Sayfa 150/1095 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250650 ... SonSon
Arama sonucu : 8756 madde; 1,193 - 1,200 arası.

Konu: OTKAR - Otokar Otomotiv ve Savunma San.

Esas

Alıntı Originally Posted by fztaa Yazıyı Oku
    40 neredeyse oluyor siz kayserilimisiniz ?!! ))
    evet ben kayseriliyim

2. Esas

45'lerden başlayan yolculuğumuza 6 ay sonra geri dönmüş olduk.3 ay boyunca yükselişle gelen mutluluk diğer 3 aydada düşüşün vermiş olduğu hüzün ve hüsran.

3. Esas

Alıntı Originally Posted by demireege Yazıyı Oku
    Bu arada böyle havalarda teknik işlemez deniyor,doğrudur işlemez.Fakat her hissenin grafiklerine geriye doğru 6-8 ay öncesine giderek tekrar incelerseniz,SAT sinyallerinin nerelerde oluştuğunu,hatta bu sinyallerin bizlere 3-4 gün zaman verdiğini göreceksiniz.O zaman da ahhh burada keşke satsaydım dediğinizi duyar gibiyim.
    Bence yerli yatırımcının öğrenmesi gereken tek şey STOPLOSS kelimesi dir.
    işlemez deniliyor ama aklıma şu soru geliyor.hangi tekniği kullanarak otkar da al sinyali elde ettiler ki işlemez diyorlar.en basitinden dün fibo seviyelerini vermiştim. demiştik ki %70 de tutunmaz sağlanmazsa eğilim hareketin tamamını almaya yönelik aşağı geliş olabilir.mum grafiklerine bakalım.orada da al sinyali almaktan uzağız.elliot desek onda da bir numara yok.bence teknik analiz her hava da sinyal üretir.trader zararkes felsefesini iyi anlayıp uygulamak zorun da dır.oradan döner buradan kopar at yarışında ki "ayrılda gel yavrum" "hadi kopta gel" den öte bir laf değil.

4. Esas

Biri şu otkara dur desin freni patlamış kamyon gibi aşağı gidiyor

Sent from my GT-I9300 using hisse.net mobile app

5. Esas

Insanlar burda para kaybediyor şirket diye para yatiriyor ama o boş teneke gibi düşüyor

Sent from my GT-I9300 using hisse.net mobile app

Duhul
    Jan 2011
    İkamet
    v1
    Gönderi
    2,651

Esas

lOSS-stop mantıksız değil ama atıyorum adam 65 'ten almıştır 62'den max verebiliyorsa loss stop iyidir ama 65 'ten almışl kapıt 45 'e gelmiş burada artık loss-stop işlmez...Hem kağıt sebebli düşmediki piyasa şartlarında piyasaya göre biraz fazla tepki verdi aynısını 2011'de yapmıştı o zman da sebebsiz 38'de 20 lere düşmüştü...Kağıt 45 trl 65'ten aalan adamın net %30 zararı var bu adam nasıl satsın? o saaatten sonra paraya ihtiyacı yoksa ve şirkete güveniyorsa beklemek daha mantıklı piyasa çok sert düştü illaki bir yerde kafasını çevirecek...Hep böyle gitmez...Kriz ortamında herkes Olumsuz düşünür her şey bitti zanneder...ytd
    “O iyi insanlar o güzel atlara binip çekip gittiler.Demirin tuncuna insanın piçine kaldık.„
    — Yaşar Kemal

Esas

Bu hissenin tek şanssızlığı benim hisseye girmemdir arkadaşlar. Aldığım-önerdiğim tüm hisseler tepetaklak. Sattığım hisseler sağlam duruyor, bu piyasada bile artıyor.
    Otokar'da maliyetimi söylemeye dilim varmıyor, utanıyorum. Portföyümdeki diğer hisselerde de durum aynı (Egeen, Armada Logo). Kendimi iyi borsacı sanıp böbürlenirdim ama bir b.k bilmediğimi anladım bu süreçte.
    Mantıklı beklentilerin mantıksızlığını, Stop-loss'un önemini anladım sonunda, ama varlığımın yarısına mal oldu. Bundan sonra kaybettiğim bu değerleri yerine koyabilir miyim bilmiyorum, sanmıyorum. Tanrı benim durumumda olanlara sabır versin, kayıplarımızı telafi etmemizde yardım etsin.

8. Esas

Alıntı Originally Posted by ocean1987 Yazıyı Oku
    Hep böyle gitmez...Kriz ortamında herkes Olumsuz düşünür her şey bitti zanneder...ytd
    ve asıl hikaye burada başlar.herkes sola bakarken orada birşeyler olduğunu sanarken asıl oyun sağ da oynanıyordur.

bence otkar da 40-42 arası çanak çömlek patlar

Sayfa 150/1095 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250650 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •