Sayfa 1/3 123 SonSon
Arama sonucu : 26 madde; 1 - 12 arası.

Konu: Yatırım düşünenler beytepe köyü akçalı konut yapı kooperatifi satılık arsa hissesi

1. Esas Yatırım düşünenler beytepe köyü akçalı konut yapı kooperatifi satılık arsa hissesi

Beytepe Akçalı da 400 m2 Kooperatif Hissesi. Akçalı Arsa ve Konut Yapı Kooperatifi hissesidir, Kuzeyi Angora Evleri Hacettepe Üniversitesi, güneyi Tek Sitesi Beytepe Villaları yeri güzel süper manzara

S.S.AKÇALI ARSA ve KONUT YAPI KOOPERATİFİNİN
    BEYTEPE III.TOPLU KONUT ALANINDA BULUNAN ARSAMIZ

Maliki olduğumuz arazi; Ankara`nın batısında, Eskişehir yolu güzergahında, konut yapımının yoğunlaştığı Beytepe (Lodumlu) bölgesinde olup, şehre hakim bir konumdadır.

Arsamızın: kuzeyi, Angora evleri, Beysukent, Çayyolu yerleşim bölgeleri,
    Güneyi: İncek, ve Taşpınar köyü,
    Batısı: Alaçatlı köyü,
    Doğusu da: Beytepe köyü ve Bilkent Üniversitesi ile çevrilmiştir.

Kooperatifimizin 547 nolu parsel hariç, 1.924.490.67 metrekare tapulu arsası İmarlı arsa miktarı : 1.308.841 m2 bulunmaktadır.
    Arsamıza iki ayrı güzergahtan ulaşılmaktadır.

1. Güzergah: Ankara - Eskişehir yolunu takiben, Bilkent köprüsü, Jandarma Lojmanları, Beytepe Köyü içinden geçilerek arsamıza ulaşılabilir. Bu uzaklık Kızılay - Bilkent Kampüsü 8.4 km, Bilkent Köprüsü-arsalar 8 km olup tamamı 16.4 km.dir.

2. Güzergah: yeni açılan Çayyolu-İncek Bulvarı`ndan bölgeye ulaşılabilir.

Çankaya 2. Tapu Sicil Müdürlüğü tarafından tescil edilen 81205 nolu parselasyon planında kooperatifimizin imar hakları şöyle şekillenmiştir: (aşağıdaki bilgiler 547 nolu mahkemelik parsel dahil edilerek verilmiştir.)

1- Parsel sayısı : 140

2- İmarlı arsa miktarı : 1.308.841 m2

3- Konut alanları : 1.060.849 m2

a) Katlı konut alanları : 121.083 m2
    b) Ada bazı konut alanları : 717.485 m2 (bu alana istenirse konut sayısı değişmemek kaydıyla 4’er katlı konutlar yapılabilir.)
    c) Dubleks konut alanları : 213.448 m2
    d) Teras dubleks konut alanlar : 8.833 m2

4- Ticaret alanlar : 43.540 m2

5- Spor alanları : 79.912 m2

6- Sağlık alanları : 22.023 m2

7- Eğitim alanları : 33.033 m2

8- Ketsel rekreasyon alanları : 64.806 m2

9- Sosyal kültürel tesisler alanları : 2.567 m2

10- Kentsel altyapı alanları : 2.111 m2

81205 nolu parselasyon planı ile kooperatifimize ayrılan konut alanlarına yapılabilecek konut sayıları ise şöyledir:

a) Katlı konutlar : 1052 adet

b) Ada bazı konutlar : 2170 adet

c) Dubleks konutlar : 645 adet

d) Teras dubleks konutlar : 27 adet DAHASIDA VAR...

SİNCAN VE ÇEVRESİNDE DAİRE İLE TAKAS DÜŞÜNÜLEBİLİR..

RESUL : 0505 912 18 69

Duhul
    Jan 2010
    İkamet
    Ankara Çayyolu İlko Sitesi
    Gönderi
    19

Esas

Kaç liradır

3. Esas

110 000 tl

4. Esas

daha 2 sene önce 50 bine dünya kadar satıcı vardı. ne 110 bininden bahsediyosunuz? chp iktidara gelecek de orası yapılacak hey yavrum hey..

5. Esas

Merhaba Struggle 2 yıldan bu güne degirmenden çok sular aktı biraz araştır istersen ne kadardan gidiyor hisseler.
    50 e satıcı varsa dünya kadar alalım %100 kar ederiz size boş konuşmalarınızdan dolayı sadece gülüyorum )
    koop resmi stesine girerseniz orası sizi aydınlatacaktır.

6. Esas

sayin struggle ye katiliyorum kac senedir fiatlar yerde sürünüyor fakat spekülosyan yapilip fiatlar suni sisirme yapilmakta! ayni 895-896 parsellerde yapildigi gibi

Esas

sayın darendeli, çok doğru söylüyorsun çok abartılıyor hadi satılsında görelim. satmak isteyen çok alıcı yok.

Esas

Fiyatlar şişmiş. Simdi mal sahiplerinde filan zaman şu parydı aşağıya vermem anlayışı var. sen aşağıya vermiyosun ama istediğin fiyata da alıcı yok. beklesin elinde gönlündeki fiyattan.

Esas

sayın kutup 110 bine sincanda iki daire alınır. kiraya ver 750, 800 tl. eryamandan 1 daire elvankent den, akdere, keçiören 1 daire eder.

10. Esas

merhaba arkadaşlar hisse satılmıştır ilginiz için teşekkür ederim gecen gün devrettim hisseyi yakın zaman da kurul toplantısı var gecerse kuruldan inşaat başlayacak koop başkanıylada görüştüm saglam bi firma aday hisselere 150 metrekare daire başlanacak kuruldan geçerse hisse degerleri 125 binlere çıkacak geçmezse 45 binlere geri düşer bu kumar gibi o yüzden risk almak istemedim ve hiiseyi 82 bin e devrettim ihtiyacım olmasa beklerdim
    benim düşüncem buranın 5 yılı kaldı ama benim dayanacak gücüm yoktu (

Duhul
    Jan 2010
    İkamet
    Gönderi
    19

Esas ss.akçalı kooperatifi hissesi

merhaba
    Resul bey'e teşekkürler, gerekli cevabı verdi, ama sattığına pişman olacak Mart, ayındaki fiyatları takip edin görün, selamlar

herkesi buraya bekleriz, çevresinde 350-450 bin TL.arasında olan daireleri aratmayan + kapalı graj + alışveriş merkezi + spor center olan lüks dairelerin fiyatlarını sorun.....
    bunları şimdilik 5 te 1 fiyatına alabilme imkanını değerlendirin...

Duhul
    Jan 2010
    İkamet
    Gönderi
    19

Esas

3-4 yıl öncede 90-95 bin TL. idi, kriz le ve olumsuz beklentilerle düşmüştü

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz