Sayfa 1/3 123 SonSon
Arama sonucu : 20 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Ankara Bilkent Gölbaşı Uydukent Projesi

 1. #1

  Thumbs up Ankara Bilkent Gölbaşı Uydukent Projesi

  Merhaba forum dostları,

  Bu degerli paylasim ortamini yaratan site yoneticilerine tesekkurlerimi sunarak yazıma baslamak istiyorum. Tüm site üyelerininde yeni yılını gönülden kutlar, hepimize sağlık,mutluluk ve refah getirmesini dilerim..

  Değerli dostlar; benim Gölbaşı Bilkent Karagedik Uydukentte SS Erko Erler Yapı Koop. de 725 m2 imarlı hissem var, toplam 1280 dairelik projemiz hazır, imar geçti koop. Haziran ayında tapularını aldı, 1/1000 lik planlar belediye tarafından onaylandı ve askıdan indi.. Kooperatifimizin toplam 265.000 m2 imarlı alanı olup 214273 ada 2 parsel de bulunan 1.5 emsal imarlı arsa ile 60.000 m2 Ticaret alanında bulunan çok değerli arsalarımız mevcuttur. Tapularımıza bu linkten ulaşabilirsiniz : http://www.erkoerler.net/Yeni%20Tapular.pdf

  Şimdi B.şehir belediyesinin yol ve kanalizasyon çalışmalarına başlaması bekleniyor, buda bir aksilik olmazsa bu yıl içinde başlayacak.. % 30 ile mütahitte verildiğinde üye başına 1.3 daire ( 150 m2, 4+1, lüks daireler ) % 40 ile verildiğinde üye başına yaklaşık 2 daire düşüyor..

  Bu projede Ankara’nın ilk golf sahaları, golf villaları, konut alanları, sağlık tesisleri, sosyal ve kültürel tesisler, Üniversitenin AR-GE ve fakülteleri, teknopark ve turizm alanları bulunacak ve 97.000 nüfuslu bir Uydu Kent kurulacaktır.

  Bu kooperatifin kurucuları arasında emekli subaylar ve öğretim üyeleri bulunmaktadır. Aylık 25 TL. lik sembolik bir aidatı olup Ocak 2010 ayına kadarki tüm aidatlar tarafımdan ödenmiştir.

  Çocuklarına, torunlarına Ankara’nın gelecek vaad eden modern yüzünde çok değerli bir yatırım yapmak isteyenler için Atın Fırsat!!

  Acil ihtiyacımdan dolayı bu hissemi satmak istiyorum değerlendirmek isteyen arkadaşlarımın benimle irtibarta geçmesini rica ederim..

  ( Murat Aygün 0542 421 88 48 )

  Her türlü Bilgi için Kooparatifin yetkili kişileri ilede görüşebilirsiniz; www.erkoerler.net

 2. #2

  Esas

  Konuyla ilgili olarak her türlü sorularınızı 0542 421 88 48 nolu telefonuma veya [email protected] mail adresime yapabilirsiniz, görüşmek üzere saygılar..

  Murat AYGÜN

 3. #3

  Esas
  SS Erko Erler Yapı Koop. de bulunduğu Gölbaşı Karagedik Uydukent 1/1000 lik imar planı.

  Bu plan belediye tarafından onaylanarak yasal süresi sonunda askıdan inmiştir.


  Kırmızı - siyah çerçeve içindeki kahverengi alan kooparatifimizin 1.5 emsallik yüksek katlı toplu konut alanını göstermektedir.Uzmanların deyimi ile Uydukent projesinin "Kızılayı" bizim kooparatifimizin toplu konut alanı olacaktır, çünkü etafındaki Ticari Alanlar, çocuk parkları, lise ve ortaokul yapılaşması ile tam bir çazibe merkezidir.


  Ayrıca hemen yukarıdaki yeşil alan uluslararası düzeyde TC nin ilk golf sahası olacaktır. Kooparatifimiz için yapılacak evler bu golf sahasınıda rahatlıkla görebilecektir, gözünün önünde alabildiğine bir yeşillik ve golf turnuvaları..
  Son düzenleme : Aygun01; 04-01-2010 saat: 21:34.

 4. #4

  Esas
  Kooperatifimizin ortaklık senedi..

 5. #5

  Esas

  Bilkent Gölbaşı - Karagedik Uydukent Projesi Arsası...


  Ön tarafta Karagedik kasabası hemen arkasında ufka doğru Uydukent Arsası..

 6. #6

  Esas
  Karagedik - Ankara merkez arası otobüs seferleri düzenli olarak haftanın her günü yapılmaktadır..

 7. #7

  Esas
  Karagedik'te Bahar ayları çok güzel geçer..

 8. #8
  Duhul
  Feb 2004
  Yaş
  61
  Gönderi
  10,383
  Blog Yazıları
  9

  Esas

  Geçen ay buradaki Evim 92 yapı kooperatifi hisselerinden birini devir aldım.
  Geleceğinin iyi olacağını düşünüyorum.
  Sizin hiisenizi devir almak isteyen bir üyemiz olursa karlı çıkacağını umuyorum.

Sayfa 1/3 123 SonSon

Gönderi Kuralları

 • Yeni konu açamazsınız
 • Konulara cevap yazamazsınız
 • Yazılara ek gönderemezsiniz
 • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
 •