Arama sonucu : 3 madde; 1 - 3 arası.

Konu: Garanti Inter Şubesi Problemi

1. Esas Garanti Inter Şubesi Problemi

Merhabalar,
    Konunun yeri burasımı emin değilim. Yanlışsa kusuruma bakmayın ilk mesajım.

Bu gün Saat :14:40 'da Garanti bankası int. şubesinden 1.23 fiyat la KRDMD satışı verdim ve Akbank'ın online fiyat izleme ekranında saat 15.40'da fiyatı 1.23 1.24 bandında ve 1.24 fiyatla işlem olunca kağıt satıldı deyip garantiyi kontrol ettim hisseler aynen hesapta duruyordu. Şube ve Call Center'la konuştum ve siz yanlış görmüşsünüzdür demeye getirdiler. Bu konuyla ilgili yapabileceğim birşey var mıdır? Bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum.

Teşekkürler.

Duhul
    Apr 2007
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    596
    Blog Yazıları
    3

Esas

Alıntı Originally Posted by cuneytoner Yazıyı Oku
    Merhabalar,
    Konunun yeri burasımı emin değilim. Yanlışsa kusuruma bakmayın ilk mesajım.

Bu gün Saat :14:40 'da Garanti bankası int. şubesinden 1.23 fiyat la KRDMD satışı verdim ve Akbank'ın online fiyat izleme ekranında saat 15.40'da fiyatı 1.23 1.24 bandında ve 1.24 fiyatla işlem olunca kağıt satıldı deyip garantiyi kontrol ettim hisseler aynen hesapta duruyordu. Şube ve Call Center'la konuştum ve siz yanlış görmüşsünüzdür demeye getirdiler. Bu konuyla ilgili yapabileceğim birşey var mıdır? Bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum.

Teşekkürler.

defalarca yazıldı bankalarda bu sorunlar var daima ama birkaç gün önce ilk defa garantiden ben de alım-satım yaptım diğer bankalara göre aşırı derecede problemli.verdiğim emirler bir bakıyorsun sanki verilmemiş gibi.bu konularda ykb daha iyi illa banka olacak diyorsanız...
    Domates biber patlıcaaaan

3. Esas

hayır işin ilginci adamlar umursamıyorlar bile. Bugün gözlerimle gördüm emir borsada yazıyor hala.Arıyorum şubeyi arayın, şube call center'ı arayın diyor. Sonrasında biriside aradan 1 saat geçmiş biz nereden bilelim diyor.

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •