Sayfa 1/2 12 SonSon
Arama sonucu : 20 madde; 1 - 12 arası.

Konu: Ankara Bilkent Gölbaşı Uydukent Projesi

Thumbs up Ankara Bilkent Gölbaşı Uydukent Projesi

Merhaba forum dostları,

Bu degerli paylasim ortamini yaratan site yoneticilerine tesekkurlerimi sunarak yazıma baslamak istiyorum. Tüm site üyelerininde yeni yılını gönülden kutlar, hepimize sağlık,mutluluk ve refah getirmesini dilerim..

Değerli dostlar; benim Gölbaşı Bilkent Karagedik Uydukentte SS Erko Erler Yapı Koop. de 725 m2 imarlı hissem var, toplam 1280 dairelik projemiz hazır, imar geçti koop. Haziran ayında tapularını aldı, 1/1000 lik planlar belediye tarafından onaylandı ve askıdan indi.. Kooperatifimizin toplam 265.000 m2 imarlı alanı olup 214273 ada 2 parsel de bulunan 1.5 emsal imarlı arsa ile 60.000 m2 Ticaret alanında bulunan çok değerli arsalarımız mevcuttur. Tapularımıza bu linkten ulaşabilirsiniz : http://www.erkoerler.net/Yeni%20Tapular.pdf

Şimdi B.şehir belediyesinin yol ve kanalizasyon çalışmalarına başlaması bekleniyor, buda bir aksilik olmazsa bu yıl içinde başlayacak.. % 30 ile mütahitte verildiğinde üye başına 1.3 daire ( 150 m2, 4+1, lüks daireler ) % 40 ile verildiğinde üye başına yaklaşık 2 daire düşüyor..

Bu projede Ankara’nın ilk golf sahaları, golf villaları, konut alanları, sağlık tesisleri, sosyal ve kültürel tesisler, Üniversitenin AR-GE ve fakülteleri, teknopark ve turizm alanları bulunacak ve 97.000 nüfuslu bir Uydu Kent kurulacaktır.

Bu kooperatifin kurucuları arasında emekli subaylar ve öğretim üyeleri bulunmaktadır. Aylık 25 TL. lik sembolik bir aidatı olup Ocak 2010 ayına kadarki tüm aidatlar tarafımdan ödenmiştir.

Çocuklarına, torunlarına Ankara’nın gelecek vaad eden modern yüzünde çok değerli bir yatırım yapmak isteyenler için Atın Fırsat!!

Acil ihtiyacımdan dolayı bu hissemi satmak istiyorum değerlendirmek isteyen arkadaşlarımın benimle irtibarta geçmesini rica ederim..

( Murat Aygün 0542 421 88 48 )

Her türlü Bilgi için Kooparatifin yetkili kişileri ilede görüşebilirsiniz; www.erkoerler.net

Esas

Konuyla ilgili olarak her türlü sorularınızı 0542 421 88 48 nolu telefonuma veya peynirci@hotmail.com mail adresime yapabilirsiniz, görüşmek üzere saygılar..

Murat AYGÜN

Esas

SS Erko Erler Yapı Koop. de bulunduğu Gölbaşı Karagedik Uydukent 1/1000 lik imar planı.

Bu plan belediye tarafından onaylanarak yasal süresi sonunda askıdan inmiştir.

Kırmızı - siyah çerçeve içindeki kahverengi alan kooparatifimizin 1.5 emsallik yüksek katlı toplu konut alanını göstermektedir.Uzmanların deyimi ile Uydukent projesinin "Kızılayı" bizim kooparatifimizin toplu konut alanı olacaktır, çünkü etafındaki Ticari Alanlar, çocuk parkları, lise ve ortaokul yapılaşması ile tam bir çazibe merkezidir.

Ayrıca hemen yukarıdaki yeşil alan uluslararası düzeyde TC nin ilk golf sahası olacaktır. Kooparatifimiz için yapılacak evler bu golf sahasınıda rahatlıkla görebilecektir, gözünün önünde alabildiğine bir yeşillik ve golf turnuvaları..
    Son düzenleme : Aygun01; 04-01-2010 saat: 19:34.

Esas

Kooperatifimizin ortaklık senedi..

Esas

Bilkent Gölbaşı - Karagedik Uydukent Projesi Arsası...

Ön tarafta Karagedik kasabası hemen arkasında ufka doğru Uydukent Arsası..

Esas

Karagedik - Ankara merkez arası otobüs seferleri düzenli olarak haftanın her günü yapılmaktadır..

Esas

Karagedik'te Bahar ayları çok güzel geçer..

Duhul
    Feb 2004
    Gönderi
    11,956
    Blog Yazıları
    7

Esas

Geçen ay buradaki Evim 92 yapı kooperatifi hisselerinden birini devir aldım.
    Geleceğinin iyi olacağını düşünüyorum.
    Sizin hiisenizi devir almak isteyen bir üyemiz olursa karlı çıkacağını umuyorum.

Esas

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim, sonrasında da aldiğiniz hisse hayırlı olsun çok yerinde ve geleceği parlak bir yatırım yapmışsınız.

Bu bölge hakkında çoğu yatırımcının pek bir bilgisi yok, kulaktan dolma bazı asılsız söylentilerle insanları soğuttular bu bölgeden.

Oysaki imar çalışmaları bitti ve koopetatifler tapularını aldılar, 1/1000 lik planlar onaylandı ve askıdan indi... Yani yasal prosedürler tamam, iş bir tek B.Şehir belediyesinin yol ve kanalizasyon çalışmalarına başlamasına kaldı, aslında buda 2009 da başlayacaktı ama önce Kızılırmak suyu projesi, ardında seçimler vs. girince 2009 yılı tüm bölgelerde olduğu gibi Gölbaşı - Karagedik içinde bu şekilde bitti. Ama artık 2010 belediyeninde kendi yetkililerininde belirttiği gibi sıkı bir çalışma yılı olacak ve Bilkent Uydukent projesi içinde önemli adımlar atılacak.

Şimdi herkes bu kadar değerli bir projeden neden çıktığımıda düşünüyordur.. Ne yazıkki aile için bir sorun yüzünden ( kuzenime olan kefaletim yüzünden ) bu hissemi satmak zorunda kalıyorum..Hayatta herşey insanlar için.. Yaşadıkca görüyor ve anlıyorsunuz özkardeşim kadar güvendiğim kuzenimin cezasını çekmek ne yazıkki bana kaldı, bunları bu forumdaki sıcak havaya ve insanlara güvendiğim için yazdım, insanların akıllarına gelebilecek soru işaretleri kalmasın diye..

Son olarak fiyat için 37.000 TL. düşünüyorum, alicı ciddi olursa pazarlıkta yapabiliriz, talibleri şimdiden epey çıktı, hayırlısı ne ise o olsun diyorum, beni 0542 421 88 48 nolu cep numaramdan her zaman arayabilirsiniz, ilginiz ve sabrınız için teşekkür ederim, saygılar..

Murat Aygün

Duhul
    Feb 2004
    Gönderi
    11,956
    Blog Yazıları
    7

Esas

Ben 37.000 TL ye almıştım. Durumunuza üzüldüm. Keşke benin alacağım döneme isabet etseydi de sıkıntınız giderilseydi.
    Dediğim gibi yer ve konum güzel geleceği parlak bir proje.

Esas

sayın murat ayğün ,
    ankaraya kaç km dir ben yerini tam çıkaramadım. konya yolu üzerindemi? yoksa haymana yoluna dönüyormuyuz ? teşekkür ederim.

Esas

Ankara - Konya yolu üzerinde, Gölbaşını geçtikten sonra Karagedik Beldesine yaklaşık 10 km.mesafede..

Konya - Ankara karayoluna belediye direk bağlantı yapacak, o zaman Ankaraya otobanla ( Ulus merkese ) 20 dakika mesafede olacak..

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •