Sayfa 186/345 İlkİlk ... 86136176184185186187188196236286 ... SonSon
Arama sonucu : 2758 madde; 1,481 - 1,488 arası.

Konu: GENYH Gen Yatırım Holding A.Ş.

1. Esas

Alıntı Originally Posted by tilki07 Yazıyı Oku
    ağalar böyle günlerde 10 kere 10 kademe kaldıralım 10 kere geri gelir!! işin maddi kısmını biz hallederiz ama bir de manevi kısmı yani psikolojik kısmı var işte geçici dediğim durum işin psikolojik kısmıdır bu tip borsanın genel olarak düştüğü günlerde destek olmak işe yaramaz o yüzden geri gelmesine göz yumarsın!!!!!! kademelere bakın 15-20 kuruşa kaç kademe kaldırılır ama olay o değil!! bu mesajı tam manasıyla anlayan borsadan anlıyorum deyip kendine mal edebilir izin veriyorum beni brooker yetiştirdi bu yüzden saçlarım hala siyah YTD
    Herşeyin özeti....
    Çamura Batmak İstemiyorsan Davşan Govalama... İlerde Atasözü Olacak Şimdilik Benim Sözüm... Bu Devirde Vatanı Sevmek Yürek İster...

Esas

herkesin mevlid kandili mübarek olsun..

myzyo gelince arkadaşlar bu düzeltme olacakki hisse güç toplasın..
    bu bizim dışımızda gelişmeside iyi oldu..
    yalnız birbirinize germeyin dostlar.zaten insanlar gergin..
    bakın piyasa biraz toparlansın hisse nerelere gidiyorrr...Sabır en büyük erdemdir...
    birbirimizi kırmayalım dostlar...naçizane fikrimi belirttim..yanlış anlamayın...

caddy-f Guest

Esas

Alıntı Originally Posted by tilki07 Yazıyı Oku
    ağalar böyle günlerde 10 kere 10 kademe kaldıralım 10 kere geri gelir!! işin maddi kısmını biz hallederiz ama bir de manevi kısmı yani psikolojik kısmı var işte geçici dediğim durum işin psikolojik kısmıdır bu tip borsanın genel olarak düştüğü günlerde destek olmak işe yaramaz o yüzden geri gelmesine göz yumarsın!!!!!! kademelere bakın 15-20 kuruşa kaç kademe kaldırılır ama olay o değil!! bu mesajı tam manasıyla anlayan borsadan anlıyorum deyip kendine mal edebilir izin veriyorum beni brooker yetiştirdi bu yüzden saçlarım hala siyah YTD
    sayın tilki yaptığınız bilgilendirmeden dolayı teşekkür ederim,ben ve bazı arkadaşlar olanların farkındayız ama inşallah topikte panikle yazıp yüzdelik vererek yarın tavan- olmadı obürgün tavan yine olmadı haftaya kesin tavan gibi elle tutulur bilgiler yazmayan arkadaşlar ve yine panikle felaket tellallığı yapıp genel durumlardan habersiz(balyoz planı-akp kapatma dedikoduları- general electric in garantideki payını satma kararı)sadece mustafamıza özgü bir düşüş yaşanıyormuş gibi yazılanlar bazı şeylerden habersiz olan ky için kötü sonuçlar vermektedir,amacım kimseye taş atmak değil,topiğimiz günlerce sessiz giderken buhafta imkb de olmasada topikte tavana gidiyor,bu hafta yaşanan bu son satışlarla beraber sepetteki yumurtaların bazıları kırılmış olabilir,slogan biryerleri çağrıştırabilir "Durmak yok yola devam"
    İnşallah benide sayın tilki gibi üstad yetiştirir ve hala siyah olan saçlarım ben boyatmadıkça siyah kalır

Esas

İnşallah benide sayın tilki gibi üstad yetiştirir ve hala siyah olan saçlarım ben boyatmadıkça siyah kalır

BORSADAYSAN BİRAZ ZOR

Duhul
    Nov 2009
    İkamet
    İZMİR- KSK
    Gönderi
    662

Esas

Bahar menkul umarım okuyorsundur üç beş lotunla tahtayı bozuyorsun ya helal sana son hareketinden 20 lira kazandın.Tebrikler.Ödeğeceğin kOmisiyon hariç.

caddy-f Guest

Esas

Alıntı Originally Posted by RADO Yazıyı Oku

BORSADAYSAN BİRAZ ZOR

neden zor olsunki,sayın tilkinin bir bildiği olmasa cümlenin ilk kısmındaki bu mesajı verirmiydi onu bahsettiği kapasiteye ulaştıran zatı muhterem inşallah benide aynı duruma getirebilir,yeterki sabırlı olmayı bilelim biz mustafada kuluçkaya yatan tavuk gibi sabırla bekliyoruz arada birde yumurtlamışmıyız diye altımıza bakıyoruz ,bukadar beklemenin elbet bir gün meyvesi alınacaktır

Yüzünü güneşe çeviren insan, gölge görmez

Duhul
    Dec 2004
    İkamet
    Geçici bir süre Batman
    Gönderi
    252

Esas

atlas ve avrsy nin başını çektiği yatırım ortaklıklarındaki hareket her an genele yayılıp myzyo uyuda etkileyebilir.
    YASAL UYARI:Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yapacağınız alım ve satımdan doğacak zarar veya kar size aittir.

Duhul
    Jul 2009
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    290

Esas

Alıntı Originally Posted by caddy-f Yazıyı Oku
    sayın tilki yaptığınız bilgilendirmeden dolayı teşekkür ederim,ben ve bazı arkadaşlar olanların farkındayız ama inşallah topikte panikle yazıp yüzdelik vererek yarın tavan- olmadı obürgün tavan yine olmadı haftaya kesin tavan gibi elle tutulur bilgiler yazmayan arkadaşlar ve yine panikle felaket tellallığı yapıp genel durumlardan habersiz(balyoz planı-akp kapatma dedikoduları- general electric in garantideki payını satma kararı)sadece mustafamıza özgü bir düşüş yaşanıyormuş gibi yazılanlar bazı şeylerden habersiz olan ky için kötü sonuçlar vermektedir,amacım kimseye taş atmak değil,topiğimiz günlerce sessiz giderken buhafta imkb de olmasada topikte tavana gidiyor,bu hafta yaşanan bu son satışlarla beraber sepetteki yumurtaların bazıları kırılmış olabilir,slogan biryerleri çağrıştırabilir "Durmak yok yola devam"
    bak arkadaşım dün kendin yazmıssın ben tavan bugün çıkıcak yarın böyle olucak başkalarının yazısına kızmış birisiyim dün kendin yapıştırmıştın ben tavan tavan tavan yazdığımı keloolan özelden msj aatı şaka maksatlı onla aramaızda yazdım ondan sonraki ve önceki bilgilendirme msjlarında görüldüğü gibi zaman vermeden hissenin yanında olan dün yine lamaya devam eden işten alım yapıyorum bakan derinlikten bakabilir ben tekrarlıyorum dün yazdıklarım yanlış anlaşıldı dğer arkadaşta black dragon show tv filan hepimizin amacı aynı millet satsada biz satmıyoruz bekliyoruz zman ne olur bilinmez inş en kısa zaman olur hepimiz için iyi seviyeleri görürüz benim fikrim budur ..

Sayfa 186/345 İlkİlk ... 86136176184185186187188196236286 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •