Sayfa 1/2 12 SonSon
Arama sonucu : 11 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Günün Komplosu...

 1. #1
  Duhul
  Jul 2006
  İkamet
  İzmir/Türkiye
  Gönderi
  18,832
  Blog Yazıları
  199

  Exclamation Günün Komplosu...


 2. #2
  Duhul
  Jul 2006
  İkamet
  İzmir/Türkiye
  Gönderi
  18,832
  Blog Yazıları
  199

  Esas  @zebercet0 SEÇİM HİLELERİ KONUSUNDA SEÇSİS'E MONTE EDİLEN 10 MİLYON SEÇMEN KULLANILIYOR. EK TABLOYU İNCELEYİN.

 3. #3
  Duhul
  Jul 2010
  İkamet
  ISTANBUL /IRVINE CA /MIAMI FL
  Yaş
  37
  Gönderi
  1,604

  Esas

   Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku


  @zebercet0 SEÇİM HİLELERİ KONUSUNDA SEÇSİS'E MONTE EDİLEN 10 MİLYON SEÇMEN KULLANILIYOR. EK TABLOYU İNCELEYİN.
  Geçen "Istanbuldan ev alınır mı ?"topiğinde nufüs artış hızları vardı.Burayla çakışmıyor yanından bile geçmiyor sanırım. Bende gördüm bunu zebercet sayfasında , dikkat çeken bir şey gerçekten....

 4. #4
  Duhul
  Jul 2006
  İkamet
  İzmir/Türkiye
  Gönderi
  18,832
  Blog Yazıları
  199

  Esas

  Meclis Başkanının başlattığı laiklik konusu, Erdoğan'ın ne kadar kıymetli ve vazgeçilmez biri olduğunu göstermek için ortaya atılmış olamaz mı? Hani cinayeti çözerken en çok kim karlı çıkıyor diye yaklaşılır ya...

 5. #5
  Duhul
  Jul 2006
  İkamet
  İzmir/Türkiye
  Gönderi
  18,832
  Blog Yazıları
  199

  Esas

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret ettiği temelinde hakkında dava açılan bir vatandaş, Erdoğan'ın cumhurbaşkanı olmak için yasada öngörülen "üniversite mezunu olma" şartını taşımadığını ileri sürerek, Erdoğan'ın diplomasının mahkemece talep edilmesini istedi.

  Yazılı açıklama yapan Ahmet D. şunları ifade etti:

  “Cumhurbaşkanına hakaret davası nedeniyle hakkımda açılan davada sorgum esnasında gerekli savunmamı yaptiktan sonra,

  Benden şikayetçi olan RTE nin diplomasının sahte olduğu ve bu nedenle C.Başkanlığının geçersiz olduğu ve TCK.nun 299. maddesinde belirtilen suçun gerçek manada kanunun aradığı şartlarda Cumhurbaşkanı olan kişiye karşı işlenirse bu suçun subutu halinde sanığın cezalandıralacağı iddiasında bulundum.

  6271 Sayılı Cumhurbaşkanlığı Seçim Kanunun 6. maddesinin ilgili fıkrasında C.Başkanı adayının 4 yıllık fakülte mezunu olma şartı aranmaktadır.

  RTE nin 1981 yılında elden almış olduğu GEÇİCİ MEZUNİYET BELGESİ inceleneceği üzere, bu belgede ne dekanın mührü ne Erdoğan’ın resmi vardır.

  Halbuki aynı okuldan mezun olan başka kişilerin diplomaları incelendiğinde dekanın imzası üzerinde mühür olduğu ve öğrencinin resminin mevcut olduğu görülecektir.

  Kaldı ki Erdoğan’ın diplomasında Dekan olarak görünen Doc. Dr. Sinan ARTAN in imzasının dahi Erdoğan’ın diplomasında değişik olduğu diğer öğrencilerin diplomasının karşılaştırmasında da açıkça görülmektedir.

  Ayrıca bu konu gündeme geldiğinde Marmara Üniversitesinden tanzim edilen ve ne dekanın ne rektörün imzalarını taşımayıp Lisans Diplomasının incelendiğinde 1981 yılında Erdoğan’ın almış olduğu geçici mezuniyet belgesinde okul numarasının 2443 iken Marmara Üniversitesinden verilen lisans Diplomasında ise 8345 olarak görünmektedir.

  Kaldı ki yine bu diplomada dekan olarak imzası bulunan Prf. Dr. Ömer Faruk BATIREL’in Erdoğan’ın mezun olduğu 1981 tarihinde Doçent olduğu 1982 yılında kurulan ve faaliyete geçen Marmara Üniversitesinde de prof. olarak 1982 yılında görevine başladığı ama Erdoğan’ın bu diplomasının üzerinde imzası olmadığı gibi Prof. olarak adı geçmektedir.

  Nasıl oluyor da 1982 yılında Prof. olmuş bir kişi 1981 yılında Doçent iken bu diplomada Profesör olarak görünüyor bu da bu diplomanın sahte olarak tanzim edildiğini ortaya koymaktadır.

  Hal böyle olunca 6271 sayılı kanun gereğince Erdoğan, C.Başkanı adayı olduğunda mutlaka talep dilekçesine bir üniversite diplomasını eklemesi gerekmektedir. Ekleyecek ve YÜKSEK SEÇİM KURULUDA Erdoğan’ın eklediği bu diplomayı inceleyerek kanunun aradığı şartlarda 4 yıllık bir üniversite mezunu olup olmadığını saptayacaktır.

  Benim sure gelen bu davamda bu nedenle Erdoağn’ın Yüksek Seçim kuruluna sunmuş olduğu diplomasının tasdikli bir suretinin incelenmek üzere mahkemece celp edilmesi talebinde bulundum. Mahkeme 28.06.2016 tarihinde yapılacak duruşmada bu konuda bir karar verecektir.

  O makamın gerçek sahibi olmadığı için TCK.nun 299 md.sindeki suçta kesinlikle oluşmamaktadır.

  Böyle bir iddianın sanık tarafından sürüldüğünde de sanığın savunmasında bu ileriye sürdüğü ciddi iddiasına karşılık mahkemesinin de gerekli araştırmayı mutlaka yapması lazım yapamaz ise bu da sanık için SAVUNMA HAKKININ KISITLANMASI İLKESİNE aykırılık teşkil eder YARGITAYDA MUTLAKA böyle bir kararda BOZULMAYA mustahaktır.”


  Erdoğan’ın sadece mezuniyet tarihi var, üniversiteye giriş tarihi yok!

  Diğer taraftan Cumhurbaşkanlığı Resmi Sitesinde ve wikipedia’da Erdoğan’ın özgeçmişinde üniversiteden mezuniyet tarihi verilirken, okula giriş tarihi verilmiyor. Yine mezun olduğu fakültenin kuruluş tarihi ile Erdoğan’ın mezuniyet tarihi çelişiyor.

  Üniversite Gazeteci Ayşe Hür'e mahkeme talep etsin yanıtını vermişti

  Diğer taraftan Gazeteci Ayşe Hür, tartışmaları bitirmek adına Marmara Üniversitesi'ne Erdoğan'ın diploması ile ilgili sorular yöneltmiş, ama üniversiteden gelen cevapta "özel hayat" denilerek bilgi paylaşımı yapılmamıştı.


  http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/t...savunmasi.html

 6. #6
  Duhul
  Jul 2006
  İkamet
  İzmir/Türkiye
  Gönderi
  18,832
  Blog Yazıları
  199

  Esas


 7. #7
  Duhul
  Jul 2006
  İkamet
  İzmir/Türkiye
  Gönderi
  18,832
  Blog Yazıları
  199

  Esas

  Flaş...Flaş...Flaşşş...


  Son Dakika!

  Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Barack Obama, Muhammed Ali'nin cenazesine katılmama kararı aldı..


  http://www.gazetevatan.com/obama-dan...-953998-dunya/  Hmmm...

  Acaba?

 8. #8

  Esas

   Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
  Flaş...Flaş...Flaşşş...


  Son Dakika!

  Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Barack Obama, Muhammed Ali'nin cenazesine katılmama kararı aldı..


  http://www.gazetevatan.com/obama-dan...-953998-dunya/

  öhhöööö

  DÜNYA LİDERİ katılacak diye olmasın  Hmmm...

  Acaba?

  dünya lideri katılacakmış ddiye olmasın

Sayfa 1/2 12 SonSon

Gönderi Kuralları

 • Yeni konu açamazsınız
 • Konulara cevap yazamazsınız
 • Yazılara ek gönderemezsiniz
 • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
 •