Sayfa 1/990 1231151101501 ... SonSon
Arama sonucu : 7920 madde; 1 - 8 arası.

Konu: ORGE - Orge Enerji Elektrik Taahhüt A.Ş.

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    39,567
    Blog Yazıları
    1

Esas ORGE - Orge Enerji Elektrik Taahhüt A.Ş.

yeni başlıktan devam.. ///

Forum kurallarını okumak için tıklayınız
    Bunları yapmayınız okumak için tıklayınız.

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Forumumuz yeni adresinde eski gelenek ve kurallarıyla yoluna devam edecektir. Lütfen üyelik kaydınızı yapınız:
    http://www.hisse.net/topluluk/register.php

2. Esas

Ah ah su hisse de ard arda 5 kere tavan yapanlardan olsaydı keşke

Esas

2,70 e geldiğinde 4,80 e döner diyormuydun içinden ?
    teknik olarak gelir diyordum evet.Alım için 3 tl altını beklemiştim.
    Bilanço derken kastım şuydu.

Esas

Tahta Kaldıranlar Geldi =) Fal bakanlarda var. Bir insan tahtayı Kaldırdım diye niye söyler ? Neyin egosu lan bu. Oraya bir lot koyar tahtayı bırak hiçbiyeriinizi kaldıramazsınız.

Bu hissedeki insanların çoğunda birşeyler var garip geliyor. Hissesi olanda olmayanda bir türlü iyi düşünemiyor ?

Esas

Alıntı Originally Posted by alikaratas Yazıyı Oku
    teknik olarak gelir diyordum evet.Alım için 3 tl altını beklemiştim.
    Bilanço derken kastım şuydu.
    Ali bey bilançoya kadar Fiyat aralığınız kaç arasıdır ? Hangi bantta devam eder ?

Esas

Alıntı Originally Posted by Maybefox Yazıyı Oku
    Ali bey bilançoya kadar Fiyat aralığınız kaç arasıdır ? Hangi bantta devam eder ?
    Kusura bakmayın onu bilemem burada da yazmak olmaz.Sadece 2.70i ve 4.80i bekliyor muydunuz sorunuza vermek istediğim cevaptı.
    Orgede tek güvencem city alımları.Yoksa hisseye ve borsaya zerre güvenim yok.O sebeple bir fiyat aralığım yok.Karımı alırım yeni bir bilanço ile yeni düşünceler başlar.

Esas

Alıntı Originally Posted by Maybefox Yazıyı Oku
    Tahta Kaldıranlar Geldi =) Fal bakanlarda var. Bir insan tahtayı Kaldırdım diye niye söyler ? Neyin egosu lan bu. Oraya bir lot koyar tahtayı bırak hiçbiyeriinizi kaldıramazsınız.

Bu hissedeki insanların çoğunda birşeyler var garip geliyor. Hissesi olanda olmayanda bir türlü iyi düşünemiyor ?
    Ky olumsuz konuşuyorsa bu olumlu değilmi)

Esas

Alıntı Originally Posted by alikaratas Yazıyı Oku
    Kusura bakmayın onu bilemem burada da yazmak olmaz.Sadece 2.70i ve 4.80i bekliyor muydunuz sorunuza vermek istediğim cevaptı.
    Orgede tek güvencem city alımları.Yoksa hisseye ve borsaya zerre güvenim yok.O sebeple bir fiyat aralığım yok.Karımı alırım yeni bir bilanço ile yeni düşünceler başlar.
    Sizin gibi Güvensiz bir İnsanın İmkb B grubnda olan orgedeki Yabancı alımlarına güvenmeniz biraz enteresan.Bu alımların gerçek olduğunu nereden biliyorsunuz ? Belki Hans , tomas,jonnas ve brad diye arkadaşları var tahta sahibinin onlara birazda siz alın dedi =)

Sayfa 1/990 1231151101501 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •