Sayfa 223/357 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323 ... SonSon
Arama sonucu : 2849 madde; 1,777 - 1,784 arası.

Konu: UNTAR Ünal Tarım Ürün.

1. Esas

ünal tarım ne zaman gözaltı pazarından çıkacak ?

2. Esas

dip oluşumunu bir türlü tamamlayamadı.
    Aldım pişmanım sattım pişmanım, alırsın düşer satarsın çıkar. Onca zamandır bu işin içindeyim.
    Nakitte kaldığım zamanlarda bile huzur içerisinde bir gün geçiremedim.

Esas

Esas

Helal olsun spek seans boyunca 0. 23 den topladi.

HEDEFCİ Guest

Esas Yolcudur abbas, bağlasan durmaz...

Burası sessizdi...yine hareketlenmiş...

Sakşn olun lütfen arkadaşlar...

Bi laf vardır...

"Yolcudur Abbas Bağlasan Durmaz"

Anladınız siz onu...

Bu kağıt pazartesi günü en az 0.24 kapatmazsa bende bir daha buraya yazı yazmıycam... Yine iş yatırım aldı... Çok seviyorum bu adamları

Not: Yatırım tavsiyesi değildir..

6. Question

Alıntı Originally Posted by HEDEFCİ Yazıyı Oku
    Burası sessizdi...yine hareketlenmiş...

Sakşn olun lütfen arkadaşlar...

Bi laf vardır...

"Yolcudur Abbas Bağlasan Durmaz"

Anladınız siz onu...

Bu kağıt pazartesi günü en az 0.24 kapatmazsa bende bir daha buraya yazı yazmıycam... Yine iş yatırım aldı... Çok seviyorum bu adamları

Not: Yatırım tavsiyesi değildir..
    bakın kağıt 0.19 a deydi ve benim için gerçekleşicek gerçekleşti şimdiki analizi ayrıca zamanı gelirse yaparız ama ben geçen gün 0.20dönüşünü gerçekleştirdim.... Ama bir üzüntüm var bu kağıt 0.33leri gördü ordan alan yatırımcı varsa 0.23te olduğunu düşünürsek kağıdın yğzde 43ten fazla.....Yazık hemde çok yazık bundan sonrasını kestirmekte güç halen bu kağıtta yorum yapıyorsam ky içindir yoksa elimde kağıt yok....
    NOT:burdaki yorumlar kendi fikirlerimdir onun için bu yorumlarla hareket etmek sizin için olumlu sonuçlar bırakmıyabilir bu fikirlerle hareket ederseniz olucaklardan (zarardan)sorumlu olmam

7. Post

Alıntı Originally Posted by kahramanbilir Yazıyı Oku
    Naralar atarak konuşuyordunuz burda hatta bana karşı yazmış olduğunuz bir yazınızda silindi kahramanbilir gibi kişiler diye başladığınız yazınız...O kadar fikirimi yazarak 0.25 0.30 arasının tehlikeli bölge olduğunu ve ben size dönüş hareketini yapsa yapsa 0.20lerden yapabilir derken 0.20ler nerden çıktı canım diyordunuz şuan 0.26 eğerki toparlanma gelmez ve 0.25i aşağı geçerse o zaman başladığı noktaya geri döner buna dikkat çekmek istiyorum bakın 0.31den alan ky varsa ki kapış kapış gittiğini düşünüyorum 0.26ya yüzde 19küsür acıyorum valla allah kolaylık versin umarım düzeltmesini yakın yaparda zararınız azalır ama benim böyle bir kağıdım yok sadece bilgilendirmek amaçlı yazıyorum....
    Bu kendimi övmek için değil sadece boş yazmadığımın göstergesi olarak bunu alıntı yapıyorum....
    NOT:burdaki yorumlar kendi fikirlerimdir onun için bu yorumlarla hareket etmek sizin için olumlu sonuçlar bırakmıyabilir bu fikirlerle hareket ederseniz olucaklardan (zarardan)sorumlu olmam

8. Esas

hedefçi umarım her gün burada yazarsın.hayır seni çok sevdiğimden yada sevmediğimden diil. maksat kağıt yukarı gitsin
    şaşkın ördek mıçından dalarmış ???

Sayfa 223/357 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •