Sayfa 107/177 İlkİlk ... 75797105106107108109117157 ... SonSon
Arama sonucu : 2117 madde; 1,273 - 1,284 arası.

Konu: ankara çankaya karataş-mühye arsa fiyatları ve parsel bilgileri

Duhul
    Nov 2007
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    3,290

Esas

Alıntı Originally Posted by socialworker Yazıyı Oku
    Haklısınız Serhan Bey, Karataş ileilgili bilgi aldığım kişiler, genelde arsaların değerini düşük söyleyip almaya çalışıyorlar. siz dürüstçe olabilecek şeyleri olumlu olumsuz yönleriyle belirtiyorsunuz. pek tabi ki ben de zihnimde tartıp kararı öyle vereceğim. orada sizin görüşlerinizin değerli olduğunu vurgulamak istedim. herkesin hakkında hayırlısı olsun. sağlıcakla kalın...

Sizi anlıyorum. Teşekkür ederim.
    Selam ve saygılarımla..

.
    Doğru yatırım, yüksek getiri, bol kazanç

Esas

Muhye 526 parsel hakkind abilginiz var mi? muhye bolgesinden arsa almayi dusunuyorum. bugun bi emlakci 526 parselde yer gosterdi. fiyat 75 lira. fiyat sizce normal mi? muhyenin en kiymetli gorunen parselleri hangileri ?
    yardimci olursaniz sevinirim..

Duhul
    Nov 2007
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    3,290

Esas

Sayın ERK;
    Mühye 526 parsel 2850 m2 görünüyor. Mühyenin hemen her parseli beğenilmektedir. Büyük olan 895 ve 896 gibi parsellerde hisse alım satımı sıklıkla yapılmaktadır. Fiyatı belirlerken diğer satılık yerler ile mukayese ediniz. Parsellerin konumlarıyla birlikte fiyatları açısından değerlendirme yapmak en doğru yöntem olacaktır. Sağlıkla kalınız.
    Selamlar,
    Serhan

.
    Son düzenleme : emlaksan; 27-06-2010 saat: 22:29.

Duhul
    Jun 2010
    İkamet
    Başkent
    Gönderi
    799
    Blog Yazıları
    2

Esas

sayın emlaksan kısa bır bılgı sormak ıstıyorum cankaya bırlıkte 30 metre kare bı arsamız var beledıyede okul arsası dıye gecıyor gunlerdır bıze satın dıye emlacıklar gelıyor bu konuyla ılgılı kısa bır bıglılendırme yaparsanız cok sevınırım fıyat nedır raiç degerdendemı yoksa pıyasa degerındenmı satılır satmak dogru olurmu satmasak beledıye elımızden alırmı konuyla ılgılı bılgılendırme yaparsanız cok sevınırım ıyı aksamlar
    Mal kazanmakla, şeref kazanılmaz.

Duhul
    Nov 2007
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    3,290

Esas

Alıntı Originally Posted by ŞANLIBAY Yazıyı Oku
    sayın emlaksan kısa bır bılgı sormak ıstıyorum cankaya bırlıkte 30 metre kare bı arsamız var beledıyede okul arsası dıye gecıyor gunlerdır bıze satın dıye emlacıklar gelıyor bu konuyla ılgılı kısa bır bıglılendırme yaparsanız cok sevınırım fıyat nedır raiç degerdendemı yoksa pıyasa degerındenmı satılır satmak dogru olurmu satmasak beledıye elımızden alırmı konuyla ılgılı bılgılendırme yaparsanız cok sevınırım ıyı aksamlar

Sayın ŞANLIBAY;
    Bildiğim kadarıyla bu tip kamuya ilişkin paylarda arsaya bina (okul, sağlık ocağı vs.) yapıldığında kişilere de hisse bedelleri ödenir. İşin nihayetini beklerseniz alacağınız para hiç şüphesiz daha fazla olacaktır. Ancak bazı yerlerde bedellerin ele geçmesi uzun sürebilir. Kimi yerlerde ise daha çabuk dönüş olabilir. Bunu da dikkate almak gerekir düşüncesindeyim. Size önerilen bedeli bilemiyorum. Eğer ihtiyacınız yoksa bekleyin derim. Diğer yandan para gerekliyse ve miktar sizi tatmin ediyorsa neden olmasın?
    Selam ve saygılarımla,
    Serhan

.
    Son düzenleme : emlaksan; 28-06-2010 saat: 01:37.

Esas

Alıntı Originally Posted by emlaksan Yazıyı Oku
    Sayın ERK;
    Mühye 526 parsel 2850 m2 görünüyor. Mühyenin hemen her parseli beğenilmektedir. Büyük olan 895 ve 896 gibi parsellerde hisse alım satımı sıklıkla yapılmaktadır. Fiyatı belirlerken diğer satılık yerler ile mukayese ediniz. Parsellerin konumlarıyla birlikte fiyatları açısından değerlendirme yapmak en doğru yöntem olacaktır. Sağlıkla kalınız.
    Selamlar,
    Serhan
    .

oncelikle cevabiniz icin tesekkur ederim. peki buyuk veya kucuk parsel arasinda herhangi bi fark var mi sizce? 2850 m2 nin 2000 m2 sini onerdiler bana..bir de bu arsanin sit alani mi yerlesim mi oldugunu nasil ogreniriz?

7. Esas

Merhaba, forumda yeniyim, böyle güzel bir forumla karşılaşmak çok güzel bir şey. Çankaya Karataş 243 parsel arsa ne civarda eder, burası için neler söyleyebilirsiniz, şimdiden teşekkürler

Duhul
    Nov 2005
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,209

Esas

Arkadaşlar Mühye 896 da fiyatlar ne durumda,yardımcı olursanız memnun kalırım..

9. Esas

Ankara Kazan'da emlak işi olan arkadaşlar bana ulaşabilirler.
    Erollar Emlak
    0312 814 0175
    05327865459
    msn:erollar.emlak@hotmail.com

Duhul
    Nov 2007
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    3,290

Esas

Alıntı Originally Posted by ERY Yazıyı Oku
    oncelikle cevabiniz icin tesekkur ederim. peki buyuk veya kucuk parsel arasinda herhangi bi fark var mi sizce? 2850 m2 nin 2000 m2 sini onerdiler bana..bir de bu arsanin sit alani mi yerlesim mi oldugunu nasil ogreniriz?

Sayın ERY;
    Rica ederim. Genel manada tercih edilen çok hissedarlı büyük yerlere göre az hissedarlı daha küçük parsellerdir. Kişiden kişiye değişir de. Sit konusunda ise çözüm valilik olabilir.
    Selamlar,
    Serhan

.

Duhul
    Nov 2007
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    3,290

Esas

Alıntı Originally Posted by timus Yazıyı Oku
    Merhaba, forumda yeniyim, böyle güzel bir forumla karşılaşmak çok güzel bir şey. Çankaya Karataş 243 parsel arsa ne civarda eder, burası için neler söyleyebilirsiniz, şimdiden teşekkürler

Merhaba,
    Karataş 243 parsel 31.500 m2 ve çok hissedarlıdır. Köyün tutulan bölgesindedir. Fiyatlar hususunda kriz sonrasında Karataşla ilgili net bilgilere sahip değilim. Yanıltıcı olmak istemiyorum. İyi araştırmanızı öneririm. Çankaya nın güzide bölgesidir.
    Selamlar,
    Serhan

.

Duhul
    Nov 2007
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    3,290

Esas

Alıntı Originally Posted by Radyocu Yazıyı Oku
    Arkadaşlar Mühye 896 da fiyatlar ne durumda,yardımcı olursanız memnun kalırım..

Merhaba,
    Mühye 895-896 parsellerin alım satımıyla yakınen ilgilenen Tarık bey den edindiğim bilgiye göre şu sıralar ~ 70+ lira civarlarından alım satım yapılmaktadır.
    Selamlar,
    Serhan

.

Sayfa 107/177 İlkİlk ... 75797105106107108109117157 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •