Sayfa 1/671 1231151101501 ... SonSon
Arama sonucu : 5366 madde; 1 - 8 arası.

Konu: AKMGY-Akmerkez GMYO

 1. #1
  Duhul
  Jul 2005
  Gönderi
  12,192
  Blog Yazıları
  8

  Esas AKMGY-Akmerkez GMYO

  Yeni başlık hayırlı olsun.

 2. #2
  Duhul
  Jul 2009
  İkamet
  muğla
  Yaş
  50
  Gönderi
  75

  Esas

  Hayırlı olsun. Umarım güzel yükselişler görürüz...

 3. #3

  Esas

  bende biraz nasipleneyim dedim
  belki uğurlu geliriz

 4. #4

  Esas

  eski bi akmerkez yatırımcısı olarak yeni sayfa hayırlı olsun...

 5. #5

  Esas

  AKMGY

  Akmerkez GYO
  Günlük Yorum


  Sistemimiz bugün bir ALTEYİTLİ sinyali verdi. Daha önce onaylanan SAT önerisi 16.04.2010 tarihinde ( 10 ) gün önce, hisse senedi fiyatı 57.50 iken yapılmıştı. O zamandan bu yana AKMGY -2.61% düştü .

  AL EĞER yukarı aralıklı bir beyaz mumla teyit oldu. Teyit Koşulları na göre alış fiyatı açılış fiyatı olan ( 55.50 ) alınmıştır.

  Sabrın sonu selamettir derler. Piyasa biraz nazlandı ama sonunda boğa formasyonunu teyit etti. Bir gün önceki hava teyit için uygun değildi ama bugün teyit koşulu oluştu. Piyasa yukarı yönlü bir aralıkla (bir gün önceki kapanışın üstünde bir açılış fiyatıyla) açıldı ve bugünün kapanış fiyatı alıcı ağırlıklı bir piyasada açılış fiyatının üstünde gerçekleşti. Bu da geçerli teyit koşullarımızdan biri. Senedin fiyatı artabilir.

  Çabuk hareket ettiğinizi ve senedi almış olduğunuzu umuyoruz. Yapmanız gereken şey yukarı yönlü açılışı gördükten sonra biraz bekleyip piyasanın alım yönlü olduğunu görmek ve gün içindeki fiyatların bugünün açılış fiyatının üstünde kaldığına kanaat getirdikten sonra bu senedi almaktı. Bakmanız gereken temel fiyat ise bugünkü açılış fiyatıydı.

  Eğer bu senedi aldıysanız, bir sonraki SAT-EĞER sinyali teyit edilinceye kadar senedi elde tutmaya devam edin. Fiyatlar gelecek günlerde temel fiyatın yani bugünkü açılış fiyatının üstünde kaldıkça tehlike yok demektir.

  Senedi hala alamadıysanız ne yapmalı? Belki bugünkü seansları izleyecek zamanınız olamadı veya teyit işini bize bırakmak istediniz. İşin doğrusu alım için biraz geç kaldınız ama hala da çok geç değil. Önümüzdeki seanslarda bu senedi nispeten uygun fiyatlardan almak mümkün olabilir.

  Piyasa şu an açığa satış için cazip değil. Önerimiz bu senette açığa satışlardan kaçınmanız ve eğer varsa açığa satış pozisyonlarınızı hemen kapatmanızdan yana.

 6. #6

  Esas

  nakit temettüye az kaldı.sanırım yakında hareket başlayacaktır...

 7. #7
  Duhul
  Jul 2009
  İkamet
  muğla
  Yaş
  50
  Gönderi
  75

  Esas

  Bu ne durgunluk kardeşim ya... yaprak kımıldamıyor kağıtta.
  bu günlerde kira gelirleri toplanıyodu...çıt yok..

 8. #8

  Esas


  cumu günü genel kurul toplanıyor temmetünü günü geldi sayılır bize ne çıkacaka bakalım

Sayfa 1/671 1231151101501 ... SonSon

Gönderi Kuralları

 • Yeni konu açamazsınız
 • Konulara cevap yazamazsınız
 • Yazılara ek gönderemezsiniz
 • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
 •