Sayfa 33/82 İlkİlk ... 23313233343543 ... SonSon
Arama sonucu : 650 madde; 257 - 264 arası.

Konu: IBS Real Trade Programi

Duhul
    Mar 2005
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    2,036
    Blog Yazıları
    1

Esas

Alıntı Originally Posted by sturaci
    bu seferde anlık işlem sırasındaki son lot kısmı gözükmüyor.(yani o anda kaç lot alındı yada satıldı-günlük lot kısmı değil)
    sayın denizhang bu sorunumu nasıl çözebiliriz.tşk.ler.

Esas

Alıntı Originally Posted by denizhang
    selam ekselans
    ewet boş olması lazım tabiki eski versiyondaki C:\RTPRO\DATA\HistoricData klasörünü yeni versiyona kopyala elindeki dataların hepsi yeni versiyondada olacaktır.

Not:ama unutma sadece elinde ne kadar data varsa onları yeni versiyonda ulaşırsın klasörü kes yapıştır yama kopyala yapıştır yap

kolay gelsin...
    ilginize tekrar teşekkür ediyorum
    Lakin ben real trade net kullanıcısıyım
    ve real trade net de bahsettiğiniz dosyalar yok
    tekrar teşekkür ederim saygılar

3. Esas

Alıntı Originally Posted by sturaci
    sayın denizhang bu sorunumu nasıl çözebiliriz.tşk.ler.
    *** Eğer kullanmış olduğunuz IBS Realtrade NET ise bilgisayarınızdaki antivirüs yada firewall korumalarınızı durdurun

*** Eğer kullanmış olduğunuz IBS Realtrade PRO ise kolon başlığına ilot yazmanız yazmanız yeterli olucaktır.

(ilot u nasıl eklerim diyorsanız alis başlığına geliniz sağ tıklayıp ayarlar / sütunlar / sütun ekle tıklayın boş bir kolon gelicektir o kolonun başlığının yazdığı yerte sol tıklayıp F2 ye basın ilot yazıp enter a basın)

Kolay gelsin

Duhul
    Mar 2005
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    2,036
    Blog Yazıları
    1

Esas

kullandığım program ıbs real trade net denedim olmuyor.. bu sorun dün 4 mayıs ta meydana geldi yani haber sayfaları hızlı açılmaya başlayınca..

Duhul
    Apr 2006
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    2,694

Esas

Alıntı Originally Posted by denizhang
    *** Eğer kullanmış olduğunuz IBS Realtrade NET ise bilgisayarınızdaki antivirüs yada firewall korumalarınızı durdurun

*** Eğer kullanmış olduğunuz IBS Realtrade PRO ise kolon başlığına ilot yazmanız yazmanız yeterli olucaktır.

(ilot u nasıl eklerim diyorsanız alis başlığına geliniz sağ tıklayıp ayarlar / sütunlar / sütun ekle tıklayın boş bir kolon gelicektir o kolonun başlığının yazdığı yerte sol tıklayıp F2 ye basın ilot yazıp enter a basın)

Kolay gelsin
    Bende PRO kullanıcısıyım ancak bu programın hiç mi kullanıcı kılavuzu olmaz ! Bir çok şeyi deneye yanıla buluyoruz.

Bir pdf dosyasi olsa nasıl kullanılır diye iyi olurdu.
    ------------------------------
    En doğru karar kendi kararındır.
    ------------------------------

Duhul
    Feb 2006
    İkamet
    Balıkesir
    Gönderi
    2,862

Esas

Ben de bu programı kullanıyorum. Açıklamalar, haberler bölümü açılmıyor, denediğim zaman bilgisayarı kilitliyor. Bazen de zaman ara ara duruyor, yani canlı yayın. Kullanan arkadaşlarda da bu problem varmı?
    Bu hata değişik bilgisayarlar denedim yine oluyor.

Esas

Alıntı Originally Posted by emre73373
    Ben de bu programı kullanıyorum. Açıklamalar, haberler bölümü açılmıyor, denediğim zaman bilgisayarı kilitliyor. Bazen de zaman ara ara duruyor, yani canlı yayın. Kullanan arkadaşlarda da bu problem varmı?
    Bu hata değişik bilgisayarlar denedim yine oluyor.
    bu sıkıntınızın çözülmüş olması lazım....
    Herşey karınca adımları ile ilerliyor...

Duhul
    Feb 2006
    İkamet
    Balıkesir
    Gönderi
    2,862

Esas

Hayır halen devam ediyor, hatta birkaç gündür zaman sık sık duruyor haberleri okuyamıyorum, dediğim gibi başka bilgisayarlarda da aynı sorunu yaşıyorum, hatta birkaç kez yeniden yükledim programı sorun devam ediyor.

Sayfa 33/82 İlkİlk ... 23313233343543 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •