Sayfa 3/52 İlkİlk 1234513 ... SonSon
Arama sonucu : 615 madde; 25 - 36 arası.

Konu: DOBUR-Doğan Burda

Esas

arkadaşlar doburunda doğan holdingten kaynaklanan vergi borcu falan var mı .. bu borçlar hacizler falan doburu ne kadar etkiler.. bilgilendirirseniz iiyi olur... ayrıca eski sayfalara nasıl ulaşabilirz..

2. Esas

Doğan dedik moğan dedik sattık kağıtdı şimdi tay gibi sıçradı. Hey gidi DOBUR hey yaktın beni.

Esas

bu ne şiddet bu ne celal tavanlarda buluşalım..

Esas

tavan yapması gerekir kanaatimce...

Esas

kapanısa doğru tavandayız

Esas

belli olmazzzz.. dohol etkilemezse 3.30 lara kadar ön açık..

Esas

doganların hepsi gittiğine gore doganda boyun eğdi heralde yakında çıkar kokusu..

Esas

yarın belliş olur 2,74 direnci ne kadar direnebilecek.. gelen haberin gazı nerde bitecek. ???

Esas

Arkadaşlar benim anlamadığım birşey var.
    Bakıyorum doburda buyuk para çıkışı var dyhol de is ebuyuk para gırışı var
    dobur dakı para çıkışı olmasına rağmen %12 lık artış var.Bu niye bole oluyor?
    Bu yukseliş için inanın kı bır cok arkadaş gıbı bende cok bekledım ve şimdi de herseyın tersıne
    donmesınden korkuyorum.Para cıkısı olmasına ragmen artısın olması neye ısaret
    Bılen bı arkadas bu soruma cvp verırse cok ama cok sevınırım

10. Esas

Alıntı Originally Posted by Mak&İns Müh. Yazıyı Oku
    Arkadaşlar benim anlamadığım birşey var.
    Bakıyorum doburda buyuk para çıkışı var dyhol de is ebuyuk para gırışı var
    dobur dakı para çıkışı olmasına rağmen %12 lık artış var.Bu niye bole oluyor?
    Bu yukseliş için inanın kı bır cok arkadaş gıbı bende cok bekledım ve şimdi de herseyın tersıne
    donmesınden korkuyorum.Para cıkısı olmasına ragmen artısın olması neye ısaret
    Bılen bı arkadas bu soruma cvp verırse cok ama cok sevınırım
    Bir kurumdan yüklü satış yaparken diğer on kurumdan pasiften veya aktiften alış verirsin alın size para çıkışı..Yada gerçekten biraz dağıtılmıştır,bunu bugün yarın daha iyi anlarız.
    Beklediğimiz üzere hareket ediyor,ekim ortasına kadar vade koymuştum,ama bu yükselişede hayır diyecek halimiz yok.
    Yatırım danışmanlığı kapsamında değerlendirmeyiniz.

Esas

Herkese günaydın
    Arkadaşlar bu hareketler hiç iyi değil umarım korktuğum başıma gelmez
    Doğan hisselerindeki bu hareketleri açıklayabılecek biri var mı?
    NE OLUYORRRRR?

Esas

dobur bana göre sağlam 2.84 direnç var burayı kapanış olarak üstünde kapattığında 3.03 kadar yolu var eğer orayıda kırarsa 3.23 hedef olur...hayırlısı bakalım ne umduk ne bulacağız...

Sayfa 3/52 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •