Sayfa 113/311 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213 ... SonSon
Arama sonucu : 2487 madde; 897 - 904 arası.

Konu: SANKO Sanko Pazarlama İthalat İhracat A.Ş.

1. Esas

sanko gurubu bu kadar zayıf mı?Bütün gurupların kağıdı gitti insan biraz kağıdına destek çıkmaz mı.

2. Esas

hiç araştıran oldu mu sanko holdıngin varlıkları ve ileri dönük büyük projeleriyle sanko pazarlamanın ne alakası var diye tek alakası aynı isimde çalışan 2farklı kasası olan şirket olarak biliyorum sanko holdingin yapacagı yatırımları ısıstıp gündeme taşıyınca geçici küçük hareketler oluyor herkes bu yapılacak yatırımların sanko pazarlamayı ilgilendirdiğini zannediyor benim benim gibi .
    bu konuda kesin bir bilgim yok bilen arkadaşlar bizleri aydınlaırsa biz de neye yatırım yapacagımızı daha iyi kavrarız , şimdiden beni ve forum okurlarını aydınlatacak bilgiler için teşekkürler .

BURADA YER ALAN YATIRIM BİLGİ, YORUM VE TAVSİYELERİ YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANLIĞI HİZMETİ; ARACI KURUMLAR, PORTFÖY YÖNETİM ŞİRKETLERİ, MEVDUAT KABUL ETMEYEN BANKALAR İLE MÜŞTERİ ARASINDA İMZALANACAK YATIRIM DANIŞMANLIĞI SÖZLEŞMESİ ÇERÇEVESİNDE SUNULMAKTADIR. BURADA YER ALAN YORUM VE TAVSİYELER, YORUM VE TAVSİYEDE BULUNANLARIN KİŞİSEL GÖRÜŞLERİNE DAYANMAKTADIR. BU GÖRÜŞLER MALİ DURUMUNUZ İLE RİSK VE GETİRİ TERCİHİNİZE UYGUN OLMAYABİLİR. BU NEDENLE, SADECE BURADA YER ALAN BİLGİLERE DAYANILARAK YATIRIM KARARI VERİLMESİ BEKLENTİLERİNİZE UYGUN SONUÇLAR DOĞURMAYABİLİR.

3. Esas

güzel kimse yok. O zaman bu senede bismillah diyelim girelim

Maliyet: 3.42

Esas Besmele Her Hayrin BaŞidir.

hayırlı olsun kas-iskelet kardeş inşallah cebin para dolar...

5. Esas

sizce bu rada ne yapmak istiyorlar girip seri ciziyorlar bir yerlere kadar sonra bakıyorlar alıcı yok yada yukarı fiatlarda mal yememek için dönüp alışta bekleyen emirlere geri basıyorlar ama aşagılarda malda gelmiyor milletin maliyeti yüksek bu grafikten açıkcada görülüyor güzel haberler , güzel volum ama güzel haberler ve bu güzel volumden sonra yukarlarda kalamıyor sonu hep hüsran olmuş acaba endexte bir saglam düzeltme beklenipde ona göre pozisyon mu alınsa diyorum iskeletin düşündüğünü ben bir önceki yazımdan sonrada kimsenin fazla alakalı olmadıgını görünce düşündüm ama endexe göre hareketler sınırlı ne yukarı gidiyor nede aşagı geliyor günlük işlemlerde ki volumden raitinginin ne kadar düşük oldugunu görüyorum işlemler fiktiften öte gitmiyor işallah haklı çıkarsınız . ne diyelim alanlara hayırlı vede ugurlu olsun .

BURADA YER ALAN YATIRIM BİLGİ, YORUM VE TAVSİYELERİ YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANLIĞI HİZMETİ; ARACI KURUMLAR, PORTFÖY YÖNETİM ŞİRKETLERİ, MEVDUAT KABUL ETMEYEN BANKALAR İLE MÜŞTERİ ARASINDA İMZALANACAK YATIRIM DANIŞMANLIĞI SÖZLEŞMESİ ÇERÇEVESİNDE SUNULMAKTADIR. BURADA YER ALAN YORUM VE TAVSİYELER, YORUM VE TAVSİYEDE BULUNANLARIN KİŞİSEL GÖRÜŞLERİNE DAYANMAKTADIR. BU GÖRÜŞLER MALİ DURUMUNUZ İLE RİSK VE GETİRİ TERCİHİNİZE UYGUN OLMAYABİLİR. BU NEDENLE, SADECE BURADA YER ALAN BİLGİLERE DAYANILARAK YATIRIM KARARI VERİLMESİ BEKLENTİLERİNİZE UYGUN SONUÇLAR DOĞURMAYABİLİR

Duhul
    Mar 2005
    İkamet
    samsun
    Gönderi
    54

Esas

ya sabır ya sabır. az kaldı gibime geliyor güzel günlere .

Alım-Satım tavsiyesi değildir.kararından herkes kendi sorumludur.

Duhul
    Apr 2004
    İkamet
    istanbul-ankara
    Gönderi
    212

Esas

Konukoğlu beyefendi, gömlekçilerine söle bu fiyatlardan mal gelmiyor kademeleri biraz yukaı çeksinler tahta yapmayı bilmiyorlarsa ekibi değiştirmende fayda var.Batık tekstiller tavan tavan giderken bilançosu düzelen bu şirketin sürünmesi ekibin işi bilmediğini gösteriyor.
    Geleceği öngörmek onu bugünden yaratmaya başlamaktır.
    "Life is bad ,Protect your back"

8. Esas

Alıntı Originally Posted by ganyan Yazıyı Oku
    Konukoğlu beyefendi, gömlekçilerine söle bu fiyatlardan mal gelmiyor kademeleri biraz yukaı çeksinler tahta yapmayı bilmiyorlarsa ekibi değiştirmende fayda var.Batık tekstiller tavan tavan giderken bilançosu düzelen bu şirketin sürünmesi ekibin işi bilmediğini gösteriyor.
    Peki.....

Sayfa 113/311 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •