Sayfa 10/177 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon
Arama sonucu : 2117 madde; 109 - 120 arası.

Konu: ankara çankaya karataş-mühye arsa fiyatları ve parsel bilgileri

1. Esas

Alıntı Originally Posted by habbbbb Yazıyı Oku
    karataş ballipınar mevkiinde 851 parselde arsamız var sit alanında olduğu söyleniyor ve biz bu arsamızı satmak istiyoruz piyasa fiyatı hakkında bilginizden yararlanmak istiyoruz şimdiden tşk. ederim
    Sizin arsanızın sit alanında olduğu doğrudur,tarihi kale kalıntıları bulunmakta ,ileride o bölgede arkiolojik kazı yapılacağı ve kale kalıntılarının toprak üzerine çıkarılacağı söyleniyor,satmak isteseniz,satmakta zorlanacağınız bir parsel eğer m2 sini 15 ytl nin üzerine satabilirseniz,bence iyi .

Esas 895 896

Sn Toprakbaba

895-896 nın fiyatlari su anda ne civarda, alim icin uygun seviyede mi? Birde bu iki parselin birbirine bi ustunlugu var midir? simdiden tesekkurler...

3. Esas

Alıntı Originally Posted by khanson Yazıyı Oku
    Sn Toprakbaba

895-896 nın fiyatlari su anda ne civarda, alim icin uygun seviyede mi? Birde bu iki parselin birbirine bi ustunlugu var midir? simdiden tesekkurler...
    şu anda piyasada 896 parsel 91 ytl ye,895 parsel 93 ytl ye mevcut,bu sevyeler bence alım için uygun görünüyor aldığım duyumlara göre güneyparkın inşaat çalışmalarına az bir süre kaldığı söyleniyor,bütün pürüzler halledilmiş durumdaymış.bu fiyatlardan belki bir kaç puan daha aşağıya gidebilir,ama çıkışı çok sert olduğu için bir sabah kalkarsınız güneyparkta reel bir gelişme olduğunu duyduğunuz an arsayı bu rakamlardan yakalamak hayal olabilir,sonuç itibariyle inşaatın başladığı gün bu arsaların çıkışı sert olacak.

4. Esas

985-896 parsellerin hangisi daha üstün sorusuna gelince ,eskiden 896 parsel eymir gölü manzarası aldığı için çok az daha kıymetliydi,ancak imrahor kentsel dönüşüm ve gelişim projesinden sonra 896 parselin %20 lik kısmının çevre koruma tarafından ağaçlandırılacağı görüldü bu da 895 parseli daha yukarılara taşıdı.

5. Esas

papatya evleri hakkında bilgisi olan varmı fiyatı ve ödeme koşulları hakkında ?

6. Esas

papatya evleri hakkında bilgisi olan varmı fiyatı ve ödeme koşulları hakkında ?
    Keçiören,bağlumdaki park papatya evlerindenmi bahsediyorsunuz?

7. Esas

evet ordan bahsediyorum almayı düşünüyoruz ama hiç bir bilgimiz yok

8. Esas

evet ordan bahsediyorum almayı düşünüyoruz ama hiç bir bilgimiz yok
    Sancaklargrup inşaatın yaptığı modern konutlar,bildiğim kadarıyla 1.etaptaki dairelerin hepsini sattılar ,2.etap satışlarına başladılar.Bağlumu sevenler için en iyilerinden biri.

9. Esas 851 parsel

Alıntı Originally Posted by toprakbaba Yazıyı Oku
    Sizin arsanızın sit alanında olduğu doğrudur,tarihi kale kalıntıları bulunmakta ,ileride o bölgede arkiolojik kazı yapılacağı ve kale kalıntılarının toprak üzerine çıkarılacağı söyleniyor,satmak isteseniz,satmakta zorlanacağınız bir parsel eğer m2 sini 15 ytl nin üzerine satabilirseniz,bence iyi .
    MERHABA ARKADAŞLAR,BEN ARANIZA YENİ KATILDIM VE BU FORUMDA GERCEKTEN BU KONULARDA BİLGİLİ ARKADAŞLARIN OLUGUNU GORDUM,HEPINIZE AYRI AYRI TESEKKUR EDERIM.
    SAYIN toprakbaba SİZE BİR SORUM OLACAK;DIGER ARKADAŞ GIBI BENIMDE 851 PARSELDE BIR ARSAM VAR,BABADAN KALMA BİR ARSA,BURANIN SİT ALANI OLGUDUNU SOYLUYORSUNUZ,ŞİMDİ BU ARSA BIZIM ELIMIZDE KALDIMI YANI BUNUN ILERIKI BIR ZAMANDA İMARA ACILMA OLASILIGI HİÇ YOKMU,BU ARSA BENIM TEK EV ALABILME UMUDUMDU PEKİ BU PARSEL SİT ALANI İLAN EDILMESEYDİ BURASIDA KENTSEL DONUSUM PROJESİ İCİNDE KALIYORMUYDU VE BURALARIN ŞU ANKİ DEGERİ NE OLURDU. saygılarımla...

10. Esas

Alıntı Originally Posted by ersan1979 Yazıyı Oku
    MERHABA ARKADAŞLAR,BEN ARANIZA YENİ KATILDIM VE BU FORUMDA GERCEKTEN BU KONULARDA BİLGİLİ ARKADAŞLARIN OLUGUNU GORDUM,HEPINIZE AYRI AYRI TESEKKUR EDERIM.
    SAYIN toprakbaba SİZE BİR SORUM OLACAK;DIGER ARKADAŞ GIBI BENIMDE 851 PARSELDE BIR ARSAM VAR,BABADAN KALMA BİR ARSA,BURANIN SİT ALANI OLGUDUNU SOYLUYORSUNUZ,ŞİMDİ BU ARSA BIZIM ELIMIZDE KALDIMI YANI BUNUN ILERIKI BIR ZAMANDA İMARA ACILMA OLASILIGI HİÇ YOKMU,BU ARSA BENIM TEK EV ALABILME UMUDUMDU PEKİ BU PARSEL SİT ALANI İLAN EDILMESEYDİ BURASIDA KENTSEL DONUSUM PROJESİ İCİNDE KALIYORMUYDU VE BURALARIN ŞU ANKİ DEGERİ NE OLURDU. saygılarımla...
    sizin arsanızın imara açılma şansı yok gibi görünüyor,eğer sit alanı olarak ilan edilmeseydi,karataş-yakupabdal-yaylabağ kentsel dönüşümüne girip çok ileride de olsa yılar bekleyip konut sahibi olma şansınız vardı,ama sizin arsanız sit alanı olmasa bile çok arkalarda olduğu için m2 si şu an ballıpınar 902 parselle kıyaslıyorum m2 si 25-30 ytl civarı anca ederdi.iyi akşamlar.

Esas

Alıntı Originally Posted by toprakbaba Yazıyı Oku
    Bu yeni sayfayı oluşturma amacım Ankara çankaya karataş-mühye'deki arsa fiyatları konusunda yatırımcı arkadaşlarımı bilgilendirmek ve bu işten hakettiğinden fazla rant sağlayan emlakçıların yatırımcı arkadaşlarımızı aldatamamalarını sağlamak.Ve aynı zamanda mühye-karataş parselleri hakkındaki bilgilerimi arsa sahipleri ve yatırımcılarla paylaşmak üzer.Her türlü sorularınızı yanıtlamaya hazırım.
    sayin toprak baba ben anlamakta gucluk cekiyorum ankaranin her tarafi butun koyleri umulmadik pirim patlamasi yapti ama nadense sadece karatas muhiye tarafi ankaranin gobeginde olmasina ramen hak ettigi yerde degil neden acaba 80 km uzakliklarin fiati bile karatastan daha yuksek eger bizi aydinlatirsaniz minnettar kaliriz tesekurler

12. Esas

Alıntı Originally Posted by serpan Yazıyı Oku
    sayin toprak baba ben anlamakta gucluk cekiyorum ankaranin her tarafi butun koyleri umulmadik pirim patlamasi yapti ama nadense sadece karatas muhiye tarafi ankaranin gobeginde olmasina ramen hak ettigi yerde degil neden acaba 80 km uzakliklarin fiati bile karatastan daha yuksek eger bizi aydinlatirsaniz minnettar kaliriz tesekurler
    Bundan bir kaç sene öncesine kadar ,kentsel dönüşüm diye bir dava yoktu,eğer kentsel dönüşüm kavramı ortaya çıkmamış olsa 902 dahi bu bölge bence daha uzun süreler tarla olarak kalmaya mahkumdu,bence bunun tek nedeni ise siyasi çekişmelerdir,eğer bu bölgenin 1/5000 lik imar pilanı açıklansa arsalar büyük şehir belediyesinden ,çankaya belediyesine devredilecek,ama kentsel dönüşüm projelerinde böyle birşey yok ,bütün organizasyonu Büyük Şehir Belediyesi yapıyor bilmem anlata bildimmi.

Sayfa 10/177 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •