Sayfa 1/5 123 ... SonSon
Arama sonucu : 52 madde; 1 - 12 arası.

Konu: DERİNLİK

Arrow DERİNLİK

Merhabalar,

Eğer seans odası dışında evinde , ofiste derinlik izleyen arkadaşlar varsa hangi firmanın sağladığı hizmet en iy , en makul ve sorunsuz?

2. Esas

matriksi tek geçerim.....

Duhul
    Jun 2004
    İkamet
    mersin
    Gönderi
    878

Esas

AylIk ne kadar ödüyorsunuz ?

BOYNER Guest

Esas

Dışbank-Euroline-Ayda 100Milyarlık hacime bedava- memnun değil...

5. Esas

75-80 usd derinlik+yüzeysel...

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    426

Esas

Sümer yatırım aylık 100 milyar hacime matriks veriyor..sanırım 50 milyar hacime de internet üzerinden derinlik veriyor.Yine ataonline da aynı şartlarda derinlik sağlıyor..

Bu arada matriksin kurucuları ve ekibi eskiden euroline'ı yapan ekiptir..Eurolinedan ayrılıp matriksi kurdular.Onun için matriks çok başarılı bir program..

7. Esas derinlik bilgisi...

imkb den aldığım cevabın neredeyse motomot aynısını ,bu kez de spk dan aldım.
    ne var ki spk biraz daha umursadığı için olsa gerek ,daha mantıklı bir açıklama göndermiş.cevaptan alıntı...

İMKB verileri yüzeysel, derinlikli ve haberler olmak üzere üç ayrı grupta yayınlanabilmektedir. Bu üç veri grubu ise Alıcı firmalar tarafından eşanlı ve derinlikli olarak "Alıcı Özel İletişim Ortamı"nda (Kategori I), yine Alıcı ve Alt Alıcı firmalar tarafından eşanlı ve yüzeysel olarak Internet, WAP, TV, Çağrı Cihazı, Teletekst gibi ortamlardan (Kategori II) ve Alıcı ve Alt Alıcı firmalar tarafından üç dakika gecikmeli olarak Internet, WAP, TV, Çağrı Cihazı, Teletekst gibi ortamlardan (Kategori III) olmak üzere üç ayrı kategoriden yayınlanmaktadır. Sadece Alıcı veri yayın kuruluşları tarafından yapılabilen derinlikli veri yayınından 2004 yılı ikinci altı aylık döneminde kullanıcı başına aylık 45.000.000-TL tahsil edilmektedir.

şimdi de rekabet kurulundan cevap bekliyorum.bakalım tekel durumun kötüye kullanılması var mı yok mu...

aynı dereden akan suyu üçe bölüp kafasına göre fiyatlandırmak başka ne olabilir ki.

nedir yani ülkenin internet altyapısı bu bilgileri taşımaya müsait mi değil,
    “Novus Ordo Seclorum”

(Yeni Dünya Düzeni)

Esas Bigpara

Ben bigpara derinlik abonesiyim..
    ADSL abonesi olmama rağmen ADSL ile derinlik verilmiyor (IMKB bu çok gizli bilgileri ADSL vermeyi güvenli bulmuyormuş!)..
    Mecburen derinlik için dial-up bağlanıyorum..

Tam bir deli saçması..

Ne yani Sn IMKB verileri ADSL ile verirse ne olurmuşki acaba..
    Yorumlarım, beklentilerim, her zaman, hatta biraz sonra da değişebilir.. (zxcvb: exGandhi)

Duhul
    Oct 2004
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    28,381

Esas

Ben ADSL abonesiyim. IBS kullanıyorum. Dial-up bağlanmıyorum, tamamı ADSL üzerinden. Derinlik var.

Esas

Alıntı Originally Posted by balaban
    Ben ADSL abonesiyim. IBS kullanıyorum. Dial-up bağlanmıyorum, tamamı ADSL üzerinden. Derinlik var.
    Sn Balaban şaşırdım doğrusu..
    Biraz daha bilgi verebilir misiniz?
    Yorumlarım, beklentilerim, her zaman, hatta biraz sonra da değişebilir.. (zxcvb: exGandhi)

Duhul
    Oct 2004
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    28,381

Esas

Ben Gedik müşterisiyim. IBS'i Gedik Yatırım verdi. ADSL üzerinden sorunsuz çalışıyor.

Esas

aylık islem hacminizin 100 milyar olması lazım sanırım gedikten derinlige ucretsiz ulasmak için

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •