Sayfa 1/4 123 ... SonSon
Arama sonucu : 44 madde; 1 - 12 arası.

Konu: Akbank İnternet Şubesİne GİrİŞ

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,856
    Blog Yazıları
    5

Esas Akbank İnternet Şubesİne GİrİŞ

10 gündür Akbank internet şubesine girişte sıkıntı yaşıyorum. Kullanıcı adını ve şifreyi girdikten sonra ekranda "parola yenileme" menüsü beliriyor. Eski parolayı ve yeni parolayı yazıyorum. Yeni parolayı tekrar yazıyorum. Ancak ondan sonra internet şubesine giriş yapabiliyorum.

Buraya kadar her şey normal.

Normal olmayan şu: Her internet şubesine girişte bu formu doldurmaktan helak oldum. Günde 10 kere giriş yapsam 10 kere bu formu dolduruyorum. Artık yeter yahu.

Kardeşim siz manyak mısınız? Ekranımdan bu formu kaldırın artık yahu. Gına geldi.

İşyerinde böyle. Evde böyle.

Çattık yahu. Bir değil, iki değil. Ne bu be. Offf...
    Her şeyden önce sağlık gelir. Sonra zaman...

Esas

Ben de Akbank Bireysel Bankacılık şubesini kullanıyorum ama bu sorun bende olmuyor... Gayet süper ve hızlı... belki bilgisayarınızın güvenlik ayarlarından kaynaklanıyor da olabilir... Bilgisayarınız korumasız ya da içinde trojen virüs tarzı yabancılarda olabilir... En iyisi 444 2525 müşteri hizmetlerini arayıp sorunu dile getirmelisiniz...
    Kazanmak için bilgi, deneyim, sabır ve şans lazım. ----Yatırım tavsiyesi değildir----

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,856
    Blog Yazıları
    5

Esas

Alıntı Originally Posted by mantrader Yazıyı Oku
    Ben de Akbank Bireysel Bankacılık şubesini kullanıyorum ama bu sorun bende olmuyor... Gayet süper ve hızlı... belki bilgisayarınızın güvenlik ayarlarından kaynaklanıyor da olabilir... Bilgisayarınız korumasız ya da içinde trojen virüs tarzı yabancılarda olabilir... En iyisi 444 2525 müşteri hizmetlerini arayıp sorunu dile getirmelisiniz...
    Öyle yapayım bari. Teşekkür ederim.

Esas

Alıntı Originally Posted by kemal Yazıyı Oku
    10 gündür Akbank internet şubesine girişte sıkıntı yaşıyorum. Kullanıcı adını ve şifreyi girdikten sonra ekranda "parola yenileme" menüsü beliriyor. Eski parolayı ve yeni parolayı yazıyorum. Yeni parolayı tekrar yazıyorum. Ancak ondan sonra internet şubesine giriş yapabiliyorum.

Buraya kadar her şey normal.

Normal olmayan şu: Her internet şubesine girişte bu formu doldurmaktan helak oldum. Günde 10 kere giriş yapsam 10 kere bu formu dolduruyorum. Artık yeter yahu.

Kardeşim siz manyak mısınız? Ekranımdan bu formu kaldırın artık yahu. Gına geldi.

İşyerinde böyle. Evde böyle.

Çattık yahu. Bir değil, iki değil. Ne bu be. Offf...
    Seni yanlış yönlendirmek istemem ama bende de internet ekranına girerken hep uyarı yazısı gelir akbank internet işlemlerine girişte parola sorulmasına karşı dikkatli olun akbank siteye girişte parola sorulmaz parola soruluyorsa bizim ekranımız değildir diye bence akbankla bir iletişime geç.. Sonra bir problem çıkmasın .. Tedbirli olmak iyidir
    ---Yatırım tavsiyesi değildir.Bilgilendirme ve paylaşım amaçlıdır---

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,856
    Blog Yazıları
    5

Esas

Alıntı Originally Posted by gunguruk Yazıyı Oku
    Seni yanlış yönlendirmek istemem ama bende de internet ekranına girerken hep uyarı yazısı gelir akbank internet işlemlerine girişte parola sorulmasına karşı dikkatli olun akbank siteye girişte parola sorulmaz parola soruluyorsa bizim ekranımız değildir diye bence akbankla bir iletişime geç.. Sonra bir problem çıkmasın .. Tedbirli olmak iyidir
    O uyarı yazısı her seferinde benim ekrana da geliyor. Bu bahsettiğim ise internet şubesine giriş yaptıktan sonra ve Akbank tarafından gönderiliyor. Güven sorunu yok yani..

Zaten gelen form da "güvenlik işlemleri" başlıklı... Parola yenileme meselesi.

Ama sorun mütemadiyen tekrar etmesinde. Neyse çağrı merkeziyle bir görüşeyim.

İlginize teşekkürler.

6. Esas

Arkadaşım senin sistemde trojan var sen parolayı da kaptırmış olma ihtimalin çok fazla. İnşallah fazla bir paran yoktur hesabında. Aynısı bana da olmuştu. Girişte kesinlikle parola değiştirme sormaz.. Böyle bir şey yok. O sayfaya geldiğinde sağ klik yap ve hangi siteden bu parolanın yazılmasını istendiğini kontrol et. Bana olduğunda isis.org ve devamında uzantısı vardı. Bu uzantıyı da Türkiye'de Leventte bir hosting şirketinin ana sayfasını kopyalayarak yapmışlardı. Ben araştırdım .. Bu parolayı isteyen site Rus sitesi imiş. Hemen Akbank internet şubesini kullanıma kapattırdım ve sisteme full format attım..
    Format atmayı ihmal etme yoksa kurtulamazsın

Duhul
    Nov 2006
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    1,629

Esas

para transferlerinde artık cep şifre var bilginize
    yazdıklarım yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.sadece kendi fikir ve düşüncelerimdir.
    ey TÜRK titre ve kendine dön

Duhul
    Apr 2007
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    596
    Blog Yazıları
    3

Esas

Alıntı Originally Posted by AKILLI ADAM Yazıyı Oku
    Arkadaşım senin sistemde trojan var sen parolayı da kaptırmış olma ihtimalin çok fazla. İnşallah fazla bir paran yoktur hesabında. Aynısı bana da olmuştu. Girişte kesinlikle parola değiştirme sormaz.. Böyle bir şey yok. O sayfaya geldiğinde sağ klik yap ve hangi siteden bu parolanın yazılmasını istendiğini kontrol et. Bana olduğunda isis.org ve devamında uzantısı vardı. Bu uzantıyı da Türkiye'de Leventte bir hosting şirketinin ana sayfasını kopyalayarak yapmışlardı. Ben araştırdım .. Bu parolayı isteyen site Rus sitesi imiş. Hemen Akbank internet şubesini kullanıma kapattırdım ve sisteme full format attım..
    Format atmayı ihmal etme yoksa kurtulamazsın
    akbankta 3 ayda bir şifre değiştirme zorunluluğu var, üstelik bunu giriş kısmında eski şifreyi girdikten sonra istiyorlar.büyük ihtimalle sn. kemalin hesabından kaynaklanan bir parola sorunu var.müşteri hizmetleriyle görüşmesi faydalı...
    Domates biber patlıcaaaan

9. Esas

Alıntı Originally Posted by mehcur Yazıyı Oku
    akbankta 3 ayda bir şifre değiştirme zorunluluğu var, üstelik bunu giriş kısmında eski şifreyi girdikten sonra istiyorlar.büyük ihtimalle sn. kemalin hesabından kaynaklanan bir parola sorunu var.müşteri hizmetleriyle görüşmesi faydalı...
    sn mechur

Akbank parola değiştirmeyi internet şubeye girişte sormaz. Şubeye girdikten sonra sorar. Kemal beyin anlattıklarının aynısı bende yaşadığımdan anlattım. Şifre değişimi ile parola değişimleri aynı sayfadan yapılmıyor.

Duhul
    Nov 2006
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    1,629

Esas

3 ayda bir kullanıcı adını girişte değiştirir. parola sadece internet şubeye girşten sonra değiştirlir. bununla birlikte artık para transferleri sırasında cep telefonunuza cep şifre geliyor.
    yazdıklarım yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.sadece kendi fikir ve düşüncelerimdir.

Esas

sonuç ne oldu sayın kemal, vallahi ben de merak ettim. inşallah kötü birşey olmamıştır.

Duhul
    Nov 2006
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    1,629

Esas

3 ayda bir kullanıcı adını girişte değiştirir. parola sadece internet şubeye girşten sonra değiştirlir. bununla birlikte artık para transferleri sırasında cep telefonunuza cep şifre geliyor.

Sayfa 1/4 123 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •