Sayfa 1/177 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 2117 madde; 1 - 12 arası.

Konu: ankara çankaya karataş-mühye arsa fiyatları ve parsel bilgileri

1. Exclamation ankara çankaya karataş-mühye arsa fiyatları ve parsel bilgileri

Bu yeni sayfayı oluşturma amacım Ankara çankaya karataş-mühye'deki arsa fiyatları konusunda yatırımcı arkadaşlarımı bilgilendirmek ve bu işten hakettiğinden fazla rant sağlayan emlakçıların yatırımcı arkadaşlarımızı aldatamamalarını sağlamak.Ve aynı zamanda mühye-karataş parselleri hakkındaki bilgilerimi arsa sahipleri ve yatırımcılarla paylaşmak üzer.Her türlü sorularınızı yanıtlamaya hazırım.

2. Esas

çok iyi olmuş toprakbaba, banada bu bölgeleri tavsiye etmiştin araştırmalarıma başladım eğer bir sonuça ulaşacak olursam muhakkak danışacam şimdiden tşkler

3. Esas

Alıntı Originally Posted by albatros22 Yazıyı Oku
    çok iyi olmuş toprakbaba, banada bu bölgeleri tavsiye etmiştin araştırmalarıma başladım eğer bir sonuça ulaşacak olursam muhakkak danışacam şimdiden tşkler
    ben teşekkür ederim

Duhul
    Feb 2006
    İkamet
    Portakal bahçesinde
    Gönderi
    1,747
    Blog Yazıları
    2

Esas

Sn.Toprakbaba,

Böyle bir topil açtığınız için teşekkur ederim.. Bende muhye koyunde 895 ve 896 parsellerdeki fiyatları merak ediyorum, buralara uzun vadeli yatırım yapılabilirmi? muhye nin beklentisi nedir?
    Kendimi arıyorken, olmaktan korktuğum yerdeyim....

5. Esas

Alıntı Originally Posted by latino1122 Yazıyı Oku
    Sn.Toprakbaba,

Böyle bir topil açtığınız için teşekkur ederim.. Bende muhye koyunde 895 ve 896 parsellerdeki fiyatları merak ediyorum, buralara uzun vadeli yatırım yapılabilirmi? muhye nin beklentisi nedir?
    Öncelikle ben teşekkür ederim.Mühye köyü 895-896 parsel,Güney park projesinin,yolunun açıldığı dönemde inşaat başlayacak beklentisiyle m2 si 120 ytl ye kadar alıcı bulmuştu,Açılan davaların uzaması nedeniyle inşaat gecikince, Piyasa sıkıştı ve değer kaybetmeye başladı,şu an 97-100 aralığında piyasada bulmak mümkün.O kadar spikilatif parsellerki en ufak kıpırdanmaya yönünü belirliyebiliyor ama GÜNEY PARKIN inşaatının başlamasıyla beraber çok büyük bir prim yapacağı kesin gibi görünüyor.

Esas

Selamlar, diger basliktaki tavsiyeniz uzere, konumuz Karatas-Muhye oldugu icin buraya yaziyorum.

Ortalama metrekare fiyatlari nedir bolgede?

7. Esas

topiğinizin hayırlı olması dileklerimle .. tüm arkadaşlarımA bol kazançlar dilerim.

8. Esas

Alıntı Originally Posted by Kim Yazıyı Oku
    Selamlar, diger basliktaki tavsiyeniz uzere, konumuz Karatas-Muhye oldugu icin buraya yaziyorum.

Ortalama metrekare fiyatlari nedir bolgede?
    Bu bölge çok büyük bir alana sahip olduğu için m2 birim fiyatları oldukça farklılıklar gösterir.bu bölgenin tamamını düşünecek olursak m2 birim fiyatı25-100 ytl arasındadır.

9. Esas

Alıntı Originally Posted by abrakadabra Yazıyı Oku
    topiğinizin hayırlı olması dileklerimle .. tüm arkadaşlarımA bol kazançlar dilerim.
    teşekkür ederim sizde duyumlarınızla bu topiği güçlendirirseniz minnettar kalırım.
    Son düzenleme : toprakbaba; 07-10-2007 saat: 23:00.

Esas

Benim su andaki tek kriterim internetteki ilanlar malesef. Olayi yerinden takip edemedigim icin sanssizim.

Uzun vadeli yatirim dusundugum icin, m2 fiyati 10 Ytl ve 20 Ytl arasi olan bolgeler bana gore uygundur.

11. Esas

Alıntı Originally Posted by Kim Yazıyı Oku
    Benim su andaki tek kriterim internetteki ilanlar malesef. Olayi yerinden takip edemedigim icin sanssizim.

Uzun vadeli yatirim dusundugum icin, m2 fiyati 10 Ytl ve 20 Ytl arasi olan bolgeler bana gore uygundur.
    m2 birim fiyatı 10-20 ytl bu bölge için biraz düşük bir miktar.O paralara ancak karataş 800 lü parsellerden alım yapabilirsiniz o parsellerde sit alanı olduğu için size hiçbir getiri sağlamaz 500 lü-600 lü ve 700 lü parsellerden uzun vadeli yatırım yapayım deseniz ise 28-30 ytl yi gözden çıkarmanız gerekir.

Esas

Peki bahsettiginiz bolgenin ileride cikacak olan imarinin, tek katli yapi imari mi yoksa cok katli yapi imari mi olacagini simdiden bilebilir miyiz?

Bir sorum daha olacak, diyelimki x bolgesinden 1.000 m2 arsa aldim. Aradan on yil gecti, bir firma geldi ve o bolgeye bir site kurdu. Acaba bana bu sekilde kac adet daire duser. Bunun ortalama bir kriteri var midir?

Benim amacim su an tarla almak, on yil sonra Turkiye`ye donup rahat etmek. Simdilik iyi geceler.

Sayfa 1/177 1231151101 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •