Blog Yorumları

 1. Avatarı
   Alıntı Originally Posted by mme
  usd/jpy 100.258 long
  YTD.
  Flat.
  YTD
 2. Avatarı
  9 aylık bilancolari inceleyip yazacağımı söylemiştim ama bir süre daha yoğun olacağım
 3. Avatarı
   Alıntı Originally Posted by kazancli
  Bugun kutpo da 4.74 ten pozisyon açılmıştır. Yeni yatırımın önümzdeki aylarda tamamlanacak olması ve 6 aylık kar beklentisi ile. Hedefim yıl sonu 6.75-7.00

  Eylülde 9 aylık bilançoları değerlendirmek ve portföyün son durumunu yazmak için burada olacağım.

  Herkese bol kazancli günler.
  Özelden gelen yoğun sorular üzerine kısa sürede hedefimi görüp ,%50 prim yapmasına rağmen kutpo lar portföyden çıkmamıştır. Hedefimi yıllık bilanço beklentim ile 9.50-10.00 yükselttim.
  Updated 25-08-2016 at 16:14 by kazancli
 4. Avatarı
  Bu sabah Merkezi İtalya'daki deprem olayı bende de iki konuda çağrışıma yol açtı. Birincisi 8-9 yıl önce Kuşadası'nda baldızım Vicdan öğretmenin evinde duyduğumuz 5 ,6 Richter ölçeğindeki deprem ve sonrasında telaşa kapılıp kapıya gelen üst kat komşusu Tezel in heyecanıydı. Tam kapıdayken ikinci bir sallantı oldu.sonradan tv'den bunun 5.9!şiddetinde olduğunu duyduk Biz kapıda Tezel hanımın korku ve telaşını yatıştırmağa çalışırken onun bize cevabı çok interesan ve hoştu:İyi ama siz deprem olurken (Kelime-İ şehadet getirmediniz!)Doğrusu deprem kısa sürdüğünden aklımıza gelmemişti..
  İkincisi öğrenciliğimin son yıllarında bir aylığına Perugia Üniversitesinde lisan derslerine gittiğim Perugia şehrinin çok güzel. Ve tarih sayfalarından çıkışa benzeyen yapılarıdır.Milat öncesi yıllarda Ege'de yaşamış Etrüsk'lerin göç ettiği bu şehrin depreme maruz kalmasına üzüldüm. Yakın köylerdeki 6.2 ilk depremin çok yıkıma ve 80-1100 cıvarında ölüme yol açması da hayli üzücü ve benim için şaşırtıcıydı..Çünkü Kuşadası'nda 5.9 ilk deprem hiçbir yıkıma ve can kaybına çok şükür yol açmamıştı..Oysaki İtalya'da 6.2 şiddetindeki ve hatta 2012 yılındaki 6.0 şiddetindeki deprem yine yıkıma ve can kaybına sebep olmuştu..
 5. Avatarı
 6. Avatarı
 7. Avatarı
 8. Avatarı
  usd/jpy 100.258 long
  YTD.
 9. Avatarı
  Updated 23-08-2016 at 09:58 by sonkraleses
 10. Avatarı
 11. Avatarı
 12. Avatarı
  [IMG]C:\Users\adem\Desktop[/IMG]
 13. Avatarı
  by Bas Fransen Photography
 14. Avatarı
  Rahmetli hemşehrimiz Hakkı'nda benim de ekleyeceğim birkaç husus var,şöyle ki:1950 yılı genel seçim öncesindeki radyo propaganda konuşmasında kendini şöyle tanıtarak sözlerine başlamıştı:Ben Ödemişin Kazanlı köyünde saraç Ahmet ustanın oğlu Şükrü Saraçoğluyum .Demişti.
  Ödemişten şehirlerine kalıcı eserler olarak birşeyler yapılmasını istemek için gelen heyete de şunları söylemiştir: bBenim için vatanın her köşesi birer Ödemiş gibidir,fazladan birşey yapamam..Nur'lar içinde olsun saygın hemşehrimiz..

  [/url]resim upload servisleri
 15. Avatarı
   Alıntı Originally Posted by kazancli
  Bugun kutpo da 4.74 ten pozisyon açılmıştır. Yeni yatırımın önümzdeki aylarda tamamlanacak olması ve 6 aylık kar beklentisi ile. Hedefim yıl sonu 6.75-7.00

  Eylülde 9 aylık bilançoları değerlendirmek ve portföyün son durumunu yazmak için burada olacağım.

  Herkese bol kazancli günler.
  Guzel bir bilanco , yatirim tamamlandiginda daha da muhtesem olacak. Dokunmadan hedefi beklemeye devam.
 16. Avatarı
  2011-12 yıllarında Gezdiğimiz Gürcistan - Batumdaki bir parkta görüp hoşuma giden bir heykel ve güzel bir tasarım.

  [/url]çoklu resim upload
 17. Avatarı
  Az önce tvde İstanbul ve Beyoğlu belgesini izliyordum. Sunucu Tokatlıyan otelini anlatmaya başlayınca beni de 66-67 sene öncelerine götürdü..Kabataş Erkek Lisesinde öğrenciyim..Okul Veli'si olan Tankaya ailesinden Ahmet ağabeyim bir gün Tokatlıyan otelinde bir düğüne davetli olduklarını istersem beni de götürebileceklerini söyledi..Tabii böyle bir fırsatı kaçıramazdım.Dam'ım da İstanbul Edebiyat Fakültesi öğrencisi bir ablaydı..50 kuruş büyüklüğünde altıgen küçücük fayanslarla döşeli plstte düşmemek için azami dikkatle dans ettiğimi unutamam.Çok sevdiğim bir ağabeyim olan Ahmet ağabeyim,ablası,kardeşi ve eniştesi hepsi kanserden vefat ettiler.Bu illetin kalıtımsal olup olmadığı konusu hep aklıma takılmıştır..Tokatlıyan oteli 1950 yılında Ermeni cemaati tarafından satılmış ve şimdiki haline bir iş hanına dönüştürülmüştür.Ödemiş eşrafından tütün tüccarı hürmetle yadettiğim Fethi Uyguner amcamın bu otelde devamlı bir oteli olduğunu duymuştum.Rahmetli eşi ve benim nikah şahidim rahmetli Hayriye Uyguner hanımefendinin Zaman Zaman İstanbul'a gelişinde bu oteldeki odasında kaldığı söylenirdi..Hey gidi günler ..