Sayfa 1/60 1231151 ... SonSon
Arama sonucu : 477 madde; 1 - 8 arası.

Konu: AVISA AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

 1. #1
  Duhul
  Feb 2004
  İkamet
  Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
  Yaş
  54
  Gönderi
  39,567
  Blog Yazıları
  1

  Esas AVISA AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  Kamuoyuna Duyuru

  AvivaSA Çalışmalarını Tüm Hızıyla Sürdürüyor

  Değerli Müşterilerimiz,

  Şirketimiz AvivaSA'nın İngiltere merkezli ortağı Aviva, Türkiye'de elementer sigorta sektöründe faaliyet gösteren şirketi Aviva Sigorta için satış süreci başlattığını açıklamıştır.

  AvivaSA Emeklilik ve Hayat bu satış sürecinden etkilenmemekte ve çalışmalarına, bireysel emeklilik ve hayat sigortaları sektörünün lider şirketi olarak devam etmektedir.

  AvivaSA Emeklilik ve Hayat, dünyanın en büyük sigorta kuruluşlarından Aviva ile Türkiye'nin en büyük gruplarından Sabancı Holding'in eşit ortaklık ilkesiyle kurulmuştur. Ortaklarımızın işbirliği başarıyla devam etmekte olup Aviva'nın bireysel emeklilik ve hayat sigortaları sektöründe, önümüzdeki dönem seçtiği "büyüme potansiyeli yüksek" gelecek vadeden bölgelerden birisi Türkiye'dir. Bu açıdan Aviva'nın Türkiye'deki ortağı Sabancı Holding'e ve AvivaSA Emeklilik ve Hayat'a güveni ve inancı tamdır.

  Müşteri odaklı yaklaşımı ilke edinen şirketimiz, önümüzdeki dönemde de siz değerli müşterimize en iyi hizmeti sunma hedefiyle çalışmalarını sürdürecek, bireysel emeklilik ve hayat sigortaları sektörüne liderlik etmeye devam edecektir.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,
  AvivaSA Emeklilik ve Hayat


  http://www.avivasa.com.tr/web/53-940...muoyuna_duyuru


  şirket web adresi: http://www.avivasa.com.tr/


  şirket adı: AvivaSA Emeklilik ve Hayat

  Forum kurallarını okumak için tıklayınız
  Bunları yapmayınız okumak için tıklayınız.


  Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

  Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

  Forumumuz yeni adresinde eski gelenek ve kurallarıyla yoluna devam edecektir. Lütfen üyelik kaydınızı yapınız:
  http://www.hisse.net/topluluk/register.php

 2. #2

  Esas

  AVİVASA HALKA AÇILACAK'

  AvivaSA'nın 6 yaşında genç bir şirket olmasına rağmen kısa sürede bireysel emeklilik ve hayat sigortası sektörünün en önemli oyuncusu konumuna ulaştığını belirten Haluk Dinçer, şöyle devam etti:
  'Türkiye'nin önünde dünyanın en büyük 10 ekonomisinden biri olma fırsatı sunan 10 yıllık bir dönem var. Sektörümüz de bu fırsattan hareketle önemli bir büyüme potansiyeline sahip. Bu potansiyeli en iyi şekilde değerlendirerek sektöre yön vermeye devam edeceğiz. 2014 yılı AvivaSA'nın direkt satış, bankasürans ve acente kanallarında pazar ortalamasının üzerinde büyüyeceği bir yıl olacak. Ayrıca AvivaSA'nın halka arz çalışmaları da sürüyor. AvivaSA'yı halka açarak yaratılan değere şeffaflık kazandıracağız.'


  Kaynak:SigortaGündem

 3. #3

  Esas

  Avivasa halka arz edildikten sonra Borsa İstanbul’da işlem görecek ikinci emeklilik ve hayat sigorta şirketi olacak.
  (Anadolu Hayat şu anda tek şirket).

 4. #4

  Esas

  HACI ÖMER SABANCI HOLDİNG A.Ş. / SAHOL [] 17.07.2014 11:55:50


  Müşterek Yönetime tabi ortaklığımız Avivasa Emeklilik ve Hayat A.Ş.'nin şirket Esas Sözleşmesinin, şirket hisselerinin Halka Arzına ilişkin Sermaye Piyasası Kanunu ve Sermaye Piyasası Kurulu Düzenlemelerine uygun hale getirilmesi amacıyla Sermaye Piyasası Kurulu'na müracaat edilmiştir.

 5. #5
  Duhul
  May 2010
  İkamet
  Anket Diyarı :)
  Yaş
  41
  Gönderi
  8,435
  Blog Yazıları
  22

  Esas

  hayırlı olsun...

 6. #6

  Esas

  Selam bugun aciklama yapilda %19 kusur halka aciliyor. Ilk asamada nasil aliniyor bu hisseler ve ne kadar oluyor fikir verecek var mi

  hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

 7. #7

  Esas

  kesınlıkle katılacagım halka arza

 8. #8

  Esas

  Halka arz ne zaman olacak hala bir tarih yok mu ?? Bu arada bu senet uzun vadeli yatırımda ciddi kar sağlayabilir. Bes ülkemizde henüz bir bebek.. Büyüyene kadar çok güzel primler görebiliriz..

Sayfa 1/60 1231151 ... SonSon

Gönderi Kuralları

 • Yeni konu açamazsınız
 • Konulara cevap yazamazsınız
 • Yazılara ek gönderemezsiniz
 • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
 •