Arama sonucu : 4 madde; 1 - 4 arası.

Konu: Koruma Tarım İlaçları A.Ş.

Duhul
    Feb 2005
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,553
    Blog Yazıları
    3

Esas Koruma Tarım İlaçları A.Ş.

Elinde bu hisseden olan veya en azından ne yapabiliriz sorusuna katkıda bulunabilecek herkesin görüşlerini ve konu hakkındaki bilgilerini paylaşmasını rica ediyorum.
    "Çalışmadan, yorulmadan, üretmeden rahat yaşamak isteyen toplumlar önce haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."
    Mustafa Kemal Atatürk

2. Esas Koruma tarım

Bende yok ama görüşümü söyleyebilirim:
    Bezmen gibi patronlar hileli iflaslar,o zamanki siyasilerin de yardımıyla rabak,koruma tarım,santral holding hissedarlarını yediler.
    Uğur Dündar'ın bile gücü yetmedi.
    Borsada işlem hacmında ilk hep en öndeydiler.
    Bende ÇEAŞ ve KEPEZ var,şimdi gizli güçler onları yemekle meşguller.
    Sorarsan siyasilere,suçlamaları kabul etmediği gibi bizi suçlarlar.
    Borsada kazanmak da var, kaybetmek de..Diye..
    Ben inanıyorum: Fifti fifti yapıyorlar.
    Tanrıya inanıyorum,sebep olanlar,hem bu dünyada hem öbür dünyada çekecekler bize çektirdiklerinin bin katını..

Duhul
    Feb 2005
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,553
    Blog Yazıları
    3

Esas

Eyvallah hocam,
    işin öbür tarafı öyle tabii. Öbür dünyada da ne yapacakları nasıl yaşayacakları beni ilgilendirmez. Herkes hakettiğini yaşar da, benim asıl sorum bu elimdeki kağıtları ne yapmam gerektiği. Hiçbir işe yaramaz deyip, paket kağıdı olarak mı kullanayım, bayağı enli boylu kağıtlar çünkü; yoksa saklamaya devam mı?Gerçi sakla sakla nereye kadar, toplasan 1 kilo kağıt çıkar, kapladığı yer desen ayrı dert, kitaplığın bir bölümünü işgal ediyor...
    "Çalışmadan, yorulmadan, üretmeden rahat yaşamak isteyen toplumlar önce haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."
    Mustafa Kemal Atatürk

Duhul
    Mar 2006
    İkamet
    İsRANTbul
    Gönderi
    13,009

Esas

sevgili viper içlerindeki en temiz ve parlak olanını güzel bir çerçeve yaptırın ve evinizin girişine asın ve her eve giriş çıkışınızda bezmen in kulaklarını çınlatın....tabii bu işin esprisi... bu olay ve bir çok örnek te gösteriyorki Türkiye de sermaye piyasası kurulu patronların haklarını korumak için kurulmuş kamu kuruluşudur...yazık hemde çoook yazııık.
    Aslında... İnsanlar sadece dua ederken dürüsttürler...

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •