Sayfa 1/27 12311 ... SonSon
Arama sonucu : 210 madde; 1 - 8 arası.

Konu: TCELL - Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 1. #1

  Esas TCELL - Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Yeni başlık hayırlı olsun.
  Forum Kurallarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz

  Borsanın Altın Kuralları Md. 6: "
  Seans içinde karar vermeyin. Kararlarınızı, etkilenmeyeceğiniz bir ortamda verin. Seans anında görüşlerinize ters düşen hareketlerin planlarınızı etkilemesine izin vermeyin. Daha önce düşünmediğiniz yeni fikirler oluşturmayın. İyice incelenmeden yapılan hareketlerin genellikle zararla sonuçlandığı gözlenir."

  Forumun Altın Kuralı :
  Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

  Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.


 2. #2

  Esas

  Göstergeler diyordum

 3. #3

  Esas

  Macide kesmiş ayşe tutmuş

 4. #4

  Esas

  Yazanı bol olur insallah

 5. Esas

  Kiev'de yaşananların üzerinden henüz 24 saat geçmişken, Turkcell'in iştiraki Lifecell'in Dinamo Kiev'e sponsor olması akıl alır bir durum değil.

  Bayrağımız yakılmış, insanlarımız saldırıya uğramış ve Türkiye'nin takımı Beşiktaş büyük bir haksızlıkla elenmişken, hemen ertesi gün bu anlaşmayı imzalamak nasıl bir aymazlıktır?

  Daha önce Ensar Vakfı olayında da büyük tepki alıp yanlış adımlar atmışlardı.

  Tepkiden dolayı yine çok abone kaybedecekler.
  Son 5 yıldır karının düşme sebeplerinden biride budur.
  Bu kafayla bu şirket hiçbir yere varamaz..

 6. #6

  Esas

  O zaman once Starbucks dan kahve icme, sofranda Coca Cola icme, McDonalds tan burger yeme, iPhone kullanma, Google dan arama yapma... Google Android li telefon kullanma... vs vs....

  Dunyada ki butun savaslarda ve ihtilallerde ABD nin parmagi var. CIA planliyor devrimleri ihtilalleri.

  Rotschild ve Rockfeller butun bankacilik sistemini London City den yonetiyor. Dunyada ki acliktan olan olumlerin sebebi bunlar. Ingiliz urunlerini kullanma. Vodafone da ingiliz firmasi sanirim. Burger King de sanirim. Marks & Spencer da sanirim. Vs vs vs.

  Once yukaridakileri degerlendir, TURKCELL hakkindaki ufak tefek konulari sonra tartisabiliriz.

  IQ sorunun yoksa umarim ne dedigimi anlarsin. IQ sorunun varsa lutfen cevap verme.

  Sacmaladigin icin Ben de sana yukarida Sacmalayarak cevap verdim. Kusura bakmazsin umarim. sacmalama da sinir yok bu ulkede.

  Sirketler ticari kurumlardir. Edecegi kara bakar. Biraz da topluma sirin gorunur empati yapmaya calisir.

  Sen ozel sirketlerle devletleri karistiriyorsun sanirim.


   Alıntı Originally Posted by Darktemplar Yazıyı Oku
  Kiev'de yaşananların üzerinden henüz 24 saat geçmişken, Turkcell'in iştiraki Lifecell'in Dinamo Kiev'e sponsor olması akıl alır bir durum değil.

  Bayrağımız yakılmış, insanlarımız saldırıya uğramış ve Türkiye'nin takımı Beşiktaş büyük bir haksızlıkla elenmişken, hemen ertesi gün bu anlaşmayı imzalamak nasıl bir aymazlıktır?

  Daha önce Ensar Vakfı olayında da büyük tepki alıp yanlış adımlar atmışlardı.

  Tepkiden dolayı yine çok abone kaybedecekler.
  Son 5 yıldır karının düşme sebeplerinden biride budur.
  Bu kafayla bu şirket hiçbir yere varamaz..

 7. #7

  Esas

  Turkcell'den 15 Temmuz'a 15 milyon lira

  http://www.sabah.com.tr/ekonomi/2016...15-milyon-lira


  Turkcell, 15 Temmuz darbe girişiminde hayatını kaybeden ve yaralanan vatandaşlar için gerçekleştirilen bağış toplama kampanyasında bağışlanan her 5 TL için 10 TL ek bağışta bulunarak, 15 milyon TL'lik ek bir desteğe imza attı.
  15 Temmuz darbe girişiminde hayatını kaybeden ve yaralanan vatandaşlar için Başbakan Binali Yıldırım'ın talimatıyla başlatılan "15 Temmuz Dayanışma Kampanyası"nda Turkcell, diğer operatör müşterileri dahil kampanya katılımı için bağışlanan her 5 TL için 10 TL ek bağışta bulunarak, 15 milyon TL'lik ek bir desteğe imza attı. 15 milyon TL'lik sembolik çek, Türkiye Bilişim Derneği 33. Ulusal Bilişim Kurultayı'nda Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu tarafından Başbakan Binali Yıldırım'a takdim edildi.

  OPERATÖRLERE GÖNDERİLEN SMS'LER VASITASIYLA 7,1 MİLYON TL'LİK DESTEK TOPLANDI

  Turkcell'den yapılan açıklamaya göre, kampanya kapsamında tüm operatör müşterileri toplamda 1,42 milyon adet SMS'i 1507'ye göndererek 5 TL'lik bireysel bağışlarda bulundu. Turkcell müşterileriyse 772 bin adet SMS göndererek toplam SMS adedinin yarısından fazlasını sağlamış oldu. Böylece yaklaşık 3,9 milyon TL'si Turkcell abonelerinden olmak üzere toplamda operatörlere gönderilen SMS'ler vasıtasıyla 7,1 milyon TL'lik destek toplandı.

  "TAM 18,9 MİLYON TL'LİK DESTEK SAĞLAMIŞ OLDUK"

  Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

  "Biz Türkiye'nin Turkcell'i olarak milletimizin huzuruna ve devletimizin bekasına kast eden her türlü girişime, çağrı beklemeksizin karşı durmayı görev biliyoruz. Bu hassasiyeti 15 Temmuz gecesi açıkça gösterdiğimiz gibi, takip eden süreçte de aynı kararlılıkla taşıyoruz. Bu kapsamda Sayın Başbakanımız Binali Yıldırım'ın öncülüğü ile başlatılan bağış kampanyasına biz de katıldık ve SMS ile bağış kampanyası başlattık. Ayrıca kampanya kapsamında atılan her 5 TL'lik SMS için biz de 5 TL destek olacağımızı açıklamıştık. Bunu da iki katına çıkararak atılan her 5 TL'lik SMS için 10 TL bağışta bulunma kararı aldık. Böylece diğer operatör müşterilerinin gönderdikleri SMS'ler de dahil kampanyada toplanan 7,1 milyon TL'ye karşılık biz de 15 milyon TL'lik bir destek sağladık. Kampanya kapsamında müşterilerimizin sağladığı 3,9 milyon TL'lik desteği de eklediğimizde toplamda kahraman şehitlerimizin aileleri ve gazilerimiz için tam 18,9 milyon TL'lik destek sağlamış olduk."

 8. #8

  Esas

  Yeni başlık nerede ?

  Sent from my GT-I9300 using Android mobile app

Sayfa 1/27 12311 ... SonSon

Gönderi Kuralları

 • Yeni konu açamazsınız
 • Konulara cevap yazamazsınız
 • Yazılara ek gönderemezsiniz
 • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
 •