Sayfa 40/75 İlkİlk ... 30383940414250 ... SonSon
Arama sonucu : 892 madde; 469 - 480 arası.

Konu: Ankara - Yatirim Arsalari - Alim Satim

Duhul
    Nov 2007
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    3,290

Esas

Sayın Atsu;
    Kaç m2 almayı planlıyorsunuz?
    Selamlar,
    Serhan

.
    Doğru yatırım, yüksek getiri, bol kazanç

2. Esas

sayın EMLAKSAN;
    - Çankaya/Karataş bölgesinde zamanında gazete kuponlarıyla alınmış, tapuda 286 Parsel, 129-b-19-d-2-d olarak belirtilen bir arsamız var. Değeri ne kadardır, geleceği hakkında görüşleriniz var mı? tapuda arsa yüzölcümü 100/26400 yazıyor , toplam tapu sahibinin kaç metrekare arsası oluyor. şimdiden teşekkürler.

Duhul
    Nov 2007
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    3,290

Esas

Sayın Keremçağan;
    Parseli kontrol ettim. Bilgi doğru. Büyüklük 26.400 m2 dir ve çok hissedarlıdır.. Sizin yerinizin 100 m2 olduğu anlaşılıyor. Parselin konumu güzel.. Bir dönem fiyatlar 35-40+ lira civarlarındaydı oralarda ancak son dönemde takibimde değil. Doğru ve güncel bilgiye ulaşmalısınız. Çankaya çalışan emlakçılardan fikir edinebilirsiniz. Sağlıkla kalın.
    Selamlar,
    Serhan

.
    Son düzenleme : emlaksan; 19-04-2010 saat: 20:56.

4. Esas

kolay gelsin sevgili emlaksan ,,ovacık, otoban kenarı,imar geçti malum..bayraktepe altında sanırım oralarda bi yerimiz var bölündü haliyle imardan sonra iki üç parçaya..oraların son durumu nedir? bir kıymetlenme durumu var mı? teşekkürler
    KENDİNİ HAK İLE MEŞGUL ETMEZSEN,
    BATIL SENİ MEŞGUL EDER

Duhul
    Nov 2007
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    3,290

Esas

Sayın Oktayreis;
    Ovacık tarafı kıymetlendi ancak biraz daha zamanı var diye düşünüyorum. Taşlar yerine oturdukça fiyatlar arsaların konumlarına göre belli seviyelere yükselecek. Ticari alanlar bir hayli prim yapıyor. Bilgilerim şimdilik bunlardan ibaret. Sağlıkla kalın.
    Selamlar,
    Serhan

.

6. Esas

Alıntı Originally Posted by emlaksan Yazıyı Oku
    Sayın Oktayreis;
    Ovacık tarafı kıymetlendi ancak biraz daha zamanı var diye düşünüyorum. Taşlar yerine oturdukça fiyatlar arsaların konumlarına göre belli seviyelere yükselecek. Ticari alanlar bir hayli prim yapıyor. Bilgilerim şimdilik bunlardan ibaret. Sağlıkla kalın.
    Selamlar,
    Serhan

.
    teşekkür ederim sevgili serhan..kolaylıklar diliyorum..
    KENDİNİ HAK İLE MEŞGUL ETMEZSEN,
    BATIL SENİ MEŞGUL EDER

Duhul
    Nov 2007
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    3,290

Esas

Sayın Oktayreis;
    Rica ederim. Sağlık diliyorum.
    Selamlar.

Esas

Şok fiyat karagedik bilkent teknokent projesi içinde satılık arsa
    Arkadaşlar,Karagedik Bilkent Tekno Kent Projesi içerisindeki Türkiye Kamusenin (Sendika) kurmuş olduğu Evim 92 Kooperatif Hissem Devren Satılıktır. İlgilenenler mesaj atabilir yada 0543 234 0666 nolu telden ulaşabilirler. Fiyatı 33.000 TL. Bu fiyatı başka hiç bir yerde bulamazsınız.

Karagedik Bilkent Teknokent Projesi İçinde Brüt 600 m2 Evim 92 Konut Yapı Kooperatifi (Kamusen) Kooperatif Hissesi. Şu anda satışlar bitmiştir. İmarları bitmiştir. Proje içinde Bilkent Golf Sahası, Teknoloji Kampüsü ve yaşam alanları yapacaktır. Kooperatif tarafından Toplu olarak kat karşılığı mütahite verilecektir. Parsel dağıtım işlemi Büyükşehir Belediyesince 26 Mart 2009 da onaylanıp askıya çıkartılmış olup askıdan inmiştir. Tapular bu hafta dağıtıldı. Çok yakında projenin ilk etabı olan golf sahası yapımına başlanacak. Aski tarafından bölgenin alt yapı ihalesi tamamlandı ve 23 Eylül 2009 da sözleşme imzalandı. Proje tamamiyle hazır durumda. Maketleri de yapılmış, görenler var ama ben görmedim. Bu fiyata bir daire sahibi olmak isteyenler için kaçırılmayacak fırsat.. Kooperatif linki: www.evim92.com

Esas

Sayın Emlaksan,
    Bir arkadaşımız Sincan Türkobası Kızılcaköy Mevkii 1020 parsel 38 paftadan bir miktar alım yapmayı düşünmekteler. Bu bölgeyle ilgili bilgi labilir miyiz. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.
    İyi çalışmalar diliyorum

Esas

Merhabalar,

Soru Sn.Emlaksan'a sorulmuş ama ben genede bildiklerimi paylaşıyım.

Türkobası 1000 li parseller, Türkobasının kuzeyinde, hızlı tren köprüsünden sonra sol tarafta yer alan, doğusunda Anayurt, batısında Girmeçin arzazisi ile dahada kuzeyinde Ayaş Tekkeköy'ün arazisi ile sınır olan Türkobasının son parselleridir. Türkobasının güneyi, batısı ve tren hattından önceki kuzey tarafı planlı olup mevcut nazım imar planında da belirtildiği üzere Ankara'nın en büyük organize sanayi ve de organize hayvancılık bölgesinin olduğu bir arazidir.

Malıköy ve Türkobasında:
    Başkent OSB........50 000 dönümlük bir arazi üzerine kuruludur.
    Ankara 2 OSB ......6 500 dönüm lük arazinin 1/5000 ölçekli nazım ve 1/1000 ölçekli uygulama imar planları 14.10.2008 tarihinde Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca onaylanarak kesinlik kazanmıştır.
    Anadolu OSB........4 100 dönümlük bir arzi üzerine kuruludur.

Türkobası 1020 parselin Eskişehir yoluna uzaklığı tahmini olarak kuşbakışı 11-12 km arasındadır, Plansızdır, En yakın plan yaklaşık 2km doğusundaki Organize Hayvancılık bölgesidir. Köprüyü geçtikten sonra sol taraftaki tarlalar arasındadır. Bizimde bundan yaklaşık olarak 2 yıl önce oradan 20 dönümlük bir tarlaya pazarlığımız olmuştu. Mevcut resmi planda belirtilenler ve de kişisel olarak bölgeyi bilmemden ötürü aktaracaklarım bundan ibarettir.

11. Esas

Herkese merhabalar...
    100 üyelik planladığımız ve çalışmaları başlamış bir kooperatifimiz kuruluş aşamasındadır. Ortalama 130-140 m2 arası 3+1 daire yapılabilecek 150-180 konut kapasiteli (%25-40 kat karşılığı) arsa arıyoruz. İlgilenenleri ve hangi bölgeden alınırsa karlı olacağı konusundaki tavsiyelerininizi bekliyorum. Teşekkürler...

Esas

Alıntı Originally Posted by camsoy Yazıyı Oku
    Merhabalar,

Soru Sn.Emlaksan'a sorulmuş ama ben genede bildiklerimi paylaşıyım.

Türkobası 1000 li parseller, Türkobasının kuzeyinde, hızlı tren köprüsünden sonra sol tarafta yer alan, doğusunda Anayurt, batısında Girmeçin arzazisi ile dahada kuzeyinde Ayaş Tekkeköy'ün arazisi ile sınır olan Türkobasının son parselleridir. Türkobasının güneyi, batısı ve tren hattından önceki kuzey tarafı planlı olup mevcut nazım imar planında da belirtildiği üzere Ankara'nın en büyük organize sanayi ve de organize hayvancılık bölgesinin olduğu bir arazidir.

Malıköy ve Türkobasında:
    Başkent OSB........50 000 dönümlük bir arazi üzerine kuruludur.
    Ankara 2 OSB ......6 500 dönüm lük arazinin 1/5000 ölçekli nazım ve 1/1000 ölçekli uygulama imar planları 14.10.2008 tarihinde Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca onaylanarak kesinlik kazanmıştır.
    Anadolu OSB........4 100 dönümlük bir arzi üzerine kuruludur.

Türkobası 1020 parselin Eskişehir yoluna uzaklığı tahmini olarak kuşbakışı 11-12 km arasındadır, Plansızdır, En yakın plan yaklaşık 2km doğusundaki Organize Hayvancılık bölgesidir. Köprüyü geçtikten sonra sol taraftaki tarlalar arasındadır. Bizimde bundan yaklaşık olarak 2 yıl önce oradan 20 dönümlük bir tarlaya pazarlığımız olmuştu. Mevcut resmi planda belirtilenler ve de kişisel olarak bölgeyi bilmemden ötürü aktaracaklarım bundan ibarettir.

Sayın camsoy sizinde anlayacağınız üzere ben forumda yeniyim.

http://www.akbin.com.tr/dosyalar/eskisehir_kroki.png

linkte görülen araziyi en iyi tanıyan sizsiniz.Hani yatırım olsun, 10-15 sene sonra para eder diye taksitle olması ve 6500 gibi bir fiyata olması aklıma yatmıştı.Fakat en son olarak size sorayım gerçi birkaç defa cvp yazdınız anladığım kadarıyla.Ne dersiniz burada hisse alınabilir mi siz olsanız ne yaparsınız?Kar getirisi olabilir mi? Sanayi bölgelerine yakın olması gelişmesi için iyi birşey değilmidir? Cevaplarsanız sevinirm.Saygılar...

Sayfa 40/75 İlkİlk ... 30383940414250 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •