Sayfa 10/265 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon
Arama sonucu : 2117 madde; 73 - 80 arası.

Konu: ankara çankaya karataş-mühye arsa fiyatları ve parsel bilgileri

1. Esas

Herkezin Cumhuriyet bayramını kutlar,Ulusumuzun ,içinde bulunduğu bu hassas günlerin,tarihimizde olduğu gibi mutlu bir şekilde sonuçlanmasını dilerim.

2. Esas arsa yatirimi

merhaba Toprakbaba,
    gecenlerde Muhye 895 parselden 300 m2 arsa aldim. halen elimde 10000 YTL kadar daha nakit var. boyle bir meblagla nereden arsa almami tavsiye edersiniz. ayni yerlerden 100 m2 daha mi alayim. yakupabdal tarafindan mi alayim veya riski dagitmak amacli baglica taraflarindan mi alayim? ne dersiniz? bir de yakupabdal 199 parsel ve fiyat hakkinda bilginiz var mi? gelisim acisindan nasil bir yer olur sizce? bu parsel icin 33 YTL iyi bir fiyat midir?
    Tesekurler

3. Esas arsa yatirimi

toprakbaba,
    bi onceki mesajda yanlislikla 199 parsel yazmisim 2199 olacakti.

4. Esas arsa yatirimi

yine yanlis yazmisim toprakbaba. 1299 parsel olacakmis ismi. samsun yoluna cok yakin oldugu soyleniyor.

5. Esas

Alıntı Originally Posted by toprakbaba Yazıyı Oku
    Herkezin Cumhuriyet bayramını kutlar,Ulusumuzun ,içinde bulunduğu bu hassas günlerin,tarihimizde olduğu gibi mutlu bir şekilde sonuçlanmasını dilerim.
    Temennileriniz için çok teşekkür eder ben de herkesin Cumhuriyet Bayramını kutlarım.

6. Esas

Alıntı Originally Posted by tekinmustafa Yazıyı Oku
    merhaba Toprakbaba,
    gecenlerde Muhye 895 parselden 300 m2 arsa aldim. halen elimde 10000 YTL kadar daha nakit var. boyle bir meblagla nereden arsa almami tavsiye edersiniz. ayni yerlerden 100 m2 daha mi alayim. yakupabdal tarafindan mi alayim veya riski dagitmak amacli baglica taraflarindan mi alayim? ne dersiniz? bir de yakupabdal 199 parsel ve fiyat hakkinda bilginiz var mi? gelisim acisindan nasil bir yer olur sizce? bu parsel icin 33 YTL iyi bir fiyat midir?
    Tesekurler
    İyi akşamlar öncelikle 2. sorunuzdan başlayayım,Yakupabdal Civanpınarı mevkiinde güzel ,gelecek vaadeden bir arsa,ama bence fiyatı biraz yüksek,geçenlerde bir tanıdığım civanpınarından sizin sorduğunuz parselin yan parselinden 10.000 ytl ye dörtyüz m2 arsa aldı size söylenen fiyata göre%25 daha ucuz isterseniz yönlendiririm.895 parsel de arsa fiyatları şu an 95 ytl ye kadar geriledi,şu sıralar 895-896 parselden uzak durmanızı öneririm,belli bir fiyat istikrarı yok fiyatlar daha da geri gidebilir,size önerim karataş solak bölgesi ni düşünün ,solak bölgesi her zaman istikrarlıdır,eğer yakupabdal düşünürsenizde civanpınarı iyi tercih olur.

7. Esas solak bolgesi

solak bolgesi hangi parselleri iceriyor? beni yonlendirebileceginiz kisiler varmi?
    Tesekkurler...

8. Esas

Solak bölgesinin şu an aklıma gelen güzel parselleri,977-975-1583-1585-951-955-956-1617-1602-1631-1004

Sayfa 10/265 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •