Sayfa 402/828 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502 ... SonSon
Arama sonucu : 9928 madde; 4,813 - 4,824 arası.

Konu: Cafe Trend & Trade

Esas

Duhul
    Oct 2008
    İkamet
    GAZİANTEP
    Gönderi
    5,331
    Blog Yazıları
    6

Esas

metcezir sabah haberlerini arka arkaya atıyon , birini okuyamadan ötekisi.... yetişememekten korkuyorum. arada kaynayan olmasın. soluklanma fırsatı tanı bize
    "Sabır, çoğu kimsenin zannettiği gibi bir eylemsizlik, tepkisizlik, edilgenlik yahut acizlik hali değildir. Bir direniştir, kararlılıktır, dik durma çabasıdır, sürekli bir mücahededir. Yiğitliği gerektirir.."

Aldım ve sattım ( bana neee ? )

Duhul
    Oct 2009
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    686

Esas

Biz demiştik demenin faturası bu kadar ağır olmamalıydı..Bugün olsada yarın günlerimiz aydın olmayacak..selam cafe
    Öğrenmek akıntıya karşı yüzmek gibidir,ilerleyemediğiniz zaman gerilersiniz...

Duhul
    Oct 2006
    İkamet
    BİST Pit Alanı
    Gönderi
    50,636
    Blog Yazıları
    79

Duhul
    Oct 2006
    İkamet
    BİST Pit Alanı
    Gönderi
    50,636
    Blog Yazıları
    79

Esas

Alıntı Originally Posted by svevoid Yazıyı Oku
    Bülent Ersoy bayılınca yolsuzluk operasyonu başlamıştı. Tesettüre girdiğine göre operasyon bitmiş demektir..

Duhul
    Oct 2006
    İkamet
    BİST Pit Alanı
    Gönderi
    50,636
    Blog Yazıları
    79

Esas

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Suan Show tv'de Bulent Ersoy show var.. Bulent Ersoy'un hali icin soyleyecek kelime bulamiyorum..

bir türbanlı bu kadar iğrenç olabilir.
    gerçi bir kadın olarakta bundan igrenci aklıma gelmiyo

Esas

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku

Benim görüşüme göre türbana falan girmedi bacımız...Dün kandil günü olduğu için böyle davrandı...

Ben bu bacımızın bir iki sokak konserinde bulundum...Baya harbi harbi ülkedeki gidişata girişiyordu aralarda...

Duhul
    Oct 2008
    İkamet
    GAZİANTEP
    Gönderi
    5,331
    Blog Yazıları
    6

Esas

diva hanımefendinin çok değişik duygular psikolojisine girdiği konusunun irdelenmesi taraftarıyım. toplumsal örnek teşkili edebilme potansiyeli olan insanların psikolojik güdülerinin kontrolünün dönem dönem yapılması lazım , aile ve toplum sağlığına önem veren toplumlar için. aile ve toplumdan sorumlu sorumlulara düşen bir iş olsa gerek.. bireysel anlamda fert bu işi beceremez...
    "Sabır, çoğu kimsenin zannettiği gibi bir eylemsizlik, tepkisizlik, edilgenlik yahut acizlik hali değildir. Bir direniştir, kararlılıktır, dik durma çabasıdır, sürekli bir mücahededir. Yiğitliği gerektirir.."

Duhul
    Oct 2009
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    686

Esas

Aslında başka bir yönden bakarsak Türkiye'deki türban gerçeğine makyajıyla ironik yaklaşmış
    Öğrenmek akıntıya karşı yüzmek gibidir,ilerleyemediğiniz zaman gerilersiniz...

Duhul
    Oct 2008
    İkamet
    GAZİANTEP
    Gönderi
    5,331
    Blog Yazıları
    6

Esas

Alıntı Originally Posted by borsdream Yazıyı Oku
    Aslında başka bir yönden bakarsak Türkiye'deki türban gerçeğine makyajıyla ironik yaklaşmış
    belkide olaylara değilde direkt topluma ironik yaklaşım vardır..genellemesinde.

Duhul
    Feb 2008
    İkamet
    Değirmendere
    Gönderi
    1,394

Esas

Gündem buysa uzmanları daha iyi anlatır; testis torbası ters çevrilip içine sokularak yapay vajen yapılmış, kadınlık hormonu verilerek orası burası yağlandırılmış erkek azmanına kadın demek nasıl içinizden gelmekte anlamıyorum. Bunların derdi gündemden düşmemek. O serveti başka nasıl yapabilirler. Her tarafları leş gibi reklam kokmakta.

Sayfa 402/828 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •