Sayfa 111/294 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon
Arama sonucu : 3527 madde; 1,321 - 1,332 arası.

Konu: AKSEN-AKSA Enerji

1. Esas

Dikkatli olmak lazım göstergeler aşırı alım ve Stocastik ile CCI uyumsuzluk sinyali veriyor.İşin güzel yanı beklentisi ve MACD ın yukarı kesmesi.Ama dediğim gibi yeni maliyetlenmek isteyenler yarından sonra baksın derim.

2. Esas

Yarın sabah 3,45 üstüne atıp geri gelebilir.Kimseyi yönlendirmek istemem ama Goldman haberide 25 inden sonra düşer diye bekliyorum.Yeni maliyetlenmek isteyenler için ise en iyi alış fırsatını Cuma kapanışa 1 saat kala verir.Kalın sağlıcakla

Esas

yine yeşillendi fındık dalları zaten hep yeşildi fındık dalları !!!

Turbot Guest

Esas

tren kalkıyoooooooooooorrrrrrrrr. atlamayan kalmasınnnnnnnnnnnnnnnnnn

5. Esas yalandan baygınlık geçiren hisse senetleri

Dayan yafrum Aksen. Sevgilinin tek taş almaya en isteklisinden, sana bir kaç milyon öpücükle tebrik çektim
    Hisse ile aram pek yok ama senetle birlikte selilozik tiner harmanlayıp aldıgımda en yükseğe zıplayan kurbağa olurum :)

Turbot Guest

Esas

vay senin bıngıldağını yerim ben yav. borsadaki bu iki günlük %5 lik düşüşe yükselişle cevap verdin ya bugünleri de mi görecektik beee

7. Esas

buralar neki ya

8. Esas

Senet en sonunda sağlıklı bi şekilde toparlanma eğilimi gösteriyor. doların aşırı yükselmesi. 3 çeyrekte seneti 2.50 seviyesine düşürdü. ancak dolara merkezin yaptığı müdahaleler - elektrik zammı ve bedaş devri senetimizi şuan için tutulmaz bir yükseliş trendine soktu. imkb'de bankacılık hisselerinden sonra en güvenli senet enerji senetleridir. zaten hersene olan yabancıların ekimden itibaren piyasaya girmesi bence senetemizdeki bu olumlu havayı devam ettirecek. şuan imkb 55 seviyelerinde endekse paralel ama bedaş için olumlu açıklamalarla endeks üzerinde yükseliş bekliyorum.

Turbot Guest

Esas

Alıntı Originally Posted by classlord23 Yazıyı Oku
    Senet en sonunda sağlıklı bi şekilde toparlanma eğilimi gösteriyor. doların aşırı yükselmesi. 3 çeyrekte seneti 2.50 seviyesine düşürdü. ancak dolara merkezin yaptığı müdahaleler - elektrik zammı ve bedaş devri senetimizi şuan için tutulmaz bir yükseliş trendine soktu. imkb'de bankacılık hisselerinden sonra en güvenli senet enerji senetleridir. zaten hersene olan yabancıların ekimden itibaren piyasaya girmesi bence senetemizdeki bu olumlu havayı devam ettirecek. şuan imkb 55 seviyelerinde endekse paralel ama bedaş için olumlu açıklamalarla endeks üzerinde yükseliş bekliyorum.
    görüşlerine aynen katılıyorum sadece bir noktada ayrı düşüyoruz hocam o da endeks üzeri değil endeks katı getiridir. borsa %20 çıkarsa aksen % 40-60 çıkar

10. Esas

inşllh güzel günler görecez birileri yamuk yapmazsa..

Turbot Guest

Esas

haber gelene kadar 3.70 dirence bir dayansak haberle birlikte o zaman kimse tutamaz da hadi hayırlısı

Esas

Kap : Aksa enerjı uretım a.s. / aksen [] ozel durum acıklaması (guncelleme) 24.10.2011 14:01:38

kap : Aksa enerjı uretım a.s. / aksen [] ozel durum acıklaması (guncelleme) 24.10.2011 14:01:38

ozel durum acıklaması (guncelleme)
    ---------------------------------------------------------------------------------------------

ortaklıgın adresı : Gulbahar caddesı 1.sokak guneslı ıstanbul
    telefon ve faks no. : T: +90 212 478 66 66 f: +90 212 657 55 16
    ortaklıgın yatırımcı/pay sahıplerı ıle ılıskıler bırımının telefon ve faks no.su : T: +90 212 478 66 78 f: +90 212 655 61 25
    orjınal acıklamanın tarıhı : 04.04.2011, 05.04.2011
    yapılan acıklama ertelenmıs bır acıklama mı? : Hayır
    ozet bılgı : Ayvacık (ayres) ruzgar enerjı santralı'nın devreye alınması

---------------------------------------------------------------------------------------------
    acıklanacak ozel durum/durumlar:

Sırketımızın %99 oranında sahıbı oldugu ayres ayvacık ruzgar enerjısınden elektrık uretım lımıted sırketı'nın (ayres) 5mw gucundekı ruzgar santralı tıcarı ısletmeye alınmıstır. Boylece, sırketımızın operasyonel kurulu gucu 1,982mw'a ulasmıstır.
    Kamuoyuna saygıyla duyururuz.

bu haberın kap 'ın sıtesındekı orjınal halı ve eklı dosyalarını gorebılmek ıcın asagıdakı lınk'ı tıklayınız!
    http://www.kap.gov.tr/yay/bıldırım/b...aspx?ıd=172462

Sayfa 111/294 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •