Sayfa 1/15 12311 ... SonSon
Arama sonucu : 177 madde; 1 - 12 arası.

Konu: Erkek için parfüm tavsiyesi

1. Esas Erkek için parfüm tavsiyesi

Arkadaslar malum yaz gecti kışa geliyoruz ama bazılarımız kış da gelse koku oluyor maalesef...Benim istegim piyasadaki ucuz parfumlerden olmayan fiyat onemli degil cok agır olmayan ama hemen de ucup gitmeyen super bir parfum tavsiye etmeniz....

Esas

http://www.kozmekolik.com/images/products/201_buyuk.jpg

bunu tavsiye derim...gayet güzel...tabii bence...

Duhul
    Mar 2006
    İkamet
    İsRANTbul
    Gönderi
    13,582

Esas

Size benim kullandığım ISSEY MİYAKE yi tavsiye edebilirim hem hafif hem kalıcı...

Sevgiler...
    seytanborsaci@facebook.com

Aslında... İnsanlar sadece dua ederken dürüsttürler...

Duhul
    Mar 2006
    İkamet
    İsRANTbul
    Gönderi
    13,582

Esas

Hayret bu kadar tesadüfff Sevgili Makinist'in verdiği link te de benim parfüm varmış...

5. Esas

Bunu kullandım ben herkes bunu kullanıyor baska neler var acaba armani deniliyor o da herkes de var nedeyse hugo boss o da oyle..

Duhul
    Mar 2006
    İkamet
    İsRANTbul
    Gönderi
    13,582

Esas

Alıntı Originally Posted by 0pennacle0 Yazıyı Oku
    Bunu kullandım ben herkes bunu kullanıyor baska neler var acaba armani deniliyor o da herkes de var nedeyse hugo boss o da oyle..
    O zaman size sıradışı bir parfüm paco rabanne çok hafif bir çiçek kokusu...

Esas

OBSSESİON NİGHT

CK DEN

çok etkileyci olduğu söyleniyor

Esas

212 men deneyebilirsin..

uçup gitmez.. ama sakın 50 lik alma.. 100 lük al.. adam nasıl bir pazarlama tekniği yaptıysa geçen bana sattı 50 liği.. üzerine 30-40 daha verseydim 100lük alcaktım halbuki.. ama 50 lik almış bulundum..tabii 2 ayda bitti

212 nin kokusu uçmaz.. ve bir çok bayan 212 ye bayılır..

9. Esas

Alıntı Originally Posted by 0pennacle0 Yazıyı Oku
    Arkadaslar malum yaz gecti kışa geliyoruz ama bazılarımız kış da gelse koku oluyor maalesef...Benim istegim piyasadaki ucuz parfumlerden olmayan fiyat onemli degil cok agır olmayan ama hemen de ucup gitmeyen super bir parfum tavsiye etmeniz....
    Sn. 0pennacle0,

Öncelikle deodorant ve parfüm arasındaki farka vurgu yapmak ve bahsettiğiniz kötü kokunun oluşmasını önlemek için öncelikle deodorant kullanmak gerektiğini söylemek istiyorum.

Parfüm önerimi ise kullanmakta olduğum "Jean Paul Gaultier" lehine belirtmek istiyorum.

Tabii bildiğiniz gibi her parfüm herkesle aynı oranda uyuşmayabilir. Ama önerdiğim parfümü kullanmadıysanız deneyebilirsiniz. Parfümün her 2 cins için de ayrı ayrı mevcut olmasına rağmen, birçok bayanın bu parfümün erkek için olanını kullandığını biliyorum

Sevgiler...
    ___Sürü olmak isteyene çoban bulunur___
    ___Uçmayı öğrenmeden önce nasıl düşmen gerektiğini öğrenmelisin___

Duhul
    Jun 2005
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    565

Esas

ROMA yı tavsiye ederim hocam.. Pişti olma ihtimalinde azdır
    1- Get Up
    2- Stand Up
    3- Don't Give Up The Fight
    Felsefe bu.

11. Esas

CK One..tarifinize uygun ...kullandıktan bi kac dakika sonra gercekten harika kokuyor
    bi de ek..burayı okuyan bayanlar varsa diye yazıyorum ..noooolur angel kullanmayın....vallaha duramıyom yanınızda...evi felan havalandırmak zorunda kalıyoz o derece

Duhul
    Apr 2005
    İkamet
    Erenköy
    Gönderi
    4,019
    Blog Yazıları
    1

Esas

Hacci'den Hacıyağı yada Ispartapower'den Gülsuyu da olabilir.Azcık ağır ama kalıcı.Kolay kolay çıkmıyor

Sayfa 1/15 12311 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •