Sayfa 33/55 İlkİlk ... 23313233343543 ... SonSon
Arama sonucu : 650 madde; 385 - 396 arası.

Konu: IBS Real Trade Programi

Esas

Alıntı Originally Posted by ma©hbet Yazıyı Oku
    Elle girince görünüyor ama bu seferde diğer yükselen, düşen ve en çok işlem görenler gibi listelerde bu son halka açılan hisseler yok! HALKB-ALBRK gibi. Özellikle en çok işlem görenler listesinde hacim ve lot olarak en başlarda olmalarına rağmen seansda veya günlük yinede listede yoklar!
    hangi kurumun rt netini kullanıyorsunuz

Duhul
    Feb 2007
    İkamet
    Turkey
    Gönderi
    3,148

Esas

Yapı Kredi Bankası İnternet Bankacılığından bağlanıyorum!
    IBS Real Trade Net-Versiyon :3.7

Duhul
    Feb 2007
    İkamet
    Turkey
    Gönderi
    3,148

Esas

Programın ekranlar menüsünden tüm hisseleri seçiyorum bu hisseler (HALKB,ALBRK) listede yine yok, aynı şekilde IMKB Endeks-Sektörlerden Bankalar butonunu tıklıyorum yine aynı!

Esas

Programın ekranlar menüsünden tüm hisseleri seçiyorum bu hisseler (HALKB,ALBRK) listede yine yok, aynı şekilde IMKB Endeks-Sektörlerden Bankalar butonunu tıklıyorum yine aynı!
    Sayfada Sembollerin üstünde Sağ Klik Menüsünde Ayarlardan Grup seç ile istediğiniz hisseleri grup halinde ekleyebilirsiniz. Tüm Hisseler için XUALL grubunu Bankalar için XBANK ı seçerseniz sürekli güncel tutulan bu grup dosyalarındaki değişiklikleri almış olursunuz. Eğer sayfanızı bu grup seçme işleminden sonra bu şekilde kaydederseniz yayından gelecek güncellemeleri otomatik sayfanıza yansır.

Esas Versiyon güncel olmayabilir

Ben Yapı Kredi Yatırımınkini kullanıyorum. Geçenlerde yeni versiyon güncellemesi yapmışlardı. Onlarda herşey güncel geliyordu. Belki bankanın versiyonu henüz güncellenmemiştir. Kısa sürede onu da yaparlar herhalde. Şimdilik sembolleri sayfaya elle girip sağ klikten Grup oluştur dedikten sonra XUALL adını vererek kaydedin. Daha sonra sayfalarınız full hisselerle gelir.

Duhul
    Mar 2005
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    2,023
    Blog Yazıları
    1

Esas

pencere açık durumda iken sağ clik ayarlar oradan ok işaretinden çıkan yeni pencerede text var oradanda ok işareti çıkıyor ama açılması gereken pencere daha önceleri açılırken 1 ay dır açılmıyor,yeni sürüm yüklendikten sonra böyle bir
    durum oluştu,yardımcı olabileceklerin cevabını bekliyorum.text ten sonraki gelmesi gereken pencere neden açılmıyor???

ayrıca en sol üst başta real trade yazan kısımdan açılan penceredeki ok işareti olan kısımlardan açılması gereken pencerelerde açılmıyor sorun aynı yerde ama bulamıyorum.
    REAL TRADE
    imbk-endeks sektörler
    döviz
    faiz
    bunların önünde ok işaretleri olduğu halde PENCERELER açılmıyor
    Evlat Fazla Bıdı Bıdı yapma

****BABA YORGUN !!!!

Duhul
    Jan 2005
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    2,686

Esas

sn prestij hangi kurumun? bende yky nin var bütün menüler açılıyor dün yükledim.

Duhul
    Mar 2005
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    2,023
    Blog Yazıları
    1

Esas

Alıntı Originally Posted by Baydisiplin Yazıyı Oku
    sn prestij hangi kurumun? bende yky nin var bütün menüler açılıyor dün yükledim.
    gedik yatırım,ama fark etmemesi gerek çünkü programlar aynı sadece sağlayıcı farklı.

****BABA YORGUN !!!!

Duhul
    Jan 2005
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    2,686

Esas

Alıntı Originally Posted by Prestij Yazıyı Oku
    gedik yatırım,ama fark etmemesi gerek çünkü programlar aynı sadece sağlayıcı farklı.
    evet farketmemesi lazım ama gedikte sorunlar çıkabiliyor bazen, ama böyle bir sorunu ilk defa duyuyorum.

Esas

Alıntı Originally Posted by Prestij Yazıyı Oku
    pencere açık durumda iken sağ clik ayarlar oradan ok işaretinden çıkan yeni pencerede text var oradanda ok işareti çıkıyor ama açılması gereken pencere daha önceleri açılırken 1 ay dır açılmıyor,yeni sürüm yüklendikten sonra böyle bir
    durum oluştu,yardımcı olabileceklerin cevabını bekliyorum.text ten sonraki gelmesi gereken pencere neden açılmıyor???

ayrıca en sol üst başta real trade yazan kısımdan açılan penceredeki ok işareti olan kısımlardan açılması gereken pencerelerde açılmıyor sorun aynı yerde ama bulamıyorum.
    REAL TRADE
    imbk-endeks sektörler
    döviz
    faiz
    bunların önünde ok işaretleri olduğu halde PENCERELER açılmıyor
    Sn Prestij büyük ihtimalle yükleme esnasında C:\RTNet\Icons altındaki User.xml ve System.xml dosyaları bozulmuştur. Programı kapatıp onları silerseniz yeniden açtığınızda sağlam olanları oluşacaktır.

Duhul
    Mar 2005
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    2,023
    Blog Yazıları
    1

Esas

Alıntı Originally Posted by TUNY Yazıyı Oku
    Sn Prestij büyük ihtimalle yükleme esnasında C:\RTNet\Icons altındaki User.xml ve System.xml dosyaları bozulmuştur. Programı kapatıp onları silerseniz yeniden açtığınızda sağlam olanları oluşacaktır.
    sayın tuny bu dediklerinizi yaptım olmadı,programı bilgisayardan sildim yeniden yükledim durum yine aynı.

****BABA YORGUN !!!!

12. Esas

son versıyonu yuklemeyı denedınmı?

Sayfa 33/55 İlkİlk ... 23313233343543 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •