PDA

View Full Version : TEKST Tekstilbank

Pages : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12

KEKLİK
31-05-2013, 16:15
işlem adedi 10 000 000 lotu geçti 1.86 kırarmı dersiniz:)

damat ferit
01-06-2013, 09:39
arkadaşlar alakasız forumlara girip bir takım küçük beyinliler tekstili pazarlamaya başlamışlar aman kaçma zamanı gelmiş ona göre

damat ferit
01-06-2013, 09:42
tekstilbank SATILMAYACAK çünkü %10 TURGUT her 2-3 yılda bir böyle hikaye uydurup güzel para kazanıyor hiç böyle bir ranttan vazgeçer mi kurumlar bile aynı aynı işlemler

damat ferit
01-06-2013, 09:53
Tekstilbank ve GSD`de Yunan Eurobank oyunu
25.06.2008

2006 yılında Tekfenbank'ın yüzde 70'ini satın alan Yunan EFG Eurobank'ın, Tekstilbank ile ilgilendiği ve görüşmelerin son noktaya geldiği yönündeki haberler, İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) işlem gören Tekstilbank ve GSD Holding hisselerini önce uçurdu sonra düşürdü.

Sefer Yüksel / REFERANS GAZETESİ

İMKB'nin gün boyu satıcılı seyrettiği dün, yurtdışı kaynaklı gelen 'Yunan Eurobank'ın gözü Türk Tekstilbank'ta haberleri üzerine Tekstilbank hisseleri gün içinde yüzde 10 yükselerek 2.01 YTL'ye kadar yükseldi. Tekstilbank'ın ana hissadarı olan eski Başbakanlardan Mesut Yılmaz'ın kardeşi Turgut Yılmaz'ın sahibi olduğu GSD Holding'in hisseleri ise gün içinde yüzde 11,4 yükselerek 1.17 YTL'ye kadar yükseldi. Ancak daha sonra Yunan Eurobank EFG'nin, Tekstilbank ile ilgilendiği yönündeki haberleri yalanlaması üzerine, her iki hissede de sert satışlar yaşandı.

Gün sonunda 1.94 YTL'ye kadar gerileyen Tekstilbank hisseleri yüzde 6,01 değer kazanırken, GSD Holding hisseleri ise yüzde 1,9 yükselerek 1.07 YTL'den kapandı. Gün içinde en yüksek 2.02, en düşük ise 1.82 YTL'yi gören Tekstilbank hisseleri yüzde 20'ye yakın dalgalandı. GSD Holding hisseleri ise en düşük 1.05 YTL, en yüksek 1.17 YTL ile yine yüzde 20'ye yakın dalgalanmış oldu. Tekstilbank'ın piyasa değeri 475 milyon dolar seviyesinde bulunuyor.

Eurobank'tan jet yalanlama

Yunanistan'ın üçüncü büyük bankası olan EFG Eurobank, Tekstilbank ile ilgilendiği yönündeki haberleri dün jet bir hızla yalanladı. Eurobank'ın Atina Borsası'na yaptığı açıklamada EFG Eurobank bugünkü haberleri kesinlikle yalanlıyor. Ne Tekstilbank ne de başka bir banka ile ilgileniyor yada görüşüyoruz denildi. Dün finans portalı Thomson Financial News'in yayınladığı Yunan Eurobank'ın gözü Türk Tekstilbank'ta haberi haber siteleri tarafından da geniş şekilde kullanılmıştı. Finans çevrelerine dayandırılan haberde, Yunan Eurobank'ın Türkiye'de genişleme planları dahilinde tekstilbank'ı almak istediği ve taraflar arasındaki görüşmelerin tamamlanmak üzere olduğu belirtilmişti.

JP Morgan'ı atamıştı

Haberde, Yunan bankası, komşusu Türkiye'de mevcut politik belirsizlikler ve riskler bulunsa bile, uzun vadede bulunan büyüme fırsatlarını değerlendirmek için Tekstilbak'ı kısa bir süre içinde satın alacak denildi. 60 şubeli Tekstil Bank'ın Berlin'de de ofisi bulunduğu kaydedilen haberde Bankanın 2010 yılında 100 şubeye ulaşacağı belirtiliyor. Haberde, 335 bin müşterisi bulunan Tekstilbank'ın bin 337 çalışanı bulunuyor. 300 milyon euro piyasa değeri bulunan banka, Türkiye'nin 14. büyük bankası denildi. GSD Holding, mayıs ayında, Tekstikbank'ta sahip olduğu hisselerinin tamamının veya bir bölümünün satışı ile ilgili olarak JP Morgan'ı finasal danışman, Atım&Atım Hukuk Bürosu'nu da hukuk anışmanı olarak münhasıran yetkilendirdiğini açıklamıştı.

TRUST ME
01-06-2013, 14:12
Aslında bu zavallı arkadaşa cevap bile yazmak gereksiz.yeni bir isim ile çıkmış gsd ve tekstilde kime hizmet ediyorsa çıkmış satılmaz deyip yanına bin yıl önceki haber koyuyor bu yüzden dikkate bile alınmaz.cuma günü aracıkurum takaslarında 1.3 milyon lot deutche mal almış .

bepanten
02-06-2013, 18:03
bir kaçyıl evvel jp morgan 9 aylık bir RESMİ süreçte satamadı vweya satmadılar..bunu bir yana koyun..
son 1 yılda alınan kararlar..
gsd dış kapandı..yıllık 1 milyar dolarlık para devri sağlayan (bırakın aracılık karını sırf o dönen para bile yeterdi..)radikal bir kararla kapanf-dı.
tekstilin son bilançosu ortada..bankacılığı artık bıraktıkları belli..mevduat bankacılığı artık bu yönetimin işi değil..devamı için yeni ttk kanunu çok şeyler alır..**
ben satılacaklardan diyenlerdenim..12 yıldır hisse üzerindeki yönetim ve spekişatör sistemi sanırız artık bitecek gibi..bizim zencilotti diyagramcı speşimiz canımız artık globalde nette devam eder..*****

bepanten
02-06-2013, 18:06
bu arada tabi yalıyı arada bir hatırlatmak lazım bu yalı nerede ne iş.orada gözüken 40 milyonluk kar nerede...**12 aylık berbat gelmişti...

TRUST ME
02-06-2013, 19:22
Belki o yalı,genel müdürlük ve benzeri neler var.bu kalemler bilançoda çok düşük gösteriliyordur.Cuma yabancılar çok mal aldı demekki birşeyler yakınlaşıyor.Daha önce satış için ismi geçen çinlilerle iş çok ciddilemiş diye dedikodu yayılıyor.

bence
03-06-2013, 09:40
Paniğe hiiiç gerek yok kanaatindeyim.
Belki hatırlayanınız vardır, bizim tekstilbankın satışına
aracılık dedecek banaka BNP Paribas Mısırın o en kötü günlerinde
elindeki Mısır şubesini 500 milyon dolara Dubaili Emirates
NBD'ye satmayı becerebilmişti.

Onun için ben şahsen bu BNP Paribasa güveniyorum. Bizim bankayı da kolaylıkla satabilir.
Kaldı ki bizim olayların Mısırdaki olaylarla zerre kadar bir benzerliği yok.

BNP to Sell Egyptian Unit to Dubai Bank in $500 Million Deal ...

20 Ara 2012 – BNP Paribas SA, France's biggest bank, agreed to sell its Egyptian unit to Dubai-based Emirates NBD PJSC in a $500 million deal, the second ...

www.bloomberg.com/.../emirates-nbd-to-buy-...‎

20 Ara 2012 – BNP Paribas SA, France's biggest bank, agreed to sell its Egyptian unit to Dubai-based Emirates NBD PJSC in a $500 million deal, the second ...

........
YTD

GTi
03-06-2013, 10:32
bu düşüşte takstilde aldım ne var ne yok aldık.. had,i bakalım

GTi
03-06-2013, 10:50
*ETİ YATIRIM, AKFGY, AKSEN, ALCAR, BIMAS, CARFB. KOZAA, KRDMD VE TEKST'Yİ AYLIK PORTFÖYÜNE EKLEDİ

Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
http://www.foreks.com
http://twitter.com/#!/ForeksTurkey

bt1900
03-06-2013, 12:38
tekstil taban satılacak banka böyle olmazdı hayır olsun.. böyle devam ederse cuma 1 lira

DOMEL
03-06-2013, 14:08
Alternatif Bank yerinde sayiyor ama satis beklentisi olan Tekstil cifte taban yapti. Hayirdir insallah.

KEKLİK
03-06-2013, 14:09
http://666kb.com/i/cemlg8csdj3sx9bpf.jpg[/QUOTE]son 15 dk

DOMEL
03-06-2013, 16:15
http://img707.imageshack.us/img707/2601/teksts.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/707/teksts.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

demedi deme
04-06-2013, 09:44
paksoy uluslararası hukuk bürosu.... araştırın. hatta imkanı veya tanıdığı olan soruştursun . tekstil bankın satış işlemleriyle burası ilgileniyor. bir rivayete göre iş bitmiş banka satılmış... evrağı görenler varmış .. dedikodular dolaşıyor. ama benim söylediklerime göre alım satım yapmayın ben duyduğumu paylaşıyorum.belkide yalan... ama ya doğruysa... araştırmak size kalmış. paksoy hukuk bürosunda evrak diyorlar... yatırım tavsiyesi değildir.

RGU14
04-06-2013, 10:04
paksoy uluslararası hukuk bürosu.... araştırın. hatta imkanı veya tanıdığı olan soruştursun . tekstil bankın satış işlemleriyle burası ilgileniyor. bir rivayete göre iş bitmiş banka satılmış... evrağı görenler varmış .. dedikodular dolaşıyor. ama benim söylediklerime göre alım satım yapmayın ben duyduğumu paylaşıyorum.belkide yalan... ama ya doğruysa... araştırmak size kalmış. paksoy hukuk bürosunda evrak diyorlar... yatırım tavsiyesi değildir.

Spekülasyounun bu kadarınada pes doğrusu. Şu söyledikleriniz (banka satışı bitmiş...) gerçek olsa kağıt buralarda mı olur ?

Eğer dediğiniz gibi kağıt satılsa ve beklentiler doğrultusunda D/D'nin 1,5-2 katı arasında olsa şuan 2.2-2.5 arasında olmamız gerekir.

Ya kağıt ucuza satılacak yada satış falan hikaye, pazarlama çalışması var.

Siz kimin kılıcını sallıyorsunuz açık söyleyin ?

demedi deme
04-06-2013, 10:44
arkadaşım RGU14... yazımı iyi oku lütfen. burası haberleri ve yorumları paylaştığımız bir platform. ne diyorum orada doğruda olabilir yalan da olabilir diyorum. kimseye mal aldırmak gibi bir niyetimiz yok . senin benim aldığımız üç bş bin lot la mı bu tahta gidecek ... alacak olan da benim lafımla mı milyon milyon araştırmadan alacak. aklın yolu bir bak orada ne demişim.. duyduğumu paylaşıyorum demişim yatırım tavsiyesi değildir demişim ... tercih senin.araştırırsın.ben araştırmadım. sen araştır doğrusunu sen söyle bize o zaman

demedi deme
04-06-2013, 10:48
ayrıca siz de tekstil bank ın forum sayfasında ne işiniz var öyleyse madem yalan haber burada yazılanlar. niçin buradasınız?son sözünüz. doğru söylüyorsunuz. kötü niyetle murada erilmez. zaten yanlış birşey yazsam editör yayınlamaz. duyum diyorum duyum.duyduğumu paylaştım.belkide gerçek dışıdır. beni kılıç sallamakla suçlayacağınıza biraz sizde araştırın.

metcezir
04-06-2013, 13:51
http://r1306.hizliresim.com/1b/4/nsnvf.jpg

metcezir
04-06-2013, 15:01
http://r1306.hizliresim.com/1b/4/nsr3q.gif

...............

nerkan
04-06-2013, 20:08
'Abank’ın yüzde 70.84’ü “2 çarpan değeriyle” 828 milyon lirayı (464.7 milyon dolar) aşkın bir fiyata Katar Commercial Bank’a (Commercial Bank Of Qatar-CBO) satıldı. Satış fiyatına göre Abank’ın toplam değeri 1.17 milyar liraya denk geldi.' Abank Tekstilbanka göre daha karlı şube sayısı fazla, bu yüzden hadi Tekstilbank 1 milyara satılsın hadi daha muhafazakar düşünelim 900 milyon TL ye satılsın bu durumda bil hisse başı satış fiyatı 2.15 TL ye denk geliyor, yani bence hedef fiyata daha yolumuz var

,,,,,,,,,,,,,,,,

temettu.net
06-06-2013, 11:14
herkes bankanin satilacagi haberini almis... herkes buna göre pozisyon almis... banka satilacak diye haberler dolasiyor...
pek inandirici gelmiyor artik bana bu durum... bu tür haberler ulu orta yayilir mi ve günlerce resmi bir aciklama veya sonuc gelmez mi?

GTi
06-06-2013, 11:32
herkes bankanin satilacagi haberini almis... herkes buna göre pozisyon almis... banka satilacak diye haberler dolasiyor...
pek inandirici gelmiyor artik bana bu durum... bu tür haberler ulu orta yayilir mi ve günlerce resmi bir aciklama veya sonuc gelmez mi?
deniz bankta böyle satıldı canım... olumsuz birdurum olmassa inş satılır...

MedwiG
06-06-2013, 15:45
http://666kb.com/i/ceppfdx9x453rw3id.gif

bt1900
06-06-2013, 15:46
Arkadaşlar dikkatli olun kimin ne dediği önemli değil .. Alırken geldiği yerleri unutmayın hisse taban allah herkesin yardımcısı olsun böyle devam ederse 1 lere gelmesi bir kaç gün.. Borsa yükselsede bu verdiklerini böyle yüzde 10 yaparak almaz...

KEKLİK
06-06-2013, 16:00
hacim holdingin yarısı sizce ne demek

bt1900
06-06-2013, 16:14
sayın keklik çok büyük birşey ifade etmiyor ayrıca normal gsdho (tekstilin kaç katı belkide )nun piyasadaki lot miktarı niree tekstiin niree

bepanten
08-06-2013, 18:31
sevgili zencilotti speşimiz herhal hükümet gidici diye yorumlayıp yine devammı dedi acep....hisseyi hiç bi şey yokken diplere vurdu..da incelerler inşallah...

rutinn
09-06-2013, 19:52
Originally Posted by uzun_vadeci
Başbakan Erdoğan; 'Olay sadece lobiyi oluşturan bir banka iki banka kim varsa. Hepsi için aynı şeyi söylüyorum siz ki bize karşı bu mücadeleyi başlattınız bunun bedelini ağır ödeyeceksiniz. Utanmadan sıkılmadan borsayı çökertmeye çalışanlar çökersen sen çökersin borsada benim param yok. Biz spekülatörlere fırsat vermedik yarın da vermeyeceğiz. Eğer yakalarsam ümüğünü sıkarız.'

bu sözlerden sonra pazartesi özellikle başta garanti olmak üzere bankalar eksi açacaktır...endeks yarın eksi açılacaktır...diğer kağıtlar nasıl etkilenir bakalım göreceğiz...bu açıklama kısa vadede huzursuzluk yaratmakla birlikte uzun vadede işe yarayabilir...başbakan keşke imtiyazlı hisse sahiplerine de iki kelam etseydi...ky olarak tam bu fırsattan yararlanarak başbakanlıpa email atmalıyız imtiyazlı hisselerin kaldırılması ile ilgili...olursa şimdi olur bir daha da asla olmaz... bimer@basbakanlik.gov.tr başbakanlık email adresi

uzun vadeci arkadaşın değindiği konu çok önemli bence. İmtiyazla ilgili mesaj atmak lazım

butcher
09-06-2013, 21:40
Ortamı germenin maksimumu yaşanmakta...Ancak bu ümüğünüzü sıkarımdan TY üstüne alınmaz mı? Hepimizin korkusu olan" bu sefer de satmaktan vazgeçtim" demekten sakınmaz mı? Yoksa ben polyannacılık mı oynuyorum?

metcezir
10-06-2013, 08:40
http://u1306.hizliresim.com/1b/b/nzfk8.jpg

http://www.etiyatirim.com/upload/bulten_aylik/ETIYAS_Haziran13.pdf

metcezir
10-06-2013, 14:14
http://t1306.hizliresim.com/1b/b/nzrwu.jpg

03.06 - 10.06 Yabancıların elindeki hisselerin Takasların değişimi (lot olarak)

http://666kb.com/i/cetowuwh4peme5oed.jpg

metcezir
11-06-2013, 14:12
Günlük :

http://j1306.hizliresim.com/1b/c/p10nw.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

tşkrler medwig

KEKLİK
11-06-2013, 16:45
53 de alarak kapattılar.hayırdır endeks -1.76 tekst -0.65 gözlerim yaşardı:)duygulandım gerçekten:)

AAMATÖR
11-06-2013, 16:48
İyi akşamlar.Yarına güzel bir gün olur inşallah.

KEKLİK
11-06-2013, 17:01
:super:İNŞALLAH:super:

göztepeli
13-06-2013, 22:11
Topic te. Kimse kalmamis yorum yapan yok demekki hareket zamani

metcezir
14-06-2013, 09:20
saatlik günlük ve aylık göstergeler güçlü al'a dönmüş

yabancı beylerimizde küçük çaplıda olsa alım yapmışlar

inşallah mübarek bir cuma yaşatır birkaç gün önceki zirvesi

1.83 sonrası dirençlerine eriştirirler diyelim

metcezir
14-06-2013, 10:03
http://r1306.hizliresim.com/1b/g/p4nmv.jpg

bolinger ilk hareketin başladığı günlerdeki gibi
bir fili yutacak kadar ağzını açmış RSİ de olumlu

gerisi değerli kaptanımıza kalmış

TRUST ME
14-06-2013, 14:46
Sanırım yukarılara satış yazarak aşağıdan istekli kagıt görünümünde,birşeylerin ayak seslerimi acaba.

metcezir
14-06-2013, 21:41
14.06.2013 Cuma Kapanış itibariyle Net Alıcılı Hisseler

http://666kb.com/i/cexva0cybfm27wo1x.jpg

.............

bepanten
15-06-2013, 19:40
yıllardır bankacılığı rolantide götüren bu sene iyice frene basan mutlak azınlıklı hissedarlı yönetim ...**
ve zencilotti speşimiz..**
vede gsho ve tekstilde çoğunluk paya sahip ama azınlık hisseDAR-LAR ...dan toplana muazzam bir BEDELLİ SERVET.*****
vede zenciloti speşimizn bu hissedarlardan yok satıldı yok satılıyor yarın satılıyor yok öbür gün satrılıyor dedikoduları işliğinde topladığı iane paraları..zenciler yesin onu...****
biz bankanın bu sefer satılacağına imnananlardaan olarak bekliyoruz.****

bepanten
15-06-2013, 19:42
Sayın Bakanımız açıklama yapmış..Bankalar işini yapsın diye..???
bir el atsalar buraya keşke....***

bepanten
15-06-2013, 19:45
gsdhodan azınlık hisseyle bankayıda yöneten grup****zaten bankayı mesut zamanı akıncıların beleşe devretmesiyle beleş vaziyetteler..bedellilerdede zaten azınlıktalar pek bi şwey ödedikleri yok...akıncıların beleşe bıraktığı birde genel müdürlük binası var..
birde geçen seneki şu yalı ne iş kimin lojmanı acep.***kiradamı yoksa.***bi bilsek..bıu yönetimde yalı seviyo nedense...

kaunnas
15-06-2013, 23:26
bu haftadan nedense umutluyum

soulslayer
17-06-2013, 16:48
bu haftadan nedense umutluyumAklıma getirmek istemiyorum ama bu %5 düşüşü görünce de acaba yinemi, ""vazgeçtik, anlaşamadık"" diyecekler diye düşünmeden de edemiyorum...

soulslayer
17-06-2013, 16:49
bu haftadan nedense umutluyumHa bu arada sorması ayıp,,, neden...?

bepanten
17-06-2013, 19:55
ZENCİLER YESİN SPEŞİMİZ HALA AŞŞAA VURUYO..SEVİYO ..**
neyse hala bi umut falan diyolar...herhal..yalıdan haber yok..hala...bilançoda nereye attılar acep..eski bir Türk sineması seyrediyorum..hulusi kentmenler falan ..zengin bir adam var yalısı var zenci uşakları falan ..diğer yandan fakir kartal tibet ..filişz akında iyi kadın kötü kadın da kim oynuyo bilmiyorum bide uşaklar var işte yalıda...
biraz borsa dışı oldu .....*****

kaunnas
17-06-2013, 20:21
hareketler hoşuma gidiyor yarın portföy ağırlığını arttırcam inşallah

çulsuz
18-06-2013, 13:11
bu saatten sonra bu bankayı alacak çinli veya rus veya arap asıllı bir alıcı gelirde almaya kalkarsa hesap edemeyeceğiniz bir fiaata gider görüşündeyim.neden diye sormayın sadece biraz düşünün..y.t.d.:halay:

bepanten
18-06-2013, 16:18
speşimiz zenci ısırığı modundan kurtulamadı hala...hiseyide o modda sürüklüyor..
mutlu olamıyor kaç zamandır ..amerikayamı yolladı acep zencoları...yalnızlık sendromunda olabilir..
bu mod normal mod değil..

bt1900
18-06-2013, 16:31
patronamı desem speğemi desem ne dersek diyelim o nerde isterse orda durur orda gider.. 180 lerden geldik buraya kimse bu saattten sonra ne 1 lira olur diyemez nede 180 e geri döner diyemez piyasa ve spek ne derse o olur..
AMA BURDAN SESLENİYORUM BU BEKLENTİ İLE BURALARDA TUTMANIN BİR ANLAMI YOK KİMSE MAL SATMAZ.. AMA DERSENKİ SATMAKTAN VAZGEÇTİK MAL VERECEZ O ZAMAN EYVALLAH.. HERKES BEKLİYOR..

kaunnas
18-06-2013, 20:21
3 000 bın daha elliden ortağız

çulsuz
19-06-2013, 09:59
hadi artık açıklama bekliyoruz..açıklama yapmamakta suç olmalı........y.t.d.

metcezir
19-06-2013, 10:54
hadi artık açıklama bekliyoruz..açıklama yapmamakta suç olmalı........y.t.d.

"""2- Bilgi Bazlı Manipülasyon (SPKn md. 47/A-3)

SPK ’nun 47 nci maddesinin (A-3) bendinde, aynı maddenin (A-2) bendinde
öngörülen işlem bazlı manipülasyona paralel olarak, sermaye piyasası araçlarının
değerini etkileyebilecek bilgiye dayanan bazı fiiller cezai müeyyideye bağlanmıştır.
Anılan düzenleme, “sermaye piyasası araçlarının değerini etkileyebilecek, yalan,
yanlış, yanıltıcı, mesnetsiz bilgi verilmesi, haber yayılması, yorum yapılması ya da
açıklamakla yükümlü olunan bilgilerin açıklanmamasının” 2 yıldan 5 yıla kadar hapis
ve ağır para cezası ile cezalandırılacağını hükme bağlamıştır.

http://www.spk.gov.tr/duyurugoster.aspx?aid=20031215&subid=0&ct=f """

kendi web sitesinde bu duyuruyu yapmış ve KAP a da resmi bilgiyi geçmiştir.

"Possible Partnership, Cooperation and/or share sales of Tekstilbank

The Board of Directors of GSD Holding A.Ş., on 27 March 2013, resolved to start studies, including support from consulting firms when it is required, to determine and evaluate the strategic options related with Tekstil Bankası A.Ş. owned mainly by GSD Holding A.Ş., for the purpose of possible partnership, cooperation and/or share sales. The Company, on 3 April 2013, resolved to authorize BNP Paribas London as a financial advisor, Atım&Atım Law Office and Paksoy Law Office as legal advisers exclusively related with the sale of all or a part of shares of Tekstil Bankası A.Ş. owned by GSD Holding A.Ş. to prospective purchasers."

http://en.gsdholding.com.tr/yatirimci-iliskileri/detay.aspx?SectionID=kG8y5EReXLuX7YB7w8m0gg%3D%3D&ContentID=w73H7Vh4dhpeJe6iXTIk6w%3D%3D

şahsi kanaatim

bankamızın artık çekik gözlülerin olduğu yönünde abilerimiz bu aradaki
zamanı ganimete dönüştürmek için ellerinden geleni yapıyorlar inşallah
açıklamada artık bu günlerde gelirde hem senet hemde yatırımcısı konforlu
bir yolculuğa başlar

çulsuz
19-06-2013, 11:23
27 3 2013 tarihinde 1.07 fiatı.ertesi gün cnbce.com da körfezden alıcı çıkabilir diye haber var kağıt 1.34.ertesi gün 1.47 açıklama bnp paribasın yetkilendirilmediği.doğrusu bu süreçle ilgili herhangi bir kuruma yetki verilmediği özel durum olarak geçiyor.ertesi günü 1.57 fiatı görüyor.04 04 2013 sadece 8 gün sonra kağıt 1.72 görüyor ve tekstilbanktan bir açıklama daha geliyor.açıklama şu:bnp paribas london u danışman şirket olarak münhasıran yetkilendirmiş.dalgamı geçiyorsunuz be.ARKADAŞLAR BENİM HABER KAYNAĞINDAMI BİR PROBLEM VAR.VARSA DATA PROGRAMINI DEĞİŞTİRECEĞİM.YOKSA BUNLAR GERÇEKMİ.İNANAMIYORUM YA..y.t.d.

Nazdrovya
19-06-2013, 12:20
Albaraka CEO'su Adnan Ahmet Yusuf : KÖRFEZ'DEN TÜRKİYE'YE 2 YENİ KATILIM BANKASI GELMEYE HAZIRLANIYOR

http://www.borsagundem.com/haber/Alb...uracak/151040/

metcezir
19-06-2013, 15:25
tavan 1.70

1.64 üstü çok şık görünürsün be paşam

çulsuz
19-06-2013, 15:31
2 liranın üzerinde bu hareketleri yapıp mal toplamaları lazımdı..y.t.d.

metcezir
19-06-2013, 15:33
2 liranın üzerinde bu hareketleri yapıp mal toplamaları lazımdı..y.t.d.

Yüce mevlanın izniyle oralarıda göreceğiz en kısa zamanda inşallah

1.83 zirvemizi bir aşalım

metcezir
19-06-2013, 15:35
saatliklerde teknik indikatörler güçlü al'a döndü

metcezir
20-06-2013, 09:22
Çekik gözlü beylerimizin çağrı fiyatını beklemeye devam :)

metcezir
20-06-2013, 13:39
Sadece 2. seans :

http://666kb.com/i/cf3t1ng3nrfjqdu81.jpg

tşkrler medwig

metcezir
20-06-2013, 15:04
03.06 - 20.06 Yabancı takas analizi (lot farkı olarak)

http://666kb.com/i/cf3uvrw4ohj3fqscc.jpg

...................

Saim Cildir
20-06-2013, 16:05
http://www.borsagundem.com/haber/3-h...rilacak/151314

Borsa İstanbul, 01.07.2013-30.09.2013 dönemi için BİST-50 ve BİST-100 endekslerindeki şirket değişimlerini açıkladı. Buna göre endekslerdeki şirket değişimleri şöyle:

metcezir
21-06-2013, 14:19
http://k1306.hizliresim.com/1b/p/pf5mv.jpg

metcezir
21-06-2013, 14:21
http://k1306.hizliresim.com/1b/p/pf5zp.jpg (http://www.xtb.com.tr/egitim/orta-duzey/fiyat-formasyonlari/48955)

:düsün:

temettu.net
24-06-2013, 23:15
Altin diplerde, hisseler diplerde... Avro zirvede... Bugün yarin banka satildi dense, kac gün ardarda tavan yapmasi gerek ve yapabilir ki 175 maliyetin zarari ciksin? Insan böyle günlerde kar etmeyi bile düsünmüyor:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

bt1900
25-06-2013, 11:23
Takasbank Verileri Hakkında :
TAKASBANK tarafından 25/06/2013 tarihinde ve saat 17:00 itibariyle yayınlanan menkul kıymet bazında hesap bakiyeleri.
NOT: 1- Her kıymet için verilen toplam bilgileri, Takasbank nezdinde mislen saklamada bulunan hisse senedi toplamlarıdır.
NOT: 2- Hisse senedi bazında ve üye detayında verilen saklama bakiyelerinin toplamı ile Takasbank tarafından verilen TOPLAM arasında oluşan fark diğer üyelerden (kapalı aracı kurumlar için açılan hesaplar, icralı hesaplar ve takas işlemlerinden bağımsız olarak Takasbank tarafından kullanılmak üzere açılan hesaplar) kaynaklanmaktadır.
Hisse Kodu : Kurum Kodu :

Kurum Kodu

Kurum Adı

Son

Günlük Fark

işl-20130621

işl-20130624

işl-20130625

Değişim

XEM EMEKLILIK FONLARI 5.077.469 -1.039.709 0 0 0 -1.039.709
DZY DENIZ 3.663.130 -253.001 0 0 0 -253.001
GLB GLOBAL 3.327.585 -112.000 0 0 0 -112.000
TKY TURKISH 349.625 -73.500

düşüşe neden aramaya gerek yok sebeb açık emeklilik fonları 8 milyon lota yakın aldğı malları 5 milyona düşürmüş .. beklemeye devam piyasa ne derse o olur .. ama spek amcam isterse 1 lira yine yapar çünki aşağıdan ne kadar mal toplarsa o kadar kar sizde olsanız öyle yapardınız düşüşdede aşağı salmasının sebebi bu .. bu banka satılacaksa adamlar geleceğe yatırım yapıyor demektir.. ama yok satılmıcaksa zaten vermekde en doğal hakları .. ipin üzerinde yürüyoruz..

Sait A
26-06-2013, 08:37
Son üç ayda Satanlar emeklilik fonu ve tacirler. Tacirler gezi olayı sonrası sattı yada zorunda kaldı. Fonlar ise zaten nisandan sonra 8,3 milyon lot aldılar en az 1,65-1,70 maliyetle, o malı zararına satıyorlar. Alırkende satarkende bilinçli olmadıkları belli. Ellerinde 4,5 mio lot mal kaldı. Belki onlar satıp bitirince haber gelir:) o medenle bence olumsuz birşey yok . yatırım tavsiyesi değildir. Sadece kişisel yorum yapıyorum.

bt1900
26-06-2013, 09:10
yaa herkesde inanadı o fonlar o kadar salakmı hissede zarar etsinler yada girip çıkmadığı yeri bilmesinler.. sen bunu ky mi sandın adamlar milyon lot işlem yapacak zararına alıp satacak haa. çocuklar bile inanmaz.. yaa hisse daha aşşağı gelecek aşağılardan mallanacak yada beklenti bitti satış olmucak bunuda zaman içerisinde göreceğiz..

Sait A
26-06-2013, 09:20
Arkadas her çok parası olanı akıllı sanma,kaldı ki bu fonda iş yapan kişinin parası değil halkın parası. satılmayacaksa eğer bir tek bunu, satışa çıkıldığı haberi sonrası alım yapan fonlar mı bilecek.bilse önceden alırlardı zaten..bence kimse birşey bilmiyor, yine bir gazetede sanırım milliyetti gizlilik anlaşmadından bahsetmişti o nedenle kimse birşey bilmez bence.ekonomist haberini iyi okumak lazım. Alttan koymaya gelince, sadece onlar sattı kim onlara süreç devam ederken mal verecek, zarara satıp daha asagıdan mal koyma işi çok iddialı değil mi? Olay şu gezi olayları ve fed sonrası panik olup hisseden çıkıp mevduata geçme işi bu. Beraber göreceğiz hikayenin sonunu. Yatırım tavsiyesi değildir kendi görüşümdür. Beni bağlar.

butcher
27-06-2013, 17:08
Foreks yüreğime indirdi yine TEKST ile ilgili haber var dediğinde...Neymiş adres bilgileriiii...Beklenen bu değil kiii...:beurk:

butcher
28-06-2013, 15:00
Dün 3 yıl doldu.Satmayacağım seni satılana kadar...Diren direnebildiğin kadar...

Sent from my GT-I9100 using hisse.net mobile app

sturk16
28-06-2013, 15:19
http://p1306.hizliresim.com/1b/w/ppbsp.jpg

sturk16
28-06-2013, 15:19
http://p1306.hizliresim.com/1b/w/ppbsp.jpg

Saim Cildir
28-06-2013, 21:56
Bu hafta Tekstil BİST 100 Endexine alınıyor.

http://www.tekstilyatirim.com.tr/dosyaGetir/BultenIndir.ashx?kod=HaftalikBulten&tarih=20130627&ctl00%24ctl00%24cphGenel%24ctIcerik%24Submit1=%C2% BB%C2%BB%C2%BB

01.07.2013-30.09.2013 DEĞĐŞĐKLĐKLERĐ-BIST 100
(ALINACAK PAYLAR)
1.HALK GMYO
2. ANADOLU CAM
3. TEKSTĐLBANK
4. ÇĐMSA
5. MUTLU AKÜ
6. GLOBAL YAT. HOLDĐNG

Saim Cildir
28-06-2013, 21:58
GSDHO da Bist 50 endexine yedek aday

http://borsaistanbul.com/duyurular/2...a-genel-mektup

bence
01-07-2013, 10:05
Yahu hiç kimse kalmamış Tekstil de, galiba benim gibi herkes
satıp GSDH'ye geçmiş.
İnşallah kısa zamanda satışa ilişkin güzel bir haber gelir de burasıda şenlenir.

butcher
01-07-2013, 10:25
Beklemeye devam...

bepanten
01-07-2013, 19:13
tekstilde herkes bekleme trendinde....bankanın satışı acil bekleniyor....memlekette banka satışa çıkacakta satılamayacak..hadi morganların işi gümbürtüye git**me**ti..herkes şu abidik spoşu izliyor..zenci modundan çıkamadı..hırs yaptı..
bankacılığı nasıl yaptığı bilançodan muktim tekstilin yönetimi bu sene ne kadar jestiyon aldılar acep..
şu yalıdan hala haber yok..kim oturuyor acaba...bizinm spoşunda yalısı varmıdır acep.**
satışa kadar beklemeye devam...

KEKLİK
02-07-2013, 17:25
Hürol beyden kapanış:)img]http://666kb.com/i/cfg4o4tg58sb8yfvt.png[/img]

lerozlu
02-07-2013, 19:04
bu güne ait takasları verebilecek var mı?

TRUST ME
03-07-2013, 10:30
Arkadaşlar sakın sanal olarak gösterilere kanmayın.duyumlarım çinliler teftiştelermiş tabiki aşağı gidiş endişelendirsede iyi haber gelebileceğini gözardı etmeyin.ytd

butcher
03-07-2013, 10:45
Ekrana bakmadan durabilsek...Hele GSDHO tavan beklerken çakıldı, Allah sabır versin hepimize..

bt1900
03-07-2013, 15:08
Burda bir ara birileri birşeyler yazmıştı spek adına yazanlar felan diye aslında o arkadaşı çoğu kişi yadırgadı evet bir aralar alın gidecek kaçacak satıldı verilen haberleri tekrar tekrar yazanlar kimlerdi acaba bugünün koşullarında karalama kampanyası yapanlarda kimlerdir ..... Bu foruma okuyan herkese sesleniyorum burda kim ne yazarsa yazsın yatırım fikir tavsiyesi olarak almayın yüzde 99 hüsrandır..... Tek gerçek bilgi kap ' dır GSDHO DA YAZDIM BURDADA PAYLAŞMAK İSTEDİM..

RGU14
04-07-2013, 13:51
Birilerinin zorlaması ile usuleten KAP'a bir yazı yazmışlar.

Yazık....

mczafer
04-07-2013, 16:10
2.80 e kaç günde gelir
birisi hesaplayabilir mi?

mczafer
04-07-2013, 16:32
Şimdi Yarın 1.seans Yarın kapanış
1.43 1.57 1.73 cuma
1.73 1.90 2.09 pazartesi
2.09 2.30 2.53 salı
2.53 2.80 çarşamba!

bepanten
04-07-2013, 19:59
yalnız o hesaplar yanlış ..tavan içimn ortalama üzerinden % 10 al....

msozden
05-07-2013, 11:36
1.43 1.57 1.73 cuma
1.73 1.90 2.09 pazartesi
2.09 2.30 2.53 salı
2.53 2.80 çarşamba!

2,80 nerden cıktı

phresme
06-07-2013, 01:06
1.43 1.57 1.73 cuma
1.73 1.90 2.09 pazartesi
2.09 2.30 2.53 salı
2.53 2.80 çarşamba!
reis ne ictiysen bizede yolla.

arcak69
08-07-2013, 09:25
reis ne ictiysen bizede yolla.

çok güldüm ALLAH C.C de seni güldürsün :))))

bepanten
08-07-2013, 20:06
şu düşüşlerde en iyisi magazin okumak.**
zencişlerin memlekete gelip yalılarda hizmet vermesi mesela.** vay be...
neyse bizim speş hisseden vurguna devam diyo..hükümete kızıp geçen dönem gsd dışı kapatan yılmazda seyirci nedense..
bankanın hali zaten içlewr acısı..BDDK baksa diyoruzda şimdilik du bakalım mı diyorlar acep.yılamzların turgutu mesut zamanı beleşe ele geçirdikleri bankayı gayet berbat bi şekil yönetmeye devam diyorlar..da BDDK hala seyrediyo..bu nasıl mevduat.çılık..
yalı ne oldu yalı haber ytok..kim kullanıyo mesela..
bunlar yalıyı çok seviyo nedense..
globalden ne haber sahi..neler oluyo oralarda acep kutman neler yapar..**devamlı haber kapa..
neyse konumuz şimdilik bankacılık falan değil nasılsa ..yalı hayatı güzel..***

KEKLİK
09-07-2013, 15:02
http://666kb.com/i/cfn4nvv8l73b89n9a.png[/QUOTE]:)Hürol beyden

bcaa
10-07-2013, 11:10
sat şu bankayı da kurtar bizi reji

bepanten
10-07-2013, 19:08
BU SAATEN SONRA GEÇEN DÖNEMKİ GİBİ YA BİZ VAZGEÇTİK gene..** DERLERSE HERHALDE bddk PEŞLERİNİ BIRAKMAZ.
zaten bankacılık yaptıkları yok..yıllardır MESUT ZAMANI BELEŞE ELE GEÇİRDİKLERİ BANKA ÜZERİNDEN ne tesadüf bir SPEŞŞ* devamlı vur kaç yapıyor o parALARIDA KİMLERLE YİYOR ACEP..ZENCİLER ISIRSIN ONU..**zenci hizmetli erkeklerde moda herhal.****
Hükümetimize kızıp gsd dışı kapatan turgut ..gsdho yuda finansal holdingden çıkarttırıp BDDK denetiminden holding olarak nasıl uzaklaştrı acep...şimdi denizcilik merakı başladı..bizim zencikolik speşde vurmaya çalışıyo garibim nasıl olacaksa******

butcher
13-07-2013, 10:34
http://img692.imageshack.us/img692/7994/ovq2.png (http://img692.imageshack.us/i/ovq2.png/)

bepanten
14-07-2013, 18:58
bakalım yarın bizim cici erkek speşimiz zenci ısırığı hareketine devammı edecek..
globalden bi tanesi yazmış 48 bin endeks falan diye..okuyamadım..ne globalmişş ..bağa global bi çalışma içindeler.
kuzen bu hisse için ne düşünüyo acaba..
mesut zamanı beleşe kuruş ödemeden gsd dışa ve sonra gsdho ya geçen hisseler ve ardından küçük ama ÇOĞUNLUK olan YATIRIMCILARA yıllarca ödettirilen BEDELLİ ler hala şirket değerine ulaşmış bile değil..sistem iyi sistem..bide akıncıların maslaktaki genel müdürlüğüde beleşe bunlara bıtrakmalar mesut zamanları .sebepler neydi acep..
bide geçen sene yalı alımı borçtan kapama.*** yalı haberi varda yalı nerde belli değil.
bankayı alan yalıyıdamı alcek acep.***öyleyse bende girerim bu alımlara yani yani.***

bulentt88
16-07-2013, 11:07
bir hareket var ama gsd hol işlem hacmi daha çok inşallah gerisi gelir

KEKLİK
16-07-2013, 12:11
[QUOTE=loruhlano;9112863]http://666kb.com/i/cfu3m5e1fh84yx5x8.pngilk seans

DOMEL
16-07-2013, 15:23
Haberin eli kulaginda anlasilan.

DOMEL
16-07-2013, 15:31
tavana 3 kademe kaldi.

mczafer
16-07-2013, 16:06
1.43 1.57 1.73 cuma
1.73 1.90 2.09 pazartesi
2.09 2.30 2.53 salı
2.53 2.80 çarşamba!

13 gün önceki yazı...

mczafer
16-07-2013, 16:10
ramazan şerbeti:))

zaycek
16-07-2013, 16:12
1.43 1.57 1.73 cuma
1.73 1.90 2.09 pazartesi
2.09 2.30 2.53 salı
2.53 2.80 çarşamba!

13 gün önceki yazı...

Yalnız bugün salı ve 13 gün geçmiş tebrikmi etmek lazım sence :)

DANISMAN
16-07-2013, 16:13
Coniye buyrun 232-799-641

DOMEL
16-07-2013, 16:17
O simdi hangi zamanin simdisi :)

Arada 1,20 lere inmedigini de varsayarsak cok isabetli bir tahmin :))))

zaycek
16-07-2013, 16:32
O simdi hangi zamanin simdisi :)

Arada 1,20 lere inmedigini de varsayarsak cok isabetli bir tahmin :))))
İsabetli tahmin gününde olandır. Verilen tahmine göre yapılan olası yüklü alımlar kayıplarda yanlış kararlara neden olur. kesinlikle isabetli tahmin denemez şahsi görüşüm ve övünülemezde. Kırılmaca darılmaca olmasın.
Saygılar.

mczafer
16-07-2013, 16:53
Tebrik falan bekleyen yok.Sadece aynı rakamlardayız diye tekrar yapıştırmak istedim.ayrıca bir hisse düştüğü zaman panik yapıp satmaya gerek yok onu vurgulamak için yazmıştım.
Mesela hisseniz bugün 1.00 tl olsa bile beklentisi varsa 3,5 günde fiyatı 2 katına gelebiliyor,2.00 olabiliyor.

zaycek
16-07-2013, 17:34
Tebrik falan bekleyen yok.Sadece aynı rakamlardayız diye tekrar yapıştırmak istedim.ayrıca bir hisse düştüğü zaman panik yapıp satmaya gerek yok onu vurgulamak için yazmıştım.
Mesela hisseniz bugün 1.00 tl olsa bile beklentisi varsa 3,5 günde fiyatı 2 katına gelebiliyor,2.00 olabiliyor.
Bu yorumun altına o tahmini koysan tecrübe ve bir ders niteliği kazanır. Yanlış da anlaşılmaz.

Saygılar.

tkaragoz
16-07-2013, 17:42
http://i.imgur.com/7e1O4nr.png

zaycek
16-07-2013, 17:50
Eline sağlık teşekkürler. İşiniz rast gitsin tkarago.
Saygılar.

mustafacam
17-07-2013, 00:23
eczacıbaşı grubu TEKSTİLBANK ı satın alabilecek parası var ruhsat alacam diye uğraşacağına hazır bankayı alsa daha iyi bence

DOMEL
17-07-2013, 08:54
Yapilan latifeyi anlamayinca, gercekten de tebrik ettigimi sanmissiniz :)

İsabetli tahmin gününde olandır. Verilen tahmine göre yapılan olası yüklü alımlar kayıplarda yanlış kararlara neden olur. kesinlikle isabetli tahmin denemez şahsi görüşüm ve övünülemezde. Kırılmaca darılmaca olmasın.
Saygılar.

dolpsss
17-07-2013, 08:58
coin me varmı

moonrise
22-07-2013, 11:36
Bugün 22 Temmuz, son gönderinin üzerinden tam 4 gün geçmiş, bugün 5. gün. Gelin kızımızın hatıra defterine kimse yeni bir şey yazmamış. Ne demeli?
a) KY olarak tanımlanabilecek tüm yatırımcılar sattı ve gitti bu nedenle yazan yok
b) Herkes pozisyon aldı, nefesler tutuldu, totem yapıyorlar
c) Yazmaktan yoruldular
d) Ben ve benim gibi bir çok yatırımcı (?) serap görüyoruz
e) Hiçbiri

Saygılarımla

moonrise

butcher
22-07-2013, 13:27
Bugün 22 Temmuz, son gönderinin üzerinden tam 4 gün geçmiş, bugün 5. gün. Gelin kızımızın hatıra defterine kimse yeni bir şey yazmamış. Ne demeli?
a) KY olarak tanımlanabilecek tüm yatırımcılar sattı ve gitti bu nedenle yazan yok
b) Herkes pozisyon aldı, nefesler tutuldu, totem yapıyorlar
c) Yazmaktan yoruldular
d) Ben ve benim gibi bir çok yatırımcı (?) serap görüyoruz
e) Hiçbiri

Saygılarımla

moonrise

Bu topik kendini Gsdho topiğinde buluyo, portföy ağırlığım tekst de olsa da , ben de orayı daha çok takip ediyorum, tavsiye de ederim...

sailor06
23-07-2013, 07:08
Derin uyku durumu söz konusu :)

Cantunç
23-07-2013, 14:59
İçimden bir ses diyor ki; sanki her an güzel bir haber gelecek....(sadece bir his ama kesinlikle ytd)

Cantunç
24-07-2013, 10:37
Herkes çıktı mı ? kimsede ses seda yok....

cheto
24-07-2013, 13:00
http://www.borsagundem.com/haber/sat.../496110-178583

Tekstilbank: GSD Holding ve Tekstilbank yönetimi tarafından 27 Mart tarihinde KAP’a yapılan açıklamada muhtemel ortaklık, işbirliği ve/veya hisse satışı gibi stratejik opsiyonların tespiti için çalışmalara başlandığı açıklanmıştı. Hatta alıcı isimler arasında uzun süre Denizbank’ı satın almak için Dexia ile görüşmüş olan ancak bu satın almayı gerçekleştiremeyen Katar National Bank da anıldı. Bunun yanında Doha Bank’ın da yine talipler arasında zikredildiği bilinen Tekstilbank’ta, alıcıların daha çok Körfez ve Arap bölgesin olacağı tahmin ediliyor. Son olarak Çinli bir bankadan bahsedildi. Yatırımcıların bu satın alma sürecini dikkatle takip etmesi öneriliyor.

Saim Cildir
24-07-2013, 14:42
gsdho ve teskst derinlik ve kademe analizi

http://m1307.hizliresim.com/1c/s/qqdtr.jpg

DANISMAN
24-07-2013, 15:42
Johnny 195-279-143

sandokan
24-07-2013, 15:54
sanki yakinda satis haberi düsecek gibi.

ytd

DOMEL
24-07-2013, 16:29
Tavanda 2.8M lot alis bekliyor.

Cantunç
24-07-2013, 19:45
Tavanda 2.8 milyon lot bekliyor ve forumda 3 saattir kimse yok, babalar ky yi iyi dökmüşler demekki. Sanırım haber gelene dek birkaç tavanı daha var bu gidişle.....(ytd)

hepüttüler
24-07-2013, 21:08
Alternatifbank ın satış fiyatına göre satılırsa ben TEKSTİLBANKASI nın satış fiyatını 1.35-1.45 aralığını buldum.

Sizler hangi fiyatı tahmin ediyorsunuz?..............Tabii ki satılırsa yani fiyasko çıkmazsa?

Bana göre bu fiyatlar satış fiyatına göre şişirilmiş fiyatlar.Bence TEKSTİLBANK bu parayı etmez.Karlılığı çok düşük TEKSTİLBANK ın.Alternatif ve diğer bankalarla karşılastırılamaz.Onlara göre karlılığı çok çok düşük TEKSTİLANK ın.

Sizler neler düşünüyorsunuz arkadaşlar?...Hep POLYANNACI olmakla,at gözlüğüyle bakmakla olmaz bu.Biraz da kötümser yazılar olmalı ,sorgulamamız lazım satış fiyatını.

cefaks
24-07-2013, 21:21
http://img856.imageshack.us/img856/5854/gsje.jpg

http://img713.imageshack.us/img713/2503/zkko.jpg

http://img594.imageshack.us/img594/3594/1tg1.jpg

http://img703.imageshack.us/img703/2527/9cps.jpg

http://img32.imageshack.us/img32/8991/i3bx.jpg

hurkan
25-07-2013, 02:02
söyle ardarda iki tavan daha cizse ne güzel olur ama nerdeee borsa hırsızlarla kaynıyor götüreceksen götür artık sağa sağa bitiremedin ineği garanti 7.50 olus akbank öyle gıçı kırık abank bile 2.5 üzerinde bi asya bank var o gitti geldi yerinden memnun degil kaç gündür 2 nin üzerine atmaya cabalıyor bu devirde 1.küsüre banka hissesimi olur daha ne olsun endeks teee nereleri görmüş geçirmiş bizimki hala açık artırmada satttııııııım satıyoruuuummm satmayalıyorum saçmalıyorum hadi bi satayım diyeyim ne yapıyon birader 10-5 i bilmem götür artık nereye gidecekse millet bayramda bayram yapsın cok doldum kusuruma bakmayın saygılar

kafama takılan 1.52 den sonra hızlı geçmiş kademeler zayıf gibi sanki maliyetleri 1.80 lere gidip geldiğini 1.50-1.60 aralıgında cok işlem yaptıgı belki ondan hızlı geçtiği düşüncesi var suan ancak bu işi bilen üstadlar bir yorum yaparlasa cok ikrama geçer.
seansı izledim bu sefer sanki ciddi gibiler çünkü tavanı bozmadılar penguen gibi yeri bir banda atmaya calısıyorlar izlenimi uyandı ytd

ENGİN03
25-07-2013, 02:08
hayırlı olsun kazançlar,,,

magicmac
25-07-2013, 08:47
Bu kağıtta hiç ky kalmamış. Tavan kaç lot alıcılı?

zarbo
25-07-2013, 11:07
Bu kağıtta hiç ky kalmamış. Tavan kaç lot alıcılı?

Hakikaten öyle.. Zaten küçük yatırımcı fazla olsaydı böyle gitmezdi..

Tavanı bozup düzeltmeden sonra durmak yok yola devam inşallah...

Cantunç
25-07-2013, 12:33
Anlamak gerçekten zor, kağıt 2 günde bu piyasada neredeyse %20 yapmış, topikte kimse yok, burada söz konusu üfürük bir kağıt olsaydı topik katılımı tavan yapmıştı, işin başka bir güzel tarafı muhtemelen spek'te mal kaptırmak istemiyor ki topikte hiç pazarlama olayı yok...(ytd)

moonrise
25-07-2013, 12:37
Bu hisse için çok söylendi durdu. Hele hele bir ilaç firmasının temsilcisi forumdaşımız ne inciler dökmüştü. Ama kanımca KY artık bu hissede yok, bu nedenle de forumda in-cin top oynuyor.

Saygılarımla

moonrise

moonrise
25-07-2013, 17:49
Arkadaşlar Holding'ten açıklama gelmiş (teşekkürler Saim Cildir). Umarım yarından itibaren daha istikrarlı seanslar bizi bekliyor olur.

Saygılarımla

moonrise
http://kap.gov.tr/bildirim-sorgulari/bildirim-detayi.aspx?id=299801

Cantunç
25-07-2013, 17:54
Açıklama satış görüşmelerinin devam ettiği şeklinde oldukça olumlu bir açıklama, her an haber düşebilir, yarın güzel seanslar bekliyor.....(ytd)

moonrise
26-07-2013, 09:54
Burada yine kimsenin olmaması güzel bir olgu. Demek ki KY tamamen çıkmış. Gelin kızımız artık uğurlanmayı bekliyor, düğün yakında. Hepimize hayırlı olsun.

Al, sat, tut tavsiyesi değildir. Tamamen durumsal bir bakış açısıdır.

Cantunç
26-07-2013, 11:39
Hiçbir yere gittiğimiz yok, hepimiz buradayız, babalar buralardan almaya çalışıyor bizde vermiyoruz, sadece nefesimizi tuttuk bekliyoruz.....(ytd)

butcher
26-07-2013, 11:44
Biz vagonlarda takılıyoz da:yes:

trader295
26-07-2013, 16:51
la 1,7 den aldım zarar etmeyiz inşallah

GTi
26-07-2013, 17:36
Hep kar edilecek diye birkaide yok 120 den almaz 170 den alirsan
Zararda ede vilirsin ikifun ustusta taban yassalar lanet olsun der zararina satarsin
Sent from my GT-P6200 using hisse.net mobile app

BURKO
29-07-2013, 10:21
Bu kağıtlara ne oldu.Hiç hareket yok.Yüklü alım satımlar durdu.Bence bankanın satılma haberi gerçek olsa endeksten ayrılıp uçar gider.Ama inşallah uçar gider bizde girdiğimize pişman olmayız.

mustii.33
30-07-2013, 11:26
http://m1307.hizliresim.com/1c/y/qy5f3.jpg

Flama formasyonu mevcut, 1,62 altına sarkarsa flama bozulur. 1,58 ise stoploss. Formasyon işlerse hedefi 1,80 - 1,83. ytd

mustii.33
31-07-2013, 08:44
Madem 1,72 geçildi o zaman finali de yap formasyonu işle. :clown:

mustii.33
31-07-2013, 09:51
Gidişat güzel, dirençler 1,78 - 1,82

çulsuz
31-07-2013, 09:52
1,74 ten aranızdayım. Y.T.D.

mustii.33
31-07-2013, 10:27
Akşam yine Bernankeyi izleyeceğiz, piyasalar tahvil alımının azaltılması yönünde bir beklentiyi koruyor ama şuan bu tarihlerde beklenmiyor. Bernanke akşam umut verirse yarın pozitif bir gün olur bankalar hareketlenir biz de nasiplenebiliriz. Olumsuz konuşursa bist100 de 73,000 gapı görülebilir.

ABD 10 yıllık tahvilleri yükseliyor, bizde gfaiz şuan 9,11 şimdilik sessiz bakalım.

mustii.33
31-07-2013, 10:30
Tekst ile endeksi karşılaştırdığımızda, teskt de sert yükselişin olduğu 16 ve 24 temmuz tarihlerinde bistin kırmızı olduğunu görmekteyiz. :düsün:

çulsuz
31-07-2013, 11:01
Tekst ile endeksi karşılaştırdığımızda, teskt de sert yükselişin olduğu 16 ve 24 temmuz tarihlerinde bistin kırmızı olduğunu görmekteyiz. :düsün:
tüm küçük yatırımcıyı süpürmek için..Y.T.D.:party:

çulsuz
31-07-2013, 14:16
1.72 duble oluyoruz .inşallah yine fos çıkmaz bu kağıt.Y.T.D.

BURKO
01-08-2013, 09:14
Daha yukarılardan satmadığımız hisseleri sattırmayamı çalışıyorlar? Yoksa banka ile ilgili haberler balonmu çıktı?

mustii.33
01-08-2013, 15:01
http://m1307.hizliresim.com/1c/y/qy5f3.jpg

Flama formasyonu mevcut, 1,62 altına sarkarsa flama bozulur. 1,58 ise stoploss. Formasyon işlerse hedefi 1,80 - 1,83. ytd

Gidişat güzel, dirençler 1,78 - 1,82

1,78 görüldü :)

cyberoutlet
05-08-2013, 09:36
Yabancı sermayenin son yıllarda en çok ilgi gösterdiği sektör, bankacılık... Türk bankacılık sisteminde yabancıların payı yüzde 40’ı aşmış durumda. Özellikle son aylarda Körfez sermayesinin finans sektörüne yoğun ilgi gösterdiği biliniyor.
Bu sıralar pazarlık masasında olan bankalardan biri de Tekstilbank. Turgut Yılmaz’ın yönetim kurulu başkanlığını yaptığı GSD Holding çatısı altındaki Tekstilbank’ta yöneticilerini bugünlerde satış telaşı sarmış durumda. Türkiye pazarına ilgileri bilinen iki körfez bankasının da Tekstilbank ile yakından ilgilendiği söyleniyor. Bunlar, Katarlı Doha Bank ile National Bank of Qatar. Bunlardan başka Uzakdoğu’dan da bir taliplisi var Tekstilbank'ın. Dünyanın en büyük bankası kabul edilen The Industrial and Commercial Bank Of China’nın (ICBC) banka ile ilgilendiğini belirtiyor.
Tekstilbank’ın şu ana kadar satılan Türk bankalarına göre daha az şubesi var. 44 şubesi bulunan bankanın bu yılın ilk çeyreğinde aktif büyüklüğü 3.6 milyar TL oldu. Bankanın konsolide olmayan karı ise, yılın ilk çeyreğinde, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 43 düşüş göstererek 6.5 milyon TL olarak gerçekleşti. Bankada GSD Holding’in payı yüzde 75.5. Yüzde 2.46'sının halka açık olduğunu da belirtelim.
Peki Tekstilbank kaça satılır? Bankacılık kaynakları, bankanın mali büyüklükleri ve şu anki konjonktür göz önünde bulundurulduğunda, satışta çarpanın 1 civarında şekillenebileceğini belirtiyorlar.
Para Dergisi’ne açıklama yapan bir bankacı, “Tekstilbank satışında kontrol hakkını vereceklerini, yani bankanın yüzde 50’sinden fazlasını satacaklarını düşünüyorum. Bu da çarpanı 1’den belki 1.3’e çekecek bir faktör olacaktır. Halen Tekstilbank’ın defter değeri 577 milyon TL. ayrıca banka yöneticileri gidecek mi kalacak mı gibi faktörler pazarlıklarda etkili olur” diyor.
Mart ayında yine bir Katar bankası olan Commercial Bank Of Qatar’a (CBQ) yüzde 70.84’ü satılan Alternatifbank’ta çarpan 2 olmuştu.

kaynak. borsagundem

TRUST ME
05-08-2013, 10:03
Hikaye bunlar acaba kim yazdırıyor bunları küçük yatırımcının son kalan malları için elinden geleni yapıyorlar.Alternatifbankla birebir aynı sermaye ve özsermaye var üstelik tekstilin genelmüdürlük ve şubeler çok daha iyi yerlerde ama biri 2 çarpanla diğeri lütfen 1.3 çarpan bunlar sadece milletin elindeki malları kapmak için son numaralar.

sailor06
05-08-2013, 10:15
....yı alırlar :tamam:

Hikaye bunlar acaba kim yazdırıyor bunları küçük yatırımcının son kalan malları için elinden geleni yapıyorlar.Alternatifbankla birebir aynı sermaye ve özsermaye var üstelik tekstilin genelmüdürlük ve şubeler çok daha iyi yerlerde ama biri 2 çarpanla diğeri lütfen 1.3 çarpan bunlar sadece milletin elindeki malları kapmak için son numaralar.

bepanten
05-08-2013, 10:31
gsdho dan % 10 turgut ve ekibinin bankayı ne hale getirdikleri ortada..6 aylık komedi bilanço benim aylar evvel yazdığım bankacılık yapmadıkları ortada..memleketin en rezil banka bilançosuı..
hükümetimize kızıp gsd dışı kapatan turgut şimdi aynı başarısızlığı bnakacılıkta devam ettiriyor..BDDK nın böyle berbat bi gelişeMEME
üzerine ne yapacağını hala bekliyoruz.bunların satmak zorunda oldukları artık aşikar..
küçük yatırımcıların yılaredır BEDELLİ altında ödedikleri nakitlere ne oldu acaba..**
birde yıllardır hisseye bi şekil bulaşan zencikolik zenci sever speşimiz artık kabak tadı vermeye başladı..yalı ne oldu acep..satışta ne olacak ..bakalıom görelim..
fiyat her zaman için uygun ..bu grup için değil banka olduğu için.hemde mevduat bankası.****
tek sorun gsdho dan başarısız yönetici turgut ve fırsatları değerlendiren* speşikko..**

lerozlu
05-08-2013, 12:29
http://www.borsagundem.com/haber/tekstilbank_a-kim-talip/498861

yapılan yoruma göre düşünecek olursak satış fiyatının şimdiki fiyatına yakın olduğu söylenebilir.bugün itibariyle çarpanı 1.25 gözüküyor.
Benzer bir yorumu daha önce gedik yapmıştı satış fiyatı olarak da yine bu fiyatlardan bahsetmişti.

http://www.paraborsa.net/i/tekstilbank-hisse-yorumu-gedik-yatirim-03-04-2013/

yoksa adamlar bizi mi yiyorlar nedir ..!?

TRUST ME
05-08-2013, 12:58
Eğer çinlilere satılırsa tekstili portföy kağıdı yapmak lazım niye dünyanın en büyük bankası dolayısyla zaman içinde tekstil devasa bir banka olcak,belki garantiden bile büyük.Eğer katarlılar alırsa muhtemelen çinlilerden daha fazla ödeyecekler çağrı fiyatı iyi rakamlarda olacaktır bu 2 faktörü düşünerek hareket etmek lazım.

sailor06
06-08-2013, 09:11
Doğru söze ne buyrulur :tamam:

Eğer çinlilere satılırsa tekstili portföy kağıdı yapmak lazım niye dünyanın en büyük bankası dolayısyla zaman içinde tekstil devasa bir banka olcak,belki garantiden bile büyük.Eğer katarlılar alırsa muhtemelen çinlilerden daha fazla ödeyecekler çağrı fiyatı iyi rakamlarda olacaktır bu 2 faktörü düşünerek hareket etmek lazım.

Sait A
06-08-2013, 20:08
Tacirler yine geldi, 2 kademe sonra kaçmak için:) yatırım tavsiyesi değildir.

BURKO
07-08-2013, 10:04
Ne yapmak istiyorlar anlamadım.Her gün çekinmeden al-sat yapsam hem stres olmazdım hemde belkide beklediğimiz satış fiyatı kadar kar ederdim.İnşallah beklediğimize değer arkadaşlar.%25 karla bile satma cesaretine giremiyoruz.

BURKO
07-08-2013, 11:13
Niye kimse yazma zahmetinde bulunmuyor? 5 dakikadır 1 lot bile işlem olmamış.Çok garip...

karamanlı
10-08-2013, 22:15
İyi bayramlar herkese..Bankanın kime satılacağı,hangi çarpan değeriyle satılacağı,fiyat ne olacak gibi sorular bankanın şu anki mevcut durumuyla ilgili sorular...ve fiyatı bu etkenlerin belirlemesi normal..fakat alıcıların dünyanın isim yapmış bankaları olması gelecek açısından ümit verici..satıştan sonra bankanın faaliyetlerinin canlanması,doğru yönetim,şube sayısında artış,sermayenin güçlendirilmesi vs gibi bankacılıkla ilgili ileri adımların atılması ileride tekstilbank ı bankacılık sektöründe bir yerlere getirebilir..ve tabi o zaman gelecek iyi bilançolarla da hisse fiyatı buralarda kalmaz düşüncesindeyim..bu tabi hemen bugünden yarına olacak bir şey değil..denizbank iyi bir örnek..ytd..tekrar iyi bayramlar...

Sait A
13-08-2013, 09:12
Tacirler, 1,72ile 1,76 arası kilitledi:). O da şaşkın herhalde. Yatırım tavsiyesi değildir.

BURKO
13-08-2013, 09:53
Ne yapmak istediklerini bir türlü anlayamadım.eğer satıldı haberleri çıktıysa neden yükselmiyor? Veya beklenti gerçekleştiyse neden düşmüyor? Aynı anda almış olduğum borsanın en yüksek hacimli kağıdı halkb hissesini 14.50 den sattım.nerelere geldi.bizim çok bilmiş uyuz kağıdımızla maliyetine satıp kurtuldum.kalan arkadaşlara bol kazançlar diliyorum.

metcezir
14-08-2013, 09:32
http://666kb.com/i/cgne6d9s3kp9rfg6u.png

..........

cengizz
14-08-2013, 10:26
2.02. 2.06 arası satılır gsd nin payına 600trilyon gelir

TRUST ME
14-08-2013, 11:45
Ben çok daha iyi fiyatlarla satılılacağına inanıyorum (2,5-3,5)tl gibi eğer çinlilere satılırsa fiyatınında önemi yok o zaman portföy kağıdı yapıp bekleyeceğim,niye,dünyanın en büyük bankası olduğu için niye,banka işlem hacmi,çapı,şubeleşmesi ve karı devasa hale geleceği için şimdilik aklıma gelenler bunlar.

Cantunç
14-08-2013, 11:50
O zaman gsdho almak daha mantıklı değil mi? Zaten şu anda gsdho nun piyasa değeri 347 trilyon...

2.02. 2.06 arası satılır gsd nin payına 600trilyon gelir

Cantunç
15-08-2013, 14:08
Bir tavan yakışır be.....

TRUST ME
16-08-2013, 09:39
Tahtada mal kapma yarışı başladı galiba.

BURKO
20-08-2013, 08:44
Neler oluyor? Satış olmadımı yoksa?

BURKO
20-08-2013, 08:47
Geçmiş olsun.herhalde tabana gidiyoruz derken ve taban...lanet olsun diyorum başka bir şey diyemiyorum..

CHEVALİER
20-08-2013, 08:54
Ne oldu acaba bir haber mi geldi?

Sent from my GT-N7100 using hisse.net mobile app

TRUST ME
20-08-2013, 08:58
Tam bir insider trading olayı var spk özel durum açıklaması isteyip araştırma yapıcakmı acaba.Bugünkü işlemler tamamen içerden haber alanların işlemi gibi duruyor.

CHEVALİER
20-08-2013, 09:14
Öyleyse bizim yapacak birseyimiz yok.spk istesede bize gecmis olsun.yapanın hep yanına kalır.

Sent from my GT-N7100 using hisse.net mobile app

BURKO
20-08-2013, 09:23
Bu silkeleme olabilirmi? Yukarıdan satarak alttan daha fazla mallanma olabilirmi?tabandan bile alış olmaması
dahada aşağılara gideceğinin göstergesimi acaba? şu anda nakitte olsam alım yapmayı düşünürdüm.

TRUST ME
20-08-2013, 09:40
Veya bugünkü hareketi patron yaptırıyor olabilir,niye çünkü satış olmuşsa buralardan mal alamadığına göre paniklettirip almak istiyebilir diye tahmin yürütüyorum niye tabanda 200 bin lot varken tabana 5 milyon lot blok satış konulsun bunu tahta sahibinden başka kim yapabilir.

TRUST ME
20-08-2013, 11:02
Büyük ihtimal 9.47 de satışı koyan bugünkü işlerin sebebi olma ihtimali var.

GTi
20-08-2013, 12:02
20/08/2013 12:57
***GSDHO* *TEKST***GSD HOLDİNG A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Güncelleme) )

***GSDHO******TEKST***GSD HOLDİNG A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Güncelleme) )

Ortaklığın Adresi : Aydınevler Mahallesi Kaptan Rıfat Sokak No:3 Küçükyalı 34854 Maltepe İstanbul
Telefon ve Faks No. : Tel: (216) 587 90 00 Faks: (216) 489 97 95
Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su : Tel: (216) 417 10 08 Faks: (216) 489 97 95
Orjinal Açıklamanın Tarihi : 27.03.2013
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? : Hayır
Özet Bilgi : Şirketimiz'in bağlı ortaklığı Tekstil Bankası A.Ş.'nde sahip olduğu payların tamamı veya bir kısmının muhtemel alıcılara satışı ile ilgili olarak yetkilendirmiş olduğu finansal danışman olan yatırım bankası BNP Paribas Londra tarafından yürütülen görüşmeler sürmekte olup, Şirketimiz'in payları üzerinde gerçekleşen olağandışı fiyat hareketine ilişkin olarak, Şirketimiz'ce kamuya açıklanmamış özel bir durum bulunmamaktadır.

AÇIKLAMA:
Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:

Aşağıdaki açıklama Şirketimiz'in payları üzerinde gerçekleşen olağandışı fiyat hareketine ilişkin olarak yapılmaktadır.

Şirketimiz'in bağlı ortaklığı Tekstil Bankası A.Ş.'nde sahip olduğu payların tamamı veya bir kısmının muhtemel alıcılara satışı ile ilgili olarak yetkilendirmiş olduğu finansal danışman olan yatırım bankası BNP Paribas Londra tarafından yürütülen görüşmeler sürmekte olup, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Özel Durumların Kamuya Açıklanmasına İlişkin Tebliği'ne göre, Şirketimiz'in payları üzerinde gerçekleşen olağandışı fiyat hareketine ilişkin olarak, Şirketimiz'ce kamuya açıklanmamış özel bir durum bulunmamaktadır.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

BIST

sailor06
20-08-2013, 15:26
Arkadaşlar bir ricam var. Bu topikde veya gsd topiğinde ICBC nin yakında gelecek tarihte bir toplantısının olacağını okumuştum. O mesajdaki tarihi hatırlayan veya mesajı bulan var ise bana PM den atabilir mi?

butcher
20-08-2013, 15:37
29 ağustosta idi ...diye hatırlıyorum. ..

GT-I9100 cihazımdan gönderildi

sailor06
20-08-2013, 15:50
OK sağolun...

29 ağustosta idi ...diye hatırlıyorum. ..

GT-I9100 cihazımdan gönderildi

TRUST ME
20-08-2013, 18:04
Çok komik şekilde global in cüzi satışıyla tahta dengeli alıcı satıcı olmasına rağmen finansal oyunlarla ve ilk seans yazılan 7 milyon lot tabana suni satış yazılarak yatırımcıyı korkutmak suretiyle resmen yatırımcıya büyük kazık atmışlar.

TRUST ME
20-08-2013, 18:31
Aslında büyük başarı bukadar az lotla bukadar düşüş sağlamaları buişi çok iyi biliyorlar tebrik etmek lazım.

TRUST ME
20-08-2013, 18:51
Anlarım bir veya birkaç aracıkurum ciddi satış yaparlarda %15 geri gelir çift dip yaparsın ama aracıkurum dağılımı bukadar dengeliyken bu düşüşün olması içimdeki şüphleri arttırıyor,eğer spk ilk seans yazılan 7 milyon pasif lotu takip ederse neticeye varacağını düşünüyorum.

sailor06
20-08-2013, 19:07
İçinizdeki şüphe ne diyor?

Anlarım bir veya birkaç aracıkurum ciddi satış yaparlarda %15 geri gelir çift dip yaparsın ama aracıkurum dağılımı bukadar dengeliyken bu düşüşün olması içimdeki şüphleri arttırıyor,eğer spk ilk seans yazılan 7 milyon pasif lotu takip ederse neticeye varacağını düşünüyorum.

kemal63
20-08-2013, 19:54
tekstilin takaslarını görebilen v ar ise yollar mısınız lütfen eğer global ise büyük kazık yedim:bad:

TRUST ME
20-08-2013, 20:29
İçimdeki şüphe bugün her iki kağıtta çok ciddi manipülasyon yapılıp yatırımcının kazıklandığı şüphesi.Sizce şirketin herhangi birşey yok dediği,endeksin yatay olduğu ortamda bu işler normalse benim içinde herşey yolunda.Yatırımcı bugün korkutulup sindirilip kaç zamandır almak istedikleri malları almak istediler bunun içinde her türlü yolu deneyerek her türlü rezilliği yaptılar.Yapanlarıda spk isterse kolayca bulacağını düşünüyorum çünkü bugün yapay piyasayla yapay fiyatlarla yatırımcıyı yanılttılar.

Kutub
22-08-2013, 08:28
arkadaslar selam bugunku beklentileriniz nelerdir? ICBC'nin board meeting'i 29 agustostaymis sanirim?

bt1900
22-08-2013, 09:12
yazın arkadaşlar yazınkii .. ky alsın amcam versin aşşağıya sonrada herkes bir ağızdan bu bankadan bir cacık olmaz der ky de satar öylemi ?? artık olmuyor bu numaralar..

afternoon
22-08-2013, 09:45
yazın arkadaşlar yazınkii .. ky alsın amcam versin aşşağıya sonrada herkes bir ağızdan bu bankadan bir cacık olmaz der ky de satar öylemi ?? artık olmuyor bu numaralar..
alım yapmıyalım yukselıste alım yapalım nerede duracagı bellı deıl amcalarım toplamak ısterse toplasın bızde yrdımcı olalım toplanmadan nasıl olsa hareket olmıyacagına gore ters yonde hareket etmıyelım.cıkarımıza olur ytd

Kutub
22-08-2013, 11:31
tabani gordu geri cikti..ama trend dusus trendi gibi ne diyorsunuz? 1.39dan kapatmaz umarim bugun...://

afternoon
22-08-2013, 22:45
Kimsecikler yok ky elindekileride topladiniz sn spekler hayirli olsun bitirdiniz bizleri.satirdiniz sonunda.

delii
23-08-2013, 00:22
ben daha satmadım ama bu durum daha nereye kadar sürecekkkkkkkkk ............... ( biri söylesin )

Kutub
23-08-2013, 07:46
ohoo bankanin satilmasi daha 2-3 ay alir deniyor nasil bir satin almaysa bu arkadas halka acik finansallari belli bir banka bu?! o zamana kadar bernanke uzermizden gecer kirar gecirir..en iyisi satip dolara kacmak galiba millet ne dersiniz seans acilmadan bi tavsiye verin?

Kutub
23-08-2013, 14:31
tabana dogru gidiyor bu banka kolay kolay satilmaz abiler akli olan cikar derim aylar yillar surecek bu satis..

Kutub
23-08-2013, 14:36
su kagittan ancak cikabildim yuzde 15 zarar ettim yerine dolar almis olsaydim 1.91den simdi yuzde 5'den fazla karim vardi nasil bi satis islemi bu anlamadim yine satis islemi yok da kandiriyorlar mi yahu insanlari yazik be kardesim milletin emegine ://

bepanten
27-08-2013, 16:27
bankayı satışa çıkaralı 5 ay falan oldu..3 sene evvelde satışa çıkarmıştı % 10 turgut 9 ay sonra ya işte ya satmıyoz ya iişte ya falan 10 ayda millet speşimiz tarafından iyi yoğrukldu**
şimdi 5 ay geçti hala tık yok..alternatif 3 ayda iş bitti..BDDK inşallah izliyordur..Hükümetimize kızıp gsd dışı kapatan bi yönetim izlenmeli bence..**hele bankanıun çok başarısız dataları..göya mnevduat bankası ama neredeyse batacakaşlar .nasılsa alıştılar bedellilere.% 10 turgut gsdho da % 10 larda kalarak bedellilereden nbasılsa zarar etmiyor ama tek karar vcerici de o..bide hiseye musallat zenci manyağı spek..**

TRUST ME
27-08-2013, 22:49
Hergün iş ve global tahtayı süpürürcesine herhalde zevk için alıyorlar.

Kutub
28-08-2013, 08:49
globalin nasil bi baglantisi var tekstille? gecen iki korkunc dususun oldugu gun en cok satis onlardan yapilmis sanirim yanlis biliyorsam affola?

Kutub
28-08-2013, 09:01
Dun 1.54lere kadar alan kimdi acaba merak ettim simdi?

bepanten
28-08-2013, 09:17
globalci kuzen ..**paris doğumlu kuzen..globalle gsd yi ayırmak olurmu..***
bizim %1 .kusuratıda olan mutlak azınlıklı hissedar turgut elindeki garip gureba hisseyle hem holdingi hemde bankayı yönetiyor..bedellileride garibim % 80 lik çoğunluğa ödetiyor..
o oradan speşimiz de borsadan vuruyo da vuruyo...bak bankayı satıyom haaa.. 9 ay sonra ya vazgeçtim yaa..falan
sonra 5 ay evvel bak yine satıyom haaa..alternatif 3 ayda iş bitti.6 . aya gidiyo..bakalım ne diyecek.----
banka nasılsa artık pek bi şey yapmıyor..atılda dsuruyo..bilançosu en rezil banka oldu...
bide jestiyon alıyorlar.**

bepanten
28-08-2013, 09:20
nasılsa banka beleşe gelmişti..turgutun garibank.k.y. cıya ödettiği bedelli,ler hala banka değerine bile gelmedi..**
bide hisseye abone speşşiimiz..zenci ısırığı ve zenci gerdan kırma dirençlerini aşamıyor..ne hallerde zavallım..

Kutub
28-08-2013, 09:45
bepanten anladim abi saolasin valla hisseyi tam analiz etmis olduk sayende :)

Kutub
28-08-2013, 09:50
dunku alanlar hangi aracidan almis acaba cogunlukla?

bepanten
28-08-2013, 11:03
hissede % 10 turgut ve globalci parisli kuzen etkili olabilir diye düşünüyoz...bide şu zenci manyağı speş olmasa .**

bepanten
28-08-2013, 16:40
zenci bizim manyağı mutlu edemedi ..bugün mutsuz ...gerdan kırıldı direncini aşamadı...

bt1900
28-08-2013, 17:02
sayın bepanthen bu zenci hikayesi nedir ? ne değildir gerçek bir yanı varda sadce siz bilmeyin herkes bilsin ..

bu saatten sonra hisse galiba endeks ile birlikte hareket edecek sanırım yada speşimiz ne derse o olacak .. takaslarda yüklü alım yok al gülüm ver gülüm ..bekliyoruz ama umutsuz..

vecihi hürkuş
28-08-2013, 21:05
10 eylül ıcbc toplantısı ortaklar gözel bilgilendirme toplantısı.

bepanten
29-08-2013, 08:43
sadece speşimizin fantezisi diyelim.**
gsdho dan dolaylı azınlık hissedar ama karar verici % 10 turgut sallama pozisyonuna devam diyo...bankayı satışa çıkarıpda satamayan tek yönetim kurulu bunlar...

bt1900
29-08-2013, 09:42
istekli değil.. demekki daha çook vakti var.

BURKO
29-08-2013, 16:11
Bütün borsa ve özellikle borsanın lokomotif hisseleri bile uçuyor.bizim dandik kağıdımız kımıldamıyor bile.!!
10.000 lotlar havada uçuyor.

Kutub
29-08-2013, 16:14
bu kagit bole abi cok sig..gsdho oyna dicem ama onda da iskonto var tabi ana sirket oldugundan tekst kadar yukselmez asla..

accx
02-09-2013, 21:20
Tekstilbank’ın satışında pazarlık masasındaki en güçlü iki oyuncu Çin’den ve Körfez Bölgesi’nden…

Patronluğunu Turgut Yılmaz'ın yaptığı GSD Holding'in ana hissedar olduğu Tekstilbank'ın satışına yönelik pazarlıklar devam ediyor. Ekonomist’in haberine göre pazarlık masasındaki en güçlü iki oyuncu Çin'den ve Körfez Bölgesi’nden. Edinilen bilgiye göre, Çinli finans kuruluşu şimdilik önde görünüyor. Bir yatırım bankacısı, '' Pazarlıkların nasıl biteceğini hiç bir şekilde kestiremezsiniz. Ama bugün itibariyle Çinli bankanın önde olduğu söyleniyor'' bilgisini veriyor. ABank’ta Katarlı rakibinin gerisinde kalan Doha Bank'ın ikinci güçlü alıcı olduğu konuşuluyor. “Ancak, Doha Bank'ın Çinli finans kuruluşu kadar agresif olmadığı bilgisine ulaştık” denilen habere göre bir bankacı, '' Sanırım pazarlığın sonuna gelindi. Tabii, BDDK'dan alınacak sözlü onaydan sonra açıklama olacaktır. Açıklamanın uzun süreceğini sanmıyorum'' öngörüsünde bulunuyor.

Kaynak: http://www.finansgundem.com/haber/te...#ixzz2dlTS9EjI

Kutub
03-09-2013, 07:52
evet cekiklerin eylul sonu tatilinden sonra bu isin kapanmasi lazim yoksa satis patladi demektir..ama sonuclar tahmin ettigimiz gibi satisin sonuna gelinmis artik

Rezak
03-09-2013, 18:16
Bunlar krizleri tahmin ediyorlar. Tam kriz oncesi bir haber yayip bankayi satiyoruz diyorlar. Ucuza topladiklari mallari yuksek fiyattan satiyorlar. Sonra da kriz cikti olmadi diyorlar. Ben bu gun SPK ya sikayet ettim. Haberden 3 ay once kimler toplamis? Fiyatlar yukselince kimler satmis? Bunlarin arastirilmasini, bankanin satilamamsi durumunda ise manuplasyondan dolayi dava acacagim. Sizlerde yapsaniz iyi olacak.

sadece speşimizin fantezisi diyelim.**
gsdho dan dolaylı azınlık hissedar ama karar verici % 10 turgut sallama pozisyonuna devam diyo...bankayı satışa çıkarıpda satamayan tek yönetim kurulu bunlar...

bepanten
04-09-2013, 12:29
bence BDDK ya şikayet etmeli..bankacılık yapmıyorlar nasılsa..bankanın hali ortada..6 aylıklarda tek geçtiler.***öteki bütün bankalar geçen dönemin üstüne bire şeyler koydu..bunlar geçen senenin yarısı oda bakkal KARI**.bu yönetemeyiciler birde jestiyon alıyorlar..
jestiyona para yetmezse % 10 turgut hemen bedelli koyuyor.. jestiyonlarda o bedelliden ödeniyor.**
banka mevduat bankası durumu içler acısı..
bizim turgut yönetemeyici gsd dışıda HÜKÜMETİMİZE kızıp kapattı..ne kolay***..neymiş kırmızı falanmış..**
bu kafaya banka yönetimi nasıl müsade ediliyor anlayamıyorum..bence BDDK lık bir olay..
bir kaç sene evvel GSDHO yu bir kaç şirket**kurarak FİNANSAL HOLDİNG STATÜSÜNDEN çıkardılar..Haliyle BDDK GSDHO yu denetlerken denetlememeye başladı..
birde speişimiz nonoşumuzun hala zenci ısırığı sisteminden çıkamayışı hissede satış getiriyor tabi..
hissede sorun çok.**birde global ve gedikleme var.**

bepanten
04-09-2013, 12:36
jp morgan Türk Bankalar için olumlu rapor yayınlamış..da BANKALAR için **bizim bunlar içindemi bilmiyoruz..
bu jp morgan tam morgan..bankayı 9 ay uğraşıp nasıl satamadıysa hala o dönem için tam bir açıklama yok..o 9 aylık sürede ya satcaz iyi satcaz bak az kaldı satcaz havalarından sonra 9 ay oyalanıp ya işte satmıcaz..işte satmıcaz ..
şimdi 6 aydır başka bir ciddi kuruluş** satmaya uğraşıyo da 6 ay yuh diyorum..**hala haber yok..bir kaç ekonomist** yorumcunun bak duyduk anlaşmaya az kaldı ayakları..***ardındanda speşi,miz nonoşumuz hisse yediriyor..
her olumsuzluk bir yana BİR MEVDUATY BANKASI memleketin en ucuz ve geliştirilemöemiş tek mevduat bankası BDDK ya güvenerek alım hala yapılırv diyoruz.***

bepanten
04-09-2013, 17:54
bu arada global yatan holding den 3 günde yaklaşık 2,5 milyon lot satış yapmış birileri*****
kuzen kızmıştır artık.o satanlara herhal..yoksa buralarda yokmu haberimi yok acep...yaz bitti bodrumlardan gelmiştir herhal olaylara el koyar belki..bu global yatan holdinle gedikleme holding daimi buralardalar.***iyi maden bulmuşlar..
bunların hakkından bizim nonoş speşimiz gelecek inanıyoruz..şu zenci ısırığı modundan kurtaramadı kendini besbelli..

Rezak
05-09-2013, 05:46
Capsiz spes oynasip dursun. Gedik ve globalde yapilan islerin arastirilmasi icinde SPK basvurdum. BDDK'ya da sikayeti bugun yaparim.

metcezir
05-09-2013, 10:36
Dün zeuxs kardeşimiz bir dilekçe örneği istemiş elimden geldiğince açıklamaya çalıştım

ekleme ve çıkarma yapabilirsiniz tamamladıktan sonra GSDHO VE TEKST başlıklarına yapıştırıp hissedaşlarımızın aşağıdaki adreslere göndermesini sağlayabilirsiniz

(http://www.spk.gov.tr/apps/BilgiEdin...enuheader=null)
(http://borsaistanbul.com/kurumsal/il...iletisim-formu)
(bimer@basbakanlik.gov.tr)
(cumhurbaskanligi@tccb.gov.tr)

T.C.
SERMAYE PİYASASI BAŞKANLIĞINA

GSD holding ve Tekstilbank satışı ile ilgili resmi açıklama ve Kamu oyu aydınlatma platformundan yayınlanan resmi duyurularla küçük birikimlerimi bir Türk yatırımcısı olarak Devletimizin resmi kurum belgeleri ve devletin ticaret erbabı olarak çalışma izni verdiği GSD Holding firmasının açıklamalarıyla şahsımda Bankanın satılacağı ve satış işleminin gayet iyi yürüdüğü defalarca da yapılan en son 20 Ağustos 2013 tarihli duyuruyla teyit edilmiştir.(KAP)açıklamalarına güvenerek emeğimizle kazandığımız birikimlerimizle GSDHO hissesi aldım ancak Satış sürecinin başladığı 27 Mart 2013 tarihinden bu yana tüm ekonomi konusunda bilgi paylaşımı yapılan web sayfalarından gözlemlediğim yüzlerce küçük yatırımcı şahsım gibi küçük birikimlerini bu açıklama ve resmi duyurulara dayanarak GSDHO ve TEKST koduyla menkul kıymetler borsasında işlem gören hisse senetlerinden satın aldıkları görülmektedir.

Ancak aradan geçen altı ay gibi bir sürede zaman zaman şirket yetkililerince de bilinçli olarak savsaklandığı birlikte hareket edildiği izlenimi uyandıran Global menkul değerler Gedik Yatırım ve bir kaç aracı kurum alt kademelerden hisse senetlerini topladıktan sonra yatırım önerisi olarak resmi sayfalarında 1.80 gibi bir hedef fiyat koyarak fiyatını %15-20 yükseltip yine küçük birikimleriyle yatırım yapmak isteyen küçük yatırımcıda hem öneri hemde şirket açıklamalarıyla desteklenip üst seviyelerden pazarlanan hisse senetleri en son 19 ağustos 2013 tarihinde çift taban yaptırılarak küçük yatırımcının satmasına dahi fırsat tanımadan saniyeler içinde taban fiyatlardan alıcısız olarak günü kapatmış banka satıldı hissi uyandırılan küçük yatırımcı aylardır bu yöntemle Şirket ortakları ve sahipleriyle ortak hareket edildiğini düşündüren bu vurgun ve soygunu GLOBAL ve GEDİK başta olmak üzere birkaç aracı kurumun sirk yankesicileri gibi Türk küçük yatırımcısını dolandırdığına ve henüz banka satılmadan satış için elde edilecek gelirin SPK gözetiminde kılıfına uydurularak emekçilerin birikimlerinin çalınarak elde edildiğine şahit olmaktayız.

Aylardır yüzlerce küçük yatırımcının SPK başkanlığına BİST Başkanlığına BİMER e defaeten şikayet etmesine ve yardım istemesine rağmen aynı soygun sistemi yukarıda adı geçen aracı kurum ve ortak hareket edilen diğer aracı kurumlarca sıradan bir işlemmiş gibi tekrarlanmakta hisselerin ani düşüşlerinde şirket tarafından da bilinçli olarak küçük yatırımcıyı teskin edici panik halinde zararla hisselerini satmasını önleyici açıklamalar geciktirilip savsaklanmakta üst seviyelerden hevesle hisse senedi alan küçük yatırımcının elinden hisseler zararla ve göründüğü kadarıyla da cebren alınmakta ellerine yeteri kadar hisse geçtiğinde zaman zaman SPK başkanlığının zorlamalarıyla resmi duyurular yapılarak ve adı geçen aracı kurumların yine alım tavsiyeleriyle hisseler daha yüksek fiyatlardan pazarlanmaya devam edilmektedir.

Bilgilerinizi GSDHO ve TEKST koduyla işlem gören hisselerde altı aydan bu yana vurgunu yapan aracı kurum ve şirket ortaklarının hesaplarının incelenerek gerekli cezaların acilen verilerek devlet gözetiminde vurgunun durdurulmasını arz ederim

Rezak
05-09-2013, 20:17
Cok guzel olmus, elinize saglik. Herkes bunu gondersin.

lerozlu
06-09-2013, 10:28
http://www.borsagundem.com/haber/gsdho-tekstilbank_in-satisi-yakin/505426

bu haberden sonra global elindeki kağıtları satmaya başlamış..
burada iki ihtimal var bence..
birincisi: satış gerçekleşti ama beklentileri karşılamayacak şekilde düşük bir fiyata satıldı o yüzden kağıttan çıkıyor..
daha önce yapılan analizlerde 1-1.30 çarpan arasında bi fiyata satılacağı yorumu yapılmıştı..bugün itibari ile çarpan 1.05

ikincisi:satış gerçekleşmedi.. bazı medya organlarına banka satılmak üzere şeklinde haber yaptırarak beklentiyi artırıp ellerindeki kağıtları çıkıyorlar..
global çoğunu 1.50 ve üzerinden aldığı kağıtları bu fiyattan niye satıyor madem satışın sonuna gelindi..bu kağıdı 1.80 den taban yapıp 1.50 ye getiren de global idi..
ikinci ihtimal bana daha mantıklı geliyor..bu ilk defa yaşanan bi burum değil çünkü..

yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir..

sailor06
06-09-2013, 10:45
3. ihtimal satış gerçekleşti, amcalar GLOBAL den satıp diğer aracı kurumlardaki hesaplarından alıyorlar. Millete kuzen olayın aslını öğrenmiş bak satıyor biz niye malı sahipleniyoruz imajı veriyorlar :tamam:

http://www.borsagundem.com/haber/gsdho-tekstilbank_in-satisi-yakin/505426

bu haberden sonra global elindeki kağıtları satmaya başlamış..
burada iki ihtimal var bence..
birincisi: satış gerçekleşti ama beklentileri karşılamayacak şekilde düşük bir fiyata satıldı o yüzden kağıttan çıkıyor..
daha önce yapılan analizlerde 1-1.30 çarpan arasında bi fiyata satılacağı yorumu yapılmıştı..bugün itibari ile çarpan 1.05

ikincisi:satış gerçekleşmedi.. bazı medya organlarına banka satılmak üzere şeklinde haber yaptırarak beklentiyi artırıp ellerindeki kağıtları çıkıyorlar..
global çoğunu 1.50 ve üzerinden aldığı kağıtları bu fiyattan niye satıyor madem satışın sonuna gelindi..bu kağıdı 1.80 den taban yapıp 1.50 ye getiren de global idi..
ikinci ihtimal bana daha mantıklı geliyor..bu ilk defa yaşanan bi burum değil çünkü..

yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir..

sailor06
08-09-2013, 08:59
İkili dip oluştuğunu düşünüyorum. 1,81-1,34 düşüşünün 38,2% veya 50% sini telafi edebilir. Dikkatle izlemeye devam... YTD

rutinn
08-09-2013, 22:29
Valla ben dikkatsizce izliyorum. Ondan mı düşüyo meret:)

Sent from my HTC Desire S using hisse.net mobile app

vibisi
09-09-2013, 15:10
arkadaşlar banka satıldı ise bu kağıttaki hedef ne olur ? nerelre gider tahmini olan var mı ?

sailor06
10-09-2013, 16:29
Bu akşam da haber düşerse şaşmayın!

sailor06
10-09-2013, 16:37
Bu ihtimal gerçekleşiyor mu nedir? :)

3. ihtimal satış gerçekleşti, amcalar GLOBAL den satıp diğer aracı kurumlardaki hesaplarından alıyorlar. Millete kuzen olayın aslını öğrenmiş bak satıyor biz niye malı sahipleniyoruz imajı veriyorlar :tamam:

magicmac
10-09-2013, 17:10
Babası GSDHO karanlık odada tavan kapadı.... Bir şeyler oluyor ama en son biz öğreneceğiz????

bt1900
11-09-2013, 08:11
geçenki düşüşten öncede böyle oldu o zamanda elimde bulunan tekstilin bir kısmını satıp gsdho almıştım bu sefer yine aynını yaptım tam acaba yapmasamaydım dediğim anda mutlu oldum iyiki yaptım ..işin kötü tarafı gsdho 18 milyon lotla tavan tekstil 22 milyon lotla yarıda kaldı ?? acaba tekstilde isteksiz olmalarının nedeni ne ? fiyatı eşitlemeyide düşünüyor olabilirler.. ama 1.35 lerden buraya gelene kadar isteksiz allahtan gsdho çekti ten misali . . ama asıl beklenti tabi gsdho da para oraya girecek ve yatırımlar düşünülecek beklentiler artacak birde gssd yatırım bankasınıda araplara sattılarmı tadından yenmez .. neyse herkese bol kazançlar..

metcezir
11-09-2013, 09:23
http://m1309.hizliresim.com/1f/c/skmnh.jpg

http://l1309.hizliresim.com/1f/c/skmns.jpg

http://s1309.hizliresim.com/1f/c/skmnz.jpg

metcezir
11-09-2013, 11:26
Holding tavana kilitledi sıra sende yiğidim

sailor06
11-09-2013, 11:33
GSDHO brüt takasa alınır sonrasında TEKST arayı kapatır...

Holding tavana kilitledi sıra sende yiğidim

m öğüt
11-09-2013, 12:02
brütü nerden çıkardın ya 2 tavanla brüt mü olurmuş,
en az 6-7 tavandan sonra,ayrıca işlem hacmi fazla olmazsa brüte alıyorlar,
maaşallah gsdho hacimli gidiyor.

sailor06
11-09-2013, 12:16
3 tavan yeterli. Hatta geçenlerde -temmuz harketinde- RHEAG 2 tavan sonra alındı veya aldırıldı...

brütü nerden çıkardın ya 2 tavanla brüt mü olurmuş,
en az 6-7 tavandan sonra,ayrıca işlem hacmi fazla olmazsa brüte alıyorlar,
maaşallah gsdho hacimli gidiyor.

metcezir
11-09-2013, 13:36
http://n1309.hizliresim.com/1f/c/skw3n.jpg

http://o1309.hizliresim.com/1f/c/skxs7.jpg

Grf te RSİ ve MACD bir önceki 1.73 atağı geliştiği günlerdeki düzeydeler

bakalım tarih tekkerürdenmi ibaret

moonrise
11-09-2013, 18:10
Aşağıdaki bilgi acaba niye KAP'a gönderildi.? Bundan sonra beklediğimiz haber gelir mi?

Öznel düşüncemdir, al, tut ya da sat önerisi değildir.

Saygılarımla

moonrise

http://www.kap.gov.tr/bildirim-sorgulari/bildirim-detayi.aspx?id=309883

metcezir
11-09-2013, 22:27
Artık satmamak için hiç bir gerekçesi olamaz
Bankacılık faaliyeti için en az bir kaç milyar dolar
kuru halihazırda para gerekli gemiler alındı ödemeleri
yapılmalı diğer faaliyetler için nakit gerekli

bankacılık için gerekli paranın olmadığını teyyit etmişler bu gün

CI Ratings, Tekstilbank'ın finansal güç notunu 'negatif'e indirdi

http://www.finansgundem.com/haber/tekstilbank_a-not-indirimi/507707#ixzz2ecN4JQWo

En son 2012 yılında yunanlı bankanın finansal güç notu düşürüldü apar topar avrupadaki bir kaç kolu kesti
http://www.finansglobal.com/featured/finansbankin-sahibi-nbgnin-finansal-guc-notu-dustu/

unreal55
11-09-2013, 22:38

http://www.finansgundem.com/haber/tekstilbank_a-not-indirimi/507707#ixzz2ecN4JQWo

En son 2012 yılında yunanlı bankanın finansal güç notu düşürüldü apar topar avrupadaki bir kaç kolu kesti
http://www.finansglobal.com/featured/finansbankin-sahibi-nbgnin-finansal-guc-notu-dustu/

Bu ne demek yani iyimi kötümü anlamadım...

DANISMAN
11-09-2013, 22:39

Bu tekstil icin kotu bizim icin iyi haber. Bu banka kullerinden dogmayi bekliyor

metcezir
11-09-2013, 22:52
Bu ne demek yani iyimi kötümü anlamadım...

kasada bu işi yürütecek kaynak yok diyor özet olarak

sizce buna rağmen global ölçekli bankacılık faaliyetlerinin

yürütüldüğü bir kaç yıldır büyüklerin küçükleri bünyesine katıp

dahada büyüdüğü bir ortamda bu iş devam edebilirmi ?

mahalle bakkalı BİM, ŞOK gibi ülke sathına yayılmış marketlerle

rekabet edebilirmi ?

Holding denizcilikten kazanacağı parayla burada ne kadar nakit sağlayabilir

ülkemizdeki Ziraat Halk İş Garanti Akbank Vakıf gibi bankaların sadece ve sadece

3 aylık ilk çeyrek karları milyar dolarla ölçülüyor bırakın özsermayelerini

(Bankacılık sektörünün dönem net kârı, Temmuz'da geçen yılın aynı ayına kıyasla yüzde 23.8
artışla 16 milyar 589 milyon liraya ulaştı. Bankacılık Düzenleme
ve Denetleme Kurumu'nun açıkladığı bankaların konsolide olmayan verilerine göre,
Türk bankacılık sektörünün aktif büyüklüğü,
Temmuz itibarıyla 1 trilyon 562 milyar 460

http://www.takvim.com.tr/Ekonomi/2013/09/11/bankalarin-kri-yuzde-24-artti

unreal55
11-09-2013, 23:02
kasada bu işi yürütecek kaynak yok diyor özet olarak

sizce buna rağmen global ölçekli bankacılık faaliyetlerinin

yürütüldüğü bir kaç yıldır büyüklerin küçükleri bünyesine katıp

dahada büyüdüğü bir ortamda bu iş devam edebilirmi ?

mahalle bakkalı BİM, ŞOK gibi ülke sathına yayılmış marketlerle

rekabet edebilirmi ?

Holding denizcilikten kazanacağı parayla burada ne kadar nakit sağlayabilir

ülkemizdeki Ziraat Halk İş Garanti Akbank Vakıf gibi bankaların sadece ve sadece

3 aylık ilk çeyrek karları milyar dolarla ölçülüyor bırakın özsermayelerini

(Bankacılık sektörünün dönem net kârı, Temmuz'da geçen yılın aynı ayına kıyasla yüzde 23.8
artışla 16 milyar 589 milyon liraya ulaştı. Bankacılık Düzenleme
ve Denetleme Kurumu'nun açıkladığı bankaların konsolide olmayan verilerine göre,
Türk bankacılık sektörünün aktif büyüklüğü,
Temmuz itibarıyla 1 trilyon 562 milyar 460

http://www.takvim.com.tr/Ekonomi/2013/09/11/bankalarin-kri-yuzde-24-artti

Cevap için tesekkurler peki bu durumun hisse fiyatına yansıması nasıl olacak sizce. Yani yarın yukarı mı aşağımı hareket bekliyelim....?

metcezir
12-09-2013, 09:01
http://u1309.hizliresim.com/1f/d/slydz.jpg

göztepeli
12-09-2013, 09:19
Bu hisse neden gitmiyor....ortaklık yapısını inceledim 126 milyon b grubu hisse 294 milyon a grubu hisse ..halka açık olan kısım a grubu hisse ....acaba satış sırasında a ve b grubu hisseler arasında fiyat farkı mı var....zira b grubu 126 milyon hisse kapalı yani ortakların...b grubu hisselere daha fazla fiyat olabilir mi diyorum ......ve galiba da öyle zira hisse bu yönde gösteriyor....ama tabii böyle birşey olursa buda ayıp yani....

GTi
12-09-2013, 12:24
Bu hisse neden gitmiyor....ortaklık yapısını inceledim 126 milyon b grubu hisse 294 milyon a grubu hisse ..halka açık olan kısım a grubu hisse ....acaba satış sırasında a ve b grubu hisseler arasında fiyat farkı mı var....zira b grubu 126 milyon hisse kapalı yani ortakların...b grubu hisselere daha fazla fiyat olabilir mi diyorum ......ve galiba da öyle zira hisse bu yönde gösteriyor....ama tabii böyle birşey olursa buda ayıp yani....

Bir hisseyi toplamak istiyosan asagi satmak istiyorsan yukari cekersin bence yatirim tavsiyesi degildir

flameng
12-09-2013, 12:26
Bir hisseyi toplamak istiyosan asagi satmak istiyorsan yukari cekersin bence yatirim tavsiyesi degildir

Bazen yukarı yaparak da toplayabilirsin az buçuk kar gören verebilir.