Sayfa 1/190 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 1514 madde; 1 - 8 arası.

Konu: ISCTR - İş Bankası C

 1. #1

  Esas ISCTR - İş Bankası C

  Hayırlı Olsun.
  Forum Kurallarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz

  Borsanın Altın Kuralları Md. 6: "
  Seans içinde karar vermeyin. Kararlarınızı, etkilenmeyeceğiniz bir ortamda verin. Seans anında görüşlerinize ters düşen hareketlerin planlarınızı etkilemesine izin vermeyin. Daha önce düşünmediğiniz yeni fikirler oluşturmayın. İyice incelenmeden yapılan hareketlerin genellikle zararla sonuçlandığı gözlenir."

  Forumun Altın Kuralı :
  Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

  Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.


 2. #2
  Duhul
  Jan 2013
  İkamet
  İstanbul
  Gönderi
  1,889

  Esas

  Siftah bizden bereketi Allah tan

  Böyle hepsini bir arada görmek ne kadar güzel. Umarım İleride Tek ISBNK olarak karşımıza çıkar

 3. #3

  Esas

  forumda diğer tüm hisselerle ilgili daha önce yapılan sayfalarca tartışma ve yazılar duruyor. her ne hikmetse isctr, iskur, isatr ve isbtr ilgili yazılanların hepsi sıfırlanmış..

 4. #4

  Esas

  isctr 'yi diğer üçüyle birleştirmek iyi olmamış. isctr yıldız pazarı kısmında tek olabilirdi. isbtr, iskur ve isatr üçü birleşik ana pazar listesinde ayrı bir başlık altında olsa daha iyiydi.

 5. #5

  Esas

   Alıntı Originally Posted by deliefendi Yazıyı Oku
  isctr 'yi diğer üçüyle birleştirmek iyi olmamış. isctr yıldız pazarı kısmında tek olabilirdi. isbtr, iskur ve isatr üçü birleşik ana pazar listesinde ayrı bir başlık altında olsa daha iyiydi.
  Ben de deliefendi ye katılıyorum her hisse ait olduğu pazarda yer almalı.Doğal olarak İşC ye oldukça fazla mesaj gelecektir.Diğer gruplara gelecek az sayıdaki mesajları arayıp bulmak zaman kaybettirecektir.

 6. #6

  Esas

  Beyler anlayamadığım bir nokta daha var.SPK nın yeni pazar düzenlemeleriyle ilgili 27.11.2015 tarih ve 2015/31 sayılı haftalık bülteninde A.B.C ve D grubu hisse senetlerinin 4 Ocak 2016 tarihinde dağılımlarının yeniden yapılacağı yazıyor.Bu durumda İSA-İSB-ve İSKUR eskiye dönülerek sürekli müzayede uygulamasından çıkacak manası mı çıkıyor? Eğer öyleyse hiç hoşuma gitmedi yap boz tahtası mı yapıyorlar yoksa BİST ile SPK arasında bir bilek güreşi mi var?

 7. #7

  Esas

  maalesef ülkemizde uzun zamandır kurumlar arası kopukluk ve güç gösterisi var.bu durumdada her zamanki gibi filler tepişiyor çimenler eziliyor.

  spk yeni düzenlemeye müdahale etmesi ile eğer işbankası İSA İSB ve İSKUr hisseleri için piyasa yapıcı ile anlaşmaz ise 4 Ocak 2016 itibari ile gene günde 20 dk işlem olacak.(bakınız link 2. sayfa)

  http://www.spk.gov.tr/apps/haftalikb...enuheader=null

 8. #8

  Esas

  Bu hafta neler olacak bakalım zor bir hafta .. Hepimiz sıkı tutunalım, uzun vade için cok guzel yerler ama kısacılar ıcın sanıyorum sanki biraz daha aşşagı gösterecekler izleyip görelim.. YTD


  hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Sayfa 1/190 1231151101 ... SonSon

Gönderi Kuralları

 • Yeni konu açamazsınız
 • Konulara cevap yazamazsınız
 • Yazılara ek gönderemezsiniz
 • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
 •