Sayfa 120/193 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 953 - 960 arası.

Konu: Kırmızı Hat - 2

Duhul
    May 2004
    İkamet
    AtaTürkiye
    Gönderi
    1,530
    Blog Yazıları
    1

Esas

Alıntı Originally Posted by NALAMAÇ Yazıyı Oku
    syn. paşa usdadım öncelikle saygılar.
    imzanızı değiştirmediğinize sevindim. uzaktan da olsa sizin öngörülerinizi izliyorum. iasbetli kararlarınızdan dolayı sizi tebrik etmek istiyorum.
    Ancak orta vadeli al sinyalimizi gırafikle gösterirseniz en azından orta (1-3 Ay) vadeli de olsa önümüzü görme fırsatımız olur kanatindeyim.

tekrar teşekkürler.
     Alıntı Originally Posted by kemo Yazıyı Oku
    paşam saygılar 69000 ler gibi al gelir demiştiniz hatırladıgım kadarıyla bende o yüzden sayfayı takip etmedim kacaırdık demek birkac günlük yükselişi fırsatını stoplos neresidir paşam 3 senti beklemeden aldılar yazdıgınız kagıtları paşam aklıma gelmişken
    stopumuz pazartesi için 67 854

3 sent listemiz coştu ,hiç sorma.:-( %100 üzerinde prim yapan bile var (egeen).....Konya,Bagfs,Bfren,Eggub,kplmn,kartn... .%50 üzeri prim yapmış..Artık 3 sent altına düşünce yeniden durum değerlendirmesi yapmak gerek.

2. Esas

Sayın PAŞA,borsanın 3 sente düşme ihtimali varmıdır önümüzdeki günlerde.Endeksle ilgili beklentileriniz nelerdir? Teşekkür ederim

Duhul
    May 2004
    İkamet
    AtaTürkiye
    Gönderi
    1,530
    Blog Yazıları
    1

Esas

Alıntı Originally Posted by izmirimizmir Yazıyı Oku
    Sayın PAŞA,borsanın 3 sente düşme ihtimali varmıdır önümüzdeki günlerde.Endeksle ilgili beklentileriniz nelerdir? Teşekkür ederim
    Biliyorsunuz ben ,orta vadeli sistem adlı mekanik bir sisteme göre burada al ve ya sat sinyalleri veriyorum.Yani tamamen duygudan yorumdan uzak ,robotik.
    Sistemden bağımsız benim düşüncem ise aşağıdaki gibi.Endeks yeniden 3 sente iner mi?

Aşağıdaki dolar bazlı aylık endeks grafiği neler anlatıyor bakalım.
    Endeks en başından bu yana tam 5 kez bu çizgiyi bir şekilde geçmiş!(Grafikteki mavi yatay çizgi)
    Grafiğe dikkatlice bakın.Örneğin 2000 senesinde olduğunuzu farzedin.Endeks 3 sent ile tarihi zirvesinde.Ve farzedin ki ben de 1-1,5 sent aralığını bekleyin diye yazmışım.Bugün nasıl 3 sent uzak geliyorsa ,2000 senesinin 3 sent tepesinde de 1,5 sent öyle uzak geliyordu insanlara.

Peki ne zaman düşer?
    Yine geçmişe baktığımızda ,endeks büyük yükselişlerde mutlaka RSI 60 çizgisine dokunmuş!
    Şu an kaçta?....56 da...Yani...Eğer tarih tekerrürden ibaretse ,endeksin biraz daha yolu var gibi.
    Dediğim gibi bu tamamen benim düşüncem.
    Mekanik sistemin dediği her zaman doğrudur ve şu an al konumunda.Önümüzdeki ilk seans sat verirse tabii ki gözünün yaşına bakmayacağım.

[IMG][/IMG]

Esas

Alıntı Originally Posted by PAŞA Yazıyı Oku
    Biliyorsunuz ben ,orta vadeli sistem adlı mekanik bir sisteme göre burada al ve ya sat sinyalleri veriyorum.Yani tamamen duygudan yorumdan uzak ,robotik.
    Sistemden bağımsız benim düşüncem ise aşağıdaki gibi.Endeks yeniden 3 sente iner mi?

Aşağıdaki dolar bazlı aylık endeks grafiği neler anlatıyor bakalım.
    Endeks en başından bu yana tam 5 kez bu çizgiyi bir şekilde geçmiş!(Grafikteki mavi yatay çizgi)
    Grafiğe dikkatlice bakın.Örneğin 2000 senesinde olduğunuzu farzedin.Endeks 3 sent ile tarihi zirvesinde.Ve farzedin ki ben de 1-1,5 sent aralığını bekleyin diye yazmışım.Bugün nasıl 3 sent uzak geliyorsa ,2000 senesinin 3 sent tepesinde de 1,5 sent öyle uzak geliyordu insanlara.

Peki ne zaman düşer?
    Yine geçmişe baktığımızda ,endeks büyük yükselişlerde mutlaka RSI 60 çizgisine dokunmuş!
    Şu an kaçta?....56 da...Yani...Eğer tarih tekerrürden ibaretse ,endeksin biraz daha yolu var gibi.
    Dediğim gibi bu tamamen benim düşüncem.
    Mekanik sistemin dediği her zaman doğrudur ve şu an al konumunda.Önümüzdeki ilk seans sat verirse tabii ki gözünün yaşına bakmayacağım.

[IMG][/IMG]
    Teşekkürler paşam...
    " Cesaretiyle Yaşamayan, Esaretiyle Ölür ! "
    Yavuz Sultan Selim

Esas

eksik olma paşa vermiş oldugun rakamlar cok işe yarıyor emin ol devamını bekliyoruz

Duhul
    May 2004
    İkamet
    AtaTürkiye
    Gönderi
    1,530
    Blog Yazıları
    1

Esas

stopumuz pazartesi için 67 854
    67 874 kapattık.Yarın önemli.....

Bu arada Marshall grafiği çok hoşuma gitti.33 kapatmış :-) 34.75 aşarsa hızlanabilir.

Esas

67 874 kapattık.Yarın önemli.....

Bu arada Marshall grafiği çok hoşuma gitti.33 kapatmış :-) 34.75 aşarsa hızlanabilir.
    Takibe alalım o zaman Paşam
    " Cesaretiyle Yaşamayan, Esaretiyle Ölür ! "
    Yavuz Sultan Selim

Esas

paşam bilancosuda iyidir dimi yoksa yazmazsın eksik olma emi

Sayfa 120/193 İlkİlk ... 2070110118119120121122130170 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •