Sayfa 5/671 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon
Arama sonucu : 8046 madde; 49 - 60 arası.

Konu: CLKHO - CLK Holding A.Ş

Esas

Alıntı Originally Posted by denizozbilek Yazıyı Oku
    senet 4 e çıkarsa taksitleri ben ödeyecem
     Alıntı Originally Posted by erolgelgi Yazıyı Oku
    zararın haddi hesabı yok tek çıksın taksitleri değil 1 tanede yedek cep telefonu alıp ben gönderirim
     Alıntı Originally Posted by meseledegilde Yazıyı Oku
    Senet 5 olsun benden de tolga beye iphone 6s ytd.

Sent from my GT-I9300 using hisse.net mobile app

Zararlarım çıksın ben de; Tolga Bey'e Kadıköy'deki ilk FB-GS derbisinde protokolden bilet ayarlarım. Nasıl olsa sonucu belli maç sakin sakin izler
    Testini denize ne kadar daldırırsan daldır alacağın ancak testi kadardır, gerisi denizde kalır.

2. Esas

MEVLID Kandilinizi tebrik ederim.

Sent from my GT-I9300 using hisse.net mobile app

Esas

bu hafta zorlu bi hafta olacak 1,50 nin altı 1,20-1,30 arasını gösteriyor.1,80 i kırabilirsek süper olacak
    tüm ortakların kandili mübarek olsun
    yazdıklarım kendi fikrim olup asla yatırım tavsiyesi değildir.Zarar etmenize sebep olabilir

Esas

herkesin mevlit kandilini kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim.
    Burada yer alan yorum ve görüşler, kişisel görüşlerime dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.y.t.d

Esas

şu mubarek gunde belki akılları fıkırleri başlarına gelirde ky yı mutlu ederler

Esas

Onay haberine kadar ralli beklemiyorum.
    Mepet'in yaptigi gibi 4-5 haftalik surecte az az ama hedefe dogru duzenli olarak gotururler diye dusunuyorum.
    Son düzenleme : silenttt; 12-01-2014 saat: 18:16.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Kişisel görüşlerimdir. esem_S_ever

Esas

Adamlar pislik ama ben bu kağıdın gidecegini düşünüyorum. Gitmese dahi bu fiyatlar komik.orta uzun vadede kar yazacaktir.

Esas

Twitterde @borsagercekleri hesabıyla bir vatandaş çıkmış. Eski bir spek imiş. Emekli olmuş ve yurt dışına çıkmış. Sermaye piyasalarında dönen dolapları anlatıyor. SPK başkanından MEMSA ya Taraf'dan bir çok kağıtta yaşananlara dair yorumları var. Bizim şirketimiz hakkında olumsuz haber yapan malum siteye ve onun sahibi hakkında da ilginç iddiaları ve söylemleri var. Tecrübe kazanmak ve beyin jimnastiği açısından takip etmekte fayda var.
    Testini denize ne kadar daldırırsan daldır alacağın ancak testi kadardır, gerisi denizde kalır.

Esas

Alıntı Originally Posted by markos62 Yazıyı Oku
    Twitterde @borsagercekleri hesabıyla bir vatandaş çıkmış. Eski bir spek imiş. Emekli olmuş ve yurt dışına çıkmış. Sermaye piyasalarında dönen dolapları anlatıyor. SPK başkanından MEMSA ya Taraf'dan bir çok kağıtta yaşananlara dair yorumları var. Bizim şirketimiz hakkında olumsuz haber yapan malum siteye ve onun sahibi hakkında da ilginç iddiaları ve söylemleri var. Tecrübe kazanmak ve beyin jimnastiği açısından takip etmekte fayda var.
    clkho için neler yazıyor yada yazmışmı kısaca yazarmısın bizde okuruz malum twitter kullanmayan vardır...
    https://www.facebook.com/groups/clkho.magdurlari/

Esas

Alıntı Originally Posted by denizozbilek Yazıyı Oku
    clkho için neler yazıyor yada yazmışmı kısaca yazarmısın bizde okuruz malum twitter kullanmayan vardır...
    Hocam arkadaş daha çok geçmişte olanları ve yaşanmışları anlatıyor. CLKHO ile ligili bir yorum yapmamış. Ancak malum sitenin hiç de yatırımcı dostu olmadığını iddia etmiş. Bunlar tabiki iddia adam kimdir in midir cin midir belli dedğil. Yazdıkları doğru mu yanlış mı o da belli değil.

Biz sadece şunu bileceğiz. Malum site de bizim rehberimiz değil uçacak kaçacak diyenler de rehberimiz değil. Moral bozanları da ciddiye almayacağız pazarlama yapanları da sadece aklımıza güveneceğiz. Bizi sadece KAP'a düşen haberler ilgilendirir.

Esas

Tahsisli sermaye artışı ile ilgili en son KERVAN örneği aklıma geldi. Sermayeyi 500 milyon civarına çıkartmışlardı. Ve hisse alan yeni ortaklar hisseleri 1 TL'lerden itibaren 40 kuruşlara kadar satmışlardı. Halen de satıyorlar.
    Tahsisli sermaye artışı yapıp ta yükselişe geçen var mı? Ben hatırlamıyorum. Uçak vardı galiba.Önce fiyatı yükselip ardından çakılmıştı. Başka hatırlamıyorum.
    Bu hisse istisna olur mu sizce? Fazla hayalci olmamak lazım.
    newtrend

Esas

Alıntı Originally Posted by fatihrustu Yazıyı Oku
    Tahsisli sermaye artışı ile ilgili en son KERVAN örneği aklıma geldi. Sermayeyi 500 milyon civarına çıkartmışlardı. Ve hisse alan yeni ortaklar hisseleri 1 TL'lerden itibaren 40 kuruşlara kadar satmışlardı. Halen de satıyorlar.
    Tahsisli sermaye artışı yapıp ta yükselişe geçen var mı? Ben hatırlamıyorum. Uçak vardı galiba.Önce fiyatı yükselip ardından çakılmıştı. Başka hatırlamıyorum.
    Bu hisse istisna olur mu sizce? Fazla hayalci olmamak lazım.

dostum onun hikayesi farkı bununki farklı mantıklı seyler yazsakk olmazmı?
    https://www.facebook.com/groups/clkho.magdurlari/

Sayfa 5/671 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •