Sayfa 111/544 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon
Arama sonucu : 4346 madde; 881 - 888 arası.

Konu: AKSEN Aksa Enerji Üretim A.Ş.

Esas

tuh yahu batacagız bu gıdısle

Esas

Alıntı Originally Posted by seans123 Yazıyı Oku
    zarar 500.000 tl yı gectı..
    Pardon?Yanlış yazdın sanırım..

Esas

Allah belanızı vermesin, daha da zarardayım, dürüst kağıt kalmadımı borsada... Hani hisseleri alınmıştı şirketin, hani tavanı görmüştü nerde şimdi o performans...
    İlk bulaştığımda rüzgar santrali almışlardı, nomal bir imkb kağıdı böyle bir haberle çıkması gerekiyordu ama aksen aşağı gitti..
    bıktım bu spekülatörlerden... yaşama sevincimi aldınız

4. Esas

abiler relax, aylarca mal toplanacak degil, elbet yaptıgı karı alacak spek de bir noktada

Esas

resmen baskı kurup mal topluyorlar yabancı satıs gosterıyorlar--sabredın brz yahu satsa nereye kadar -bz bekler bakarız

Esas

Bu kadar olumlu bakabilmenizi nasıl bir motivasyona borçlusunuz merak ediyorum. Amacım boş hislerle felaket tellallığı yapmak değil ama kağıdın grafiğine bir bakarmısınız:
    2010 hazirana kadar baktığımızda en düşük kapanış son bir haftadır olan 3,81 seviyesidir. Ve gün için gerçekleşen en düşük seviye 3,65 seviyesi. Gelelim bugüne...Şu anda kaç 3,75 ve gün için AO 3,78. Yani haziran 20410 dan beri en düşük seviye....
    Şimdi teknik olarak incelediğinizde ne düşünüyosunuz. Ben mi paniğim acaba. Birileri teknik ve piyasa analizi yaparsa çok sevinirim.
    (not: bu kağıt artık asla bulaşılmayacak kağıtlar listeme girdi. Bir kurtarayım paçayı daha bunların jeneratörlerin yanından bile geçmeyeceğim.)

7. Esas

Alıntı Originally Posted by chips Yazıyı Oku
    Bu kadar olumlu bakabilmenizi nasıl bir motivasyona borçlusunuz merak ediyorum. Amacım boş hislerle felaket tellallığı yapmak değil ama kağıdın grafiğine bir bakarmısınız:
    2010 hazirana kadar baktığımızda en düşük kapanış son bir haftadır olan 3,81 seviyesidir. Ve gün için gerçekleşen en düşük seviye 3,65 seviyesi. Gelelim bugüne...Şu anda kaç 3,75 ve gün için AO 3,78. Yani haziran 20410 dan beri en düşük seviye....
    Şimdi teknik olarak incelediğinizde ne düşünüyosunuz. Ben mi paniğim acaba. Birileri teknik ve piyasa analizi yaparsa çok sevinirim.
    (not: bu kağıt artık asla bulaşılmayacak kağıtlar listeme girdi. Bir kurtarayım paçayı daha bunların jeneratörlerin yanından bile geçmeyeceğim.)
    Walla dostum ben alıcıyım, heleki bu fiyatlardan aşşağı geldikçede toparlarım, bu adamalr grup olarak çok büyüme peşindeler, goldman ile yapılan anlaşmalar ve şirkete sağlanan nakit girişi bile atılım için eli kulağında olduğunu gösteriyor, yanılmıyorsam eylül son, yani yabancı ortaklık görüşmeleri gelmeye başlayacak, ihale bedeli yatırma haberleri gelicek, elimi öpene 5 tl nin üzerinde rahat rahat veririm hemde 1,5 ay içinde, rahatlayın biraz günlük hareketlere takılmayın..

8. Esas

asıl soru şu...acaba 150.000 lot malın olsa ve alış kademesine koysan verebilecekmi...?...böyle 1,500-2000 lotlarla kademe indiriyorsa ben bu malı alırım , bu hareket fiyatı aşşağı çekme hareketinden başka birşey değil, mal böyle çıkılmaz...

Sayfa 111/544 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •