Arama sonucu : 6 madde; 1 - 6 arası.

Konu: Yapracık Konutları

Smile Yapracık Konutları

Sayfayı oluşturma amacım Ankara Etimesgut Yapracık Konutları ve çevresi hakkında bilgi alışverişinde bulunulması için ayrı bir platform oluşturmak. 16,000 konut çok büyük bir proje..

2. Esas

arkadaslar bu büyük birlikler icin düsünceleriniz nelerdir; görüldügü gibi bunlarinda yerleri yapracik,cicektepe etimesgut,sincana kadar sinirlar uzamakta
    web sayfasini tiklarsaniz görebilirsiniz,http://bilimkent.com.tr/ank_gayrimenkul_rpr.asp

Duhul
    Nov 2007
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    3,290

Esas

Merhaba,
    Yapracık Toki dışında bölgede Çiçektepe Yenipeçenek çizgisinden Saraycık Yenikent önlerine kadar birlik ve kooperatiflerin yerleri var. Tokinin bahsettiğim bu bölgede 3 nolu gecekondu önleme projesi mevcut. Ayrıntılı bilgi almak isteyenler Toki ye yazılı başvuru yaparak fikir sahibi olabilirler.
    Selamlar

.
    Son düzenleme : emlaksan; 20-04-2009 saat: 11:10.
    Doğru yatırım, yüksek getiri, bol kazanç

Thumbs up Yapracik la İlgİlİ detayli bİlgİler

Merhabalar,Bölgeyle ilgili yakından çalışan ve bilgisi olan kurumsal bir arkadaşımın resmi ve gayri resmi düşüncelerini sizinle paylaşmak istiyorum.....
    Arkadaşla yaptığım görüşmede Yapracık mahallesi hakkında aldığım bilgiler şu lekilde.
    yapracık mahallesi eskişehir yolu 23km ye kurulmuş olup bölge alacatlı,dodurga,şehitali,bağlıca,peçenek,çiçektep e,y.yurtçuya sınır bir araziye sahiptir.bölge etimesgut belediyesine bağlı bir mahalle konumundadır.Ankara büyükşehir belediyesi mücavir alanı içersinde kalmaktadır.Ayrıca Ankara büyükşehir belediyesinin yapmış olduğu 1/25000 lik onaylı nazım imar planı kapsamında başbakanlık toplu konut geliştirme alanı içersindedir.Yani bölgede blok şeklinde siteler olacak imarıda bu şekilde çok katlı olarak gelişecektir.Bölge aynı zamanda Arsa kooperatiflerininde özellikle tercih ettiği bir bölge olup bölge şuan itibariyle 50 civarında arsa kooperatifi bulunmaktadır.Bu arsa kooperatifleri inşaata başlamak için imar planının bitmesini beklemekte olup bankalarla anlaşmalarını yapmış ve imar bittiği anda inşaata başlayacaklardır.ayrıca hepimizde haberdar olduğu TOKİ YAPRACIK KONUTLARI KAPSAMINDA BÜTÜN KAMU KURUMLARINA YAPILACAK OLAN 16,000 KONUTLUK PROJENİN YAPRACIK GÜMÜŞCÜK MEVKİİNDE OLUP YAPRACIK SINIRLLRI İÇERSİNDEKİ HAZİNE ARAZİSİNE YAPILACAKTIR.Bu projeye talebin çok fazla olduğun dolayı talep süreleri uzatılmış olup aynı zamanda peşinatlar toplanmaktadır.BÖYLE BİR PROJENİN YAPRACIK MAHALLESİ SINIRLARI İÇERSİNDE YAPILMASI bölgeye ayrı bir caziplik kazındırmıştır.Yapracık mahallesinin bu sene bütün alt yapı sorunlarının giderileceği ,şebeke sularının yapılacağı ve bu toki projesiyle bölgedeki emlak talebininde artacağı kaçınılmaz olacaktır.Toki projesine en yakın bölge olarak ta Yapracık mahallesi Bağlar mevkiinden yatırımlık arsalar alınabileceğidir.
    Arkadaşlar ben arkadaşımdan aldığım bilgileri kendi ağzımdan sizlere aktardım.
    Eğer sizde birebir bilgi almak isterseniz adreslerini buraya yazıyorum.İlgilenen arkadaşlar bilgi alabilir.

web adresi:http://eskisehiryoluarsaofisi.net/
    forum adresi:http://eskisehiryoluarsaofisi.net/forum
    msn adresi :kilicay_78@hotmail.com
    gsm nosu: 0532 641 26 57

5. Esas

vermis oldugunuz yararli bilgiler icin cok tesekkürler arkadaslar

6. Esas

arkadaslar ben yurtdisinda oldugumdan! bir gurbetci olarak yapracik,yenipecenek civari ile yakin takip edemedim disarda oldugumdan dolayi!yeni gelismeler ile ilgili bilgilerini bizlerle paylasirsaniz cok iyi olur,slmlar

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •