Sayfa 223/235 İlkİlk ... 123173213221222223224225233 ... SonSon
Arama sonucu : 2816 madde; 2,665 - 2,676 arası.

Konu: UNTAR Ünal Tarım Ürün.

1. Esas

Alıntı Originally Posted by Ladino Yazıyı Oku
    BİR NAMAZLIK SALTANATIN OLACAK TAHT MİSALİ O MUSALLA TAŞINDA
    davası devam edecek
    zalimin yakasında mazlumun ahı elbet BİR GÜN çıkar
    hanım her gün yaz bunları anlatın hep dedi
    iki cihanda elimiz yakasında
    çözmezseler cehennemde yansınlar
    hakkımız er geç alacağız
    çünkü paramıza rızkımıza haram değmedi dedi
    er yada geç hakkımızı alacağız
    hesabını asla Rabbimizin huzurunda veremeyeceklerine göre
    UNALLAR alınlarındaki bu kiri temizlesinler

Alıntı Originally Posted by Teknomss Yazıyı Oku
    Memlekette kumarhaneler kapanmış biliyorduk ama İMKB yi unutmuşlar.Bu nasıl bir mantık böyle bence borsadaki üç kağıdın gevşekliğin tanımı.....

İnşaallah bunlar aymazlar ordusu değildir
    zalimin zulmü bir gün kendinide boğar
    BOĞMASAYDI FİRAVUNLAR GEBERİP GİTMEZLERDİ
    Oruç benim içindir, onun mükâfatını ben vereceğim vaad-i ilahisi gereği sırf Allah için oruç tutmak

Duhul
    Dec 2009
    İkamet
    Ordu, Turkey
    Gönderi
    249

Esas

Tarihi satılık untar hissesi var....

3. Esas

elimde bir miktar bu bataktan var, imkbye kote olması olanaksıza yakın olsa dahi, dış piyasadan yok pahasına satılamaz mı bu hisseler? hiç değilse harçlığımız çıkar gordukce yatırım hesabımda mideme kramplar giriyor. Bu hisse benim piyasalara başlarken yaptığım tek hatayı içerir. Amerikallıların şu sözünü o yuzden cok benimserim!

"Asla ve asla yumurtalarını tek sepete doldurma" nedeni basit en kotu ihtimalle 2 tane sepetiniz olması lazım ki 3-4 tanesi uygun olur. Untar'da basiretmiz bağlandı, piyasa bilgimiz son derece kısıtlı, ama altın kuralı çiğnedim, tüm yumurtalara tek sepete girince, içinden kurtulan çıkmadı...

Neyse sorum şu, bu hisseleri oyle ya da boyle borsa dışından satabilir miyiz? şayet olabiliyorsa bana bir arkadaş yolunu izah ederse çok sevinirim, lakin sanki boyle birşey mümkün diye bilmekteyim.

kolay gelsin...

4. Esas

satabilecek olsanız bile kim alacak kardeş?
    sen olsan alırmıydın?
    Yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, sadece şahsi düşüncelerimdir...
    Düşüncelerimi al-sat tavsiyesi olarak algılamayınız...''beşer şaşar''

dünya06 Guest

Esas

bu iflas acıkladımı birde untar ürünleri halen satılıyor deniyor fabrikası kapanmadıysa o zaman neden tahtası kapalı garip bir durum bence.

6. Esas yargıtay

untarzedeler diye bir site var( http://untarzedeler.blogcu.com/)arkadaşlar orda güya latif doğan mail atmış yargıtay süreci devam ediyor diye.gerçekten yargıtay süreci devam ediyormu? bilgisi olan lütfen yazsın teşekkürler.
    Şahsi fikrimdir ve AL-SAT Tavsiyesi Değildir.

7. Esas

adam hala yaş meyve zebze ihracatcılar birliği başkanı bu nasıl bir iştir.hem iflas ediyor şirket ortada yok faaliyet yok çalışan yok deniyor ama adam sektör başkanı.galiba ky sırtından büyük paralar kazanmışlar ne deyim allahınızdan bulun inşallah.ky nin dişinden tırnağından biriktirdiği bu paralar haram olsun.
    Şahsi fikrimdir ve AL-SAT Tavsiyesi Değildir.

8. Esas

İMKB TAKAS VE SAKLAMA BANKASI A.Ş.( Ödünç Pay Senedi Piyasası Günlük Bülten (10/08/2010) )

İMKB TAKAS VE SAKLAMA BANKASI A.Ş.( Ödünç Pay Senedi Piyasası Günlük Bülten (10/08/2010) )

http://kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bildirim.aspx?id=123527

IMKB

(10/08/2010 - 16:59:48)
    burada verdiğim bilgi ve yorumlar yatırım önerisi olmayıp amatörce bilgilendirme amaçlıdır ve yatırımlarınız için profesyonel kişi ve kurumlara danışmanız önerilir.

Esas

Alıntı Originally Posted by drstranger Yazıyı Oku
    elimde bir miktar bu bataktan var, imkbye kote olması olanaksıza yakın olsa dahi, dış piyasadan yok pahasına satılamaz mı bu hisseler? hiç değilse harçlığımız çıkar gordukce yatırım hesabımda mideme kramplar giriyor. Bu hisse benim piyasalara başlarken yaptığım tek hatayı içerir. Amerikallıların şu sözünü o yuzden cok benimserim!

"Asla ve asla yumurtalarını tek sepete doldurma" nedeni basit en kotu ihtimalle 2 tane sepetiniz olması lazım ki 3-4 tanesi uygun olur. Untar'da basiretmiz bağlandı, piyasa bilgimiz son derece kısıtlı, ama altın kuralı çiğnedim, tüm yumurtalara tek sepete girince, içinden kurtulan çıkmadı...

Neyse sorum şu, bu hisseleri oyle ya da boyle borsa dışından satabilir miyiz? şayet olabiliyorsa bana bir arkadaş yolunu izah ederse çok sevinirim, lakin sanki boyle birşey mümkün diye bilmekteyim.

kolay gelsin...
    elinde kaç lot var ve nekadara vermek istiyorsun?

Esas

Alıntı Originally Posted by tirpit Yazıyı Oku
    Tarihi satılık untar hissesi var....
    miktar ve fiyat yazarsanız sevinirim.

Esas

kardeş bende 23.000 lot var fiyatı 50 krş

Esas

Arkadasim insanlarla dalga gecme. Iflas etmis bitmis gitmis sirketin hisselerini satin mi alacaksin sanki? Uckagitci patronlarindan daha mi iyi biliyorsun durumu?

Alıntı Originally Posted by K&T Yazıyı Oku
    elinde kaç lot var ve nekadara vermek istiyorsun?

Sayfa 223/235 İlkİlk ... 123173213221222223224225233 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •