PDA

View Full Version : IHMAD-İhlas Madencilik A.Ş.

Pages : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

yoktur
08-03-2013, 22:19
daha yaşıyor bu hisse, çok oynamaya başladı yukarıdaki bilançoya göre göz altına gitmemesinde bir neden göremiyorum, spk ne zaman el atacak bakalım,
kimseyi yönlendirme değil amacım,
3 sene maden deyip milleti iheva ile avuttular ve malları yıktılar, 3 senedirde ihmad deyip duruyorlar, 6 senedir şirkette faaliyet olmaz mı , sormazlarmı adama ne iş ?

yoktur
08-03-2013, 22:22
hisse şu an zirvelerde , bulaşılmaz ancak 1 tl nin altına gelirse alınabilir.

selcukylm
12-03-2013, 13:13
hisse şu an zirvelerde , bulaşılmaz ancak 1 tl nin altına gelirse alınabilir.

Ya arkadaşım, anlıyorum holdingin şirketlerine güven yok. İHMAD ın faliyeti yok, karı yok, zararı çok. Ancak neye dayanarak fiyat belirtiyorsunuz, niçin insanları aslı astarı vede en önemlisi hiçbir analizi veya teknik temel paylaşımı olmadan YÖNLENDİRİYORSUNUZ. Suç işlediğinizin farkında değilmisiniz. 1'in altını madem hedef veriniz gidin İHEVA ya bir göz atın 0,8 li rakamların altına gelmez diyenler şimdi nerede? Dolayısıyla 1'in altının altı da var...
Bir süredir görünmeyen dany osman vardı. Hisse 2,5 - 3 lü rakamlarda dolaşırken 0,85 leri görecek diyordu gelip gidip. Sonra hisse 5 li rakamları geçince 10 un üstünü telafuz etmeye başladı. Birgün haklı çıkacak mutlaka ancak hangi söylediyle olacak? Kendi de bilmiyor .:) Atıp tutmak ülkemizde çoook kolay.
Velhasıl kelam, paylaşacak BİLGİ çok önemlidir vede BİLGİ kıymetlidir. Yazılanlar birilerinin hareketine sebep olabilir, unutmayın. Yarın sebepsiz yükseliş ve '' çakılmasının '' benzeri bir hareketin olmayacağı ne malum?
Bunun yerine benim naçizhane tavsiyem varsa YATIRIMCI arkadaşlar burada yapabileceğiniz şirketin fax ve info adraslerine ( İhlas ve İhmad ) şirketin başvurusu yapılmış ruhsatları ile ilgili hangi aşamada olduklarına dağir sorular yöneltmek, Gaziantepte 19 milyona satılan gayrimenkulun gelen 5 milyon peşinatının ne olduğunu sormak, kalan ödemelerden yapılıp yapılmadığı ile ilgili soru sormak, maden tetkik ve araştırması için DMT.CO dan istenilen raporların ne durumda olduğuğu, nezaman cevabın beklendiği, araştırmanın devam edip etmediği konusunda bilgi istemeleri. Nereye ve niçin yatırım yaptığımızı bilmez isek önüne gelen bizi istediği gibi .... yönetir.
Ben yatırımcıyım, araştırırım yatırımımı yaparım. Hesaba katmadığım bir husus var bu seferlik, İHLAS ve iştirakleri yatırımcı dostu değil. Pahalı bir ders oldu ama dersimizi aldık .
Yazacak daha çok şey varda ...
Hüüürp peahh :)

bold pilot
13-03-2013, 17:30
Ya arkadaşım, anlıyorum holdingin şirketlerine güven yok. İHMAD ın faliyeti yok, karı yok, zararı çok. Ancak neye dayanarak fiyat belirtiyorsunuz, niçin insanları aslı astarı vede en önemlisi hiçbir analizi veya teknik temel paylaşımı olmadan YÖNLENDİRİYORSUNUZ. Suç işlediğinizin farkında değilmisiniz. 1'in altını madem hedef veriniz gidin İHEVA ya bir göz atın 0,8 li rakamların altına gelmez diyenler şimdi nerede? Dolayısıyla 1'in altının altı da var...
Bir süredir görünmeyen dany osman vardı. Hisse 2,5 - 3 lü rakamlarda dolaşırken 0,85 leri görecek diyordu gelip gidip. Sonra hisse 5 li rakamları geçince 10 un üstünü telafuz etmeye başladı. Birgün haklı çıkacak mutlaka ancak hangi söylediyle olacak? Kendi de bilmiyor .:) Atıp tutmak ülkemizde çoook kolay.
Velhasıl kelam, paylaşacak BİLGİ çok önemlidir vede BİLGİ kıymetlidir. Yazılanlar birilerinin hareketine sebep olabilir, unutmayın. Yarın sebepsiz yükseliş ve '' çakılmasının '' benzeri bir hareketin olmayacağı ne malum?
Bunun yerine benim naçizhane tavsiyem varsa YATIRIMCI arkadaşlar burada yapabileceğiniz şirketin fax ve info adraslerine ( İhlas ve İhmad ) şirketin başvurusu yapılmış ruhsatları ile ilgili hangi aşamada olduklarına dağir sorular yöneltmek, Gaziantepte 19 milyona satılan gayrimenkulun gelen 5 milyon peşinatının ne olduğunu sormak, kalan ödemelerden yapılıp yapılmadığı ile ilgili soru sormak, maden tetkik ve araştırması için DMT.CO dan istenilen raporların ne durumda olduğuğu, nezaman cevabın beklendiği, araştırmanın devam edip etmediği konusunda bilgi istemeleri. Nereye ve niçin yatırım yaptığımızı bilmez isek önüne gelen bizi istediği gibi .... yönetir.
Ben yatırımcıyım, araştırırım yatırımımı yaparım. Hesaba katmadığım bir husus var bu seferlik, İHLAS ve iştirakleri yatırımcı dostu değil. Pahalı bir ders oldu ama dersimizi aldık .
Yazacak daha çok şey varda ...
Hüüürp peahh :)

Şimdi bu kağıdı okant olarak 0,5xx li rakamlardan beri takip eden biri olarak söylüyorum bir kere buna bulaşamak demek kumarda zar atmakla eşdeğerdir. Bir sürü maden ruhsatı olduğu doğru fakat bir türlü üretime geçemiyor nedense(çok az bayındırda faliyet var) bu şirketin esas gelirleri borsadan yatırımcı söğüşlemek bunu bilin öyle alın bu kağıdı. yani neyin ne olacağı belli değil tavsiyede bulunmak yanlış olur yarın gözaltına da gidebilir tavan da olabilir. Bir de bu kağıdı pazarlayan bazı ş......ler var olur olmaz zamanlarda ortaya çıkıp insanın aklını çelmeye çalışıyorlar dikat edin!!!!!!!!!! bu tiplerden biri köftecide çalışıyor benden duymuş olmayın.
yazıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

gogo2006
13-03-2013, 18:33
Benim çok zararım var.Bu yüzden satamıyorum. Ama işin peşini birakmak niyetinde değilim. Benim gibi zararda olan arkadaşlardan ricam bu senetten manipilasyon yapan ve insanların paralarını çalan bu hırsızları devletin ne kadar resmi kurumu varsa şikayet etsinler. ben kendi adıma mali polise inceleme başlatılması için mail atıcam. Umarım bunların kendileriyle aynı kaderi paylaşan diğerleri gibi demir parmaklıklar arkasına girdiği günleride görürüm. Bunların ve bunlarla hareket eden hırsızların tamamı çaresiz hastalığa kapılsın , kolon kanseri olsunlar bağırsakları santim santim kesilip yemek yiyemez hale gelsinler. Bunların alayı hirsiz milletin parasının bin türlü oyunlarla çalmaktan başka birşey bilmezler.!!

YaTıRıMcI
18-03-2013, 10:21
tepki yükselişi beklentisiyle cuma günü bir miktar giriş yaptım bende..
grafik görüntüsünde tepkinin güçlü olduğu anlaşılırsa daha fazla almaktan da çekinmem,
umarım eski IHMAD çılar zararlarını da çıkarabilirler bu süreçte!

makrokale
26-03-2013, 16:10
Şimdi bu kağıdı okant olarak 0,5xx li rakamlardan beri takip eden biri olarak söylüyorum bir kere buna bulaşamak demek kumarda zar atmakla eşdeğerdir. Bir sürü maden ruhsatı olduğu doğru fakat bir türlü üretime geçemiyor nedense(çok az bayındırda faliyet var) bu şirketin esas gelirleri borsadan yatırımcı söğüşlemek bunu bilin öyle alın bu kağıdı. yani neyin ne olacağı belli değil tavsiyede bulunmak yanlış olur yarın gözaltına da gidebilir tavan da olabilir. Bir de bu kağıdı pazarlayan bazı ş......ler var olur olmaz zamanlarda ortaya çıkıp insanın aklını çelmeye çalışıyorlar dikat edin!!!!!!!!!! bu tiplerden biri köftecide çalışıyor benden duymuş olmayın.
yazıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

Benim çok zararım var.Bu yüzden satamıyorum. Ama işin peşini birakmak niyetinde değilim. Benim gibi zararda olan arkadaşlardan ricam bu senetten manipilasyon yapan ve insanların paralarını çalan bu hırsızları devletin ne kadar resmi kurumu varsa şikayet etsinler. ben kendi adıma mali polise inceleme başlatılması için mail atıcam. Umarım bunların kendileriyle aynı kaderi paylaşan diğerleri gibi demir parmaklıklar arkasına girdiği günleride görürüm. Bunların ve bunlarla hareket eden hırsızların tamamı çaresiz hastalığa kapılsın , kolon kanseri olsunlar bağırsakları santim santim kesilip yemek yiyemez hale gelsinler. Bunların alayı hirsiz milletin parasının bin türlü oyunlarla çalmaktan başka birşey bilmezler.!!
katılıyorum.. ihlasa bulaşmayın arkadaşlar ne kadar kazandırsada girmemenizi tavsiye ederim. ihlas finans dan tokat yiyen yedi uzun zamandır da borsa da tokatlıyorlar milleti. yatırım tavsiyesi değildir.

FASOL74
26-03-2013, 16:45
Söylediklerine aynen katılıyorum makrokale. Bundan önce hisseler hakkında yapılanlar ve meydana gelen ani düşüşler buna örnektir.bu sebeble bu hisselere bulaşırken en az 2 kere düşünmek gerekir.

yoktur
28-03-2013, 13:23
bir kaç şirket daha gözaltında bakalım bu ne olacak:=)

Z&M
28-03-2013, 13:39
bu hisseyi okan tekstilden beri takip ederim gelecek vadeden bir şirket olduğunu düşünüyorum ellerinde 1 adet işletme ruhsatı, 87 adet arama ruhsatı mevcut. Bu arama ruhsatlarını almak o kadar kolay değil sadece bu ruhsatları satsa ........ neyse rakam vermeyeyim bu noktalar benim için uygun alım noktalarıdır.

akdenizakdeniz
28-03-2013, 18:36
bu hisseyi okan tekstilden beri takip ederim gelecek vadeden bir şirket olduğunu düşünüyorum ellerinde 1 adet işletme ruhsatı, 87 adet arama ruhsatı mevcut. Bu arama ruhsatlarını almak o kadar kolay değil sadece bu ruhsatları satsa ........ Neyse rakam vermeyeyim bu noktalar benim için uygun alım noktalarıdır.

sayın zm sizi 1.5 sene önce 1.78 lerden alıgımdan tanırım 2.12 den ben vedalaşmıştım..sizin için buraları gerçekten alım noktasımı? Ben alım noktasımı derken bu hisse çıkarsa mal tacirlerin elinde patladığı için çıkar diyorum başka türlü bir getirisi olamaz..o zaman tacirlerin elinde 100 bin kadar lot vardı şimdi 13 milyon ve bu lotları ky pazarlayamadı...ben çok riskli görüyorum.saygılar.

IPHONE
28-03-2013, 18:51
atışa Konu Maddi Duran Varlığın Niteliği : Gayrimenkul
Satışa Konu Maddi Duran Varlığın Mevkii, Yüzölçümü : Yenibosna-Bahçelievler/İSTANBUL
Satışa İlişkin Yönetim Kurulu Karar Tarihi : 28.03.2013
Toplam Satış Bedeli : 8.993.000 TL
Satış Bedelinin Ortaklık Ödenmiş Sermayesine Oranı (%) : 11,30
Satış Bedelinin Ortaklığın Kamuya Açıklanan Son Mali Tablosundaki Aktif Toplamına Oranı (%) : 14,55
Satış Bedelinin Ortaklığın Kamuya Açıklanan Son Mali Tablosundaki Maddi Duran Varlıkların Net Değerine Oranı (%) : 43,34
Satış Koşulları : VADELİ
İşlemin Tamamlandığı/Tamamlanacağı Tarih : 28.03.2013
Satış Amacı ve Ortaklığın Faaliyetlerine Etkisi : Olumlu
Elde Edilen Maddi Duran Varlık Satış Karının/Zararının Tutarı : Henüz hesaplama yapılmamıştır.
Varsa Satış Karının Ne Şekilde Değerlendirileceği : Henüz bu konuda alınmış yönetim kurulu kararı yoktur.
Karın Ne Şekilde Değerlendirileceğine İlişkin Yönetim Kurulu Karar Tarihi : Henüz yönetim kurulu kararı alınmamıştır.
Karşı Taraf : İhlas Holding A.Ş.
Karşı Taraf İle Olan İlişkinin Niteliği : İlişkili Kişi
Maddi Duran Varlığın Değerinin Belirlenme Yöntemi : Emsal Satış Karşılaştırması Yaklaşımı
Değerleme Raporu Düzenlenip Düzenlenmediği : Düzenlenmiştir
Değerleme Raporu Düzenlenmediyse Nedeni : Düzenlenmiştir
Değerleme Raporu Düzenlendiyse Rapor Sonucu Bulunan Tutar : 8.993.000
İşlem Değerleme Raporundaki Sonuçlara Uygun Gerçekleştirilmemişse/Gerçekleştirilmeyecekse Gerekçesi : Gerçekleştirilmiştir.

IPHONE
28-03-2013, 18:55
bu hisseyi okan tekstilden beri takip ederim gelecek vadeden bir şirket olduğunu düşünüyorum ellerinde 1 adet işletme ruhsatı, 87 adet arama ruhsatı mevcut. Bu arama ruhsatlarını almak o kadar kolay değil sadece bu ruhsatları satsa ........ neyse rakam vermeyeyim bu noktalar benim için uygun alım noktalarıdır.

satıs baslıyor mu ne...

Z&M
29-03-2013, 10:04
sayın zm sizi 1.5 sene önce 1.78 lerden alıgımdan tanırım 2.12 den ben vedalaşmıştım..sizin için buraları gerçekten alım noktasımı? Ben alım noktasımı derken bu hisse çıkarsa mal tacirlerin elinde patladığı için çıkar diyorum başka türlü bir getirisi olamaz..o zaman tacirlerin elinde 100 bin kadar lot vardı şimdi 13 milyon ve bu lotları ky pazarlayamadı...ben çok riskli görüyorum.saygılar.

http://www.resimagaci.com/img/921bd.jpg
hele şu çanağın kulpu bir tamamlansın ondan sonra bakacağız

accx
29-03-2013, 19:30
***IHMAD***İHLAS MADENCİLİK A.Ş.( Genel Kurul Toplantısı Sonucu )

***IHMAD***İHLAS MADENCİLİK A.Ş.( Genel Kurul Toplantısı Sonucu )

Adres 29 Ekim Cd. İhlas Plaza No:11 Bahçelievler/İstanbul

Telefon 212 - 4542760

Faks 212 - 4542761

Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Birimi Telefon 212 - 4542760

Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Birimi Faks 212 - 4542761

Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Evet

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır

Özet Bilgi 2012 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantı Sonucu hk.

EK AÇIKLAMALAR:

2012 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantı Tutanağı, hazır bulunanlar listesi ve kar dağıtım tablosu ekte pay sahiplerinin bilgisine sunulmuştur.

Kar Payı Dağıtımı Konusu Görüşüldü mü? Evet

Genel Kurul Türü Olağan

Tarihi ve Saati 29.03.2013 17:00

Hesap Dönemi Başlangıç Tarihi 01.01.2012

Hesap Dönemi Bitiş Tarihi 31.12.2012

Genel Kurul Yapıldı mı? Evet

Alınan Kararlar Şirketimizin Olağan Genel Kurul Toplantısı 29.03.2013 tarihinde saat 17:00'de Merkez Mahallesi 29 Ekim Caddesi İhlas Plaza No:11 Yenibosna Bahçelievler / İSTANBUL adresinde yapılmıştır. Söz konusu toplantıda

1- Bağımsız Denetim Kuruluşu Raporu ve SPK. nun Seri XI No:29 sayılı Tebliğ hükümlerine göre hazırlanan Bilanço ve Gelir tablosu ile yasal kayıtlara göre düzenlenen Bilanço ve Gelir tablosu okundu, müzakere edildi ve oy birliği ile kabul edildi.

2- Şirketin 2012 yılı faaliyetlerinden dolayı Yönetim Kurulu Üyelerinin ibrasına geçildi. Yönetim Kurulu üyelerinin her biri kendi ibralarında sahibi oldukları paylardan doğan oy haklarını kullanmayarak, toplantıya katılan diğer ortakların oy çokluğuyla ile ibra edildi. Denetçi ise 2012 yılı çalışmalarından dolayı oy birliği ile ibra edildi.

3- 2012 yılı dönem karından geçmiş yıl zararlarının mahsup edilmesi nedeniyle dağıtılabilir kar bulunmadığından kar dağıtımı yapılmaması oy birliği ile kabul edildi.

4- Türk Ticaret Kanunu?nun 363. Maddesine göre yıl içerisinde mevcut yönetim kurulu üyeleri tarafından ilk genel kurula kadar görev yapmak ve selefinin süresini tamamlamak üzere atanmış Bağımsız yönetim kurulu üyesi Murat Memioğlu?nun ve Yönetim kurulu üyesi olarak Ceyhan Aral?ın atanması hususu, oy birliği ile kabul edildi.

5- Yönetim Kurulu kararı ile, Sermaye Piyasası Mevzuatı ve 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanununun 399.ncu maddesi uyarınca, 2013 yılına ait Denetçi ve Topluluk Denetçisi (Bağımsız Denetim Şirketi) olarak seçilen ?Bilgili Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş.? nin seçimi Genel Kurul?un onayına sunulmuş olup, yapılan oylama sonucu oy birliği ile kabul edildi.

6- Sermaye Piyasası Kurulu?nun Seri: IV, No:41 Tebliği kapsamında Yönetim Kurulu tarafından hazırlanan yaygın ve süreklilik arz eden işlemlerin şartlarına ve piyasa koşulları ile karşılaştırmasına ilişkin rapor özeti hakkında bilgi verildi.

7- Sermaye Piyasası Kurulu Başkanlığı?nın 15.03.2013 tarih ve 731-2647 Sayılı İzni ile Gümrük ve Ticaret Bakanlığı İç Ticaret Genel Müdürlüğü?nün 18.03.2013 tarih ve 3068-1936 Sayılı İzni ile onaylanan esas sözleşmemizin tadil tasarısı oy çokluğuyla kabul edildi.

8- Yönetim Kurulu Üyelerine ?Huzur Hakkı? olarak aylık brüt 900,00 TL, ücret ödenmesi hususu oybirliği ile kabul edildi.

9- İhlas Madencilik A.Ş. Genel Kurulunun Çalışma Esas ve Usulleri Hakkında İç Yönergesi onaylanarak yürürlüğe konuldu.

10-Yönetim Kurulu üyelerine, T.T.K.?nun 395 ve 396 maddelerinde yazılı muameleleri yapabilmeleri için yetki hususu Genel Kurul'un onayına sunuldu oy birliği ile kabul edildi.

Ayrıca 2012 yılı içerisinde bağış yapılmadığı, Şirketin 3. kişiler lehine verdiği teminat rehin ve ipotekler ile yenilenen Kurumsal Yönetim İlkelerine Uyum Raporu hakkında Genel Kurul'a bilgi verildi.

Alınan Kararlar Arasında Ticari Ünvana İlişkin Ana Sözleşme Tadili Hususu Var mı? Hayır

Alınan Kararlar Arasında Faaliyet Konusuna İlişkin Ana Sözleşme Tadili Hususu Var mı? Evet

Alınan Kararlar Arasında Şirket Merkezine İlişkin Ana Sözleşme Tadili Hususu Var mı? Hayır

Nakit Kar Payı Ödeme Şekli Nakit Temettü Ödenmeyecek

Pay Grup Bilgileri 1 TL Nominal Değerli Paya Ödenecek Nakit Kar Payı - Brüt (TL) 1 TL Nominal Değerli Paya Ödenecek Nakit Kar Payı - Net (TL)

IHMAD(Eski),TRAOKANT91B5 0,0000000 0,0000000

Pay Biçiminde Kar Payı Dağıtılacak mı? Hayır

http://kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bildirim.aspx?id=270312

IMKB

(29/03/2013 - 19:19:17)

cem70
30-03-2013, 08:15
Bu Haber bizi nasil etkiler Arkadaslar?

cem70
01-04-2013, 11:47
Topik Öldümü?

selcukylm
11-04-2013, 12:18
Vay vay vayyy, güzelim İHMADım ne hallere düşmüş. Ne geleni vaaar, nede gideni.
Sahi ne oldu bizim Antepteki fabrika ve arazisinden gelen paralar? Peki Yenibosnadan?
Ya Antep elektrik idaresine itiraz ettik mi gelen ceza için, duruşmız ne zaman?
Birde ruhsat başvurularımız vardı? 21 miydi 83 müydü? MİGEM ne der acaba bir sorsak?
Birde DMT GmbH & Co 'yu arasak bizim fizibilite ve potansiyeller konusunda bir bilgi verirlermi? Salihlide mi çalışıyorlardı? Yada çalışıyorlar mı?
İyisi mi bu sorularımızı derleyip şirketin kapısını çalalım, ''Selamün aleküm'' deyip bir bilgi isteyelim. Seve sevine ilgilenip yatırımcısını aydınlatırlar elbette.
...
Kafadaki sorular çok olunca yazıdaki soru işaretleri de haliyle fazla oluyor.
Ne ettin bana böyle İHMAD ???
...
Yatırımcı dostu şirket yazıp gugıl amcada bir aratacağım, bakalım ne diyecek, senden bahsedecekmi?
...
Kahvenin tadı kaçtı eyice...
...
AMA...

tavana-tabana
12-04-2013, 10:03
tavana gidiyor kimse yok
ytd.

Z&M
12-04-2013, 10:05
tavana gidiyor kimse yok
ytd.
bir çok kişiyi buralar kesmediği için takip ihtiyacı duymuyordur hele bir 2 haneli rakamlara gelsin ondan sonra bakın görün burası nasıl dolup taşıyor

tavana-tabana
12-04-2013, 10:10
tavan dedikten sonra ziyaretçi sayısı arttı :)

tavana-tabana
12-04-2013, 10:12
ihlaslarda pimi çektiler gibi.

arsevi
12-04-2013, 10:16
Arkadaslar tavanda bekleyen lot sayisini gorebilen var mi

MARATON57
12-04-2013, 10:22
Arkadaslar tavanda bekleyen lot sayisini gorebilen var mi

38974 lot

arsevi
12-04-2013, 10:24
38974 lot

Tesekkur ederim.Ama yeteri kadar cok degil degil mi ?

arsevi
12-04-2013, 10:29
Agirlikli fiyat 4,51'de kaldi.Ikinci seans tavani 4,96
fyi..

selcukylm
12-04-2013, 11:12
Yazıyoruz, çiziyoruz.
Heyecan yapmayın arkadaşlar. Birileri 2 seans için ellerini ovuşturmaya başlamış. Tabana da baktınız mı ? :)
Ben bu tavanları hiiiiç sevmiyorum.
Son yazımdaki beklentilerimle ilgili bir haber gelmedikçe bunlar oyundan öteye gitmez.
Dönün bakın 2 yıldır yazılarıma. FALİYET.
Aksi saman alevi.
...
Sorularımızın bir kısmı birkaç gönderi yukarıda.
KAP açık, bekliyorum.

mselim123
12-04-2013, 12:26
bu da açığa satışlar arkadaşlar her daim dikkatli olmak gerekli bence

İHLAS MADENCİLİK 10.000,00 4,57
İHLAS MADENCİLİK 13.900,00 4,42
İHLAS MADENCİLİK 2.500,00 4,64
İHLAS MADENCİLİK 2.500,00 4,43
İHLAS MADENCİLİK 3.500,00 4,39
İHLAS MADENCİLİK 14.000,00 4,53
İHLAS MADENCİLİK 17.500,00 4,40
İHLAS MADENCİLİK 500,00 4,56
İHLAS MADENCİLİK 20.500,00 4,61
İHLAS MADENCİLİK 10.000,00 4,59
İHLAS MADENCİLİK 18.200,00 4,48
İHLAS MADENCİLİK 9.700,00 4,41
İHLAS MADENCİLİK 49.992,00 4,65
İHLAS MADENCİLİK 7.500,00 4,52
İHLAS MADENCİLİK 11.000,00 4,60
İHLAS MADENCİLİK 500,00 4,50
İHLAS MADENCİLİK 5.000,00 4,47
İHLAS MADENCİLİK 11.045,00 4,51
İHLAS MADENCİLİK 2.500,00 4,38
İHLAS MADENCİLİK 5.000,00 4,54
İHLAS MADENCİLİK 7.500,00 4,49
İHLAS MADENCİLİK 1.000,00 4,62

toplam 223936 lot açığa satış bunun ne anlama geldiğini yorumlaya bilecek vardır heralde

arsevi
12-04-2013, 12:55
Tavanda kac lot var gorebilen var mi ?

mselim123
12-04-2013, 12:57
tavan bekleyen emir sayısı17 bin 1. seansın sonuna doğru 140 bin olduydu demki emirlerin çoğu 1 seanslık mış

arsevi
12-04-2013, 12:59
tavan bekleyen emir sayısı17 bin 1. seansın sonuna doğru 140 bin olduydu demki emirlerin çoğu 1 seanslık mış

Tesekkur ederim..

arsevi
12-04-2013, 13:01

Tesekkur ederim..

sanane03
15-04-2013, 15:20
artog gibi bvi ruhsat onaylansa görecxez bakalımm...

fiilimsiler
15-04-2013, 18:21
yine dönüyor gibi bişeyler ama hayırlısı ytd

mssm
17-04-2013, 21:29
Vay vay vayyy, güzelim İHMADım ne hallere düşmüş. Ne geleni vaaar, nede gideni.
Sahi ne oldu bizim Antepteki fabrika ve arazisinden gelen paralar? Peki Yenibosnadan?
Ya Antep elektrik idaresine itiraz ettik mi gelen ceza için, duruşmız ne zaman?
Birde ruhsat başvurularımız vardı? 21 miydi 83 müydü? MİGEM ne der acaba bir sorsak?
Birde DMT GmbH & Co 'yu arasak bizim fizibilite ve potansiyeller konusunda bir bilgi verirlermi? Salihlide mi çalışıyorlardı? Yada çalışıyorlar mı?
İyisi mi bu sorularımızı derleyip şirketin kapısını çalalım, ''Selamün aleküm'' deyip bir bilgi isteyelim. Seve sevine ilgilenip yatırımcısını aydınlatırlar elbette.
...
Kafadaki sorular çok olunca yazıdaki soru işaretleri de haliyle fazla oluyor.
Ne ettin bana böyle İHMAD ???
...
Yatırımcı dostu şirket yazıp gugıl amcada bir aratacağım, bakalım ne diyecek, senden bahsedecekmi?
...
Kahvenin tadı kaçtı eyice...
...
AMA...

bu sorulara yakın zamanda cevap bulucaz sn selcukylm, araştırma geliştirme çalışmaları devam :) genel ihlas kağıtları için....azzz kaldı,,,,

saygılar,,,,

hacıdayı
19-04-2013, 15:30
stanbul 23. Ağır Ceza Mahkemesi, Galip Öztürk ile 70 sanığın yargılandığı "suç örgütü" davasını karara bağladı.

Kararı okuyan mahkeme başkanı, tutuklu sanıklar Galip Öztürk, Erdem Yücel ve Cengiz Kaya'nın tahliye edildiğini bildirdi. Ancak Öztürk, yargılandığı bir başka davada aldığı ceza nedeni ile tutuklu kalmaya devam edecek.

selcukylm
19-04-2013, 15:45
stanbul 23. Ağır Ceza Mahkemesi, Galip Öztürk ile 70 sanığın yargılandığı "suç örgütü" davasını karara bağladı.

Kararı okuyan mahkeme başkanı, tutuklu sanıklar Galip Öztürk, Erdem Yücel ve Cengiz Kaya'nın tahliye edildiğini bildirdi. Ancak Öztürk, yargılandığı bir başka davada aldığı ceza nedeni ile tutuklu kalmaya devam edecek.

Bir bağlantı kuramadım ?
Bilmediğimiz bir ilişki mi var?

tornacı16
19-04-2013, 17:20
burda kimse yok, hımm kagıt toplanmıs baya

smg66
19-04-2013, 21:33
iyi kimsecikler yok burda argotta 4 üstünde 500 kişi oldu,sonra cork tabiki,buraya doluşurlar herhalde 9-10 larda..

tracid22
19-04-2013, 22:01
artışın sebebi nedir acaba?

tinte
23-04-2013, 11:08
Selam arkadaslar hissedeki beklenti nedir acaba?
Bir miktar almayi düsünüyorum !
Saygilar

fiilimsiler
28-04-2013, 19:34
çok değişken uradan 1 lra olursada şaşmam 25 lira olursada şaşmam. Enteransın ihmad. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değil...

selcukylm
08-05-2013, 10:29
Bu sayfa ile sınırlı kalmayın arkadaşlar ( izleyiciler ), 3- 5 sayfa en azından zahmet edip bir geriye dönük okuyun.
Yatırım tavsiyesidir:)

SULT
08-05-2013, 13:22
5.24 e kadar ne zaman verdiler en düşük 5.24 gözüküyor

selcukylm
08-05-2013, 14:07
5.24 e kadar ne zaman verdiler en düşük 5.24 gözüküyor

Gözle kaş arası :)

Z&M
10-05-2013, 14:25
iyi kimsecikler yok burda argotta 4 üstünde 500 kişi oldu,sonra cork tabiki,buraya doluşurlar herhalde 9-10 larda..

birkaç sayfa önce yazmıştım

bir çok kişiyi buralar kesmediği için takip ihtiyacı duymuyordur hele bir 2 haneli rakamlara gelsin ondan sonra bakın görün burası nasıl dolup taşıyor

sontakipci
10-05-2013, 14:29
birkaç sayfa önce yazmıştım

beklenti varmı yoksa teknik vs gibi işlemlere dayanarak mı 2 haneli rakamlar diyorsunuz biraz açıklayabilirmisiniz.Gerçi garanti net alıcı gibi takaslarda ama siz bir yön verirseniz sevinirim ytd

daihan
10-05-2013, 14:29
Ne oluyor bu hisseye açıklayacak olan varmı?

Maranello_7
10-05-2013, 14:36
Ne oluyor bu hisseye açıklayacak olan varmı?

Hareket için bişey mi olması lazım illa? :)

daihan
10-05-2013, 14:43
Hareket için bişey mi olması lazım illa? :)

:D:) Hiç durmuyor; 2 ileri 2 geri; sonra başa dönüyor. Hareket fazla, fazla dalgalı ise; ben kıyılarda yüzeyim:) Usta sörfçülere bırakayım maaeeecerayı dediydim:)

Maranello_7
10-05-2013, 15:07
:D:) Hiç durmuyor; 2 ileri 2 geri; sonra başa dönüyor. Hareket fazla, fazla dalgalı ise; ben kıyılarda yüzeyim:) Usta sörfçülere bırakayım maaeeecerayı dediydim:)

Çok farklı bir hisse gerçekten :) Dediğiniz gibi fazla dalgalı ve defter değerinin 8.5 katı üzerinden işlem gören bir şirket, biraz yürek istiyor o yüzden işlem yapmak. Her ne kadar pek çok maden arama ruhsatı olsa da faaliyet olmadığı sürece kısa vadede pek bir anlamı yok. O kadar da güzel bir hikaye ki yani, her daim reklamı yapılabilecek, müşterisi bol olabilecek ve fiyat bakımından sınırı olmayan bir hikaye. Pişir pişir yedir, artanı temcit pilavı gibi ısıt bidaha yedir. Tam bir yılan hikayesi. Ömrüm bu filmin sonunu görmeye yetecek mi acaba bakalım :)

smg66
10-05-2013, 22:25
6 dan aşağı pek istemiyor ,demekki 7 üstü görecek,üç vakte kadar.bekleyelim bakalım..zaten bu haftalık %25 yakın yaptı,bi o kadar daha yapsa 7500 görür gibi duruyor,2nci günede bırakmıyor,günlük çift tavan bitiriyor işi bi günde..

tkaragoz
10-05-2013, 22:31
Selam arkadaslar hissedeki beklenti nedir acaba?
Bir miktar almayi düsünüyorum !
Saygilar

Beklenti:
İhlas KY madenini bulacak.
Bu maden öyle bir şey ki; 1'e en az 4-5 veriyor.
Mesela: 7-8 liradan alıyorsun. 1 haftada 4 lira. Sonra sen satıyorsun şimdi 6 lira. Baktılar alıcı gelmedi 2 ay sonra 16 lira.

Bu kağıdın beklentisi de böyle bir şeydir işte. :he:

ruhr
10-05-2013, 22:33
6 dan aşağı pek istemiyor ,demekki 7 üstü görecek,üç vakte kadar.bekleyelim bakalım..zaten bu haftalık %25 yakın yaptı,bi o kadar daha yapsa 7500 görür gibi duruyor,2nci günede bırakmıyor,günlük çift tavan bitiriyor işi bi günde..

ihlas madencilik şu anda aktif olarak maden çıkarıyormu? Çıkarmıyorsa hisseleri neden yükseliyor muhtemelen spek diyeceksiniz
küçük yatırımcı aktif olarak maden çıkarmayan bir hisseyi neden alır

accx
13-05-2013, 16:27
***IHMAD***İHLAS MADENCİLİK A.Ş.( Gelir Tablosu )

***IHMAD***İHLAS MADENCİLİK A.Ş.( Gelir Tablosu )
Kapsamlı Gelir Tablosu

Dipnot Referansları Cari Dönem Önceki Dönem Cari Dönem 3 Aylık Önceki Dönem 3 Aylık

Finansal Tablo Türü Konsolide Konsolide Konsolide Konsolide

Dönem 01.01.2013-31.03.2013 01.01.2012-31.03.2012 GG.AA.YYYY - GG.AA.YYYY GG.AA.YYYY - GG.AA.YYYY

Raporlama Birimi TL TL TL TL

SÜRDÜRÜLEN FAALİYETLER

Satış Gelirleri 15 73714 305701

Satışların Maliyeti (-) 15 -91491 -521497

Ticari Faaliyetlerden Brüt Kar (Zarar) -17777 -215796

Faiz, Ücret, Prim, Komisyon ve Diğer Gelirler

Faiz, Ücret, Prim, Komisyon ve Diğer Giderler (-)

Finans Sektörü Faaliyetlerinden Brüt Kar (Zarar)

BRÜT KAR/ZARAR -17777 -215796

Pazarlama, Satış ve Dağıtım Giderleri (-) 16 -1566 -9452

Genel Yönetim Giderleri (-) 16 -764565 -1034230

Araştırma ve Geliştirme Giderleri (-)

Diğer Faaliyet Gelirleri 18 961746 185751

Diğer Faaliyet Giderleri (-) 18 -109239 -316465

FAALİYET KARI/ZARARI 68599 -1390192

Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımların Kar/Zararlarındaki Paylar

Esas Faaliyet Dışı Finansal Gelirler 19 520150 217958

Esas Faaliyet Dışı Finansal Giderler (-) 20 -106113 -100193

SÜRDÜRÜLEN FAALİYETLER VERGİ ÖNCESİ KARI/ZARARI 482636 -1272427

Sürdürülen Faaliyetler Vergi Gelir/Gideri 19412 436252

- Dönem Vergi Gelir/Gideri 21

- Ertelenmiş Vergi Gelir/Gideri 21 19412 436252

SÜRDÜRÜLEN FAALİYETLER DÖNEM KARI/ZARARI 22 502048 -836175

DURDURULAN FAALİYETLER

DURDURULAN FAALİYETLER VERGİ SONRASI DÖNEM KARI/ZARARI

DÖNEM KARI/ZARARI 502048 -836175

DİĞER KAPSAMLI GELİR:

Finansal Varlıklar Değer Artış Fonundaki Değişim

Duran Varlıklar Değer Artış Fonundaki Değişim

Finansal Riskten Korunma Fonundaki Değişim

Yabancı Para Çevrim Farklarındaki Değişim

Emeklilik Planlarından Aktüeryal Kazanç ve Kayıplar

Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Ortaklıkların Diğer Kapsamlı Gelirlerinden Paylar

Diğer Kapsamlı Gelir Kalemlerine İlişkin Vergi Gelir/Giderleri

DİĞER KAPSAMLI GELİR (VERGİ SONRASI)

TOPLAM KAPSAMLI GELİR 502048 -836175

Dönem Karı/Zararının Dağılımı

Azınlık Payları 14 -41316 -428

Ana Ortaklık Payları 22 543364 -835747

Toplam Kapsamlı Gelirin Dağılımı

Azınlık Payları 22 -41316 -428

Ana Ortaklık Payları 22 543364 -835747

Hisse Başına Kazanç 22 0,0068 -,0105

Seyreltilmiş Hisse Başına Kazanç

Sürdürülen Faaliyetlerden Hisse Başına Kazanç 22 0,0068 -,0105

Sürdürülen Faaliyetlerden Seyreltilmiş Hisse Başına Kazanç

http://kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bildirim.aspx?id=280895

BIST

(13/05/2013 - 17:22:27)

accx
13-05-2013, 16:28
***IHMAD***İHLAS MADENCİLİK A.Ş.( Bilanço )

***IHMAD***İHLAS MADENCİLİK A.Ş.( Bilanço )
Bilanço

Dipnot Referansları Cari Dönem Önceki Dönem

Finansal Tablo Türü Konsolide Konsolide

Dönem 31.03.2013 31.12.2012

Raporlama Birimi TL TL

V A R L I K L A R

DÖNEN VARLIKLAR 26599382 17683690

Nakit ve Benzerleri 4 204434 165906

Finansal Yatırımlar 5 102856 102856

Ticari Alacaklar 6 914654 677858

-İlişkili Taraflardan Ticari Alacaklar 758348 454884

-Diğer Ticari Alacaklar 156306 222974

Finans Sektörü Faaliyetlerinden Alacaklar

Diğer Alacaklar 7 20863680 12117158

-İlişkili Taraflardan Diğer Alacaklar 20841325 12094803

-Diğer Alacaklar 22355 22355

Stoklar 8 343720 343720

Canlı Varlıklar

Diğer Dönen Varlıklar 13 4170038 4276192

(Ara Toplam) 26599382 17683690

Satış Amacıyla Elde Tutulan Duran Varlıklar

DURAN VARLIKLAR 35824520 44098757

Ticari Alacaklar

Diğer Alacaklar 7 223639 223639

Finansal Yatırımlar 5 183608 183608

Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımlar

Canlı Varlıklar

Yatırım Amaçlı Gayrimenkuller 9 12535958 20750192

Maddi Duran Varlıklar 10 894581 965979

Maddi Olmayan Duran Varlıklar 11 11878544 11881963

Şerefiye 6790465 6790465

Ertelenmiş Vergi Varlığı 21 3317725 3302911

Diğer Duran Varlıklar 13

TOPLAM VARLIKLAR 62423902 61782447

K A Y N A K L A R

KISA VADELİ YÜKÜMLÜLÜKLER 6313192 5921733

Finansal Borçlar

Diğer Finansal Yükümlülükler

Ticari Borçlar 6 3822770 3761486

-İlişkili Taraflara Borçlar 1331063 1321678

-Diğer Ticari Borçlar 2491707 2439790

Diğer Borçlar 7 17400 12400

Finans Sektörü Faaliyetlerinden Borçlar

Devlet Teşvik ve Yardımları

Dönem Karı Vergi Yükümlülüğü

Borç Karşılıkları

Diğer Kısa Vadeli Yükümlülükler 13 2473022 2147865

(Ara Toplam) 6313192 5921733

Satış Amacıyla Elde Tutulan Duran Varlıklara İlişkin Yükümlülükler

UZUN VADELİ YÜKÜMLÜLÜKLER 597350 849402

Finansal Borçlar

Ticari Borçlar

Diğer Borçlar

Borç Karşılıkları

Çalışanlara Sağlanan Faydalara İlişkin Karşılıklar 98080 86964

Ertelenmiş Vergi Yükümlülüğü 21 242616 247214

Diğer Uzun Vadeli Yükümlülükler 13 256654 515224

Ö Z K A Y N A K L A R 55513360 55011312

ANA ORTAKLIĞA AİT ÖZKAYNAKLAR 56610141 56066777

Ödenmiş Sermaye 14 79542538 79542538

Sermaye Düzeltmesi Farkları 14 70140548 70140548

Karşılıklı İştirak Sermaye Düzeltmesi (-)

Diğer Sermaye Yedekleri 14 7856558 7856558

Hisse Senedi İhraç Pirimleri 14 27669 27669

Değer Artış Fonları

Yabancı Para Çevrim Farkları

Kardan Ayrılan Kısıtlanmış Yedekler 14 1510885 1510885

Geçmiş Yıllar Kar/Zararları 14 -103011421 -96029068

Net Dönem Karı/Zararı 22 543364 -6982353

AZINLIK PAYLARI 14 -1096781 -1055465

TOPLAM KAYNAKLAR 62423902 61782447

http://kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bildirim.aspx?id=280894

BIST

(13/05/2013 - 17:22:26)

accx
13-05-2013, 16:28
***IHMAD***İHLAS MADENCİLİK A.Ş.( Faaliyet Raporu )

01/01/2013 - 31/03/2013 döneminine ait faaliyet raporumuz ilişikte pdf dosya olarak verilmektedir.

http://kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bildirim.aspx?id=280899

BIST

(13/05/2013 - 17:22:47)

accx
13-05-2013, 16:29
*ihlas madencilik'in 2013 yılı ilk çeyrekte konsolide net dönem karı 543.364 tl(önceki -835.747 tl)

(13/05/2013 - 17:23:10)

daihan
14-05-2013, 09:22
Nihat doğan demiş ya; Bunca yıllık hamamcıyım böyle kağıt görmedim:D:))) Nedir bu arkadaş. YTD.

ykskli
14-05-2013, 12:38
petrol işine girsene be ihlasssssssssssssssssss

SULT
15-05-2013, 09:17
Çok hızlı yükselip çok hızlı düşebiliyor.Yorum yapana kadar bile fiyatlar çok farklı yerlere gidebiliyor. İnsanın diken üstünde tutuyor.ytd

yoktur
15-05-2013, 10:48
mucahit örenin ayak oyunları,
neden iheva yükselmiyor sonuçta %99 ihevaya ait,
yönlendirme gibi olmasın.

karacengiz
15-05-2013, 11:19
onlar ky elindeki ihevayı yükseltmezler kendi elindeki ihmadı yükseltirler belki bir kaç saf avlarız niyetiyle malı yukarda teslim edip aşağıya salar beklerler nil nehrindeki timsah gibiler bunlar......p ler

daihan
15-05-2013, 11:29
Yorum yapacak bir arkadaş yok mu? bu hisseye ait:) Yine av mı var ?

mg_gursoy
15-05-2013, 13:09
Arkadaşlar Buradaki psikolojik savaşı kazanmak için çelikten sinirleriniz olmalı..şimdi hisse de olan var ,ve Almayı düşünen var ..zararda olan var ..4 lerden alıpta şimdi % 50 kaarda olan var..Kime göre yorum istiyorsunuz arkadaşım..?
Acizane fikrim ;şuanki mesele Hem ağlarım hem çıkarım ..Filmin sonunu siz zaten biliyorsunuz ..Hem düşerim Hem AĞLATIRIM..
Küçük yatırımcının Temkinli yaklaştığı her kağıt yavaş yavaş çıkar.. Nasıl çıkar onu da biliyorsunuz..sonra çıkıyor olması güven verir ve benim gibi SZNLR atlar.Sonrası burası ağlama duvarı olur ..yok şuraya şikayet yok buraya şikayet edelim uzaaar gider...... Sonuç mu? Siz zaten her şeyi biliyorsunuz..:) Kesinlikle yatırım tavsiyesi değil sesli düşünme yöntemidir..Kimsenin kaarına ya da zararına ortak değilim...YTD

daihan
15-05-2013, 13:38
Arkadaşlar Buradaki psikolojik savaşı kazanmak için çelikten sinirleriniz olmalı..şimdi hisse de olan var ,ve Almayı düşünen var ..zararda olan var ..4 lerden alıpta şimdi % 50 kaarda olan var..Kime göre yorum istiyorsunuz arkadaşım..?
Acizane fikrim ;şuanki mesele Hem ağlarım hem çıkarım ..Filmin sonunu siz zaten biliyorsunuz ..Hem düşerim Hem AĞLATIRIM..
Küçük yatırımcının Temkinli yaklaştığı her kağıt yavaş yavaş çıkar.. Nasıl çıkar onu da biliyorsunuz..sonra çıkıyor olması güven verir ve benim gibi SZNLR atlar.Sonrası burası ağlama duvarı olur ..yok şuraya şikayet yok buraya şikayet edelim uzaaar gider...... Sonuç mu? Siz zaten her şeyi biliyorsunuz..:) Kesinlikle yatırım tavsiyesi değil sesli düşünme yöntemidir..Kimsenin kaarına ya da zararına ortak değilim...YTD

Teşekkür ederim. almim mi şimdi :D:) şakaydı ha... Bu kağıt tehlikeli bir kağıt ama aldım:) hırsıma yenik düştüm. Sonuçlarına da razıyım. YTD değildir, olamaz da; tavsiyem olsaydı vermezdim de zaten:)

mg_gursoy
15-05-2013, 15:15
Sevgili speğimiz ikinci seansın başından beri kağıdı öyle bir nokta da tutuyorki alsan alınmaz satsan alınmaz... YTD

AUDİ+
15-05-2013, 19:09
Vay ihmadın spekülatörü vay bu yükselişlerden anlaşılıyorki ilk tur pek ekmek yiyemedi ikinci tur yükseliş sergiliyor........

mssm
15-05-2013, 19:29
Vay ihmadın spekülatörü vay bu yükselişlerden anlaşılıyorki ilk tur pek ekmek yiyemedi ikinci tur yükseliş sergiliyor........

:))) 2.tur bitmek üzere sn AUDİ+ :))) 3.turun başında görüşelim ama,,,,,

AUDİ+
15-05-2013, 19:31
:))) 2.tur bitmek üzere sn AUDİ+ :))) 3.turun başında görüşelim ama,,,,,

Ama mümkünse bu hissede hiç görüşmeyelim..:he::he:

ardala08
16-05-2013, 01:29
Bu adi insanların kağıtlarında mantık aramayın...benim şahsi fikrim ytd hiç bulaşmayın amac bu zaten gel gel yapıyorlar...maden cıkardıgı falan yok...ruhsatı cok 2008 kap haberlerıne bakın 12 milyar dolarlık madenı yıl sonu cıkarıyoruz diyorlar...hadi aksamalar oldu ulan yıl 2013 be halen bir sey yok...ayrıca ihave yuzde 80 sahıbı bu sırketın 0.62 kurus yukselmıyor kıpırdamıyor neden aynı zamanda yuzde 80 de halka acık o yuzden mantık teknık falan hıkaye ihlas demek yalan dolanın kitabını yazmak demek bence bunlardan gelecek para gelmesın haramdır benım şahsi gorusumde verdim ıhaveyı bır daha asla almam da tavsıyede etmem B-U-L-A-S-M-A-Y-I-N...

KUMAR SEVENLER HEMEN ALABILIR DAHA RİSKLİ KUMAR KAĞITI BIST DE BULAMAZSINIZ... :p

ruhr
16-05-2013, 01:49
Bu adi insanların kağıtlarında mantık aramayın...benim şahsi fikrim ytd hiç bulaşmayın amac bu zaten gel gel yapıyorlar...maden cıkardıgı falan yok...ruhsatı cok 2008 kap haberlerıne bakın 12 milyar dolarlık madenı yıl sonu cıkarıyoruz diyorlar...hadi aksamalar oldu ulan yıl 2013 be halen bir sey yok...ayrıca ihave yuzde 80 sahıbı bu sırketın 0.62 kurus yukselmıyor kıpırdamıyor neden aynı zamanda yuzde 80 de halka acık o yuzden mantık teknık falan hıkaye ihlas demek yalan dolanın kitabını yazmak demek bence bunlardan gelecek para gelmesın haramdır benım şahsi gorusumde verdim ıhaveyı bır daha asla almam da tavsıyede etmem B-U-L-A-S-M-A-Y-I-N...

KUMAR SEVENLER HEMEN ALABILIR DAHA RİSKLİ KUMAR KAĞITI BIST DE BULAMAZSINIZ... :p

hiç olmazsa şu mübarek şirket ismini değiştirseler

ayhansensoy
16-05-2013, 16:34
Kapanışı gördünüz mü, bu kağıdı ya alırsın ya satarsın. Bu kağıtla oyun olmaz vallahi çarpar.

mg_gursoy
16-05-2013, 16:50
Kapanışı gördünüz mü, bu kağıdı ya alırsın ya satarsın. Bu kağıtla oyun olmaz vallahi çarpar.

Adam ne savaş verdi akşama kadar ne kadar dökerim diye...40 defa elim sata gitti ...Ama bir kuvvet bana sattırmadı..Fakat yolu uzunsa bu hareketler çokca devam edecektir...YTD...Hissede olanlara bu mübarek günde sabır diliyor kandilinizi kutluyorum.

ayhansensoy
16-05-2013, 19:55
Regaib Kandilinizi kutluyorum.

daihan
17-05-2013, 10:35
Sizce Şu an ne oluyor hissede :) Bilgi verecek yok mu? Bu hisseye beni heyecanlandırıyor:=

piyanist
17-05-2013, 10:45
Sizce Şu an ne oluyor hissede :) Bilgi verecek yok mu? Bu hisseye beni heyecanlandırıyor:=

Bir anda taban da yapar tavanda...Şu an için hereketlerinde temel yok...Spek karar verir yönüne...

daihan
17-05-2013, 10:50
Bir anda taban da yapar tavanda...Şu an için hereketlerinde temel yok...Spek karar verir yönüne...

:) Eyvallah. İçimde bir tavan yapar gibi his var; ama güven yok. YTD değildir. Teşekkür ederim.

SULT
17-05-2013, 13:54
Tavan mı yapar taban mı yapar belli değil. Ne kadar değişken bir hisse. İnsanı diken üstünde tutuyor.ytd

daihan
17-05-2013, 14:29
Tavan mı yapar taban mı yapar belli değil. Ne kadar değişken bir hisse. İnsanı diken üstünde tutuyor.ytd

speğimizin bugün havası yok:) Diken üzerinde bekliyorduk oysa:D

cografix
17-05-2013, 17:12
devamlı emir iptali yapınca sapıtıyor.Rakibim var zannediyor.Eli ayağına dolaşıyor.Oraya buraya götürüyor kağıdı.

mavikurt006
20-05-2013, 11:55
Hısse ölü taklıdı yapıyor.ama yınede helal olsun sağlam durdu.

ayhansensoy
21-05-2013, 19:55
Hısse ölü taklıdı yapıyor.ama yınede helal olsun sağlam durdu.

Ölü taklidi yapmıyor, ölü zaten.

selcukylm
21-05-2013, 21:18
Ölü ha ? :)
Şirket belki evet, ancak hisse için bu yorumu yapmadan dönüp bir grafiğine bakın isterseniz. Bu nasıl ölüyse oturup oturup kalkan :)))

selcukylm
22-05-2013, 13:48
Ölmüş (müş )...

SULT
22-05-2013, 13:52
Bu hisseyi sekiz tl den dörte kadar soluksuz verdiler ki, o yüzden giderken bile tam sevinemiyorum.ytd

selcukylm
22-05-2013, 14:54
Yazacak çok şey var da ...
İhmad bana borsayı öğretti.

mg_gursoy
24-05-2013, 16:51
Nasıl bir hisse Hergün yükseliyor forumunda kimse yok..herkes sessiz sesiz izliyor..Demek ki kimse yok o zaman acizane görüşüm daha götürürler Bu IH-MAD ......,Demek ki ky sütten ağzı yanınca yoğurdu üfleyerek yiyor... MR SPAK istediği kadar Sazan bulamadı herhalde..E Napacak yükseltecek indir bindir derken bizlere servis edecek en değerlisinden....YTD

spectrum
26-05-2013, 10:16
herkesin fikri aynı...
yani bir tuzak..
ve tekrar hissenin kısa sürede tabanları çekmesi..
eğer böyleyse filmin sonu..yazık...
ama ya film yeni başlıyorsa...
çünkü sürekli şu sıra alan kazanıyor..
böyle bir şeyin amacı 2 dir..
ya sazan çekme..
ya da döküp bir iki haberle tavan serisi yapması..
açıkcası merakla izliyorum...
ihlas yeniden sahne alacakmı???

mg_gursoy
28-05-2013, 18:37
Arkadaşlar dün ve bu gün bizim AAHHHH- MAD abilerinden ve kardeşlerinden ayrıştı..Artık herkes kendi başının çaresine baksın der gibiydi..Belkide herkes kendi yoluna baksın mesajı verdi ...Ama biliyorsunuz ki bunlar Ih-latarak ah-latarak para kazanan şirketler..Dikkatli olmakta fayda var...Bir de gün içi güzel trade imkanı veriyor yapabilene...YTD

selcukylm
14-06-2013, 14:34
...
''Yıllar yılı ben bu aşk ile yaşadım
Bir gün anlarsın diye çok bekledim.
Sırtımdaki bu yükü sabırla taşıdım,
Bir gün alırsın diye çok bekledim.''
...

Çok bekledim. ÇOK.
Bir haber, haydi...

altınboğa
21-06-2013, 17:08
bu topğe nolmuş zor buldum, yzanda yok???? cezalı mı????????????

karacengiz
21-06-2013, 17:16
Ne biçim kağıt bu olayı ne??
anladığım kadarıyla,
"Gel gel gel ne olursan ol yine gel hiç lotun yoksa sana lot verelim paran yoksa donun var hele bi gel çare çok kenelerde çare tükenmez.. " işte bunun olayı hikayesi bu

onurhaydar
21-06-2013, 18:54
dün 7,30 dan verdim endeksten korkup şansım yok satmasak düşer....

daihan
28-06-2013, 14:18
Yorum yapacak yokmu :) Bütün bildiklerimi altüst etti bu IHMAD! Üstatlar bir yorum yapsa! SPAK burdan vermez heralde, bu kadar durup, düşüşlerde bu kadar sıkıntı yaşayıp, ucuza vermez heralde.

daihan
28-06-2013, 14:22
Yorum yapacak yokmu :) Bütün bildiklerimi altüst etti bu IHMAD! Üstatlar bir yorum yapsa! SPAK burdan vermez heralde, bu kadar durup, düşüşlerde bu kadar sıkıntı yaşayıp, ucuza vermez heralde.
Not:) YTD değildir. Belki de verir. Kim bilir. Ama bu YTD değildir.

daihan
01-07-2013, 09:41
Yok böyle bir hisse. Gerçekten çok ilginç bir SPAG :) var. Müthiş Sabırlı, aç gözlü değil. Böyle SPAG düşman başına :) Neyse, YTD değildir.

daihan
01-07-2013, 13:48
:) gelip gidip bu hisseye bakıyorum. Çarpılasım var sanırım. Niye kimse yorum yapmıyor? %10 küsür arttı kağıt, tek yorum yok.

SULT
01-07-2013, 14:06
Daha önce yaşadıklarımdan dolayı bu hissede yorum yapmaya korkuyorum.Yukarı çok sert çıktığı gibi aşağı da çok sert iniyor.ytd

ahmetkoç
04-07-2013, 15:43
babalardan güzel bir hareket bekliyoruz.Allah rızası için

ahmetkoç
09-07-2013, 09:09
bu nasıl bir vurgundu 9.18 den 9.72 ye birden 9,46 ve şorrrrrrr.ramazanın ilk günü güzel vurgun hayırlı ramazanlar

SULT
15-08-2013, 11:28
kağıdı kendi haline mi bıraktılar yada bilançoyu mu bekliyor?ytd

SULT
16-08-2013, 09:47
Ben de kağıtla uykuya geçtim ama kış uykusu mu yoksa yaz uykusu mu göreceğiz.ytd

SULT
19-08-2013, 10:13
Eğer bir lotla seansı kapatırsak rekor kırmış olacağız.ytd

tüyoman
01-09-2013, 10:24
30 kuruşluk kağıt 9 lira olmuş iyi duruyor buralarda..

selcukylm
03-10-2013, 16:49
Topikte son mesajdan bu güne 1 ayıdan fazla zaman geçmiş.
Zamanında günde 10 sayfanın üstünde yazı yazıldığı günleri bilirim.
...
Hüüürpp peeah, kahvem köpüklüsünden :)

hakihaki
04-10-2013, 12:50
Slm Selcuk Bey. Bu hisse hakkindaki düsüncelerinizi ögrenebilirmiyim.

SULT
11-10-2013, 19:47
Yedisi ile onun da iheva toplam iki milyon üç yüz bin adet ihmad hisse senedi satışı yaparak ortaklıktaki payını düşürmüş bu ne demek? Hisseyi nasıl etkiler? Bilgi verebilecek olan varsa memnun olurum.ytd

selcukylm
15-10-2013, 21:19
Yedisi ile onun da iheva toplam iki milyon üç yüz bin adet ihmad hisse senedi satışı yaparak ortaklıktaki payını düşürmüş bu ne demek? Hisseyi nasıl etkiler? Bilgi verebilecek olan varsa memnun olurum.ytd

Kademelerde 300-500 lot olan hissede iki küsür milyon lot satış yapıldı ha?
Kime satıldı bu 2 küsür milyon lot?
Hissenin birkaç ay önce sekizli rakamlarda dörtlü rakamlara taban taban düşüşünde kaç BİN lot ile düştü hatırlayananız var mı?
...
Peh...
...
Ben satıcı tarafındayım uzun zamandır.
Çoook daha uzun zaman önce alıcıydım.
Ancak kazmayı vurmadan ELVADA demeyi düşünmüyorum
...
Tüm ortaklarıma İyi bayramlar diliyorum. Sevdikleri ve sevenleri ile birlikte..

kaleoff
22-10-2013, 23:24
bu hissede çok kişi servet kaybedecek,tek kelime ile paravan bir şirket bir tek gram faaliyeti dahi yok patronlar 0.90 kuruştan yükseltip 9.5 tl ye kakaladılar çok dikkat..
ihlas grubu bunu hep yapıyor işleri güçleri haram paradan büyümek hayırlısı

selcukylm
23-10-2013, 09:57
Kağıt tabanda, yok mu ağlayan sızlanan?
...
Bu nasıl iş? Canı yanan yok mu?
...
Yoksa üç-beş gelenler batan geminin peşinde mi?
Ahhh İHMAD, ah. Ters düz ettin algıları :)
...
sAHİ NEDEN TABAN OLDU DERSİNİZ?

444444
23-10-2013, 10:14
Tabanda kaç lot var acaba?

drokan77
23-10-2013, 10:36
bi el atında kalksın şu taban

drokan77
23-10-2013, 12:23
ikinci seansta taban olmaz inşallah kimse yokmu bu kağıtta arkadaşlar in cin top oynuyor

nikkeyf
23-10-2013, 12:41
en son ev aletleri 2.300.000 civarı sattı, haber maber de yok, bilanço kötü gelcek desek zaten çok iyi gelmiyor, hacim de çok yüksek sayılmaz, tabanda 30 bin mal vardı en son, kokusu çıkana kadar ky alır darbeyi...

drokan77
23-10-2013, 12:48
öğlen senasında öngürün varmı üstad
en son ev aletleri 2.300.000 civarı sattı, haber maber de yok, bilanço kötü gelcek desek zaten çok iyi gelmiyor, hacim de çok yüksek sayılmaz, tabanda 30 bin mal vardı en son, kokusu çıkana kadar ky alır darbeyi...

selcukylm
23-10-2013, 13:37
23 ziyaretçi.
Sular ısınıyor...

nikkeyf
23-10-2013, 13:44
grup şirketleri al gülüm ver gülüm ilişkisi içindeler, oradan oraya transferlerle sözde helal ticaret yapıyorlar, bu temel analizim, tekniğim daha iyidir :) kademeler çıkarken cılız, düşerken yüklü malla dolduruluyor, 5,90 larda çıktığı yer olması hasebiyle destek var güçlü olmasa da, hafta içinde görüleceğini düşündüğüm 6 lı seviyelerin can sıkıcı bir şekilde uzatılması mümkün....

^^YİGİT BARAN^^
23-10-2013, 14:13
7.20 üzierinde kalmaya çalışıyor. Bu hafta merak ediyorum doğru düzgün takipçisi olmayan hissede kimi silkelediler ki acaba?

berkeri
23-10-2013, 14:37
7.20 üzierinde kalmaya çalışıyor. Bu hafta merak ediyorum doğru düzgün takipçisi olmayan hissede kimi silkelediler ki acaba?

Kimseyi silkelediği filan yok.. bence, 8 lerde filan ilgisini çekemediği ky'nin 7 lerde 6 larda acaba ilgisini çekebilirmiyim hareketleri bunlar.. 2 lerde filan çekse yine kar kardır, düşünsenize..

Yukarıda yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Üstelik hepsi hayal ürünüdür.

^^YİGİT BARAN^^
23-10-2013, 14:38
Bayramdan önceki o kadar lotu kime satabilirler ki? Al gülüm ver gülüm, sağ cepten sol cebe misali olsa gerek. Endeks toparlanıyor. Hisse ikinci seans taban yapmadı fakat 7.26 takıldı kaldı.

^^YİGİT BARAN^^
23-10-2013, 14:44
Benim düşüncem saatli bomba gibi hisse. Bulaşmak yürek ister. Üç beş birikimimizi de burada heba etmeye değmez bence. Bırakın kendileri alıp satsınlar.

fiilimsiler
23-10-2013, 18:05
Evet saatli bomba birinin elinde kaldı. Adamlar aylardır bağırıyor satış oldu diye. İhlascıların kaderi bu. Biri hareket ediyor sadece sıra kristalden sonra alet de veya ıhgzt olabilir hayırlısı. ytd

kaleoff
23-10-2013, 18:15
ihlas grubu sahibi olduğu hisselerde yatırımcıyı bitirici hareketleri devamlı yapmakta ve bu yolla tirilyonluk haram servetin sahibi durumundalar sıra holdingin en paravan kolu ihmad .. bayramdan çok önce ky teslim edildi tekrar girmezler ise çok servetler kaybedilecek dikkat

kayserili
23-10-2013, 19:58
***IHEVA* *IHMAD***İHLAS EV ALETLERİ İMALAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( Hisse Alım Satım Bildirimi )
.

***IHEVA******IHMAD***İHLAS EV ALETLERİ İMALAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( Hisse Alım Satım Bildirimi )

Ortaklığın Adresi : Mermerciler Sanayi Sitesi 7.Cad. No:12 Beylikdüzü/İstanbul
Telefon ve Faks No. : 0212 875 35 62 / 0212 875 39 87
Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su : 0212 875 35 62 / 0212 875 39 87
Yapılan Açıklama Düzeltme mi? : Hayır
Özet Bilgi : Hisse Alımı

AÇIKLAMALAR

23.10.2013 tarihinde İhlas Madencilik A.Ş. payları ile ilgili olarak 7,12-7,14 fiyat aralığından 50.000 adet alış işlemi ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte İhlas Madencilik A.Ş. sermayesindeki paylarımız/oy haklarımız 23.10.2013 tarihi itibariyle % 62,97 sınırına ulaşmıştır.

İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda verilmektedir.

İşlem Tarihi İşlemin Niteliği İşleme Konu Payların Nominal Tutarı (TL) İşlem Fiyatı (TL/Adet) İşlem Tutarı (TL) İşlemden Önce Sahip Olunan Payların Nominal Tutarı (TL) İşlemden Önce Sahip Olunan Payların Şirket Sermayesi İçindeki Payı (%) İşlem Sonrası Sahip Olunan Payların Nominal Tutarı (TL) İşlem Sonrası Sahip Olunan Payların Şirket Sermayesi İçindeki Payı (%)
23.10.2013 Alım 25000 7,12 178.000,00 50038109,72 62,91 50063109,72 62,94
23.10.2013 Alım 25000 7,14 178.500,00 50063109,72 62,94 50088109,72 62,97

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

BIST

23 Ekim 2013 17:59

kayserili
23-10-2013, 19:59
***IHMAD***İHLAS MADENCİLİK A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )
.

Ortaklığın Adresi : MERKEZ MAH. 29 EKİM CAD. İHLAS PLAZA NO:11 A/11 YENİBOSNA - BAHÇELİEVLER / İSTANBUL
Telefon ve Faks No. : 0212 454 27 60 - 0212 454 27 61
Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su : 0212 454 27 60 - 0212 454 27 61
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Açıklama mı? : Hayır
Özet Bilgi : Olağandışı Fiyat ve miktar hareketleri hk

AÇIKLAMA:

Şirketimizin, borsanızda olağandışı fiyat ve miktar hareketlerini etkileyebilecek düzeyde, henüz kamuya açıklanmamış özel bir durumun olmadığı hususunu bilgilerinize arz ederiz.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

BIST

23 Ekim 2013 17:48

.

.

Yazarlar
Aydın Eroğlu Aydın EroğluBorsaanalizci"Yine Gap'ler Oluştu!"...
Kudret Ayyıldır Kudret AyyıldırGCM Foreks"23 Ekim 2013 Forex Piyasası Parite ve Emtia Sabah Analizi"...
Arda Coşar Arda CoşarALB Menkul Değerler"PPK Toplantısı"...
Egemen Candır Egemen Candır İntegral Menkul Değerler"Merkez Bankası Beklemede"...
Mehmet Cavlı Mehmet Cavlı"Gökyüzünden Yeryüzüne Bakış"...
Adil Altaş Adil AltaşGCM Foreks"Piyasayı Anlamak"...

^^YİGİT BARAN^^
23-10-2013, 22:50
8-9 lardan yüklü satış yapıp şimdide tabandan azda olsa alıma geçmişler. Hayırdır inş. Yarın alıma devam ederek hissenin yönünü yukarı mı çevirecekler acaba? Yada oyun devam mı ediyor?

tüyoman
24-10-2013, 08:58
Üç kuruşluk kağıdın dokuzlarda olması anlamsızdı zaten sonunda balon patladı..

kaleoff
24-10-2013, 09:18
ihlasın bu sefer unutduğu muazzam iletişim gücü var.milyonlarca lotu 9.5 tl üzerinden sat göstermelik hisse alışı amaç hisseyi ağır ağır eritmek ve soruşturmadan kurtulmaktı..yatırımcısı yemedi bu fiyatlardan satabilen çok şanslı çünkü gözaltı pazarına dahi gidebilir

selcukylm
24-10-2013, 09:18
Eski günlerine döndün MAŞALLAH.

berkeri
24-10-2013, 09:33
Eski günlerine döndün MAŞALLAH.

Evet maşallah... Yanlız bakalım bu taban bozmalara, ky eski günlerdeki gibi tepki göstercek mi? YTD.

reallist
24-10-2013, 10:00
1,44 den ihlas holdin alıp 1,1 tlden yakamı zor kurtarmıştım. hepsi aynı gurubun hissesi. bugün maden yarın kola sonra gazete.

işin enteresan tarafı sabaj 7,20 tl den bi anda 6,55 tl seviyelerine gerilemesi :). sonrada göstermelik kağıdı 7,10 lara çıkarma telaşı. hani biz sağalamız düşürmeyeceğiz havası estirilmeye çalışılıyor. 4-4,5 liralarda süründüğü günleri ne çabuk unuttu. bulduğu 3-5 kilo bakırlamı bukadar pirim yaptı.

KY artık bu numaraları yutmuyor ( inşallah yutmuyordur.) bence kağıdın olması gereken seviye 5 lira. gerisi balon. aman dikkat

daihan
24-10-2013, 10:02
İki dakika başka yere dönüyorum; 6,52'den 7.02'ye çıkmış:) Bu kağıtta olanların başını başka yöne çevirmeden iyi takip etmelerini tavsiye ederim. Bu kağıtta olanların "sağlam kalb'i" artı yedekte kalp pili lazım. Caponlar:) Dünya-Ay arası köprü yaparsa; yatırım ortaklığı hisse senedini beklerim:D

selcukylm
24-10-2013, 11:00
1,44 den ihlas holdin alıp 1,1 tlden yakamı zor kurtarmıştım. hepsi aynı gurubun hissesi. bugün maden yarın kola sonra gazete.

işin enteresan tarafı sabaj 7,20 tl den bi anda 6,55 tl seviyelerine gerilemesi :). sonrada göstermelik kağıdı 7,10 lara çıkarma telaşı. hani biz sağalamız düşürmeyeceğiz havası estirilmeye çalışılıyor. 4-4,5 liralarda süründüğü günleri ne çabuk unuttu. bulduğu 3-5 kilo bakırlamı bukadar pirim yaptı.

KY artık bu numaraları yutmuyor ( inşallah yutmuyordur.) bence kağıdın olması gereken seviye 5 lira. gerisi balon. aman dikkat

Merak ediyorum 5 rakamını neye dayanarak söylüyorsunuz?
Şu anki temel rasyolarına göre 5 rakamı fazla iyimser kanımca.
Yoksa içinizden geçenleri mi satırlara döktünüz?

kaleoff
24-10-2013, 12:24
evet maşallahh küçük yatırımcıya eski günlerdeki gibi eline verebilecekmi,ihlas grubunun soruşturma ,gözaltı pazarı ve adeta milleti soyma hareketlerinden bahsetmiştim şimdi siz bugünkü alışları ky mı aldı zannediyorsunuz ..
kendileri aldılar dikkat edin..her düşüş tabanından alış yapıp yükselişlerde tekrar satacak hem kontollü düşüş ve düşerken dahi milleti soymaya devam edecekler taktik bu..
o zaman bizde ky ı uyaralım yükselişlerde 1 tane dahi bu paravan hisseden almayın aksine satışa geçin haramzadelerin planını bozalım

tüyoman
24-10-2013, 12:42
Alıcı gelmediğinden çok fazla mal veremediklerini düşünüyorum..

tüyoman
24-10-2013, 14:14
Müdür de istifa etmiş ne iş..!!

Vizyonist
24-10-2013, 22:49
6.52 deki tabandan 300.000 lotu ihaev.almış ise silkeleme bitmiştir hemde bu hacim ile.

Vizyonist
25-10-2013, 17:35
Pek satan olmadığı görüldü.
Önümüzdeki hafta kaybını geri alacaktır bence, bu gibi sığ hisseler çabuk yerine gelir :yes:

kaleoff
26-10-2013, 13:51
ihlas grubu hisseden ayrıldı hisse 9.5 tl üzerinden alan kardeşlerimizin elinde birde 0.80 3ve 4 tl civarında alan kanaatsiz dediğimiz zümrenin de elinde bu kesim kârdan zarar edenler diyelim..
grubun her düşüş taban fiyatından alıp yükseltip ky a kârla satacağını hem para kazanıp esas önemlisi de şelale düşüşünü önleyeceğini yorumladım ve akabinde 6.52 seviyesinden yüksek miktarda mal alıp 7.20 seviyesi üzerinden ky tekrar yedirdiler..
tekrar sesleniyorum ky a yükselen yerlerde mal almayın hisse kaptansız gemi misalı nereye gideceği belirsiz yanlış anlaşılmasın hissenin değeri en ufak bir gemi kadar değil orda anlaşalım altın çkartacağız petrol bulacağız diye milleti oyalayıp bu güne kadar geldiler
bu iletişim çok iyi oldu ky her türlü bilgiye belgeye ulaşmakta paranızı servetinizi kaptırmayın grubun diğer bütün hisslerinde yatırımcıların servetleri adeta eridi grup nereye bulaştıysa insanları bitirdi 23 yıllık borsa tecrübem olmasına rağmen bu hisselerde çok sıkıntı yaşadağımı bilirim kısaca erirsiniz....

Vizyonist
02-11-2013, 01:22
2. ci seansda saat 14:35 sıralarında 2.ci seans için söylüyorum işlem sayısı 5 bin lot bile değil iken işlem lot sayısı bir anda 285 bin LOT oldu.Meğer Anlık alış ve satış yazıldı 7.18 den 280.000 LOT virmanlandı birisine elden ele.Milleti saf yerine koymak bunlarda var.280.000 çarpı 7.18 = 2 trilyondan fazla yapıyor adam mal aldı bekleyip göreceğiz. :yes:

cankurt23
03-11-2013, 19:42
ee şölye bir baktım saedece ytdd.

tüyoman
03-11-2013, 20:37
Önce bir aşağı yaptılar sonra baktılar yeterli alıcı yok hop yukarı şimdi beklemedeler yeni sahipleri bence. ..

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

accx
06-11-2013, 16:58
***IHMAD***İHLAS MADENCİLİK A.Ş.( Finansal Durum Tablosu (Bilanço) )

***IHMAD***İHLAS MADENCİLİK A.Ş.( Finansal Durum Tablosu (Bilanço) )
Finansal Durum Tablosu

Dipnot Referansları Cari Dönem Önceki Dönem

Finansal Tablo Türü Konsolide Konsolide

Dönem 30.09.2013 31.12.2012

Raporlama Birimi TL TL

V A R L I K L A R

DÖNEN VARLIKLAR 21260868 17683690

Nakit ve Nakit Benzerleri 4 195083 165906

Finansal Yatırımlar 5 102778 102856

Ticari Alacaklar 6 1288413 677858

- İlişkili Taraflardan Ticari Alacaklar 935305 454884

- İlişkili Olmayan Taraflardan Ticari Alacaklar 353108 222974

- Finans Sektörü Faaliyetleri İlişkili Taraflardan Alacaklar

- Finans Sektörü Faaliyetlerinden İlişkili Olmayan Taraflardan Alacaklar

Diğer Alacaklar 7 14850634 12117158

- İlişkili Taraflardan Diğer Alacaklar 14828279 12094803

- İlişkili Olmayan Taraflardan Diğer Alacaklar 22355 22355

Türev Araçlar

Stoklar 8 417935 343720

Canlı Varlıklar

Peşin Ödenmiş Giderler 13 1499748 1236487

Cari Dönem Vergisiyle İlgili Varlıklar 472 472

Diğer Dönen Varlıklar 14 2905805 3039233

ARA TOPLAM 21260868 17683690

Satış Amaçlı Sınıflandırılan Duran Varlıklar

DURAN VARLIKLAR 36466166 44098757

Finansal Yatırımlar 5 183608 183608

Ticari Alacaklar

- İlişkili Taraflardan Ticari Alacaklar

- İlişkili Olmayan Taraflardan Ticari Alacaklar

- Finans Sektörü Faaliyetleri İlişkili Taraflardan Alacaklar

- Finans Sektörü Faaliyetlerinden İlişkili Olmayan Taraflardan Alacaklar

Diğer Alacaklar 7 223639 223639

- İlişkili Taraflardan Diğer Alacaklar

- İlişkili Olmayan Taraflardan Diğer Alacaklar 223639 223639

Türev Araçlar

Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımlar

Canlı Varlıklar

Yatırım Amaçlı Gayrimenkuller 9 13485958 20750192

Maddi Duran Varlıklar 10 757936 965979

Maddi Olmayan Duran Varlıklar 18658881 18672428

- Şerefiye 6790465 6790465

- Diğer Maddi Olmayan Duran Varlıklar 11 11868416 11881963

Peşin Ödenmiş Giderler

Ertelenmiş Vergi Varlığı 21 3156144 3302911

Diğer Duran Varlıklar

TOPLAM VARLIKLAR 57727034 61782447

K A Y N A K L A R

KISA VADELİ YÜKÜMLÜLÜKLER 2447402 5921733

Kısa Vadeli Borçlanmalar

Uzun Vadeli Borçlanmaların Kısa Vadeli Kısımları

Ticari Borçlar 6 647701 3761468

- İlişkili Taraflara Ticari Borçlar 147827 1321678

- İlişkili Olmayan Taraflara Ticari Borçlar 499874 2439790

- Finans Sektörü Faaliyetleri İlişkili Taraflara Borçlar

- Finans Sektörü Faaliyetlerinden İlişkili Olmayan Taraflara Borçlar

Çalışanlara Sağlanan Faydalar Kapsamında Borçlar

Diğer Borçlar 7 400 12400

- İlişkili Taraflara Diğer Borçlar 400 12400

- İlişkili Olmayan Taraflara Diğer Borçlar

Türev Araçlar

Ertelenmiş Gelirler 13 243822 253145

Dönem Karı Vergi Yükümlülüğü

Kısa Vadeli Karşılıklar 242860 150587

- Çalışanlara Sağlanan Faydalara İlişkin Kısa Vadeli Karşılıklar 242860 150587

- Diğer Kısa Vadeli Karşılıklar

Diğer Kısa Vadeli Yükümlülükler 14 1312619 1744133

ARA TOPLAM 2447402 5921733

Satış Amaçlı Sınıflandırılan Varlık Gruplarına İlişkin Yükümlülükler

UZUN VADELİ YÜKÜMLÜLÜKLER 326213 849402

Uzun Vadeli Borçlanmalar

Ticari Borçlar

- İlişkili Taraflara Ticari Borçlar

- İlişkili Olmayan Taraflara Ticari Borçlar

- Finans Sektörü Faaliyetlerinden İlişkili Taraflara Borçlar

- Finans Sektörü Faaliyetlerinden İlişkili Olmayan Taraflara Borçlar

Diğer Borçlar

- İlişkili Taraflara Diğer Borçlar

- İlişkili Olmayan Taraflara Diğer Borçlar

Türev Araçlar

Ertelenmiş Gelirler

Uzun Vadeli Karşılıklar 82520 86964

- Çalışanlara Sağlanan Faydalara İlişkin Uzun Vadeli Karşılıklar 82520 86964

- Diğer Uzun Vadeli Karşılıklar

Cari Dönem Vergisiyle İlgili Borçlar

Ertelenmiş Vergi Yükümlülüğü 21 243693 247214

Diğer Uzun Vadeli Yükümlülükler 14 515224

Ö Z K A Y N A K L A R 54953419 55011312

ANA ORTAKLIĞA AİT ÖZKAYNAKLAR 56111892 56066777

Ödenmiş Sermaye 79542538 79542538

Sermaye Düzeltme Farkları 70140548 70140548

Geri Alınmış Paylar (-)

Karşılıklı İştirak Sermaye Düzeltmesi (-)

Paylara İlişkin Primler/İskontolar 15 27669 27669

Diğer Sermaye Yedekleri 15 7856558 7856558

Kar veya Zararda Yeniden Sınıflandırılmayacak Birikmiş Diğer Kapsamlı Gelirler veya Giderler -581 3352

- Yeniden Değerleme ve Ölçüm Kazanç/Kayıpları

- Diğer Kazanç/Kayıplar 15 -581 3352

Kar veya Zararda Yeniden Sınıflandırılacak Birikmiş Diğer Kapsamlı Gelirler veya Giderler

- Yabancı Para Çevirim Farkları

- Riskten Korunma Kazanç/Kayıpları

- Yeniden Değerleme ve Sınıflandırma Kazanç/Kayıpları

- Diğer Kazanç/Kayıplar

Kardan Ayrılan Kısıtlanmış Yedekler 15 1510885 1510885

Geçmiş Yıllar Karları/Zararları 15 -103014773 -96028488

Net Dönem Karı/Zararı 22 49048 -6986285

KONTROL GÜCÜ OLMAYAN PAYLAR 15 -1158473 -1055465

TOPLAM KAYNAKLAR 57727034 61782447

http://kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bildirim.aspx?id=318574

BIST

(06/11/2013 - 17:56:32)

accx
06-11-2013, 16:58
***IHMAD***İHLAS MADENCİLİK A.Ş.( Kar veya Zarar ve Diğer Kapsamlı Gelir Tablosu )

***IHMAD***İHLAS MADENCİLİK A.Ş.( Kar veya Zarar ve Diğer Kapsamlı Gelir Tablosu )
Kar veya Zarar ve Diğer Kapsamlı Gelir Tablosu

Dipnot Referansları Cari Dönem Önceki Dönem Cari Dönem 3 Aylık Önceki Dönem 3 Aylık

Finansal Tablo Türü Konsolide Konsolide Konsolide Konsolide

Dönem 01.01.2013-30.09.2013 01.01.2012-30.09.2012 01.07.2013-30.09.2013 01.07.2012-30.09.2012

Raporlama Birimi TL TL TL TL

KAR VEYA ZARAR KISMI

Hasılat 16 483415 643317 109509 181125

Satışların Maliyeti (-) 16 -581642 -1231591 -189770 -307168

Ticari Faaliyetlerden Brüt Kar (Zarar) -98227 -588274 -80261 -126043

Finans Sektörü Faaliyetleri Hasılatı

Finans Sektörü Faaliyetleri Maliyeti (-)

Finans Sektörü Faaliyetlerinden Brüt Kar (Zarar)

BRÜT KAR/ZARAR -98227 -588274 -80261 -126043

Genel Yönetim Giderleri (-) 17 -2316866 -2202384 -612785 -452554

Pazarlama Giderleri (-) 17 -1566 -41174 -11152

Araştırma ve Geliştirme Giderleri (-)

Esas Faaliyetlerden Diğer Gelirler 19 2009707 976715 738254 135699

Esas Faaliyetlerden Diğer Giderler (-) 19 -280231 -2697886 -55826 -224010

ESAS FAALİYET KARI/ZARARI -687183 -4553003 -10618 -678060

Yatırım Faaliyetlerinden Gelirler 20 785585 118 7919

Yatırım Faaliyetlerinden Giderler (-)

Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımların Karlarından/Zararlarından Paylar

FİNANSMAN GİDERİ ÖNCESİ FAALİYET KARI/ZARARI 98402 -4552885 -2699 -678060

Finansman Giderleri (-) -9116 -205 -3631 -41

SÜRDÜRÜLEN FAALİYETLER VERGİ ÖNCESİ KARI/ZARARI 89286 -4553090 -6330 -678101

Sürdürülen Faaliyetler Vergi Gideri (-)/Geliri -143246 133973 -99266 130962

- Dönem Vergi Gideri (-)/Geliri 21

- Ertelenmiş Vergi Gideri (-)/Geliri 21 -143246 133973 -99266 130962

SÜRDÜRÜLEN FAALİYETLER DÖNEM KARI/ZARARI -53960 -4419117 -105596 -547139

DURDURULAN FAALİYETLER DÖNEM KARI/ZARARI

DÖNEM KARI/ZARARI -53960 -4419117 -105596 -547139

Dönem Karı/Zararının Dağılımı -53960 -4419117 -105596 -547139

- Kontrol Gücü Olmayan Paylar 15 -103008 -59673 -17875 -20811

- Ana Ortaklık Payları 22 49048 -4359444 -87721 -526328

Pay Başına Kazanç 22 ,0006 -,0548 -,0011 -,0066

- Sürdürülen Faaliyetlerden Pay Başına Kazanç ,0006 -,0548 -,0011 -,0066

- Durdurulan Faaliyetlerden Pay Başına Kazanç

Sulandırılmış Pay Başına Kazanç

- Sürdürülen Faaliyetlerden Sulandırılmış Pay Başına Kazanç

- Durdurulan Faaliyetlerden Sulandırılmış Pay Başına Kazanç

DİĞER KAPSAMLI GELİR:

Kar veya Zararda Yeniden Sınıflandırılmayacaklar -3933 3365

Maddi Duran Varlıklar Yeniden Değerleme Artışları/Azalışları

Maddi Olmayan Duran Varlıklar Yeniden Değerleme Artışları/Azalışları

Tanımlanmış Fayda Planları Yeniden Ölçüm Kazançları/Kayıpları -3933 3365

Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımların Diğer Kapsamlı Gelirinden Kar/Zararda Sınıflandırılmayacak Paylar

Diğer Kar veya Zarar Olarak Yeniden Sınıflandırılmayacak Diğer Kapsamlı Gelir Unsurları

Kar veya Zararda Yeniden Sınıflandırılmayacak Diğer Kapsamlı Gelire İlişkin Vergiler

- Dönem Vergi Gideri (-)/Geliri

- Ertelenmiş Vergi Gideri (-)/Geliri

Kar veya Zarar Olarak Yeniden Sınıflandırılacaklar

Yabancı Para Çevirim Farkları

Satılmaya Hazır Finansal Varlıkların Yeniden Değerleme ve/veya Sınıflandırma Kazançları/Kayıpları

Nakit Akış Riskinden Korunma Kazançları/Kayıpları

Yurtdışındaki İşletmeye İlişkin Yatırım Riskinden Korunma Kazançları/Kayıpları

Özkaynak Yöntemiyle Değerlenen Yatırımların Diğer Kapsamlı Gelirinden Kar/Zararda Sınıflandırılacak Paylar

Diğer Kar veya Zarar Olarak Yeniden Sınıflandırılacak Diğer Kapsamlı Gelir Unsurları

Kar veya Zararda Yeniden Sınıflandırılacak Diğer Kapsamlı Gelire İlişkin Vergiler Gelir/Giderleri

- Dönem Vergi Gideri (-)/Geliri

- Ertelenmiş Vergi Gideri (-)/Geliri

DİĞER KAPSAMLI GELİR -3933 3365

TOPLAM KAPSAMLI GELİR -57893 -4415752 -105596 -547139

Toplam Kapsamlı Gelirin Dağılımı: -57893 -4415752 -105596 -547139

- Kontrol Gücü Olmayan Paylar 22 -103008 -59673 -17875 -20811

- Ana Ortaklık Payları 45115 -4356079 -87721 -526328

http://kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bildirim.aspx?id=318575

BIST

(06/11/2013 - 17:56:33)

accx
06-11-2013, 16:59

01/01/2013 - 30/09/2013 döneminine ait faaliyet raporumuz ilişikte pdf dosya olarak verilmektedir.

http://kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bildirim.aspx?id=318580

BIST

(06/11/2013 - 17:57:04)

SULT
06-11-2013, 17:37
Kar mı açıklamış zarar mı?

SULT
06-11-2013, 17:46
53.bin tl zarar gördüm doğru mu? Ytd

kaleoff
07-11-2013, 23:18
ihlas grubu hisseden ayrıldı hisse 9.5 tl üzerinden alan kardeşlerimizin elinde birde 0.80 3ve 4 tl civarında alan kanaatsiz dediğimiz zümrenin de elinde bu kesim kârdan zarar edenler diyelim..
grubun her düşüş taban fiyatından alıp yükseltip ky a kârla satacağını hem para kazanıp esas önemlisi de şelale düşüşünü önleyeceğini yorumladım ve akabinde 6.52 seviyesinden yüksek miktarda mal alıp 7.20 seviyesi üzerinden ky tekrar yedirdiler..
tekrar sesleniyorum ky a yükselen yerlerde mal almayın hisse kaptansız gemi misalı nereye gideceği belirsiz yanlış anlaşılmasın hissenin değeri en ufak bir gemi kadar değil orda anlaşalım altın çkartacağız petrol bulacağız diye milleti oyalayıp bu güne kadar geldiler
bu iletişim çok iyi oldu ky her türlü bilgiye belgeye ulaşmakta paranızı servetinizi kaptırmayın grubun diğer bütün hisslerinde yatırımcıların servetleri adeta eridi grup nereye bulaştıysa insanları bitirdi 23 yıllık borsa tecrübem olmasına rağmen bu hisselerde çok sıkıntı yaşadağımı bilirim kısaca erirsiniz....

bu sefer k yatırımcının eline veremediniz faliyet yok ki kar olsun milletin parasını yavaş yavaş eritecekler

selcukylm
13-11-2013, 16:18
Tavana giden/değen bir hisse ve ortalıkta kimsecikler yok.
Amma ürkütmüşsün ''yatırımcıyı'' be İHMAD/İHLAS.
...
Vardır bir hayır bunda da...

Kozdere
14-11-2013, 14:47
spek beceriksiz çıktı sanırsam ky çözemedi :kahkah:

Kozdere
14-11-2013, 14:52
tekrar atağa geçti sayın seyirciler

m öğüt
15-11-2013, 22:18
ne b.ktan kağıtmışsın ya,neyse en azından karla verdim seni yeni sahibine,asansörmüsün mübarek,2 gündür yüzde 5 yukarı yapıp geri geliyorsun,dün uyuz olmuştum,bugün vurdum kafana :)

kaleoff
16-11-2013, 12:40
speği sıpasımı neyse aramanıza gerek yok zaten kağıdın kendisi spek dikkat edin hisse demiyorum kağıt diğer ihlasların bir mal varlığı olmaz olsun gelirleri var
İHMAD almış dağdan dönümü 200 tl den 9-10 yerde beş para etmiyen arazi maden çıkartacağım belgesi eski püskü araçları koy ne bir faaliyet ne bir kar nede bir gram altın petrol
olurmu canım bu kadarda hak yemeyelim onların çok değerli madenleri var ya hemde hiç bitmez tükenmez ky laar

selcukylm
18-11-2013, 08:15
ne b.ktan kağıtmışsın ya,neyse en azından karla verdim seni yeni sahibine,asansörmüsün mübarek,2 gündür yüzde 5 yukarı yapıp geri geliyorsun,dün uyuz olmuştum,bugün vurdum kafana :)

Helal olsun .

cipiares
18-11-2013, 11:12
3 kağıt...

ERREZZAK
21-11-2013, 23:22
S.a saygıdeğer ihmad ailesi.bugün itibariyle aranıza bende katıldım.cenabı allah herkesin kalbine gönlüne göre versin.kazançlarını daim kılsın.bu hissede kısa zamanda güzel şeyler olacağına inandığım için pozisyon açtım.hayırlısı olur inş.

ERREZZAK
23-11-2013, 12:47
Dirence takıldı 7,66 yı hacimle kırarsa 8 in üstüne atacaktır.ytd.

ERREZZAK
25-11-2013, 22:37
Kapanış güzel göstergeler güzel speğin kafasıda güzel galiba:)) böyle havalarda götürmüyorsa birşeyler olacak demektir.Aşağımı olur yukarımı olur bekleyip bakalım.ytd.

ERREZZAK
26-11-2013, 09:29
Kendim çalıp kendim oynuyorum burada:))) sayfa sahipsiz kalmış anlaşılan beklediğim ikinci harekete sonunda başladı.Hayırlısı bakalım.ytd.

ERREZZAK
26-11-2013, 10:18
8,10 u kırması lazım.kıramazsa düzeltme gelir çift zirve olur.ytd.

silenttt
26-11-2013, 16:01
8,10 u kırması lazım.kıramazsa düzeltme gelir çift zirve olur.ytd.

Dostum kullandığın nick Esmaül Hüsna'dan. Burada o nick le yazmak ne kadar doğru olabilir bilemiyorum.
Ama rızk veren Allah anlamına gelen bu isim bereketine mi bilmiyorum dokunduğun yürüdü bu ara.

Hem ittifak hem ihmad. Helal diyelim.

ERREZZAK
26-11-2013, 16:56
Dostum kullandığın nick Esmaül Hüsna'dan. Burada o nick le yazmak ne kadar doğru olabilir bilemiyorum.
Ama rızk veren Allah anlamına gelen bu isim bereketine mi bilmiyorum dokunduğun yürüdü bu ara.

Hem ittifak hem ihmad. Helal diyelim.
Teşekkür ederim. Evet kullandığım nik ESMAÜL HÜSNADAN.RIZKI VEREN ELBETTE CENABI ALLAHTIR.BEN ONUN ACİZ BİR KULUYUM.BU NİKİ SEÇERKEN CENABI ALLAH RIZKIMI ARTIRSIN DİYE SEÇTİM.AMA DOĞRUMU YAPTIM YANLIŞMI BENDE ŞÜPHEYE DÜŞTÜM.DEĞİŞTİRMEYİ DÜŞÜNÜYORUM. İTTİFAK VE İHMADA GELİNCE BİRAZ GRAFİK OKUMAYI BİLİYORUM HİSLERİME GÜVENİYORUM VE SABREDİYORUM O KADAR. BORSADA PARA KAZANMANIN SIRRI BU OLSA GEREK.BUNDAN SONRA ALLAH KERİM.

silenttt
26-11-2013, 18:11
Nasil bir toplu mal anlamak zor. %15'e yakin prim yapti, sevinen bile yok burada.

Sent from my GT-I8190 using hisse.net mobile app

MESUTK
26-11-2013, 18:14
yok sevindik ama sessiz kaldık :)

ERREZZAK
26-11-2013, 21:55
yok sevindik ama sessiz kaldık :)

Bende kendimi yalnız sanıyordum.:))Cenabı Allah sevinçlerinizi daim kılsın.

silenttt
27-11-2013, 13:24
Resme bakarsan baya bir ruhsat almışlar. Biraz da aksiyon olsa, tadından yenmez....

http://img854.imageshack.us/img854/7155/ysy6.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/854/ysy6.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

selcukylm
27-11-2013, 14:43
Resme bakarsan baya bir ruhsat almışlar. Biraz da aksiyon olsa, tadından yenmez....

http://img854.imageshack.us/img854/7155/ysy6.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/854/ysy6.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

O madenlerin HİÇBİRİNİN şu anda kıymeti yok.
Hiçbirinin işletme ruhsatı yok.
4 yıldır ben o haritaya bakıyorum.
...

ERREZZAK
27-11-2013, 15:04
Maden ruhsatı almış ve bulmuş olsalardı.50 tl den zor alırdık sanırım.kısa zamanda güzel getirisi oldu.allah bereket versin.

SULT
27-11-2013, 15:40
Bu hisse öyle ters ki sevinmeye bile bazen fırsat vermiyor.ytd

silenttt
27-11-2013, 16:24
O madenlerin HİÇBİRİNİN şu anda kıymeti yok.
Hiçbirinin işletme ruhsatı yok.
4 yıldır ben o haritaya bakıyorum.
...

Kardeş yanlışın olmasın. Madenlerin ruhsatı var ama kazma vurulmuyor.
http://www.ihlas.com.tr/ihlas_holding/content/documents/ihlas%20maden%20fethiye%20haber.pdf

selcukylm
28-11-2013, 07:51
Kardeş yanlışın olmasın. Madenlerin ruhsatı var ama kazma vurulmuyor.
http://www.ihlas.com.tr/ihlas_holding/content/documents/ihlas%20maden%20fethiye%20haber.pdf

Ruhsat var '' RUHSAT VAR''.
Holding sayfasından alıntıdır:

''İhlas Madencilik, mevcut maden sahalarında rezerv tespit çalışmalarına 2012 yılı içerisinde de devam etmiş olup, son durum itibariyle 84 saha için işletme ruhsatı talebinde bulunulmuştur.''

Talepte bulunulmuş. Açın mevzuatı bakın bakalım talepler ne kadar sürede cevaplandırılmak durumundadır? Peki ne oldu başvurularının neticesi? Haber yok...
Şu andakiler peçeteden farksız.
İşletme alamadıktan sonra o madenler yerinde kuzu kuzu yatmaya devam eder. İş makinesi bir yana kazma kürek bile vuramazsın.
...
Söylenecek çok şey var ancak bizim söylemlerimizle bir şey değişmeyeceği açık.
Bu şirket birçok zorluk, mahkeme, devir/dönüşümlerden geçerek bugünlere geldi. Bu kadar zahmet boşuna çekilmemiştir diye umarak ben hala buradayım. Çok güzel para da kazandırdı şükür, ancak mutlu sonu görmeden olmaz diye düşüyorum. Enver beyin ölümünden sonra ''anlamsız'' diyebileceğim şok düşüş ve arada yaptığı anlamsız yükselişler artık sadece tebessüm ettirir oldu. Bir miktarı ile beklemeye devam ediyorum.
Ortaklık?
Satın alma / Alınma ?
Almanların fizibilite raporu sonucu ?
İşletme ruhsatı onayı?
... ?
...
Artık yönetimden değişiklik haberleri ve benzerlerini değil, faaliyete dayalı haberler gelsin diye bekliyorum.
Bunu hakediyorum.

silenttt
28-11-2013, 15:45
Geç bu 8,90'ı geçemiyor ayaklarını. Biliyoruz ki haftayı şov yaparak kapatma potansiyelin var.

acemi_usak
30-11-2013, 12:39
yaptı zaten şovunu. endeks %1,57 artıda, bizimki %2,29 ekside. bundan iyi şov mu olur? tek tesellimiz bu düşüşe hacimin destek vermemesi.

silenttt
30-11-2013, 12:44
Beni SPK yikti. 3 gunde zar zor %10 yapan kagida olagan disi fiyat hareketleri uyarisi yapiyor. Sayin cok duyarli yetkililer; Mepet 1 ayda %150 yapti. Ayni hassasiyetin 15 te birini ona da gosterseydiniz keske.
Ben yokum artik burada, kizginim.

cavdar3111
23-12-2013, 19:00
Kimse yokmu?maden hakkinda yorum yapacak bir arkadasim.

selcukylm
24-12-2013, 16:27
İHEVA sanırım yine mal alıyor.
Da...?
100 bin lot ile 3 defa tavan olacak tahta neden 2 kademe ilerlemiyor.
...
Cevabını tabi ki biliyorsunuz. Bende.
Hayırlısı
...
Hüüürp peah.

cavdar3111
24-12-2013, 17:24
ıheva dun 285000 lot mal almış bugun haber dustu. ayrıca bugun de sanırım ıheva olabilir 7.70 e 27000 lot mal koydular ve aldılar.cevap dediginiz olay nedir sayın selçuk

cavdar3111
24-12-2013, 20:20
aksam haber dusmus dun 285000 bugunde 100000 lot toplam 385000 lot alıs yapmıs ıheva ortaklık payıda 63,83 olmus

cavdar3111
24-12-2013, 20:21
http://finans.mynet.com/borsa/haberdetay/20131224180440/

cavdar3111
24-12-2013, 20:22
http://finans.mynet.com/borsa/haberdetay/20131224082416/

lokasyon
27-12-2013, 14:59
Daha dün 8,00 lira olan hisse tabanda 6,12 tuvalet kagıdı...

lokasyon
28-12-2013, 12:36

Ortaklığın Adresi : Merkez Mah. 29 Ekim Cad. İhlas Plaza No: 11 A/11 Yenibosna- Bahçelievler/İSTANBUL
Telefon ve Faks No. : 0 212 454 27 60 / 0 212 454 27 61
Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su : 0 212 454 27 60 / 0 212 454 27 61
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Açıklama mı? : Hayır
Özet Bilgi : Kayıtlı Sermaye Sisteminden Çıkış Hk.

AÇIKLAMA:

Yönetim Kurulumuzun bugün (27.12.2013) yapmış olduğu toplantıda,

Kayıtlı Sermaye Tavan İznimiz, 31.12.2013 tarihinde sona ermektedir. Durumu görüşen yönetim kurulumuz, kayıtlı sermaye tavan iznimizin uzatılması için müracaat edilmeyerek, esas sermaye sistemi ile yola devam edilmesine şirket esas sözleşmesinde, esas sermaye sistemi ile ilgili değişiklikler için hazırlıklar yapılarak, hazırlıkların tamamlanmasını müteakiben Sermaye Piyasası Kurulu'na müracaat edilmesine,

Karar verilmiştir.

acemi_usak
29-12-2013, 14:01
salı günü 7,70 - 7,90 - 8,00 TL birim fiyattan 285.000 lot alış yaptım diyen IHEVA dün 6,12'den 1.455 lot satış yaptım diye haber göndermiş. işleri güçleri insanları ters köşe yapmak. gerçekten bu adamlarla biz dans edemeyiz.

lokasyon
29-12-2013, 14:04
salı günü 7,70 - 7,90 - 8,00 TL birim fiyattan 285.000 lot alış yaptım diyen IHEVA dün 6,12'den 1.455 lot satış yaptım diye haber göndermiş. işleri güçleri insanları ters köşe yapmak. gerçekten bu adamlarla biz dans edemeyiz.

ben bu tahtadan hiç bişe anlamadım ama herhalde tekrar 9 lara gidebilir grubun tek saglam hissesi zaten 2,ulusal

acemi_usak
29-12-2013, 14:13
esasında hiçbir sağlamlığı yok. PD/DD 8'lerde geziniyor. yani kağıt 1 lira olsa yeridir. fakat tek tesellim, grubun elinde en çok mal tuttuğu kağıt şu anda bu. sürekli düşen kağıda kimse hücum etmez. mal boşaltmak istiyorlarsa yükseltmek zorundalar. benim maliyetim 8,00. ben maliyetime gelince kaçarım bu uyuz kağıttan. benim bunlarla dans edecek gücüm yok. ama kağıdın 10'ları göreceğine inancım yüksek.

selcukylm
31-12-2013, 16:46
İyi yıllar sevgili dostlar.
...
Para kazanalım, kaybedelim...
Düşelim, kalkalım...
Eselim, gürleyelim, durulalım...
Ama,
Sağlık yakanızı hiç bırakmasın.
Kalın sağlıcakla.
...
Hüüürp peaahhh :) :)

SULT
14-01-2014, 15:27
Yeter artık, ya geri, ya ileri git. Bir yere git artık, inat değilmi, sendeki inatsa bendede inat ne yapayım, Sen misin böyle yapan. Bugün 7.48 den aldım.Sana zincirle kendimi bağladım sen nereye ben oraya.ytd

Yesilyol_32
01-02-2014, 11:27
Bunlar, neden hisse satar ki, 7 küsürlerden satmadı şimdi de 6 lüsürlerden satıyor anlamıyorum, nedense buraya da hiç bir şey yazan da yok, ne ilginç bir site, KORKU FİLMİ GİBİ

selcukylm
04-02-2014, 15:11
Sat bakalım İHEVA.
...
Ben usandım ama... neyse

selcukylm
11-02-2014, 16:19
Al bakalım İHEVA, 100 bin lot tavan da 5 tur attırır tahtada şu ortamda ama anlaşılan siz 6,70 - 6,74 ten el sıkışmışsınız.
...
Of.

manifestoon
14-02-2014, 16:25
gidiyor diye 6,80den atladım elimde patladı neyse artık bekleyecez

virjinia
14-02-2014, 19:46
2. seans işlem hacmini nasıl yorumluyorsunuz?

manifestoon
17-02-2014, 13:53
hadi bakalım 7 üstüne atarsa devamı gelir gibi

adestim
18-02-2014, 07:57
İHLAS MADENCİLİK VERGİ DAİRESİNE SUNDUĞU TABLODA 2013 YILI DÖNEM NET ZARARI 1.424.178 TL

Saygılarımla,

^^YİGİT BARAN^^
26-02-2014, 11:55
Burada da kimseler kalmamış anlaşılan.

tavana-tabana
27-02-2014, 11:01
niye taban oldu

^^YİGİT BARAN^^
27-02-2014, 11:20
Evet taban oldu fakat herhangi bir açıklama da yok.

^^YİGİT BARAN^^
27-02-2014, 11:22
var mı içinizde kademe, derinlik vs. alan satan koyabilecek? neler olmuş acaba?

abdow186
27-02-2014, 15:51
Bakalım nereye kadar indirecekler.Bir yıl önce en düşük 3 leri görmüştü en yüksekte 10 a kadar çıktı.Ben bu hisseyi takip etmeye devam ediyorum.

SULT
05-03-2014, 09:41
Ikinci sayfaya düşmüş birinci sayfaya çıksın diye yazdım.

accx
05-03-2014, 18:51
http://kap.gov.tr/bildirim-sorgulari/bildirim-detayi.aspx?id=342380

accx
05-03-2014, 18:52
http://kap.gov.tr/bildirim-sorgulari/bildirim-detayi.aspx?id=342379

MUYSAL
07-03-2014, 15:44
bir haftadır düşüyor.- % 16,70 ekside haftalık sanki boşaltıyorlar hisseyi ihlas holding de geçenlerde 7 den hisse aldı

lokasyon
08-03-2014, 12:24
bir haftadır düşüyor.- % 16,70 ekside haftalık sanki boşaltıyorlar hisseyi ihlas holding de geçenlerde 7 den hisse aldı

http://i.hizliresim.com/e7nrqm.png (http://hizliresim.com/e7nrqm)
bence en son haddine cok yaklasdı heran sert tepki yapabilir YTD

lokasyon
10-03-2014, 15:28
iflas falan ettide haberimizmi olmadı kagıd sürekli satıs yiyor tavan olda kurtulalım

kral01968
10-03-2014, 15:55
kademe verebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler

kartepe
10-03-2014, 15:59
neden düstugunu bilen varmı

selcukylm
10-03-2014, 16:02
Breh breh İHMAD.
Kendine yakışanı yaptın yine :)
Giderken seyirci çekemedin gelirken maşallah tribünler dolu.
Nedensiz, anlamsız hareketlerine devam ediyorsun.
Yıllardır.
Bıkmadan, usanmadan, acımasızca...
...

selcukylm
10-03-2014, 16:05
neden düstugunu bilen varmı

Niçin çıktıysa... :)
...
Günün anlam ve önemini anlatır mı bilmem:
...
Bir ermeni mahallesinde çok zengin ama yaşı 80 in üstünde bir adam varmış. Aynı mahalledeki çok fakir ama oldukçada güzel bir genç kızla evlenmek istemiş ve para zoruyla muradına ermiş. Ama zifaf gecesi adam ölmüş, bunun üzerine savcı kızı sorguya çekmiş;
- Anlat bakalım kızım ilk gece ne oldu?
- Valla savcı bey üzerime çıktı titremeye başladı, ben sandım geliyoooor meğersem gidiyooomuşş...

kartepe
10-03-2014, 16:10
Niçin çıktıysa... :)
...
Günün anlam ve önemini anlatır mı bilmem:
...
Bir ermeni mahallesinde çok zengin ama yaşı 80 in üstünde bir adam varmış. Aynı mahalledeki çok fakir ama oldukçada güzel bir genç kızla evlenmek istemiş ve para zoruyla muradına ermiş. Ama zifaf gecesi adam ölmüş, bunun üzerine savcı kızı sorguya çekmiş;
- Anlat bakalım kızım ilk gece ne oldu?
- Valla savcı bey üzerime çıktı titremeye başladı, ben sandım geliyoooor meğersem gidiyooomuşş...::kahkah::))))))))))))

kral01968
10-03-2014, 16:38
****.........me......? paylaşmak güzel bir duygudur.

okan59
10-03-2014, 16:42
Dip diye bisey yoktur umarım burdan bir dönüs olur

kartepe
10-03-2014, 16:46
Dip diye bisey yoktur umarım burdan bir dönüs olursanmiyorum buralarda biraz oyalanır gibi kendi düsüncem ytd

kral01968
10-03-2014, 16:50
imkanı olan arkadaşlar arada bir kademe paylaşabilirmisiniz. teşekkürler.

selcukylm
10-03-2014, 16:50
kademe verebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler

Kademeler çok sığı / değişken.
Şu an için 4,38 ortalamada 3000 / 4,31 ortalamada 2800 lot.
Ama takılma derim, ben yazana kadar değişmiştir. :)

kral01968
10-03-2014, 16:53
yinede çok teşekkürler syn selçukylm takıldık birkere

okan59
10-03-2014, 16:56
Kozaldan çık buna gel ayağımi surttum bi kere ya batak ya cikak kısmet artık

avukat_55
11-03-2014, 07:49
4.35 den destek attım biraz ...bugünden itibaren yükselir herhale ..ytd...

dacos
11-03-2014, 08:26
Bu kadar şelale düşüşüne tepki verir mi acaba.

Finance_Man
11-03-2014, 10:23
belki faydası olur

http://i60.tinypic.com/25u4c9v.png

Finance_Man
11-03-2014, 10:29
3.97'ye kadar teknik olarak gelmesi mümkün..

http://i60.tinypic.com/nnjr40.png

dacos
11-03-2014, 11:23
3,97 dipten mal kaptırır bence. Korkutmaya devam anlaşılan.

MOSMAN
11-03-2014, 11:33
Bugun 4,27 ortalama ile tepki verir ümidiyle 3300 aldık bakalım.

drkunat
11-03-2014, 11:42
kademeli alım zamanı gibi ama.. YTD

drkunat
11-03-2014, 11:46
böyle giderse yatay 5d lık grafikte MACD 2 SAAT SONRA al verebilir

drkunat
11-03-2014, 12:05
4,32 geçilirse tepki başlar inşallah, herkese bol kazançlar dilerim

kral01968
11-03-2014, 15:13
jonı*****me paylaşacak arkadaş yokmu?

dacos
11-03-2014, 15:26
Napıyoonnn şerref.

MOSMAN
11-03-2014, 15:32
inşlh tepkinin başlangıcıdır 4,12den dönüş

selcukylm
11-03-2014, 15:42
Arkadaşlar, yeni İLGİ duyanlara özellikle sözüm.
Tepki ve vur-kaç peşinde olanlarınız olabilir, anlayışla karşılıyorum ancak sizi üzecek para ile girmeyin bu oyunlara. Bakın soluksuz günlerdir gidiyor.
2009 yılından beri buradayım (yazıyla ikibindokuz ). Çok canlar yandı, kısa vadede çok üzülenler oldu.
Yatırımcı olacaksanız ayrı. Bu durumda da açın İHLAS holding ve İHMAD sayfalarını, alın irtibat bilgilerini sorun:
-Ne oldu bizim işletme ruhsatı başvuruları?
-Ne oldu bizim fizibilite raporları?
-Ne oldu bizim sondaj çalışmaları?
-Ne oldu bizim MİGEM, ÇED v.s sonuçları?
...
Teknik, grafik, destek, köstek hikaye.
Üretim olursa ( en azından emaresi ) şahane :)
Yoksa o destekler pamuk şekerinden farksız, inanın bana. Burası OKANT, BAYMAD mirasçısı İHMAD. Unutmayın.
...
Kalabalığı görmüşken bir döküverdim içimi :)
Eski dostlardan ziyaretçi var ise selam olsun.
Hüüürp peahh. Kahvem de şekersiz bugün :
...
Kalın sağlıcakla.

kartepe
11-03-2014, 15:44
Napıyoonnn şerref. sız.. :biggrin:

son_osmanlı
11-03-2014, 16:06
Arkadaşlar, yeni İLGİ duyanlara özellikle sözüm.
Tepki ve vur-kaç peşinde olanlarınız olabilir, anlayışla karşılıyorum ancak sizi üzecek para ile girmeyin bu oyunlara. Bakın soluksuz günlerdir gidiyor.
2009 yılından beri buradayım (yazıyla ikibindokuz ). Çok canlar yandı, kısa vadede çok üzülenler oldu.
Yatırımcı olacaksanız ayrı. Bu durumda da açın İHLAS holding ve İHMAD sayfalarını, alın irtibat bilgilerini sorun:
-Ne oldu bizim işletme ruhsatı başvuruları?
-Ne oldu bizim fizibilite raporları?
-Ne oldu bizim sondaj çalışmaları?
-Ne oldu bizim MİGEM, ÇED v.s sonuçları?
...
Teknik, grafik, destek, köstek hikaye.
Üretim olursa ( en azından emaresi ) şahane :)
Yoksa o destekler pamuk şekerinden farksız, inanın bana. Burası OKANT, BAYMAD mirasçısı İHMAD. Unutmayın.
...
Kalabalığı görmüşken bir döküverdim içimi :)
Eski dostlardan ziyaretçi var ise selam olsun.
Hüüürp peahh. Kahvem de şekersiz bugün :
...
Kalın sağlıcakla.

A.S. kardeşim . Eline emeğine saglik

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

tecrübee
11-03-2014, 16:18
http://www.hizliresimyukle.com/images/2014/03/11/aa.png
kırmızı dairedeki düşüş derin gaplı ve 2 hafta sürmüş ve 1 ay yataydan sonra güzel tepki vermiş.fakat beyaz daire yani bu düşüş epey zamandır devam ediyor ve çok küçük 2 gap var bu düşündürücü.10 tl niye oldu sorusunu sormak gerek şimdi niye düşüyor sorusunun cevabını bulmak için.ikisininde cevabı bende yok tahtayada yabancıyım zaten.en çok düşenlerde görünce grafik açtım.6 ay önce 10 tl olan bir tahta ve 6 aydır düşmeye devam ediyor.tahtada olan arkadaşlara sabır diliyorum.

dacos
11-03-2014, 17:34
Ben buradayım diyen spek efendi. Biz de buradayız beaaa.

dacos
11-03-2014, 18:05
Kötü bir haberi fiyatladılar diye düşünmek istiyorum. Bugünkü işlem takasını verebilecek var mı dostlar. Hatta dünün işlemlerini de verebilirseniz mutlu oluruz.

dacos
12-03-2014, 00:34
Şeker fena mal çakmış gibi.

abma2222
12-03-2014, 10:18
oyak yatırımdaki şahsın para ihtiyacı sona erdimi çıkışa başlar..ytd..

barbarius
12-03-2014, 10:18
Bkz. Arkadaşlar;
Bu tahtanın avgyo tahtasından bir farkı yok, o nedenle şu avgyo neler yapmış açın BAKIN GÖRÜN
Daha ne diyim teknik analizden dem vuranlar var ya!
.. e giren şemsiyeyi tanımlamanın ne faydası varsa teknik analiz de o denli fayda sağlar.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

ozgur11
12-03-2014, 10:47
sözde maden şirketi.bir tane kurşun madeni işletiyor.87 tane ruhsatı var.Tayyip giderse kim sahip çıkar.

Finance_Man
12-03-2014, 10:54
http://i58.tinypic.com/207lreq.png

Yesilyol_32
12-03-2014, 11:02
ihmaD (D) DOMUZ demek sanırım, Ama bu kadar da DOMUZ luk olmaz ya, Bu DOMUZLUK daha nereye kadar devam edecek, ben 7.21 den aldım beee.........................

Finance_Man
12-03-2014, 11:04
tabanda 30 000 lot var

Finance_Man
12-03-2014, 11:05
tabanda 56 000 lodu

ozgur11
12-03-2014, 11:05
Lme çinko stokları 1,325 ton artışla 800.150 ton

(12/03/2014 - 11:03:51)

abma2222
12-03-2014, 11:11
dünden beri 4.17-4.10.3.90.3.80 kademelerinden 10.500 lot aldım.önünü kesemedim dahada alabilirim ama baya korkuttu.battıda haberimizmi yok.3.000 tl zarardayım..ytd..

son_osmanlı
12-03-2014, 11:28
Tabanda an itibari ile 107.000 lot var

kartepe
12-03-2014, 11:33
bu sefer tam kayaya carptım ama hala umudum var kım satıyor kım alıyor bellımı acaba ..

abma2222
12-03-2014, 11:34
Tabanda an itibari ile 107.000 lot var

aşağı yukarı tabandan 150.000 lot satıldı ,107.000 daha var hayırlısı tükenir bunlar nasıl olsa...ytd..

kartepe
12-03-2014, 11:35
son kalan paramla tabandan 1 lotcuk aldım belkı ugurlu gelır