Sayfa 1/12 12311 ... SonSon
Arama sonucu : 142 madde; 1 - 12 arası.

Konu: Yeni Güvenilir Bir Forex Broker Firma Var mı?

1. Question Yeni Güvenilir Bir Forex Broker Firma Var mı?

Merhaba arkadaşlar, güvenilir bir forex broker firması arıyorum. Benim için önemli olan işlem yaparken bana bir sıkıntı çıkarmayacak bir platforma sahip olan, para çekerken bir sorunla karşılaşmayacağım kısacası güvenilir bir firma olması.

Lütfen forex piyasasındaki tecrübelerinize dayanarak cevap vermenizi istiyorum. Bizzat kullandığınız, para çekmede bir sorun yaşamadığınız, platformu kilitlenmeyen ya da sorun çıkarmayan güvenilir bir firma biliyormusunuz? Eğer varsa yerli bir firma olması tercihimdir.

Teşekkür ederim.

2. Esas

selam ben lider forex diye bir firmayla çalışmaya başladım ama henüz para çekmedim.sende bir araştır bu şirketi bence. eğer bir bilgi edinirsen ve banada haber verirsen sevinirim.bende bir gelişme olursa sana haber veririm eğer mailini bildirirsen benim mailim : metingurol@hotmail.com
    iyi günler..........

Esas

hedefonlıne a dikkat emeni tavsiye ederim.şu an hala hesabım kapalı ve açık pozisyonlarım var.

Esas

odl veya fxcm guvenli kurumlardir.
    www.odlturkiye.com fxcmturkiye.com lider ve hedefonline herhangi bir denetime tabii degilerdir.Para cekme konusunda buyuk sorun olustururlar.Scalp yaptin hedge yaptin vb. diyebilirler.
    alperkorkmaz@ymail.com a mail atarsaniz daha ayrintili bilgi verebilirim.

Esas

merhabalar mesajınızı yeni gördüm ben ulukartal kıymetli madenlerde çalışıyorum gayet memnunum eskiden sisteminde sıkıntılar vardı ama şuanda mt4 kullanyıorlar türk bankaları ile çalışıyorlar cash sistemi mevcut anında para çekimi var firmada gerek nakit gerek havale eft...en önemli özelliği ise 5 gün 24 saat işlemci masalarının olması istediğin an ara emir girebilecek yardım edecek hazineciler mevcut firmada bilgine...

Esas

Alıntı Originally Posted by Alper552 Yazıyı Oku
    odl veya fxcm guvenli kurumlardir.
    www.odlturkiye.com fxcmturkiye.com lider ve hedefonline herhangi bir denetime tabii degilerdir.Para cekme konusunda buyuk sorun olustururlar.Scalp yaptin hedge yaptin vb. diyebilirler.
    alperkorkmaz@ymail.com a mail atarsaniz daha ayrintili bilgi verebilirim.
    hocam "odl" ve "fxcmturkiye" ne gibi bir denetime tabii Türkiye açısından. Ya da yurtdışındaki denetimin, Türkiye temsilcisine ne gibi bir yaptırımı olabilir. Gerçek anlamda bilmediğimden soruyorum. Teşekkür ederim..
    ben henüz gerçek parayla sisteme dahil olmadım ama kafamda başka bir kuruma karşı yakınlık var şu an için halen araştırıyorum. Saygılar..

Esas

benmle iletişime geçerseniz sewinirim kefil olduum bir firma mevcuttur... niobe_@windowslive.com

Esas

Arkadaşlar
    isim belirtmekten kaçınmayacağım iforex firması hakkında aylardır süren çalışmalarımızın tüm kamuoyuna açıklanması adına sizleri incelemeye davet ediyorum.
    www.iforexgercekleri.com

Hemen hemen tüm internet sitelerinde karşımıza çıkan reklamlarıyla daha fazla insanı kandırmamaları amacıyla bu siteyi kurdum ve yayına verdim. Dolandırıcılık masasının konu ile ilgili tüm mağdurları toplamam yönündeki uyarıları karşısında örgütlenip hep beraber hakkımızı aramak maksatıyla kurduğum siteme her türlü delil, belge ve yorumlarınızla destek olacağınızı umar, bizleri keriz yerine koyarak ve nasılsa denetlenmiyoruz yaklaşımıyla bizleri soyan bu karmaşık yapının sonlandırılması için desteklerinizi bekliyoruz.

Sitedeki delillerin tamamı spk ya verilmiş olup başta Cumhuriyet Savcılığı olmak üzere Asayiş Şube Dolandırıcılık masası da bilgilendirilmiştir.

Tüm mağdurların temasa geçerek ferdi olarak başlattığımız girişimlerimizi (güçlerimizi) birleştirerek bu dosyanın gündeme taşınması için yardımlarınızı bekliyoruz.

Paramıza sahip çıkalım.

www.iforexgercekleri.com
    info@iforexgercekleri.com

Esas

Alıntı Originally Posted by niobe_ Yazıyı Oku
    merhabalar mesajınızı yeni gördüm ben ulukartal kıymetli madenlerde çalışıyorum gayet memnunum eskiden sisteminde sıkıntılar vardı ama şuanda mt4 kullanyıorlar türk bankaları ile çalışıyorlar cash sistemi mevcut anında para çekimi var firmada gerek nakit gerek havale eft...en önemli özelliği ise 5 gün 24 saat işlemci masalarının olması istediğin an ara emir girebilecek yardım edecek hazineciler mevcut firmada bilgine...
    Nsıl anlamadım ulukartallar aracı kurum dışında bildiğimiz kaldıraç usullü forex işlemi de mi sunuyor niye haberimiz yok

Esas

FXCM Amerikada fiyat kaydırmaktan mahkemelik arkadaşlar o adamlara dikkat edin. ODL eskiden çok iyi bir brokerdi ve onlarla çalıştım ama FXCM onları satın aldığından beri iyice bozdular. FXCM bence bulaşılmaz yıllardır yabancı forumlarda da dolandırıcılıkla bilinen bir brokerdir.

Esas

teşekkürler güncel yararlı bilgiler için.. dikkatle takip ediyorum bu bölümü..

12. Esas

ECO YATIRIM.........................

Arkadaslar sızın calıstıgınız kurumda soyle bır sorunla hıc karsılastınız mı acaba??

hesabımda 1 300 usd varken gbp usd buy pozu aldım....

pıyasa terse hareket ettii...

ancak ısım geregı basında olmadıgımdan marjın call oldugumu dusunuyorken hesaba bı baktım -978 USD olmus...

ben marjın call bıle olsa hesap koruması geregı 1 300 usd ın %25 lık kısmı yanı yaklasık 300 USD cıvarı iade beklerken adamlardan parayı odeyınız maılı geldı....

ECO YATIRIMLA gorustum hesap yonetıcım evet sız haklısınız. sozlesme ımzaladıgınızda boyle bır sart var aslında hesap eksı bakıyeye gıtmemelı ıtıraz ederız vs gıbı olumlu cumleler kullandı

aradan bır ay gectı arıyorum soruyorum donen yok bılgı veren yok cevap veren yok....

sız olsanız boyle bır kuruma guvenır mıydınız????

gupe gunduz olan bır durum.... hesap nasıl olurda eksıye hatta -1000 usd a ıner...

olmayan para mı deger kaybedecek???

marjın call sevıyesı hıkaye mı???

yanı tp veya stop koysak o da ıslemeyecektı...

aman dıkkat derım..

hanı bır laf varya.. allaha yakın bana uzak olsunlar dıye.... bu gunlerde hep dılımde....

Sayfa 1/12 12311 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •