Sayfa 1/2 12 SonSon
Arama sonucu : 12 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Ankara Karataş,Yakupabdal da arsaların son durumları!!

Esas Ankara Karataş,Yakupabdal da arsaların son durumları!!

Arkadaşlar bu bölgeler de piyasadaki dedikoduların ve gerçeklerin tartışıllacağı, Özellikle B.şehir Belediye meclisinin bu bölge için almış olduğu karar dan sonra, Kentsel dönüşümün bölge de nedenli algılandığı ve değer kayıplarının olup olmayacağını gidişatın ne yön de olduğuyla ilgili Karataş,Mühye,Yakupabdal daki yatırımcıların bu konu da kıymetli yorumlarını bekliyoruzz.

Esas

2-3 ay once y.abdal ve muhyeden arsalar aldım
    su an zarardayım
    gecen yıl fıyatlar daha yukarıda ıdı
    spekulasyonlar cok
    kımsenın net cevap verecegını sanmam

Esas

arkadaşlar güneypark ilgili galiba yol çalışmaları bitti şimdi alt yapı çalışmalarının (kanalisazyon su elektrik v.s. gibi işlere başlayacaklar galiba yada bu yapılan köprüler bittiği zaman güneyparkın temelini birliktemi atacak seçime ön hazırlık olsun diye temel atıldığı an inşaat süresinin 1 yıl içerisinde çok yol alabileceğini düşünüyorum çünkü 6 adet firma var arkadaşlar ve bunlardan 3 tanesi ruhsatı şu an çıkartmış durumdalar. belediye sitesinde kurumsal bölümün meclis taoplantı gündeminin 71.maddesi şöyle arkadaşlar Çankaya İlçesi Mühye Köyü 902 parsel (Güneypark) Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi içerisinde kalan altyapı imalatlarının yapılması veya yaptırılmasına ilişkin Hukuk ve Tarifeler Komisyonu raporu." arkadaşlar ben emlakçı değilim kendim muhasebecilikle ugraşıyorum spekülasyonlar olsun diye konuşmuyorum.

Esas

Sana katılıyorum öyle yada böyle bu yerler değerlenecek. Zaten düşeceği en dip fiyatı buldu bun danda daha aşşağıya düşeceğini zannetmiyorum. Seçimler yaklaşıyor ve melih kaçyılın kurnazı bu işi böyle bırakmaz o kararı uygulayamaz ve projeye de başlamak zorun da kalacak.

Esas

keşke kamulaştırsa arkadaşlar kimse zarar etmez bundan hiç şüpheniz olmasın güneypark da 150 ytl den yapdı bu işi bizlerinkinide en aşağı 200-300 YTL yapacaktır.öle değilmi gücü yetiyorsa yapsın biz karlı çıkarız hiç kimse moralini bozmasın arkadaşlar bunların hepsi spekülasyon piyasayı düşürüp almayı düşündükleri yerleri ucuza kapatmak için yapılan işlerdir .Herkes arsasına sahip çıksın arsa işi uzun vadeli bir yatırımdır. bu gün zarar eder yarın 10 kat artar ama asla sıfıra inmez

Esas

Alıntı Originally Posted by birisi Yazıyı Oku
    keşke kamulaştırsa arkadaşlar kimse zarar etmez bundan hiç şüpheniz olmasın güneypark da 150 ytl den yapdı bu işi bizlerinkinide en aşağı 200-300 YTL yapacaktır.öle değilmi gücü yetiyorsa yapsın biz karlı çıkarız hiç kimse moralini bozmasın arkadaşlar bunların hepsi spekülasyon piyasayı düşürüp almayı düşündükleri yerleri ucuza kapatmak için yapılan işlerdir .Herkes arsasına sahip çıksın arsa işi uzun vadeli bir yatırımdır. bu gün zarar eder yarın 10 kat artar ama asla sıfıra inmez
    Kamulaşma olursa 200-300 civarı olucağını düşünmüyorum ama yeni çıkan kamulaştırma kanunu arsa sahiplarini koruduğu için avantajlı durum da oluruz. En kötü ihtimal bu tabi. Ben gene de Belediye meclisi kararının faliyete geçeceğini düşünmeyerek daire karşılığı sözleşme yapacaklarını düşünüyorum..

Duhul
    Nov 2006
    İkamet
    Adana ceyhan (iş sebebiyle)
    Gönderi
    200

Esas

1 hafta önce başbakanın açıkladığı müjdeli haberler! arasında yakupabdalla ilgisi olanlar hangileridir? güneykent yakupabdalla ilgiliyse baya parlak birkaç ay sonrası...
    yakupabdalla ilgili son gelişmeler ne acaba???

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •