Halkı soymaktan başka amacı olmayan şirketleri, paragözleri neden piyasaya sokarsın? Tostçular bile halka açıldı, bu nasıl borsa, bu hale kim getirdi? Halkın güvenini kazanmak, sermaye piyasalarını yöneten devletin işi değil mi? Borsaya güveni azaltıp yatırımcıları kaçırmak mı amaç? Yoksa tam tersi mi?

serbar
16-04-2013, 11:38
Pardon da borsayı kumarhaneye çeviren devletin hiç mi suçu yok? Halkı soymaktan başka amacı olmayan şirketleri, paragözleri neden piyasaya sokarsın? Tostçular bile halka açıldı, bu nasıl borsa, bu hale kim getirdi? Halkın güvenini kazanmak, sermaye piyasalarını yöneten devletin işi değil mi? Borsaya güveni azaltıp yatırımcıları kaçırmak mı amaç? Yoksa tam tersi mi?

Haklısın Nik kardeşim.

bestonetrr
16-04-2013, 11:52
0,71 den asılıyoruz bakalım. uzun zamandır takip etmiyordum ne ucuzlamış böyle..herkese bol kazanclar.. ytd.

bestonetrr
16-04-2013, 12:18
grafiğine göre 0,75 üzeri günlük kapanışlar trendi tersine döndürebilir..ytd.

bcgdost
16-04-2013, 13:55
onların ALLAH tan ve günah tan korkusu olsa zaten bunları yapmazlar.

warior
16-04-2013, 17:51
bugünde kaldırdı 3 kademe , verdi gün sonunda çerezci..

yatırım tavsiyesi değildir..

Ryuk
17-04-2013, 00:15
Allah sonumuzu hayır etsin...

seyyah20
17-04-2013, 02:11
arkadaş mmcası nerden aldılarr yaaa onunda kuruttu namuslular....

gümüş
17-04-2013, 09:14
c) Çağrıya konu ortaklık paylarının Borsa’da işlem görmesi durumunda, ana ortaklık paylarının satışına ilişkin anlaşmanın yapıldığının kamuya duyurulduğu tarihten önceki altı aylık dönem içinde oluşan, günlük ağırlıklı ortalama Borsa fiyatlarının ortalamasının yüksek olanından düşük olmayacak şekilde belirlenir

bu durumda çağrı fiyatı ne olur bu konuda bilgisi olan arkadaş varmı birleşme öncesi çağrı yapmaları gerekiyor

gümüş
17-04-2013, 09:20
birleşmenen ilk kamuya duyurulma haberi 12/11/2012 tarihinde gelmiş

dovs06
17-04-2013, 12:40
Arkadaşlar benim anlamadığım şu isim değişikliği sonrası şirketin hisse değeri aynı dahi kalsa en azından bi karakterli duruş olarak görülebilir ozaman gerçekten ve daha çok parayla yatırım yapabilirdim ama daha ismi değişeli ne oldu şu hale bak 10 tavan da yapsa daha zırnık yatırmam karakterli duruş göstermedi y.t.d.

gümüt45
17-04-2013, 13:54
Piyasa dolandırıcıları için hesap zamanı

17 Nisan 2013 Çarşamba

Düzenleyici ve denetleyici makamlar manipülatörlerin önünü açtı, otoritenin izniyle endeksler değişti, türev ürünler çıktı piyasaya… Ardından sert bir tayfun geldi, acar Türk borsasını sürükledi götürdü! Galata’dan günümüze bir gedik daha açılınca metinler yeniden yazıldı yükselen Türk borsası için… Çürük halka arzlara imza atan isimler çok sayıda şirket tarafından bağımsız üye olarak yönetim alınarak ödüllendirildi. Çantacılar, aracı kurumlara ayrı, halka açılacak şirkete ayrı, piyasa dolandırıcılarına ayrı komisyon tarifeleri belirledi. Çantalarda verilen komisyonlar kısa sürede gayrimenkule dönüştü.
İyi niyetli bir adım olarak atılan ‘Halka Arz Seferberliği’ kötü niyetli 3-5 kişiyi zengin etti. Borsada işlem yapması bile yasak olan kişiler bugün halka açık şirketlerin patronu oldu.
Vatan şairi Namık Kemal yaşasaydı herhalde “Hırrenâme” yerine ‘Borsanâme”yi yazardı…

TEMİZLİK ZAMANI GELDİ

Sermaye Piyasası Kurulu’nun (SPK) yatırımcı dostu kararları, piyasa dolandırıcıları cephesinde büyük paniğe neden oldu. Tayfun dindi, topyekûn temizlik süreci başladı ama piyasa dolandırıcıları hala akıllanmadı… Son vurgunlar için hazırlıklar sürüyormuş. Tahsisli hisse satışı için pazarlıklar yapılmış komisyon metinleri bile yazılmış… Bağımsız diye görünen üyeler para karşılığında bağımlılaştırılmış!
Vicdansızlar son bir operasyon daha yapacakmış!
Bu sefer başarılı olacaklar mı bilinmez ama sıra piyasa dolandırıcılarına geldi, hesap zamanı çok yakın…

Serdarkaan
17-04-2013, 17:38
selam arkadaşlar.. son dk. kapa verdiği haberle ilgili yorumu olan varmı ?

accx
17-04-2013, 18:30
***KERVN***KERVANSARAY YATIRIM HOLDİNG A.Ş.( Kar Payı Dağıtımına İlişkin Yönetim Kurulu Kararı )

***KERVN***KERVANSARAY YATIRIM HOLDİNG A.Ş.( Kar Payı Dağıtımına İlişkin Yönetim Kurulu Kararı )

Adres Fulya Mahallesi, Yeşilçimen Sokak, No:12, Polat Tower, Kat:6, D:65 Şişli - İSTANBUL

Telefon 212 - 3304001

Faks 212 - 3304401

Özet Bilgi Genel Kurul'un onayına sunulacak olan 2012 yılı konsolide karının dağıtım teklifi hakkında.

EK AÇIKLAMALAR:

Şirketimizin 2012 yılı faaliyet dönemine ait Sermaye Piyasası Kurulu’nun Seri:XI, No:29 sayılı tebliğinde yer alan Uluslararası Finansal Raporlama Standartlarına göre düzenlenmiş olan Konsolide Bilanço ve Kar - Zarar hesaplarının incelenmesi neticesinde, 01 Ocak 2012 - 31 Aralık 2012 hesap döneminde oluşan net konsolide karın geçmiş yıllar zararlarından mahsubu hususunda Genel Kurul’umuza teklifte bulunulmasına oy birliği ile karar verilmiştir.

Eki: 2012 Yılı Kar Dağıtım Tablosu

Yönetim Kurulu Karar Tarihi 17.04.2013

Konunun Görüşüleceği Genel Kurul Tarihi 09.05.2013

Teklif Edilen Nakit Kar Payı Ödeme Şekli Nakit Temettü Ödenmeyecek

Pay Grup Bilgileri 1 TL Nominal Değerli Paya Ödenmesi Teklif Edilen Nakit Kar Payı - Brüt (TL) 1 TL Nominal Değerli Paya Ödenmesi Teklif Edilen Nakit Kar Payı - Net (TL)

KERVN(Eski),TRACEYLN91B0 0,0000000 0,0000000

Pay Grup Bilgileri Pay Biçiminde Dağıtılması Teklif Edilen Kar Payı Tutarı (TL) Pay Biçiminde Dağıtılması Teklif Edilen Kar Payı (%)

KERVN(Eski),TRACEYLN91B0 0,000 0,00000

http://kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bildirim.aspx?id=274664

BIST

(17/04/2013 - 16:57:55)

alperen35
17-04-2013, 18:59
39,251,259 33,102,394 36,082,052 16,809,427
Nakit ve Nakit Benzerleri 64,222 135,572 59,306 127,162
Finansal Yatırımlar 0 0 0 0
Ticari Alacaklar 16,149,648 18,866,558 20,437,273 11,895,895
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Alacaklar 0 - 0 0
Diğer Alacaklar 15,373,983 6,365,571 11,804,446 194,831
Stoklar 5,114,301 5,097,252 2,299,682 2,928,892
Canlı Varlıklar 0 0 0 0
Kullanımı Kısıtlı Banka Bakiyeleri - - - -
Diğer Dönen Varlıklar 2,549,105 2,637,441 1,481,345 1,662,647
(Ara Toplam) 39,251,259 33,102,394 36,082,052 16,809,427
Satış Amacıyla Elde Tutulan Duran Varlıklar 0 0 0 -
Duran Varlıklar 66,223,615 66,784,665 62,076,937 21,531,405
Ticari Alacaklar 0 0 0 0
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Alacaklar 0 0 0 0
Diğer Alacaklar 750 748 0 750
Finansal Yatırımlar 0 0 0 0
Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımlar 0 0 0 0
Canlı Varlıklar 0 0 0 0
Yatırım Amaçlı Gayrimenkuller 61,854,946 62,395,827 57,646,486 17,138,122
Maddi Duran Varlıklar 2,913,618 2,999,071 3,084,518 3,264,744
Maddi Olmayan Duran Varlıklar 0 0 0 0
Şerefiye 191,204 191,204 191,204 0
Ertelenmiş Vergi Varlığı 563,206 497,924 454,838 427,898
Diğer Duran Varlıklar 699,891 699,891 699,891 699,891
TOPLAM VARLIKLAR 105,474,874 99,887,059 98,158,989 38,340,832
KAYNAKLAR
Kısa Vadeli Yükümlülükler 14,222,413 11,349,597 16,292,934 26,495,324
Finansal Borçlar 0 0 2,368,856 2,383,230
Diğer Finansal Yükümlülükler 0 0 0 0
Ticari Borçlar 12,450,625 8,564,040 8,681,145 2,740,669
Diğer Borçlar 1,538,843 2,594,430 5,156,680 21,322,109
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Borçlar 0 0 0 0
Devlet Teşvik ve Yardımları 0 0 0 0
Dönem Karı Vergi Yükümlülüğü 180,788 166,518 86,253 49,316
Borç Karşılıkları 0 0 0 0
Diğer Kısa Vadeli Yükümlülükler 52,157 24,609 0 0
(Ara Toplam) 14,222,413 11,349,597 16,292,934 26,495,324
Satış Amaçlı Elde Tutulan Duran Varlıklara İlişkin Yükümlülükler 0 0 - -
Uzun Vadeli Yükümlülükler 523,397 501,115 283,298 671,890
Finansal Borçlar 0 0 0 0
Diğer Finansal Yükümlülükler 0 0 0 0
Ticari Borçlar 0 0 0 0
Diğer Borçlar 11,240 18,655 29,896 36,803
Finans Sektörü Faaliyetlerinden Borçlar 0 0 0 0
Devlet Teşvik ve Yardımları 0 0 0 0
Borç Karşılıkları 0 0 0 0
Çalışanlara Sağlanan Faydalara İlişkin Karşılıklar (veya Kıdem Tazminatı Karşılığı) 326,068 328,940 201,710 174,362
Ertelenmiş Vergi Yükümlülüğü 186,089 153,520 51,692 460,725
Diğer Uzun Vadeli Yükümlülükler 0 0 0 0
Özkaynaklar 90,729,064 88,036,347 81,582,757 11,173,618
Ana Ortaklığa Ait Özkaynaklar 54,408,240 51,909,240 51,656,464 11,114,458
Ödenmiş Sermaye 60,000,000 60,000,000 60,000,000 22,000,000
Karşılıklı İştirak Sermayesi Düzeltmesi (-) 0 0 0 -1,148,384
Hisse Senedi İhraç Primleri 10,922,400 10,988,479 10,988,479 10,922,400
Değer Artış Fonları 0 0 0 14,203
Yabancı Para Çevrim Farkları 0 0 0 0
Kardan Ayrılan Kısıtlanmış Yedekler 545,952 545,952 545,952 545,952
Geçmiş Yıllar Kar/Zararları -16,807,509 -19,431,445 -19,431,445 -20,248,264
Dönem Net Kar/Zararı -252,603 -193,746 -446,522 -971,449
Ortak Yönetim Altındaki İşletmeler - - - -
Diğer Özsermaye Kalemleri 0 0 0 0
Azınlık Payları 36,320,824 36,127,107 29,926,293 59,160
TOPLAM KAYNAKLAR

alperen35
17-04-2013, 19:00
105,474,874 99,887,059 98,158,989 38,340,832

alperen35
17-04-2013, 19:02
Piyasa Değeri (USD) 23.816.179
Sermaye (TL) 60.000.000
Dolaş. Hisse Sayısı(Lot) 45.600.000
Takas Saklama Oranı 76
2012/12 Kar-Zarar(USD) -142.103
2012/12 F/K -
Öz Sermaye (USD) 51.040.203
PD/DD 0,47
www.paragaranti.com yatırım tavsiyesi değil

EZEL_20
17-04-2013, 23:11
ATIG MENKUL 9.867.186
IS BANK 9.259.566
INFO 5.785.789
AKBANK 4.583.328
GARANTI BANK 4.086.133
YAPI KREDI 3.635.006
DENIZ 2.665.591
ZIRAAT 1.590.840
TEB 1.578.632
FINANS 1.546.490
VAKIF 1.467.398
HALK 1.277.557
DEUTSCHE 1.160.000
BIZIM 1.142.195
SEKER 1.047.396
TACIRLER 1.025.231
HSBC 893.692
CAMIS 846.743
TEKSTIL 809.438
GEDIK 794.722
TAKSIM 783.426
GLOBAL 560.104
MEKSA 556.974
YATIRIM 427.127
OYAK 404.949

yatırım tavsiyesi değildir.............................

zagorbaba
18-04-2013, 16:20
hissede işlem yapan yok, kendisi 2-3 lotluk alışlar yapıyor sadece

enucuzual
18-04-2013, 16:39
Son dakika!

En son alınan bilgilere göre bu Kervan yolunu şaşırmış. Yanlarında rehber navigasyon cihazı gibi yardımcılar olmadığından çıkış yolunu bulamıyor. Telefonlarınında şarjı bitmiş. Buda yönünü takip etmekde zorlanıyor yatay bir seyir izliyor. En kısa zamanda doğru yolu bulup olması gerektiği yere gelmesini canı gönülden istiyoruz.

spartacus07
18-04-2013, 17:20
Hepimiz huniye bagladik...
Son dakika!

En son alınan bilgilere göre bu Kervan yolunu şaşırmış. Yanlarında rehber navigasyon cihazı gibi yardımcılar olmadığından çıkış yolunu bulamıyor. Telefonlarınında şarjı bitmiş. Buda yönünü takip etmekde zorlanıyor yatay bir seyir izliyor. En kısa zamanda doğru yolu bulup olması gerektiği yere gelmesini canı gönülden istiyoruz.

uğur34
19-04-2013, 11:17
Uçak birleşmesine baktım 9 temmuz 2012 de şirket birleşme için başvurmuş 9 temmuzda fiyatı 2,12miş,sonra 2,5 ay içinde fiyatı 1,70e düşmüş 1,70 düştükten sonra 6 ay 1,57 ile 1,70 arasında gezmiş 27 mart 2013 onay gelmiş 9 temmuz 2012 başvurudan 8,5 ay sonra 27 mart 2013 onaylanmış şimdi fiyat 2,24.Kervansaray yatırım holding şirket birleşme için 4 şubatta başvurmuş 4 şubat fiyatı 0,92 başvurudan 2,5ay sonraki fiyatı 0.71.yapılan şeyler birbirine çok benziyor.y.t.d.

accx
19-04-2013, 15:37
KERVN***KERVANSARAY YATIRIM HOLDİNG A.Ş.( Kar Payı Dağıtımına İlişkin Yönetim Kurulu Kararı )

Telefon 212 - 3304001

Faks 212 - 3304401

Özet Bilgi 2012 yılı faaliyet sonucu hakkında Genel Kurul'a sunulacak olan teklifin düzeltilmesi.

Düzeltme Gerekçesi ve Düzeltilen Bilginin İçeriği

2012 yılına ilişkin hazırlanan kar dağıtım tablosunda "Dönem Karı", "Ödenecek Vergiler (-)" ve "Net Dönem Karı (=)" satırlarına azınlık payları hariç rakamlar yazılması gerekirken sehven azınlık payları dahil rakamlar yazılmıştır. Bu nedenle 17 Nisan 2013 tarihli 366 karar sıra numaralı Yönetim Kurulu Kararımızın iptaline karar verilmiştir. . Yukarıda anlatılan nedenle Genel Kurul'un onayına sunulacak olan 2012 yılı faaliyet sonucuna ilişkin teklif hakkında yeniden karar alma gereği doğmuştur. . Şirketimizin 2012 yılı faaliyet dönemine ait Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri:XI, No:29 sayılı tebliğinde yer alan Uluslararası Finansal Raporlama Standartlarına göre düzenlenmiş olan Konsolide Bilanço ve Kar - Zarar hesaplarının incelenmesi neticesinde, 01 Ocak 2012 - 31 Aralık 2012 hesap döneminde oluşan net dönem zararının geçmiş yıllar zararlarına eklenmesi hususunda Genel Kurul'umuza teklifte bulunulmasına karar verilmiştir. . . EKİ: 2012 Yılı Kar Dağıtım Tablosu . . 17/04/2013 16:57'de KAP'ta yayımlanan bildirimimiz aşağıdaki şekilde düzeltilmektedir.

Yönetim Kurulu Karar Tarihi 19.04.2013

Konunun Görüşüleceği Genel Kurul Tarihi 09.05.2013

Teklif Edilen Nakit Kar Payı Ödeme Şekli Nakit Temettü Ödenmeyecek

Pay Grup Bilgileri 1 TL Nominal Değerli Paya Ödenmesi Teklif Edilen Nakit Kar Payı - Brüt (TL) 1 TL Nominal Değerli Paya Ödenmesi Teklif Edilen Nakit Kar Payı - Net (TL)

KERVN(Eski),TRACEYLN91B0 0,0000000 0,0000000

Pay Grup Bilgileri Pay Biçiminde Dağıtılması Teklif Edilen Kar Payı Tutarı (TL) Pay Biçiminde Dağıtılması Teklif Edilen Kar Payı (%)

KERVN(Eski),TRACEYLN91B0 0,000 0,00000

http://kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bildirim.aspx?id=275069

BIST

(19/04/2013 - 15:31:05)

hayta10
19-04-2013, 23:23
spk bülten açıklandı.bısey yok

asuzman
20-04-2013, 22:54
Ne çok canı yanan var...
1,20 olursa haber verin.
(hayalde gör düşte gör nenni de Feridem nenni..)

Ryuk
22-04-2013, 10:00
ben hissede ky var sanıyordum.100,000 lotu olan ky mi olur?Sonra hisse niye gitmiyor?.Eğer ky 100,000 lo alabiliyorsa kensin çok sağlam bir kaynaktan haber almıştır.Yalnız o sağlam kaynak haber ya hisseyi üzerinize yıktı ise?Bir düşünün hisse şu tarihe kadar çıkacak demişti ama hepiniz nerden baksanız 1 yıla yakın hissedesiniz.Neden çıkmadı hala çok mu güveniyorsunuz?

ademates
22-04-2013, 10:29
tek kademe hareket yok hisse sahipsiz spek ler nerdesin

ademates
22-04-2013, 10:37
çok beklettin çok

Haluk Güzel
22-04-2013, 16:09
Alacağımı aldım, boşuna göz kırpma :)
Senin çapına göre hakkın bu kadar :)

Serdarkaan
22-04-2013, 16:15
Düşür Düşür... Biraz daha düşürde 200,000 tane daha patlatayım... Sen verdikçe ben alıcam... Beni tanımıosun..

Serdarkaan
22-04-2013, 16:16
Vadem Mezar Vaadi... İstersen 5 sene bekleyelim..

serbar
22-04-2013, 16:17
Hep aynı,anlamsız bir şekilde kaldır,çak,Ky yı mallandır arkasından bedelli patlat,yüksek maliyetli olduğun için mecburen bedelliye gir,sonra bu yetmezmiş gibi garibim Ky ya maliyet düşürtmek için satabildiğin kadar sat,spk bakalım ne zaman dur diyecek denip duruyor,şimdi dur dese sanki ne olacak olan yine Ky ya olacak,adamlar temmettü vermemek için kırk takla atıyor,aman ha Ky ya cebinizden 1 kuruş verirsiniz sonra.Operasyon yapılıp Ky ya mal verilmiş tahtalar bir daha .....seni hayır etmiyor,yine 70 i bastı,buralardan mal verip duruyor yuh artık,sabredin diyeceğim ama o bile içimden gelmiyor artık.Başka tahtalar tek bir haberle ortalığı kasıp kavuruyor neden çünkü mal toplu,sana kaç tane haber geldi,sen hepsini mal vermek için kullandın,galiba Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

venyuz
22-04-2013, 16:20
yeni kurallara göre 2 nin altında bedelli olamıyor diye bimeks topiginde okumuştum..YTD.

korkuts
22-04-2013, 16:24
yeni kurallara göre 2 nin altında bedelli olamıyor diye bimeks topiginde okumuştum..YTD.

2 TL bedelsiz için geçerli. Bedelli için değil.

venyuz
22-04-2013, 16:28

bimeks topiğinde aynenn "...spk nın yeni kurallarıyla 2tl den aşagı fiyatı olan hisselerin bedelli açıklaması engellendide..."diye yazılmış,yanlış mı drsınızz..YTD:

Haluk Güzel
22-04-2013, 16:29
1,00 tl altındaki hisse nasıl bedelli yapacak? 0,70 den tahtadan alabileceğiniz kağıdın bedellisine katılıp 1,00 tl kim, neden versin?
Mantık dışı bedelli yapması...

serbar
22-04-2013, 16:29
bimeks topiğinde aynenn "...spk nın yeni kurallarıyla 2tl den aşagı fiyatı olan hisselerin bedelli açıklaması engellendide..."diye yazılmış,yanlış mı drsınızz..YTD:

2 Lira bedelsiz için geçerli bedelli için değil.

korkuts
22-04-2013, 16:30

Yanlış. Bedelsiz için olduğunu iyi biliyorum.

korkuts
22-04-2013, 16:32
Önce sermaye azaltımı sonra bedelli ancak olabilir. Ancak yeni spk yönetiminin buna izin vereceğini hiç sanmam. Küçük yatırımcı söğüşleme devri inşallah bitecek.

Haluk Güzel
22-04-2013, 16:34
Önce sermaye azaltımı sonra bedelli ancak olabilir. Ancak yeni spk yönetiminin buna izin vereceğini hiç sanmam. Küçük yatırımcı söğüşleme devri inşallah bitecek.

Aynen... Başvuranlar reddedildi...

ilter26
22-04-2013, 16:57

nerde bedelsiz için geçerli daha önce 0 70 de bedelsiz veren hisse oldu

EZEL_20
22-04-2013, 19:09
galip öztürk bu ülkede çıktığına göre yakında bizim diğer patron olan Ahmet TAYAN da çıkabilir belki......... nede olsa ülkeye hizmet ediyor..........................

yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir..........................................

cankurt23
22-04-2013, 20:25
foruma bakınca kervanın durumuna ençok üzülen iki kişi sayın EZEL_20 ve ben olduğu görülüyormuş..ytdd.

korkuts
22-04-2013, 21:07
Arkadaslar lutfen bilmediginiz konularda ahkam kesmeyin. Spk nin subat tebliginde 2 liradan asagi olmaz diyor (bedelsiz bolunmeden sonraki fiyat)... Yok daha onceden olmusmus. Onceden oldugunu biz de biliyoruz. Bundan sonra olamayacak

pelitceo
22-04-2013, 21:11
10,50 den sattığım günü hatırladıkça şükür ediyorum fiyata bak sudan ucuz

ilter26
22-04-2013, 22:56
Arkadaslar lutfen bilmediginiz konularda ahkam kesmeyin. Spk nin subat tebliginde 2 liradan asagi olmaz diyor (bedelsiz bolunmeden sonraki fiyat)... Yok daha onceden olmusmus. Onceden oldugunu biz de biliyoruz. Bundan sonra olamayacak

pardon değişmiş onu takip etmedim şubattan iki üç ay önce bir başka hisse çok düşük bir fiyattan bedelsiz almıştım

ilter26
22-04-2013, 22:57

hava atmaya gelen hissenin düştüğüne sevinenler var

serbar
22-04-2013, 23:43

Bol kazançlar.Siz 10,50 den sattığınızda bedelli bölünmemişti,tahtanın % 90 ı kendisindeydi,istediği gibi at oynatıyordu,şimdi ise kağıt bölündü ve Ky ya verilmiş durumda,o yüzden kafasını kaldıramıyor,ayrıca siz sattığınızda 22 milyon lot vardı şimdi ise 60 milyon lot var ve sizin gibi sudan ucuz diyen çok fazla var.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

serbar
22-04-2013, 23:49
Burada izliyorum da bir çok kişi öyle afaki lotlar aldım diye yazıyor ki,insan şaşırıyor,inanamıyor,gerçekten arkadaşlar ikiyüzerbin lot alıyormusunuz kervanı.Eğer gerçekse 10 aydan beri ilk defa böyle bir şey yazıyorum yakın zamanda hiç hoş şeyler olmayabilir,Ky daha fazla üzülebilir,hatta kötü senaryo yazan arkadaşlar var ya,bir sürü şey yazan,eğer ki ucuz deyip ikiyüzer bin lot alıyorsanız onların dediği kötü senaryoları zorla yaptıracaksınız demektir,bu kadar alıyorsanız helal olsun.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

pelitceo
23-04-2013, 13:19
hava atmak gibi bir durum söz konusu değil ve lot miktarınıda biliyoruz elbette fakat kağıt uşak ile aynı pozisyonda çıkması için uzun süre lazım ve arada ufak ufak alımlar ile portföye eklenebilir şahsen 0, 60 kuruşa gelince alacağım tekrardan.

cabbar07
23-04-2013, 14:13
bu kagıttan anca bulgur pilavının yanına cacık olur duyuyomusun spek kadeş sat taksimden- al deltdan--al taksimden ---sat deltadan --yapıkredi yarımdan sat-al olmaz böle akşama kadar hicmi yorulmaz elin 11111-22222-3333-4444 ayrıca 0.73 gecerse ben burdayım ama nerde inş okursun bu yazımıda utanırsın dersin demekki kimse beni görmüyo zannediyodum öle degilmiş zavallı insannnn

Serdarkaan
23-04-2013, 15:17
Burada izliyorum da bir çok kişi öyle afaki lotlar aldım diye yazıyor ki,insan şaşırıyor,inanamıyor,gerçekten arkadaşlar ikiyüzerbin lot alıyormusunuz kervanı.Eğer gerçekse 10 aydan beri ilk defa böyle bir şey yazıyorum yakın zamanda hiç hoş şeyler olmayabilir,Ky daha fazla üzülebilir,hatta kötü senaryo yazan arkadaşlar var ya,bir sürü şey yazan,eğer ki ucuz deyip ikiyüzer bin lot alıyorsanız onların dediği kötü senaryoları zorla yaptıracaksınız demektir,bu kadar alıyorsanız helal olsun.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Serbar kardeşim... Elimde var epeyce bir rakam.. Vallahi o verdikçe ben alıcam...
Bu lafımda Speğe... SPEK Amcaaaaa Sen Ver Söz ben almaya devam edicem...

uğur34
23-04-2013, 16:37
Serbar kardeşim... Elimde var epeyce bir rakam.. Vallahi o verdikçe ben alıcam...
Bu lafımda Speğe... SPEK Amcaaaaa Sen Ver Söz ben almaya devam edicem...

Serdarkaan bey epeyce var 200.000 tane daha alcam diyon,ben 160.000 tane aldım,daha alamıyom.y.t.d.

Haluk Güzel
23-04-2013, 19:49
Şaka gibi :)

ilter26
23-04-2013, 20:00
Serdarkaan bey epeyce var 200.000 tane daha alcam diyon,ben 160.000 tane aldım,daha alamıyom.y.t.d.

kervanda ne çok zengin varmış allah artırsın ne diyelim benimkini söylemiyorum aralarında baya bir cüce kalıyor :)

EZEL_20
23-04-2013, 22:36
TTK Madde 136

MADDE 136- (1) Şirketler;

a) Bir şirketin diğerini devralması, teknik terimle “devralma şeklinde birleşme” veya

b) Yeni bir şirket içinde bir araya gelmeleri, teknik terimle “yeni kuruluş şeklinde birleşme”,

yoluyla birleşebilirler.

(2) 136 ilâ 158 inci maddelerin uygulamasında, kabul eden şirket “devralan”, katılan şirket “devrolunan” diye adlandırılır.

(3) Birleşme, devrolunan şirketin malvarlığı karşılığında, bir değişim oranına göre devralan şirketin paylarının, devrolunan şirketin ortaklarınca kendiliğinden iktisap edilmesiyle gerçekleşir. Birleşme sözleşmesi 141 inci maddenin ikinci fıkrası anlamında ayrılma akçesini de öngörebilir.

(4) Birleşmeyle, devralan şirket devrolunan şirketin malvarlığını bir bütün hâlinde devralır. Birleşmeyle devrolunan şirket sona erer ve ticaret sicilinden silinir

ttk 158 .madde

Ortakların kişisel sorumlulukları ve iş ilişkilerinin geçmesi
(1) Devrolunan şirketin borçlarından birleşmeden önce sorumlu olan ortakların sorumlulukları birleşmeden sonra da devam eder. Şu şartla ki, bu borçlar birleşme kararının ilanından önce doğmuş olmalı veya borçları doğuran sebepler bu tarihten önce oluşmuş bulunmalıdır.

(2) Devrolunan şirketin borçlarından doğan, ortakların kişisel sorumluluğuna ilişkin istemler, birleşme kararının ilanı tarihinden itibaren üç yıl geçince zamanaşımına uğrar. Alacak ilan tarihinden sonra muaccel olursa, zamanaşımı süresi muacceliyet tarihinden başlar. Bu sınırlama, devralan şirketin borçları dolayısıyla şahsen sorumlu olan ortakların sorumluluklarına uygulanmaz.

(3) Kamuya arz edilmiş olan tahvil ve diğer borç senetlerinde sorumluluk itfa tarihine kadar devam eder; meğerki, izahname başka bir düzenleme içersin.

(4) İş ilişkileri hakkında 178 inci madde hükmü uygulanır

bu birleşme en iyi ihtimal 6 ay en kötü ihtimal ise 1 yıl sürebilir...................

yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

cankurt23
23-04-2013, 23:31

sayın pelıtceo,siz kervanı 10.50 den sattığınızda bunun adı cylandı sanıyorum.bir de cylanı o zamanlar 4-5 binlerden almış olmalısınız..şimdi bu kervan oldu,gçö gçö diye uzun bir yola koyuldu. 0.7 kuruş yani 70 sent e muhtac bır seviyede, burdan alan 10.50 den satmaya kalksa bir asır geçmesi ve bir kaç kuşak değişmesi lazım sankii..ytdd.

pelitceo
23-04-2013, 23:51
10,50 den satma işini yazmamın sebebi ondan sonra uzun bir süre taban yedi ardına bölünme oldu sonra yine süründü lot miktarı evet arttı ama zirve fiyatıda otomatikman düşüyor 6 7 lere falan tekabül eder sanırsam hesap yapmadım hiç ama o fiyatlara ölse gelmez daha size katılıyorum çok uzun süre geçmesi şart

ahmet_k
24-04-2013, 00:24
Hangi aklı eksik o kadar lot alır bu şirketten acep,o kadar biliyorsanız niye sürünen bir hisseye bulasirsiniz,milletle dalga geçer gibi bide lot yazıyor zavallılar,alın tabi adamlarda sizi zengin etmek için sıraya girmişler..

serbar
24-04-2013, 01:43
Bir arkadaşım iki yıl önce 15.000 Lira kredi çekip 10 Liradan 1500 lot cemaş aldı,kağıdı daha kaldırdılar,sonra bastılar 5 Liradan çok düştü diye yine kredi çekti 3000 lot daha aldı,daha sonra bedelliye katıldı 10.000 lira daha yatırdı halen 14.500 lotu var ve kredilerini ödeyemiyor,psikolojik tedavi görüyor,hali içler acısı,cemaş geçen yıl tahsisli bedelli sermaye arttırımı yaptı,iki yıldır durumu ortada,ha cemaş,ha kervan,ha ataç ne farkediyor,amaç belli,bakın ataç geçenlerde 1,96 dan tahsisli sermaye arttırımı yaptı,kağıdı kaldırmaya başladı dedim ki,1,96 dan tahsisli yaptığına göre geçmesi lazım,ne oldu adamlar tahsisli için para yatırmadıklarından dolayı,beleşten sahip oldukları için,kaç liraya denk getirirlerse satıyorlar,borsa bir oyundu da yoksa ben mi bilmiyordum,şu an borsa İstanbul da oldu adı ama benim güvenim pek kalmamaya başladı,hiç bir kağıdın canı gitmek istemiyor,faizler çok düşük olduğu için adamlar birinden birine giriyorlar,% 10-15 i iki günde cebine koyup gidiyorlar,nasıl olsa takasta göremiyoruz ya,istedikleri gibİ at oynatıyorlar.Hayırlısı olsun.Allah gönlünüze göre versin.Bol kazançlar.

cankurt23
24-04-2013, 11:39
......................

Haluk Güzel
24-04-2013, 12:25
0,72 üstü atsa belki bir iki yatırımcı uğrar... Ama hiç niyeti yok. Bekliyor endeks düşse de 0,60'a çeksem diye :)

cankurt23
24-04-2013, 12:38
yorum yapmaya deger bir tarafı kalmamış,bu topiği kapatsalar acaba iyi olmazmııı ytdd.

medcezir1234
24-04-2013, 13:24
allah belanızı versin nerelere gidecen daha hiçmi bu milletin ahının sizi bulacağını düşünmüyorsunuz.adam gibi kendi haline bırakın kağıdı kağıttan yüklü alan arkadaşlar kim size bu kağıttan bu kadar yok şu kadar var allah daha çok versin ama bekleyeceğinize Show mu yapıyorsunuz burası Show yeri değil ytd.

ademates
24-04-2013, 14:56
ne olucak böyle kademe oynamıyor alan da satanda yok nerden aldıysak patladı

Haluk Güzel
24-04-2013, 16:17
ne olucak böyle kademe oynamıyor alan da satanda yok nerden aldıysak patladı

Satan oluyor ki, 0,68'e indi...

zagorbaba
24-04-2013, 16:59
öncelikle belirteyim yatırım tavsiyesinde bulunmuyorum ancak kademeleri kendisi değiştiriyor ve her düşürdüğü kademede alıcıya, bir anda hem de yüklü miktarda mal veriyor. bana kalırsa bu işin sonu kötüye gidiyor. bazı arkadaşların yanında benim 6.000 tl zararım küçük kalabilir ama ben bu saatten sonra verip gitmeyi ve kervanın adını bile bir daha duymamayı istiyorum. bulaştığım güne de lanet ediyorum.

dovs06
24-04-2013, 17:04
Allah bu ve bunun gibilerini bildiği gibi yapsın

cankurt23
24-04-2013, 17:06
bu tam bir afet gibi şey,umarım herkes kaçmıştır bu enkazın altından ytdd.

Haluk Güzel
24-04-2013, 17:15
öncelikle belirteyim yatırım tavsiyesinde bulunmuyorum ancak kademeleri kendisi değiştiriyor ve her düşürdüğü kademede alıcıya, bir anda hem de yüklü miktarda mal veriyor.

Bu yeni bir şey değilki değerli dostum. Zaten 1 yıldır yaptığı hep bu... Bütün kademeler kendine ait. Aradaki harici ltlar her kademede 5.000-10.000 lotu geçmez inanki...

cankurt23
24-04-2013, 17:20
burda bir spek varmı acaba ,gören duyan var mı speki ,ytdd.

pharlap
24-04-2013, 17:20
Elin değmişken değdir artık 0,67'ye de. Bu kadar da olmaz. Söylenecek bir şey kalmadı artık.....

cankurt23
24-04-2013, 17:27
bu senettede böçcek gibi spek kaynıyor sanki,şu hale bakın kiiytdd.

pharlap
24-04-2013, 17:32
bu senettede böçcek gibi spek kaynıyor sanki,şu hale bakın kiiytdd.

Bana mı diyorsun??

ilter26
24-04-2013, 17:33
düşerse 100 bin iki yüz bin daha alırım diyenler nerede aldılar mı acaba bugün nerede bu ixsir haskir ve diğerleri öküz öldü ortaklık bitti galiba

ixsir4
24-04-2013, 17:45
düşerse 100 bin iki yüz bin daha alırım diyenler nerede aldılar mı acaba bugün nerede bu ixsir haskir ve diğerleri öküz öldü ortaklık bitti galibane oldu dostum bir sıkıntın mı var? :he: y.t.d

cankurt23
24-04-2013, 17:45
Bana mı diyorsun??

ama güzel espri olmuş sızın sorunuz,demek spek yok burda olsa üzerine alınmazdı ))ytdd.

Haluk Güzel
24-04-2013, 17:46
düşerse 100 bin iki yüz bin daha alırım diyenler nerede aldılar mı acaba bugün nerede bu ixsir haskir ve diğerleri öküz öldü ortaklık bitti galiba

Almışlardır belki de :D Kimbilir 0,68'e girmişlerse alım emirlerini tahta sahibi de vermiştir, o yüzden düşmüştür...
Arkadaşlar lütfen gerçeklere kulak verin. Sizin hiç mantığınız alıyor mu bu hisseden 100 bin, 200 bin lot alacak yatırımcı olmasını? Özellikle şu durumda...
Bunların hepsi hikaye, hatta masal. Birileri ya burada geyik, masturbasyon yapıyor ya da yönlendirme yapmaya çalışılıyor.
Siz herkese kulaklarınızı tıkayıp, kendi bilgi ve sezgilerinize göre yatırımlarınızı yönlendirin...

cankurt23
24-04-2013, 17:47
arkadaşlar aman yanlış anlamalara meydan vermeyelim. burada yazılanlar gönül kırmasın sadece yorum olarak kalsın..ytdd.

Haluk Güzel
24-04-2013, 17:51
Ya 0,67'den dönecek ya da 0,60'ı kırıp Memsa'nın yanına yarenlik etmeye gidecek. Uzun lafın kısası budur.

Haluk Güzel
24-04-2013, 17:52
Kimse kimseye de çamur atmasın lütfen... Kaybetmenize de kazanmanıza da tek sebep kendinizsiniz.

ilter26
24-04-2013, 18:35
Almışlardır belki de :D Kimbilir 0,68'e girmişlerse alım emirlerini tahta sahibi de vermiştir, o yüzden düşmüştür...
Arkadaşlar lütfen gerçeklere kulak verin. Sizin hiç mantığınız alıyor mu bu hisseden 100 bin, 200 bin lot alacak yatırımcı olmasını? Özellikle şu durumda...
Bunların hepsi hikaye, hatta masal. Birileri ya burada geyik, masturbasyon yapıyor ya da yönlendirme yapmaya çalışılıyor.
Siz herkese kulaklarınızı tıkayıp, kendi bilgi ve sezgilerinize göre yatırımlarınızı yönlendirin...
ben onlara göre yatırım yapmıyorum zararım çok bir de kervan çarptı beni çıkamıyorum da hisseden çıkmam da ama forumda bilgi kirliliği şukadar alırım satarım gibi gereksiz yazılar ya da aldım sattım hepsini verdim yarısını verdim gibi gereksiz veriler temmuza kadar zararım çıkması lazım oradaki paraya ihtiyacım var kendi adıma kim ne derse desin ister masturbasyon yapsınlar ister hissenin üzerine otursunlar umrumda değil ben bu kadar zararla çıkamam bekleyecem mecbur temmuzda da çıkmazsa ihtiyaçlarımı kredi çekip görecem yine bu kalpazan hisseye para yedirmeyecem geleceği parlak bir hisse olduğunu düşünmüyorum şahsi kanaatim birleşme haberi gelecek tavan tavan yükselecek nerden olur bilinmez oradan yine bırakacak ky eline

oraj10
24-04-2013, 18:42
Kimse kimseye de çamur atmasın lütfen... Kaybetmenize de kazanmanıza da tek sebep kendinizsiniz. Memsa gibi olmasi icin ortada sebep yok arkadaslar adamlarin istedigi gibi dusunmenin anlami yok...

oraj10
24-04-2013, 18:42
Kimse kimseye de çamur atmasın lütfen... Kaybetmenize de kazanmanıza da tek sebep kendinizsiniz. Memsa gibi olmasi icin ortada sebep yok arkadaslar adamlarin istedigi gibi dusunmenin anlami yok...

EZEL_20
24-04-2013, 18:48
adamlar kimsenin gözünün yaşına bakmıyor. bundan sonra bu kağıt tahta kapatmazsa spk onları Allah'a havale ediyorum.................

umarım yanlarına kar kalmaz milleti bu durumlara düşürdükleri için........................

Asla yatırım tavsiyesi değildir........................

çağrıbey
24-04-2013, 18:55
bu ad, bu hisseye hiç yakışmadı.uğursuz geldi."ceylan" daha çekici bir ünvandı. bilmem yanılıyormuyum...

pharlap
24-04-2013, 20:48
arkadaşlar aman yanlış anlamalara meydan vermeyelim. burada yazılanlar gönül kırmasın sadece yorum olarak kalsın..ytdd.

Fıkra filan yazsan daha iyi olurdu zira ihtiyacımız var tebessüme. :) Gülmeyi unuttuk bunların sayesinde.

ademates
24-04-2013, 21:15
Bu hacim çok fazla bu kağıda demek halen alan kimseler var.aklınızı başınıza alın bulaşmayın ben bulaştıkça bataklığa gömüldüm benim yıllık birikimim haram zıkkım olsun bu şirkete

cabbar07
24-04-2013, 23:08
arkadaşlar bu tahtanın kapanma ihtimali,nedir kapanırsa neden kapanır acıklarsanız cok sevinirim

venyuz
24-04-2013, 23:37
tahtanın son geldıği durum hakkında bilgi paylaşımı kesildi . Daha bekleyecekmıyız.yorumlar çok yorgun ve bitkin gözüküyor.ky diye kımse kalmamış herkes iki elini başının arasına almış benim gibi kara kara düşünüyor. seken bir ceylanımız vardı ,kervana dönüştü, yatak yorgan hepimizi hasta etti. bu hastalık uzun yaşatmaz öldürür bizi.yokmu bir deruni bilgisi olan YTD.

ademates
25-04-2013, 00:11
ben 72 den aldım verdi sonra ki emri 71 yazdım onada verdi 69 yazdım gene verdi son olarak bu akşam 69-68 kademeleri görünce son kurşunumu da 10000 tane 68 den yazdım gene verdi.allah belasını versin emi ya benim yada bu hissenin versin ki elim kırılsaydı da girmeseydim.yarın kim bilir kaça düşer allahın belası kağıt 65 yazssam ona bile verecek bu lanet kağıt.yeni girecek olan var sa gene diyorum 3-5 kademe formaliteden alta yazssın veriyolar.sanki batan geminin malları artuk herşeye inanırım ben

bafıcı
25-04-2013, 01:22
kervan da patron oyunlara devam ediyor.tahsisli sermaye arttırımı oluncaya kadar salabildiği kadar aşşağıya salacak.spk ser arttırımını onayladığı anda ki tarihten geriye doğru 3aylık kapanış ortalamaları alınarak o fiyattan tahsisliyi yapacaklar buda kime yarayacak tabiki patron efendiye.velhasıl kelam kervanın yolu hala aşağıya doğru bu benim düşüncemdir.al sat kenara at tavsiyesi değildir.

swedish
25-04-2013, 10:26
tahtanın son geldıği durum hakkında bilgi paylaşımı kesildi . Daha bekleyecekmıyız.yorumlar çok yorgun ve bitkin gözüküyor.ky diye kımse kalmamış herkes iki elini başının arasına almış benim gibi kara kara düşünüyor. seken bir ceylanımız vardı ,kervana dönüştü, yatak yorgan hepimizi hasta etti. bu hastalık uzun yaşatmaz öldürür bizi.yokmu bir deruni bilgisi olan YTD.
KY diye kimse kalmamış diyorsunuz ama okuyınca yüzbin lot, ikiyüzbin lot falan millet mala gömülmüş... Ya da hayaller alemine gömülmüş, günahları boynuna)
"yürüyecek, ellerinde mal kalmış, en az 5 olacak" beklentisi ve söylentileri olan bir kağıt aylar boyunca 0,80-0,82'de kalmış ve her isteyene mal verilmişse sizce de tiyatro belli değil mi? Kağıt 0,90'lara çekildiğinde "aha hareket başladı ya la" diyen ne kadar KY'nin mala atladığını görmedik mi?

Bu gibi durumlarda klasik senaryo, 0,90'dan verdiği malı düşükten alacak. Tahsisli görüşülene dek fiyatı ne kadar aşağıda tutarsa o kadar avantajlı. Tahsislionaylanmazsa sermaye azaltımı-eşanlı sermaye artırımı yoluyla bedelliye çekecekler... Her durumda onlar "kuştüğü yastık" satan tacirler, bizler ise onların her seferinde yoldukları kazlarız...
-----------

ben 72 den aldım verdi sonra ki emri 71 yazdım onada verdi 69 yazdım gene verdi son olarak bu akşam 69-68 kademeleri görünce son kurşunumu da 10000 tane 68 den yazdım gene verdi.allah belasını versin emi ya benim yada bu hissenin versin ki elim kırılsaydı da girmeseydim.yarın kim bilir kaça düşer allahın belası kağıt 65 yazssam ona bile verecek bu lanet kağıt.yeni girecek olan var sa gene diyorum 3-5 kademe formaliteden alta yazssın veriyolar.sanki batan geminin malları artuk herşeye inanırım ben
Yazık değil mi 7000 liranıza...
Biraz pahalı bir eğitim almışsınız...

kervan da patron oyunlara devam ediyor.tahsisli sermaye arttırımı oluncaya kadar salabildiği kadar aşşağıya salacak.spk ser arttırımını onayladığı anda ki tarihten geriye doğru 3aylık kapanış ortalamaları alınarak o fiyattan tahsisliyi yapacaklar buda kime yarayacak tabiki patron efendiye.velhasıl kelam kervanın yolu hala aşağıya doğru bu benim düşüncemdir.al sat kenara at tavsiyesi değildir.

Bakınız ilk mesaja yanıtım...

gümüş
25-04-2013, 10:53
c) Çağrıya konu ortaklık paylarının Borsa’da işlem görmesi durumunda, ana ortaklık paylarının satışına ilişkin anlaşmanın yapıldığının kamuya duyurulduğu tarihten önceki altı aylık dönem içinde oluşan, günlük ağırlıklı ortalama Borsa fiyatlarının ortalamasının yüksek olanından düşük olmayacak şekilde belirlenir

şirket birleşmesinden önce çağrı yapmaları lazım haber çağrı fiyatı haberin geldiği günen itibaren tahminim 0,86 fiyatlar fakat kağıdın defter değiri 1,50 tl spk son zamarlarda küçük yatırırımcıyı koruyor o yüzden defter değirinin altında bir çağrı fiyatını kabul etmeyebilir istediği kadar aşağı bassın spek efendi

ayrıca hissede ikili dip görüntüsü var

pelitceo
25-04-2013, 10:54
kervan olmuş 0,71 , 0,60 beklerken bugun artıda ama az çok bu kağıdı tanıyorsam buradan aşağıya geri döner

pelitceo
25-04-2013, 10:58
hacim oldu 1,14 m. alıcılar daha fazla

Haluk Güzel
25-04-2013, 10:59
Umarım 0,72 üzeri tutunur... Bu iyi bir gösterge olur, yatırımcı gelmesi için...

Nik
25-04-2013, 11:03
hacim oldu 1,14 m. alıcılar daha fazla
10 tane tavan çekse ne olur ki? Yine de benim zararım çıkmaz. Çoğumuz da böyledir herhalde.

Deniz1982
25-04-2013, 11:07
10.50de bir adam 260 bin taneyi alıyorsa bu ky değildir ve buradan alan adamın veya şirketin bir hesabı vardırlar

ilter26
25-04-2013, 11:13
0 71 olmuşuz akşama 0 67 ye verirler mi acaba yoksa 0 72 üzeri tutunur mu

Haluk Güzel
25-04-2013, 11:14
10.50de bir adam 260 bin taneyi alıyorsa bu ky değildir ve buradan alan adamın veya şirketin bir hesabı vardırlar

10,50 ne anlayamadık?

olympiad
25-04-2013, 11:16
http://o1304.hizliresim.com/18/t/mfhjn.png (http://bit.ly/c25MCx)

pharlap
25-04-2013, 11:17

şirket birleşmesinden önce çağrı yapmaları lazım haber çağrı fiyatı haberin geldiği günen itibaren tahminim 0,86 fiyatlar fakat kağıdın defter değiri 1,50 tl spk son zamarlarda küçük yatırırımcıyı koruyor o yüzden defter değirinin altında bir çağrı fiyatını kabul etmeyebilir istediği kadar aşağı bassın spek efendi

ayrıca hissede ikili dip görüntüsü var

İnşallah Spk bunlara Ataç'a yaptığından çok daha beterini yapar. Ataç'ta patronlar ne beklerken ne buldu. 1,96 fiyat ve 1 yıl satamama şoku ile karşılaştılar. İçimin yağları eridi. Allah'tan temennim bunlara açıklanacak fiyat 1,50 nin de çok üstünde olur. O zaman görürüm onları.
Zaten spk dahil herkes görüyor dönen dolapları. Artık birileri dur demeli vurgunculuğa...

Haluk Güzel
25-04-2013, 11:30
Saman aleviydi galiba ???

pharlap
25-04-2013, 11:31
71 den yapıştırdı gelene. Aynı dolaba devam..

Haluk Güzel
25-04-2013, 11:51
Müşteri bulamadı yine...

gümüş
25-04-2013, 11:54
ayrıca sayın pharlap şu anki fiyatlar ceyln göz altı fiatları adam çalışır şirketiyle kervn birleştirrecek yeni bir halka arz gbi düşünün halk arz fiyatlarını gördük en defter değerinin 4 katı tümsan halka arzında defter değeri 1,2 iken halka arz 4,00 tl den oldu diğer yüksek arzları saymıyorum ascel vs.onlarında fiyatların fazla burda kalması işlerine gelmez.şu an sadece sahnede ilizyonist var şirketin değirinin yüksek olması onlarında işine gelir çünki daha halka arzı yeni yapacaklar

pharlap
25-04-2013, 12:01
ayrıca sayın pharlap şu anki fiyatlar ceyln göz altı fiatları adam çalışır şirketiyle kervn birleştirrecek yeni bir halka arz gbi düşünün halk arz fiyatlarını gördük en defter değerinin 4 katı tümsan halka arzında defter değeri 1,2 iken halka arz 4,00 tl den oldu diğer yüksek arzları saymıyorum ascel vs.onlarında fiyatların fazla burda kalması işlerine gelmez.şu an sadece sahnede ilizyonist var şirketin değirinin yüksek olması onlarında işine gelir çünki daha halka arzı yeni yapacaklar

Direnmek, beklemek lazım sayın gümüş. Burdan atlayan atlasın. Oynanan oyundur bu. Onlar herşeyi görüyor biz ise hiçbir şeyi. Bizim tek kozumuz sabırdır. Zamanı gelince kimseye 1 lot vermez bunlar. Önemli olan o an trenin içinde olmaktır. Ama bekletecek, zamanını bilemem ama daha var gibi. Yalnız kredi ile girene acırım.

Haluk Güzel
25-04-2013, 12:12
Daha satacak gibi görünüyor...
Niyeti yükseltmek değilmiş...

gümüş
25-04-2013, 12:22
ikinci seans belli olur ikili dibi onaylarsa ve teyit alınırsa tekrar tepki gelir bence

gümüş
25-04-2013, 12:28
tepki olsada tahminim uzun boylu olmaz 0,70-0,82 bandında bir süre oyalanabilir haberler gelene kadar

Sniper
25-04-2013, 13:50
Şimdi bu birleşmeden sonra sermye 60 dan 588 e çıkacak. Bu önemli birleşme fakat eğer SPK pay sahiplerine bir birleşme oranı belirleyecek o da sanırım 6 aylık ortalaması olacaktır. Bundan ötürü mümkün olduğunca aşağı çekiyorlarki bu oran düşük olsun. Merak edenler 31 nolu tebliği inceleyebilirler.

*Yazdıkların yatırım tavsiyesi değildir beni bağlar.

serkannur35
25-04-2013, 13:58
bu birleşme hangi ad altında olacak...kervansaraymı yoksa alacakları şirketmi.birde borçlanacaklar...eğerki kervansaray devralacaksa ltholde olduğu gibi en az 1 tlnin üzeri olmazmı....sadece bilgi amaçlı soruyorum...ytdeğildir.

gümüş
25-04-2013, 14:10
sayın siniper 6 aylık ortalamayı alırken haberin kap a düştüğü tarihten önceki altı ay tahmimim oda 0,86 yalnız pay değeri 1,50 tl
spk bunuda dikkate alacaktır

zagorbaba
25-04-2013, 14:20
0,70'e 10.000'er tane vermeye başladı, yine 0,68'e değdirecek galiba.

gümüş
25-04-2013, 14:52
Arkadaşlar jo in me verebilecek yokmu

zagorbaba
25-04-2013, 15:08
Arkadaşlar jo in me verebilecek yokmu

siteye resim yüklemeyi bilmiyorum ama durum şöyle;
0,70'te 460.000 alış, 0,71'de 224.000 satış emri var ve çapsız herif de 0,71'den saniyede bir 4, 5, 6 lotluk alımlar yapıyor:)

gümüş
25-04-2013, 15:12
sayın zagor adresi verseniz o şekilde belki girebiliriz

zagorbaba
25-04-2013, 15:13
sayın zagor adresi verseniz o şekilde belki girebiliriz

ben işbankası borsa işlem platformunu kullanıyorum, paylaşmak mümkün değil sanırım

oraj10
25-04-2013, 15:14
0.70e alıcı geldikçe veriyor:)))))

zagorbaba
25-04-2013, 15:21
0.70e alıcı geldikçe veriyor:)))))

0,70'te 455.000 lot alış emri var, henüz gelene vermiyor hocam

oraj10
25-04-2013, 15:28
1.529.000 işlem hacmi 0.70de olmuş hocam birilerini avlıyor işte....

zagorbaba
25-04-2013, 15:39

Haklısınız, ben o anki durum için yazmıştım.

oraj10
25-04-2013, 15:40
hatta 71deki mal eksildikçe ilave ediyor standart hareketleri kapanışıda 69 yapar yarında düzeltme yapar basar yine aşağıya::))klaşeleri patronun...

serbar
25-04-2013, 15:49

Oraj10 kardeşim bu hareketleri 1 Liranın üstünde yapsa tamam diyeceğim mal toplamaya çalışıyor,çok merak ediyorum bu işlerin sonunu düşüre düşüre satıyor,kaldırıyor gidecekmiş gibi yapıp yine basıyor Ky nın eline veriyor,gerçekten çok merak ediyorum nasıl bir şey olacak,yaptığı hareketler bana pek inandırıcı gelmiyor,adamlar hep satımaya meyilli,hiç alımkar olmadılar,kaldırırken bile satmanın hesabındalar,eskiden olsa alıyormu satıyormu görüyorduk satıyorsa bizde hemen satıyorduk o yüzden kağıdı götürmek zorunda kalıyorlardı,şimdi ise öylemi hiçbir şey göremiyorsun,bir kere operasyon yapıp götürmek yerine günde % 1 kazansalar bile 260 günde % 260yapar adam niye götürsün ki,işlem hacmi 4 milyonu geçti inşaallah ucuz deyip atlayan çok olmamıştır.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

pharlap
25-04-2013, 16:08
Millet avlanmasın hocam. Malın durumu ortada. Aylardır ne yaptığı ettiği belli. Para yatırıyorsun kağıt parçası değil. Bu tahtada %10 alır kaçarım demek iş değil. Kaçamazsın hocam. Avlanırsın. Bence kademelerde ve alış-satıştaki lotların %90'ı zaten kendinin. Spek,71-72'den verdiklerinin hesabını yapar akşama. Yarına Allah kerim..Yeni avlar aramaya devam, şimdilik.

pharlap
25-04-2013, 16:24
Endeks de eksiye dalıp çıkmaya başladı. Az sonra 69'a vermezse şaşarım.

oraj10
25-04-2013, 16:30
Sayin serbar sizin uzn zamandir hissede oldugunuzu biliyorum ilginc hareketlerinin sebebi maalesef cok dillenmis olmasi bana gore...Bugunku hareket tamamen tekniksel ciliz hacimli tepki hareketiydi tahta yapici grafigi kilifina uydurmak zorunda sonucta ..Unutulmamasi gereken tek gercek suki son yillarin en buyuk birlesmelerinden biri icin kollar sivanmis sancili ve sikintilar daha cok olacak ....

warior
25-04-2013, 17:45
69 yaptı .. verdi milletin eline

yatırım tavsiyesi değildir.

EZEL_20
25-04-2013, 18:11
Bu adamlar niyeti gerçekten bozmuşlar 0,74 yap ardından geri 0,69 yap kapanış artık bundan sonra gerisi gelir............ Dipsiz kuyu allah hissede olan küçük yatırımcıya sabır versinnnnnnnnnnnnnnnnnnn....................

Asla yatırım tavsiyesi değildir...............................

cabbar07
25-04-2013, 22:46
allahınızdan bulun.kagıt sahibi. ben sattım kurtuldum allah cıkamayanlarıda kurtarsın bu tam ömür töpüsü

oraj10
26-04-2013, 00:24
hatta 71deki mal eksildikçe ilave ediyor standart hareketleri kapanışıda 69 yapar yarında düzeltme yapar basar yine aşağıya::))klaşeleri patronun...

Dediğimiz gibi olmuş:))

mit.tc
26-04-2013, 09:28
daha öncede soylediğim gibi bunlar bile iyi günlerimiz!!!!1 biz mecburuz. maliyet çok yüksek.. ha 80 ha 70 yada 60. aman ha yeni girecekler lütfen lütfennnnnnn...

Haluk Güzel
26-04-2013, 10:03
Kervan ters dönünce uyuz eşek başa geçermiş...
Türk Atasözü...

Bizim çapsız dün yine çay-sigara parasına çalışmış...

korkuts
26-04-2013, 10:20
Defter değeri 1,51 olan kağıda bak! fiyat 0,69.
Peh peh peh

korkuts
26-04-2013, 10:25
Bunca kağıt varken gelip bunları nerden bulurum? Kendime kızıyorum.

mit.tc
26-04-2013, 10:30
Bunca kağıt varken gelip bunları nerden bulurum? Kendime kızıyorum.

kardeş sürekli yeni girenlere uyarıda bulunmaya çalıştık.. uayrıların başındada serbar-halukgüzel-ben geldik.. ama spek diyenler bile çıktı. ne diyeyim allah kurtarsın bizleri!

Haluk Güzel
26-04-2013, 12:50
Burada çay-sigara parasına oynuyor çapsızın çırağı, kendisi de MMCAS'da büyük götürmeye çalışıyor...

enucuzual
26-04-2013, 14:39
MMC'Yİ SATIN ALAN KERVANSARAY HOTEL, ORTAKLARA YAPILACAK HİSSE TOPLAMA ÇAĞRISI İÇİN SPK'YA BAŞVURU YAPTI

bu haberler kervansarayda neden çıkmıyor. neden bekliyorlar.

enucuzual
26-04-2013, 14:43
mmc nin yönetim kurulu başkanı selim sayılgan yazıyor. bi işler dönüyor ama anlamış değilim valla çok pis bi oyunun içindeyiz ama inat ettim bekleyeceğim Allah bu paraya muhtaç ettirmesin bizi inş.

enucuzual
26-04-2013, 14:54
Yazdıklarımızı okuyorlar sanırım bunlar biz yazdıkça onlar inat olsun diye düşürüyorlar. Elbet yükselteceksiniz.

swedish
26-04-2013, 14:58
mmc nin yönetim kurulu başkanı selim sayılgan yazıyor. bi işler dönüyor ama anlamış değilim valla çok pis bi oyunun içindeyiz ama inat ettim bekleyeceğim Allah bu paraya muhtaç ettirmesin bizi inş.

Bunlar yakın zamanda bir düğünde üç harfli bir holdingin patronu ve bir aracı kurum patronu ile bir araya gelmişlerdi, yanlış mı hatırlıyorum?

bcgdost
26-04-2013, 15:01
bu hisse insana sabırlı olmayı çok iyi öğretiyor.
ya sabır edicez yada zarara razı gelip başka maceralara giricez.
Allah hangisi hayılı ise onu nasip etsin inşallah.

ilter26
26-04-2013, 15:48
beni anlatan bir şiir
KÖRDÜĞÜM
Elli yıldır şu ömür kervanının yolcusuyum.

Öyle her yoldaşı sevmezse de âzâde huyum,

Âşinâ, çehre azaldıkça duraktan durağa,

Acı bir hâtıra enkazı çöker ortalığa.

Her giden, sanki içimden yeni bir parça alır;

Kervanın safları dolgunsa da, gönlüm boşalır.

Ya, bu yol böyle sürüp gitse!.. derim, ürperirim;

Bir yakın günde fakat bitse!.. derim, ürperirim.

Arka bir dalgalı ummân gibi toprak yığını,

Önde bilmem geçidin nereye çıkıp vardığını.

Yürürüm anlamadan bastığımı, gördüğümü;

Dolaşır zihnime ömrün ezelî kördüğümü.

bcgdost
26-04-2013, 16:44
Borsa toparlandı. Bizde hareket tersine döndü.
Bu adam bugün 67 - 68 kapatmak istiyor gibi niyeti var .
Allah hayırlar versin.

serbar
29-04-2013, 00:31
Sayın oraj10 evet arkadaşım bir senedir milim milim takipteyim,burada yazılan herşeyi okuyorum ve kafamda hep neden sorusunun cevabını bulmaya çalışıyorum ve şunu demek istedim;
85 lerdeyken 69 a vermek yerine 110-120 aralığına gitseydi oralarda bir taban oluştursaydı amenna silkeliyor diye düşünebilirdim.Ancak ne yaptı 69 a kadar bastı ve bu kadar Ky nın üstüne 85-69 aralığında yaklaşık 2.500.000 lot daha tahtaya Ky girdiğini düşünüyorum;
Peki neden 69 a vermiş olabilir?Kafamda üç seçenek var:
1.Usaş uçak birleşmesinde 2,46 çağrı fiyatı olmasına rağmen hisse 14 kademe düşük fiyatta kervan birleşmesinde çağrı fiyatı 85 civarı olacak diye tahmin ediyorum,o yüzden 70-71 kademesinde olmasını çokta tuhaf karşılamıyorum,nasıl olsa birleşmeden gelecek lotlar şimdiki lot sayısından kat kat fazla adamlar satabildiklerini kar olarak görüyorlar,sonuçta birleşmeden sonra yeni hisseleride satmaya çalışacaklardır,bazı arkadaşlar defter değeri yazmışlar ancak bunlar ne yapar eder kılıfına uydurur merak etmeyin,defter değeri filan bunlar için hikaye.
2.Birleşmeye Ky yı bıktıracak kadar uzun bir süre var ve aşağı çektiler buralarda veya daha aşağılarda tutup,kağıdı toplamaya çalışıyor olabilirler.
3.Bu en kötüsü,birleşmede sorun var,o yüzden mmcas ı aldı ve belkide mmcas üzerinden birleşme olacak,o yüzden kağıt her hareketiyle satış yiyor.85 lerden düşerken de hep aynı hareketleri vardı,dikkat ettim de saat 14:20 de hemen kağıdı basıyorlar.
Amacım kimseye ümit vermek veya kimsenin ümidini kırmak değil ama 82 yi kırdığında iyi şeyler olmayacağını anlamıştım ve tahtaya Ky giriyor diye uyarımı yapmıştım,burada çok afaki lotlar aldığını yazanlar var inanasım gelmiyor bir kişi kervan gibi,bir haberle tepetaklak gidebilecek bir kağıdı neden ikiyüzbin lot alsın diye düşünüyorum ama bazende ya aldıysa işte o zaman kimse kağıt neden kalkmıyor diye debelenip durmasın,ya o kadar lot alan kişiler spek kağıtlarına daha önce hiç bulaşmamışlar ya da söyleyecek bir şey yok,tecrübem şunu der ki;Sizden o lotları almadan bu kağıdı asla kaldırmaz,nasıl olsa herşey onların ellerinde kağıtları satmışlar Ky ya, nakite dönüştürmüşler,nasıl olsa buralardan o kadar lotlar sattıysa kılıfını da hazırlamıştır.
Her ne olursa olsun buralara kadar vermesi hiç de hoş değil,çoğu Ky zararda ve çıkamıyorlar,üstüne üstlük hala tahta satış yiyor,92 lerdeykende 92 ye gelip dönüyordu,sonra 86 ya değip döndürüyordu,şimdi de 74 e değdirip döndürüyor,o zaman diyordum ki Ky nın elindeki toplamak için yapıyor,ama sonradan anladım ki Ky nın eline mal verip duruyormuş,uzun lafın kısası bugüne kadar ki her hareketi satmaya yönelik,kaldırsalar bile hemen basıyorlar arkadaşım.
Herşey gönlünce olsun arkadaşım,herkes kendi kararırını kendi versin,kimsenin sözüne inanıp yatırım yapmasın,bunlar benim kişiler görüşlerimdir,dikkat edersiniz ki,uçaçak,kaçaçak veya aman tahta kapanıyor,gözaltına gidiyor,şu kadar lotum var demedim,tamamen ortaya konuştum,o yüzden kimsenin vebalini istemem.Saygılar.İnşaallah tüm Ky kardeşlerim zaralarını çıkarırlarda böyle kervan gibi,cemaş gibi,ataç gibi kağıtlara bir daha bulaşmazlar da,adam gibi kağıtlara yatırım yaparlar,ömrümde iki kere spek kağıdına bulaştım biri cemaş,biri ceylan ikisindede hep zarar.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

serkannur35
29-04-2013, 13:00
burada spknın vereceği cevap çok önemli eğerki birleşmeye onay çıkarsa burdaki yatırımcılara ayrılma hakkı tanıyacaktır o fiatta spknın belirleyeceği fiattır.ama bu fiatların olmayacağı bence kesin çünkü spk bana göre mintay tekstilin yapmış olduğu satışların ortalamasını baz alırsa ben o zaman görürüm bu kervansarayın sahiplerini umarım uçak ve ataçta verdiği kararlar gibi bir karar çıkar......ytdeğildir.

enucuzual
29-04-2013, 15:49
Mmcas uçuşlarda :( 1 sene oldu be hiçmi tepki artışı olmaz 1 tl nin altında 10 aydır