Sayfa 1/271 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 2168 madde; 1 - 8 arası.

Konu: ARAT-Arat Tekstil

 1. #1

  Esas ARAT-Arat Tekstil

  ARAT Arat Tekstil

 2. #2

  Esas

  merhaba
  bu topic 06/02/2004 de açılmış ve
  bu topicte hiç yazan yok(bir kişi bile),neden acep?
  yoksa bu hisse hakkında diğer hisselerin aksine konuşulmasını isteyenler yok mu?
  yoksa bu hisse gitmeyecek mi?veya çok mi gidecek?

  izlenme sayısı 37 (otuzyedi)-yani bu boş topiği 37 kişi izlemiş ve bu sayı tüm hisseler içinde en düşük sayı-şimdi ilk yazı yazıldı bakalım buranın ratingi ne olacak...?

 3. #3

  Esas

  810-890 olagan marjımız dır.
  900 u gecerse 910 dan alıcıyız-çokkısa vadede(1-5 gün)960 dan da satıcıyız,kısa vadede(10-15 gün)1020 den satıcıyız-baktık işler iyi gidiyor o zaman tekrar sattıklarımızı 1040 den alırız 1110 dan da satarız,stop loss umuz alış fiyatımızın üç kademe altıdır,yani 910 dan aldık -baktık geri geliyor 880 den geri basacağız veya 1040 den aldık baktık geri geldi 1010 dan veda edeceğiz,tabii bu strateji ekran takibi olanlar için daha rahat olur.

  hissenin günlük göstergeleri iyi duruyor:

  MACD-AL
  STOKASTİK-AL
  RSI-AL
  CCI-AL
  DIS-POZİTİF AL( DI+,DI -)

  YALNIZ bu hissede sektorunden dolayı bearish(ayı)piyasısından halen kurtulmuş degil,uzun vadeli agırlıklı ortalamalarının altında hareket ediyor ve endekse gore goreceli gücü halen aşagıda fakat tekstil endeksine karşı güçlenme belirtileri mevcut, yani eger tekstil hisseleri yükselirse ARAT bu yükselişten aslan payını almaya adaydır,bir konu daha varki çok önemlidir:
  bu hissenin traderleri çok hızlı ve acımasızdırlar yani dünkü ülker hissesinde görülen tavan-taban bu hissede sıklıkla görülebilir.

 4. #4

  Esas

  bu hissenin takası incelendiğinde sanki hisseyi dağıtıyorlar gibi bir görüntü var ve acc/dist göstergesi de dagıtım oldugunu teyit ediyor -yalnız OBV ve DEMAND INDEKS yükselen dipler yapmakta bu da işin iyi tarafı denilebilir.

 5. #5

  Esas

  bu tahtayı günlük olarak şimdiye kadar pek dikkatli incelemedim hep göz ucuyla bakmışımdır fakat bundan sonra çok sıkı takibime alacagım-bir iki haftada tahtanın günlükçülerini tesbit edeceğimi tahmin ediyorum-şimdiye kadar bulabildiğim budurki ne zaman DIŞ VE KOÇ un takasları kabarırsa hisse prim yapıyor tepede de ne hikmetse MERKEZ MENKUL a malları yıkıyorlar.

 6. #6

  Esas

  ilk seanslarda internet olanağım olduğu için bir hareketlenmede haber dar edebilirim yalnız ikinci seanslarda işimden dolayı internet olanağım yok,fakat yakın gelecekte onu da halledebileceğimi umuyorum.
  aksamları da alıcı-satıcı(pasta) ve gün içi olan değişik hareketleri aktarmayı çalışacağım,sanırım seans takip imkanı olmayan arkadaşlar için iyi olur.

 7. #7

  Esas

  bu tahtada amacımız bire on bire yirmi kazanmak degil-sistematik devamlı ve piyasanın biraz üstünde bir kazanç bizi uzun vadede başarılı kılacaktır,haydi arkadaşlar allah utandırmasın,inşallah başarılı oluruz,hadi hayırlısı...

 8. #8

  Esas

  günaydın

  sistem tester de ilk iki test pozitif -al sinyalleri 23/2/2004 de gelmiş,10 mart a kadar tahta hareketli olabilir...

Sayfa 1/271 1231151101 ... SonSon

Gönderi Kuralları

 • Yeni konu açamazsınız
 • Konulara cevap yazamazsınız
 • Yazılara ek gönderemezsiniz
 • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
 •